Жарыстар кестесі

ОЛИМПИАДАЛЫҚ СПОРТ ТҮРЛЕРІ БОЙЫНША НҰР-СҰЛТАН ҚАЛАСЫ ҚҰРАМА КОМАНДАСЫНЫҢ 2021 жылға ТІЗІМІ

АКАДЕМИЯЛЫҚ ЕСУ  
Қалалық  
1 Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты 1-3 Мамыр

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 160 150 5 5 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Астана қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
2 Жасөспірімдер арасындағы 2003-2007ж

Нұр-Сұлтан қаласының

Чемпионаты

25-27 Мамыр

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 6 4 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
3 Нұр-Сұлтан қаласының біріншілігі 1-4 маусым

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 6 4 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
4 Нұр-Сұлтан қаласының біріншілігі

Жасөспірімдер

2004-2007, 2008-2012

28-30

Шілде

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 6 4 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
5 Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты

2004ж.т. – жоғары

2005ж.т.- кіші

24-27

Тамыз

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командаларыт      \ 150 140 6 4 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
6 Жалпы физикалық дайындықтан  Нұр-Сұлтан қаласының ОЖЖ Желтоксаң

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 5 5 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
Республикалық турнир  
7 ТМТ (Қаңтар)

Алматы

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 10 9 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
8 ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар

Бурабай, Шымкент,

 

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
9 Жалпы физикалық дайындықтан Қазақстан Республикасының Чемпионаты. 28-31

Қаңтар,

Теміртау

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
10 Concept2» (есу тренажер) бойынша ҚР Чемпионаты 29-31

Қаңтар,

Теміртау

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 25 20 3 2 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
11 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан

Тағайындау бойынша

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
12 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан-Наурыз

Қазақстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
13 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір

Қазақстан (тағайындау бойынша)

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
14 АДД бойынша ОЖЖ сәуір

Қазақстан (тағайындау бойынша)

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
15 ҚР кубогінің 1-кезенің алдындагы АДД бойынша ОЖЖ Мамыр

Қырғызстан

Өзбекстан

Қазақстан Шымкент

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 20 17 3 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
16 ҚР кубогінің 1-кезеңі 21-23 мамыр

Шымкент

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 31 25 4 2 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
17 Жасөспірімдер арасындағы 2003-2007ж ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Мамыр – Маусым

Теміртау

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 5   ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
18 Жасөспірімдер арасындағы 2003-2007ж ҚР Чемпионаты 11-13 маусым

Теміртау

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
19 ҚР жеке-командалық Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Маусым

Теміртау

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 5 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
20 ҚР жеке Чемпионаты Маусым 25-27

Теміртау

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
21 ҚР жеке-командалық Чемпионаты алдындағы ОЖЖ

2004ж.т.  жоғары ҚР командалық Чемпионаты

Маусым 28-30

Теміртау

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
22 2004ж.т.  жоғары ҚР командалық Чемпионаты

Қазақстандық магнитка» атты регатасы

6-9 Шілде

Теміртау

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ спорт басқармасы ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
23 ҚР Жастар ойындары Шілде

Тағайындау бойынша

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
24 ҚР кубогінің– 2 кезеңі 25-28 Қыркүйек

Павлодар

Теміртау

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
25 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек

Шымкент

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары

 

17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
26 АДД бойынша ОЖЖ Қазан

Қазақстан

Шымкент

 

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
27 ТМТ Қазан – Қараша Алматы Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 10 9 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
28 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша

Қазақстан

Шымкент

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
29 Республикалық Бапкерлер семинарi Қараша – желтоксан Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 7 0 7 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
30 АДД бойынша ОЖЖ Қараша

Қырғызстан

Шымкент

Бурабай

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
31 АДД бойынша ОЖЖ Желтоксан

Қазақстан

Шымкент

Бурабай

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
Халықаралық турнир  
32 ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар

Өзбекстан,

Греция,

Қырғызстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
33 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан

Греция,

Қырғызстан

Өзбекстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 15 15 0 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
34 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан-Наурыз

Греция,

Қырғызстан

Өзбекстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
35 «Concept2» бойынша Азия Чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 5 4 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
36 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір

Греция,

Қырғызстан

Өзбекстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
37 АДД бойынша ОЖЖ сәуір

Греция,

Қырғызстан

Өзбекстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
38 2021ж. Олимпиада ойындарына квалификациялық регата  бойынша ОЖЖ сәуір

Греция,

Қырғызстан

Өзбекстан

Қазақстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
39 Олимпиада ойындарына Квалификациялық регатасы 2021ж. Сәуір

Тағайындау бойынша

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
40 Олимпиада ойындарының әлемдік ақтық Квалификациялық регатасы 16-18 Мамыр

Люцерн-Швейцария

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
41 Үлкен Мәскеу Регатасы

Grand Moscow regatta

Мамыр-Маусым

Мәскеу

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 7 6 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
42 Олимпиала ойндарының АДД бойынша ОЖЖ Шілде

Япония

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
43 Олимпиада ойындары Шілде Тамыз

Япония

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
44 Жасөспірімдер Әлем Чемпионаты 11-15 Тамыз

Пловдив

Болгария

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 11 10 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
45 23 жасқа дейінгі Әлем Чемпионаты 2-5 Қыркүйек

Круженец

Польша

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 5 4 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
46 Азия кубогінің 1 кезеңі Қыркүйек Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 7 6 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
47 Азия Чемпионатының алдындағы,  ОЖЖ (жасөспірімдер) , Қыркүйек

Қытай

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 10 9 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
48 Азия Чемпионаты

(жасөспірімдер)

Қыркүйек

Тағайындау бойынша

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 10 9 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
49 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек

Қырғызстан

Өзбекстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
50 Азия кубогінің 2 кезеңі Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 7 6 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
51 АДД бойынша ОЖЖ Қазан

Қырғызстан

Өзбекстан

Греция

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 15 13 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
52 Азия Чемпионатының алдындағы  ОЖЖ Қазан – Қараша

Қырғызстан

Өзбекстан

Қазақстан

Шымкент

Греция

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 6 5 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
53 Азия Чемпионаты Қараша

Тағайындау бойынша

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 6 5 1 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
54 АДД бойынша ОЖЖ Қараша

Қырғызстан

Өзбекстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
55 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша

Қыргызстан

Өзбекстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
56 ЖДД бойынша ОЖЖ Желтоксан

Қырғызстан

Өзбекстан

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,

№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,

ҚР ОДО, СДД

 
 

АУЫР АТЛЕТИКА

 

 
1 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты Наурыз

Нұр-Сұлтан қ-сы

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 15 3 3 СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
2 17 жасқа дейінгі ұлдар мен қыздар арасындағы ҚРЧ

алдындағы ОЖЖ

Наурыз

Нұр-Сұлтан

Қостанай

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 5 2   СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
3 ҚРЧ –17 жас Сәуір

Қостанай

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 5 2 1 СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
4 Ересектер арасындағы ҚРЧ  алдындағы ОЖЖ Мамыр

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 8 1   СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
5 Ересектер арасындағы

ҚРЧ

Маусым

Талдықорған

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 8 1 1 СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
6 2007ж  ж.т кіші жас өспірімдер ұлдар мен қыздар арасындағы  ҚРЧ  алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 10 3   СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
7 2007ж  ж.т кші жас өспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚРЧ Қыркүйек-Қазан

Сарағаш

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 10 3 1 СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
8 20 жасқа дейінгі ұлдар мен қыздар арасындағы  ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Маусым

Нұр-сұлтан

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 5 2   СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
9 ҚРЧ -20 жас Шілде

Қостанай

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 5 2 1 СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
10 2005-2006 жж –ҚРЧ ОЖЖ Шілде

Қостанай-Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 5 1   СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
11 2005-2006 жж Жас өспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚРЧ Тамыз

Қостанай

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 5 1 1 СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
12 Ерлер мен Әйелдер арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Қыркүйек-Қазан

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 8 1   СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
13 Ерлер мен Әйелдер арасындағы ҚРЧ Қараша

Шымкент

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 8 1 1 СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
14 23 жасқа дейінгі жастар арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Сәуір

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 5 2   СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
15 23 жасқа дейінгі жастар арасындағы ҚРЧ Мамыр

Өскемен

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

17 5 2 1 СДД  ДШ ж/е СБ

Ауыр атлетика Федерациясы

 
 

ӘЙЕЛДЕР КҮРЕСІ

 

 
1 Д.Г. Миндиашвили жүлдесі үшін ХТ ЖСШМ Қаңтар-Ақпан Краснояркс (РФ) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
2 ХТ

«Matteo Pellicon»

Қаңтар

Рим қ. (Италия)

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
3 ХТ «Klippan Lady Open» Ақпан

Клиппан қ. (Швеция)

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
4 АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар Нұр-Сұлтан қ.

 

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
5 ХТ  Гран-При

И. Ярыгина

Қаңтар

Красноярск

(Ресей)

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
6 ХТ  «Yasar Dogu» Қаңтар

Стамбұл (Түркия)

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
7 АЧ алдында ОЖЖ (1-кезең) Ақпан

Алматы Аликсеевка АИБА

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
8 АЧ алдында ОЖЖ (2-кезең) Ақпан

Алматы Аликсеевка АИБА

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
9 АЧ Ақпан

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
10 ТМТ (УМО) Ақпан

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
11 Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ

(1-кезең)

Наурыз

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
12 Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ           (2-кезең) Наурыз

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
13 Азиялық квалификациалық турнир Наурыз  Сиань қ. (Китай) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
14 Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ(1-кезең) Сәуір Нұр-Сұлтан қ.

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
15 Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ (2-кезең) Сәуір

София қ. Болгария

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
16 Әлемдік квалификациялық турнир Сәуір

София қ. (Болгария)

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
17 ХТ «DanKolov-NikolaPetrov»алдында ОЖЖ Сәуір

Пловдив қ. (Болгария)

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
18 ХТ «DanKolov-NikolaPetrov» Сәуір

Пловдив қ. (Болгария)

 

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
19 АДД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ Мамыр Ресей қ.

 

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
20 ХТ «Grand Prix of Germany» алдында ОЖЖ Мамыр Дормаген қ. (Германия) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
21 ХТ «Grand Prix of Germany» Мамыр Дормаген қ. (Германия) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
22 ХТ «Ziolkowski» алдында ОЖЖ Мамыр-Маусым Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
23 «Екібастұз жалыны» Мамыр Екібастұз қ.

 

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
24 ХТ «Ziolkowski» Маусым Варшава қ. (Польша)

 

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
25 ОО алдында АДД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ (1-кезең) Маусым-Шілде Ресей Кисловодск қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
26 ХТ«Grand Prix of Spain» Шілде

Мадрид қ. (Испания)

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
27 ОО алдында АДД бойынша ОЖЖ (2-кезең) Шілде-тамыз

Нұр-Сұлтан қ.

Алматы қ. Шетелде

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
28 ОО алдында ЖДД бойынша ОЖЖ (3-кезең) Шілде-тамыз

Нұр-Сұлтан қ.

Жапония Токио

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
29 Олимпиада ойындары Тамыз

Жапония Токио

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
30 ХТ «А. Медведь» алдында ОЖЖ Қырқүйек

Минск қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
31 ХТ «А. Медведь» Қырқүйек

Минск қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
32 ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Қыркүйек

Алматы қ. АИБА

 

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
33 ӘЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Қыркүек –Қазан

Нұр-Сұлтан қ.

 

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
34 ӘЧ Қазан

Осло қ. (Норвегия)

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
35 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Қазан

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
36 ҚРЧ алдында ОЖЖ Қазан

Нұр-Сұлтан қ.

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
37 З. Тамшыбаеваны еске алуға арналған РТ Қазан

Талдықорған қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
38 РТ «Н. Абдиров» Қараша

Қарағанды қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
39 ҚРЧ Қараша-желтоқсан

Шымкент қ. Ақтөбе қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
40 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
41 Қалпына келтіру ОЖЖ Желтоқсан

Нұр-Сұлтан қ.

Сарығаш қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
ЖАСТАР  
42 Жастар арасында ҚРЧ және жастар  ойындары  алдында ОЖЖ Сәуір

Алматы қ.

Тараз қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
43 Ж.Акеновты еске алуға арналған РТ Сәуір

Қарағанды қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
44 Жастар ойындары Мамыр

Тараз қ.

Павлодар қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
45 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Мамыр

Қырғыстан

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
46 ХТ «Victori Cup» 20-23 мамыр

Анталия Туркия

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
47 ХТ «Ion Cornianu, Ladislau Simon» 13-16 мамыр

Бухарест қ. (Румыния)

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
48 РТ «Жеңіс күніне арналған» 9 -мамыр

Қарағанды қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
49 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Мамыр-Маусым

Алматы қ.

Тараз қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
50 Жастар арасында АЧ Маусым

Индия Нью Дели Тайланд

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
51 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ Шілде-тамыз

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ. Шымкент қ. Алматы обл.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы         ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
52 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ Тамыз

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ. Шымкент қ. Алматы обл.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
53 23-жасқа дейін ҚРЧ алдында ОЖЖ Тамыз-Қыркүйек

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
54 23-жасқа дейін ҚРЧ Қыркүйек

Ақмола обл.

Жамбыл обл. Шымкент қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
55 ХТ  Медвежонок Қыркүйек

Минск Беларусия

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
56 Жастар арасында ӘЧ Қыркүйек

Ресей

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
57 К.Кайсенов еске алуға арналған РТ Қыркүйек-Қазан

ШҚО

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
58 ХТ С. Рахинов Қыркүйек –Қазан

Шымкент қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
59 Т.Сайхановты еске алуға арналған РТ Қазан

Түркістан обл.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
60 23 жасқа дейін ӘЧ алдында ОЖЖ Қазан-Қараша

Алматы қ.

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
61 23 жасқа дейін ӘЧ Қараша

Сербия Белград қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
62 П.Матушакты еске алуға арналған РТ Қараша-Желтоқсан

Қостанай қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
63 Қалпына келтіру ОЖЖ Желтоқсан

Нұр-Сұлтан қ.

Сарағаш қ.

Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2   ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД  
 

БАЙДАРКА және КАНОЭДА ЕСУ

 

 
Қалалық  
1 «Жалпы дене дайындығынан»  ОРМ № 4 БЖСМ Ашық Біріншілігі Қаңтар –  Ақпан

Нұр-Сұлтан

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 95 90   5 ОРМ № 4 БЖСМ ДШжСБ  
2 «Летние веселые старты» атты ОРМ № 4 БЖСМ Ашық Біріншілігі Сәуір-Мамыр

Нұр-Сұлтан

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 95 90   5 ОРМ № 4 БЖСМ ДШжСБ  
3 Ашық Қала Біріншілігі Мамыр, маусым

Нұр-Сұлтан

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 95 90   5 ОРМ № 4 БЖСМ ДШжСБ  
4 Астана күніне арналған ОРМБЖСМ Ашық Біріншілігі Шілде

Нұр-Сұлтан

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 50 45   5 ОРМ № 4 БЖСМ ДШжСБ  
5 Мерзімнің жабылуына арналған ОРМБЖСМ Ашық Біріншілігі Қыркүйек-қазан

Нұр-Сұлтан

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 65 60   5 ОРМ № 4  БЖСМ ДШжСБ  
Республикалық турнир  
6 Тереңдетілген мед.бақылау ОЖЖ Қаңтар

Алматы

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 21 1   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
7 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Қаңтар

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
8 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Ақпан

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
9 2002 және үлкен және 2003 және кіші арасындағы  АДД және ЖДД  ҚР Ашық Кубогы 19-24 Ақпан

Ташморе/ Шымкент

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
10

 

Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Наурыз

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
11 3 және 2-ші  жас тобындағы   жасөспірімдер мен қыздар арасындағы  Қазақстан Республикасының  көктемгі чемпионаты. 22-29. 03. 2021ж.

Шымкент  қ. /Ташморе

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
12 Тереңдетілген мед.бақылау ОЖЖ сәуір

Алматы

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 21 1   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
13 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

сәуір

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
14 4-ші  жас тобындағы   жасөспірімдер мен қыздар және 5 ерлер және әйелдер арасындағы  Қазақстан Республикасының  көктемгі чемпионаты. 18 – 26.04.2021

Алматы/Алматы обл./Шымкент қ.

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
15 2 және 3-ші  жас тобындағы   жасөспірімдер мен қыздар арасындағы  Қазақстан Республикасының  көктемгі чемпионаты. 23 – 30.04.2021

Алматы/Алматы обл./Шымкент қ.

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 ДШжСБ

ОРМ № 4 БЖСМ

 
16 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Мамыр

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
17 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

маусым

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
18 «Қайық Федерациясының» ашық Кубогы 21-28  маусым

Орал

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 1 СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
19 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

шілде

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
20 5-ші  ерлер және әйелдер және 4 жас тобындағы   жасөспірімдер мен қыздар арасындағы

Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты және ЦС «Динамо»

25.07-01.08. 2021

Жезқазған

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
21 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

тамыз

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
22 Қазақстан Республикасының 5-жастар ойыны 24-28.08. 2021

Алматы/Алматы обл

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 30 24 4 1 СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
23 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Қыркүйек

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
24 «Жылдам Қайық» ҚРБ 14-21.09.2021.

Алматы/Алматы обл.

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 1 СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
25 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Қыркүйек

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
26 2-ші жас тобындағы   жасөспірімдер мен қыздар арасындағы

Қазақстан Республикасының Чемпионаты

21.-27.09.2021.

Алматы/Алматы обл.

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 1 СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
27 Қ.Р. бапкерлер жиналысы Қазан – қараша

Нұр-Сұлтан қаласы

  5   5   СДД  
28 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Қазан

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
29 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

қараша

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
30 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Желтоқсан

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
Халықаралық турнир  
31 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Қаңтар

Ташкент қ. (Ташморе) (Өзбекістан)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
32 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Қаңтар

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
33 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

 

Ақпан

Ташкент қ. (Ташморе) (Өзбекістан)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
34 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

 

Ақпан

Турция

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
35 Арнайы дене дайындығы бойынша

оқу-жаттығу жиыны

Жалпы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны

Ақпан

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
36 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны

 

наурыз

Ташкент қ. (Ташморе) (Өзбекістан)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
37 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны

 

наурыз

Европа/Азия

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
38 ЖДД бойынша оқу-жаттығу жиыны наурыз

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
39 Лицензиялык  Азия Чемпионаты 11-14.03.2021

Паттайя Чонбури (Таиланд)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 2 1 1   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
40 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
41 АДД бойынша ОЖЖ сәуір

Ташкент қ. (Ташморе) (Өзбекістан)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
42 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны

 

сәуір

Европа/Азия

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
43

 

АДД бойынша ОЖЖ

ҚР Чемпионатының алдында ОЖЖ

сәуір

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
44 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
45 I – Әлем Кубогі 11-17.05.

Сегед

(Венгрия)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 4 3 1   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
46 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
47 II – Әлем Кубогі 20-24.05

Барнаул (Россия)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 5 4 1   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
48 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
49 Халықаралық регатта

 

Мамыр – маусым  Тағайындау бойынша,

Братислава (Словакия)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
50 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2   ДШжСБ

ОРМ № 4 БЖСМ

 
51 Халықаралық регатта

 

Мамыр – маусым  Тағайындау бойынша,

Бранденбург (Германия)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
52 АДД бойынша ОЖЖ маусым

Ыстық-Көл (Тамга)

(Қырғыстан)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
53 АДД бойынша ОЖЖ маусым

тағайын.бойын

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
54 18 жасқа дейын және 23 жасқа дейың Әлем Чемпионатының алдындағы  АДД бойынша ОЖЖ маусым Тағайын.бойын ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
55 АДД бойынша ОЖЖ шілде

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
56 АДД бойынша оқу-жаттығу жиыны Шілде

Ыстық-Көл (Тамга)

(Қырғыстан)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
57 18 жасқа дейын және 23 жасқа дейін Әлем Чемпионатының алдындағы  АДД бойынша ОЖЖ шілде

Тағайын.бойын

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
58 18 жасқа дейін және 23 жасқа дейін Әлем Чемпионаты 15-18.07.

Монтемор-у-Велью

(Португалия)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
49 АДД бойынша ОЖЖ шілде

тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 7 5 2   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
60 ҚР Чемпионатының алдындағы   АДД бойынша ОЖЖ шілде

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
61 О.О.  алдындағы  АДД бойынша ОЖЖ Шілде

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 2 1 1   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
62 Қазақстан Республикасының 5 – жастар ойындары  алдында ОЖЖ Маусым

Тағайын.

бойынша

 

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
63 Қазақстан Республикасының 5 – жастар ойынын алдында ОЖЖ Шілде

Тағайын.

бойынша

 

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
64 Қазақстан Республикасының 5 – жастар ойынын алдында ОЖЖ тамыз

Тағайын

бойынша

 

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
65 АДД бойынша ОЖЖ тамыз

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
66 О.О.  алдындағы  АДД бойынша ОЖЖ тамыз

Европа/Азия

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 2 1 1   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
67 2021 жылғы Олимпиадаға қатысу

 

02-07.08

Токио (Япония)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 2 1 1   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
68 АДД бойынша оқу-жаттығу жиыны Тамыз

Ыстық-Көл (Тамга)

(Қырғыстан)

ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
69 АДД бойынша ОЖЖ тамыз

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
70 «Жылдам қайық» атты ҚР жарысы алдында ОЖЖ Тамыз

Тағайынд.бойын.

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
71 «Жылдам қайық» атты ҚР жарысы алдында ОЖЖ Қыркүйек

Тағайынд.бойын.

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
72 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
73 «Олимпийские надежды» атты Халықаралық регата

(Olympic hopes)

Қыркүйек

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
74 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
75 Әлем Чемпионаты 15-19.09.2021

Копенгаген

(Дания)

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 4 3 1   ДШжСБ, СДД  
76 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек-қазан Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
77 АДД бойынша ОЖЖ Қазан

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
78 18 жасқа дейін және 23 жасқа дейін Азия Чемпионаты алдындағы  АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 12 3   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
79 АДД бойынша ОЖЖ Қазан

Тағайындау бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
80 18 жасқа дейін және 23 жасқа дейін Азия Чемпионаты алдындағы  АДД бойынша ОЖЖ Қазан

Тағайындау бойынша

ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 12 3   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
81 18 жасқа дейін және 23 жасқа дейін Азия Чемпионаты Қыркүйек –

қазан

Иран

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 12 3   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
82 АДД бойынша ОЖЖ қазан

Тағайындау бойынша

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
83 АДД бойынша ОЖЖ қараша

Тағайындау бойынша

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
84 АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан  Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4   СДД

ОРМ № 4 БЖСМ

 
 

 

БАТУТТА ж/е АКРОБАТИКАЛЫҚ ЖОЛДА СЕКІРУ

 

 
Спорттық акробатика және батутта секіру  
Қалалық турнир  
1 Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты 20 Наурыз

СК «ЖЕҢІС»

СК«Aspan»

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 5 5 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
2 Нұр-Сұлтан қаласының ашық Чемпионаты 11 Қараша

СК «ЖЕҢІС»

СК«Aspan»

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары

Басқа қала командалары

160 150 5 5 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
3 Нұр-Сұлтан қаласының біріншілігі 5 Маусым

СК «ЖЕҢІС»

СК«Aspan»

Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 6 4 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
Республикалық  
4 ОЖЖ Өскемен қаласы

Қаңтар-Ақпан

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 18 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
5 Жас топтар арасында ҚРЧ Ақпан-Наурыз Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 20 18 2 1 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
6 ОЖЖ Белгілеу бойынша

Наурыз

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 10 2   №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
7 ҚРЧ (жеке-командалық) Белгілеу бойынша Наурыз-Сәуір Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 10 8 2 1 спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
8 ОЖЖ Белгілеу бойынша

Мамыр

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2   №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
9 Жастар арасында ҚРЧ Мамыр-Маусым

Белгілеу бойынша

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 20 18 2 1 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
10 ОЖЖ Тамыз Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 10 2   №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
11 Бөлек жаттығулар бойынша ҚР Кубогы және ҚР Чемпионаты Қыркүйек-Қазан

Белгілеу бойынша

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 10 8 2 1 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
12 ОЖЖ қараша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2   №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
13 Жастар арасында копсайыс бойынша ҚРЧ Қараша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 15 13 2 1 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
14 Н.Н. Ивановты еске алуға арналған ашық облыстық турнир Наурыз-Сәуір

Караганда

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 21 18 3 3 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
15 ШҚО батут гимнастикасы федерациясының ашық кубогы Желтоқсан

Өскемен қаласы

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 20 18 2 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
16 ОЧ Тараз Тараз

Наурыз-Сәуір

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 20 18 2 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының  спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы СДД  
17 ОЧ Караганды Караганда

Мамыр

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 22 19 3 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
18 Республикалық төрешілер семинары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының батуттық гимнастикадан оқытушы-жаттықтырушылары 3 3 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының  спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
19 Республикалық жатықтырушылардық семинары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының батуттық гимнастикадан оқытушы-жаттықтырушылары 4 4 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы СДД  
Халықаралық  
20 МТ А. Ямпольского Қаңтар

Петропавл

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы СДД  
21 МТ «Иртышские зори» Маусым

Павлодар

Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
22 Халықаралық турнир Белгілеу үшін Батутта секіруден Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 5 3 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
23 Халықаралық турнир Белгілеу үшін Батутта секіруден Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 5 3 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД  
 

 

БОКС

 

 
ҚАЛАЛЫҚ  
1 Астана қаласының чемпионаты Сәуір

Нұр-Сұлтан қаласы

Нұр-Сұлтан қаласының құрамасы 43 25 10 8 СДД М ж/е СБ  
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ  
1 ЖДД бойынша ОЖЖ 08 – 23 қаңтар, Алматы облысы Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6  

СДД М ж/е СБ

 
2 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойнша, Алматы, Бокс Академиясы Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 55 40 15  

СДД М ж/е СБ

 
3 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қ., БО Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6  

СДД М ж/е СБ

 
4 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қ., БО Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6  

СДД М ж/е СБ

 
5 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 22 16 6 СДД М ж/е СБ  
6 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қ., БО Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6  

СДД М ж/е СБ

 
7 Ақмола, Қызылорда, Қостанай, Павлодар облыстарымен Астана қаласы құрамаларының арасындағы матчтық кездесу Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қаласы Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 27 20 5 2 СДД М ж/е СБ  
8 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 22 16 6 СДД М ж/е СБ  
9 ҚРЧ арнайы дайындық бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 22 16 6 СДД М ж/е СБ  
10 Жалпы дайындық бойынша ОЖЖ

 

29.07 – 17.08 Бокс академиясы Алматы обл Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6  

СДД М ж/е СБ

 
11 Ересектер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 17 8 8 1 СДД М ж/е СБ

 

 
12 Тереңдетілген медициналық бақылау жиыны Белгілеу бойынша, Алматы обл

Бокс академиясы

Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 40 30 10  

СДД М ж/е СБ

 
13 Сауықтыру жиыны 18 -28 желтоқсан, Сары Ағаш Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 40 30 10  

СДД М ж/е СБ

 
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ  
1 ХТ Президент кубогы алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6  

СДД М ж/е СБ

 
2 ХТ Президент Кубогы Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы            
3 Д. Шопоков атындағы халықаралық турнир

 

24 – 30 қаңтар Бішкек, Қырғызстан Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қаласының құрамасы 14 10 4 1 СДД М ж/е СБ  
4 «СТРАНЖА»  халықаралық турнирі

 

Белгілеу бойынша София қ., Болгария Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 13 10 2 1 СДД М ж/е СБ  
5 «Ахмет Комерт» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша Туркия Нұр-сұлтан қаласының құрамасы 4 3 1 СДД М ж/е СБ  
6 Англия және Германия құрамаларымен бірлескен ОЖЖ 22 қаңтар – 03 ақпан Алматы обл., Бокс Академиясы Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 42 34 8 СДД М ж/е СБ  
7 Ирандағы халықаралық турнир 27.02 -05.03

Орумие қ., Иран

Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 7 4 2 1 СДД М ж/е СБ  
8 Қазақстандық бокс Федерациясының құрметті президенті А. Кұлыбаевтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Атырау қаласы

 

Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
9 «Иштван Боскай» халықаралық турнирі

 

Белгілеу бойынша Венгрия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 7 4 2 1 СДД М ж/е СБ  
10 «GEE Bee» халықаралық турнирінің алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша

Алматы обл., Бокс Академиясы

Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 17 8 8 1 СДД М ж/е СБ  
11 «GEE Bee» халықаралық турнирі 05 -09 наурыз

Хелсинки, Финляндия

Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 11 8 2 1 СДД М ж/е СБ  
12 «Жібек жолы» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша

Баку қ. Әзербайжан

Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 7 4 2 1 СДД М ж/е СБ  
13 АҚШ арнайы дайындық бойынша ОЖЖ АҚШ белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 3 СДД М ж/е СБ  
14 АҚШ жалпы дене дайындығы бойынша ОЖЖ 07-18 наурыз Колорадо Спрингс Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 15 8 7 СДД М ж/е СБ  
15 Германиядағы халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Германия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
16 «Тайланд Оупен» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Бангкок қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
17 ХТ «Boxam» Белгілеу бойынша Испания Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 11 8 2 1 СДД М ж/е СБ  
18 Белградтағы халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Сербия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
19 А.Вастина халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Франция Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
20 А.Сокикаса халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Каунас қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
21 Губернатор Кубогы Мамыр

Ресеей қ.

Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
22 Н. Мангердің есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша

Херсон, Украина

 

Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
23 Қазақ   батырлары Махамбет Өтемісұлымен Исатай Тайманұлының есімдеріне арналған халықаралық турнир 25-30 сәуір

Атырау қаласы

Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
24 Даңқты боксшы, КСРО-ға еңбегін сіңірген спорт шебері Ә. Нұрмахановтың есіміне арналған халықаралық турнир 14-19 сәуір

Түркістан қаласы

Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
25 «Феликс Штамма» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Польша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
26 Жапон құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша, Жапония Ұлттық құрама 12 8 4 СДД М ж/е СБ  
27 «Усти на Лабе» халықаралық турнир Белгілеу бойынша  Чехия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
28 «Химиктер Кубогы» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Галле қ., Германия Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
29 «Белбеу және жол» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша

Қытай

Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
30 «Король Кубогы» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Бангкок қ., Тайланд Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
31 Әскер генералы С. Нұрмағамбетовтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
32 Олимпиада ойындарының күміс жүлдегері С.Қонақбаев сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
33 Қ. Рысқұлбековтың есіміне арналған Халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Алматы Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
34 Франция, Англия және басқа да Еуропа елдерірің құрамаларымен бірлескен ОЖЖ 01-13 мамыр

Франция

Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 14 8 6 СДД М ж/е СБ  
35 Әлемдік лицензиялық турнир 13-24 мамыр

Париж қ., Франция

Ұлттық құрама 10 5 4 1 СДД М ж/е СБ  
36 Әлемдік лицензиялық турнирдан кейінгі сауықтыру жиыны Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 5 4 1 СДД М ж/е СБ  
37 ХТ «Grand Prix» Белгілеу бойынша Чехия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
38 Санкт – Петербург Губернаторының кубогы Белгілеу бойынша, Санкт-Петербург қаласы, Ресей Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
39 Өзбекістан, Куба, Жапония құрамаларымен бірлескен  ОЖЖ Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 18 12 6 СДД М ж/е СБ  
40 М.Коротковтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша                Хабаровск қаласы, Ресей Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 19 12 6 1 СДД М ж/е СБ  
41 «Кардово-Кардин» халықаралық турнирі Белгілеу бойнша, Куба Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 12 8 4 СДД М ж/е СБ  
42 Олимпиада ойындарына  бірлескен  ОЖЖ Белгілеу бойынша АҚШ (Окснард қ.) Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
43 Олимпиада ойындарына  жалпы дене дайындығы  бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша АҚШ (Окснард қ.) Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
44 Олимпиада ойындарына  жалпы дене дайындығы  бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша АҚШ (Майами қ.) Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
45 Олимпиада ойындарына  жалпы дене дайындығы  бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша АҚШ (Майами қ.) Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
46 Олимпиада ойындарына арнайы дайындық бойынша ОЖЖ 12 – 20 шілде, Нұр-Сұлтан қ. БДО Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 42 34 8 СДД М ж/е СБ  
47 Токио 2021, Олимпиада ойындары Белгілеу бойынша

Токио, Жапония

Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 18 8 10 СДД М ж/е СБ  
48 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Украина 7 5 2   СДД М ж/е СБ  
49 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Ресей 7 5 2   СДД М ж/е СБ  
50 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Өзбекстан 7 5 2   СДД М ж/е СБ  
51 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша ОЖЖ Сарағаш 17 15 2   СДД М ж/е СБ  
52 С. Трестинді еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойнша, Одесса, Украина Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
53 «Индия Оупен» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Бангкок қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
54 Индонезия Президентінің кубогы ХТ Белгілеу бойынша Индонезия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
55 Ислам ойындары Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
56 ТМД ойындар Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
57 Конфедерация кубогы Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
58 Конфедерация кубогы жартылай финал,және финал Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы       1 СДД М ж/е СБ  
59 Сауықтыру жиыны 24.08.-06.09

Турция

Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 30 20 10 СДД М ж/е СБ  
60 Шешен Республикасының бірінші президенті Ахмет-Хаджи Кадыровтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша

Грозный қаласы

Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 8 3 1 СДД М ж/е СБ  
61 Қазақ ССР-на еңбегін сіңірген жаттықтырушы

Р. Вахитовтың сыйына арналған халықаралық турнир

Белгілеу бойынша               Павлодар қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 8 3 1 СДД М ж/е СБ  
62 Қостанай қаласының жаттықтырушыларын еске алуға арналған ХТ Белгілеу бойынша Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
63 Умахановты еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша               Махачкала Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 8 3 1 СДД М ж/е СБ  
64 Шоқыр Бөлтекұлын еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Актау қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
65 ХТ К.Абдалиева Белгілеу бойынша Шымкент қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 17 15 2 СДД М ж/е СБ  
66 Ю. Арбачаковтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Кемерово Россия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
67 Сібір құрамасымен бірлескен ОЖЖ және одан әрі ХТ қатысу

 

Белгілеу бойынша  Новосибирск – Барнаул қалалары, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
68 Әлем Чемпионаты АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 24 18 6  

СДД М ж/е СБ

 
69 Әлем Чемпионаты АД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 24 18 6  

СДД М ж/е СБ

 
70 Әлем Чемпионаты Белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 10 2 СДД М ж/е СБ  
71 АЧ алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6  

СДД М ж/е СБ

 
72 АЧ алдында АД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6  

СДД М ж/е СБ

 
73 Азия Чемпионаты ересектер арасында Белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 10 2 СДД М ж/е СБ  
74 Ресейге еңбегін сіңірген Спорт шебері  А.Тищенконың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Омск қаласы Ресей Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
75 В.Н.Борисовтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Красноярск қаласы, Ресей

 

Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
76 Кеңес одағының батыры Қарақозы Әбдәлиевті еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
77 Ресейге еңбегін сіңірген Спорт шебері  В.Шишовтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Самара қаласы, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
78 ҚР еңбегін сіңірген спорт шебері Данияр Елеусіновтың сыйына арналған республикалық турнир Белгілеу бойынша Орал қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
79 Польша елінде өтетін халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Гданьск, Польша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
80 «Таммер» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Финляндия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
81 ASBC Grand Slam Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
82 ХТ Хорватия Белгілеу бойынша Хорватия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
83 Б. Акшолаковтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ақтөбе Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
84 «Мұнайшы елдер арасындағы Әлем Кубогы» халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ханты – Мансийск қаласы, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
85 Ливенцевті еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Белоруссия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
86 «Янтарлы қолғап» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Калиноград Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 24 16 8 СДД М ж/е СБ  
87 Ғалым Жарылғаповтың есіміне арналған халықаралық турнир 18-23 желтоқсан

Қарағанды қаласы

Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
88 U22 АЧ алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 14 12 2   СДД М ж/е СБ  
89 U22 АЧ Белгілеу бойынша Белгілеу бойынша 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ  
Жастар  
1 ХТ алдында ОЖЖ қаңтар                        Нұр-Сұлтан қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
2 ХТ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
3 ЖДД бойынша ОЖЖ ақпан, Алматы обл Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
4 АДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша, Алматы обл., «Ақбұлақ» Олимпиада орталығы Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
5 ХТ 3-8 наурыз Атырау қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
6 Жастар арасында ҚРЧ алдында ЖДД бойынша ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
7 Жастар арасында ҚРЧ алдында АДД бойынша ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
8 Жастар арасында ҚРЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
9 Қалпына келтіру ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
10 ҚРЧ алдында ЖДД бойынша ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
11 ҚРЧ алдында АДД бойынша ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
12 ҚРЧ ересектер белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
Халықаралық  
1 ОЖЖ ж/е ХТ қаңтар, Сербия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
2 ОЖЖ ж/е ХТ қаңтар, Болгария, София Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
3 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Швеция Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
4 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Финляндия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
5 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Польша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
6 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
7 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ сәуір, Жапония Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
8 Лицензиялық турнир алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
9 Лицензиялық турнир алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы обл. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
10 Лицензиялық турнир мамыр, Париж Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
11 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Испания Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
12 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Германия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
13 Олимпиада оиындарының алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
14 Олимпиада оифндарының алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы обл. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
15 Олимпиада Ойындары Токио Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ  
16 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Кипр Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
17 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Челябинск, Ресей Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
18 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Чехия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
19 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Тайпэй Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
20 ХТ Дети Азии алдында ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
21 ХТ Дети Азии белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
22 Әлем чемпионаты (жастар) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
23 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Греция Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
24 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Польша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
25 Бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша, Ирландия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
26 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Түркия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
27 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Хорватия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
28 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
29 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Белорусь Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
30 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Ресей Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
31 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Нидерланды Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
32 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Индия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
33 АЧ 22 ж.д.алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
34 АЧ 22 ж.д.алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
35 АЧ 22ж.д. белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
36 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
37 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
38 Жастар арасында ӘЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
39 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
40 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
41 Жастар арасында АЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
42 АЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
43 АЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
44 АЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ  
45 Гранд Слам ASBC чемпионаты белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ  
46 ӘЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
47 ӘЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ  
48 ӘЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ  
49 Ғ.Жарылғаповты еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ  
50 Ғ.Жарылғаповты еске алуға арналған ХТ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
 

ӘЙЕЛДЕР

 

 
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ  
1 ХТ алд ОЖЖ Қаңтар

Нұр-Сұлтан қ.

Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
2 ХТ Белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
3 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан Алматы обл Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
4 АДД бойынша ОЖЖ қаңтар, Алматы обл Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
5 ХТ 3-8 наурыз Атырау қ 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
6 Жастар араасында ҚРЧ алд  ЖДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша, Алматы обл., «Ақбұлақ» Олимпиада орталығы Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
7 Жастар араасында ҚРЧ алд  ЖДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша, Алматы обл., «Ақбұлақ» Олимпиада орталығы Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
8 Жастар арасында ҚРЧ белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
9 Қалпына келтіру ОЖЖ белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
10 ҚРЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
11 ҚРЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
12 ҚРЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
Халықаралық  
1 ОЖЖ ж/е ХТ Қаңтар Сербия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
2 ОЖЖ ж/е ХТ Қаңтар Болгария , София Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
3 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеуі бойынша Швеция Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
4 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеуі бойынша Финляндия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
5 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеуі бойынша Польша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
6 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
7 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ сәуір, Жапония Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
8 Лицензиялық турнир алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
9 Лицензиялық турнир алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы обл. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
10 Лицензиялық турнир мамыр, Париж Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
11 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Испания Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
12 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Германия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
13 Олимпиада оиындарының алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
14 Олимпиада оифндарының алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы обл. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
15 Олимпиада Ойындары Токио Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
16 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Кипр Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
17 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Челябинск, Ресей Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
18 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Чехия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
19 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Тайпэй Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
20 ХТ Дети Азии алдында ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
21 ХТ Дети Азии белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
22 Әлем чемпионаты (жастар) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
23 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Греция Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
24 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Польша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
25 Бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша, Ирландия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
26 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Түркия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
27 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Хорватия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
28 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
29 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Белорусь Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
30 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Ресей Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
31 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Нидерланды Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
32 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Индия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
33 АЧ 22 ж.д.алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
34 АЧ 22 ж.д.алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
35 АЧ 22ж.д. белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
36 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
37 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
38 Жастар арасында ӘЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
39 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
40 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
41 Жастар арасында АЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
42 АЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
43 АЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
44 АЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
45 Гранд Слам ASBC чемпионаты белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
46 ӘЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
47 ӘЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
48 ӘЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
49 Ғ.Жарылғаповты еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
50 Ғ.Жарылғаповты еске алуға арналған ХТ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1   СДД М ж/е СБ  
 

ВЕЛОСПОРТ

 

 
Қалалық  
1 ЖДД туры (ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер) Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, Жағалау,№18 ОМ, Қ.Мұңайтпасов атындағы стадион. Қаңтар БЖМОРСМ№6 6 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
2 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты(Маунтинбайк олимпик) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, пирамида.

Қаңтар

БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
3 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты(Маунтинбайк марафон) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ.Саябақ, Пирамида.

Ақпан

БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
4 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты (маунтинбайк) жасөспірімдер 13-14, 15-16 жас Нұр-Сұлтан қ.Саябақ, Пирамида.

Наурыз

БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
5 Нұр-Сұлтан қаласының кубогі маусымның ашылуы (тас жолы) барлық жастар Нұр-Сұлтанқ.Велосипед жолыАвтомагистралдары – айналып өту.Сәуір БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
6 «Астана Орманы»ЖШС және әкім сыйлығы жүлдесіне арналған республикалық көпкүндік жарыс 15-16 жастағы жасөспірімдер (тасжолы) Нұр-Сұлтан қ.Велосипед жолыАвтомагистралды айналып өту.

05.05-08.05

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖМОРСМ№6

6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
7 Нұр-Сұлтан қаласының кубогі     (тасжолы) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Велосипед жолыАвтомагистралды айналып өту.

Мамыр

БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
8 «Юный Целинник» Республикалық көпкүндік жарысы (тас жолы, критериум) 15-16 жастағы жасөспірімдер Нұр-Сұлтан-Орманы

Велосипед жолыАвтомагистралды айналып өту 30.06-05.07

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖМОРСМ№6

6 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
9 Нұр-Сұлтан қаласының кубогі     (Маунтинбайк XCC, XCO) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Пирамида, карьер.2.08-5.08 ҚР облыстарының құрама командалары

БЖМОРСМ№6

10 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
10 Ильянов және Қ. Бағланды еске алуға арналған республикалық жарыс 13-14 жастағы жасөспірімдер Нұр-Сұлтан қ. Велосипед жолы Автомагистралды айналып өту

10.08.-15.08

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖМОРСМ№6

10 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
11 Федерация Президентінің жүлдесіне арналған Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты  (маусым жабылуы) Нұр-Сұлтан қ. Велосипед жолы Автомагистралды айналып өту Қазан БЖМОРСМ№6 10 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
12 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты (трек қарқынды жарыс)15-16, 13-14 жастағы жастар, жасөспірімдер Нұр-Сұлтан қ. Велотрек Сарыарқа Қазан ҚР облыстарының құрама командалары

БЖМОРСМ№6

10 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
13 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты (трек спринттік жарыс)15-16, 13-14 жастағы жастар, жасөспірімдер Нұр-Сұлтан қ.  Велотрек Сарыарқа Қараша ҚР облыстарының құрама командалары

БЖМОРСМ№6

10 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
14 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты  (Маунтинбайк, велокросс) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, Пирамида Қараша БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
15 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты  (Маунтинбайк, элюминатор) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, Пирамида Желтоқсан БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
16 ЖДД туры (ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер) Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, Жағалау,№18 ОМ, Қ.Мұңайтпасов атындағы стадион.Желтоқсан БЖМОРСМ№6 6 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
17 Жаңа жылдықКросс, барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. ЖағалауЖелтоқсан БЖМОРСМ№6 6 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД  
Республикалық

Тас жолы

 
1 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз

Қырғызстан Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД

 

 
2 Шымкент қаласының ашық кубогы

ерлер мен әйелдер арасында

 

 

12.03-14.03.

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
3 Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты алдында ОЖЖ

ерлер, әйелдер арасында

Наурыз

Ақмола обл.

Шымкент

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
4 Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты ерлер, әйелдер арасында 24.03-28.03.

Тараз қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

 

189

102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
5 КРЕСЖЖ.Сүлейменовтың жүлдесіне арналған республикалық жарыс алдында ОЖЖ. жастар, жасөспірімдер Наурыз

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
6 КРЕСЖЖ.Сүлейменовтың жүлдесіне арналған республикалық жарыс. жастар, жасөспірімдер 01.04-05.04.

Қызылорда қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

 

 

189

102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД

 

 
7 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

жасөспірімдер арасында көпкүндік жарыс

Наурыз-сәуір

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
8 Қазақстан Республикасының Чемпионаты

жасөспірімдер арасында көпкүндік жарыс

06.04-11.04.

Қызылорда қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
9 КСРО СШ М. Сатыбалдиевтыңжүлдесіне арналған Республикалық жарыс. 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер 15.04-18.04.

Қызылорда қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
10 Қаз ССР ЕСЖ В.З. Лиді еске алуға арналған республикалық жарыс

13-14 жастағы жасөспірімдер

27.04-30.04.

Қызылорда қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
11 Қазақстан Республикасының Таулы аймақтағыЧемпионаты  алдында ОЖЖ

ерлер арасында

Сәуір

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
12 Қазақстан Республикасының Таулы аймақтағы Чемпионаты

ерлер арасында

02.05-06.05.

Талғар қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
13 КСРО СШ Е. Червоненконың

Республикалық көпкүндік жарысы

13-14 жастағы жасөспірімдер

03.05-08.05.

Қызылорда қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
14 Жеңіс күніне арналған Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты,

«Астана орманы» ЖШС жүлдесіне арналған республикалық жарысы. 15-16, 13-14 жастағы жастар, жасөспірімдер

05.05-08.05.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
15 ХДСШ Н.Бондаренконыңреспубликалық жарысы.

ересектер, жастар

06.05-07.05.

Талғар қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
16 Қазақстан РеспубликасыныңЧемпионатыкритериум 2 тур алдында ОЖЖ (ерлер) Сәуір-мамыр

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
17 Қазақстан РеспубликасыныңЧемпионатыкритериум 2 тур (ерлер) 08.05-09.05.

Талғар қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
18 Қазақстан Республикасының көпкүндік Чемпионаты алдында ОЖЖ жасөспірімдер арасында.

Республикалық жарыс

Мамыр

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
19  

Қазақстан Республикасының көпкүндік Чемпионаты жасөспірімдер арасында.

Республикалық жарыс

19.05-22.05

Өскемен қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
20 Қазақстан Республикасының Чемпионаты критериум 2 Тур алдында ОЖЖ (әйелдер) Мамыр

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
21 Қазақстан Республикасының Чемпионаты критериум 2 Тур (әйелдер) 22.05-23.05

Өскемен қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
22 Халықаралық жарыс «Gran Fondo «Tour of Zhetysu-2020» әуесқойлар және ардагерлер арасында 04.06-06.06.

Талдықорған қ

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
23 «Жетісу шуғыласы» Республикалық жарысы

15-16, 13-14 жылдағы жастар, жасөспірімдер

26.05-30.05.

Талдықорған қ

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
24 «Олимпиада үміті» Республикалық жарысы

13-14 жылдағы жасөспірімдер

07.06-13.06.

Саран қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
25 Олимпиада ойындарының чемпионы А. Винокуровтың жүлдесіне арналған Республикалық көпкүндік жарыс

15-16 жастағы жасөспірімдер

Маусым

Петропавл қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
26 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты алдында ОЖЖ ерлер/әйелдер,жастар, жасөспірімдер

ҚР Жастар ойындары

Мамыр-маусым

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
27 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты ерлер/әйелдер,жастар, жасөспірімдер

ҚР Жастар ойындары

Маусым

Петропавл қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
28 «Юный целинник» Республикалық көпкүндік жарысы

Нұр-Сұлтан қаласының кубогы, критериум. 15-16 жастағы жасөспірімдер мен қыздар.

30.06-05.07.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
29 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ.

15-16; 13-14 жылдағы жасөспірімдер мен қыздар арасында

Маусым-шілде

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
30 Қазақстан Республикасының Чемпионаты .

15-16; 13-14 жылдағы жасөспірімдер мен қыздар арасында

 

08.07-14.07.

Көкшетауқ.

 

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
31 В.П. Стопаны еске алуға арналған Республикалық жарыс

Критериум.

Әуесқойлар арасында

Көкшетау

11.07.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
32 Қазақстан Республикасының Чемпионаты  алдында ОЖЖ

жұптық (жасөспірімдер) және командалық жарыста (жастар).

Қазақстан Республикасының чемпионаты

Критериум (жасөспірімдер)

Шілде

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
33 Қазақстан Республикасының Чемпионаты

жұптық (жасөспірімдер) және командалық жарыста (жастар).

Қазақстан Республикасының чемпионаты

Критериум (жасөспірімдер)

23.07-25.07.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
34 «Школьник Казахстана» 51-ші дәстүрлі көпкүндік ашық Республикалық жарысыалдында ОЖЖ (жастар) Шілде-тамыз

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
35 «Школьник Казахстана» 51-ші дәстүрлі көпкүндік ашық Республикалық жарысы (жастар) 02.08-08.08.

Өскемен қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
36 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты алдында ОЖЖ. көпкүндік жарыс Әуесқойлар арасында Шілде-тамыз

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
37 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты. көпкүндік жарыс Әуесқойлар арасында 04.08-08.08.

Павлодар қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
38 А. Құнанбаев-«Абай Жолы» арналған

Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты. көпкүндік жарыс

09.08-20.08.

Өскемен, Семей,

ШҚО

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
39 Ильянов және Қ. Бағланды еске алуға арналған республикалық жарыс 13-14 жастағы жасөспірімдер 10.08-15.08.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
40 А. Мартыновичты еске алуға арналғанРеспубликалық жарысы 13–14 жастағы жасөспірімдер 16.08-21.08.

Петропавл қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
41 КСРО СШ, ҚР ЕСЖ А.И. Шораевтың жүлдесіне арналғанРеспубликалық көпкүндік жарыс

15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер

18.08-22.08.

Орал қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

495 408 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
42 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты алдында ОЖЖ

Әуесқойлар арасында

Тамыз

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
43 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты

Әуесқойлар арасында

19.08-22.08.

Талғар. қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
44 Республикалық жарыс

15-16 жастағы жасөспірімдер

24.08-28.08.

Ақтау қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

495 408 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
45 Халықаралықжарыс

«TourofAlmaty»

Ерлер, әуесқойлар арасында

27.08-29.08.

Алматы қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

50 35 15 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
46 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

көпкүндік жарысы

15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер

Қыркүйек

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
47 Қазақстан Республикасының Чемпионаты

көпкүндік жарысы

15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер

20.09-25.09.

Талдықорған қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
48 А. Кивилевты еске алуға арналған Республикалық жарысы

критериум,

15-16, 13-14 жастағы жастар, жасөспірімдер

25.09-26.09

Талдықорған қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
49 Қазақстан Республикасының Чемпионаты.критериум 3-Тур (финал) алдында ОЖЖ

ерлер, әйелдер)

ҚР Кубогы

Қазан

 

Нұр-Сұлтан қ.

Ақмола обл.

ШҚО

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
50 Қазақстан Республикасының Чемпионаты.критериум 3-Тур (финал) ерлер, әйелдер)

ҚР Кубогы

16.10-20.10.

Шымкент қ., Түркістан обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
51 «Түркістан» туры Қазан, қараша

Түркістан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
52 Қалыпқа келтіру ОЖЖ Қараша

Бурабай, Алматы обл.

Мерке

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
Трек – Қарқыны, Трек – Спринт  
1 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты – «Track Man» Мasters және Әуесқойлар арасында.

«Тур де Кейрин, Sprint the Time» ашық РС  -1 раунд (Ерлер, әйелдер, жастар) Спринт

16.01-17.01.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
2 Қазақстан Республикасының қысқы ашық біріншілігі алдында ОЖЖ қарқынды және спринтерлік түрлерде ерлер мен әйелдер арасында.

РС «Кейрин Тур де Спринт».

Қарқынды түрлерден

Қазақстан Республикасының Чемпионаты спринтерлік Омниум.жасөспірімдер арасында.

Ақпан

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
3 Қазақстан Республикасының қысқы ашық біріншілігі қарқынды және спринтерлік түрлерде ерлер мен әйелдер арасында.

РС «Кейрин Тур де Спринт».

Қарқынды түрлерден

Қазақстан Республикасының Чемпионаты спринтерлік Омниум.жасөспірімдер арасында.

23.02-28.02.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
4 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ,

4 күндік топтық жарыс.

Наурыз

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
5 Қазақстан Республикасының Чемпионаты,

4 күндік топтық жарыс.

19.03-23.03.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
6 Халықаралықжарыс «SilkWaySeries Kazakhstan» CL1,CL2.

Ерлер, әйелдер, жасөспірімдер

12.04-16.04.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
7 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты алдында ОЖЖ. Омниум, Мэдисон.

Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты.  Кейрин және спринт.

ерлер мен әйелдер.

ҚР Жастар ойындары

Сәуір

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
8 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты. Омниум, Мэдисон.

Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты.  Кейрин және спринт.

ерлер мен әйелдер.

ҚР Жастар ойындары

14.04-18.04.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
9 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

Спринт13-14;15-16жасөспірімдер мен қыздар.

Қазақстан Республикасының чемпионаты

3 күндік топтық жарыс

жасөспірімдер мен қыздар

Сәуір

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
10 Қазақстан Республикасының Чемпионаты спринт

13-14;15-16жасөспірімдер мен қыздар.

Қазақстан Республикасының чемпионаты

3 күндік топтық жарыс

жасөспірімдер мен қыздар

21.04-25.04.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
11 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ  

Маусым

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

200 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
12 Азия Чемпионаты  

13.06-18.06.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

200 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
13 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

3 күндік топтық жарыс

жасөспірімдер мен қыздар 13-14 жас.

Қазақстан Республикасының чемпионаты спринтерлік омниум қыздар мен ұлдар 13-14; 15-16 жас

Маусым

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
14 Қазақстан Республикасының Чемпионаты

3 күндік топтық жарыс

жасөспірімдер мен қыздар 13-14 жас.

Қазақстан Республикасының чемпионаты спринтерлік омниум қыздар мен ұлдар 13-14; 15-16 жас

23.06-26.06.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
15 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты алдында ОЖЖ спринтерлік түрлерде ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында. Шілде

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
16 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты спринтерлік түрлерде ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында. 14.07-18.07.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
17 Ұлттық ҚР Чемпионаты алдында ОЖЖ , қарқынды түрлерде. ерлер, әйелдер, жеткіншектер Шілде

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
18 Ұлттық ҚР Чемпионаты , қарқынды түрлерде. ерлер, әйелдер, жеткіншектер 25.07-30.07.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
19 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

қарқынды түрлері

13-14;15-16 жас.

Республикалық жарыс

спринтерлік түрлерде

(ұлдар, қыздар 13-14;15-16 жас)

Тамыз

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
20 Қазақстан Республикасының Чемпионаты қарқынды түрлері

13-14;15-16 жас.

Республикалық жарыс

спринтерлік түрлерде

(ұлдар, қыздар 13-14;15-16 жас)

11.08-15.08.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
21 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ.  көпкүндік мэдисон (3 күн),

Республикалық жарыс қарқынды түрлерде (жастар15-16 жас)

Қыркүйек

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
22 Қазақстан Республикасының Чемпионаты.  көпкүндік мэдисон (3 күн),

Республикалық жарыс қарқынды түрлерде (жастар15-16 жас)

09.09-13.09.

Нұр-Сұлтан қ.

Алматы қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
23 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ. Омниумде және көпкүндік Мэдисон. 16 жасқа дейінгі жасөспірімдер.

Қазақстан Республикасының чемпионаты Гит (1000;500;200 м) 15-16 жастағы жасөспірімдер. Республикалық жарыс Спринт, Кейрин.15-16 жастағы жасөспірімдер.

Қыркүйек

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
24 Қазақстан Республикасының Чемпионаты. Омниумде және көпкүндік Мэдисон. 16 жасқа дейінгі жасөспірімдер.

