Календарь событий

КАЛЕНДАРНЫЙ ПЛАН СПОРТИВНО-МАССОВЫХ, ОЗДОРОВИТЕЛЬНЫХ МЕРОПРИЯТИЙ И ОСНОВНЫХ ГОРОДСКИХ, РЕСПУБЛИКАНСКИХ И МЕЖДУНАРОДНЫХ СОРЕВНОВАНИЙ НА 2022 ГОД

 

Іс-шараның атауы Мерзімі, өтетін орны Қатысатын ұйымдар Команда құрамы Спортшылар
саны
Бапкерлер
саны
Төрешілер
саны
Іссапарға жіберуші және ұйымдастырушы ұйым
1  2 3 4 5 6 7 8 9
Iөлім.  ЖАЗҒЫ СПОРТ ТҮРЛЕРІ
АКАДЕМИЯЛЫҚ ЕСУ
Қалалық
1 2003 ж.т. және одан жоғары, 2004 ж.т. және одан кіші жас ерекшеліктер арасындағы Нұр-Сұлтан қаласының Біріншілігі 06-08 мамыр                                            Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

70 64 2 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
2 Ауыр және жеңіл салмақтар арасында Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты 03-04 маусым                                            Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

70 64 2 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
3 2004-2009 ж.т.                                        жасөспірімдер арасындағы

Нұр-Сұлтан қ. Чемпионаты

23-24 маусым                                            Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

70 64 2 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
4 Жастар, жасөспірімдер, кіші жасөспірімдер арасында

БЖСМ Біріншілігі

20-21 Шілде
Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

70 64 2 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
5 Ауыр және жеңіл салмақтар арасында Нұр-Сұлтан қаласынынң Ашық Біріншілігі Тамыз
Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

90 84 2 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
6 2003 ж.т. және одан жоғары, 2004 ж.т. және одан кіші жас ерекшеліктер арасындағы Нұр-Сұлтан қаласынынң Біріншілігі (марафон) Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

50 44 2 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
7 2003 ж.т. және одан жоғары, 2004 ж.т. және одан кіші жас ерекшеліктер арасында Жалпы дене дайындау және (Concept2) Есу тренажер бойынша Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты Желтоқсан
Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

100 94 2 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
Республикалық
1. Тереңдетілген медициналық тексеру Қаңтар-ақпан, Алматы Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

10 9 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
2 ҚР Чемпионатының алдындағы  оқу жаттығу жиыны Қаңтар                                                 Бурабай, Өзбекістан, Шымкент Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

30 27 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
3 Жалпы дене дайындығы

бойынша ҚР Чемпионаты

  Қаңтар

Белгілеу бойынша

Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

32 25 3 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
4 Concept2 (есу тренажер) бойынша ҚР Чемпионаты   Қаңтар

Белгілеу бойынша

Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

32 25 3 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
5 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Ақпан                                                                Европа, Кыргызстан, Өзбекстан, Қазақстан, Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
6 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Ақпан-Наурыз                                        Европа, Кыргызстан, Өзбекістан, Қазақстан, Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3   №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
7 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Наурыз                                                  Европа, Кыргызстан, Өзбекстан, Қазақстан, Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
8 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Наурыз-Сәуір, Европа, Кыргызстан, Өзбекстан, Қазақстан, Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
9 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Сәуір-Мамыр                                       Европа, Қырғызстан, Өзбекстан, Қазақстан, Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
10 ҚР Кубогінің /1-кезені/ 26-30 Мамыр                                                        Шымкент, Теміртау Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

32 25 3 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
11 ҚР Чемпионаты алдындағы  оқу жаттығу жиыны Маусым, Теміртау Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

33 30 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
12  ҚР Чемпионаты Маусым, Теміртау Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

37 30 3 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
13 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Маусым-шілде                                       Европа , Қырғызстан, Өзбекстан, Қазақстан Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
14 Жасөспірімдер арасындағы 2004-2009ж ҚР Чемпионаты алдындағы оқу жаттығу жиыны Маусым, Шілде
Теміртау
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
15 ҚР жасөспірімдер 2004-2009ж. арасындағы Чемпионаты шілде
Теміртау
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

32 25 3 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
16 ҚР командалық Чемпионаты алдындағы оқу жаттығу жиыны Маусым, Шілде
Теміртау
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
17 ҚР командалық Чемпионаты шілде
Теміртау
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

37 30 3 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
18 «Қазақстандық магнитка» атты регатасы шілде, Теміртау Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

37 30 3 4 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
19 Азия Ойындарының алдындағы оқу жаттығу жиыны Шілде-Тамыз
Қытай, Европа, Қырғызстан, Өзбекістан, Қазақстан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

5 4 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
20 ҚР Кубогінің – 2 кезені Тамыз
Павлодар, Теміртау
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

37 30 4 3 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
21 Тереңдетілген медициналық тексеру бойынша оқу жаттығу жиыны Қыркүйек-қазан
Алматы
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

10 9 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
22 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Қазан
Кытай,  Европа-Азия, Қырғызстан,  Өзбекістан,  Қазақстан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
23 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Қазан-Қараша
Кытай,  Европа-Азия, Қырғызстан, Өзбекістан, Қазақстан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
24 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Қараша
Қытай, Европа-Азия,  Қырғызстан, Өзбекістан, Қазақстан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
25 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Қараша-Желтоқсан
Қытай, Европа-Азия, Қырғызстан, Өзбекістан, Қазақстан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
26 Республикалық жаттықтырушылар кеңесі Қараша-Желтоқсан
белгілеу бойынша
Жаттықтыру шылар 7 0 7 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
Халылықаралық
1 Студенттер ойындары Маусым-шілде, Қытай Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

7 6 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
2 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Мамыр                                              Европа, Қырғызстан, Өзбекстан, Қазақстан, Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
3 Әлем Кубогінің /1 кезені/ Мамыр                                                  Сербия Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

7 6 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
4 Үлкен Мәскеу Регатасы  Мамыр-Маусым                                 Мәскеу Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

8 7 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
5 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу жаттығу жиыны Мамыр-Маусым                                 Европа, Қырғызстан, Өзбекстан, Қазақстан, Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

28 25 3 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
6 Әлем Кубогінің /2 кезені/ Маусым                                                 Польша Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

8 7 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
7 Әлем Чемпионаты алдындағы оқу жаттығу жиыны Шілде
Қытай, Европа, Қырғызстан, Өзбекстан, Қазақстан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

5 4 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
8 23 жасқа және 18 жасқа дейіңгі Әлем Чемпионаты Шілде, Италия Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

10 8 2 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
9 Азия Ойындарының алдындағы оқу жаттығу жиыны Тамыз  Қытай, Европа-Азия, Қырғызстан, Өзбекстан, Қазақстан Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

5 4 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
10 Азия Ойындарының алдындағы оқу жаттығу жиыны Тамыз-қыркүйек
Кытай, Европа-Азия, Қырғызстан, Өзбекістан, Қазақстан
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

5 4 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
11 Ашық Литва Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

10 9 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
12 Балтиканың ашық кубогі Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

10 9 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
13 Азия Ойындары Қыркүйек
Қытай
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

5 4 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
14 Әлем Чемпионаты Қыркүйек
Чехия
Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

5 4 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
15 Азия Чемпионатының алдындағы оқу жаттығу жиыны (жасөспірімдер) Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

10 9 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
16 Азия Чемпионаты (жасөспірімдер) Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ.

және мектеп құрама командалары

10 9 1 0 №4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Академиялық есу федерациясы, СОТБДД
АУЫР АТЛЕТИКА
Қалалық
1 Барлық жас ерекшеліктер арасында Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты Қазан Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

 

23

 

20

 

2

 

3

Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

Республикалық
1 Құрама команданы Қалыпқа келу

ЖДД бойынша  ОЖЖ

Қаңтар-Ақпан

Қостанай

Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

 

16

 

15

 

1

  Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

2 ҚР Чемпионаты –17 жас алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

6 5 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

3  

ҚР Чемпионаты –17 жас

Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

4 23 жасқа дейінгі жастар арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

6 5 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

5 23 жасқа дейінгі жастар арасындағы ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

10 8 1 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

6 Ересектер арасындағы

ҚРЧ алдындағы ОЖЖ

Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

6 5 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

7 Ересектер арасындағы

ҚР Чемпионаты

Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

7 5 1 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

8 20 жас арасында ҚР Чемпионаты           алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

6 5 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

9 20 жас арасында ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

7 5 1 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

10 2006-2007 ж.т. жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

8 7 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

11 2006-2007 ж.т. жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

9 7 1 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

12 2008 ж.т жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

11 10 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

13 2008 ж.т жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

12 10 1 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

14 Ерлер мен Әйелдер арасындағы жеке жаттығулар бойынша ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

6 5 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

15 Ерлер мен Әйелдер арасындағы жеке жаттығулар бойынша ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

7 5 1 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

16 Қазақ КСР-ның еңбегі сіңген жаттықтырушы  В.Ю.Пакты еске алуға арналған Республикалық ашық турнир алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

11 10 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

17 Қазақ КСР-ның еңбегі сіңген жаттықтырушы  В.Ю.Пакты  еске алуға арналған Республикалық ашық турнир Белгілеу бойынша Көкшетау Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

11 10 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, №3 ОРМБЖСМ

Халықаралық
1 20 жасқа дейінгі Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

2 20 жасқа дейінгі Азия Чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

3 20 жасқа дейінгі Әлем Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

4 20 жасқа дейінгі Әлем Чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

5 Ересектер арасындағы Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

6 Ересектер арасындағы Азия Чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

7 Ересектер арасындағы Әлем Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

8 Ересектер арасындағы Әлем Чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

9 17 жасқа дейінгі Азия Чемпионаты алдындағы Ожж Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

10 17 жасқа дейінгі Азия Чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

11 17 жасқа дейінгі Әлем Чемпионаты алдындағы Ожж Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

12 17 жасқа дейінгі Әлем Чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң

Құрама командасы

2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы

АФ, СДД

ӘЙЕЛДЕР КҮРЕСІ
Республикалық
1. ОЖЖ Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

2 ҚР Чемпионаты Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

3 ҚР Чемпионаты U-23 Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

4 ҚР Чемпионаты U-20 Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

5 ҚР Чемпионаты U-17 Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

6. ҚР Чемпионаты U-15 Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

7. АДД және ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

8. Н.Абдиров атындағы Республикалық турнир Белгіленуі бойынша Қарағанды қ. Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
9. З. Тамшыбаев атындағы Республикалық турнир

 

Белгіленуі бойынша Талдықорған қ. Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
10.  Экібастұз оттары Белгіленуі бойынша Екібастұз қ. Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
Халықаралық
1 Оқу-жаттығу жиыны Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

2 Халықаралық турнир И.Ярыгин атындағы Гран-При алдындағы ОЖЖ Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

3 Халықаралық турнир

Франция Гран-при

Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

4 Халықаралық турнир

«Klippan LadyOpen»

Белгіленуі бойынша г.Клиппан (Швеция) Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

5 АДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

6 Гран-При И.Ярыгин атындағы Халықаралық турнир

 

Белгіленуі бойынша Красноярск қ№ Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

7 Халықаралық турнир

«Yasar Dogu»

Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

8 Халықаралық турнир

(1-рейтингтік турнир)

Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

9 Халықаралық турнир Белгіленуі бойынша София Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

10 Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ (1-кезең) Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

11 Азия Чемпионаты алдындағы Оқу-жаттығу жиыны (2-кезең) Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

12  Азия Чемпионаты Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

13 Азия Ойындары алдындағы Оқу-жаттығу жиыны (1-кезең) Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

14 Азия Ойындары алдындағы Оқу-жаттығу жиыны (2-кезең) Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

15 Азия ойындары Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

16 Әлем Чемпионаты алдындағы Оқу-жаттығу жиыны (1-кезең) Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

17 Әлем Чемпионаты алдындағы Оқу-жаттығу жиыны (2-кезең) Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

18 Әлем Чемпионаты белгіленуі бойынша Белград Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

19 Халықаралық турнир

«DanKolov-NikolaPetrov»

Белгіленуі бойынша Пловдив Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

20 АДД және ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

21 Халықаралық турнир Белгіленуі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

22 Халықаралық турнир

«Sassari City Matteo Pellicone Memorial»

Белгілеуі бойынша г.Сассари Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 Нұр-Сұлтан қ-ң

Спорт басқармасы СДД, «Грек-рим, еркін және әйелдер күресі федерациясы»

23 Халықаралық турнир

алдындағы Оқу-жаттығу жиыны

Белгілеуі бойынша (Испания) Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
24 Халықаралық турнир

Гран — При

Белгілеуі бойынша (Испания) Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
25 Халықаралық турнир

(2- рейтинг турнирі)

Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, СДД
26 Халықаралық турнир Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
27 Оқу-жаттығу жиыны Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
28 Халықаралық турнир

алдындағы ОЖЖ

Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2   КСФК и МКиС, КММ СДД
29 Халықаралық турнир

(3- рейтинг турнирі)

Белгіленуі бойынша Құрама команда 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
30 Халықаралық турнир

 

Белгіленуі бойынша Құрама команда 8 6 2   КСФК и МКиС, КММ СДД
31 Халықаралық турнир

«А.Медведь»

белгіленуі бойынша. Минск Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
32 Халықаралық турнир

(4-Рейтинг Турнирі)

Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
33 Әлем Чемпионаты U-23 Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
34 Әлем Чемпионаты Белгіленуі бойынша Бухарест Қ Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
35 Әлем Чемпионаты алдындағы Оқу-жаттығу жиыны Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2   КСФК и МКиС, КММ СДД
36 Әлем Чемпионаты «Польша оупен» Белгіленуі бойынша. Варшава Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
37 Халықаралық турнир

алдындағы біріккен Оқу-жаттығу жиыны

белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
38 Әлем Чемпионаты алдындағы Оқу-жаттығу жиыны U-23 Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
39 ЖДД бойынша Оқу-жаттығу жиыны Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2   КСФК и МКиС, КММ СДД
40 Халықаралық турнир

Ресей ашық Кубогі

Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
41 Оқу-жаттығу жиыны Белгіленуі бойынша Алматы, Нур- Султан, 8 6 2   КСФК и МКиС, КММ СДД
42 Әскери ойындары Белгілеуі бойынша Екатеринбург Алматы, Нур- Султан, 8 6 2 0 КСФК и МКиС, КММ СДД
ЖАСТАР
Республикалық
1  ҚР ҰҚ командамен бірлескен Оқу-жаттығу жиыны Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 КС, ФБРК,
2 З.Тамшыбаевқа арналған Республикалық турнир Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК,
3 Кадеттер арасындағы КР Чемпионаты Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБШ
4 К.Мунайтпасовты еске алуға арналған Республикалық турнир Маусым                    Шымкент Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК, УТФКС обл, гг. Астана, Алматы, ЦОП
5 Кіші жасөспірімдер арасындағы КР Чемпионаты белгілеуі бойынша қараша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
6 А.Шадиев атындағы Республикалық турнир ОҚО Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
7 А.Казымбетов атындағы Республикалық турнир Қараша

Кокшетау

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
8 М.Мурсалимовты еске алуға арналған Республикалық турнир Желтоқсан Петропавловск Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
Халықаралық
1 ҰҚК бірлескен ОЖЖ Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 6 5 1 КС, ФБРК,
2 Халықаралық турнир

алдындағы ОЖЖ

Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР         КС, ФБРК,
3 Халықаралық турнир

Champions

Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБТ
4 Халықаралық турнир

«Dumitru Pirvulescu – Vasile Lorga»

Белгіленуі бойынша Бухарест Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБР
5 Халықаралық турнир

алдындағы ОЖЖ АДД және ЖДД /1-кезең/

Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 КС, ФБРК,
6 Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ АДД және ЖДД  /2-кезең/ Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР         Шымкент, Алматы, ЦОП,
7 Азия чемпионаты (7 дней) белгілеуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 2 ОМБ
8 Әлем Чемпионаты алдындағы ОЖЖ /1-кезең/ (7 дней) белгілеуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 КС, ФБРК,
9 Әлем Чемпионаты алдындағы ОЖЖ /2-кезең/ Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 КС, ФБРК,
10 Әлем Чемпионаты Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФББ, ОМБ
11 Оқу-жаттығу жиыны Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК,
12 С.Рахимовты еске алуға арналған Халықаралық турнир Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК,
13 Халықаралық турнир