Қазақстан Республикасының чемпионаты Гит (1000;500;200 м) 15-16 жастағы жасөспірімдер. Республикалық жарыс Спринт, Кейрин.15-16 жастағы жасөспірімдер.

26.09-29.09.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
25 Қазақстан Республикасының Кубогыспринтерлік түрлерде «Тур де Кейрин,

SprinttheTime» – 2 раунд (Ерлер, әйелдер,  жастар).

03-06.10.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
26 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ,

4 күндік топтық жарыс

ерлер мен әйелдер арасында.

Қазан

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
27 Қазақстан Республикасының Чемпионаты,

4 күндік топтық жарыс

ерлер мен әйелдер арасында.

07.10-11.10.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
28 РЖ спринт түрлері

«Тур де Кейрин, Sprint the Time»

-3 кезең (Ерлер, әйелдер, жастар).

11.11-14.11.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
29 Қалыпқа келтіру ОЖЖ Қараша

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
30 РЖ спринт түрлері

«Тур де Кейрин, Sprint the Time»

-4 кезең (Ерлер, әйелдер, жастар).

09.12-12.12.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
Маунтинбайк  
1 ҚысқыҚРЧемпионатыалдында ОЖЖ ХСЕ, ХСС

Ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер

Қаңтар

Бурабай, Алматы обл.

ШҚО, ОҚО

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
2 Қысқы ҚР Чемпионаты ХСЕ, ХСС

Ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер

01.02-04.02.

Шымкент қ. Түркістан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
3 Е. Пернебековты еске алуға арналған Республикалық жарыс.

Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер

 

19.02-21.02.

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
4 А. Ломакинды еске алуға арналған Республикалықжарыс.

Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер

01.03-02.03.

Шымкент қ.

ҚРоблыстарыныңқұрамакомандалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
5 ҚазақстанРеспубликасыныңЧемпионаты алдында ОЖЖ. Велокросс. жасөспірім ұлдар мен қыздар

Қазақстан Республикасының Чемпионаты велокроссу 1-Тур жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас.

Ақпан-наурыз

Бурабай, Алматы обл.

ШҚО, ОҚО

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
6 ҚазақстанРеспубликасыныңЧемпионаты. Велокросс. жасөспірім ұлдар мен қыздар

Қазақстан Республикасының Чемпионаты велокроссу 1-Тур жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас.

05.03-07.03.

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
7 К. Байтасовқа арналған Республикалықжарыс.

Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер

13.03-14.03.

Тараз қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
8 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ. Велокросс. 2-Тур жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас. Наурыз

Бурабай, Алматы обл.

Жамбыл обл, ОҚО

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
9 Қазақстан Республикасының Чемпионаты. Велокросс. 2-Тур жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас. 16.03-18.03.

Тараз қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
10 ҚысқыҚазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

ХСР (жеке жарыс, тауға қарай жарысу) және ХСО (кросс-кантри Олимпик ) ерлер, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар.

Республикалық жарыс ХСР, ХСО(ұлдар мен қыздар 13-14, 15-16 жас).

Наурыз

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
11 ҚысқыҚазақстан Республикасының Чемпионаты ХСР (жеке жарыс, тауға қарай жарысу) және ХСО (кросс-кантри Олимпик ) ерлер, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар.

Республикалық жарыс ХСР, ХСО(ұлдар мен қыздар 13-14, 15-16 жас).

30.03-04.04. Қапшағай қ. ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
12 Қазақстан Республикасының Ашық Чемпионаты  ХСР (жеке жарыс, тауға қарай жарысу) және ХСО ( кросс-кантри Олимпик ) Masters және Әуесқойлар арасында 01.04-04.04.

Қапшағай қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
13 Республикалық жарыс

ХСЅ (көпкүндік жарыс)

Чемпиондар арасында «Мемориал»

Masters және Әуесқойлар, жастар, жасөспірімдер

08.05-12.05.

Қостанай қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
14 ҚР Чемпионатыалдында ОЖЖ

ХСО, ХСС

жастар, жасөспірімдер

Мамыр

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
15 ҚР Чемпионаты ХСО, ХСС

жастар, жасөспірімдер

13.05-16.05.

Қостанай қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
16 «Жетісу шуғыласы» Республикалық жарысы ХСЕ, XCO

(ұлдар/қыздар 13-14/15-16 жас)

31.05-03.06.

Талдықорған қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
17 ҚР чемпионаты алдында ОЖЖ. Марафон ХСМ ерлер, әйелдер, жасөспірімдер Мамыр

Бурабай, Алматы обл.

Жамбыл обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
18 ҚР чемпионаты. Марафон ХСМ ерлер, әйелдер, жасөспірімдер 04.06-06.06.

Тараз қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
19 «Gran Prix Winner»Республикалық жарысы.Велокросс.

Әуесқойлар арасында.

03.07-04.07.

Нұр-Султан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
20 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

ХСR (эстафета).

Қазақстан Республикасының кубогы

ХСЕ (қатардан шыққанша) ерлер, әйелдер, жастар, жасөспірімдер арасында.

Маусым-шілде

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
21 Қазақстан Республикасының ЧемпионатыХСR (эстафета).

Қазақстан Республикасының кубогы

ХСЕ (қатардан шыққанша) ерлер, әйелдер, жастар, жасөспірімдер арасында.

10.07-14.07.

Талғар қ.

Алматы, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
22 Ұлттық Қазақстан Республикасының Чемпионатыалдында ОЖЖ

ХСО, ХСС ерлер, әйелдер, жастар және жасөспірімдер арасында.

ҚР Жастар ойындары

Маусым-шілде

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
23 Ұлттық Қазақстан Республикасының Чемпионаты ХСО, ХСС ерлер, әйелдер, жастар және жасөспірімдер арасында.

ҚР Жастар ойындары

15.07-18.07.

Талғар қ.

Алматы, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
24 Қазақстан Республикасының Кубогы

ХСС, ХСО ерлер, әйелдер, жастар және жасөспірімдер арасында.

 

02.08-05.08.

Нұр –Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
25 ҚР СШ Хаджи Дурсун Оглы Гуняйдинды еске алуға арналған Республикалық жарыс.

Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер

 

03.09-05.09.

Тараз қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
26 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ.Велокросс 3-Тур (Финал) ұлдар мен қыздар 13-14; 15-16 жас

 

Қыркүйек

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
27 Қазақстан Республикасының Чемпионаты.Велокросс 3-Тур (Финал) ұлдар мен қыздар 13-14; 15-16 жас 27.09.-29.09.

Талдықорған қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
28 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

ХСЅ (көп күндік жарысы) ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында.

РЖ XCT (Жеке), XCP (Топтық, тауға көтерілу)  15-16 жастағы жасөспірімдер мен қыздар.

Қыркүйек

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
29 Қазақстан Республикасының Чемпионаты

ХСЅ (көп күндік жарысы) ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында.

РЖXCT (Жеке), XCP (Топтық, тауғакөтерілу)  15-16 жастағы жасөспірімдер мен қыздар.

01.10-06.10.

Қапшағай қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
30 Велосипед спортының жаттықтырушылары мен мамандарына арналған

біліктілікті арттыру курстары

Қазан

(10 күн)

Қапшағай қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

4 3 №6 БЖМОРСМ, СДД  
31 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

XCS (көпкүндік жарыс) жасөспірімдер мен қыздар арасында  13-14;15-16 жас.

Қыркүйек

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
32 Қазақстан Республикасының Чемпионаты XCS (көпкүндік жарыс) жасөспірімдер мен қыздар арасында  13-14;15-16 жас. 07.10-10.10.

Қапшағай қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
33 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ

ХСЕ (қатардан шыққанша) ерлер, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар, жасөспірімдер және қыздар 15-16; 13-14 жасқа.

Қыркүйек

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
34 Қазақстан Республикасының Чемпионаты ХСЕ (қатардан шыққанша) ерлер, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар, жасөспірімдер және қыздар 15-16; 13-14 жасқа. 11.10-13.10.

Қапшағай қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
35 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты  ХСЅ (көп күндік жарысы) Masters және Әуесқойлар арасында 14.10-17.10.

Қапшағай қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД  
36 Қалыпқа келтіру ОЖЖ Қараша

Бурабай, Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

33 30 3   №6 БЖМОРСМ, СДД  
ВМХ  
1 ҚазақстанРеспубликасының Чемпионаты

ВМХ – Supercross – 1 Тур

ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер

28.04-30.04.

Текелі қ.

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
2 Республикалықжарыс:»Жетісушуғыласы» ВМХ –Classic

ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер

21.05-23.05.

Текелі қ.

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
3 ҰлттықҚазақстанРеспубликасыныңЧемпионатыВМХ-Racingжәнекомандалықэстафета

ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер

10.06-13.06.

Талғар қ.

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
4 ҚазақстанРеспубликасының Чемпионаты

ВМХ – Supercross -2 Тур

ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер

30.07-01.08.

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
5 ҚазақстанРеспубликасының Чемпионаты

ВМХ – Supercross- 3 Тур

ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер

10.09-12.09.

Текелі қ.Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары

БЖСМ

БЖМОРСМ

187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД  
 

ГРЕК-РИМ КҮРЕСІ

 

 
ЕРЕСЕКТЕР  
1 ХТ алдында ОЖЖ 05-15.01.2021 ж.

Алматы қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы

 

6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
2 ХТ Гран-При 15-20.01.2021 ж.

Франция

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
3 АЧ алдында ЖДД бойынша  ОЖЖ  1 кезең Қаңтар

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Шымкент қ. Алматы қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
4 АЧ алдында АДД бойынша  ОЖЖ  2 кезең Қаңтар-Ақпан

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ. Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
5 АЧ алдында ТТД бойынша  ОЖЖ  3 кезең Ақпан

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ. Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
6 Азия чемпионаты 16-21 ақпан

Алматы қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2     ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
7 ЖДД ж/е АДД,ТТД бойынша ОЖЖ Қаңтар -Ақпан

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ. Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
8 23 жасқа дейін ҚРЧ Ақпан-Наурыз

Алматы қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
9 Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ

(1-кезең)

Наурыз

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ. Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
10 Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ (2-кезең) Наурыз

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ. Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
11 Азиялық квалификациалық турнир Наурыз

Сиань қ. (Китай)

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2     ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
12 Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ(1-кезең) Сәуір

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ. Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
13 Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ (2-кезең) Сәуір

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ. Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
14 Әлемдік квалификациялық турнир Сәуір

София қ. (Болгария)

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 1 1     ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
15 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір-Мамыр

Ақмола обл. СҚО

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
16 «Болат Турлыхановтың кубогы үшін» ХТ алдында ОЖЖ Мамыр

Алматы обл,

Акмола обл, Шымкент

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
17  «Болат Турлыхановтың кубогы үшін» ХТ 15-20 мамыр

Алматы қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
18 М.Сапарбаевты еске алуға арналған РТ Мамыр

Шымкент қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 10 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
19 ОО алдында бойынша ОЖЖ (1-кезең) Наурыз

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ.Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
20 ОО алдында бойынша ОЖЖ (2-кезең) 14-28 сәуір

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ.Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
21 ОО алдында бойынша ОЖЖ (3-кезең) Сәуір-Мамыр

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ.Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
22 ХТ «Grand Prix of Germany» алдында ОЖЖ Мамыр

Дормаген қ. (Германия)

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
23 ХТ «Grand Prix of Germany» Мамыр

Дормаген қ. (Германия)

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
24 ХТ U23 01-06 маусым

Түркия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
25 ХТ «Пытлясинский-Польша

оупен»

04-07 маусым

Варшава қ.

(Польша)

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
26 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ 07-23 маусым

Армения, Венгрия, Грузия, Қазақстан

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
27 ХТ «О. Караваев» 24-28 маусым

Минск қ.

(Беларусь)

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
28 ХТ«Grand Prix of Spain» алдында ОЖЖ Шілде

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»Тараз қ.

Шымкент қ. Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
29 ХТ«Grand Prix of Spain» Шілде

Мадрид қ. (Испания)

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
30 Олимпиада ойындары Тамыз

Жапония Токио

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
31 ХТ И. Подубного 27-30 тамыз

Мәскеу Ресей

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
32 ӘЧ алдында ОЖЖ 1- кезең. Қыркүйек

Алматы обл.Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
33 ӘЧ алдында ОЖЖ 2- кезең. Қыркүйек-Қазан

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
34 ӘЧ алдында ОЖЖ 3- кезең. Қазан

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
35 Әлем чемпионаты 02-10 қазан

Осло қ. Норвегия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 1     ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
36 «Конфедерация кубогы»1-2-3-4 іріктеу кезең  жартылай финал,

финал

Қазан-желтоқсан

Алматы қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 12 10 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
37 23 жасқа дейін ӘЧ алдында ОЖЖ

1 кезең.

Қазан

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
38 23 жасқа дейін ӘЧ алдында ОЖЖ

2 кезең.

Қазан-Қараша

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
39 23 жасқа дейін Әлем чемпионаты 01-07 қараша

Белград қ. (Сербия)

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 1 1     ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
40 Әлем кубогының алдында ОЖЖ

1 кезең

Қазан-Қараша

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
41 ЖДД ж/е АДД,ТТД бойынша ОЖЖ  2 кезең Қараша

Алматы обл.Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
42 Ересектер арасында ҚРЧ алдында  ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Қазан-Қараша

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
43 Ересектер арасында ҚРЧ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Қараша

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Щучинск қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
44 Ересектер арасында ҚРЧ Қараша-желтоқсан

Шымкент қ. Ақтөбе қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 10 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
45 Әлем кубогы Желтоқсан

Белгілеу бойынша

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2     ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
46 РТ «Н. Абдиров» Желтоқсан

Қарағанды қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 10 3   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
47 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы         ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
ЖАСТАР  
1 Жастар арасында Ресей құрамасымен бірлескен ОЖЖ Қаңтар-Ақпан

Ресей

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
2 Жастар арасында ҚР ҰҚК бірлескен ОЖЖ 28.01-16.02.2021 ж.

Алматы обл.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
3 ТМТ (УМО) 16-19 ақпан

Алматы қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
4  ҚРЕСЖ Совидский жүлдесі үшін ашық  жастар арасында РТ Ақпан

Шымкент қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
5 Жастар арасында бірлескен ОЖЖ 28.02-14.03.2020 ж.

Армения, Грузия,Ресей,

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
6 Әзірбайжан, Грузия Өзбекстан құрамасымен ЖДД бойынша бірлескен жастар арасында ОЖЖ Наурыз-Сәуір

Әзірбайжан, Грузия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
7 ХТ «Каспийск» алдында ОЖЖ 21.03-07.04.2021 ж.

Ресей

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
8 Жастар арасында ХТ «Каспийск» 8-12.04.2021 ж.

Ресей

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
9 Жастар арасында ҚРЧ және жастар ойындары алдында ОЖЖ Сәуір

Алматы обл. Щучинск қ. СҚО

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
10 Жастар арасында ҚРЧ және жастар ойындары Сәуір

Тараз қ. Павлодар қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
11 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Сәуір

Алматы обл.

Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
12 Жастар арасында Kristjan Palusalu Memorial ХТ 3-4 сәуір

Белгілеу бойынша Грузия,Эстония

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
13 Жастар арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Сәуір

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ.Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
14 Жастар арасында ҚРЧ Сәуір

Павлодар қ.Тараз қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
15 ХТ Champions 30.04-2.05.

Анталия Түркия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы         ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
16 Жастар арасында Ж.Үшкемпіровті еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ 21.04.-05.05.2021 ж.

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.

Шымкент қ.Алматы қ

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
17 Жастар арасында Ж.Үшкемпіровты еске алуға арналған ХТ 6-9.05.2021 ж.

Нұр-Сұлтан қ.

Тараз қ. Алматы қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
18 Жастар арасында ХТ «Dumitru Pirvulescu & Vasile lorga» 3-6 маусым

Бұхарест,

Румыния

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
19 Жастар арасында АЧ алдында ЖДД бойынша ОЖЖ  1 кезең 16.05-1.06.2021 ж.

Әзірбайжан

Түркия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
20 Жастар АЧ алдында АДД ж/е ТТД бойынша  ОЖЖ 2 кезең 2-19.06.2021 ж.

Ресей, Әзірбайжан,

Грузия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
21 Жастар арасында ХТ 24.06.-04.07.

Дортмунд  Германия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
22 Жастар АЧ алдында ТТД бойынша  ОЖЖ 3 кезең 20.06.-05.07.2021 ж.

Алматы, Шымкент Алматы обл.Акмола,

Түркістан обл.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
23 Жастар арасында АЧ 6-11.08.2021 ж.

Тайланд

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 1 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
24 Жастар ойындары Шілде

Белгілеу бойынша

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
25 Жастар арасында ӘЧ алдында ТТД бойынша 1 кезең 13-27.07.2021 ж.

Алматы, Шымкент

Алматы обл.Акмола, Түркістан обл.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
26 Жастар арасында ӘЧ алдында бірлескен ОЖЖ 2 кезең 28.07-14.08.2021 ж.

Ресей, Әзірбайжан,

Грузия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
27 Жастар арасында Әлем чемпионаты 16-22 тамыз

УФА Ресей

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 1 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
28 Е.Кушербаевты еске алуға арналған РТ Қыркүйек –Қазан

Қызылорда обл.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
29 ХТ алдында ОЖЖ 12-27.09.2021 ж.

Алматы обл.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
30 ХТ 29.09-2.10.2021 ж.

г.Владимр

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
31 КСРО ХДСШ Е. Батыргаринді еске алуға арналған РТ Қазан

Ақтөбе қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
32 Халықаралық турнир Қазан

Түркия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
33 Қырғызстан,Ресей құрамасымен ЖДД бойынша бірлескен ОЖЖ

 

Қазан

Белгілеу

бойынша

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
34 Өзбекстан құрамасымен ЖДД бойынша бірлескен ОЖЖ Қараша

Белгілеу

бойынша

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
35 Олимпиада чемпионы Шәміл Сериковты еске алуға арналған жастар арасында Еуразиялық турнир алдында ОЖЖ Қараша

Белгілеу

бойынша

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
36 Олимпиада чемпионы Шәміл Сериковты еске алуға арналған Еуразиялық турнир жастар арасында Қараша-Желтоқсан

Алматы қ. Ақтөбе қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
37 Жастар арасында ХТ «Матус Кубогы» Қараша-Желтоқсан

Иран,

Тегеран

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
38 Ауған жауынгерлерін еске алуға арналған  жастар арасында РТ Қараша-Желтоқсан

Қостанай қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
39 ЖДД ж/е АДД,ТТД бойынша ОЖЖ Желтоқсан

Щучинск қ. Алматы обл

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
40 ҚР ҰҚК бірлескен ТТД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ

 

Желтоқсан

Алматы обл.

Түркістан қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
41 Жастар ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан

Алматы обл.

Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
ЖАСӨСПІРІМДЕР  
1 Жасөспірімдер арасында ҚРЧ Қаңтар

Щучинск қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 15 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
2 Кіші жасөспірімдер арасында ҚРЧ Ақпан-Наурыз

Щучинск қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 15 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
3 Д.Тұрлыхановтың жүлдесіне арналған РТ Наурыз-Сәуір

Алматы қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
4 ХТ «Victori Cup» 20-23 мамыр

Анталия Туркия

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
5 Жасөспірімдер арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Мамыр

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Щучинск қ.Шымкент қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
6 Жасөспірімдер арасында АЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Мамыр –Маусым

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Щучинск қ.Шымкент қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
7 Жасөспірімдер арасында АЧ алдында ОЖЖ 3 кезең Маусым

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Щучинск қ.Шымкент қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
8 Жасөспірімдер арасында АЧ 24-27 маусым

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Щучинск қ.Шымкент қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы         ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
9 Жасөспірімдер арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Маусым

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Щучинск қ.Шымкент қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
10 Жасөспірімдер арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Маусым-шілде

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Щучинск қ.Шымкент қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
11 Жасөспірімдер арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 3 кезең Шілде

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»

Щучинск қ.Шымкент қ.

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
12 Жасөспірімдер арасында ӘЧ 19-25 шілде

Будапешт

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 1 1   ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
13 ISF Gymnasiade 16-23 қазан

Қытай

Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 4 2 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД  
 

ДЗЮДО

 

 
Қалалық  
1  Жастар арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Наурыз-сәуір

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 120 100 5 5 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы  
2 ОЖЖ  ЖДД  Жастар арасында  ҚР чемпионатының алдында Наурыз-сәуір

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы  
3 23-жасқа дейің ерлер мен әйелдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Мамыр-маусым

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 120 100 5 5 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы  
4 ОЖЖ 23-жасқа дейің ерлер мен әйелдер арасында ҚР чемпионатының аладында Мамыр-маусым

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы  
5  ерлер мен әйелдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қыркуйек-қазан

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 100 100 5 5 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы  
6 ОЖЖ ЖДД  ерлер мен әйелдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қыркуйек-қазан

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы  
7 Жасөспірімдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қантар-ақпан

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 200 200     Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО  
8 Жасөспірімдер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Ақпан

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО  
9 Кіші жасөспірімдер арасында қала чемпионаты Шілде –тамыз

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 200 200     Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО  
10 Кіші жасөспірімдер арасында ҚРЧ  чемпионатының алдында ОЖЖ Шілде –тамыз

Нұр-Сұлтан қ.

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 22 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО  
 

Ерлер мен әйелдер

Республикалық

 
1 ХТ Б.Сейсенбаевтың алдында ОЖЖ Наурыз – сәуір

Павлодар

Нұр-Сұлтан

Ресей

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.  
2 Б.Сейсенбаевты еске алуға арналған, ХТ Наурыз – сәуір

Павлодар

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК  
3 ОЖЖ  23 жасқа деійң ҚРЧ алдында 2этап ТДД Мамыр-маусым

Нұр-Сұлтан

Шучинск

Алматы обл

Алматы қ

.Алматы обл

Нұр-Сұлтан қ.

20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.  
4 23-жасқа дейін ҚРЧ Мамыр -Маусым Нұр-Сұлтан Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 18 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК  
5  Актаев Т.Еске алуға арналған  ХТ алдында ОЖЖ Нұр-Сұлтан қ.

Өскемен қ.

Семей қ.

Алматы обл

Маусым- мамыр

Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
6 Актаев Т.Еске алуға арналған  ХТ Өскемен қ.

Маусым- мамыр

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
7 Халықаралық дзюдо федерациясы семинары белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 12 8 4   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК  
8 ТТД бойынша ОЖЖ Маусым –шілде

Ресей

Кыргыстан

Нұр-Сұлтан құрама командасының спортшылары 16 14 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК  
9 Ә.Молдогулованы еске алуға арналған ХТ Мамыр

Ақтөбе қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
10 Терендітілген мединицалық тексеру Алматы

Маусым

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 2 2     Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
11 М.Маметованы еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ Мамыр-маусым

Белгілену бойынша

 Нұр-Сұлтан,  құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
12 М.Маметованы еске алуға арналған ХТ Маусым

Орал қ

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
13 Қалпына келтіру ОЖЖ Шілде

Щучинск

Капчағай

Алматы

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
14 ТДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ ҚРЧ 1 этап Ресей

Алматы обл

Кырғыстан

Тамыз

Нұр-Сұлтан,. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
15 М.Чегеевты еске алуға арналған ХТ алдында ТДД бойынша ОЖЖ Қыркуйек-қазан

НұрСұлтан

Өскемен

Семей

ШҚО командасы Нұр-Сұлтан,. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
16 М.Чегеевты еске алуға арналған ХТ Қыркуйек-қазан

Өскемен қ.

 

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
18 А.Жарасовты.Баракатовы еске алынған РТ алдында ОЖЖ Қазан

Белгілену бойынша

      Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
19 А.Жарасовты еске алынған РТ алдында Қазан

Қарағанды қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
20 Б.Баракатовты еске алуға арналған ХТ Белгілену бойынша

Атырау қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
20 Бірлескен ОЖЖ

ҚР құрама командасымен

Мамыр -маусым

Алматы қ.Алматы обл

Шымент қ.

Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
21 «Asia open»Тұрар Жолдыбаев атындағы ХТ Қараша

Актау қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
22 ҚРЧ алдында ТДД бойынша ОЖЖ Қараша –желтоқсан

Нұр-Сұлтан қ.

Алматы обл

Нұр-Сұлтан, Алматы обл

құрама командасы

20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО  
23 ҚРЧ Қараша

Желтоқсан

Белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 16 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
24 Қалпына келтіру ОЖЖ белгілеу бойынша

желтоқсан

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
Халықаралық  
1 Азия чемпионатының алдында ОЖЖ 1 этап  

 

Қантар

Белгілену бойынша

 

ҚР құрама командасы

        5          4           1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
2 «Гран при среди мастеров»ХТ алдында ОЖЖ Қантар

Белгілену бойынша

ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
3 «Гран при среди мастеров» Қантар

Катар

ҚР құрама командасы 2 2     ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
4 Европа кубогінің алдында ОЖЖ Қантар

Белгілену бойынша

ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
5 Европа кубогі Қантар

Балгар

ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
6 Европа кубогінің алдында          Ақпан

Белгілену бойынша

ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
7 Европа кубогі Ақпан

Италия

ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
8 «Гранд Слам» алдында ОЖЖ Ақпан

Белгілену бойынша

ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
9 «Гранд Слам» Ақпан

Израиль

ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
10 Азия чемпионатының алдында ОЖЖ 2 этап Ақпан

Белгілену бойынша

ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
11 Азия Чемпионаты Акпан

Гонконг

ҚР құрама командасы 4 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
12 Европа кубогі Акпан

Чехия

 

ҚР құрама командасы

5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
13 «Гранд-Слам»

аллдында ОЖЖ

Наурыз

Белгілену бойынша

 

ҚР құрама командасы

9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
14 «Гранд-Слам» ж/е ХЖЛ Наурыз

Ташкент

 

ҚР құрама командасы

9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
15 «Гран-При»

аллдында ОЖЖ

Грузия

Наурыз

 

ҚР құрама командасы

9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
16 «Гранд-Слам» алдында ХЖЛ же ОЖЖ Анталия

Сәуір

 

ҚР құрама командасы

9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
17 Континентал Чемпионаты алдында ОЖЖ ж/е ХЖЛ Сәуір

Бишкек

 

ҚР құрама командасы

14 10 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
18 «Гран Слам» Мамыр

Франция

ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
19 Әлем Чемпионаты Маусым

Венгрия

ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
20 Олимпиадалық ойындары 24-31.07.

Токио

ҚР құрама командасы 2   2   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК  
21 Олимпиадалық ойындары  ОЖЖ белгілену бойнша 1этап;2 этап; 3 этап Белгілену бойынша ҚР құрама командасы 2   2   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО  
Жастар мен қызар  
Республикалық  
1 ОЖЖ  ТТД  жастар арасындағы ҚРЧ Қантар

Алматы обл

Нұр-Сұлтан  қ.

 

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 14 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД. ФДРК,ОРДО  
2 ҚРЧ жастар НАУРЫЗ –сауір

Атырау қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 18 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
3 ҚР ұлттық құрамымен ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Наурыз –сәуір

Белгілену бойынша

 

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
4 Наурыз мейрамына арналған ХТ Наурыз

Тадықорған

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
5 Б.Махмутовты жүлдесіне арналған ХТ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір

Алматы обл

Алматы қ

Нұр-Сұлтан

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 10 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
6 Б.Махмутовты жүлдесіне арналған ХТ Наурыз-сәуір

Алматы қ

 

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 10 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
7 АЧ алдында ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
8 АЧ белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
9 Бірлескен ОЖЖ

ҚР құрама командасымен

Мамыр -маусым

Алматы қ.Алматы обл

Шымент қ.

Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
10 Қалпына келтіру ОЖЖ Шілде

Бурабай

Шолпан ата

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
11 Бірлескен ОЖЖ ҚР құрама командасымен Тамыз

Алматы қ.

Алматы обл

Шымент қ.

Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
12 «Спорт ардагері» жүлдесіне арналған ХТ Қыркуйек

Қарағанды қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
13 ХТ алдында ОЖЖ Қыркуйек

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
14 Б.Сүлейменовты еске алу ХТ Қазан

Қызылорда қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
15 ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Қараша

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
16 ҚР құрама командасымен ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
17 Жастар ойындары алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
18 Жастар ойындары Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 16 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ  
1 ХЖЛ Қантар

Ташкент

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 13 12 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
2 МТЛ ж/е ХТ Наурыз

Греция

 

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК  
3 МТЛ ж/е ХТ Сәуір

Италия

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК  
4 ХЖЛ ж/е ХТ Мамыр

Австрия

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК  
5 ХЖЛ ж/е ХТ Маусым

Венгрия

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК  
6 Азия Кубогі Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК  
7 АЧ алдында ОЖЖ Алматы обл

Шілде

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК  
8 АЧ Маусым-шілде

Белгілену бойынша

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
9 ХТ ж/е ХЖЛ Тамыз

Германия

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
10 ӘЧ алдында ОЖЖ 1 этап Тамыз

Алматы обл

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
11 Жапон командасымен ббірлеске ОЖЖ Жапон

Тамыз-кыркуйек

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
12 ӘЧ аллдында 2этап ОЖЖ Қырку»ек

Алматы обл

Шымкент Тараз

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
13 ӘЧ аллдында 3этап ОЖЖ Қырку»ек

Алматы обл

Шымкент Тараз

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
14 ӘЧ  жастар Белшілену бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК  
  Жасөспірімдер  
1 ХТ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Ақпан-наурыз

(14 күн)

Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО БЖСМ.  
2 ҚР Спартакиадасы оқушылар арасында Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 17 15 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД  
3 АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр

(14 күн)

Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД  
4 Б. Ташметовтың Juniors Judo Tournament 25-27.09

Тараз

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД  
5 Б.Сулейменовты еске алуға арналған ХТ Қазан

Қызыл-орда қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД  
Халықаралық  
6 Кубок Европы  ж/е  ХЖЛ 27.02-06.03 Анталия (Түркия) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
7 ХТ Азия Кубогі Сәуір

Ташкент (Өзбекстан)

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 8 6 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
8 ХТ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр

(8 күн)

Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
9 ХТ Европа Кубогі

ж/е ХЖЛ

31.04-08.05

Клуж-Напока (Румыния)

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
10 Азия чемпионаты алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Маусым-шілде Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
11 Азия чемпионаты 10-14.07

Макао

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
12 ХТ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ 07.07-18.07

Алматы / Алматы обл. / Шымкент

Белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
13 ӘЧ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
14 Әлем чемпионаты Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
15 ХТ» Азия кубогі  и ХЖЛ. (Жастар мен жасөспірімдер) Қыркүйек

Шолпан ата (Бішкек)

(Қырғызстан)

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
16 ХТ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Қазан-қараша Алматы / Алматы обл. / Шымкент

Белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
17 ХТ  и ХЖЛ. 15-30.10

Копер (Словения)

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
18 Жазғы мектеп ойындары алдында оЖЖ 15-26.10

Пекин (Китай)

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
19 Жазғы мектеп ойындары 15-26.10

Пекин (Китай)

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ  
 

ЕРКІН КҮРЕС

 

 
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ  
1. Ересектер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 22 20 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
2. Ересектер арасында ҚРЧ Белгілеу бойынша Құрама командасы 24 20 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
3. Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
4. Н.Надирбековтың жүлдесі үшін РТ Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
5. «А.Айхановты» еске алуға арналғань РТ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
6. Конфедерация Кубогы А,Б,С,Д Белгілеу бойынша Құрама командасы 15 12 3   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
7. Конфедерация Кубогы Финал Желтоқсан Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 15 12 3   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
8. ЖДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан Алматы обл. Құрама командасы 14 12 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
9. Н.Әбдировты еске алуға арналған РТ Белгілеу бойынша Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
10. Ж.Усинді еске алуға арналған РТ Белгілеу бойынша Павлодар қ. Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
11. З.Тамшыбаеваны еске алуға арналған РТ Талдықорған қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
12. «Екібастұз жалыны» РТ Екібастұз қ. Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
13. U-23 ҚРЧ  алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 22 20 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
14. U-23ҚРЧ Белгілеу бойынша Құрама командасы 24 20 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
15. ТМТ (УМО) Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 5 5     СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
16. Жастар арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз-Сәуір Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
17. Жастар арасында ҚРЧ Наурыз -Сәуір Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
18. «М.Мамрованың жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойынша Талдықорған қ. Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
19. А.Бұғыбаев жүлдесі үшін ашық РТ Белгілеу бойынша Талдықорған қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
20. РТ С.Рахимов Қазан-Қараша Шымкент қ. Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
21. Ағайынды Сайхановтарды еске алуға арналған РТ Белгілеу бойынша Өскемен қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
22. ҚР ЕСЖ «Ж.Акеновты» еске алуға арналған РТ Белгілеу бойынша Қарағанды қ. Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
23. ОО жүлдегері «А.Танатаровтың жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойынша Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
24. «Н. Бармановты  жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойынша Орал қ. Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
25. «Е.Кабдыкалыковты» еске алуға арналған РТ Қараша-Желтоқсан Өскемен қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
26. «Н.Койжайгановтың жүлдесі үшін»  РТ Белгілеу бойынша Семей қ. Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
27. «М.Омархановтың жүлдес үшін»  РТ Белгілеу бойынша Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
28. «Ю.Курапаткиннің жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойынша Өскемен қ. Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
29. «Т.Нурмухановтың жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойыцнша Атырау қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
30. Кадеттер арасында ҚРЧ Белгілеу бойынша Құрама командасы 170 150 20   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
31. Кіші жасөспірімдер арасында ҚРЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 120 100 20   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
32. Ауылдық спортшылар арасында ҚРЧ Белгілеу бойынша Құрама командасы 120 100 20   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
33. Спорт интернаттар арасында ҚРЧ Қазан-қараша Нұр-Сұлтан қ-ң 70 50 20   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
34. «Ер Бахыт спорт клубының жүлдесі үшін» РТ Ақтөбе қ. Құрама командасы 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
35. «К.Мұңайтпасовты еске алуға арналған» РТ Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
36. РТ А.Акпаев Қарағанды қ. Құрама командасы 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
37. РТ «Жеңіс күні»белгілеу бойынша Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
38. «А.Зукашев ж/е У.Молдабековты еске алуға арналған» РТ Орал қ. Құрама командасы 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
39. ҚР ЕСЖ «А.Шадиевті еске алуға арналған» РТ Түркістан обл. Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
40. «А.Қазымбетоыты еске алуға арналған» РТ Көкшетау қ. Құрама командасы 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
41. «Т.Магажановты еске алуға арналған» РТ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
42. «П.Матущаканы еске алуға арналған» РТ Қостанай қ. Құрама командасы 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
43. «Ж.Кенжегалиевті еске алуға арналған» РТ Павлодар қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
44. ОО жүлдегері «М.Мамырбаевтың» жүлдесі үшін РТ Шымкент қ. Құрама командасы 50 48 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
45. ҚР ЕСЖ «Т.Сайхановты еске алуға арналған» РТ Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
46. ҚР ЕСЖ «Ныгызбаевты еске алуға арналған» РТ Жезқазған қ. Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
47. ҚР СШ «Т.Нурмахановты еске алуға арналған» РТ Атырау қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
48. «Б.Курманов» кіші жасөспірімдер арасында РТ Қостанай қ. Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
49. «И.Исмайловты еске алуға арналған» РТ Риддер қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
50. «М.Расуловты еске алуға арналған » РТ Ақтау қ. Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
51. «Ш.Надирбеков еске алуға арналған » РТ Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
52. «Ә.Молдагулованы еске алуға арналған»РТ Ақтөбе қ. Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
53. «М.Мамедованы еске алуға арналған»РТ Ақтөбе қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
54. Кеңес одағының батыры «Е.А.Хачинаны еске алуға арналған» РТ Костанай обл. Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
55. «У.М. Бекбосыновтың жүлдесі үшін» РТ Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
56. «С.Абдрахмановты еске алуға арналған» РТ Қызылорда обл. Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
57. «С.Кожасбай еске алуға арналған» РТ Сарканд қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
58. ОО жүлдегері М.Мамыровтың жүлдесі үшін РТ Алматы обл. Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
59. «М.Сутимбетов ж/е Х.Мылтықбаевты еске алуға арналған РТ. Түркістан обл. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
60. КСРО ЕСЖ «Л.Утешов еске алуға арналған» РТ Белгілеу бойынша Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
61. «С.Мукашева жүлдесі үшін» РТ Орал қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
62. «Ж.Уалиевты еске алуға арналған» РТ ШҚО Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
63. «Айтеке бидің жүлдесіне» РТ Ақтөбе обл. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
64. ЕСЖ М.Наримановты еске алуға арналған РТ ШҚО Құрама командасы 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
65. «Адлев Радикті еске алуға арналған» РТ СҚО Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
66. ТТД бойынша ОЖЖ Махачкала Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ                  
67. ХТ «Матео Пеликоне» Рим қ. (Италия) Нұр-Сұлтан қ-ң 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
68. ХТ «Гран при И.Ярыгин» Красноярск қ. (Ресей) Құрама командасы 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
69. АЧ алдында ОЖЖ «1 кезең» Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 11 9 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
70. АЧ алдында ОЖЖ «2 кезең» Белгілеу бойынша Құрама командасы 11 9 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
71. Ересектер арасында АЧ Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 7 2 4 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
72. «Grand Prix de France Henri Deglane» Ницца қ. Құрама командасы 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
73. ХТ «Д.Щульца» Коларадо қ. (АҚШ) Нұр-Сұлтан қ-ң 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
74. ХТ «Тахти Кубогы» Тегеран қ. (Иран) Құрама командасы 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
75. Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 11 9 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
76. Азиялық квалификациалық турнир Белгілеу бойынша Құрама командасы 3

 

2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
77. ХТ «Яшар Догу» Стамбул қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 6 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
78. «Бурятия президентінің жүлдесі үшін» ХТ Улан-Уде қ. (Ресей) Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
79. ХТ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
80. ХТ «Мемориал Кристиан Палусалу» Таллин қ. (Эстония) Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
81. Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
82. Әлемдік квалификациялық турнир София қ.(Болгария) Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
83. ХТ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 11 10 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
84. «Дан Колов-Никола Петров» Болгария Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
85. ХТ «Петко Сираков- Иван Илиев » Болгария Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
86. ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 11 9 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
87. ХТ «Циолковского» Варшава қ. (Польша)3 Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
88. ХТ «lon Cornianu and Ladislau Simon» Бухарест қ. Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
89. ХТ «Степан Саркесян Кубогы» Ереван қ. (Армения) Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
90. ХТ « Испания Гран-при  » Мадрид (Испания) Құрама командасы 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
91. ОО алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
92. ОО алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Құрама командасы 2 1 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
93. ОО алдында ОЖЖ 3 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 2 1 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
94. ХТ «Али Алиева» Махачкала қ. (Ресей) Құрама командасы 2 1 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
95. ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 11 9 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
96. ӘЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Құрама командасы 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
97. Ересектер арасында ӘЧ Осло қ. (Норвегия) Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
98. Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
99. Ардагерлер арасында ӘЧ Лоутраки қ.(Греция) Нұр-Сұлтан қ-ң 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
100. «Д.Қонаев» ХТ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
101. «Д.Қонаев» ХТ Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
102. ХТ «Медведя» Минск қ. (Беларуся) Құрама командасы 12 10 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
103. ХТ «Д.Коркина» Якутск (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң 10 9 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
104. ХТ Киев қ. (Украина) Құрама командасы 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
105. ХТ «А.Кадыров» Грозный қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
106. ХТ «Угры Кубок» В.Семенованың жүлдесі үшін Нефтеюганск қ.(Ресей) Құрама командасы 5 4 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
107. Студентер арасында ӘЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
108. ХТ «Алрос Кубогы » Мәскеу қ.(Ресей) Құрама командасы 5 4 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
109. ТМД елдерінің ойындары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
110. U-23 АЧ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 11 9 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
111. U-23 АЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
112. U-23 ӘЧ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 11 9 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
113. U-23 ӘЧ Белград қ. (Сербия) Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
114. ХТ «Аланы» Владикавказ (Ресей ) Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
115. ХТ «Билл Фаррел» Нью-Йорк қ. (АҚШ) Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
116. ХТ «Монголия оупен» Улан-Батор қ.(Монголия) Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
117. ХТ «Гран-при Тбилиси» ж\е ОЖЖ Тбилиси (Грузия) Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
118. ХТ «Гран-при Германия» (Германия) Құрама командасы 6 4 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
119. Құрлық аралық кубок ХТ алдында ОЖЖ Хасавюрт (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
120. Құрлық аралық кубок ХТ Хасавюрт (Ресей) Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
121. ХТ «Шахтер даңқы» Кемерово қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң 11 10 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
122. Базалық ЖДД Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
123. Шетелдік мамандардымен жаттықтырушылар семинары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 4   4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
124. ХТ «К.Кожамкул» Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
ЖАСТАР  
  ЖДД бойынша ОЖЖ Алматы обл. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
1. ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
2. Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
3. ХТ Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
4. Шетелдік ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
5. ХТ Белгілеу бойынша Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
6. АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
7 АЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
8 АЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 4 2 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
9 ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
10 ӘЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
11 ӘЧ Уфа қ. (Ресей) Құрама командасы 4 2 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
Кадеттер  
1. ХТ Қаңтар-ақпан Нұр-Сұлтан қ-ң 26 20 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
2. Шетелде ОЖЖ Қаңтар-ақпан Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
3. ХТ Наурыз-Сәуір Нұр-Сұлтан қ-ң 26 20 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
4. Шетелде ОЖЖ Сәуір-Мамыр Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
5. ХТ Сәуір-Мамыр Нұр-Сұлтан қ-ң 26 20 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
6. АЧ алдында ОЖЖ (1 кезең) Мамыр-Маусым Құрама командасы 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
7. АЧ алдында ОЖЖ (2 кезең) Мамыр-Маусым Нұр-Сұлтан қ-ң 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
8. Кадеттер арасындаАЧ Маусым Құрама командасы 14 10 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
9. ӘЧ алдында ОЖЖ(1 кезең) Шілде-Тамыз Нұр-Сұлтан қ-ң 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
10. ӘЧ алдында ОЖЖ(1 кезең) Шілде-Тамыз Құрама командасы 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
11. Кадеттер арасында  ӘЧ Шілде-Тамыз Нұр-Сұлтан қ-ң 14 10 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
12. ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
13. Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 25 20 5   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
14. Шетелде ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 25 20 5   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
15. ХТ «К.Александр» Белгілеу бойынша Бухарест қ.(Румыния) Нұр-Сұлтан қ-ң 5 4 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
16. ХТ «Виктория» Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
17. U-15АЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 13 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
18. Бүкіләлемдік жазғы гимназия Қазан Қытай Құрама командасы 13 10 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
19. Дети Азии Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 2 1 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
20. ХТ «Медвежонок» Минск қ. Құрама командасы 20 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
21. ХТ «Имам Едигер» Тегеран қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 18 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
22. ХТ «Махмут Аталай» Түркия Құрама командасы 20 15 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
23. «Б.Сайтиевтің жүлдесі үшін» ХТ Красноярск қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 20 15 4 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ  
 

ЖЕҢІЛ АТЛЕТИКА

 

 
Қалалық  
1 АДД бойынша ОЖЖ (1 этап) Қаңтар

Караганды

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
2 Республикалық матчтық кездесулер кіші жасөспірім U-16 5-6.01

Караганда

Нур-Султан құрама командасы 18 15 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
3 Нұр-Сұлтан Қала Чемпионаты Қаңтар

Нур-Султан

 

Нур-Султан құрама командасы 160 150 4 6 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
4 ҚР Чемпионаты ғимарат ішінде үлкен жасөспірімдер U-18 15-17.01

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 24 20 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
5 ҚР Чемпионаты ғимарат ішінде жасөспірімдер U-20 22-24.01

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 19 15 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
6 Халықаралық  жарыстар Олимпиада чемпионы «Ольга Рыпакова» жүлдесіне 30.01

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
7 Ғимарат ішінде ҚР Кубогы 8-10.02

Өскемен

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 10 9 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
8 АДД бойынша ОЖЖ  (2 этап) Ақпан

Өскемен

Шолпон-Ата

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
9 Республикалық жарыс

Я. Мусагалиеваны еске алуға арналған U-18

Ақпан

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
10 ХХХ Ғимарат ішінде ҚР Чемпионаты 18.20.02

Нур-Султан

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 15 12 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
11 Ғимарат ішінде ҚР Чемпионаты кіші жасөспірімдер U-16 26-28.02

Нур-Султан

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 24 20 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
12 Халықаралық матчты кездесу Беларусь-Украина-Франция-Эстония-Латвия-Литва-Турция-Польша- Казахстан жасөспірімдер U-20 25-28.02

Минск (Белорусия)

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
13 Азия Чемпонаты жасөспірім және қыздар U-18 1-4.03

Кубейт

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
14 Ашық Турция Чемпионаты спорттық жүріс 06.03

Анталия (Турция)

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
15 Жаттықтырушы Еске алу жарысы Жуанышева К.К. жасөспірім және қыздар U-18, U-16 3-4.03

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 60 50 4 6 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
16 Ашық Турнир еске алу  Совет Одағаның батыры                       К. Нуржанова кіші ж/е үлкен жасөспірім U-18, U-16 Наурыз

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 18 15 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
17 Халықаралық жарыс Орталық Азия командалар  арасында үлкен жасөпірім ж/е қыздар

U-20, U-18

Наурыз

Ташкент (Өзбекстан)

Нур-Султан құрама командасы 7 5 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
18 Халықаралық  матчты-кездесу Беларусь-Украина-Франция-Эстония-Латвия-Литва-Турция-Польша-Казахстан среди юношей U-18 Наурыз

Стамбул (Турция)

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
19 ЖДД бойынша ОЖЖ (1 этап) Наурыз

Текелі

Шымкент

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
20 Nur-Sultan kids Cup (1этап) Сәуір

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
21 Nur-Sultan kids Cup (2этап) Сәуір

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
22 Спорттық жүрісте Ашық Украина Чемпинаты 21.03

Украина

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
23 Ғимарат ішінде Әлем Чемпионаты 19-21.03

Нанкин (Китай)

Нур-Султан құрама командасы 1 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
24 Asian Relays 27-28.03

Songkhla (Тайланд)

Нур-Султан құрама командасы 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
25 ҚР Чемпионаты лақтырудан (метания) Спорттық жүріс ж/е шосседе ұзақ қашықтыққа жүгіру 30-31.03

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 12 10 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
26 АДД бойынша ОЖЖ (1этап) Сәуір

Шолпан-Ата

Текели

Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
27 Nur-Sultan kids Cup (3этап) Сәуір

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
28 VІ жағалаудағы Азия ойындары 2-10.04

Санья

Жағалау Хайнань

Нур-Султан құрама командасы 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
29 Ашық Чемпионаты

Нур-Султан қ. барлық жас ерекшеліктері

29-30.04

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 170 160 3 7 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
30 Алматы Марафон 18.04

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
31 Ремпубликалық жарыс Липинского В.П еске алу үлкен жасөспірімдер арасында  U18 24-25.04

Шымкент

Нур-Султан құрама командасы 15 12 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
32 Орталық Азия ашық чемпионаты U20 Сәуір

Ташкент

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
33 World Relay Championships 1-2.05

Silesia

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
34 БЖСМ №9 Біріншілігі 2-3.04

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 130 120 6 4 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
35 ЖДД бойынша ОЖЖ (2 этап) Сәуір

Шолпон-Ата

Алматы

Текели

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
36 Көктемдік Біріншілігі ҚР Чемпионаты үлкен жасөспрімдер,жастар арасында U18 6-8.05

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 24 20 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
37 АДД бойынша ОЖЖ  (2 этап) Мамыр

Алматы

Шымкент

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
38 Халықарадық жарыс  Спорттық жүрістен 16.05

Подебрады (Чехия)

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
39 World Masters Games 14-30.05

Кансай (Япония)

Нур-Султан құрама командасы 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
40 ҚР Универсиадасы 13-15.05

Белгіленуі бойынша

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
41 Қарағанды жартылай марафон «Арманға Жол»

 

16.05

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 5 4 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
42 Оқушылар спартакиадасы  U18 20-22.05

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 22 18 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
43 24th Asian Athletics Championship 20-23.05

Нангжоу (Китай)

Нур-Султан құрама командасы 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
44 Asian Indoor & Martial Arts Games 27-29.05

Бангкок (Тайланд)

Нур-Султан құрама командасы 1 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
45 АДД бойынша ОЖЖ (2 этап) Маусым

Шолпон-Ата

Алматы

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
46 ҚР Біріншілігі жеңіл атлетика төрт сайыс ұлдар ж/е қыздар арсында 2008 ж.т. жастар ж/е жасөспірім 1-3.06

Караганды

Лисоковск

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
47 Ашық Белорусия Чемпионаты спорттық жүрістен Маусым

Белорусия

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
48 Taiwan Athletics Open 5-6.06

Тайпей

Нур-Султан құрама командасы 2 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
49 ТТД бойынша ОЖЖ  (1этап) Маусым

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 15 12 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
50 ХХІХ ҚР Чемпионаты 7-9.06

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 13 10 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
51 XХIII Олимпиада Чемпионкасы Т. Колпакова жүлдесіне арналған Халықаралық жарыс 12-13.06

Бишкек (Кыргызстан)

Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
52 Altai half marathon

Altai jumping party

13.06

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
53 Халықаралық жарыс «Ашық Өзбекстан Чемпионаты » 22-23.06

Ташкент (Өзбекстан)

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
54 Орталық Азия ашық чемпионаты U18 Маусым

Ташкент

Нур-Султан құрама командасы 8 7 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
55 Халықаралық жарыс A. Safarov`s Memorial Маусым

Баку (Азербайджан)

Нур-Султан құрама командасы 6 5 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
56 Халықаралық жарыс  XXX – Мемориал Г. Косанова 19-20.06

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
57 ҚР Кубогы             Еске алу жарысы  В.Н. Зыкова 26-27.06

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
58 ТТД бойынша ОЖЖ  (2этап) Шілде

Шолпон-Ата

Алматы

Щучинск

Нур-Султан құрама командасы 24 20 4 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
59 ҚР Чемпионаты кіші жасөспірімдер арасында U-16

ҚР Чемпионаты жасөспрімдер  U-20

2-4.07

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 27 22 3 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
60 II Евразиялық ойындар  U 20 10-11.07

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
61 Республикалық жарыстар «металлург күні», үлкен жасөспірімдер  U 18 Шілде

Теміртау

Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
62 ХХХІІ Олимпиада ойындары 30.07-08.08

Токио (Япония)

Нур-Султан құрама командасы 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
63 Әлем Чемпионаты жасөспірімдер,жастар  арасында  U20 17-22.08

Найроби (Кения)

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
64 FISU World University Games 18-29.08

Ченду (Қытай)

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
65 Емдік-қайта қалпына келу ОЖЖ Август

Шолпон-Ата

Щучинск

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 39 35 4 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
66 Astana marathon

Марофон бойынша ҚР Чемпионаты

Қыркүйек

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 6 5 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
67 АДД бойынша ОЖЖ (1 этап) Қыркүйек

Шолпон-Ата

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
68 Лақтырудан Азия Чемпионаты 11-13.09

Мопко (Корея)

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
69 ҚР Чемпионаты БЖСМ, СДБМИ үлкен, кіші, жастар, жасөспірмдер  U18, U16 17-19.09

Караганда

Шымкент

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 30 25 3 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
70 Kuzdik jarty marathon 20.09

Караганда

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
71 СШ Сайлау Турыскельдина еске алуға арналған Халықаралық жарыс  жастар  U20, үлкен жасөспірімдер қыздар , ұлдар арасында U18, U16 Қыркүйек

Талдыкорган

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
72 Қала Біріншілігі алысқа жүгіріс Қазан

Нур-султан

 

Нур-Султан құрама командасы 150 140 4 6 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
73 ҚР Чемпионаты марафон алыс қашықтыққа  Astana marathon Қыркүйек

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
74 Республикалық турнир жүлдесіне арналған ҚРЕСЖ, ЕССШ А. Туякова «Аминиада-2021» 24-25.09

Актау

Нур-Султан құрама командасы 12 8 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
75 Халықаралық жарыс Орталық  Азия  командалары кіші жасөспірмдер арасында U16 Қазан

Бишкек

(Кыргызстан)

Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
76 ЖДД бойынша ОЖЖ (2 этап) Қазан

Алматы

Шолпон-Ата

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
77 ҚР Чемпионаты алысқа жүгіру (кросс) кіші U16 үлкен жасөспірім U18, жастар U20, ересектер Қазан

Тараз

Шымкент

Нур-Султан құрама командасы 12 10 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
78 ҚР Кубогы жеңіл атлетикадан Федерация Президенті жүлдесіне

Нур-Султан қ.

Қазан

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 31 25 3 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
79 Жеңіл атлетикадан ҚР Біріншілігі екі сайыс, кіші жасөспірім U 16, үлкен жасөспірм U 18 Қазан

Шымкент

Нур-Султан құрама командасы 28 24 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
80 Республикалық жарыс 4 сайыс ғимарат ішінде қыздар ұлдар  2008 ж. ж/е кіші  еске алу ҚРЕСЖ В. Карповой Қараша

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 12 10 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
81 ТТД бойынша ОЖЖ (1 этап) Қараша

Алматы

Шолпон-Ата

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
82 Қарағанды қ. Ядро Итеруден ҚРЕСЖ еске алуға арн Г.Р. Майер  Ашық Кубогы барлық жас ерекшелігтер Қараша

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
83 3rd Asian Youth Games 24-27.11

Shantou (Қытай)

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
84 Asian Half Marathon Championships Қараша

Kanchanaburi (Тайланд)

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
85 Ардагерлер арасындағы Азия Чемпионаты Қараша

Джакарта (Индонезия)

Нур-Султан құрама командасы 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
86 В. Девятовский жүлдесіне арналған лақтырудан халықаралық жарыс 20-22.11

Новополоцк (Белоруссия)

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
87 Біріншілігі БЖСМ №9 Қараша

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 150 140 6 4 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
88 Республикалық жарыс Мемориал Кирсанова А.З. үлкен жасөспірімдер арасында U18 28.11

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 15 13 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
89 Республикалық жарыс ҚР ЕСЖ О.Н. Гиржон еске алуға арн үлкен  U18 кіші жасөспірім  U16 Желтоқсан

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
90 Халықаралық жарыс Д.М. Карбышеваны еске алу 2005-2006, 2007-2008 ж.т. арасында 1-6.12

Брест (Белорусия)

Нур-Султан құрама командасы 5 4 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
91 Қала Біоріншілігі Желтоқсан

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 150 140 6 4 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
92 ТТД бойынша ОЖЖ (2 этап) Желтоқсан

Чолпон-Ата

Усть-Каменогорск

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
93 Республикаллық жарыс ЕССШ О. Сокиркина еске алу Желтоқсан

Шымкент

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
94 Олимпиада Чемпионкасы О.Шишигинаны еске алуға арналған  кіші жасөспірім U16, үлкен жасөспірім U18 Желтоқсан

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
95 Биіктікке секіруден жарыс «Жаңа жылдық старты» Желтоқсан

Нұр-Сұлтан

Нур-Султан құрама командасы 3 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
96 Қарағанды облысы жаттықтырушыларын еске алу  Ашық Кубогы Желтоқсан

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 15 12 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
97 Республикалық жарыс  филиал ФЛА СКО жүлдесіне арналған  кіші жасөспірім. U16, үлкен жасөспірім U18 Желтоқсан

Петропавловск

Нур-Султан құрама командасы 20 17 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

 
ЖҮЗУ  
 

1

 

АДД бойынша ОЖЖ

Қаңтар –ақпан,

Қазақстан         (21 күн)

Нұр-Сұлтан қ. құрама командаcы  

23

 

20

 

3

 

 

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, Федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
2 ұлдар 2006 ж.т. және кіші, қыздар 2008 ж.т. және кіші арасындағы ҚР Чемпионаты Қостанай

07.01 – 11.01,       5 күн

ҚР және Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 19 16 2  

 

1

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
3 БЖМОРСМ Біріншілігі Ақпан – Наурыз

Нұр-Сұлтан,       3 күн

Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 330 300 10  

 

20

 

 

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
4 ОЖЖ (ТМБ) Қаңтар – ақпан ҚР құрама командасы

 

10 9 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
5 АДД бойынша ОЖЖ (Тау жерлерінде) Ақпан – Наурыз (21 күн)

Европа/ Түркия / Қыргызстан/ Қазақстан

ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20  

3

  №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
6 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан – наурыз (21 күн)

Европа/ Түркия / Қыргызстан/ Қазақстан

ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
7 2 жас тобы арасындағы ҚР Чемпионаты (ұлдар мен қыздар) (2007 т.ж.) 24.02-27.02,        4 күн,  Темиртау қаласы

 

Облыстардың, құрама командалары,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

19 16 2  

1

 

 

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
8 «Веселый дельфин» атты 2008 ж.т. және кіші арасында Республикалық турнирінің 1 кезеңі 14.03-17.03,        4 күн, Шымкент қаласы Облыстардың, құрама командалары,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

19 16 2  

 

1

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
9 «Жемчужина Бурабая» атты РТ (2010 және кіші қыздар мен ұлдар) 03.03-06.03,        4 күн, Көкшетау қаласы Облыстардың, құрама командалары,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

19 16 2  

 

1

 

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
10  Халықаралық жарыстар

(XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық Жарысы)

наурыз – сәуір,     7 күн,

Еуропа, Азия

 ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2  

 

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
11  АДД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр

(21 күн)

Европа/ Түркия / Қырғызстан/ Қазақстан

ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
12  ЖДД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр

(21 күн)

Европа/ Түркия / Қырғызстан/ Қазақстан

ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
13 «Дети Воды» кіші қыздар мен ұлдар арасындағы Халықаралық Турнирінің 1 кезеңі Сәуір-мамыр, Ресей

 

Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 16 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
14 Халықаралық төрешілер курсы (FINA) Наурыз-сәуірҚазақстан/Азия 5 күн Жүзуден ҚР және Нұр-Сұлтан қ. төрешілері     5   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
15  Ашық ҚР Чемпионаты (XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық Чемпионаты) 13.04 – 17.04

Актобе қ. / Нұр-Сұлтан қ.

 Облыстардың құрама командасы,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

24 20 3  

 

1

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
16  3 жас топтар арасында ҚР Чемпионаты

(2005-2006 және кіші)

26.04 – 30.04,       5 күн, Нұр-Сұлтан қ. Облыстардың құрама командасы,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

23 20 3 30 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
17  3 жасөспірімдер топтары арасындағы Нұр-Сұлтан қаласының Ашық Чемпионаты (2005-2006 және кіші) 26.04 – 30.04,       5 күн, Нұр-Сұлтан қ. Облыстардың құрама командасы,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

 100 92 10  

 

 

30

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
18 Тау жерлерінде ЖДД бойынша ОЖЖ Мамыр – маусым

(21 күн)

Қазақстан/ Қырғызтан, Еуропа, ТМД

ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
19 VI Жабық Үй- Жайының Азия Ойындары 21/05-30/05      (10 күн) Бангкок, Тайланд ҚР Ұлттық құрама командасы 9 6 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
20 «Дети Воды» кіші қыздар мен ұлдар арасындағы, Халықаралық Турнирінің 2 кезеңі Маусым – шілде, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 16 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
21  ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым шілде Турция Еуропа Қазақстан Азия, 21 күн Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
22  Халықаралық жарыстар

(XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық Жарысы)

наурыз – сәуір,     7 күн,

Еуропа, Азия, ТМД

 ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2  

 

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
23 АДД бойынша ОЖЖ Маусым – шілде Қапшағай,         21 күн Нұр-Сұлтан қ.  құрама командасы 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
24 «Кубок Жетысу» атты 2004 ж.т. ұ/қ арасында Республикалық турнирінің 1 кезеңі 11.05-14.05,        4 күн, Талдықорған қаласы Облыстардың, құрама командалары,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
25  Тау жерлерінде ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде Қырғызcтан/ Өзбекистан/ Қазақстан, 21 күн Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары  20 18 2    

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ

 
26  «Балалар күніне арналған» ҚР Чемпионаты (I жас тобы қыздар, ұлдар) 2009 т.ж. және кіші 28.05-01.06,

Шымкент қ.,       5 күн

Облыстардың құрама командасы,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
27  «Веселый дельфин» атты Республикалық турниры  2 кезең,  2008 ж.т. және кіші 09.06-12.06,

Темиртау қ.

Облыстардың құрама командасы,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
28 Қазақстан Республикасының V Жазғы Жастар Спорттық Ойындар Сәуір – мамыр – маусым (5 күн) Ақтөбе,Тараз,Нұр-сұлтан Облыстардың құрама командасы,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

23 20 2 50 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, Нұр-Сұлтан қаласының Білім Басқармасы, «СОТБДД» КММ  
29  Халықаралық жарыстар

(XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық Жарысы)

Маусым, 7 күн,

Еуропа, Азия, ТМД

 ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2  

 

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
30  БЖМОРСМ Біріншілігі Мамыр – маусым Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
31 Б.Момышұлы Ә.Молдағулова М.Маметованы еске алуға арналған ҚР Чемпионаты (2005-2006 т.ж. және кіші) 21.06-25.06,

Тараз қ., 5 күн

Облыстардың құрама командасы,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

24 20 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
32 5-4-3 жас топтар арасында ҚР Ашық Чемпионаты 05.07-09.07 (5 күн)

Талдықорған/ Өскемен/ Ақтөбе

Облыстардың құрама командасы,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

24 20 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
33  АДД бойынша ОЖЖ Шілде

Европа Азия Казақстан

Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
34 Жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионаты дайындау Орта Тау жерлерінде ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде – тамыз,

Қырғызcтан

ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
35 Жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионаты дайындау АДД бойынша ОЖЖ Шілде – тамыз,

Қапшағай

ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
36  Халықаралық жарыстар

(XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық жарыстар)

Маусым  – шілде

Еуропа/ Азия

ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 15 12 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
37  Халықаралық жарыстар

 

Маусым  – шілде

Еуропа/ Азия

Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 15 12 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
38  «ТМД 1-ші Ойындар» Халықаралық жарысқа АДД бойынша ОЖЖ  Шілде – тамыз

Азия ,  Казақстан, Ресей

Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 14 12 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
39 Жүзуден Ашық Суда  Жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионаты Тамыз,

Еуропа/Азия

Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 8 6 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
40 Қалпына келтіру жиыны Маусым – шілде Қазақстан Жасөспірімдер құрама командасы 104 100 4   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
41 Қалпына келтіру жиыны Шілде – тамыз Қазақстан Жастар Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 104 100 4   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
42 Тау жерлерінде ОДД бойынша ОЖЖ Шілде – тамыз Қырғызcтан/ Өзбекистан/ Қазақстан,         21 күн Нұр-Сұлтан қ. Жасөспірімдер құрама командасы  23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
43  XXXII Олимпиада Ойындар  

24.07 – 09.08 Токио/ Жапония

 

 

 ҚР Ұлттық құрама командасы  2 1 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
44 XXXI Дүниежүзілік Жазғы Универсиада 08.08-19.08, 11 күн, Чэнду, Қытай Нұр-Сұлтан қ., Студенттік құрама командасы 5 4 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
45  Халықаралық жарыстар Тамыз

Еуропа / Азия

Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 14 12 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
46  «Дети Азии» VII Халықаралық Ойындарына дайындық өтуіне АДД бойынша ОЖЖ Шілде – тамыз

(14 күн)

Турция/ Қазақстан/ Азия/ Европа/ Ресей/ ТМД

Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 19 14 5   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
47  «Дети Азии» VII Халықаралық Ойындар тамыз

(9 күн)

Улан Батор, Монголия

Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 15 12 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
48  «Жастық топтар арасындағы IX Азия Чемпионаты» дайындық өтуіне АДД бойынша ОЖЖ Шілде – тамыз

(21 күн)

Турция/ Қазақстан/ Азия/ Европа/ Ресей

Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 10 8 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
49 Жастық топтар арасындығы IX Азия Чемпионаты Қыркүйек – қазан,

Азия

 

Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 6 5 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
50 «ТМД 1-ші Ойындар» Халықаралық жарыс

 

Қыркүйек-қазан

Казань/ Ресей

ҚР Жасөспірімдер құрама командасы 25 20 5   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
51  АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек

(21 күн)

Қазақстан/Азия Қырғызcтан/ Туркия/ ТМД

Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
52  Халықаралық жарыстар Қыркүйек

Азия /Еуропа

 

Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ.    құрама командалары 5 4 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
53  ОДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек Қазақстан/ Қырғызcтан/ Өзбекстан Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ.    құрама командалары  20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
54  ОЖЖ (ТМБ) Қыркүйек, Алматы,  Қазақстан Жасөспірімдер құрама Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары  12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
55 Тау арасындағы ЖДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек –

Қырғызстан/ Өзбекстан /Азия

Ұлттық, Нұр-Сұлтан қ., жасөспірімдер құрама командалары 20  18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
56  БЖМОРСМ Біріншілігі Қыркүйек – қазан

Нұр-Сұлтан қ.

Мектеп пен қала құрама командалары 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
57  Жаттықтырушылардың біліктілігін арттыру курстары Қыркүйек – қазан Қазақстан/Азия/ТМД Аумақтық жасөспірімдер ұлттық құрама

 

    8   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
58 «Дети Воды» кіші қыздар мен ұлдар арасындағы, Халықаралық Турнирінің 3 кезеңі Қазан – қараша, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 16 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
59 АДД бойынша ОЖЖ Қазан – қараша Қырғызстан/ Өзбекстан /

Азия / Туркия /Қазақстан

Ұлттық, жасөспірімдер  Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
60  Халықаралық жарыстар Қазан

Азия/Еуропа

Ұлттық, жасөспірімдер,

Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары

5 4 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
61  2008 жастар және кіші арасында ҚР Чемпионатының алдында ОЖЖ Қазан, Қазақстан/ТМД,

18 күн

Нұр-Сұлтан құрама командасы 18 16 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
62 2008 жастар және кіші арасында ҚР Чемпионаты 28.10-31.10,

Ақтөбе қ., 4 күн

Облыстардың құрама командасы,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
63 АДД бойынша ОЖЖ Қазан қараша тағайындау бойынша, 21 күн Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
64 Тау арасындағы ЖДД бойынша ОЖЖ Қазан – қараша

Европа/ Қырғызтан/ Қазақстан,          21 күн

Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
65 ҚР Кубогы 04.10- 08.10, Ақтөбе / Теміртау қ.,         5 күн Облыстардың құрама командасы Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 25 20 3 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
66 «Гимназиада 2021» Мектеп Жазғы Ойындар Қазан, 7 күн, Қытай Нұр-Сұлтан қ., жасөспірімдер құрама командалар 15 12 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
67 Әлем Кубогының кезеңі Қазан-Қараша

Қазақстан/Азия

Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 6 5 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
68 АДД бойынша ОЖЖ Қараша

Туркия / Европа Азия / Қазақстан

Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 10 9 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
69 Жүзуден 2021 XI Азия Чемпионаты Қараша, 10 күн, Clark, Pampanga, Қытай Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 15 12 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
70 Әлем Кубогының кезеңі алдындағы АДД бойынша ОЖЖ (25м) Қараша – қазан Европа Азия Казақстан Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 5 4 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
71 Әлем Кубогының кезеңі Қараша –желтоксан Еуропа/Азия Ұлттық құрама командасы ҚР жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 5 4 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
72 2006 – 2007 жылдар арасындағы РТ «Алтай Жұлдызы» 09.11-12.11,

Өскемен қ.,         4 күн

Облыстардың құрама командасы Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 15 12 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
73 III Жазғы Жастар Азия Ойындар 20.11- 28.11,        9 күн, Шантоу, Қытай Жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 11 8 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
74 БЖМОРСМ Біріншілігі Қазан – қараша

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 220 223 7   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
75 2009-2010-2011 жылдар арасында РТ «Ақтөбе үміттері» 24.11-27.11,

Ақтөбе қ.,           4 күн

Облыстардың құрама командасы Алматы Нұр-Сұлтан, Шымкент 23 20 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
76 Халықаралық жарыстар Қараша -Желтоқсан Европа/ Ресей/ Азия/ ТМД Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 8 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
77 “Nur –Sultan Open” Халықаралық Турнирі Қараша  -Желтоқсан

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан мен мектеп құрама командасы 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
78 АДД бойынша ОЖЖ Қараша -желтоқсан Қазақстан/ТМД Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
79 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша -желтоқсан Қазақстан/ТМД Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
80 «Кубок Жетысу» атты 2004 ж.т. ұ/қ арасында Республикалық турнирінің 2 кезеңі 08.12-11.12,        4 күн, Талдықорған қаласы Облыстардың, құрама командалары,

Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент

19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК  
81 Жүзуден XV Әлем Чемпионаты (25 м) 13.12- 18.12,       7 күн, Абу Даби, БАӘ Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 10 7 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ  
 

КАРАТЭ-ДО

 

 
Қалалық  
1 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты Нұр-Сұлтан

Сәуір-мамыр

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 100 80 10 10 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
2 Nur-Sultan CUP РТ алдында ОЖЖ

 

Нұр-Сұлтан

Қыркүйек

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 32 30 2   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
3 Барлық жас ерекшеліктер бойынша қалалық іріктеу чемпионаты Нұр-Сұлтан

Қаңтар-ақпан

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 100 80 10 10 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
Республикалық  
4 Жаттықтырушыларды еске алуға арналған Қарағанды қаласының ашық біріншілігі Карағанды

Қаңтар

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
5 Aktobe  open 2021

Халықаралық турнир

Ақтөбе

Ақпан, 2021

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 16 12 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
6 Қарағанды қаласының ашық жеке біріншілігі Қарағанда

ақпан

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
7 ХТ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Ақпан-наурыз, Нұр-Сұлтан, Шымкент, Алматы Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 6 5 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
8 Ересектер, жастар ж/е кадеттер арасында АЧ алдында ОЖЖ Ақпан-наурыз

(24 күн)

Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

3 2 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
9 Қарағанды облысының ашық біріншілігі Қарағанды

Наурыз

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
10 АДД/ТТД бойынша ОЖЖ Ресей, Қазақстан

Сәуір-мамыр

(18 күн)

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

8 7 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
11 ТТД бойынша ОЖЖ

 

Нұр-Сұлтан, Алматы,

Алматы обл.

мамыр

(14 күн)

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

8 7 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
12 Г.С. Лутошкинді еске алу Қарағанды қаласының ашық жеке біріншілігі Қарағанды

Сәуір

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
13 М.Мәметованы еске алу Ақжайық Опен ХТ Мамыр, Орал Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 25 20 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
14 Көкшетау қаласының ашық чемпионаты Мамыр, Көкшетау Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
15 Бурабай Опен ХТ Маусым, Ақмола обл. Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 30 25 3 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
16 АДД бойынша ОЖЖ Алматы обл.

Маусым-шілде

(14 күн)

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

8 7 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
17 Karate 1 Premier League Tashkent алдында ОЖЖ Алматы обл.

тамыз

(14 күн)

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

3 2 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
18 «Темір» клубына арналған ХТ Қыркүйек-қазан, Тараз Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 3 2 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
19 РТ Nur-Sultan CUP Нұр-Сұлтан

Қыркүйек

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
20 Ересектер арасында ӘЧ алдында ОЖЖ Алматы обл.

Қазан-қараша

(21 күн)

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

2 1 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
21 Балуан Шолақ еске алу Ақмола облысының ашық чемпионаты Желтоқсан, Көкшетау Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
22 10-11 и 12-13 жастағы жасөспірімдер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз-сәуір,

Нұр-Сұлтан

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

19 17 2   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
23 10-11 и 12-13 жастағы жасөспірімдер арасында ҚРЧ Наурыз-сәуір, Щучинск ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

21 17 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
24 ҚРЧ Шито рю Сәуір-мамыр,

Орал

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 20 16 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
25 14-15 жас кадеттер, 16-17 жас ж/е 21 жасқа дейінгі жастар арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Қаңтар-ақпан,

Нұр-Сұлтан

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

12 10 2   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
26 14-15 жас кадеттер, 16-17 жас ж/е 21 жасқа дейінгі жастар арасында ҚРЧ Қаңтар-ақпан, Щучинск ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

14 10 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
27 Ересектер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз-сәуір,

Нұр-Сұлтан

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

5 4 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
28 Ересектер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз-сәуір, Щучинск ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

7 4 1 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
Халықаралық  
29 ХТ Бишкек опен 2021 Бишкек, Кыргызстан

ақпан 2021

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

15 10 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
30 Словакия ХТ Ақпан-наурыз, Словакия ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

10 8 2   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
31 Азия чемпионаты Кувейт

наурыз

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

4 2 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
32 ХТ Акбарс Казань, Россия

сәуір 2021

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 12 10 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
33 Karate 1 Youth League Limassol Лимасол, Кипр

7-12 сәуір

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

7 5 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
34 Karate 1 Youth League Porec Пореч, Хорватия

1-5  шілде

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

7 5 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
35 ХТ Түркия Маусым, Түркия ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

7 5 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
36 Әлем чемпионаты Шито рю Маусым, Словакия ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

5 3 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
37 ОЖЖ ж/е МТ Issyk-Kul open 2021 Кыргызстан

Маусым-шілде 2021

Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 14 10 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
38 Karate 1 Youth League Istanbul Стамбул, Турция

15-20 қыркүйек

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

7 5 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
39 Karate 1 Premier League Moscow алдында ОЖЖ Россия, Казахстан

қыркүйек

(14 күн)

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

3 2 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
40 Karate 1 Premier League Moscow Москва, Россия

30 қыркүйек –

4 қазан

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

3 2 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
41 Karate 1 Premier League Tashkent Ташкент, Узбекистан

1-6 қыркүйек

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

3 2 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
42 ОЖЖ ж/е ӘЧ Дубай, ОАЭ

10-22 қараша

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

2 1 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
43 Karate 1 Youth League Venice  алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

7 5 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
44 Karate 1 Youth League Venice Istanbul Венеция, Италия

7-13 желтоқсан

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

7 5 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
45 Достық Кубогі ХТ Қараша-желтоқсан, Тольятти, Ресей ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

12 10 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
46 ОЖЖ ж/е Орталық Азия чемпионаты Орт.Азия

 

ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

11 10 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
47 Орталық-Азиалық төрешілер семинары Орт.Азия ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

2     2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
48 Орталық Азия чемпионаты Орт.Азия ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

12 10 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым

 

 

 
49 Қалпына келтіру ОЖЖ Желтоқсан, Тайланд, БАӘ ҚР Ұлттық құрама,

Облыс федерация құрамы

8 7 1   ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым  
КӨРКЕМ ГИМНАСТИКА  
Қалалық турнир  
1 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қантар-ақпан Спорт мектептердің құрама командалары 135 120 10 20 СДД, КГФ  
2 Нұр-Сұлтан қаласының жасөспірімдер арасындағы чемпионаты Тамыз-қырқүйек Спорт мектептердің құрама командалары 135 120 10 20 СДД, КГФ  
3 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты Қазан-қараша ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 20 СДД, КГФ, ҚГФ  
Республикалық турнир  
4 Жаттықтырушылардың біліктілік арттыру курстары тағ. бойынша ҚР жаттықтырушылары 5 СжДШК, ҚГФ, СДД, федерациялар  
5 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қантар

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
6 Ақтөбе облысы

ашық чемпионаты

тағ. бойынша

Ақтөбе облысы, Ақтөбе

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СжДШК, ҚГФ, СДД, федерациялар  
7 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасының  Чемпионаты (СШ, СШҮ) тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 10 СжДШК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
8 Солтүстік аймақтың ашық чемпионаты тағ. бойынша

Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СжДШК, ҚГФ,

СДД, федерациялар

 
9 Спортшыларды тексеруге арналған ОЖЖ тағ. бойынша Алматы облысы,

Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 25 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ,

СДД, федерациялар

 
10 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Ақпан,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
11 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасының  Чемпионаты (І дәреже) тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 50 40 5 5 СжДШК, ҚГФ,

СДД, федерациялар

 
12 «Balapan» Шығыс Қазақстан облысының

ашық чемпионаты

Ақпан,

Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен

мектеп спортшылары 37 30 5 2 Спорт мектептері,

федерациялар

 
13 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Наурыз,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
14 «Nauryz Cup»

ашық турнирі

Наурыз,

Шымкент

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ, ҚГФ,

федерациялар

 
15 Қазақстан Республикасының  Кубогі Наурыз

Маңғыстау облысы, Ақтау

ҚР аумақтарының құрама командалары 47 36 6 5 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
16 «Сыржұлдыздары»

Қызылорда облысы

ашық чемпионаты

Наурыз

Қызылорда обласы

Қызылорда

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД ҚГФ,

федерациялар

 
17 «Саргарканың інжу-маржандары»

Қарағанды облысы

ашық чемпионаты

Наурыз,

Қарағанды облысы, Қарағанды

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,

федерациялар

 
18 Алматы қаласының

ашық чемпионаты

тағ. бойынша,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,

федерациялар

 
19 «Жемчужина»

ашық чемпионаты

Наурыз,

Нұр-Сұлтан

мектеп спортшылары 135 120 10 5 Спорт мектептері,

федерациялар

 
20 «Жеңіс»

ашық чемпионаты

Наурыз,

Нұр-Сұлтан

мектеп спортшылары 135 120 10 5 Спорт мектептері,

федерациялар

 
21 Қазақстан Республикасының жазғы спорттық ойындары тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 46 36 5 5 ДШҒПО, СжДШК, ҚГФ, СДД, федерациялар  
22 Солтүстік Қазақстан облысы ашық чемпионаты тағ. бойынша,

Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СжДШК, ҚГФ,

СДД, федерациялар

 
23 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Сәуір,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
24 Қыздар арасындағы

көпсайыстан ҚР Чемпионаты

(СШҮ, 1 дәреже)

тағ. бойынша, ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
25 Жеке түрлерінен

Қазақстандық гимнастика Федерациясы Президенті жүлдесіне Кубогі

тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 70 60 5 5 ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
26 Әсел Мұстафинаның сыйлықтары үшін халықаралық турнир Сәуір,

Павлодар облысы,

Павлодар

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ

федерация

 
27 «Менсулу»

ашық турнирі

Сәуір,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД ҚГФ

федерация

 
28 Атырау облысының

ашық біріншілігі

Сәуір,

Атырау облысы,

Атырау

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ

федерация

 
29 «New Stars»

ашық турнирі

Сәуір,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, ҚГФ,

федерациялар,

 
30 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Мамыр,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
31 » Каспий жұлдыздары »

Ашық турнирі

Мамыр,

Маңғыстау облысы,

Ақтау

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
32 Көпсайыстан Қазақстан Республикасы Чемпионаты (СШ) тағ. бойынша, ҚР аумақтарының құрама командалары 34 24 5 5 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
33 Республикалық жаттықтырушылар отырысы тағ. бойынша ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 6 6 ҚГФ; ДШжСБ,

федерация, СДД

 
34 Республикалық төрешілер  курстары тағ. бойынша ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 5 5 ҚГФ, СДД,

федерация

 
35 Қазақстан Республикасының мектеп оқушылары мен колледж студенттеріне арналған жазғы спартакиада тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 33 24 5 4 ДШҒПО, СжДШК,

ҚГФ, СДД, федерациялар

 
36 «Айсулу»

ашық турнирі

Мамыр,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ

федерация

 
37 «Мадина» КГМ

ашық турнирі

Мамыр,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
38 «Изумруд» ГМ

ашық турнирі

Мамыр,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, КГФ,

федерациялар

 
39 Жаттықтырушылардың біліктілік арттыру курстары тағ. бойынша ҚР жаттықтырушылары 5 СжДШК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
40 «Be Fit» клубының

ашық турнирі

тағ. бойынша,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, КГФ,

федерациялар

 
41 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Маусым,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
42 БЖСМ, ОРМБЖСМ, ЖСШМ, интернаттар мен клубтар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты

(СШ, СШҮ, 1 дәреже)

Маусым,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 95 70 15 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
43 «Синегорье» Ақмола облысы ашық чемпионаты Маусым,

Ақмола облысы,

Көкшетау

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ

федерациялар

 
44 Жамбыл облысы ашық чемпионаты Маусым,

Жамбыл облысы,

Тараз

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ

федерациялар

 
45 «Русалочка» ашық турнирі Маусым,

Маңғыстау облысы,

Ақтау

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ

федерациялар

 
46 «Umit Cup» «Grace Aqtobe» КГМ ашық чемпионаты Маусым,

Ақтөбе облысы, Ақтөбе

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ

федерациялар

 
47 Қалпына келтіру оқу – жаттығу жиындары тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 40 30 10 ҚГФ

СДД, федерациялар

 
48 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Шілде,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
49 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Тамыз,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
50 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қыркүйек,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
51 Көпсайыстан Қазақстан Республикасының Кубогы

Көпсайыстың жеке түрі бойынша жеткіншектер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты (1 дәреже)

Қыркүйек,

Карағанды облысы

Карағанды

ҚР аумақтарының құрама командалары 44 34 6 4 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
52 Қалпына келтіру оқу – жаттығу жиындары тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 ҚГФ

СДД, федерациялар

 
53 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қазан,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
54 Көпсайыстан Қазақстан Республикасының Кубогы (СШ, СШК)

Көпсайыстың жеке түрі бойынша Қазақстан Республикасының Чемпионаты (СШ, СШҮ)

Қазан,

Шымкент

ҚР аумақтарының құрама командалары 54 45 5 4 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
55 Республикалық жаттықтырушылар отырысы Қазан,

Шымкент

ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 6 6 ҚГФ, СДД,

федерация

 
56 Республикалық төрешілер  курстары Қазан,

Шымкент

ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 41 41 ҚГФ, СДД,

федерация

 
57 «Шымкент қаласы әкімінің кубогы» халықаралық турнирі Қазан,

Шымкент

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
58 «Алтын күз»

Н. Кузнецова КГК

ашық чемпионаты

Қазан,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
59 «Изумруд» ГМ

ашық чемпионаты

Қазан

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, ҚГФ,

федерациялар

 
60 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қараша,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
61 «Каспий жұлдыздары» Атырау облысының

ашық чемпионаты

Қараша,

Атырау облысы

Атырау

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,

федерациялар

 
62 «Жаса Отаным»

«Мадина» КГМ

ашық чемпионаты

Қараша,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
63 «Grace» КГМ

ашық чемпионаты

Қараша,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
64 «Prestige» КГК

ашық турнирі

Қараша,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, ҚГФ, КГФ,

федерация

 
65 «Grace Stars»

«Grace Aqtobe» КГМ

ашық чемпионаты

Қараша,

Ақтөбе облысы

Ақтөбе

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
66 «Снежинка»

ашық турнирі

Қараша,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД,ҚГФ,

федерация

 
67 «Cindarella Cup»

ашық турнирі

тағ. бойынша

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, ҚГФ,

федерация

 
68 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Желтоқсан,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
69 Шымкент қаласының

ашық чемпионаты

Желтоқсан,

Шымкент

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
70 «Олимп жолы»

ашық турнирі

Желтоқсан,

Солтүстік Қазақстан облысы

Петропавл

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
71 «Шығыстың рақымы» Шығыс Қазақстан облысының ашық чемпионаты Желтоқсан,

Шығыс Қазақстан облысы

Өскемен

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
72 «Айгөлек» Н.Кузнецова КГК ашық чемпионаты Желтоқсан,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
73 Тәуелсіздік күніне арналған Қызылорда облысының ашық турнирі Желтоқсан,

Қызылорда облысы

Қызылорда

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,

федерация

 
Халықаралық турнир  
74 АДД оқу-жаттығу жиындары Қантар,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
75 Халықаралық турнирі Қантар,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
76 АДД оқу-жаттығу жиындары Ақпан,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
77 Халықаралық турнирі Ақпан

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
78 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Ресей

Мәскеу

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
79 «Alina Kabaeva CHAMPIONS CUP – GAZPROM» Гран-при тағ. бойынша Ресей

Мәскеу

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
80 «Gracia Fair Cup»

халықаралық турнирі

тағ. бойынша Венгрия

Будапешт

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
81 «Miss Valentine»

Халықаралық турнирі

тағ. бойынша Эстония

Тарту

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
82 «Miss Valentine»

Гран-при

тағ. бойынша Эстония

Тарту

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
83 АДД оқу-жаттығу жиындары Наурыз,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
84 Халықаралық турнирі Наурыз,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
85 Гран-При тағ. бойынша Чехия

Брно

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
86 «Aphrodite Cup»

Халықаралық турнирі

тағ. бойынша Греция

Афины

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
87 «Baltic Hoop»

халықаралық турнирі

тағ. бойынша Латвия

Рига

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
88 «Riga Spring»

халықаралық турнирі

Латвия

Рига

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
89 Халықаралық төрешілер курстары тағ. бойынша ҚР бапкерлері мен төрешілері 10 10 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
90 Гран-при Франция

Тье

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
91 Халықаралық турнирі Франция ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, ДШжСБ,