 

Белгіленуі бойынша Литва, г.Шяулай Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК,
14 Н.Абдиров арналған

Халықаралық турнир

Белгіленуі Бойыншаг.Караганда Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК,
15 Халықаралық турнир

 

Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК,
16 Халықаралық турнир

алдындағы ОЖЖ

Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 ФББ
17 Халықаралық турнир Швеция белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФББ
18 Оқу-жаттығу жиыны Швеция белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБА
19 Халықаралық турнир

«Flatz Open»

белгілеуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБА
20 Халықаралық турнир

алдындағы ОЖЖ

Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК, УТФКС обл, гг. Астана, Алматы, ЦОП
21 Халықаралық турнир

 

Белгіленуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК, УТФКС обл, гг. Астана, Алматы, ЦОП
22 Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ /1-кезең/ 20.05-3.06

Алматы обл

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК, УТФКС обл, гг. Астана, Алматы, ЦОП
23 Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ /2-кезең/ 7.06-21.06

Алматы обл

Нұр-Сұлтан

Шымкент

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 КС, ФБРК, УТФКС обл, гг. Астана, Алматы, ЦОП
24 Азия Чемпионаты 23-26.06

белгілену бойынша

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБТ
25 Әлем Чемпионаты алдындагы ОЖЖ /1 кезең/ 29.06-9.07

алматы обл туркистан обл

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
26 Әлем Чемпионаты алдындағы ОЖЖ /2-кезең/ 10.07-23.07

Нур-султан

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
27 Әлем Чемпионаты 25-31.07

Италия Рим

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБТ
28 Бүкіл Әлемдік Ойындары  алдындағы ОЖЖ /1 кезең/ 14-31.10

алматы обл акмола обл туркистан обл

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
29 Бүкіл Әлемдік Ойындары    алдындағы ОЖЖ /2- кезең/ 11-25.11

алматы обл туркистан обл боровое

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
30 Бүкіл Әлемдік Ойындары    алдындағы ОЖЖ /2- кезең/ белгілеуі бойынша Құрама команда ҰОК ҚР         ФБК
31 Бүкіл Әлемдік Ойындары 26.03.11

Китай

Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
32 Халықаралық турнир

М.Расулов атындағы

Желтоқсан     Актау Құрама команда ҰОК ҚР 7 5 2 0 ФБК
БАЙДАРКА МЕН КАНОЭДА ЕСУ
Қалалық
1 Кіші жасөспірімдер арасындағы «Жазғы көңілді старты» атты №4 ОРМБЖСМ Біріншілігі Сәуір-Мамыр
Нұр-Сұлтан
ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
95 90 5   ОРМ № 4  БЖСМ
2 Кіші жасөспірімдер арасындағы Нұр-Сұлтан қ. Біріншілігі Мамыр, маусым
Нұр-Сұлтан
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
95 90 5   ОРМ № 4 БЖСМ
3 Кіші жасөспірімдер арасындағы Нұр-Сұлтан қ. күніне арналған ОРМБЖСМ Біріншілігі Шілде
Нұр-Сұлтан
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
50 45 5   ОРМ № 4 БЖСМ
4 Кіші жасөспірімдер арасындағы Спорт күніне арналған Нұр-Сұлтан қ. Біріншілігі Тамыз
Нұр-Сұлтан
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
70 65 5   ОРМ № 4 БЖСМ
5 Кіші жасөспірімдер арасындағы Мерзімнің жабылуына арналған ОРМБЖСМ Біріншілігі Қыркүйек-қазан
Нұр-Сұлтан
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
65 60 5   ОРМ № 4  БЖСМ
Республикалық
1 Тереңдетілген мед.бақылау ОЖЖ Қантар
Алматы
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
22 21 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

2 2003 және үлкен және 2004 және
кіші арасында ҚР АДД және
ЖДД бойынша Ашық Кубогы
Ақпан
Ташморе
Тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
25 20 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

3 2004-2005 ж.ж., 2006-2007
ж.ж. арасындағы Қазақстан
Республикасының көктемгі
ашық чемпионаты
20 – 30. 03. 2022ж.
Шымкент қ.
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
25 20 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

4 Тереңдетілген мед.бақылау ОЖЖ сәуір
Алматы
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
22 21 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

5 Қазақстан Республикасының
чемпионаты
2003 жылы туылған және одан
үлкен. Ә.К.К. бойынша таңдау
19 – 25.04.2022.
Алматы
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
25 20 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

6 2004 ж.т. және кіші арасында ҚР Чемпионаты 26 – 30.04.2022
Алматы
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
25 20 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

7 2005-2006, 2007–2009 ж.т.жасөспірімдер мен қыздар
арасында ҚР Чемпионаты
12 – 17.05.2022  Алматы ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
25 20 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

8 «Қайық» федерациясының ашық
Кубогы
24-28.06.2022.
Нур-Султан
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
30 24 2 4 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

9 Қазақстан Республикасының
ашық Чемпионаты және
«Динамо» СО
25-31.07
Жезқазған
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
25 20 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

10 VI- ҚР Жазғы Спартакиадасы Тамыз
Тағайындау бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
25 20 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

11 2008 ж.т. және кіші арасында «Жылдам Қайық» ҚР Біріншілігі Қыркүйек
Тағайындау бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
25 20 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

12 Қазақстан Республикасының
жарысы, ұлдар мен қыздар

2006-2007ж.т. 2008-2010 ж.т.

14-22.09.2020.
г. Алматы
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
25 20 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

13 ҚР бапкерлер жиналысы Қазан — қараша
Нұр-Сұлтан қаласы
  5  — 5 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

Халықаралық
1 Арнайы дене дайындығы
бойынша оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Қантар
Ташкент қ. (Ташморе)
(Өзбекістан)
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

2 Арнайы дене дайындығы
бойынша оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Қантар
тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

3 Арнайы дене дайындығы
бойынша оқу-жаттығу жиыны
Ақпан
Ташкент қ. (Ташморе)
(Өзбекістан)
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

4 Арнайы дене дайындығы
бойынша оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Ақпан
Тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

5 Азия Чемпионаты Ақпан наурыз
г. Паттая (Тайланд)
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
7 5 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

6 ЖДД бойынша оқу-жаттығу
жиыны
наурыз
Тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

7 Арнайы дене дайындығы
бойынша оқу-жаттығу жиыны
Ташкент қ. (Ташморе)
(Өзбекістан)
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

8 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз
Тағайындау бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

9 АДД бойынша ОЖЖ сәуір
Ташкент қ. (Ташморе)
(Өзбекістан)
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

10 АДД бойынша ОЖЖ ҚР Чемпионатының алдында
ОЖЖ
сәуір
Тағайындау бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

11 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр
Тағайындау
бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

12 I — Әлем Кубогі Мамыр
Сегед (Венгрия)
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
5 4 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

13 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр
Тағайындау
бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

14 II — Әлем Кубогі 21-24.05
Дуйсбург
(Германия)
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
5 4 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

15 Әйелдер арасындағы каноэ кубогы Мамыр
Тағайындау
бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

16 Халықаралық регатта Мамыр — маусым
Тағайындау бойынша,
Братислава (Словакия)
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
9 7 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

17 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр
Тағайындау
бойынша,
Пловдив
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
9 7 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

18 Халықаралық регатта Мамыр – маусым
Тағайындау бойынша,
Бранденбург (Германия)
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
9 7 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

19 АДД бойынша ОЖЖ маусым
Ыстық-Көл (Тамга)
(Қырғыстан)
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

20 Мектеп оқушылары арасында Гимназияданың алдында ОЖЖ Мамыр-маусым
Тағайын.

бойынша

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

21 АДД бойынша ОЖЖ маусым
тағайын.

бойын

ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

22 18 жасқа дейын және 23 жасқа
дейың Әлем Чемпионатының
алдындағы АДД бойынша ОЖЖ
маусым Тағайын.

бойын

ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

23 АДД бойынша ОЖЖ шілде тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

24 АДД бойынша оқу-жаттығу
жиыны
Шілде
Ыстық-Көл (Тамга)
(Қырғыстан)
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

25 18 жасқа дейын және 23 жасқа
дейың Әлем Чемпионатының
алдындағы АДД бойынша ОЖЖ
шілде
тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

26 18 жасқа дейын және 23 жасқа
дейың Әлем Чемпионаты
Шілде- тамыз
тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
9 7 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

27 Олимпиадалық емес түрлер
бойынша Әлем чемпионатынын
алдындағы АДД бойынша ОЖЖ
шілде
тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
7 5 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

28 Әлем чемпионаты Тамыз

Канада

ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
7 5 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

29 Қазақстан Республикасының
ашық Чемпионаты және ЦС 1997 ж. т. және одан кіші,
алдындағы АДД бойынша ОЖЖ
«Динамо»
шілде
Тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

30 О.О. алдындағы АДД бойынша ОЖЖ Шілде
Тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

31 АДД бойынша ОЖЖ тамыз
Тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

32 АДД бойынша ОЖЖ  тамыз
Тағайындау бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
2 1 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

33 АДД бойынша оқу-жаттығу
жиыны
Тамыз
Ыстық-Көл (Тамга)
(Қырғыстан)
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

34 «Жылдам қайық» атты ҚР
жарысы алдында ОЖЖ
Тамыз
Тағайынд.

бойын.

ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

35 «Жылдам қайық» атты ҚР
жарысы алдында ОЖЖ
Қыркүйек
Тағайынд.

бойын.

ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

36 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек Тағайындау
бойынша
ҚР жәнеНұр-
Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

37 «Олимпийские надежды» атты Халықаралық регата
(Olympic hopes)
Қыркүйек
Тағайындау бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
9 7 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

38 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек-қазан
Нұр-Сұлтан
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

39 АДД бойынша ОЖЖ Қазан
Тағайындау бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

40 Азия Оындарының алдындағы АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек
Тағайындау бойынша
ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
15 12 3   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

41 АДД бойынша ОЖЖ Қазан Тағайындау бойынша ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

42 Азия Ойындары Қыркүйек қараша
Тағайындау бойынша Гуанджоу (Қытай)
ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
3 2 1   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

43 АДД бойынша ОЖЖ Қараша Тағайындау бойынша ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

44 АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан
Тағайындау бойынша
Астана қаласының
құрама командасы
24 20 4   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО, БЖСМ

БАТУТТА ж/е АКРОБАТИКАЛЫҚ ЖОЛДА СЕКІРУ
Қалалық
1 Барлық жас ерекшеліктері арасында Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты  Наурыз  СК«Aspan» Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 115 110 5 5 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
2 Барлық жас ерекшеліктері арасында Нұр-Сұлтан қаласының ашық Чемпионаты  Қараша СК«Aspan» Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары Басқа қала командалары 135 130 5 5 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
3 Барлық жас ерекшеліктері арасында №1 БЖМОРСМ біріншілігі  Маусым  СК«Aspan» Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 116 110 6 4 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
Республикалық
1 Оқу жаттығу жиыны Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
2 Жас топтар арасындағы ҚР Чемпионаты (жастар, жасөспірімдер) Наурыз-Сәуір Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 15 13 2 1 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
3 Оқу жаттығу жиыны Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2   Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
4 ҚР Чемпионаты (жеке-командалық) Белгілеу бойынша        Ақпан-Наурыз Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 10 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
5 Оқу жаттығу жиыны Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
6 Жастар арасындағы ҚР Чемпионаты Сәуір              Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 17 15 2 1 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
7 Оқу жаттығу жиыны Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 14 12 2   Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
8 Көпсайыстан ҚР Чемпионаты  және ҚР Кубогі Қыркүйек-Қазан Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 10 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
9 Оқу жаттығу жиыны Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
10 Көпсайыстан ҚР Чемпионаты және ҚР Кубогі Тамыз           Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 15 13 2 1 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
11 Н. Н. Ивановты еске алуға арналған Ашық облыстық турнир Наурыз-Сәуір Караганда Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 24 21 3 3 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
12 ВКО батут гимнастикасы Федерациясының ашық Кубокі Желтоқсан Өскемен қаласы Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 22 20 2 2 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
13  Тараз ашық чемпионаты Тараз            Наурыз-Сәуір Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 22 20 2 2 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
14 Караганды ашық чемпионаты Караганда         Мамыр Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 25 22 3 2 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
15 Республикалық судьялық семинар Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының батуттық гимнастикадан оқытушы-жаттықтырушылары 5 5   Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
16 Республикалық тренерлік семинар Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының батуттық гимнастикадан оқытушы-жаттықтырушылары 5 5 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
Халықаралық
1 Халықаралық турнир

А. Ямпольский атындағы

Қаңтар Петропавловск Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2 2 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
2 Халықаралық турнир  «Ертістің таңы» Маусым  Павлодар Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2 2 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
3 Оқу жаттығу жиыны Белгілеу үшін Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 6 4 2   Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
4 Халықаралық турнир Белгілеу үшін Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 6 4 2 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
5 Оқу жаттығу жиыны Белгілеу үшін Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 6 4 2   Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
6 Халықаралық турнир Белгілеу үшін Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 6 4 2 Нұр-Сұлтан қ. ДШ және СБ, №1 БЖМОРСМ, Нұр-Сұлтан қ. батуттық  гимнастика федерациясы. СДД
БОКС
Қалалық
1 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Белгілеуі бойынша  Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қаласының құрамасы 43 25 10 8 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

Республикалық
1 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеуі бойынша  Нұр-Сұлтан Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

2 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеуі бойынша  Нұр-Сұлтан Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 55 40 15 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

3 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қ., БО Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

4 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қ., БО Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

5 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 22 16 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

6 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қ., БО Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

7 Ақмола, Қызылорда, Қостанай, Павлодар облыстарымен Астана қаласы құрамаларының арасындағы матчтық кездесу Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қаласы Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 27 20 5 2 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

8 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 22 16 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

9 ҚР Чемпионаты АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 22 16 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

10 Жалпы дайындық бойынша ОЖЖ Текелі  Алматы обл белгілеуі бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

11 Ересектер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 17 8 8 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

12 Тереңдетілген медициналық бақылау жиыны Белгілеу бойынша, Алматы обл Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 40 30 10 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

13 Сауықтыру жиыны 18 -28 желтоқсан, Сары Ағаш Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 40 30 10 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

14 Республикалық турнир Қостанай қ Нұр-Сұлтан қаласының құрамасы 17 8 8 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

Халықаралық
1 Халықаралық турнир  Президент кубогы алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

2 Халықаралық турнир  Президент Кубогы Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

3 Д. Шопоков атындағы халықаралық турнир 24 – 30 қаңтар Бішкек, Қырғызстан Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қаласының құрамасы 14 10 4 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

4 «СТРАНЖА»  халықаралық турнирі Белгілеу бойынша София қ., Болгария Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

5 «Ахмет Комерт» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша Туркия Нұр-сұлтан қаласының құрамасы 4 3 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

6 Англия және Германия құрамаларымен бірлескен ОЖЖ 22 қаңтар – 03 ақпан Алматы обл., Бокс Академиясы Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 42 34 8 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

7 Ирандағы халықаралық турнир 27.02 -05.03 Иран Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 7 4 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

8 Қазақстандық бокс Федерациясының құрметті президенті А. Кұлыбаевтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Атырау қаласы Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

9 «Иштван Боскай» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша Венгрия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 7 4 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

10 «GEE Bee» халықаралық турнирінің алдындағы ОЖЖ Алматы обл., Бокс Академиясы белгілеуі бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 17 8 8 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

11 «GEE Bee» халықаралық турнирі 05 -09 наурыз Хельсинки Финляндя Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 11 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

12 «Жібек жолы» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша Азербайджан Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 7 4 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

13 Германиядағы халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Германия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