федерациялар

 
92 Гран-при Испания Марбелья ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
93 Халықаралық турнирі Испания ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
94 «Deriugina Cup»

Гран-при

 

Украина

Киев

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
95 «Deriugina Cup»

Халықаралық турнирі

Украина

Киев

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
96 АДД оқу-жаттығу жиындары Сәуір,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
97 Халықаралық турнирі Сәуір,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
98 “Irina Cup”

халықаралық турнирі

Польша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
99 Әлем кубогі Болгария

София

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
100 Халықаралық турнирі Болгария ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
101 Әлем кубогі Узбекистан

Ташкент

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
102 Халықаралық турнирі Узбекистан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
103 АДД оқу-жаттығу жиындары Мамыр,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК,

ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
104 Халықаралық турнирі Мамыр

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
105 Әлем кубогі Азербайджан

Баку

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
106 Халықаралық турнирі Азербайджан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
107 «Alan Cup»

халықаралық турнирі

Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2   СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
108 Әлем кубогі Португалия

Портимао

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
109 Халықаралық турнирі Португалия ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
110 Гран-при

Халықаралық турнирі

Израиль

Холон

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
111 Әлем кубогі Италия

Пезаро

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
112 Халықаралық турнирі Италия ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
113 Азии чемпионаты

(сеньорлар)

Қытай ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
114 АДД оқу-жаттығу жиындары Маусым,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
115 Халықаралық турнирі Маусым,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
116 Азии чемпионаты

(юниорлар)

Моголия

Улан-Батор

ҚР құрама командасы 12 9 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
117 Әлем кубогі Румыния

Клуж-Напока

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
118 Халықаралық турнирі Румыния ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
119 «Zhuldyz Baby Cup»

Халықаралық турнирі

Маусым,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 100 50 25 25 ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
120 «Достық»

Халықаралық турнирі

Маусым,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 65 50 10 5 ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
121 Әлем кубогі Беларусь

Минск

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
122 Халықаралық турнирі Беларусь ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
123 АДД оқу-жаттығу жиындары Шілде,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
124 Халықаралық турнирі Шілде ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
125 Әлем кубогі Ресей

Маскеу

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
126 Халықаралық турнирі Ресей ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
127 ХХХІІ жазғы Олимпиада ойындары 23.07-08.08.2021

Япония

Токио

ҚР құрама командасы 2 1 1 ХОК, FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
128 «Шағала»

халықаралық турнирі

Тамыз,

Маңғыстау облысы

Ақтау

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ, СжДШК, федерация  
129 АДД оқу-жаттығу жиындары Тамыз,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
130 Халықаралық турнирі Тамыз ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
131 Жазғы Дүниежүзілік Универсиада Тамыз,

Қытай

Чэнду

ҚР құрама командасы 5 2 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
132 АДД оқу-жаттығу жиындары Қыркүйек,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
133 Халықаралық турнирі Қыркүйек ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
134 ТМД алғашқы ойындары Ресей

Қазан

ҚР құрама командасы 14 9 4 1 FIG, СжДШК,ҰОК,

ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
135 АДД оқу-жаттығу жиындары Қазан,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
136 Халықаралық турнирі Қазан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД, федерациялар  
137 Әлем чемпионаты Қазан

Жапония

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
138 Дүниежүзілік гимназия (жазғы мектеп ойындары) Қазан

Қытай

Цзиньцзян

ҚР құрама командасы 14 9 4 1 ISF, FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
139 Азии кубогі тағ. бойынша ҚР құрама командасы 11 8 2 1 AGU, FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, ДШжСБ,

федерациялар

 
140 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Чехия ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
141 АДД оқу-жаттығу жиындары Қараша,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
142 Халықаралық турнирі Қараша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
143 Халықаралық төрешілер курстары қараша ҚР бапкерлері мен төрешілері 10 10 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
144 АДД оқу-жаттығу жиындары Желтоқсан,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ

СДД, федерациялар

 
145 Халықаралық турнирі Желтоқсан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,

федерациялар

 
 

ҚӘЗІРГІ БЕССАЙЫС

 

 
Қалалық  
1 ХТ «UIPM Global Laser-Run City Tour» маусым

 

Нұр-Сұлтан қ. 50 40 5 5 СДД ДШ ж/е СБ  
Республикалық  
1 ЖДД бойынша ОЖЖ қаңтар-ақпан белгілеу бойынша 20 18 2   СДД ДШ ж/е СБ  
2 АДД бойынша ОЖЖ қаңтар -ақпан белгілеу бойынша 20 18 2   СДД ДШ ж/е СБ  
3 Қазіргі бессайыс, биатлон / триатлдан ерлер мен әйелдер арасында, барлық жас санаттарында Қазақстан Республикасының ашық қысқы чемпионаты. қаңтар -ақпан Алматы қ. 20 18 2   СДД ДШ ж/е СБ  
4 АДД бойынша ОЖЖ сәуір белгілеу бойынша 20 18 2   СДД ДШ ж/е СБ  
5 Қазіргі бессайыс бойынша «А», «В»., және барлық жас санаттарындағы биатлон / триатл жастары арасындағы жастар арасындағы Қазақстан Республикасының ашық чемпионаты сәуір-мамыр Тараз қ. 20 17 2 1 СДД ДШ ж/е СБ  
6 Амангелді Имановті еске алуға арналған ХТ мамыр-маусым Алматы қ. 20 17 2 1 СДД ДШ ж/е СБ  
7 АДД бойынша ОЖЖ шілде-тамыз

 

белгілеу бойынша 20 18 2   СДД ДШ ж/е СБ  
8 Қазіргі бессайыс бойынша барлық жас санаттары бойынша әйелдер мен ерлер арасында Қазақстан Республикасының ашық жазғы чемпионаты. шілде-тамыз белгілеу бойынша 20 17 2 1 СДД ДШ ж/е СБ  
9 АДД бойынша ОЖЖ желтоқсан

 

белгілеу бойынша 20 18 2   СДД ДШ ж/е СБ  
10 Қазіргі бессайыс, биатлон / триатлон бойынша барлық жас санаттары бойынша ашық
Қазақстан Республикасының кубогы
желтоқсан

 

Алматы қ. 20 17 2 1 СДД ДШ ж/е СБ  
Халықаралық  
1 «А» «В» қазіргі бессайыстан жасөспірімдер арасында ӘЧ Ақпан- Наурыз белгілеу бойынша 3 2 1   СДД ДШ ж/е СБ  
2 Қәзіргі бессайыстан Әлем Кубогы Финал мамыр

 

 Сеул қ.

О.Корея

3 2 1   СДД ДШ ж/е СБ  
3 МТересектер,жастар, жасөспірімдер мамыр-маусым   3 2 1   СДД ДШ ж/е СБ  
4 Ересектер арасында қазіргі бессайыстан ӘЧ маусым Минск қ.
Белоруссия
3 2 1   СДД ДШ ж/е СБ  
5 Барлық жас санаттары арасында лазерлік жүгіруден әлем чемпионаты маусым Минск қ.
Белоруссия
3 2 1   СДД ДШ ж/е СБ  
6 Азия чемпионаты биатл/триатл маусым
Бурабай кенті
белгілеу бойынша 10 8 2   СДД ДШ ж/е СБ  
7 Барлық жас санаттары арасында биатл / триатлеттен Әлем чемпионаты тамыз Вейден қ.
Германия
5 4 1   СДД ДШ ж/е СБ  
8 ОО кейін қалпына келтіру ОЖЖ қыркүйек

 

Еуропа-Азия-Америка-Қазақстан 4 3 1   СДД ДШ ж/е СБ  
9 Жасөспірімдер арасында АЧ қазан  Мунгён қ.
О. Корея
2 1 1   СДД ДШ ж/е СБ  
 

ОҚ АТУ

 

 
1 Командалық ҚРЧ дайындық бойынша ОЖЖ 25.01-06.02.21

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан Құрамасы 20 20 ДШ және спорт басқармасы, №9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы, Абд

 
2 Командалық ҚРЧ 7-14.02.21

Шымкент

Өңірлер құрамалары 185 150 15 20 КДС және ФК,

ҚР ҰОК, МӘСҚ

 
3 ҚР 5-ші жазғы жастар спорттық ойындарына дайындық бойынша ОЖЖ 22.02-06.03.21

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан Құрамасы 20 20 ДШ және спорт басқармасы,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы, Абд

 
4 ҚР 5-ші жазғы жастар спорттық ойындары 7-14.03.21

Алматы

Өңірлер құрамалары 185 150 15 20 КДС және ФК,

ҚР ҰОК, МӘСҚ

 
5 Әлем кубогы 18-29.03.21

Дели (Үндістан)

ҚР құрамасы 25 20 5 МӘСҚ  
6 №9 БЖСМ біріншілігі

Ж. Нұр-Сұлтан

15-22.03.21

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан Құрамасы 70 65 5 3 УФК және С,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы, Абд

 
7 ҚР универсиадасы 1-7.04.21

Шымкент

ЖОО Құрама Командалары 120 90 10 20 ҚР БҒМ ҰҒПҚО  
8 Алтын Мерген «МТ» 7-15.04.21

Шымкент

Өңірлердің, ведомост, ТМД елдерінің құрама командалары 235 190 25 20 КДС және ФК,

ҚР ҰОК, МӘСҚ

 
9 Әлем Кубогы 16-27.04.21

Чханвон (Оңтүстік Корея)

ҚР құрамасы 25 20 5 КДС және ФК,

ҚР ҰОК, МӘСҚ

 
10 Халықаралық турнир 22.04-02.05.21

Ганновер (Германия)

ҚР құрамасы 45 40 5 Германия ату федерациясы  
11 Халықаралық турнир 2-7.05.21

Пльзень (Чехия)

ҚР құрамасы 45 40 5 Чехия ату федерациясы  
12 ҚРЧ дайындық бойынша ОЖЖ 10-20.05.21

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан Құрамасы 20 20 ДШ және спорт басқармасы, №9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы, Абд

 
13 Шағын калибрлі қарудан ату бойынша ҚРЧ 21-28.05.21

Алматы

Өңірлер құрамалары 185 150 15 20 КДС және ФК,

ҚР ҰОК, МӘСҚ

 
14 С және СВС бойынша № 14 ОРМБЖСМ МГ ашық тұйық көш. 1-6.06.21

Шымкент

Құрама ведомстволар 130 90 10 20 Шымкент қ. ОРМБЖМ МГ, ҚССҚ  
15 ОЖЖ алдында Кубок Мира 11-22.06.21

Әзірбайжан

ҚР құрамасы 25 20 5 КДС және ФК,

ҚР ҰОК, МӘСҚ

 
16 ТМД елдерінің алғашқы ойындары 21-28.06.21

Қазан (Ресей)

ҚР құрамасы 25 20 5 КДС және ФК,

ҚР ҰОК, МӘСҚ

 
17 Әлем кубогы 22.06-01.07.21

Баку (Әзірбайжан)

ҚР құрамасы 25 20 5 МӘСҚ  
18 Жасөспірімдер арасындағы Әлем кубогы 3-11.07.21

Зуль (Германия)

ҚР құрамасы 25 20 5 МӘСҚ  
19 Нұр-сұлтан қаласының чемпионаты 10-18.08.21

Ж. Нұр-сұлтан

Нұр-Сұлтан Құрамасы 80 25 3 3 ДШ және спорт басқармасы, №9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы, Абд

 
20 Олимпиада ойындары 23.07-08.08.21

Токио (Жапония)

ҚР құрамасы 7 5 2 Халықаралық федерация  
21 ОТАН » РҚБ ашық чемпионаты» 23-28.07.21

Алматы

Құрама ведомстволар 130 90 10 20 «ОТАН» РҚБ»  
22 Дүниежүзілік студенттік ойындар алдындағы ОЖЖ 5-17.08.21

Мақсаты бойынша

ҚР құрамасы 18 15 3 НСССК  
23 Дүниежүзілік студенттік ойындар 18-29.08.21

Қытай

ҚР құрамасы 18 15 3 МӘСҚ  
24 Азия чемпионатына дайындық бойынша ОЖЖ 1-19.09.21

Шымкент

ҚР құрамасы 35 30 5 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ  
25 Пневматикадан 14-ші Азия чемпионаты 20-30.09.21

Шымкент

ҚР құрамасы 25 20 5 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ  
26 Жасөспірімдер арасындағы әлем чемпионаты 25.09-10.10.21

Лас-Пальмас (Перу)

ҚР құрамасы 25 20 5 МӘСҚ  
27 Жастар мен жасөспірімдер арасында «ОТАН» РҚБ ашық чемпионаты 24-30.09.21

Алматы

Құрама ведомстволар 130 90 10 20 «ОТАН» РҚБ»  
28 Динамо » ФСО ашық чемпионаты» 11-17.10.21

Алматы

Құрама ведомстволар 130 90 10 20 ФСО «Динамо»  
29 КСРО МС в. Почиваловты еске алуға арналған халықаралық турнирге дайындық бойынша ОЖЖ 8-18.10.21

Ж. Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан Құрамасы 20 20 ДШ және спорт басқармасы, №9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы, Абд

 
30 КСРО МС еске алу МТ

В. Почивалов Есімінің

19-26.10.21

Шымкент

Өңірлердің, ведомстволардың, ТМД елдерінің құрама командалары 235 190 25 20 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ  
31 2003 ж.т. және одан кіші жастар арасындағы жеке-командалық ҚР чемпионаты 3-10.11.21

Нұр-Сұлтан

Өңірлер құрамалары 205 170 15 20 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ  
32 Пневматикалық қарудан ату жөніндегі ҚРЧ 16-23.11.21

Алматы

Өңірлер құрамалары 225 190 15 20 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ  
33 ҚР Кубогы 1-8.12.21

Алматы

Өңірлер құрамалары 225 190 15 20 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ  
34 ҚПО бойынша ОЖЖ 9-22.12.21

Алматы обл.

ҚР құрамасы 65 60 5 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ  
35 Ашық Кубок

ШГ К ЖСШМ

22-27.12.21

Шымкент

Құрама ведомстволар 130 90 10 20 Шымкент қ. ЖСШМ МГ

ҚССҚ

 
 

САДАҚ АТУ

 

 
Қалалық  
1 «Рождество жебесі» Нұр-Сұлтан БЖСМ ашық чемпионаты Қаңтар

Нұр-Сұлтан

Шақырылған командалар 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
2 Қазақстан Республикасының

Тәуелсіздік күніне арналған «Нұр-Сұлтан» Ашық турнир

қараша

Нұр-Сұлтан

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
Республикалық  
3 Алматы қаласының ашық чемпионаты (ғимаратта) Қаңтар наурыз               Алматы Шақырылған командалар 10 8 2  

 

Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
4 Шымкент қаласының чемпионаты (ғимаратта) қаңтар-ақпан Шымкент Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
5 ҚРЧ алдында ОЖЖ қаңтар-ақпан

Нұр-Сұлтан

Алматы

Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
6 Жабық ғимараттағы Қазақстан Республикасының чемпионаты (ересектер мен жасөспірімдер) ақпан

Карағанды облысы

Нұр-Сұлтан

Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
7 Нұр-Сұлтан қаласы федерациясының кубогі ақпан

Нұр-Сұлтан

Шақырылған командалар 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
8 Жабық ғимаратта ұлдар, қыздар мен кадеттер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты алдында ОЖЖ ақпан-науырыз

Нұр-Сұлтан

Алматы

Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
9 Жабық ғимаратта ұлдар, қыздар мен кадеттер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты ақпан-наурыз

Нұр-Сұлтан, Алматы

Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
10 Бапкерлер мен төрешілерге арналған семинар. наурыз-сәуір

Шымкент

Шақыру бойынша     50 50 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
11 Халықаралық турнирі «Құралай» наурыз-сәуір

Шымкент

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
12 Жастар ойындары алдындағы ОЖЖ сәуір-мамыр Алматы облысы Шымкент Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
13 Жастар ойындары Сәуір, мамыр

Алматы облысы Шымкент

Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
14 «28 Батырды Панфиловтар» еске алуға арналған Ашық турнир мамыр

Алматы облысы

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
15 Алматы қаласының ашық турниры мамыр

Алматы

Шақырылған командалар 10 8 2  

 

Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
16 Ашық Турнир Темиртау Мамыр

Темиртау

Шақырылған командалар 10 8 2  

 

Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
17 Талдықорған қаласының ашық біріншілігі ОШИКОР мамыр-маусым Талдықорған Шақырылған командалар 34 32 2 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
18 Ересектер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты алдында ОЖЖ шілде-тамыз

белгілеу бойынша

Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
19 Ересектер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты тамыз

Алматы обл. Олимпиадалық орталығы «Ак булак»

Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
20 Ұлттық садақ ату турнирі шілде-тамыз

Алматы обл

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
  «КСРО батыры М.Маметованы еске алуға» ашық турнирі маусым

БҚО

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
21 Тұңғыш Президент күніне арналған ашық турнир қараша

БҚО

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
22 Ұлдар, қыздар және кадеттер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты алдында ОЖЖ шілде-тамыз

белгілеу бойынша

Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
23 Ұлдар, қыздар және кадеттер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты Шілде,

Алматинская обл. Олимпийский центр «Ак булак»

Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
24 Мықтылар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты (ересектер) қыркүйек

Алматинская обл. Олимпийский центр «Ак булак»

Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
25 «Кубок  Шанырак» ашық турнир қыркүйек

қазан

Алматы

Шақырылған командалар 10 8 2  

 

Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
26 «КСРО батыры К.Спатаевты еске алуға арналған халықаралық турнир қазан

Шымкент

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
27 Открытое первенство  Талдықорған қаласы  ОШИКОР ашық турнир (ғимаратта) қазақ-қараша Талдықорган Шақырылған командалар 34 32 2 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
28 Алматы қаласы ашық кубогі қараша-желтоқсан              Алматы Шақырылған командалар 10 8 2  

 

Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
29 Мектеп оқушылары мен колледж студенттері арасында ашық республикалық турнир қыркүйек

Алматы

Шақыру бойынша 12 10 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
30 Бапкерлер мен төрешілерге арналған семинар желтоқсан

Шымкент

Шақыру бойынша     50 50 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
31 Ш.Амирбековты еске алуға арналған халықаралық турнир желтоқсан

Шымкент

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
32 Қазақстан Республикасының

Тәуелсіздік күніне арналған Ашық турнир

желтоқсан

Алматы обл.

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
Халықаралық турнир  
33 Кешенді шаралар, Ресей кубогі, Халықаралық турнир Қаңтар-ақпан

г.Орел (Ресей)

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
34 Рождестволық кездесулер

Беларуссия чемпионаты

қаңтар-ақпан

Брест (Беларусия)

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
35 ISSF 4-ші халықаралық ынтымақтастық турнирі ақпан

Дакка

(Бангладеш)

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
36 Халықаралық турнир наурыз

Кахраман

(Анталия)

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
37 «Көктем жебелері» халықаралық турнирі науырыз-сәуір Ташкент  (Узбекистан) Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
38 Ашық кубогі

Ресей біріншілігі

сәір

Алушта-Сочи

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
39 Международный Турнир  Потомки Алпамыша сәуір

Ташкент

(Узбекистан)

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
40 «Азия балалары»  VI халықаралық турнир алдында ОЖЖ маусым Сборная молодежная

Команды РК

20 16 4   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
41 «Азия балалары»  VI халықаралық турнир маусым Сборная молодежная

Команды РК

20 16 4   Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация  
42 Халықаралық турнир шілде

Харьков

(Украина)

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
43 Универсиада тамыз Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
44 ЦФО Ашық Чемпионаты шілде Рязань Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
45 Халықаралық Турнир       «Байкал жебелері» шілде-тамыз

Улан Удэ

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
46 Халықаралық турнир тамыз Брест (Беларусия) Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
47 «Алтын күз» Халықаралық турнирі қыркүйек

Украина

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
48 «Айка жебесі» халықаралық турнирі қыркүйек

қазан

Ереван

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
49 «Аджария кубогы» халықаралық турнирі қыркүйек

қазан

Батуми

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
50 «Якутияның Алмаз Жебелері» халықаралық турнирі қазан

Якутск

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
51 Рига ашық чемпионаты қазан-қараша Латвия Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
52 Әлем чемпионаты жүлдесіне А.Николаевты арналған ашық халықаралық турнир желтоқсан

Иркутск

Шақыру бойынша 10 8 2   Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация  
 

СЕМСЕРЛЕСУ

 

 
1 ОЖЖ қаңтар, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
2 Жастарарасында ҚРЧ 22-31қаңтар Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
3 ОЖЖ ақпан, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
4 Мықтыларашықтурнирі ақпан, Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
5 ОЖЖ наурыз, 18 күн Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
6 Алатау бөктері ХТ 24-31 наурыз Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
7 Шпагадан Энвер Алимжанов ХТ наурыз, Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
8 ОЖЖ сәуір, 21 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
9 2006-2010 жж.арасында ҚРЧ 31.05-08.06

Қарағанды қ.

ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
10 ҚРГимназиадасы мамыр, 10 күн, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
11 ОЖЖ мамыр, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
12 Ер Жәнібек батырды еске алу ХТ мамыр, 6 күн, Өскемен ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
13 ОЖЖ маусым, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
14 Азия – 2021 ХТ 24-30 маусым Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
15 ОЖЖ шілде, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
16 ОЖЖ тамыз, 21 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
17 Жауынгер-интернационалистерді еске алу турнирі маусым, Қарағанды,  5 күн ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
18 23 ж.д. ҚРЧ 11-19 тамыз    Өскемен ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
19 ОЖЖ қыркүйек, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
20 Ересектерарасында ҚРЧ 06-13 қыркүйек Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
21 Нур-Султан Қылышы РТ 20-27 қыркүйек Астана ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
22 ОЖЖ қыркүйек-қазан        21 күн Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
23 «Еске Наиль Губайдуллин» ХТ қазан-қараша     Семей ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
24 ОЖЖ қараша, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
25 Үлкенжасөспірімдер 2004-2008 жж. арасында ҚРЧ 05-14.11                      Шымкент ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
26 О.В.Фелинскийескеалу ХТ қараша,                      Шымкент ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
27 ОЖЖ желтоқсан, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
28 ҚРКубогі 27.11-05.12       Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
29 Мықтыларашықтурнирі желтоқсан,      Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
30 5 турнир ж//е ОЖЖ шақырылубойынша Белгілеу бойынша, жылбойы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
31 Жастарарасында ҚРЧ (2002-04 г.р. 2005 ж/е жастар) 10-20.12           Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
Халықаралық  
1 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ ақпан, 10 күн, Шымкент, Алматы, Өзбекистан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
2 Жастар арасында АЧ 26 ақпан-9 наурыз Өзбекистан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
3 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ наурыз-сәуір 10 күн, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
4 ОЖЖ және ӘК кезеңі қылыш ер 05-08.02             Италия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
5 Жастар арасында ӘЧ 02-12 сәуір         Египет ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
6 Құрлықтық олимпиадалық іріктеу және Азия чемпионаттарының алдында ОЖЖ сәуір, 14 күн, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
7 Құрлықтық олимпиадалық іріктеу турнирі 13-16 сәуір,       О.Корея ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
8 АЧ 15-24 сәуір,     О.Корея ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
9  ОЖЖ шілде, 10 күн, Қырғызстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
10 ОО алдында ОЖЖ шілде, 10 күн,       Азия ҚРаймақтары құрама командасы 6 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
11 Турнир(Азия кадеттерциклі) шілде, 4 күн,        Азия ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1   СДД  Дш ж/е СБ  
12 Турнир(Азия кадеттерциклі) тамыз, 4 күн,        Азия ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1   СДД  Дш ж/е СБ  
13 ХТ «Аничков сарайы» (кадеттер) қазан                          РФ ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1   СДД  Дш ж/е СБ  
14 ХТ С.Шарикова (кадеттер) қазан-қараша            РФ ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1   СДД  Дш ж/е СБ  
15 23ж.д. АЧ алдында ОЖЖ қыркүйек, 10 күн, Алматы, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
16 23 ж.д. АЧ 1-6 қазан, 10 күн, Тайвань ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
17 ПФО чемпионаты 3-7 сәуір              Ресей ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
18 Гран При алдында ОЖЖ сәуір, 10 күн,      Россия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
19 Гран При 25-29 сәуір       Ө.Корея ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
20 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ сәуір-мамыр 10 күн Қазақстан, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
21 ӘК кезеңі 9-13 мамыр    Испания ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
22 Гран При кезеңі алдында      ОЖЖ мамыр                      РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
23 Гран При 20-24 мамыр            РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
24 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ қараша, 10 күн, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
25 Сателлит Азия, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
26 Феоктистовті еске алу ХТ қараша, 6 күн, Барнаул ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
27 Шеберлік турнирі желтоқсан, Новосибирск қ. ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
28 5 турнир ж//е ОЖЖ шақырылу бойынша Белгілеу бойынша, жылбойы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   СДД  Дш ж/е СБ  
Сабля жігіттер жастар  
1 ӘК кезеңі 08-11.01 Венгрия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
2 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қантар         Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
3 ӘК кезеңі 05-08.02              Болгария ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
4 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ сәуір-мамыр, 10 күн,  Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
5 ӘК кезеңі 11-15.02                Франция ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
6 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ қыркуйек, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
7 ӘК кезеңі қыркуйек-казан        Қазақстан, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
8 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ қазан-қараша, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
9 ӘК кезеңі қараша                  Азия, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
10 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ қараша, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
11 ӘК кезеңі желтоқсан    Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
Сабля қыздар жастар  
1 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қантар         Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
2 ӘК кезеңі 08-11.01                 Венгрия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
3 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Азия, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
4 ӘК кезеңі 05-08.02         Болгария ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
5 Еуропа Кубогы  (Еуропалық кадет циклі) Ақпан          Қазақстан, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
6 ӘК кезеңі 11-15.02                 Алжир ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
7 ХТ кезеңіалдында ОЖЖ мамыр – маусым Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
8 ХТ маусым – шілде Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
9 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Тамыз          Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
10 ӘК кезеңі қыркуйек – қазан Азия, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
11 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
12 ӘК кезеңі қараша-желтоқсан Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
Найза жігіттер жастар  
1 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ 5 күн,                  Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
2 ӘК кезеңі 05-08.02
Польша
ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
3 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Ақпан         Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
4 ӘК кезеңі 19-22.02           Испания ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
5 Специальный УТС по СФП шілде – тамыз,             14 күн,  Польша ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
6 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қыркүйек   Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
7 ӘК кезеңі қазан – қараша Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
8 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
9 ӘК кезеңі желтоқсан Қазақстан, Еуропа, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
10 Еуропа кубогы  (Еуропалық кадет циклі) қыркүйек – желтоқсан Қазақстан, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
Найза қыздар жастар  
1 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ 5 күн,                  Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
2 ӘК кезеңі 05-08.02                      Германия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   СДД  Дш ж/е СБ  
3 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
4 ӘК кезеңі 19-22.02          Австрия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
5 АДД бойыншы ОЖЖ шілде – тамыз,             14 күн,  Польша ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
6 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
7 ӘК кезеңі қазан – қараша Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
8 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
9 ӘК кезеңі желтоқсан       Еуропа, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
10 Еуропа кубогы  (Еуропалық кадет циклі) қыркуйек – желтоқсан РФ, Еуропа, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   СДД  Дш ж/е СБ  
 

СИНХРОНДЫ ЖҮЗУ

 

 
Оқужаттығу жиындар  
1 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан  Нур-Султан Алматы

Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
2 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан –Наурыз

Нур-Султан Алматы

Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
3 ЖДД бойынша ОЖЖ Наурыз

Нур-Султан Алматы

Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
4 ЖДД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір

Нур-Султан Алматы

Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
5 ЭӘК ж/е ХТ дайындығы ОЖЖ Сәуір

Нур-Султан Алматы

Темиртау

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
6 ЖДД бойынша ОЖЖ

 

Сәуір-мамыр

7Нур-Султан Алматы Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
7 ХТ ж/е ЭӘК алдында ОЖЖ Мамыр

Нур-Султан Алматы

Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
8 ХТ ж/е ЭӘК алдында ОЖЖ Мамыр-Маусым

Нур-Султан Алматы

Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
9 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым

Нур-Султан Алматы

Темиртау

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
10 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым

Нур-Султан Алматы

Темиртау

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
11 ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде-Тамыз

Нур-Султан Алматы Темиртау

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
12 ЖДД бойынша ОЖЖ Тамыз

Нур-Султан Алматы

Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
13 ЖДД бойынша ОЖЖ Тамыз-Қыркүйек