14 «Тайланд Оупен» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Бангкок қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

15 Халықаралық турнир  «Boxam» Белгілеу бойынша Испания Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 11 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

16 Белградтағы халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Сербия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

17 Губернатор Кубогы Мамыр     Ресей Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

18 Н. Мангердің есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Украина Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

19 Қазақ   батырлары Махамбет Өтемісұлымен Исатай Тайманұлының есімдеріне арналған халықаралық турнир 25-30 сәуір Атырау қ Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

20 Даңқты боксшы, КСРО-ға еңбегін сіңірген спорт шебері Ә. Нұрмахановтың есіміне арналған халықаралық турнир 14-19 сәуір Түркістан қ Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

21 «Феликс Штамма» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Польша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

22 Жапон құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша, Жапония Ұлттық құрама 12 8 4 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

23 «Усти на Лабе» халықаралық турнир Белгілеу бойынша  Чехия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

24 «Химиктер Кубогы» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Галле қ., Германия Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

25 «Белбеу және жол» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша Қытай Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

26 «Король Кубогы» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Бангкок қ., Тайланд Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

27 Әскер генералы С. Нұрмағамбетовтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

28 Олимпиада ойындарының күміс жүлдегері С.Қонақбаев сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

29 Қ. Рысқұлбековтың есіміне арналған Халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Алматы Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

30 Халықаралық турнир «Grand Prix» Белгілеу бойынша Чехия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

31 Санкт – Петербург Губернаторының кубогы Белгілеу бойынша, Санкт-Петербург қаласы, Ресей Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

32 М.Коротковтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша                Хабаровск қаласы, Ресей Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 19 12 6 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

33 «Кардово-Кардин» халықаралық турнирі Белгілеу бойнша, Куба Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 12 8 4 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

34 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Украина 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

35 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Ресей 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

36 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Өзбекстан 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

37 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша ОЖЖ Сарағаш 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

38 С. Трестинді еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойнша, Одесса, Украина Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

39 «Индия Оупен» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Бангкок қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

40 Индонезия Президентінің кубогы Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Индонезия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

41 ТМД ойындар Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

42 Сауықтыру жиыны Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 30 20 10 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

43 Шешен Республикасының бірінші президенті Ахмет-Хаджи Кадыровтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Грозный қ Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 8 3 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

44 Қазақ ССР-на еңбегін сіңірген жаттықтырушы Р.Вахитовтың сыйына арналған Халықаралық турнир Белгілеу бойынша               Павлодар қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 8 3 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

45 Қостанай қаласының жаттықтырушыларын еске алуға арналған Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

46 Умахановты еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша               Махачкала Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 8 3 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

47 Шоқыр Бөлтекұлын еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Актау қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

48 Халықаралық турнир К.Абдалиева Белгілеу бойынша Шымкент қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 17 15 2 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

49 Ю. Арбачаковтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Кемерово Россия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

50 Ресейге еңбегін сіңірген Спорт шебері  А.Тищенконың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Омск қаласы Ресей Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

51 В.Н.Борисовтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Красноярск қаласы, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

52 Кеңес одағының батыры Қарақозы Әбдәлиевті еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

53 Ресейге еңбегін сіңірген Спорт шебері  В.Шишовтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Самара қаласы, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

54 ҚР еңбегін сіңірген спорт шебері Данияр Елеусіновтың сыйына арналған республикалық турнир Белгілеу бойынша Орал қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

55 Польша елінде өтетін халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Гданьск, Польша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

56 «Таммер» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Финляндия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

57 ASBC Grand Slam Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

58 Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Финляндия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

59 Б. Акшолаковтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ақтөбе Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

60 «Мұнайшы елдер арасындағы Әлем Кубогы» халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ханты – Мансийск қаласы, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

61 Ливенцевті еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Белоруссия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

62 Ғалым Жарылғаповтың есіміне арналған халықаралық турнир 18-23 желтоқсан Қарағанды қ Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ-ң

СОТБДД, ОРДО

ӘЙЕЛДЕР БОКСЫ
Республикалық
1 ЖДД бойынша ОЖЖ Алматы облысы, Қаңтар, 21 күнге дейін Облыстардың құрамалары 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
2 КР Чемпионаты алдындағы ЖДД бойынша ОЖЖ 1 кезең Алматы облысы, белгіленуі бойынша 18 күнге дейін ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
3 АДД бойынша ОЖЖ  Щучинск қаласы Белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 14 12 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
4 ҚР Чемпионаты алдындағы АДД бойынша ОЖЖ 2 кезең Алматы облысы, белгіленуі бойынша 18 күнге дейін ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
5 АДД бойынша ОЖЖ Шымкент қаласы, белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
6 ЖДД бойынша ОЖЖ Алматы облысы, белгіленуі бойынша 18 күнге дейін ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
7 ЖДД бойынша ОЖЖ 1 кезең Алматинская обл. апрель-май, Май-июнь, май, июнь до 18 дн. ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
8 АДД бойынша ОЖЖ Шымкент қаласы белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
9 Бокс бойынша ҚР Президенті Кубогі Белгіленуі бойынша ҰҚК ҚР 8  5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
10 ҚР Чемпионаты алдындағы АД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 18 15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
11 ҚР Чемпионаты алдындағы ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы   15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
12 Әйелдер арасында бокс бойынша ҚР Чемпионаты Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 19 15 3 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
13 Іріктеу турниріңің алдындағы ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 15 13 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
14 Азия ойындарына іріктеу турнирі Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 11 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
15  Ғ.Жарылғапова естелігіне арналған халықаралық турнир Қарағанды қаласы,  желтоқсан Облыстардың құрамалары және шетелдік елдер 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
16 Қалыпқа келу жиыны Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 14 12 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
17 АДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 18 15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
18 АД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 18 15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
19 Конфедерация Кубогі Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
Халықаралық
1 Өзбекстан құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгіленуі бойынша Өзбекстан ҚР ҰҚК 9 8 9   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
2 Бокс бойынша халықаралық турнир Сербия қаңтар ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 7 1 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
3 Бокс бойынша халықаралық турнир Болгария Белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
4 Бокс бойынша халықаралық турнир Венгрия белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 18 12 6   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
5 Бокс бойынша халықаралық турнир Финляндия белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 18 12 6   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
6 Халықаралық турнир Қырғызстан, белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 11 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
7 Бокс бойынша халықаралық турнир Швеция белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
8 Бокс бойынша халықаралық турнир Польша белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
9 Бокс бойынша халықаралық турнир Франция белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
10 Бокс бойынша халықаралық турнир Сербия белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 10 7 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
11 Украина құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
12 Азия Чемпионаты U-22 20-27.01.2021 г. Ташкент НСК РК 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
13 Ресей құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
14 Бокс бойынша халықаралық турнир Испания белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
15 Бокс бойынша халықаралық турнир Германия белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
16 Әлем Чемпионаты алдындағы ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
17 Әлем Чемпионаты алдындағы АДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
18 Әлем Чемпионаты алдындағы АД бойынша ОЖЖ 25.04-05.05.21

Стамбул

ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
19 Әлем Чемпионаты 06-16.05.2021 Стамбул ҰҚК ҚР 5 3 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
20 АҚШ құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
21 ЖДД бойынша ОЖЖ 2 кезең Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
22 Бокс бойынша халықаралық турнир Кипр белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
23 Бокс бойынша халықаралық турнир Ресей белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 7 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
24 Бокс бойынша халықаралық турнир Украина белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 7 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
25 Бокс бойынша халықаралық турнир Чехия Белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
26 Бокс бойынша халықаралық турнир Тайпэй белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
27 Жастар арасында бокс бойынша Әлем Чемпионаты Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
28 Бокс бойынша халықаралық турнир Грекия белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
29 Бокс бойынша халықаралық турнир Польша белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
30 Бірлескен ОЖЖ Ирландия Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
31 Бокс бойынша халықаралық турнир Турция белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 8 5 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
32 АДД бойынша ОЖЖ Шучинс қаласы белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 18 15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
33 Бокс бойынша халықаралық турнир Хорватия белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
34 АДД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан қаласы белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
35 Алыс және жақын шетелдік құрама командалармен бірлескен ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
36 Бокс бойынша халықаралық турнир Қарағанды белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 14 12 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
37 Бокс бойынша халықаралық турнир Белоруссия белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
38 Бокс бойынша халықаралық турнир Ресей белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 9 7 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
39 Бокс бойынша халықаралық турнир Нидерланды белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
40 Бокс бойынша халықаралық турнир Үндістан белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
41 Бокс бойынша халықаралық турнир Латвия белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
42 Бокс бойынша халықаралық турнир Атырау белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
43 Бокс бойынша «ASBC Grand Slam» Чемпионат Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
44 АДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 18 15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
45 Азия ойындары Қыркүйек ҰҚК ҚР 5 3 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
46 АҚШ құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҰҚК ҚР 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
47 Түркия құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгіленуі бойынша Сб.областей 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
48 Бокс бойынша халықаралық турнир Нұр-Сұлтан қаласы белгілеуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
49 АДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 18 15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
50 АД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 18 15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
51 Әлем Кубогі Белгіленуі бойынша ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
2004-2005 жыл жастар (17-18 жас) және 2006-2007 жылғы юниорлар
Республикалық
1  2004-2005 жылғы жастар, 2006-2007 жылғы юниорлар арасында ҚР Чемпионаты Белгіленуі бойынша Құрама командалар  19  15  3 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
2 ЖДД және АЖЖ бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
3 Республикалық  турнир Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
4 Республикалық турнир Белгіленуі бойынша, Шымкент ҚР БҚ 15 12 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
5 Сайуықтыру ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 18 15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
6 Республикалық турнир Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
7 ҚР Чемпионаты Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 19 15 4   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
8 Қалыпка келу ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 18 15 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
9 Республикалық турнир Павлодар қаласы Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 16 13 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
10 Республикалық турнир тамыз, Мақтарал ҚР БҚ 10 7 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
Халықаралық
1 Ресеймен бірлескен ОЖЖ Халықаралық турнир Очигава Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 13 12 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
2 Бокс бойынша халықаралық турнир Сербия қаңтар ҚР ҰҚК Облыстардың құрамы 7 5 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
3 Жастар арасында Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ

І — кезең

Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 19 15 4   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
4 Жасөспірімдер арасында Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ

І — кезең

Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 19 15 4   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
5 Халықаралық турнир алдыңдағы ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
6 Халықаралық турнир Белгіленуі бойынша, Ресей, Ханты-Мансийск СДД, ОРДО 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
7 Халықаралық турнир Сербия Ұлты Кубогі Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
8 Ресей және Қытаймен бірлескен ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 19 15 4   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
9 Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ

ІІ — кезең

Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 19 15 4   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
10 Жастар арасында Азия Чемпионаты ІІ — кезең Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
11 Жасөспірімдер Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 14 12 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
12 Жасөспірімдер Азия Чемпионаты Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
13 Халықаралық турнир Шардара қаласы Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 18 15 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
14 Халықаралық турнир

Ұлан-Батыр (Монғолия)

Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
15 Халықаралық турнир Челябинск қаласы (Ресей) Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
16 Халықаралық турнир Бұхара қаласы (Өзбекстан) Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 13 10 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
17 ОЖЖ бірлескен жиыны Украина,Ресей,Индия Белгіленуі бойынша ҚР БҚ 14 12 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
18 Е.Ибраимов атындағы халықаралық турнир маусым, Алматы ҚР БҚ 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
19 Украина халықаралық турнирі алдындағы ОЖЖ шілде, Шымкент ҚР БҚ 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
20 Халықаралық турнир шілде, Украина ҚР БҚ 9 6 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
21 Әлем Чемпионаты алдындағы ОЖЖ 1 кезең тамыз, Алматы ҚР БҚ 8 6 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
22 Әлем Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Қыркүйек ҚР БҚ 8 6 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
23 Әлем Чемпионаты Қыркүйек, белгіленуі бойынша ҚР БҚ 5 3 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
24 Бүкілресейлік турнир Челябинск қаласы, қараша ҚР БҚ 10 7 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
ВЕЛОСПОРТ
Қалалық
1 ЖДД туры (ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер) Нұр-Сұлтан.  08.01.2022 БЖМОРСМ №6 6 150 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
2 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты  барлық жастар (маунтинбайк Олимпик) Нұр-Сұлтан. 30.01.2022 БЖМОРСМ №6 6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
3 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты  барлық жастар (Маунтинбайк марафон) Нұр-Сұлтан 06.02.2022 БЖМОРСМ №6 6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
4 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты  барлық жастар (маунтинбайк Шорт-трек) Нұр-Сұлтан 05.03.2022 БЖМОРСМ №6 6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
5 Нұр-Сұлтан қалалық кубогы маусымның ашылуы (тас жолы) барлық жастар Нұр-Сұлтан 27.04-29.04.2022 БЖМОРСМ №6 6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
6 Республикалық  жарыс МТБ ХСО, ХСЕ
13-14 жас, 15-16 жас ұлдар, қыздар
Нұр-Сұлтан 1.05.2022-4.05.2022 ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ №6
6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
7  Нұр-Сұлтан қалалық кубогы (тасжол) 15-16, 13-14 жас Ұлдар қыздар Нұр-Сұлтан 18.05-20.05.2022 БЖМОРСМ №6 6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
8 «Астана Орманы» ЖШС сыйлығы жүлдесіне арналған республикалық көпкүндік жарыс 13-14 ұлдар, қыздар Нұр-Сұлтан 31.05.2022-04.06.2022 ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ №6
6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
9 «Юный целинник» Республикалық көпкүндік жарысы 15-16 жас ұлдар, қыздар Нұр-Сұлтан 14.06-20.06.2022 ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ №6
6 150 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
10 Нұр-Сұлтан қалалық кубогы (тасжол) 15-16, 13-14 жас Ұлдар қыздар Нұр-Сұлтан Велосипед жолы Автомагистралды айналып өту 25.06-27.06.2022 БЖМОРСМ №6 6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
11 Ильяновты еске алуға арналған республикалық жарыс (Құтжан Бағланның еске алуға арналған критериақыл) 13-14 жас Ұлдар қыздар Нұр-Сұлтан 16.08.-20.08.2022 ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ №6
10 150 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
12 Нұр-Сұлтан қаласының көпкүндік чемпионаты Барлық жастағы  (жабылу маусымы) Нұр-Сұлтан Қазан 10.09.2022 ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ №6
10 150 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
13  Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты (трек спринттік жарыс) Жасөспірімдер, жасөспірімдер, ұлдар, қыздар 15-16, 13-14 жас Нұр-Сұлтан Қазан

21.10-24.10.2022

ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ №6
10 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
14 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты (трек қарқынды жарыс) Жасөспірімдер, жасөспірімдер, ұлдар, қыздар 15-16, 13-14 жас Нұр-Сұлтан Қараша