Нур-Султан Алматы Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
14 ЖДД бойынша ОЖЖ Тамыз-Қыркүйек

Нур-Султан Алматы Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
15 ЖДД бойынша ОЖЖ -Қыркүйек

Нур-Султан Алматы Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
16 АЧ алд ОЖЖ

 

Қазан

Нур-Султан Алматы Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
17 ЧА алд дайындық ОЖЖ

 

Қазан-Қараша

Нур-Султан Алматы Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
18 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша

Нур-Султан Алматы Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
19 АЧ ,ӘЧ алд ОЖЖ Желтоқсан

Нур-Султан Алматы Темиртау

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 6 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
Республикалық  
1 ҚРЧ   жас ерекшеліктер (12 ж / жастар)

 

Наурыз

Темиртау

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

 

330

 

 

300

 

 

15

 

 

15

СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
2 ҚРЧ жас ерекшеліктер  (13-15 ж / жастар)

 

Сәуір

Алматы

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

 

330

 

 

300

 

 

15

 

 

15

СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
3 ҚРЧ  

Маусым Алматы

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

 

330

 

 

300

 

 

15

 

 

15

СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
Халықаралық  
1 ХТ жас ерек – і Наурыз

Венгрия

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
2 ХТ Наурыз

Словакия

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

19

 

14 3 2 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
3 ӘКЭ

FINA WORLD SERIES

Сәуір

9.04-11.04

Венгрия

ҚР ұлттық құрама командасы  

22

 

16 4 2 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ  
4 ӘКЭ

FINA WORLD SERIES

Сәуір

16.04-18.04

Казань (Россия)

ҚР ұлттық құрама командасы  

22

 

16 4 2 Федерация Ресей

FINA

 
5 ӘКЭ

FINA WORLD SERIES

Сәуір

23.04-25.04 Париж (Франция)

ҚР ұлттық құрама командасы  

22

 

16 4 2 Федерация Франция

FINA

 
6 ХТ

 

Сәуір

Венгрия

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Венгрия  
7 ХТ

(13-15 ж / жастар)

 

Сәуір-мамыр

Швейцария

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Швейцария  
8 ӘКЭ

FINA WORLD SERIES

Маусым

4.06-6.06 Греция

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

22

 

16 4 2 Федерация

Греция

FINA

 
9 ХТ жас ерек – і Мамыр

Венгрия

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Венгрия  
10 ХТ жас ерек – і, 13-15 ж 12 ж жастар) Мамыр

Швеция

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Швеция  
11 ХТ жас ерек – і, 13-15 ж 12 ж жастар) Маусым

Израиль

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Израиля  
12 ХТ

«Принцесса Волги»

13-15 ж 12 ж жастар)

Мамыр-маусым

Россия

Самара

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Ресей  
13 ӘК

FINA WORLD SERIES SUPER FINAL

Маусым

11.06-13.06

Испания

ҚР ұлттық құрама командасы         19

 

14 3 2 Федерация Испания

FINA

 
14 ХТ

13-15 ж 12 ж жастар)

Маусым

Австрия

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Австрия  
15 ХТ

13-15 ж 12 ж жастар)

Маусым

Чехия

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Чехия  
16 МТ

13-15 ж 12 ж жастар)

Маусым

Хорватия

 

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Хорватия  
17 МТ

Жас ерекшеліктері

Маусым

Венгрия

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Венгрия  
18 ХТ

«C.O.M.E.N. CUP»

Тамыз

4.08-8.08

Франция

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

19

 

14 3 2 Федерация

Греция

 
19 Жасөспірі, Жастар Әлем Чемпионаты Тамыз

21.08-29.08

Канада

ҚР ұлттық құрама командасы  

32

 

28 3 2 Федерация Канады

FINA

 
20 ХТ

Жас ерекшеліктері

Қазан

Израиль

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Израиля  
21  Азия Чемпионаты жас ерек-і Қазан

по назначению

ҚР ұлттық құрама командасы 54 43 9 2 Федерация

Белгіленуі бойынша

 
22  Азия Чемпионаты Қараша

Филиппины

ҚР ұлттық құрама командасы  

19

 

14 3 2 Федерация

AASF

 
23 ХТ

Жас ерекшеліктері

Қараша

Венгрия

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Венгрия  
24 ХТ «Golden Autumn»

13-15 ж 12 ж жастар)

Қараша

Белоруссия

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Белоруссия  
25 ХТ

13-15 ж 12 ж жастар)

Желтоқсан

Чехия

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Чехия  
26 ХТ

«Русская матрёшка»

13-15 ж 12 ж жастар)

Желтоқсан

Ресей

Чехов

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

19

 

14 3 2 Федерация Россия  
27 ХТ (сениоры)

 

Желтоқсан

Украина

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

19

 

14 3 2 Федерация Украина  
28 ХТ

Жас ерекшелік жастар)

Желтоқсан

Словакия

 

ҚР ұлттық құрама командасы  

30

 

24 4 2 Федерация Словакия  
 

СПОРТТЫҚ ГИМНАСТИКА

 

 
Қалалық  
1 Нұр-Сұлтан қаласының Біріншілігі Нұр-Сұлтан қаласы

Тағайындау бойынша

№1 БЖМОРСМ 104 90 6 6

1дәрігер

1массажист

№1 БЖМОРСМ  
2 ҰОС арналған Нұр-Сұлтан қаласының Ашық Чемпионаты Нұр-Сұлтан қаласы

мамыр

Өңірлердің құрама командалары 150 130 10 10 АДШСБ, БЖМОРСМ  
3 АДД бойынша

№1 БЖМОРСМ біріншілігі

Нұр-Сұлтан қаласы

Тағайындау бойынша

 

№1 БЖМОРСМ №1 БЖМОРСМ 80 80   №1 БЖМОРСМ  
4 ҚР Тәуелсіздік күніне арналған қала Ашық Чемпионаты желтоқсан

Алматы қаласы

ҚР өңірлері 12 6 4 2 судей АДШСБ, федерация  
Республикалық  
5 Қалпына келтіру ОЖЖ ақпан

Алматы қаласы

Негізгі және жастар құрамы ұлттық командасы 6 5 1   ҚР ҰОК, ДШСК, АДШСБ, фед-циялар.

РОДО, БЖМОРСМ, СДД

 
6 Президент  кубогі алдында  ОЖЖ тағайындау бойынша ҚР Ұлттық командасы, құрама команда 14 12 2 1 дәрігер, 1массаж ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация

БЖМОРСМ, СДД

 
7 Төрешілердің Республикалық семинары тағайындау бойынша Өңірлердің жаттықтырушылары мен төрешілері шектеусіз     9 АДШСБ, БЖС,  жергілікті федерациялар, СДД  
8 Қостанай облысының ОЖГФ Ашық кубогі Қостанай

ақпан

Шақыру бойынша шектеусіз 30 2 2 №1 БЖМОРСМ, СДД  
9 ШҚО Чемпионаты наурыз

ШҚО

Шақыру бойынша Шектеусіз 30 26 4 АДШСБ, БЖМ,  жергілікті федерациялар, СДД  
10 ҚГФ президентінің IX Ашық  Кубогі 3-7 наурыз

Алматы қ.

Ұлттық Командалар, өңірлік және ТМД елдерінің құрама командалары Шектеусіз 22 2 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, ҚГФ, қалалық фед-циялар

№1 БЖМОРСМ, СДД

 
11 Павлодар облысының

Ашық Чемпионаты

наурыз

Павлодар

Шақыру бойынша 20 20 2 1дәрігер №1 БЖМОРСМ, СДД  
12 Қарағанды облысының

Ашық  Чемпионаты

Қарағанды

сәуір

Шақыру бойынша 20 18 2   АДШСБ, БЖМ, жергілікті федерациялар және ҚГФ, СДД  
13 Талдықорған Ашық Чемпионаты Талдықорған

наурыз

Шақыру бойынша 20 18 2   №1 БЖМОРСМ, СДД  
14 Алматы облысының

Ашық біріншілігі

Талдықорған

сәуір-мамыр

Шақыру бойынша 12 10 2   №1 БЖМОРСМ, СДД  
15 АДД бойынша ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР Ұлттық Командалары құрама, командалар 14 12 2   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерациялар,

№1 БЖМОРСМ, СДД

 
16 АДД бойынша жастар құрамының ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР жастар құрамы 5 5 1 1вр. РОДО, ОРДО, АДШСБ, федерация

БЖМОРСМ, СДД

 
17 Семей қаласының біріншілігі сәуір

Семей

Шақыру бойынша 30 26 4   БЖМОРСМ

АДШСБ, СДД

 
18 Жеке-командалық ҚРЧ алдында ОЖЖ Тағайындау бойынша Құрама команда 16 14 2   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация

№1 БЖМОРСМ, СДД

 
19 БЖМОРСМ, БЖСМ және клубтар арасында  Жеке-командалық ҚР Чемпионаты

 

29.03–03.04

Алматы қ.

Өңірлік құрама командалар және

ҚР Ұлттық ком.

Өңірлік құрама командалар 20 16   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ федерация

№1 БЖМОРСМ, СДД

 
20 ҚР оқушылары мен колледж оқушыларының 10-шы Жазғы Спартакиадасы  (Гимназиада) Тағайындау бойынша

Алматы

Өңірлік құрама командалар және

ҚР Ұлттық ком.

Өңірлік құрама командалар 15 12   ҚР БҒМ ННПЦ ФК,  АДШСБ, федерация

ОРДО, СДД

№1 БЖМОРСМ

 
21 ШҚО Кубогі Мамыр

ШҚО

Шақыру бойынша 30 26 4   АДШСБ, БЖМОРСМ, СДД  
22 Жастар құрамының АДД бойынша ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР Жастар құрамының құрамасы 4 3 1   РОДО, АДШСБ, федерация, ОРДО

№1 БЖМОРСМ, СДД

 
23 Балаларды қорғау күніне арналған Қостанай облысының Ашық Чемпионаты Қостанай

маусым

Шақыру бойынша 28 25 2 1 РОДО, ОРДО, АДШСБ, федерация, СДД  
24 Алматы қаласының Чемпионаты Алматы

Тағайындау бойынша

Шақыру бойынша 15 12 2 1 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация №1 БЖМОРСМ, СДД  
25 Көпсайыстың жеке түрлерінен ҚР

Чемпионаты және ҚР Кубогі

28.06-03.07

Алматы қ.

Өңірлік құрама командалар және

ҚР Ұлттық ком.

Өңірлік құрама командалар 16 14 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация, СДД  
26 ӘКК Тағайындау бойынша

(Түркия)

Шақыру бойынша 3 2 1   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация, СДД  
27 КСРО ЕСЖ Байдинге арналған қала Ашық чемпионаты Тағайындау бойынша

г. Шымкент

ҚР өңірлері 12 10 1 1 Өңірлік ДШСБ,федерация,

№1 БЖМОРСМ, СДД

 
29 ОЖЖ (қалпына келтіру) Маусым-шілде 12күн Ыстық көл қ. Алакөл құрама 20 17 3   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД

Федерация

№1 БЖМОРСМ

 
30 АДД бойынша ОЖЖ  

Тағайындау бойынша

 

Құрама команда 14 12 2   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД

Федерация,

№1 БЖМОРСМ

 
31 Қалпына кетіру ОЖЖ Бурабай Қала құрамасы 28 24 4 1дәрігер.+

1 масс.

ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД

федерация

№1 БЖМОРСМ

 
32 Алматы облысының

Ашық чемпионаты

Талдықорған

қазан

Шақыру бойынша 20 18 2   №1 БЖМОРСМ, СДД  
33 Павлодар облысының

Ашық Чемпионаты

қазан

Павлодар

Шақыру бойынша 20 18 2   №1 БЖМОРСМ, СДД  
34 ҚРЧ алдында ОЖЖ қыркүйек/қазан

Алматы қ.

Құрама команда 18 16 2 1 дәрігер, 1массаж ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД

Федерация, №1 БЖМОРСМ

 
35 Қазақстан Республикасының Чемпионаты 20-25.09

Алматы қ.

ҚР өңірлік командалары ҚР өңірлік командалары 100 40-45 жаттық-шы. 40-45төреші ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД

Федерация, №1 БЖМОРСМ

 
36 жастар арасындағы ҚРЧ алдында ОЖЖ Тағайындау бойынша Құрама команда 14 12 2   АДШСБ, ОРДО,

ОДО, №1 БЖМОРСМ, СДД

 
37 «Олимпийские надежды» Жастар ҚРЧ 1-6 қараша

Шымкент қ.

ҚР өңірлік командалары 20 18 2   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД

Федерация,

№1 БЖМОРСМ

 
38 Қостанай облысының ашық чемпионаты Костанай қ.

желтоқсан

  28 24 3 1 БЖМОРСМ №1, СДД  
халықаралық  
1 Президент Кубогының алдындағы ОЖЖ Пенза қ.                       (ақпан Ресей) ҚР Ұлттық, құрама команда 12 10 1 1 дәрігер ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация,  БЖМОРСМ, СДД  
2 ХТ «AGF junior Trophy Artistic Gymnastics Тағайындау б-ша

Баку қ.

(Әзірбайжан)

Шақыру бойынша 4 3     ОРДО, СДШІК, АДШСБ, федерация, СДД  
3 Төрешілердің жаңа ОЦ-ға арналған халықаралық семинары Тағайындау б-ша Шақыру бойынша 6   АДШСБ,БЖМ, жергілікті федерациялар мен ҚГФ, СДД  
4 ХТ «XXVI Elec Mat Olay Memorial» (women’s artistic gymnastics) Тағайындау б-ша

Будапешт қ. (Венгрия)

Шақыру бойынша 3 2 1   ОРДО, СДШІК, АДШСБ, федерация,  БЖМОРСМ, СДД  
5 ХТ Украина Кубогі Тағайындау б-ша

Киев қ. (Украина)

Шақыру бойынша 3 2 1   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация

БЖМОРСМ №1, СДД

 
6 ОЖЖ Тағайындау б-ша Ресей Қала құрамасы 20 12 6 1массаж

1 дәрігер

ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация,

ОРДО,  БЖМОРСМ №1, СДД

 
7 Азиялық  Гимнстрада Тағайындау б-ша Шақыру бойынша  

3

 

2

 

1

  АДШСБ, федерация, СДД  
8 Р. Ихарулидзе жүлдесіне арналған Кубок Батуми ҚР құрамасы 3 2 1   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация,

ЖСШМ, БЖМОРСМ №1, СДД

 
9 9-шы Азия Чемпионаты мамыр/маусым

(Қытай)

Шақыру бойынша

 

 

3

 

2

 

1

  ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация, СДД  
10 16-шы жастар арасындағы Азия Чемпионаты  

(тағайындау б-ша)

 

Шақыру бойынша  

2

 

1

 

1

  РОДО,ОРДО

АДШСБ, федерация, СДД

 
11 Жасөспірімдер арасындағы Азия Чемпионаты (тағайындау б-ша) Шақыру бойынша  

2

 

1

 

1

  РОДО,ОРДО,

АДШСБ, Федерация,

БЖМОРСМ №1, СДД

 
12 ОЖЖ Ресей

Шақыру бойынша

ҚР Ұлттық командасы, қала құрамасы 14 12 2 1 дәрігер ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ  БЖМОРСМ №1, СДД

Федерация, ОРДО

 
13 ХТ Мамыр

Маусым

Тбилиси 4 3 1   АДШСБ, БЖМОРСМ №, СДД  
14 ХТ «А.Дитятина Кубогі» Мамыр

Санкт-Петербург қ.

Шақыру бойынша 4 3 1   СДШІК, АДШСБ, федерация, , СДД

РОДО,  БЖМОРСМ №1

 
15 ОЖЖ Тағайындау б-ша Ресей (Ленинск-Кузнецк қ.) Құрама команда 14 12 2   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация, СДД  
16 Балаларды қорғау күніне арналған ХТ Маусым, Ленинск-Кузнецкий қ. (Ресей) Шақыру бойынша 4 3 1   РОДО,ОРДО,АДШСБ, федерация,

БЖМОРСМ №1, СДД

 
17 ХТ «С.Байтова Кубогі» Тағайындау б-ша

Могилев қ. (Беларусь)

Шақыру бойынша 3 2 1   СДШІК, АДШСБ, , СДД федерация, ОДО, ОРДО  
18 Халықаралық турнир Өзбекстан

Тағайындау б-ша

Шақыру бойынша 5 4 1   АДШСБ, федерация, СДД  
19 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Ресей Құрама команда 14 12 2   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, , СДД федерация  
20 Халықаралық турнир Тағайындау б-ша

Грузия

Шақыру бойынша 4 3 1   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, , СДД федерация,РОДО,  БЖМОРСМ №1  
21 «Дети Азии»  

Тағайындау б-ша

 

Шақыру бойынша 2 1 1   РОДО, ОРДО, СДД АДШСБ,фед-я,  БЖМОРСМ №1  
22 ОЧ  Подгорный жүлделерге арналған бүкілресейлік турнир Тағайындау б-ша

Ресей (Новосибирск)

 

Шақыру бойынша 3 2 1   АДШСБ, федерация, СДД  
23 3-ші Жасөспірімдер АО 20-28 қараша (Қытай) Жас құрама 2 1 1   АДШСБ,ОРДО,ОДО, БЖМОРСМ №1, СДД  
24 Л.Латынина ХТ Тағайындау б-ша Обнинск (Ресей) Шақыру бойынша 4 3 1   АДШСБ,федерация, СДД  
25 Балтық және ТМД елдерінің ХТ Ресей (Пенза қ.) Шақыру бойынша 5 4 1   РОДО, СДД АДШСБ,федерация  
26 Сібір Кубогі Ленинск-Кузнецкий қ. (Ресей) Шақыру бойынша 12 6 4 2 төреші РОДО, СДД АДШСБ,федерация  
27 «Сурская осень» ХТ Тағайындау б-ша (Ресей) Шақыру бойынша 3 2 1   РОДО, СДД ОРДО,АДШСБ, федерация  
28 XVIII  Дүниежүзілік жазғы гимназиада Тағайындау б-ша Шақыру бойынша  

22

 

5+5

 

5

4 төреші

1 дәрігер

1 массаж

ҚР БҒМ ҰҒПО, СДД АДШСБ,федерация  
29 ХТ алдыңдағы ОЖЖ Тағайындау б-ша (Ресей) Құрама команда 10 8 2   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ,федерация  
30 XXVIIIМТ « Олимпиада чемпионы М. Ворониннің Кубогы» Тағайындау б-ша (Ресей) Шақыру бойынша 18 10 5 2 төреші,

1 дәрігер

ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ,федерация , РОДО, СДД  
 

СПОРТТЫҚ ҚҰЗҒА ӨРМЕЛЕУ

 

 
Қалалық  
1 Қала Чемпионаты

Жылдамдық ж/е боулдер.

 Қала скалодром Ақпан Нур-Султан қала ком.         115 100 7 8 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД

 
2 Қала Біріншілігі жылдамдық/ бөгеттер

 

Қала скалодром Наурыз-сәуір Нур-Султан қала ком. 115 100 7 8 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД

 
3 Ашық Чемпионаты көпсайыс Қала скалодром Қыркүйек

 

Нур-Султан қала ком. 115 100 7 8 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД

 
4 Ашық Қала Кубогы Қала скалодром Қазан

 

Нур-Султан қала ком. 110 100 5 5 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД

 
Республикалық  
1 ҚР Кубогы әйелдер/ерлер бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг Қарағанды Ақпан ҚР құрама ком 18 16 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
2 бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг ОЖЖ Алматы

Наурыз

Нур-Султан қала ком ҚР ҰҚК 4 4 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
3 ҚР Кубогы әйелдер/ерлер бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг Шымкент

Наурыз

ҚР аймақ құрама команд 15 13 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
4 Жастар-жасөспірімдер ҚР Кубогы (J, A, B, С,D)
(бөгеттер/жылдамдық/)
Наурыз  Шымкент ҚР аймақ құрама команд 23 20 2 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
5 ҚРЧ алд ОЖЖ Алматы

Сәуір-наурыз

ҚР аймақ құрама команд 16 15 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
6 ҚРЧ (бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг/ көпсайыс) Алматы

сәуір

ҚР аймақ құрама команд 14 12 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
7 КЖҚРЧ алд ОЖЖ табиғи рельев Мамыр ШҚО ҚР аймақ құрама команд 14 13 1   ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
8 Жастар-жасөспірімдер ҚРЧ  табиғи рельев (бөгеттер/жылдамдық) Мамыр ШҚО ҚР аймақ құрама команд 15 13 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
9 КЖҚРЧ алд ОЖЖ Карағанды , мамыр ҚР аймақ құрама команд 15 14 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
10 ҚРЧ жасөспірмдер / қыздар С, D ((бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг/ көпсайыс Карағанды , мамыр ҚР аймақ құрама команд 14 12 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
11 КЖҚРЧ алд ОЖЖ Мамыр-маусым

Алматы

ҚР аймақ құрама команд 15 14 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
12 Жастар ҚРЧ  РК гр A, B, C (бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг/ көпсайыс Маусым  Алматы ҚР аймақ құрама команд 12 10 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
13 ҚРЧ алд ОЖЖ табиғи рельев Маусым  Бурабай ҚР аймақ құрама команд 20 18 2 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
14 ҚРЧ табиғи рельев ерлер/әйелдер Маусым
ақмола обл
Бурабай
ҚР аймақ құрама команд 12 10 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
15 Жастар ҚРЧ   (бөгеттер/жылдамдық Қыркүйек

Алматы

ҚР аймақ құрама команд 15 13 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
16 Жастар ҚРК   (бөгеттер/жылдамдық Қазан

Нур-Султан

ҚР аймақ құрама команд ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
17 Жастар ҚРК   (бөгеттер/жылдамдық/ ерлер/әйелдер Қазан

Нур-Султан

ҚР аймақ құрама команд ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
18 жастар-жасөспрімдер  ҚРК
бөгеттер/жылдамдық/
Қараша

Талдыкурган

ҚР аймақ құрама команд 23 20 2 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
19 Қайта қалпына келу ОЖЖ Желтоқсан  Нур-Султан ҚР аймақ құрама команд 20 19 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
Халықаралық  
1 Әлем Кубогы

боулдеринг/ жылдамдық

Корея

мамыр

ҚР аймақ құрама команд 3 3 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
2 Әлем Кубогы

Көпсайыс/ жылдамдық

Австрия

маусым

ҚР аймақ құрама команд 2 2 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
3 Жастар Әлем Чемпионаиты алд ОЖЖ Шілде-тамыз , белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 4 3 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
4 Жастар Әлем Чемпионаиты Тамыз,Ресей ҚР аймақ құрама команд 3 2 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
5 ӘЧ алд ОЖЖ Тамыз-қыркүйек   белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
6 ӘЧ Қыркүйек,  Ресей ҚР аймақ құрама команд 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
7 ЖАЧ алд ОЖЖ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 3 2 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
8 ЖАЧ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 3 2 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
9 АЧ алд ОЖЖ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
10 АЧ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
11 ЖАЧ алд ОЖЖ Алматы

белгіленуі бойынша

ҚР аймақ құрама команд 4 3 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
12 ЖАЧ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 3 2 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,

СДД , ҰОК

 
СТЕНД АТУ

Спортинг-компакт жаттығуынан

 
1 АДД және ЖДД-нан ОЖЖ қаңтар

Шымкент,Алматы, Алматы обл.,

Туркестан обл.,Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 СДД, Спорт комитет,                   ҚР ҰОК, ОДО, облыстық спорт басқармасы,  
2 Спортингтан V Азия чемпионаты Қаңтар

Пхотхарам қ. (Таиланд)

ҚР құрама командасы 15 15 СДД , Халықаралық федерация  
3 Компакт-спортингтан VI Азия чемпионаты Қаңтар

Пхотхарам қ. (Таиланд)

ҚР құрама командасы 15 15 СДД  Халықаралық федерация  
4 ҚР кубогінің 1-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ ақпан

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР обл. құрама командалары 46 40 6 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК, ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9БЖСМ  
5 Шымкент қ. чемпионатының алдындағы  ОЖЖ ақпан

Шымкент

ҚР обл. құрама командалары 46 40 6 облыстық спорт басқармасы,  ҚСАФ  
6 ҚР кубогінің 1-ші кезеңі (Спортинг-компакт) 05.03-07.03

Шымкент қ.

ҚР обл. құрама командасы 130 100 15 15 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ  
7 Шымкент қ. ашық чемпионаты (Спортинг-компакт) 05.03-07.03

Шымкент қ.

ҚР обл. құрама командасы 130 100 15 15 СДД  облыстық спорт басқармасы,  ҚСАФ  
8 (Спортинг-компакт) Кипр ГРАН-ПРИ » ХЖ 30.03-02.04

Кипр

ҚР  құрама командасы 15 15 СДД  Халықаралық Федерация  
9 «спортингтан Кипр ГРАН-ПРИ» ХЖ 03.04-04.04

Кипр

ҚР  құрама командасы 15 15 СДД Халықаралық Федерация  
10 «А.Асанов атындағы мылтық ату клубының ГРАН-ПРИ» алдындағы ОЖЖ Шымкент,Алматы, Алматы обл.,

Түркестан обл.,Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
11 «А.Асанов мылтық ату клубының ГРАН-ПРИ» (Спортинг-компакт) 09.04-11.04

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
12 (Спортинг-компакт)                Литва ГРАН-ПРИ» ХЖ 23.04-25.04

Вильнюс қ.

(Литва)

ҚР құрама командалары 15 15 СДД Халықаралық Федерация  
13 (Спортинг-компакт) «Франция ГРАН-ПРИ» ХЖ 30.04-02.05

Франция

ҚР құрама командалары 15 15 СДД Халықаралық Федерация  
14 (Спортинг-компакт) Туркестан обл. кубогі Мамыр

Туркестан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ  
15 Жастар, ересек жасөспірім және қыздар арасындағы ҚР чемпионатының алдындағы ОЖЖ Мамыр

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
16 Шымкент қ. ашық кубогінің алдындағы ОЖЖ мамыр

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ  
17 (компакт-спортингтан) Жастар, ересек жасөспірім және қыздар арасындағы ҚР чемпионаты 21.05-23.05

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
18 Шымкент қ. ашық кубогі (Спортинг-компакт) 21.05-23.05

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ  
19 «спортингтан Греция ГРАН-ПРИ» ХЖ 21.05-23.05

г.Псахна

(Греция)

ҚР  құрама командалары 15 15 СДД Халықаралық Федерациясы  
20 ҚР кубогінің 2-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ Нұр-Сұлтан

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
21 А.Асановты еске алуға арналған ХЖ алдындағы ОЖЖ маусым

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ  
22 (компакт-спортингтан) ҚР кубогінің 2-ші кезеңі 11.06-13.06

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
23 (компакт-спортингтан) А.Асановты еске алуға арналған ХЖ 11.06-13.06

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ  
24 АДД және ЖДД -нан ОЖЖ маусым – тамыз

Шымкент,Алматы, Алматы обл.,

Туркестан обл.,Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
25 ҚР кубогінің 3-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ мацсым-шілде

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
26 Нұр-Сұлтан қ. ашық чемпионатының алдындағы ОЖЖ маусым-шілде

Түркістан

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ  
27 (Спортинг-компакт ) ҚР кубогінің 3-ші кезеңі 23.07-25.07

Туркестан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
28 (Спортинг-компакт)Нұр-Сұлтан қ. ашық чемпионаты 23.07-25.07

Туркестан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ  
29 ҚР чемпионатының алдындағы ОЖЖ шілде

Нұр-Сұлтан

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД  Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
30 Алматы қ. чемпионатының алдындағы ОЖЖ шілде

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД  СДД, ҚСАФ  
31 Жастар арсындағы Алматы қ. ашық кубогі тамыз

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД, ҚСАФ  
32 (Спортинг-компакт) ҚР чемпионаты 17.09-19.09

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
33 (Спортинг-компакт) Алматы қ. ашық чемпионаты 17.09-19.09

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ  
34 Открытый Кубок г.Алматы среди юниоров(Спортинг-компакт) 17.09-19.09

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ  
35 Еске алуға арналған ХДСШ

Пономарев Алексей Валентиновичтың ашық турниры (Спортинг-компакт)

17.09-19.09

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ  
36 ҚР кубогінің 4-ші кезеңі алдындағы ОЖЖ қыркүйек

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
37 КСРО СШ В.Почиваловты еске алуха арналған ХЖ алдындағы ОЖЖ қазан

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Региональные УФКС, КФСС РК, СДД  
38 (Спортинг-компакт) ҚР кубогінің 4-ші кезеңі 22.10-24.10

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
39 В.Почиваловты еске алуға арналған  XXX ХЖ (Спортинг-компакт) 22.10-24.10

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ  
40 ҚР кубогінің алдындағы ОЖЖ қазан

Нұр-Сұлтан

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
41 «Золотой Фазан» атты ХЖ алдындағы ОЖЖ қазан

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД, ҚСАФ  
42 ҚР кубогі Финал (Спортинг-компакт) 19.11-21.11

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
43 «Золотой Фазан» атты ХЖ 19.11-21.11

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ  
44 Қалпына келу АДД және ЖДД ОЖЖ 01.12-18.12.