01.11-4.11.2022

ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ №6
10 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
15 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты  (Маунтинбайк, велокросс) барлық жастар Нұр-Сұлтан Қараша 13.11.2022 БЖМОРСМ №6 6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
16 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты  (Маунтинбайк, элюминатор) барлық жастар Нұр-Сұлтан Желтоқсан 03.12.2022 БЖМОРСМ №6 6 100 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
17 ЖДД туры (ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер) Нұр-Сұлтан Желтоқсан 17.12.2022 БЖМОРСМ №6 6 150 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
18  Жаңа жылдықКросс, барлық жастар Нұр-Сұлтан Желтоқсан 30.12.2022 БЖМОРСМ №6 6 150 2 5  №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
Республикалық
Тас жолы
1 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз
Қырғызстан Шымкент
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
2 Шымкент қаласының ашық кубогы
ерлер мен әйелдер арасында (Жастар 17-18 жас)
04.03-06.03.2022
Шымкент
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
3 Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты алдында ОЖЖ Наурыз
Қырғызстан Шымкент         Актау
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
4 Қазақстан Республикасының қысқы Чемпионаты ерлер, әйелдер (жасөспірімдер 17-18 жас). 23.03-27.03.2022
Актау
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
5 КРЕСЖ Ж.Сүлейменовтың жүлдесіне арналған республикалық жарыс. жасөспірімдер арасында 15-16жас 28.03-01.04.2022
Кызылорда
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
6 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
жасөспірімдер арасында көпкүндік жарыс
Наурыз-Сәуір
Шымкент
Кызылорда
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
7 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
жасөспірімдер арасында көпкүндік жарыс
05.04-10.04.2022
Кызылорда
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
8 КСРО СШ М. Сатыбалдиевтың жүлдесіне арналған Республикалық жарыс
15-16 жастағы жастар
15.04-18.04.2022
Кызылорда
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
9 Қаз ССР ЕСЖ В.З. Лиді еске алуға арналған республикалық жарыс
13-14, 15-16 жастағы жасөспірімдер
27.04-30.04.2022 Кызылорда ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
10 Қазақстан Республикасының Таулы аймақтағы Чемпионаты  алдында ОЖЖ
ерлер арасында
Сәуір-мамыр
АО
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
11 Қазақстан Республикасының Таулы аймақтағы Чемпионаты
ерлер арасында, (жасөспірімдер 17-18 жас)
12.05.-16.05.2022
Талдыкорган
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
12 КСРО СШ Е. Червоненконың
Республикалық көпкүндік жарысы
13-14 жастағы жасөспірімдер
03.05-08.05.
2022г.
г. Кызылорда
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
13 ХДСШ Н.Бондаренконың республикалық жарысы.
ересектер, жастар
01-09.05.2022г.
г. Талгар
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
14 Қазақстан Республикасының көпкүндік Чемпионаты алдында ОЖЖ жасөспірімдер арасында.
Республикалық жарыс
Май
Боровое
Павлодар
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
15 Қазақстан Республикасының көпкүндік Чемпионаты жасөспірімдер қыздар арасында.                     Республикалық көпкүндік жарысы әйелдер 19.05-22.05
2022г.
Павлодар
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
16 Республикалық жарыстар
«Жетісу шуғыласы» ұлдар мен қыздар 15-16; 13-14 жас
24.05-28.05.
2022г.
Талдыкорган
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
17 Республикалық жарыстар
ұлдар мен қыздар 15-16
28.04-01.05.2022
Атырау
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
18 «Астана Орманы» ЖШС сыйлығы жүлдесіне арналған республикалық көпкүндік жарыс 13-14 ұлдар, қыздар 31.05-04.06.
2022г.
Нур-Султан
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
19 КСРО СШ, ҚР ЕСЖ А.И. Шораевтың жүлдесіне арналғанРеспубликалық көпкүндік жарыс 15-16, 13-14 жас ұлдар, қыздар 01.06-04.06.2022
Уральск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
20 «Олимпиада үміті» Республикалық көпкүндік жарысы
13-14 жылдағы жасөспірімдер
06.06-12.06.
2022г.
г. Сарань
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
21 «Юный целинник» Республикалық көпкүндік жарысы 15-16 жас ұлдар, қыздар 13.06-19.06.
2022г.
г. Нур-Султан
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
22 Олимпиада ойындарының чемпионы А. Винокуровтың жүлдесіне арналған Республикалық көпкүндік жарыс
15-16 жастағы жасөспірімдер
20.06-26.06. 2022г.
г. Петропавловск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
23 АДД бойынша ОЖЖ Июнь
Боровое
АО
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 ДШжСБ БЖМОРСМ №6 ДСД, КРВСФ, ҚР ҰОҚ
24 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты ерлер/әйелдер,жастар, жасөспірімдер 19.06-26.06.22г  По назначению ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
25 АДД бойынша ОЖЖ маусым-шілде
ЗКО
Боровое
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
26 Оқушылардың гимназияда 15-16 жас ұлдар, қыздар
Қазақстан Республикасының Чемпионаты .
13-14 жылдағы жасөспірімдер мен қыздар арасында
08.07-14.07.2022г.
Уральск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
27 АДД бойынша ОЖЖ шілде
ВКО
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
28 «Школьник Казахстана» 52-ші дәстүрлі көпкүндік ашық Республикалық жарысы (жастар) 01.08-07.08.
2022г.
Усть-Каменогорск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
29 АДД бойынша ОЖЖ тамыз
ВКО
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
30 А. Құнанбаев-«Абай Жолы» арналған
Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты. көпкүндік жарыс
10.08-18.08.2022
Усть-Каменогорск,
по ВКО
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
31 «Gran Prix Katon-Karagay» Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты
MASTERS
19-20.08.2022г ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
32 Ильяновты еске алуға арналған республикалық жарыс (Құтжан Бағланның еске алуға арналған критериақыл) 13-14 жас Ұлдар қыздар 16.08-20.08.
2022г.
Нур-Султан
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
33 А. Мартыновичты еске алуға арналған Республикалық жарысы 13—14 жастағы жасөспірімдер 22.08-27.08.
2022г.
Петропавловск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
34 Республикалық жарыс
15-16 жастағы жасөспірімдер
24.08-27.08.2022 Актау ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
35 АДД бойынша ОЖЖ тамыз
Алматы
АО
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
36 Халықаралық жарыс
«TourofAlmaty»
Ерлер, әуесқойлар арасында
26.08-28.08.2022
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
50 35 15 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
37 АДД бойынша ОЖЖ қыркүйек
АО
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
38 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
көпкүндік жарысы
15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер
19.09-24.09.2022
г. Талдыкорган
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
39 А. Кивилевты еске алуға арналған Республикалық жарысы
критериум,
15-16, 13-14 жастағы жастар, жасөспірімдер
24.09-25.09
2022г.
г. Талдыкорган
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
40 АДД бойынша ОЖЖ қазан
.Шымкент, Туркестанская обл.
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
41 Қазақстан Республикасының Чемпионаты.критериум (ерлер, әйелдер, жасөспірімдер
ҚР Кубогы
14.10-18.10.2022
г.Шымкент, Туркестанская обл
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
42 «Түркістан» туры по назначению
г.Туркестан
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
189 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
43 Қалыпына келтіру ОЖЖ қараша Киргизия боровое АО ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
44 ЖДД бойынша ОЖЖ желтоқсан Киргизия боровое АО ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
Трек — Қарқыны, Трек — Спринт
1 АДД бойынша ОЖЖ ақпан
Нур-Султан
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
2 Қазақстан Республикасының қысқы ашық біріншілігі қарқынды және спринтерлік түрлерде ерлер мен әйелдер арасында.
Қазақстан Республикасының қысқы біріншілігі қарқынды және спринтерлік түрлерде  жасөспірімдер мен қыздар арасында.
24-28.02.2022 г.
г. Нур-Султан
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
3 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір
Алматы
Нур-Султан
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
4 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты. Омниум, Мэдисон. (ерлер мен әйелдер арасында.).
Қазақстан Республикасының Чемпионаты,
4 күндік топтық жарыс (жасөспірімдер мен қыздар арасында.).
Қазақстан Республикасының чемпионаты Гит (1000;500;200 м) 15-16 жастағы жасөспірімдер. Республикалық жарыс қарқынды түрлерде(ерлер мен әйелдер арасында.)
Республикалық жарыс қарқынды түрлерде (жастар15-16 жас)
Республикалық жарыс Спринт, Кейрин. жасөспірімдер мен қыздар арасында
Республикалық жарыс Спринт, Кейрин.15-16 жастағы жасөспірімдер.
12-15.04.2022 г.
г. Нур-Султан
г. Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
5 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір
Алматы
Нур-Султан
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
        №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
6 Қазақстан Республикасының Чемпионаты. Көпкүндік спринтерлік Омниумде 16 жасқа дейінгі жасөспірімдер.   Қазақстан Республикасының Чемпионаты
3 күндік топтық жарыс
жасөспірімдер мен қыздар  15-16лет
РЖ қарқынды түрлері  (қыздар мен ұлдар 13-14)
21-25.04.2022 г.
г. Нур-Султан
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
7 Халықаралықжарыс «SilkWaySeries Kazakhstan» CL1,CL2.
Ерлер, әйелдер, жасөспірімдер
25-30.04.2022 г. г. Нур-Султан
г. Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
52 40 12   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
8 АДД бойынша ОЖЖ шілде
Нур-Султан
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
        №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
9 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты спринтерлік түрлерде ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында
Қазақстан Республикасының чемпионаты спринтерлік омниум қыздар мен ұлдар 13-14; 15-16 жас
25-30.07.2022 г.
г. Нур-Султан
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
10 АДД бойынша ОЖЖ тамыз
Нур-Султан
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
        №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
11 Оқушылардың гимназияда 15-16 жас ұлдар, қыздарр  спринтерлік, қарқынды түрлерде.
Қазақстан Республикасының Чемпионаты қарқынды спринтерлік түрлері
13-14;15-16 жас)
11-15.08.2022 г. г. Нур-Султан ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
200 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
12 АДД бойынша ОЖЖ қыркүйек
Нур-Султан
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
13 Қазақстан Республикасының Чемпионаты. Омниумде және көпкүндік Мэдисон. 16 жасқа дейінгі жасөспірімдер
Республикалық жарыс қарқынды түрлерде (жастар15-16 жас)
Республикалық жарыс Спринт
(юноши, девушки 13-14;15-16 лет)
26-30.09.2022 г. г. Нур-Султан
г. Алматы.
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
14 АДД бойынша ОЖЖ қазан
Нур-Султан
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
15 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ.  көпкүндік мэдисон (3 күн), Гонка Выбывание (ерлер, әйелдер, жеткіншектер).
Қазақстан Республикасының чемпионаты Гит (1000;500;200 м) 15-16 жастағы, жасөспірімдер.
Республикалық жарыс қарқынды түрлерде (жастар15-16 жас)
Республикалық жарыс Спринт, Кейрин.15-16 жастағы жасөспірімдер.
25-30.10.2022 г.
г. Нур-Султан
г. Алматы.
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
16 АДД бойынша ОЖЖ қараша
Нур-Султан
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
17 Қазақстан Республикасының Чемпионаты,
4 күндік топтық жарыс
ерлер мен әйелдер арасында
Республикалық жарыс қарқынды түрлерде (жастар15-16 жас, жасөспірімдер)
05-10.11.2022 г.
г. Нур-Султан
г. Алматы.
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
Маутинбайк
1 АДД бойынша ОЖЖ қаңтар Шымкент Туркестанская обл ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
2 Қысқы ҚР Чемпионаты ХСЕ, ХСС
Ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер
01.02-04.02.2022
г. Шымкент, Туркестанская обл
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
3 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан-Наурыз
Шымкент, Туркестанская обл
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
4 ҚазақстанРеспубликасыныңЧемпионаты. Велокросс. жасөспірім ұлдар мен қыздар, жастар 13-14;15-16 лет. 04.03-06.03.2022
г. Шымкент
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
5 А. Ломакинды еске алуға арналған Республикалықжарыс.
Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер
30.03-31.03.2022
г. Шымкент
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
6 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз
АО
Шымкент
Тараз
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
7 Қысқы Қазақстан Республикасының Чемпионаты ХСР (жеке жарыс, тауға қарай жарысу) және ХСО (кросс-кантри Олимпик ) ерлер, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар.
Республикалық жарыс ХСР, ХСО(ұлдар мен қыздар 13-14, 15-16 жас).
01.04-05.04.2022 г. АО г. Капшагай ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
8 Республикалық жарыс
ХСЅ (көпкүндік жарыс)
Чемпиондар арасында «Мемориал»
Masters және Әуесқойлар, жастар, жасөспірімдер
06.05-10.05.2022
г. Костанай
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
9 АДД бойынша ОЖЖ мамыр
Костанай
Боровое
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
10 Оқушылардың гимназияда 15-16 жас ұлдар, қыздар  ХСО, ХСС
ҚР Чемпионаты ХСО, ХСС
жастар, жасөспірімдер
13-14 лет.
11.05-15.05.2022
г. Костанай
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
11 К. Байтасовқа арналған Республикалықжарыс.
Велокросс, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар.
31.05-02.06.22
г. Тараз
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
12 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр-маусымы
Тараз
Боровое
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
13 ҚР чемпионаты. Марафон ХСМ ерлер, әйелдер, жасөспірімдер 03.06-05.06.2022
г. Тараз.
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
14 «Жетісу шуғыласы» Республикалық жарысы ХСЕ, XCO
(ұлдар/қыздар 13-14/15-16 жас) )
13.06-14.06.2022
г. Талдыкорган
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
15 АДД бойынша ОЖЖ Маусым-Шілде
АО
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
16 ҚР чемпионаты DHI
(скоростной спуск)
ерлер, әйелдер
02-03.07.2022
Алматы
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
17 АДД бойынша ОЖЖ Шілде
АО
Алматы
Боровое
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
18 Қазақстан Республикасының ЧемпионатыХСR (эстафета). ерлер, әйелдер, жастар, жасөспірімдер арасында. 16.07-18.07.2022
Алматинская Область ( по назначению )
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
19 Ұлттық Қазақстан Республикасының Чемпионаты ХСО, ХСС ерлер, әйелдер, жастар және жасөспірімдер арасында.

ҚР чемпионаты (ұлдар/қыздар 13-14/15-16 жас)

19.07-24.07.2022
Алматинская Область ( по назначению )
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
20 В.В.Копенкинда еске алуға арналған Республикалық жарыс барлық жастар 21-25.08.2022г
г.Риддер, ВКО
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
21 ҚР СШ Хаджи Дурсун Оглы Гуняйдинды еске алуға арналған Республикалық жарыс.
Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер
02.09-04.09.2022
г. Тараз
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
22 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек-Қазан
АО
Алматы
Боровое
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
23 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
ХСЅ (көп күндік жарысы) ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында.
РЖ XCT (Жеке), XCP (Топтық, тауғакөтерілу)  15-16 жастағы жасөспірімдер мен қыздар.
01.10-06.10.2022
АО,
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
24 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
XCS (көпкүндік жарыс) жасөспірімдер мен қыздар арасында  13-14;15-16 жас.
Қазан
АО
Алматы
Боровое
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
25 Қазақстан Республикасының Чемпионаты XCS (көпкүндік жарыс) жасөспірімдер мен қыздар арасында  13-14;15-16 жас. 07.10-10.10.2022
АО,
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
26 Е. Пернебековты еске алуға арналған Республикалық жарыс.
Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер
20.10-22.10.2022
г. Шымкент
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
291 204 51 32 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
ВМХ
1 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір-Мамыр
АО
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
2 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
ВМХ – Supercross- 1 Тур
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер
Сәуір-Мамыр
По назначению
г.Талгар
Алматинская обл
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
3 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
4 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
ВМХ – Supercross -2 Тур
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер
Мамыр ( по назначению)г.
г.Текели
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
5 АДД бойынша ОЖЖ Маусым ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
6 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
ВМХ – Supercross- 3 Тур
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер
Маусым  ( по назначению)
г.Усть-Каменогорск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
7 АДД бойынша ОЖЖ Маусым ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
8 РЖ «Жетісу шуғыласы» ВМХ – Classic ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер 02.06-04.06.2022
Текели
Алматинская обл
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
9 АДД бойынша ОЖЖ Шілде ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
10 Ұлттық Қазақстан Республикасының Чемпионаты ВМХ-Racing және командалық эстафета
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер
Шілде ( по назначению)
г.Усть-Каменогорск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
11 АДД бойынша ОЖЖ Шілде ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
12 РЖ ШҚО Ашық Чемпионаты Шілде( по назначению)
г.Усть-Каменогорск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
13 Велосипед спортының жаттықтырушылары мен мамандарына арналған
біліктілікті арттыру курстары ВМХ
Шілде( по назначению)
г.Усть-Каменогорск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
4 3 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
14 АДД бойынша ОЖЖ Тамыз ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
15 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
ВМХ – Supercross-4 Тур
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер
Тамыз  ( по назначению)
г.Усть-Каменогорск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
16 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
17 Қазақстан Республикасының кубогы
ВМХ – Supercross
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер
Қыркүйек ( по назначению)
г.Усть-Каменогорск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
18 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
33 30 3   №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
19 Қазақстан Республикасының командалық Чемпионаты ВМХ  ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер Қыркүйек ( по назначению)
г.Усть-Каменогорск
ҚР оқк
БЖСМ
БЖМОРСМ     ДСД
187 102 51 36 №6 ОРМБЖСМ, Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, НКВСФ
ГРЕК-РИМ КҮРЕСІ
ЕРЕСЕКТЕР
Республикалық
1 ЖДД ж/е АДД,ТТД бойынша ОЖЖ Қаңтар -Ақпан Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Шымкент қ. Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
2 23 жасқа дейін ҚР Чемпионаты Ақпан-Наурыз Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
3 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір-Мамыр Ақмола обл. СҚО Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
4 М.Сапарбаевты еске алуға арналған Республикалық турнир Мамыр Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 10 3 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
5 Қалпына келтіру ОЖЖ Маусым-шілде Нұр-Сұлтан қ. СКО,Ақмола обл. Алматы обл. Жамбыл обл. Шымкент қ. Ақтөбе қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
6 Рейтингтік турнир Шілде Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
7 ЖДД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан қ. СКО,Ақмола обл. Алматы обл.  Жамбыл обл. Шымкент қ. Ақтөбе қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
8 ТТД бойынша ОЖЖ Тамыз-қыркүйек ҚР Ұлттық құрама,Облыс федерация құрамы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
9 «Конфедерация кубогы»1-2-3-4 іріктеу кезең  жартылай финал, Қазан-желтоқсан Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 12 10 3 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
10 ЖДД ж/е АДД,ТТД бойынша ОЖЖ  2 кезең Қараша  Алматы обл.Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
11 Ересектер арасында ҚР  Чемпионаты алдында  ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Қазан-Қараша Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
12 Ересектер арасында ҚР Чемпионаты алдында ТТД бойынша ОЖЖ Қараша Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Щучинск қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
13 Ересектер арасында ҚР Чемпионаты Қараша-желтоқсан Шымкент қ. Ақтөбе қ.Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 10 3 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
14 Республикалық турнир алдында ОЖЖ Қараша-желтоқсан  Нұр-Сұлтан қ. СКО,Ақмола обл. Алматы обл.  Жамбыл обл. Шымкент қ. Ақтөбе қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
15 ЖДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан  Нұр-Сұлтан қ. СКО,Ақмола обл. Алматы обл.  Жамбыл обл. Шымкент қ. Ақтөбе қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
16 Республикалық турнир «Н. Абдиров» Желтоқсан  Қарағанды қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 10 3   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
17 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы         Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
Халықаралық
1 Халықаралық турнир алдында ОЖЖ 05-15.01.2022 ж.Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
  Азия Чемпионаты алдында ЖДД бойынша  ОЖЖ  1 кезең Қаңтар -Ақпан Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Шымкент қ. Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
2 АЧ алдында АДД бойынша  ОЖЖ  2 кезең Қаңтар-Ақпан Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ. Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
3 АЧ алдында ТТД бойынша  ОЖЖ  3 кезең Ақпан Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ. Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
4 Халықаралық турнир Гран-При 15-20.01.2022 ж. Франция Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
5 Халықаралық турнир Гран-При Zagreb 16-17.01.2022 ж. Грузия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
6 Азия чемпионаты Сәуір Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2     Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
7 Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Сәуір-мамыр Нұр-Сұлтан қ. СКО,Ақмола обл. Алматы обл. Жамбыл обл. Шымкент қ. Ақтөбе қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 21 20 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
8 U-23 жасқа дейін жастар, жастар, жасөспірімдер  арасында ХТ 17-18.04.2022 ж. Испания Аликанте қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
9 Халықаралық турнир los Alcazares Cәуір Испания Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
10 «Болат Турлыхановтың кубогы үшін» Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Мамыр Алматы обл, Акмола обл, Шымкент Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
11 «Болат Турлыхановтың кубогы үшін» Халықаралық турнир 15-20 мамыр Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
12 Ересектер, жастар арасында Халықаралық турнир 28-29.05.2021 ж. (Италия) Сосари қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
13 Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Мамыр-Маусым Нұр-Сұлтан қ. СКО,Ақмола обл. Алматы обл. Жамбыл обл. Шымкент қ. Ақтөбе қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
14 Халықаралық турнир U23 01-06 маусым Түркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
15 Халықаралық турнир Petko Sirakov 19-22.05.2022 ж. Болгария София Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
16 Ересектер, арасында Халықаралық турнир 08-13.06.2021 ж.Польша Варшава қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
17 Ересектер, жастар арасында Халықаралық турнир 18-20.06.2021 ж. Түркия Стамбул қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
18 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ 07-23 маусым Армения, Венгрия, Грузия, Қазақстан Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
19 Халықаралық турнир «Grand Prix of Spain» алдында ОЖЖ Шілде Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»Тараз қ. Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
20 Халықаралық турнир И. Подубного 27-30 тамыз МәскеуРесей Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
21 Халықаралық турнир «Grand Prix of Spain» Шілде Мадрид қ. (Испания) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
22 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 1- кезең. Шілде Алматы обл.Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
23 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 2- кезең. Шілде-тамыз Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
24 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 3- кезең. Тамыз  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
25 Азия ойындарының алдында ОЖЖ Тамыз-қыркүйек Алматы обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 1     Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
26 ТТД бойынша ОЖЖ Тамыз-қыркүйек ҚР Ұлттық құрама,Облыс федерация құрамы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
27 «Конфедерация кубогы»1-2-3-4 іріктеу кезең  жартылай финал, Қазан-желтоқсан Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 12 10 3 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
28 23 жасқа дейін Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ  1 кезең. Шілде  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
29 23 жасқа дейін Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ  2 кезең. Тамыз-қыркүйек Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
30 Әлем кубогының алдында ОЖЖ    1 кезең Қазан-Қараша Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
31 Ересектер, жастар арасында Халықаралық турнир 03-05.09.2021 ж. Дания  Хернинг қ. ҚР Ұлттық құрама,  Облыс федерация құрамы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
32 Халықаралық турнир «Grand Prix of Germany» алдында ОЖЖ тамыз Дормаген қ. (Германия) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
33 Халықаралық турнир «Grand Prix of Germany» тамыз Дормаген қ. (Германия) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
34 Халықаралық турнир lon Cornianu Ladislau Simon 5-7 тамыз Бухарест Руминия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
35 Әлем чемпионаты Қыркүйек  Сербия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 1     Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
36 Азия ойындары 10-25.09.2022 ж. Гуанджоу Қытай Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
37 23 жасқа дейін Әлем чемпионаты қазан Испания Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 1 1     Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
38 Халықаралық турнир «О. Караваев» 17-19 қараша Минск қ.(Беларусь) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
39 Әлем кубогы қараша Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2     Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО
ЖАСТАР
Республикалық
1 Жастар арасында ҚР ҰҚК бірлескен ОЖЖ 28.01-16.02.2021 ж. Алматы обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
2 ТМТ (УМО) 16-19 ақпан Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
3 ҚРЕСЖ Совидский жүлдесі үшін ашық  жастар арасында Республикалық турнир Ақпан Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
4 Жастар арасында ҚР Чемпионаты және жастар ойындары алдында ОЖЖ Сәуір Алматы обл. Щучинск қ. СҚО Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 Жастар арасында ҚР Чемпионаты және жастар ойындары Сәуір Тараз қ. Павлодар қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
6 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Сәуір Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
7 Жастар арасында ҚР Чемпионаты алдында ОЖЖ Сәуір Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ. Шымкент қ.Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
8 Жастар арасында ҚР Чемпионаты Сәуір Павлодар қ.Тараз қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
9 Жастар арасында Ж.Үшкемпіровті еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ 21.04.-05.05.2021 ж. Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ. Шымкент қ.Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
10 Жастар АЧ алдында ТТД бойынша  ОЖЖ 3 кезең 20.06.-05.07.2021 ж. Алматы, Шымкент Алматыобл.Акмола,  Түркістан обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
11 Жастар арасында Әлем Чемпионаты алдында ТТД бойынша 1 кезең 13-27.07.2021 ж. Алматы, Шымкент  Алматыобл.Акмола, Түркістан обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
12 Е.Кушербаевты еске алуға арналған Республикалық турнир Қыркүйек –Қазан  Қызылорда обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
13 Халықаралық турнир алдында ОЖЖ 12-27.09.2021 ж. Алматы обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
14 КСРО ХДСШ Е. Батыргаринді еске алуға арналған РТ Қазан Ақтөбе қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
15 Олимпиада чемпионы Шәміл Сериковты еске алуға арналған жастар арасында Еуразиялық турнир алдында ОЖЖ Қараша Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
16 Олимпиада чемпионы Шәміл Сериковты еске алуға арналған Еуразиялық турнир жастар арасында Қараша-Желтоқсан Алматы қ. Ақтөбе қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
17 Ауған жауынгерлерін еске алуға арналған  жастар арасында РТ Қараша-Желтоқсан Қостанай қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
18 ЖДД ж/е АДД,ТТД бойынша ОЖЖ Желтоқсан  Щучинск қ. Алматы обл Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
19 ҚР ҰҚК бірлескен ТТД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан Алматы обл. Түркістан қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
20 Жастар ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
Халықаралық
1 Жастар арасында ҚР ҰҚК бірлескен ОЖЖ Қантар

Ташкент

Қырғыстан

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
2 Жастар арасында Ресей құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
3 Жастар арасында бірлескен ОЖЖ 28.02-14.03.2020 ж. Армения,Грузия,Ресей, Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
4 Халықаралық турнир Burandenburg Cup Наурыз Франкфурт Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 Әзірбайжан, Грузия Өзбекстан құрамасымен ЖДД бойынша бірлескен жастар арасында ОЖЖ Наурыз-Сәуір Әзірбайжан,Грузия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
6 Халықаралық турнир «Каспийск» алдында ОЖЖ 21.03-07.04.2021 ж. Ресей Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
7 Жастар арасында Халықаралық турнир «Каспийск» 8-12.04.2021 ж. Ресей Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
8 Жастар арасында Kristjan Palusalu Memorial Халықаралық турнир 3-4 сәуір Белгілеу бойынша Грузия,Эстония Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
9 Халықаралық турнир Champions 30.04-2.05. Анталия Түркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
10 Халықаралық турнир V.Freidenfeldas Cup маусым  Латвия Рига Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
11 Жастар арасында Ж.Үшкемпіровты еске алуға арналған Халықаралық турнир 6-9.05.2021 ж. Нұр-Сұлтан қ. Тараз қ. Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
12 Жастар арасында Халықаралық турнир «Dumitru Pirvulescu & Vasile lorga» 3-6 маусым  Бұхарест, Румыния Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
13 Жастар арасында Азия Чемпионаты алдында ЖДД бойынша ОЖЖ  1 кезең 16.05-1.06.2021 ж. Әзірбайжан Түркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
14 Жастар Азия Чемпионаты алдында АДД ж/е ТТД бойынша  ОЖЖ 2 кезең 2-19.06.2021 ж. Ресей,Әзірбайжан, Грузия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
15 23 жасқа дейін Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ  1 кезең. Шілде  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
16 Жастар арасында Халықаралық турнир 24.06.-04.07. Дортмунд  Германия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
17 Жастар арасында Азия Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
18 Жастар арасында Әлем чемпионаты алдында бірлескен ОЖЖ 2 кезең 28.07-14.08.2021 ж. Ресей,Әзірбайжан, Грузия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
19 Жастар арасында Әлем чемпионаты 28-30.08.22ж.
Болгария София
Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
20 23 жасқа дейін Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ  2 кезең. Тамыз-қыркүйек Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
21 Халықаралық турнир 29.09-2.10.2021 ж. г.Владимр Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
22 Халықаралық турнир Қазан Түркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
23 Әлем кубогының алдында ОЖЖ    1 кезең Қазан-Қараша Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
24 Қырғызстан,Ресей құрамасымен ЖДД бойынша бірлескен ОЖЖ Қазан Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
25 Жастар арасында Халықаралық турнир 28-30.10.2021 ж. Түркия  Стамбул қ. ҚР Ұлттық құрама, Облыс федерация құрамы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
26 Өзбекстан құрамасымен ЖДД бойынша бірлескен ОЖЖ Қараша Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
27 Жастар арасында Халықаралық турнир «Матус Кубогы» Қараша-Желтоқсан Иран, Тегеран Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
ЖАСӨСПІРІМДЕР
Республикалық
1 Жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионаты Қаңтар Щучинск қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 15 3 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
2 Кіші жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионаты Ақпан-Наурыз Щучинск қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 15 3 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
3 Д.Тұрлыхановтың жүлдесіне арналған Республикалық турнир Наурыз-Сәуір Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
4 Жасөспірімдер арасында Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ 1 кезең Мамыр  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 Жасөспірімдер арасында Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ 2 кезең Мамыр –Маусым  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»  Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
6 Жасөспірімдер арасында Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ 3 кезең Маусым  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
7 Жасөспірімдер арасында Азия Чемпионаты 24-27 маусым  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»  Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы         Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
8 Жасөспірімдер арасында Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 1 кезең Маусым  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
9 Жасөспірімдер арасында Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 2 кезең Маусым-шілде  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
10 Жасөспірімдер арасында Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 3 кезең Шілде  Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»  Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
Халықаралық
1 Халықаралық турнир «Victori Cup» 20-23 мамыр Анталия Туркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
2 Жасөспірімдер арасында Әлем Чемпионаты 19-25 шілде  Будапешт Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
3 ISF Gymnasiade 16-23 қазан  Қытай Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 4 2 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
ДЗЮДО
Қалалық
1  Жастар арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Ақпан-наурыз

 

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 120 100 5 5 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы
2 23-жасқа дейің ерлер мен әйелдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Мамыр-маусым

 

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 120 100 5 5 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы
3  Ерлер мен әйелдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қыркуйек-қазан

 

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 100 100 5 5 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы
4 Жасөспірімдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қантар-ақпан

 

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 200 200     Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО
5 Кіші жасөспірімдер арасында қала чемпионаты Шілде–тамыз

 

Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 200 200     Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО
Ерлер
Республикалық
1 ОЖЖ  23 жасқа деійң ҚР Чемпионаты алдында ТДД Мамыр-маусым

Нұр-Сұлтан

Шучинск

Алматы обл

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
2 23-жасқа дейін ҚР Чемпионаты Мамыр -Маусым

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 18 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
3 Актаев Т.еске алуға арналған  Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Нұр-Сұлтан қ. Өскемен қ. Семей қ. Алматы обл Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
4 Актаев Т.еске алуға арналған  Халықаралық турнир Маусым- мамыр Өскемен қ. Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 Халықаралық дзюдо федерациясы семинары Маусым- мамыр белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 12 8 4   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
6 ХТ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Маусым –шілде

Ресей Кыргыстан

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 16 14 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
7 Ә.Молдагулованы еске алуға арналған Халықаралық турнир Мамыр Ақтөбе қ. Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 16 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
8 Терендітілген мединицалық тексеру Маусым Алматы Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2     Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
9 М.Маметованы еске алуға арналған Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Мамыр-маусым Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
10 М.Маметованы еске алуға арналған Халықаралық турнир Маусым

Орал қ

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 22 20 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
11 Қалпына келтіру ОЖЖ Шілде Щучинск Капчағай Алматы Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
12 ҚР Чемпионаты алдында ТДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ 1 кезең Ресей, Алматы обл Кырғыстан Тамыз Нұр-Сұлтан,. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
13 М.Чегеевты еске алуға арналған Халықаралық турнир алдында ТДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек-қазан

Нұр-Сұлтан Өскемен Семей

ШҚО командасы Нұр-Сұлтан,. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
14 М.Чегеевты еске алуға арналған Халықаралық турнир Қыркүйек-қазан

Өскемен қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
15 А.Жарасовты.Баракатовы еске алынған Республикалық турнир алдында ОЖЖ Қазан Белгілену бойынша       Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
16 А.Жарасовты еске алынған Республикалық турнир Қазан Қарағанды қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
17 Б.Баракатовты еске алуға арналған Халықаралық турнир Белгілену бойынша Атырау қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
18 Бірлескен ОЖЖ

ҚР құрама командасымен

Мамыр -маусым

Алматы қ. Алматы обл

Шымкент қ.

Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
19 «Asia open»Тұрар Жолдыбаев атындағы Халықаралық турнир Қараша

Ақтау қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
20 ҚР Чемпионаты алдында ТДД бойынша ОЖЖ Қараша –желтоқсан Нұр-Сұлтан қ. Алматы обл Нұр-Сұлтан, Алматы обл 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
21 ҚР Чемпионаты Қараша Желтоқсан Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 16 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
22 Қалпына келтіру ОЖЖ белгілеу бойынша желтоқсан Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
Халықаралық
1 Азия чемпионатының алдында ОЖЖ 1 этап Қантар

Белгілену бойынша

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО
2 «Гран при» Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Қантар Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
3 «Гран при» Қантар

Катар

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2     ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
4 Еуропа кубогінің алдында ОЖЖ Қантар Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
5 Еуропа кубогі Қантар

Балгар

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
6 «Гранд Слам» алдында ОЖЖ Ақпан Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
7 «Гранд Слам» Ақпан Израиль Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
8 Азия чемпионатының алдында ОЖЖ 2 этап Ақпан Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
9 Азия Чемпионаты Акпан Гонконг Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 4 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
10 Еуропа кубогі Акпан

Чехия

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
11 «Гранд-Слам»

аллдында ОЖЖ

Наурыз Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
12 Халықаралық турнир Б.Сейсенбаевтың алдында ОЖЖ Наурыз – сәуір

Павлодар

Нұр-Сұлтан

Ресей

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.
13 Б.Сейсенбаевты еске алуға арналған, Халықаралық турнир Наурыз – сәуір

Павлодар

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК
14 «Гранд-Слам» ж/е ХЖЛ Наурыз Ташкент Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
15 «Гран-При» аллдында ОЖЖ Наурыз Грузия Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
16 «Гранд-Слам» алдында ХЖЛ же ОЖЖ Анталия

Сәуір

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
17 Континентал Чемпионаты алдында ОЖЖ ж/е ХЖЛ Сәуір

Бишкек

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 14 10 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
18 «Гранд Слам» Мамыр Франция Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
19 Әлем Чемпионаты Маусым Венгрия Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
Жастар
Республикалық
1 Жастар арасындағы ҚРЧ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Қаңтар

Алматы

Нұр-Сұлтан  қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
2 Жастар арасындағы ҚРЧ алдында АДД және ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар-ақпан,

Қазақстан

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
3 ҚР Чемпионаты жастар наурыз –сәуір

Атырау қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 18 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
4 Қалпына келтіру ОЖЖ наурыз–сәуір

Қазақстан, Қырғызстан, Грузия, Ресей

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 18 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 ҚР ұлттық құрамымен ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Наурыз –сәуір

Белгілену бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
6 Наурыз мейрамына арналған Халықаралық турнир Наурыз

Тадықорған

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
7 Б.Махмутовты жүлдесіне арналған Халықаралық турнир алдында ТТД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір

Алматы обл

Алматы қ

Нұр-Сұлтан

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 10 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
8 Б.Махмутовты жүлдесіне арналған Халықаралық турнир Наурыз-сәуір

Алматы қ

 

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 10 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
9 Азия Чемпионаты алдында ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
10 Азия Чемпионаты белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
11 ҚР құрама командасымен бірлескен ОЖЖ Мамыр -маусым

Алматы қ. Алматы обл

Шымкент қ.

Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
12 Қалпына келтіру ОЖЖ Шілде

Бурабай

Шолпан ата

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
13 Бірлескен ОЖЖ ҚР құрама командасымен Тамыз

Алматы қ.

Алматы обл

Шымкент қ.

Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
14 «Спорт ардагері» жүлдесіне арналған халықаралық турниры Қыркуйек

Қарағанды қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
15 Халықаралық турниры алдында ОЖЖ Қыркуйек

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
16 Б.Сүлейменовты еске алу Халықаралық турнир Қазан

Қызылорда қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
17 ТТД ж/е АДД бойынша халықаралық турниры алдында ОЖЖ Қараша

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
Халықаралық
1 ХЖЛ Қантар

Ташкент, Грузия, Россия

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 13 12 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
2 МТЛ ж/е Халықаралық турнир Наурыз

Греция

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
3 МТЛ ж/е Халықаралық турнир Сәуір

Италия

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
4 ХЖЛ ж/е Халықаралық турнир Мамыр Австрия ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 ХЖЛ ж/е Халықаралық турнир Маусым Венгрия ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
6 Азия Кубогі Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
7 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ Алматы обл Шілде ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
8 Қалпына келтіру ОЖЖ Өзбекстан, Қырғызстан

Шілде -Тамыз

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
9 Азия Чемпионаты Маусым-шілде

Белгілену бойынша

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
10 Халықаралық турнир ж/е ХЖЛ Тамыз Германия ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
11 Әлем Чемпионаты  алдында ОЖЖ 1 кезең Тамыз Алматы обл ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
12 Жапон командасымен ббірлеске ОЖЖ Жапон Тамыз-кыркуйек ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
13 Әлем Чемпионаты  аллдында 2 кезең ОЖЖ Қырку»ек

Алматы обл

Шымкент Тараз

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
16 Қалпына келтіру ОЖЖ Өзбекстан, Қырғызстан

Қараша -Желтоқсан

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
Жасөспірімдер
Республикалық
1 Халықаралық турнир алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Ақпан-наурыз

(14 күн)

Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
3 Б. Ташметовтың Juniors Judo Tournament 25-27.09

Тараз

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
4 Б.Сулейменовты еске алуға арналған Халықаралық турнир Қазан

Қызылорда қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
Халықаралық
1 Еуропа Кубогі  ж/е  ХЖЛ 27.02-06.03 Анталия (Түркия) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
2 Халықаралық турнир, Азия Кубогі Сәуір

Өзбекстан/

Европа

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 8 6 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
3 Халықаралық турнир алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр

(8 күн)

Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
4 Халықаралық турнир Европа Кубогі ж/е ХЖЛ 31.04-08.05

Белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
5 Азия чемпионаты алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Маусым-шілде Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
6 Азия чемпионаты Маусым-шілде

Гонконг

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
7 Халықаралық турнир алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ 07.07-18.07 Қазақстан, Өзбекстан, Қырғызстан Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
8 Әлем Чемпионаты алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
9  Азия  балалары Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
10 Әлем чемпионаты Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
11 Халықаралық турнир Азия кубогі  и ХЖЛ. (Жастар мен жасөспірімдер) Қыркүйек

Қырғызстан

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
12 Халықаралық турнир алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Қазан-қараша Алматы / Алматы обл. / Шымкент

Белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
13 Халықаралық турнир  и ХЖЛ. 15-30.10

Копер (Словения)

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
14 Халықаралық турнир  и ХЖЛ. Қазан-қараша, Тюмень Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
17 Халықаралық турнир Желтоқсан, Финляндия Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
Әйелдер
Республикалық
1 Ересектер арасында ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 24 20 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
2 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
3 ОЖЖ  23 жасқа деійң ҚР Чемпионаты алдында ТДД Мамыр-маусым

Нұр-Сұлтан

Шучинск

Алматы обл

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
4 23-жасқа дейін ҚР Чемпионаты Мамыр -Маусым

Нұр-Сұлтан

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 18 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 Актаев Т.еске алуға арналған  Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Нұр-Сұлтан қ. Өскемен қ. Семей қ. Алматы обл Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
6 Актаев Т.еске алуға арналған  Халықаралық турнир Маусым- мамыр Өскемен қ. Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
7 Халықаралық дзюдо федерациясы семинары Маусым- мамыр белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 12 8 4   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
8 ХТ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Маусым –шілде

Ресей Кыргыстан

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 16 14 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
9 Ә.Молдагулованы еске алуға арналған Халықаралық турнир Мамыр Ақтөбе қ. Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 16 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
10 Терендітілген мединицалық тексеру Маусым Алматы Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2     Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
11 М.Маметованы еске алуға арналған Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Мамыр-маусым Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
12 М.Маметованы еске алуға арналған Халықаралық турнир Маусым

Орал қ

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 22 20 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
13 Қалпына келтіру ОЖЖ Шілде Щучинск Капчағай Алматы Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
14 ҚР Чемпионаты алдында ТДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ 1 кезең Ресей, Алматы обл Кырғыстан Тамыз Нұр-Сұлтан,. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
15 М.Чегеевты еске алуға арналған Халықаралық турнир алдында ТДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек-қазан

Нұр-Сұлтан Өскемен Семей

ШҚО командасы Нұр-Сұлтан,. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
16 М.Чегеевты еске алуға арналған Халықаралық турнир Қыркүйек-қазан

Өскемен қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
17 А.Жарасовты.Баракатовы еске алынған Республикалық турнир алдында ОЖЖ Қазан Белгілену бойынша       Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
18 А.Жарасовты еске алынған Республикалық турнир Қазан Қарағанды қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
19 Б.Баракатовты еске алуға арналған Халықаралық турнир Белгілену бойынша Атырау қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
20 Бірлескен ОЖЖ

ҚР құрама командасымен

Мамыр -маусым

Алматы қ. Алматы обл

Шымкент қ.

Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
21 «Asia open»Тұрар Жолдыбаев атындағы Халықаралық турнир Қараша

Ақтау қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
22 ҚРЧ алдында ТДД бойынша ОЖЖ Қараша –желтоқсан Нұр-Сұлтан қ. Алматы обл Нұр-Сұлтан, Алматы обл 20 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
23 ҚР Чемпионаты Қараша Желтоқсан Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 16 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
24 Қалпына келтіру ОЖЖ белгілеу бойынша желтоқсан Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
25 ОО жүлдегері А.Танатаровтың жүлдесі үшін Республикалық турнир Белгілеу бойынша Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң құрама командасы 17 14 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
26 АДД бойынша ОЖЖ алдында Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Халықаралық
1 Азия чемпионатының алдында ОЖЖ 1 этап Қантар

Белгілену бойынша

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО
2 «Гран при» Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Қантар Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
3 «Гран при» Қантар

Катар

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2     ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
4 Еуропа кубогінің алдында ОЖЖ Қантар Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
5 Еуропа кубогі Қантар

Балгар

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
6 «Гранд Слам» алдында ОЖЖ Ақпан Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
7 «Гранд Слам» Ақпан Израиль Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
8 Азия чемпионатының алдында ОЖЖ 2 этап Ақпан Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
9 Азия Чемпионаты Акпан Гонконг Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 4 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
10 Еуропа кубогі Акпан

Чехия

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
11 «Гранд-Слам»

аллдында ОЖЖ

Наурыз Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
12 Халықаралық турнир Б.Сейсенбаевтың алдында ОЖЖ Наурыз – сәуір

Павлодар

Нұр-Сұлтан

Ресей

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.
13 Б.Сейсенбаевты еске алуға арналған, Халықаралық турнир Наурыз – сәуір

Павлодар

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК
14 «Гранд-Слам» ж/е ХЖЛ Наурыз Ташкент Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
15 «Гран-При» аллдында ОЖЖ Наурыз Грузия Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
16 «Гранд-Слам» алдында ХЖЛ же ОЖЖ Анталия

Сәуір

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
17 Континентал Чемпионаты алдында ОЖЖ ж/е ХЖЛ Сәуір

Бишкек

Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 14 10 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
18 «Гранд Слам» Мамыр Франция Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
19 Әлем Чемпионаты Маусым Венгрия Нұр-Сұлтан қ., ҚР құрама командасы 3 2 1   ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
20 Б.Курманов атындағы кіші жасөспірімдер арасында Республикалық турнир Белгілеу бойынша Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң құрама командасы 20 17 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
21 И.Исмайловты еске алуға арналған Республикалық турнир Белгілеу бойынша Риддер қ. Нұр-Сұлтан қ-ң құрама командасы 20 17 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
22 Кеңес одағының батыры «Е.А.Хачинаны еске алуға арналған» Республикалық турнир Костанай обл. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
23 «У.М. Бекбосыновтың жүлдесі үшін» Республикалық турнир Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Жастар қыздар
Республикалық
1 Жастар арасындағы ҚРЧ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Қаңтар

Алматы обл

Нұр-Сұлтан  қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 14 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
2 Жастар арасындағы ҚРЧ алдында АДД және ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар-ақпан,

Қазақстан, Грузия, Өзбекстан

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
3 ҚР Чемпионаты жастар наурыз –сәуір

Актау қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 18 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
4 Қалпына келтіру ОЖЖ наурыз–сәуір

Қазақстан, Қырғызстан, Грузия, Ресей

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 18 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 ҚР ұлттық құрамымен ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Наурыз –сәуір

Белгілену бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 9 8 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
6 Наурыз мейрамына арналған Халықаралық турнир Наурыз

Тадықорған

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
7 Б.Махмутовты жүлдесіне арналған Халықаралық турнир алдында ТТД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір

Алматы обл

Алматы қ

Нұр-Сұлтан

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 10 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
8 Б.Махмутовты жүлдесіне арналған Халықаралық турнир Наурыз-сәуір

Алматы қ

 

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 10 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
9 Азия Чемпионаты алдында ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
10 Азия Чемпионаты белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
11 ҚР құрама командасымен бірлескен ОЖЖ Мамыр -маусым

Алматы қ. Алматы обл

Шымкент қ.

Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
12 Қалпына келтіру ОЖЖ Шілде

Бурабай

Шолпан ата

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
13 Бірлескен ОЖЖ ҚР құрама командасымен Тамыз

Алматы қ.

Алматы обл

Шымкент қ.

Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
14 «Спорт ардагері» жүлдесіне арналған халықаралық турниры Қыркуйек

Қарағанды қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
16 Б.Сүлейменовты еске алу Халықаралық турнир Қазан

Қызылорда қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
17 ТТД ж/е АДД бойынша халықаралық турниры алдында ОЖЖ Қараша

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
18 ҚР құрама командасымен ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
19 АЧ алдында ОЖЖ «2 кезең» Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Халықаралық
1 Шетелдік ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
2 ХЖЛ Қантар

Ташкент

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 13 12 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
3 МТЛ ж/е Халықаралық турнир Сәуір

Италия

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
4 ХЖЛ ж/е Халықаралық турнир Мамыр Австрия ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 ХЖЛ ж/е Халықаралық турнир Маусым Венгрия ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
6 Азия Кубогі Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
7 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ Алматы обл Шілде ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
8 Азия Чемпионаты Маусым-шілде

Белгілену бойынша

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
9 Халықаралық турнир ж/е ХЖЛ Тамыз Германия ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
10 Әлем Чемпионаты  алдында ОЖЖ 1 кезең Тамыз Алматы обл ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
11 Жапон командасымен ббірлеске ОЖЖ Жапон Тамыз-кыркуйек ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
12 Әлем Чемпионаты  аллдында 2 кезең ОЖЖ Қыркуйек

Алматы обл

Шымкент Тараз

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
13 Әлем Чемпионаты  аллдында 3 кезең ОЖЖ Қыркуйек

Алматы обл

Шымкент Тараз

ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
14 Әлем Чемпионаты жастар Белшілену бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
15 Халықаралық турнир

 

Белгілеу бойынша Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
16 «Дан Колов-Никола Петров» Халықаралық турнир атындағы

 

Белгілеу бойынша Болгария Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
17 АО алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 11 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
18 АО алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 11 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Жасөспірім қыздар
Республикалық
1 Халықаралық турнир алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Ақпан-наурыз

(14 күн)

Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
2 АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр

(14 күн)

Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
3 ҚРЧ алдындағы ТТД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 18 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
4 ҚР Чемпионаты Қыркүйек

Қызылорда

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 18 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СОТБДД, ОРДО, №3ОРМБЖСМ
5 Б. Ташметовтың Juniors Judo Tournament Қыркүйек, Қазан

Тараз

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
6 Б.Сулейменовты еске алуға арналған Халықаралық турнир Қазан

Қызылорда қ.