Шымкент,Алматы, Алматы обл.,

Туркестан обл., Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
СТЕНД АТУ  
1 АДД және ЖДД-нан ОЖЖ Шымкент,Алматы, Алматы обл.,

Туркестан обл. Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
2 «H.H. The Amir of Kuwait 10th International Shooting Grand-prix» ХЖ Қаңтар-ақпан

Эль-Кувейт қ.(Кувейт)

ҚР  құрамы командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
3 «ISSF Grand Prix Shotgun» ХЖ 28.01-06.02

Рабат қ. (Марокко)

ҚР  құрамы командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
4 «Grand-prix of Cyprus» ХЖ 12.02-21.02

Ларнака қ.(Кипр)

ҚР  құрамы командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
5  

ISSF Әлем кубогіңін алдындағы ОЖЖ

 

ақпан

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 СДД, ҚСАФ  
6 ISSF Әлем кубогі 26.02-08.03

Каир қ. (Египет)

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
7 АДД нан ОЖЖ наурыз

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД,  ҚСАФ  
8 ҚР кубогінің 1-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ ақпан-наурыз

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Комитет по спорту, НОК РК,ДРС,ЦОП, региональные УФКС, КФСС РК  
9 Шымкент қ. ашық чемпионатының алдындағы ОЖЖ наурыз
Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
10 ҚР кубогінің I-ші  кезеңі  (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 28.02-07.03

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
11 Шымкент қ. ашық чемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 28.02-07.03

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
12 «Qatar Open in Shotgun» ХЖ 08.03-18.03

Доха .қ (Катар)

ҚР  құрамы командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
13  

ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ

наурыз

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
14 ISSF Әлем кубогі 18.03-29.03

Нью-Дели (Индия)

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 СДД, ҚСАФ  
15 «А.Асанов атындағы мылтық ату клубының ГРАН-ПРИ» алдындағы ОЖЖ Шымкент,Алматы, Алматы обл.,

Туркестан обл., Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
16 «А.Асанов атындағы мылтық ату клубының ГРАН-ПРИ» (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 04.04-11.04

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ  
17 ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ сәуір

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, СДД, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
18 ISSF Әлем кубогі 16.04-27.04

Чангвон қ.

(Южная Корея)

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 СДД, ҚСАФ  
19 Олимпиада сынақ жарыстары алдындағы ОЖЖ сәуір

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
20 Олимпиада Ойындары 26.04-02.05

Токио қ. (Япония)

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
21 ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ сәуір-мамыр

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 СДД, ҚСАФ  
22 ISSF Әлем кубогі 05.05-16.05

Лонато қ. (Италия)

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
23 Жастар, ересек жасөспірім және қыздар арасындағы ҚР чемпионатының алдындағы ОЖЖ мамыр

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 СДД, ҚСАФ  
24 Шымкент қ. ашық кубогінің алдындағы ОЖЖ мамыр

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
25 Туркестан обл. кубогі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) Мамыр

Туркестан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
26 Жастар, ересек жасөспірім және қыздар арасындағы ҚР чемпионаты(Скит, Трап, МИКС, ДТ) 16.05-23.05

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ  
27 Шымкент қ. ашық кубогі   (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 16.05-23.05

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
28 АДД нан ОЖЖ мамыр

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД, ҚСАФ  
29 H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak халықаралық әйелдер чемпионаты мамыр

Алматы

Шымкент

ҚР  құрамы командалары 20 15 5 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, СДД, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
30 «Green Cup» қару-жарағын баптау және жарысқа қатысу ХЖ Тоди қ. (Италия) ҚР  құрамы командалары 46 40 6 СДД, ҚСАФ  
31 АДД нан ОЖЖ мамыр

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД, ҚСАФ  
32 ҚР кубогінің 2-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ мамыр

Нұр-Сұлтан

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
33 КСРО-ға  еңбек сіңірген спорт шебері А.Асановты еске алуға арналған ХЖ алдындағы ОЖЖ мамыр

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД, ҚСАФ  
34 ҚР кубогінің 2-ші кезеңі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 06.06-13.06

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ  
35 КСРО-ға  еңбек сіңірген спорт шебері А.Асановты еске алуға арналған ХЖ  (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 06.06-13.06

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ  
36 АДД-нан және ЖДД-нан ОЖЖ маусым – тамыз

Шымкент,Алматы, Алматы обл.,

Туркестан обл. Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
37 ISSF Әлем кубогіңің алдындағы ОЖЖ маусым

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 Региональные УФКС, КФСС РК  
38 Нұр-Сұлтан қаласы чемпионаты 17.06-20.06

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
38 ISSF Әлем кубогіңің 22.06-01.07

Баку қ. (Азербайджан)

ҚР  құрамы командалары 32 25 7 СДД, ҚСАФ  
39 Жастар арасындағы ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ маусым-шілде

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР  құрамы командалары 25 20 5 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, СДД, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
40 Жастар арасындағы ISSF Әлем кубогі 03.07-11.07

Зуль қ. (Германия)

ҚР  құрамы командалары 25 20 5 СДД, ҚСАФ  
41 ҚР кубогінің 3-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ шілде

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
42 Нұр-Сұлтан қ. ашық чемпионатының алдындағы ОЖЖ шілде
Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД, ҚСАФ  
43 ҚР кубогінің 3-ші кезеңі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.07-25.07

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
44 Нұр-Сұлтан қ.  ашық чемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.07-25.07

Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130- 100 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, СДД, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
45 «Emir Cup Nations Grand Prix Shotgun» ХЖ Белгілеген уақытта Италия ҚР  құрамы командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
46 АДД-нан ОЖЖ шілде

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
47 Жазғы  XXXII жазғы Олимпиада Ойындарының алдындағы ОЖЖ шілде

Нұр-Сұлтан

Алматы

ҚР  құрамы командалары 8 4 4 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
48 Жазғы  XXXII жазғы Олимпиада Ойындары 23.07-08.08.

Токио қ. (Япония)

ҚР  құрамы командалары 8 4 4 СДД, ҚСАФ  
49 H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak әйелдер арасындағы халықаралық чемпионаты Белгілеген уақытта ҚР  құрамы командалары 20 15 5 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
50 ISSF жастар Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ тамыз

Нұр-Сұлтан

Алматы

ҚР  құрамы командалары 25 20 5 СДД,  ҚСАФ  
51 ISSF жастар Әлем кубогі 26.08-06.09

Алматы қ.

ҚР  құрамы командалары 25 20 5 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
52 ҚР  чемпионатының алдындағы ОЖЖ тамыз

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
53 Алматы қ. чемпионатының алдындағы ОЖЖ тамыз

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
54 Жастар арасындағы Алматы қ. ашық чемпионаты тамыз

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
55 ҚР чсемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 12.09-19.09

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
56 Алматы қ. ашық чемпионаты  (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 12.09-19.09

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
57 Алматы қ. жастар арасындағы ашық кубогі  (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 12.09-19.09

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ  
58 ХДСШ  Пономарев Алексей

Валентиновичты еске алуға арналған ашық турнир  (Скит, Трап, МИКС, ДТ)

12.09-19.09

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
59 Жастар арасындағы  ISSF Әлем кубогі қыркүйек ҚР  құрамы командалары 25 20 5 СДД, ҚСАФ  
60 ISSF жастар арасындағы Әлем чемпионаты 25.09-10.10

Лас-Пальмас қ.

(Перу)

ҚР  құрамы командалары 25 20 5 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
61 H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak халықаралық әйелдер чемпионаты  

Белгілеген уақытта

 

ҚР  құрамы командалары 16 12 4 СДД, ҚСАФ  
62 АДД-нан ОЖЖ қазан

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
63 ҚР кубогінің 4-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ қазан

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
64 КСРО СШ В.Почиваловты еске алуға арналған  XXX ХЖ алдындағы ОЖЖ қазан

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД, ҚСАФ  
65 ҚР кубогінің 4-ші кезеңі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.10-26.10

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
66 КСРО СШ В.Почиваловты еске алуға арналған  XXX ХЖ (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.10-26.10

Шымкент қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ  
67 Азия чемпионаты алдындағы ОЖЖ қазан

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР  құрамы командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
68 Азия чемпионаты қазан-қараша

Азия

ҚР  құрамы командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
69 ISSF Әлем кубогінің мәресі қазан-қараша ҚР  құрамы командалары 4 3 1 СДД, ҚСАФ  
70 АДД-нан ОЖЖ қазан-қараша

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
71 ҚР кубогінің алдындағы ОЖЖ қазан-қараша

Нұр-Сұлтан

Шымкент

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 СДД, ҚСАФ  
72 «Золотой Фазан» атты ХЖ алдындағы ОЖЖ қазан

Алматы

ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
73 ҚР кубогі Финал (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.11-21.11

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ  
74 «Золотой Фазан» атты ХЖ (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.11-21.11

Алматы обл.

ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ  
75 H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak халықаралық әйелдер чемпионаты қараша ҚР  құрамы командалары 16 12 4 Спорт комитет,                     ҚР ҰОК , ОДО,  , №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ  
76 Қалпына келу АДД және ЖДД ОЖЖ 01.12-18.12.

Шымкент,Алматы, Алматинская обл.,

Туркестанская обл. Нұр-Сұлтан қ.

ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 СДД, ҚСАФ  
 

СУҒА СЕКІРУ

 

 
1 АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 12 10 2         СДД,    ҰОК,

ОДО,

ДШСК СММ ҚР

 
2 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 12 10 2         СДД,    ҰОК,

ОДО,

ДШСК СММ ҚР

 
3 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан-Наурыз

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3   ҰОК

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
4 ҚР Чемпионаты бойынша әр түрлі жас ерекшеліктер арасында

 

Ақпан-Наурыз  Алматы ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1 ҰОК

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
5 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз-Сәуір

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 10 7 3            ҰОК

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
6 Халықаралық жарыс Наурыз-Сәуір

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1           FINA,

AASF

 
7 АДД бойынша ОЖЖ Әлем Кубогы алдында Наурыз-Сәуір

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 7 5 2   ҰОК

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
8 Әлем Кубогы Сәуір

Япония

ҚР облыстар құрама командасы 4 2 2            ҰОК

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
9 АДД бойынша ОЖЖ  

Сәуір

Караганды

 

ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3   ҰОК

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
10 БЖСМ, БЖСМОР әр жас ерекшеліктері арасында ҚР Чемпионаты       Сәуір-Мамыр

Караганды

ҚР облыстар құрама командасы БЖСМ 24 20 3 1 ҰОК

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
11 АДД бойынша ОЖЖ Халықаралық жарыс алдында Сәуір-Мамыр Ахен (Германия) ҚР облыстар құрама командасы 12 10 2   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
12   Халықаралық жарыс жас ерекшеліктер арарысында Сәуір-Мамыр г. Ахен

(Германия)

ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3   ҰОК, ОДО, Германия Федерациясы

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
13 Халықаралық жарыс жас ерекшеліктер арарысында Мамыр

(Ресей)

ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1           FINA,

Ресей Федерациясы

 
14 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр-Маусым

(Белгіленуі бойынша)

 

ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
15 ХТ Мамыр-Маусым

(Белгіленуі бойынша)

 

ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР,

 

 
16 АДД бойынша ОЖЖ Гран-При алдында Мамыр-Маусым

(Белгіленуі бойынша)

 

ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
17 Гран При Мамыр-Маусым

(Сингапур)

ҚР облыстар құрама командасы 7 4 2 1 ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
18 Гран При Маусым

(Малайзия)

ҚР облыстар құрама командасы 7 4 2 1         ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
19 АДД бойынша ОЖЖ  

Маусым

(Белгіленуі бойынша)

 

ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
20 5 жылдық ҚР Жастар спорттық ойындары  

Маусым

(Белгіленуі бойынша)

 

ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1         ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
21 АДД бойынша ОЖЖ Маусым

(Белгіленуі бойынша)

 

ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
22 ҚР Чемпионаты әр жас ерекшеліктері арасында Маусым

Алматы

ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1         ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 
23 Халықаралық турнир Маусым-Шілде

Сингапур

ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1           FINA,

AASF

 
24 АДД бойынша ОЖЖ Халықаралық турнир алдында Шілде

 

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3                  ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

FINA

 

 
25 Халықаралық турнир әр жас ерекшеліктері арасында Шілде

 

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 13 10 2 1           FINA,

Фед-ция

Болария

ДШСК СММ ҚР

 
26 АДД бойынша ОЖЖ Шілде-Тамыз

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

FINA

 

 
27 XXXII жазғы Олимпиада ойындары Шілде-Тамыз

(Япония)

ҚР облыстар құрама командасы 4 2 2          ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

FINA

 

 
28 АДД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ Тамыз

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 15 12 3          ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 

 
29 АДД бойынша ОЖЖ Азия Чемпионаты алдында әр жас ерекшеліктер арасында Тамыз-Қыркүйек

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3          ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 

 
30   Азия Чемпионаты  әр жас ерекшеліктер арасында

 

Қыркүйек-Қазан

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 14 10 3 1 AASF  
31 АДД бойынша ОЖЖ Қазан

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3      ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 

 
32 Ашық ҚР Чемпионаты әр жас ерекшеліктер арасында Қазан

(Белгіленуі бойынша)

ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 

 
33 АДД бойынша ОЖЖ Халықаралық Турнир алдында әр жас ерекшеліктер арасында Қазан-Қараша

Аахен

(Германия)

ҚР облыстар құрама командасы 15 12 3       ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 

 
34 Халықаралық Турнир әр жас ерекшеліктер арасында Қазан-Қараша

Аахен

(Германия)

ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1     ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

Фед-ция Германия

 

 
35 Халықаралық турнир алдында ОЖЖ  «Водолей» Қазан-Қараша

Николаев

(Украина)

ҚР облыстар құрама командасы 15 12 3   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

FINA

 
36 Халықаралық турнир «Водолей» Қазан-Қараша

Николаев

(Украина)

ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1      ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

FINA

Фед-ция Германии

 

 
37 ҚР Кубогы алдында ОЖЖ әр жас ерекшеліктер арасында

 

Қараша

(Белгіленуі бойынша )

 

ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

FINA

 
38 ҚР Кубогы жас ерекшеліктер арасында Қараша

(Белгіленуі бойынша )

ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1 ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 

 
39 Жасөспірімдер арасында Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ Қараша

(Белгіленуі бойынша )

ҚР облыстар құрама командасы 10 7 3   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 

 
40 Жасөспрімдер Әлем Чемпионаты Қараша-Желтоқсан

Украина

ҚР облыстар құрама командасы 5 3 2   ҰОК, ОДО,

Аймақтық ДШСБ  ДШСК СММ ҚР

 

 
41 Халықаралық жарыс Желтоқсан

(Белгіленуі бойынша )

ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1           FINA,

AASF

 
 

ТАЕКВОНДО

 

 
Қалалық  
1 Корея елшісінің ҚР Кубогі РТ

 

Ақпан Нұр-Сұлтан құрамы 64 60 4   Нұр-Сұлтан  қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,

«Спорттық бұқаралық

іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан  қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ

 
2 Мұстафа Астана Кубогі РТ

 

Наурыз Нұр-Сұлтан құрамы 64 60 4   Нұр-Сұлтан  қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,

«Спорттық бұқаралық

іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан  қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ

 
3 Балалар мен кадеттер арасында қала чемпионаты

 

Сәуір Нұр-Сұлтан құрамы 44 40 4   Нұр-Сұлтан  қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,

«Спорттық бұқаралық

іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан  қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ

 
4 Жастар мен ересектер арасында қала чемпионаты

 

Қыркүйек Нұр-Сұлтан құрамы 44 40 4   Нұр-Сұлтан  қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,

«Спорттық бұқаралық

іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан  қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ

 
5 Нұр-Сұлтан қ. Әкімі Кубогі РТ Қараша Нұр-Сұлтан құрамы 24 20 4   Нұр-Сұлтан  қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,

«Спорттық бұқаралық

іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан  қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ

 
6 Қала чемпионаты пумсэ Қазан Нұр-Сұлтан құрамы 14 10 2   Нұр-Сұлтан  қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,

«Спорттық бұқаралық

іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан  қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ

 
7 Баларды қорғау күніне арналған, балалар, кадеттер, жастар арасында ашық чемпионаты, пумсэ қыркүйек Нұр-Сұлтан құрамы 64 60 4   Нұр-Сұлтан  қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,

«Спорттық бұқаралық

іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан  қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ

 
Республикалық ОЖЖ ж/е жарыстар  
1 Республикалық турнир

Балалар кадеттер жастар және ересектер

Ақпан,

Алматы

Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4    Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
2 РТ алдындағы ОЖЖ Ақпан,

Алматы

Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
3 Республикалық турнир

Б. Тулкиевті еске алуга арналған

Наурыз, Тараз Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  
4 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасың чемпионаты алдында ОЖЖ Наурыз-сәуір, Түркістан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  
5 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасың чемпионаты Сәуір, Шымкент Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4    Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
6 РТ алдында ОЖЖ Ақпан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1    Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
7 Республикалық турнир

«Карасай батыр»

Ақпан,

Алматы обл.

Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
 

 

 

8

РТ алдында ОЖЖ Сәуір, Шымкент Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4    Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
9 Республикалық турнир

«Сүйінші батыр»

Сәуір-мамыр Түркістан обл. Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
10 Қазақстан Республикасың кадеттер арасындағы чемпионаты алдында ОЖЖ Мамыр, Атырау,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1    Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
11 Қазақстан Республикасың кадеттер арасындағы чемпионаты Мамыр, Маңғыстау обл. Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
12 РТ алдындағы ОЖЖ Мамыр,

Нұр-Сұлтан, Алматы

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
13 Республикалық турнир «Champion» Балалар кадеттер жастар және ересектер Наурыз, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
14 РТ алдында ОЖЖ Сәуір, Түркістан, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
15 Республикалық турнир

«Б. Саттарханов»

Сәуір, Түркістан Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
16 Балалар арасындағы

Қазақстан республикасының чемпионаты 6-7, 8-9 жас

10-11 жас алдында ОЖЖ

Мамыр,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
17 Балалар арасындағы

Қазақстан республикасының чемпионаты 6-7, 8-9 жас

10-11 жас

Маусым,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
18 РТ алдындағы ОЖЖ Маусым,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
19 Республикалық турнир

«Dream cup»

Маусым-шілде, Тараз Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
20 Қазақстан Республикасының чемпионаты

/Балалар, кадеттер, жастар және ересектер БЖСМ, ОРМБЖСМ, ОРДО, ДБСМИ/ алдында ОЖЖ

Шілде,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
21 Қазақстан Республикасының чемпионаты

/Балалар, кадеттер, жастар және ересектер БЖСМ, ОРМБЖСМ, ОРДО, ДБСМИ/

Тамыз,

Көкшетау

Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
22 РТ алдында ОЖЖ Тамыз,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
23 Республикалық турнир

кубок Женис

Қыркүйек, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
24 Қазақстан Республикасының Чемпионаты  ересектер және әйелдер алдында ОЖЖ Қыркүйек, Алматы,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
 

25

Қазақстан Республикасының Чемпионаты  ересектер және әйелдер Қазан, Талдықорған Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
26 Қазақстан Республикасының Чемпионаты   пумсэ  (кадет, юниор, ересектер) алдында ОЖЖ Қыркүйек, Алматы,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
27 Қазақстан Республикасының Чемпионаты   пумсэ  (кадет, юниор, ересектер) Қазан, Талдықорған Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
28 РТ алдында ОЖЖ Қыркүйек-қазан,

Алматы,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
30 Республикалық турнир

«Райымбек батыр»

Қазан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
31 Республикалық турнир

Тәуелсіздік күніне арналған

Қараша,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
32 Мустафа Шымкент

Кубогі алдында ОЖЖ

Қараша, Шымкент,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
33  Мустафа Шымкент

Кубогі

желтоқсан, Шымкент Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
34 Республикалық төрешілер және жаттықтырушылар семинары Желтоқсан, Нұр-Сұлтан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
35 Сауықтыру ОЖЖ Желтоқсан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1   Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 
Халықаралық жарыс алдында ОЖЖ ж/е жарыстар  
1 ХТ алдында ОЖЖ  «Turkish Open G1» и «European Clubs Championships G1» Қаңтар-ақпан,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы», Таеквондо Федерациясы  
2 ХТ  «Turkish Open G1» и «European Clubs Championships G1» Ақпан,

Стамбул, Түркия

Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
3 ХТ алдында ОЖЖ

«Fujairah open G1»

Қаңтар-ақпан,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
4 Халықаралық Турнир «Fujairah open G1» Ақпан,

Фуджейро, БАӘ

Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
5 Лицензиялық Турнир  алдында ОЖЖ Қаңтар-ақпан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 6 5 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
6 Лицензиялық Турнир Ақпан, Иордания, Амман Нұр-Сұлтан құрамасы 2 1 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
7 ХТ алдында ОЖЖ

«U.S. Open G2»

Ақпан-наурыз,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
8 Халықаралық Турнир

«U.S. Open G2»

Наурыз, Лос-Анджелес, АҚШ Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
9 ХТ алдында ОЖЖ ХТ

«Egypt open G2»

Наурыз, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
10 Халықаралық Жарыс

«Egypt open G2»

Сәуір, Египет, Каир Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
11 Азия Чемпионаты /кадеттер/ алдында ОЖЖ Мамыр, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
12 Азия Чемпионаты /кадеттер/ Маусым, Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
13 Ерлер мен әйелдер арасындағы

Азия чемпионаты алдында ОЖЖ

Наурыз, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
14 Ерлер мен Әйелдер арасындағы

Азия чемпионаты

Сәуір, Иордания Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
15 Ерлер мен әйелдер арасындағы

Әлем чемпионаты алдында ОЖЖ

Тамыз, Корея, Сеул Нұр-Сұлтан құрамасы 6 5 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
16 Ерлер мен Әйелдер арасындағы

Әлем чемпионаты

Қыркүйек,

Қытай, Уси

Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
17 ХТ алдында ОЖЖ

«German Open G1»

Сәуір, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 6 5 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
18 Халықаралық Турнир «German Open G1» Сәуір-мамыр, Германия Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
19 ХТ алдында ОЖЖ

«Ukraine open G1»

Наурыз,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
20 Халықаралық Турнир «Ukraine open G1» Сәуір, Украина, Харьков Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
21 Халқыаралық Турнир «Asian Taekwondo Clubs Championships G1» Сәуір-мамыр, Вьетнам Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
22 «WT President’s Cup – Asian region G2»  алдында ОЖЖ Шілде, Алматы, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 13 12 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
23 Халықаралық Турнир «WT President’s Cup – Asian region G2» Тамыз, Корея, Китай Нұр-Сұлтан құрамасы 6 5 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
24 Олимпиада ойындары алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Тағайындау бойынша,

Алматы АИБА, Корея, Сеул

Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
25 Олимпиада ойындары алдында  ТТД бойынша ОЖЖ Тағайындау бойынша, Алматы АИБА, Корея, Сеул Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
26 Олимпиада ойындары алдында ОЖЖ Тағайындау бойынша, Алматы АИБА, Корея, Сеул Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
27 Олимпиада ойындары Токио, Жапония Нұр-Сұлтан құрамасы 2 1 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
28 ХТ алдында ОЖЖ

«Grand-Prix G4» серия-1

қыркүйек, Алматы,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
29 ХТ «Grand-Prix G4»

серия-1

Қыркүйек-қазан, Мәскеу,

Ресей

Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
30  «Grand-Prix G4» 2 бөлім ХТ алдында ОЖЖ Қараша, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
31 ХТ «Grand-Prix G4»

2 бөлім

Желтоқсан, Англия Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
32 «World Cup Team Championships» алдында ОЖЖ Қараша,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
33 Халықаралық жарыс  «World Cup Team Championships» Желтоқсан, Англия Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
34 ISF Gymnasiade алдында ОЖЖ Қыркүйек-қазан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
35 ISF Gymnasiade Қазан, Китай Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
36 Халықаралық Турнир алдында ОЖЖ

«Russia Open G1»

Қыркүйек, Казань, Ресей Нұр-Сұлтан құрамасы 17 16 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
37 Халықаралық Турнир

«Russia Open G1»

Қыркүйек, Ресей Нұр-Сұлтан құрамасы 8 7 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
38 ХТ алдында ОЖЖ Мамыр,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 17 16 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
39 Халықаралық Турнир

А. Чилманова

Мамыр, Тараз Нұр-Сұлтан құрамасы 17 16 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
40 Халқыаралық Турнир

М. Калмаханов

Балалар ж/е кадеттер

Мамыр, Қызылорда Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
41 ХТ алдында ОЖЖ

«Chuncheon Korea

Open G2»

Шілде,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 17 16 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
42 ХТ  «Chuncheon Korea

Open G2»

Тамыз, Корея Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
43 Ересектер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ

 

Қараша, Өзбекстан, Ташкент Нұр-Сұлтан құрамасы 18 16 2    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
44 Әлем Чемпионаты қарулы күштер арасында алдында ОЖЖ Қараша, Алматы, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 16 15 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
45 Әлем Чемпионаты қарулы күштер арасында Желтоқсан,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 4 4      «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
46 ХТ  «Astana open G-1» Қараша-желтоқсан,

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан құрамасы 18 18      «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
47 Афган соғысы ардагерлерін еске алу ХТ Желтоқсан, Қарағанды Нұр-Сұлтан құрамасы 19 18 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
48 ХТ алдында ОЖЖ

«Serbia Open G1»

Қазан, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 21 20 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
49 Халқыаралық Турнир

«Serbia Open G1»

Қараша, Сербия Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
50 Халықаралық жаттықтырушы ж/е төреші семинарлары Қыркүйек-қазан, Ресей, Мәскеу Нұр-Сұлтан құрамасы 2   2    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
Жастар  
51 ХТ «Turkish open» G-1 Ақпан, Стамбул, Түркия Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
52 ХТ  Ресей таеквондо Одағы Президентінің Кубогі Наурыз, Черкесск, Ресей Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
53 ХТ «Korea open» G-2 Тамыз, Сеул, Корея Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
54 Жасөспірімдер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз, Корея Нұр-Сұлтан құрамасы 10 9 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
55 АЧ алдында ЖДД , АДД бойынша ОЖЖ  1-кезең Наурыз, Алматы, Шымкент Нұр-Сұлтан құрамасы 9 8 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
56 АЧ алдында ЖДД , АДД бойынша ОЖЖ 2-кезең Сәуір, Алматы, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 9 8 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
57 «WT President’s Cup – Asian region G2»  алдында ОЖЖ Шілде, Алматы, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
58 Халықаралық Турнир «WT President’s Cup – Asian region G2» Тамыз, Корея, Китай Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
59 Жасөспірімдер Азия Ойындары Қыркүйек, Китай Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
60 Өзбекстан құрамасымен біріккен  ОЖЖ Қараша, Өзбекстан, Ташкент Нұр-Сұлтан құрамасы 10 9 1    «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
Кадеттер  
61 ХТ алдындағы ОЖЖ Ақпан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 10 9 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
62 ХТ Turkish Open Ақпан, Түркия, Стамбул Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
63 ХТ«Fujairah open G1» Ақпан, Фуджейро, БАӘ Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
64 ХТ А.Чилманов Сәуір, Тараз Нұр-Сұлтан құрамасы 10 9 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
65 АЧ  алдында ТТД ж/е АДД бойынша  біріккен ОЖЖ

1 кезең

Сәуір, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
66 АЧ  алд ТТД ж/е АДД бойынша  біріккен ОЖЖ

2 кезең

Мамыр, Өзбекстан, Ташкент Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
67 Азия Чемпионаты кадеттер арасында Маусым-шілде, Вьетнам Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1   «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы»  Таеквондо Федерациясы  
68 Кадеттер арасында Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ Шілде, Алматы,

Нұр-Сұлт