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
7 Ардагерлер арасында ӘЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Халықаралық
1 Халықаралық турнир

«Степан Саркесян Кубогы»

Белгілеу бойынша Ереван қ. (Армения) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
2 Еуропа Кубогі  ж/е  ХЖЛ 27.02-06.03 Анталия (Түркия) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
3 Халықаралық турнир, Азия Кубогі Сәуір

Өзбекстан/

Европа

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 8 6 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
4 Халықаралық турнир алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр

(8 күн)

Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
5 Халықаралық турнир Европа Кубогі ж/е ХЖЛ 31.04-08.05

Белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
6 Азия чемпионаты алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Маусым-шілде Алматы / Алматы обл. / Шымкент

белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
7 Азия чемпионаты Маусым-шілде

Гонконг

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
8 Халықаралық турнир алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ 07.07-18.07 Қазақстан, Өзбекстан, Қырғызстан Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
9 Әлем Чемпионаты алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
10  Азия  балалары Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
11 Әлем чемпионаты Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
12 Халықаралық турнир Азия кубогі  и ХЖЛ. (Жастар мен жасөспірімдер) Қыркүйек

Қырғызстан

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
13 Халықаралық турнир алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Қазан-қараша Алматы / Алматы обл. / Шымкент

Белгілеу бойынша

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
14 Халықаралық турнир  и ХЖЛ. 15-30.10

Копер (Словения)

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
15 Халықаралық турнир  и ХЖЛ. Қазан-қараша, Тюмень Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
16 Халықаралық турнир и ХЖЛ. Қараша-желтоқсан

Ташкент

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
17 Халықаралық турнир  и ХЖЛ. Қараша-желтоқсан

Франция

Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
18 Халықаралық турнир Желтоқсан, Финляндия Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
ЕРКІН КҮРЕС
Республикалық
1. Ересектер арасында ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 22 20 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
   2. Ересектер арасын,да ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 24 20 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
3. Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
4. М.Надирбековтың жүлдесі үшін Республикалық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 13 10 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
5. А. Бұғыбаевтын жүлдесі үшін ашық Республикалық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 12 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
6. «А.Айхановты» еске алуға арналғань Республикалық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 13 10 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
7. Конфедерация Кубогы А,Б,С,Д Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 16 12 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
8. Конфедерация Кубогы Финал Желтоқсан Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 16 12 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
9. ЖДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан Алматы обл. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 14 12 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
10. Н.Әбдировты еске алуға арналған Республикалық турнир Белгілеу бойынша Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
11. Ж.Усинді еске алуға арналған Республикалық турнир Белгілеу бойынша Павлодар қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
12. З.Тамшыбаеваны еске алуға арналған Республикалық турнир Талдықорған қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
13. «Екібастұз жалыны» Республикалық турнир Екібастұз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
14. U-23 ҚР Чемпионаты алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 22 20 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
15. U-23 ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 24 19 4 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
16. ТМТ (УМО) Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 5 5     СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
17. Жастар арасында ҚР Чемпионаты алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
18. Жастар арасында ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
19. «М.Мамрованың жүлдесі үшін» Республикалық турнир Белгілеу бойынша Талдықорған қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
21. Республикалық турнир С.Рахимов Қазан-Қараша Түркістан қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
22. Ағайынды Сайхановтарды еске алуға арналған Республикалық турнир Белгілеу бойынша Өскемен қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
23. ҚР ЕСЖ «Ж.Акеновты» еске алуға арналған Республикалық турнир Белгілеу бойынша Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
24 ОО жүлдегері «А.Танатаровтың жүлдесі үшін» Республикалық турнир Белгілеу бойынша Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
25. «Е.Кабдыкалыковты» еске алуға арналған Республикалық турнир Қараша-Желтоқсан Өскемен қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
26. «М.Омархановтың жүлдес үшін»  Республикалық турнир Белгілеу бойынша Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
27. «Ю.Курапаткиннің жүлдесі үшін» Республикалық турнир Белгілеу бойынша Өскемен қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
28. АДД бойынша ОЖЖ алдында Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
29. Кадеттер арасында ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 19 16 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
30. АДД бойынша ОЖЖ алдында Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
31. Кіші жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 19 16 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
32. «К.Мұңайтпасовты еске алуға арналған» Республикалық турнир Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
33. Республикалық турнир А.Акпаев Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
34. Республикалық турнир «Жеңіс күні»белгілеу бойынша Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
35. «А.Зукашев ж/е У.Молдабековты еске алуға арналған» Республикалық турнир Орал қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
36. ҚР ЕСЖ «А.Шадиевті еске алуға арналған» Республикалық турнир Түркістан обл. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
37. «А.Қазымбетоыты еске алуға арналған» Республикалық турнир Көкшетау қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
38. «Т.Магажановты еске алуға арналған» Республикалық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
39. «П.Матущаканы еске алуға арналған» Республикалық турнир Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
40. «Ж.Кенжегалиевті еске алуға арналған» Республикалық турнир Павлодар қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
41. ҚР ЕСЖ «Т.Сайхановты еске алуға арналған» Республикалық турнир Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
42. ҚР ЕСЖ «Ныгызбаевты еске алуға арналған» Республикалық турнир Жезқазған қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
43. ҚР СШ «Т.Нурмахановты еске алуға арналған» Республикалық турнир Атырау қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
44. «Б.Курманов» кіші жасөспірімдер арасында Республикалық турнир Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
45. «И.Исмайловты еске алуға арналған» Республикалық турнир Риддер қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
46. «М.Расуловты еске алуға арналған» Республикалық турнир Ақтау қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
47. «Ш.Надирбеков еске алуға арналған» Республикалық турнир Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
48. «Ә.Молдагулованы еске алуға арналған» Республикалық турнир Ақтөбе қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
49. «М.Мамедованы еске алуға арналған» Республикалық турнир Ақтөбе қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
50. Кеңес одағының батыры «Е.А.Хачинаны еске алуға арналған» Республикалық турнир Костанай обл. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
51. «У.М. Бекбосыновтың жүлдесі үшін» Республикалық турнир Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
52. «С.Абдрахмановты еске алуға арналған» Республикалық турнир Қызылорда обл. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
53. «С.Кожасбай еске алуға арналған» Республикалық турнир Сарканд қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
54. ОО жүлдегері М.Мамыровтың жүлдесі үшін Республикалық турнир Алматы обл. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
55. «М.Сутимбетов ж/е Х.Мылтықбаевты еске алуға арналған Республикалық турнир. Түркістан обл. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
56. КСРО ЕСЖ «Л.Утешов еске алуға арналған» Республикалық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
57. «С.Мукашева жүлдесі үшін» Республикалық турнир Орал қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
58. «Ж.Уалиевты еске алуға арналған» Республикалық турнир ШҚО Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
59. ЕСЖ М.Наримановты еске алуға арналған Республикалық турнир ШҚО Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 17 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
60. Адд бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 25 23 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
61. Адд бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 25 23 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
62. Адд бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 25 23 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
63. Шетелдік ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
64. Шетелдік ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
65. ТТД бойынша ОЖЖ Махачкала Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Халықаралық
1 Халықаралық турнир «Матео Пеликоне» Рим қ. (Италия) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
2 Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Красноярск қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 10 8 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
3 Халықаралық турнир «Гран при И.Ярыгин» Красноярск қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 10 8 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
4 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ «1 кезең» Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
5 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ «2 кезең» Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
6 Ересектер арасында Азия Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
7 «Grand Prix de France Henri Deglane» Ницца қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
8 Халықаралық турнир «Д.Щульца» Коларадо қ. (АҚШ) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
9 Халықаралық турнир «Тахти Кубогы» Тегеран қ. (Иран) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
10 Халықаралық турнир «Яшар Догу» Стамбул қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
11 «Бурятия президентінің жүлдесі үшін» Халықаралық турнир Улан-Уде қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 10 8 1 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
12 Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
13 Халықаралық турнир «Мемориал Кристиан Палусалу» Таллин қ. (Эстония) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
14 Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 1 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
15 Халықаралық турнир «Дан Колов-Никола Петров» Болгария Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 5 4 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
16 Халықаралық турнир «Петко Сираков- Иван Илиев » Болгария Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 5 4 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
17 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 14 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
18 Халықаралық турнир «Циолковского» Варшава қ. (Польша)3 Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 5 4 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
19 Халықаралық турнир «lon Cornianu and Ladislau Simon» Бухарест қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
20 Халықаралық турнир «Степан Саркесян Кубогы» Ереван қ. (Армения) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 6 4 1 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
21 Халықаралық турнир « Испания Гран-при  » Мадрид (Испания) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
22 Азия Ойындары алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 11 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
23 Азия Ойындары алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 11 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
24 Азия Ойындары алдында ОЖЖ 3 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 11 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
25 Халықаралық турнир «Али Алиева» Махачкала қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
26 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
27 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
28 Ересектер арасында Әлем Чемпионаты Белград (Сербия) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
29 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
30 Ардагерлер арасында Әлем Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 3 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
31 «Д.Қонаев» Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
32 «Д.Қонаев» Халықаралық турнир Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 15 13 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
33 Халықаралық турнир «Медведя» Минск қ. (Беларуся) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 10 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
34 Халықаралық турнир «Д.Коркина» Якутск (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 10 9 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
35 Халықаралық турнир Киев қ. (Украина) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
36 Халықаралық турнир «А.Кадыров» Грозный қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 6 5 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
37 Халықаралық турнир «Угры Кубок» В.Семенованың жүлдесі үшін Нефтеюганск қ.(Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 10 1 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
38 Студентер арасында Әлем Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 6 5 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
39 Халықаралық турнир «Алрос Кубогы » Мәскеу қ.(Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 5 4 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
40 ТМД елдерінің ойындары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 3 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
41 U-23 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
42 U-23 Азия Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
43 U-23 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
44 U-23 Әлем Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
45 Халықаралық турнир «Аланы» Белгілеу бойынша Владикавказ (Ресей ) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 10 8 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
46 Халықаралық турнир «Билл Фаррел» Белгілеу бойынша Нью-Йорк қ. (АҚШ) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 3 2 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
47 Халықаралық турнир «Монголия оупен» Белгілеу бойынша Улан-Батор қ.(Монголия) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 10 8 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
48 Халықаралық турнир «Гран-при Тбилиси» ж\е ОЖЖ Белгілеу бойынша Тбилиси (Грузия) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
49 Халықаралық турнир «Гран-при Германия» Белгілеу бойынша (Германия) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 6 4 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
50 Құрлық аралық кубок Халықаралық турнир алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Хасавюрт (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
51 Құрлық аралық кубок Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Хасавюрт (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
52 Халықаралық турнир

«Шахтер даңқы»

Белгілеу бойынша Кемерово қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 11 10 1   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
53 Базалық ЖДД Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 18 16 2   Нұр-Сұлтан қ. СДД, ОРДО, №3 ОРМБЖСМ
54 Шетелдік мамандардымен жаттықтырушылар семинары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 4 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
55 Азия ойындары Ханчжоу (Қытай) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 3 2 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
56 Шетелдік ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 14 12 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
57 Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 14 12 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
58 Халықаралық турнир «К.Кожамкул» Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
59 Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
60 Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 14 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Жастар
Республикалық
1 ЖДД бойынша ОЖЖ Алматы обл. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
2 ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Халықаралық
1 Шетелдік ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
2 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
3 Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
4 Шетелдік ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
5 Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
6 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
7 Азия Чемпионаты лдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
8 Азия Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 2 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
9 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
10 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
11 Әлем Чемпионаты София қ. (Болгария) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 4 2 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Кадеттер
Халықаралық
1 Халықаралық турнир Қаңтар-ақпан Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 26 20 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
2 Шетелде ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
3 Халықаралық турнир Наурыз-Сәуір Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 26 20 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
4 Шетелде ОЖЖ Сәуір-Мамыр Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 17 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
5 Халықаралық турнир Сәуір-Мамыр Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 26 20 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
6 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ (1 кезең) Мамыр-Маусым Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
7 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ (2 кезең) Мамыр-Маусым Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
8 Кадеттер арасында Азия Чемпионаты Маусым Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 14 10 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
9 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ(1 кезең) Шілде-Тамыз Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
10 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ(1 кезең) Шілде-Тамыз Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
11 Кадеттер арасында  Әлем Чемпионаты Шілде-Тамыз Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 14 10 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
12 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
13 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 34 30 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
14 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 25 20 5   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
15 Шетелде ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 25 20 5   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
16 Халықаралық турнир «К.Александр» Белгілеу бойынша Бухарест қ.(Румыния) Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 5 4 1   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
17 Халықаралық турнир «Виктория» Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
18 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 12 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
19 U-15 Азия Чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 13 10 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
20 Бүкіләлемдік жазғы гимназия Қазан Қытай Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 13 10 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
21 Дети Азии Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 2 1 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
22 Халықаралық турнир «Медвежонок» Минск қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
23 Халықаралық турнир «Имам Едигер» Тегеран қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 18 15 2   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
24 Халықаралық турнир «Махмут Аталай» Түркия Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 15 4   СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
25 «Б.Сайтиевтің жүлдесі үшін» Халықаралық турнир Красноярск қ. Нұр-Сұлтан қ-ң Құрама командасы 20 15 4 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
ЖЕҢІЛ АТЛЕТИКА
Қалалық
1 Жасөпірімдер мен кіші жасөспірімдер арасындағы Нұр-Сұлтан қ. Чемпионаты Февраль

Нур-Султан

 

Нур-Султан құрама командасы 160 150 4 6 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

2 Нұр-Сұлтан қаласы чемпионаты Желтоқсан

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 150 140 6 4 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

Республикалық
1 ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар

Караганды

Анталия

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

2 Ғимарат ішінде ҚР Кубогы

ҚР Чемпионаты ғимарат ішінде үлкен жасөспірімдер U-18

Қаңтар

Нұр-Сұлтан

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

3 ХХХІ Ғимарат ішінде ҚР Чемпионаты Қаңтар

Нур-Султан

 

Нур-Султан құрама командасы 15 12 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

4 Халықаралық  жарыс Олимпиада чемпионы «Ольга Рыпакова» жүлдесіне Қаңтар

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

5 ҚР Чемпионаты ғимарат ішінде үлкен жасөспірімдер  U-20 Қаңтар

Нұр-Сұлтан

Нур-Султан құрама командасы 29 25 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

6 Республикалық жарыс

Я. Мусагалиеваны еске алуға арналған U-18

Белгіленуі бойынша

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

7 Ғимарат ішінде ҚР Чемпионаты кіші жасөспірімдер U-16 Ақпан

Нур-Султан

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 24 20 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

8 Жаттықтырушы Еске алу жарысы Жуанышева К.К. жасөспірім және қыздар U-18, U-16 Белгіленуі бойынша (Наурыз)

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 60 50 4 6 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

9 Ашық Турнир еске алу  Совет Одағаның батыры К. Нуржанова кіші ж/е үлкен жасөспірім U-18, U-16 Белгіленуі бойынша (Наурыз)

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 18 15 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

10 ҚР Чемпионаты лақтырудан (метания) Спорттық жүріс ж/е шосседе ұзақ қашықтыққа жүгіру 30-31.03

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 12 10 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

11 Алматы Марафон 18.04

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

12 Республикалық жарыс Липинского В.П еске алу үлкен жасөспірімдер арасында  U18 24-25.04

Шымкент

Нур-Султан құрама командасы 15 12 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

13 Көктемдік Біріншілігі ҚР Чемпионаты үлкен жасөспрімдер,жастар арасында U20 12-14 мамыр

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 24 20 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

14 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр

Алматы

Шымкент

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

15 ҚР чемпионаты U18 Мамыр

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 19 16 2 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

16 Оқушылар спартакиадасы  U18 Мамыр

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 22 18 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

17 ҚР Кубогы, Еске алу жарысы  В.Н. Зыкова,  ҚР чемпионаты U18 26-28.05

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

18 Қарағанды жартылай марафон «Арманға Жол»

 

16.05

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 5 4 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

19 ХХХ ҚР Чемпионаты 9-11.06

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 13 10 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

20 АДД бойынша ОЖЖ Маусым

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 15 12 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

21 Altai half marathon

Altai jumping party

Маусым

Өскемен

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

22 Ардагерлер арасында ҚР чемпионаты Шілде

Белгіленуі бойынша

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

23 Astana marathon

Марофон бойынша ҚР Чемпионаты

Белгіленуі бойынша

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 6 5 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

24 ҚР Чемпионаты БЖСМ, СДБМИ үлкен, кіші, жастар, жасөспірмдер  U18, U16 17-19.09

Караганда

Шымкент

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 30 25 3 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

25 Республикалық турнир жүлдесіне арналған ҚРЕСЖ, ЕССШ А. Туякова «Аминиада-2021» 24-25.09

Актау

Нур-Султан құрама командасы 12 8 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

26 Шымкент Марафон Қыркүйек

Шымкент

Нур-Султан құрама командасы 6 5 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

27 ҚР Чемпионаты алысқа жүгіру (кросс) кіші U16 үлкен жасөспірім U18, жастар U20, ересектер Қазан

Тараз

Талдықорған

Нур-Султан құрама командасы 12 10 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

28 ҚР Кубогы жеңіл атлетикадан Федерация Президенті жүлдесіне

Нур-Султан қ.

Қараша

Нур-Султан

Нур-Султан құрама командасы 31 25 3 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

29 Республикалық жарыс 4 сайыс ғимарат ішінде қыздар ұлдар  2008 ж. ж/е кіші  еске алу ҚРЕСЖ В. Карповой Белгіленуі бойынша

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 12 10 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

30 Қарағанды қ. Ядро Итеруден ҚРЕСЖ еске алуға арн Г.Р. Майер  Ашық Кубогы барлық жас ерекшелігтер Белгіленуі бойынша

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

31 Республикалық жарыс Мемориал Кирсанова А.З. үлкен жасөспірімдер арасында U18 28.11

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 15 13 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

32 Республикалық жарыс ҚР ЕСЖ О.Н. Гиржон еске алуға арн үлкен  U18 кіші жасөспірім  U16 Белгіленуі бойынша

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

33 Республикаллық жарыс ЕССШ О. Сокиркина еске алу Белгіленуі бойынша

Шымкент

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

34 Олимпиада Чемпионкасы О.Шишигинаны еске алуға арналған  кіші жасөспірім U16, үлкен жасөспірім U18 Белгіленуі бойынша

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

35 АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан

Чолпон-Ата

Турция

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

36 Биіктікке секіруден жарыс «Жаңа жылдық старты» Белгіленуі бойынша

Нұр-Сұлтан

Нур-Султан құрама командасы 3 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

37 Қарағанды облысы жаттықтырушыларын еске алу  Ашық Кубогы Белгіленуі бойынша

Караганды

Нур-Султан құрама командасы 15 12 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

38 Республикалық жарыс  филиал ФЛА СКО жүлдесіне арналған  кіші жасөспірім. U16, үлкен жасөспірім U18 Белгіленуі бойынша

Петропавловск

Нур-Султан құрама командасы 20 17 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

Халықаралық
1 Х Азия чемпионаты жабық ғимаратта 11-13 ақпан

Нұр-Сұлтан

ҚР құрама командасы 2 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

2 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан

Ыстық көл

Кишинев

Нур-Султан құрама командасы 14 12 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

3 Халықаралық матчты кездесу Беларусь-Украина-Франция-Эстония-Латвия-Литва-Турция-Польша- Казахстан жасөспірімдер U-20 25-28.02

Минск (Белорусия)

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

4 Азия Чемпонаты жасөспірім және қыздар U-18 1-4.03

Кубейт

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

5 Ашық Турция Чемпионаты спорттық жүріс Наурыз

Анталия (Турция)

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

6 Халықаралық  матчты-кездесу Беларусь-Украина-Франция-Эстония-Латвия-Литва-Турция-Польша-Казахстан среди юношей U-18 Белгіленуі бойынша (Наурыз)

Стамбул (Турция)

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

7 Халықаралық жарыс Орталық Азия командалар  арасында үлкен жасөпірім ж/е қыздар

U-20, U-18

Белгіленуі бойынша (Наурыз)

Ташкент (Өзбекстан)

Нур-Султан құрама командасы 7 5 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

8 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз

Ыстық көл

Анталия

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

9 Кросстан Азия чемпионаты Наурыз

Катманду, Непал

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

10 Ғимарат ішіндегі Әлем чемпионаты Наурыз

Белград Сербия

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

11 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір

Шолпан-Ата

Текели

Анталия

Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

12 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір

Ыстық көл

Турция

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

13 Asian Relay Championships 1-2.05

Тайланд

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

14 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір

Шолпон-Ата

Алматы

Текели

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

15 Халықарадық жарыс  Спорттық жүрістен 16.05

Подебрады (Чехия)

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

16 Тайпей Ашық чемпионаты( 28-29.05

Тайпей

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

17 World Athletics Race Waking Challenge Мамыр

Ла-Коруна  (Испания)

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

18 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым

Шолпон-Ата

Алматы

Текели

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

19 48th International Race-Walking Festival Alytus Маусым

Литва

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

20 Taiwan Athletics Open 5-6.06

Тайпей

Нур-Султан құрама командасы 2 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

21 АДД бойынша ОЖЖ Маусым

Шолпон-Ата

Алматы

Шымкент

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

22 XХIII Олимпиада Чемпионкасы Т. Колпакова жүлдесіне арналған Халықаралық жарыс 12-13.06

Бишкек (Кыргызстан)

Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

23 Азия Чеипонаты U-20 16-19.06

Йечхон

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

24 Ашық Белорусия Чемпионаты спорттық жүрістен Белгіленуі бойынша

Белорусия

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

25 Марафоннан 38 Азия чемпионаты 18.06

Паттаяйа

Нур-Султан құрама командасы 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

26 Халықаралық жарыс «Ашық Өзбекстан Чемпионаты » Белгіленуі бойынша

Ташкент (Өзбекстан)

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

27 Халықаралық жарыс  XXX – Мемориал Г. Косанова 25-26.06

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

28 Универсиада 30.06-05.07

Ченгду

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

29 Халықаралық жарыс A. Safarov`s Memorial Белгіленуі бойынша

Баку (Азербайджан)

Нур-Султан құрама командасы 6 5 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

30 Әлем чемпионаты 15-24.07

Орегон (США)

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

31 АДД бойынша ОЖЖ Шілде

Шолпон-Ата

Алматы

Щучинск

Нур-Султан құрама командасы 24 20 4 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

32 Әлем чемпионаты U 20 2-7.08

Кали (Колумбия)

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

33 Ислам ойындары 9-18.08

Конья (Турция)

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

34 Емдік-қайта қалпына келу ОЖЖ Август

Шолпон-Ата

Щучинск

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 39 35 4 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

35 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек

Шолпон-Ата

Алматы

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

36 Лақтырудан Азия Чемпионаты Қыркүйек

Мопко (Корея)

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

37 ХІХ Азия ойындары 16-22.09

Ханчжоу (Китай)

Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

38 СШ Сайлау Турыскельдина еске алуға арналған Халықаралық жарыс  жастар  U20, үлкен жасөспірімдер қыздар , ұлдар арасында U18, U16 Белгіленуі бойынша

Талдыкорган

Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

39 Жартылай марафоннан Азия чемпионаты Қазан

Кубейт

Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

40 Халықаралық жарыс Орталық  Азия  командалары кіші жасөспірмдер арасында U16 Белгіленуі бойынша

Бишкек

(Кыргызстан)

Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

41 ЖДД бойынша ОЖЖ Қазан

Алматы

Шолпон-Ата

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

42 АДД бойынша ОЖЖ Қараша

Алматы

Шолпон-Ата

Кишинев

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

43 Халықаралық жарыс Д.М. Карбышеваны еске алу 2005-2006, 2007-2008 ж.т. арасында 1-6.12

Брест (Белорусия)

Нур-Султан құрама командасы 5 4 1 ОО «ФЛА Астана»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

44 3rd Asian Youth Games 24-27.11

Shantou (Қытай)

Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

45 АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан

Алматы

Шолпон-Ата

Анталия

Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 ОО «ФЛА.Астаны»,

СДД Нур-Султан

БЖСМ №9

ЖҮЗУ
Қалалық
1 БЖМОРСМ №4 Біріншілігі Ақпан — Наурыз, Нұр-Сұлтан, 3 күн Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
2 БЖМОРСМ №4 Біріншілігі Мамыр — маусым Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
3 БЖМОРСМ №4 Біріншілігі Қыркүйек, Нұр-Сұлтан қ. Мектеп пен қала құрама командалары 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
4 БЖМОРСМ №4 Біріншілігі Қазан,                    Нұр-Сұлтан қ. Мектеп пен қала құрама командалары 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
5 БЖМОРСМ №4 Біріншілігі Қараша, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 220 223 7   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
Республикалық
1 АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар –ақпан, Тағайындау бойынша              (18 күн) Нұр-Сұлтан қ. құрама командаcы 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, Федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
2 ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар –ақпан, Тағайындау бойынша              (18 күн) Нұр-Сұлтан қ. құрама командаcы 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, Федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
3 ұлдар 2007 ж.т. және кіші, қыздар 2009 ж.т. және кіші арасындағы ҚР Чемпионаты Қостанай ,        07.01 — 11.01.2022,          5 күн ҚР және Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
4 ҚР Чемпионатына (29.03-02.04) (Әлем Чемпионатына квалификациялық ҚРЧ) арналған ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар — ақпан                    (18 күн), Щучинск, Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
5 ОЖЖ (ТМБ) Қаңтар — ақпан ҚР құрама командасы 10 9 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
6 2 ж.т. ҚР Чемпионатына (24.02-27.02) арналған ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар — ақпан     (18 күн), Щучинск, Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 18 16 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
7 2 ж.т. ҚР Чемпионатына (24.02-27.02) арналған АДД бойынша ОЖЖ Ақпан                    (18 күн), Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 18 16 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
8 3 ж.т. ҚР Чемпионатына (26.04-30.04) арналған ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан — наурыз (18 күн), Щучинск, Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
9 2 жас тобы арасындағы ҚР Чемпионаты (ұлдар мен қыздар) (2008 т.ж.) 23.02-26.02.2022       4 күн, Темиртау қаласы Облыстардың, құрама командалары, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 15 12 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
10 1 ж.т. ҚР Чемпионатына (31.05-04.06) арналған ЖДД бойынша ОЖЖ Наурыз                  (18 күн), Щучинск, Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 18 16 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
11 «Жемчужина Бурабая» атты РТ (2011 және кіші қыздар мен ұлдар) 02.03-05.03.2022, 4 күн, Көкшетау қаласы Облыстардың, құрама командалары, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
12 «Веселый дельфин» атты 2009 ж.т. және кіші арасында Республикалық турнирінің 1 кезеңі 16.03-19.03.2022,   4 күн, Шымкент қаласы Облыстардың, құрама командалары, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
13 Ашық ҚР Чемпионаты (2022 Әлем Чемпионатына арналған квалификациялық Жарысы) 29.03-02.04.2022  (5 күн ) Актобе қ. / Нұр-Сұлтан қ./ Талдыкорган қ/ Атырау қ  Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 24 20 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
14 3 ж.т. ҚР Чемпионатына (26.04-30.04) арналған АДД бойынша ОЖЖ Сәуір (18 күн)  Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
15 3 жас топтар арасында ҚР Чемпионаты,  (2006-2007 және кіші) 26.04-30.04.2022,       5 күн,                 Нұр-Сұлтан қ. Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 23 20 3 30 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
16 3 жасөспірімдер топтары арасындағы Нұр-Сұлтан қаласының Ашық Чемпионаты (2006-2007 және кіші) 26.04-30.04.2022,       5 күн, Нұр-Сұлтан қ. Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 100 92 10 30 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
17 1 ж.т. ҚР Чемпионатына (31.05-04.06) арналған АДД бойынша ОЖЖ (тау жерлерінде) Сәуір                     (18 күн), Қыргызстан/ Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 18 16 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
18 3 ж.т. ҚР Чемпионатына (21.06-25.06) арналған ЖДД бойынша ОЖЖ Мамыр (14 күн), Щучинск, Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
19 1 ж.т. ҚР Чемпионатына (31.05-04.06) арналған АДД бойынша ОЖЖ Мамыр- маусым,                  (18 күн), Шымкент, Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 18 16 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
20 Жастар арасындағы (2005 т.ж. және кіші) ҚР Чемпионатының 1 кезеңі 11.05-14.05.2022, 4 күн, Талдықорған, Тараз қ. Облыстардың, құрама командалары, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
21 «Балалар күніне арналған» ҚР Чемпионаты (I жас тобы қыздар, ұлдар) 2010 т.ж. және кіші 31.05-04.06.2022, Шымкент қ.,           5 күн Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
22 «Веселый дельфин» атты Республикалық турниры  2 кезеңі,  2009 ж.т. және кіші 09.06-12.06,               4 күн, Темиртау қ. Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
23 Ашық су ҚР Чемпионаты Маусым — шілде, Капшагай Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
24 Б.Момышұлы Ә.Молдағулова М.Маметованы еске алуға арналған ҚР Чемпионаты, 3 жас тобы (2006-2007 т.ж. және кіші) 21.06-25.06.2022, Тараз қ., 5 күн Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
25 Қалпына келтіру жиыны Маусым — шілде тағайындау бойынша Жасөспірімдер, жастар құрама командасы 104 100 4   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
26 ҚР оқушылар X Жазғы Спартакиадасы Шілде — тамыз, 5 күн, Ақтөбе/ Атырау / Нұр — Сұлтан/ Талдықорған Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 24 20 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
27 Қалпына келтіру жиыны Шілде — тамыз тағайындау бойынша Жастар Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 104 100 4   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
28 ОЖЖ (ТМБ) Қыркүйек, Алматы,  Қазақстан Жасөспірімдер құрама Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
29 Жаттықтырушылардың біліктілігін арттыру курстары Қыркүйек — қазан тағайындау бойынша Аумақтық жасөспірімдер ұлттық құрама     9   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
30 Жүзуден ҚР Кубогы 04.10- 08.10, Ақтөбе / Теміртау қ., 5 күн Облыстардың құрама командасы Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 25 20 3 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
31 2009 жастар және кіші арасында ҚР Чемпионатының алдында ОЖЖ Қазан, тағайындау бойынша, 18 күн Нұр-Сұлтан құрама командасы 18 16 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
32 2009 жастар және кіші арасында ҚР Чемпионаты 28.10-31.10, Ақтөбе қ./Атырау қ., 4 күн Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
33 ҚР Қысқы Чемпионатына дайындалуға арналған АДД бойынша ОЖЖ Қазан -қараша,     18 күн, Туркия / Европа Азия / Қазақстан Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 10 9 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
34 ҚР Қысқы Ашық Чемпионаты 05.11-09.11.2022, 5 күн, Талдықорған/ Атырау/ Ақтөбе Облыстардың құрама командасы, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 25 20 4 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
35 2010-2012 жылдар арасында РТ «Ақтөбе үміттері» 24.11-27.11,   Ақтөбе қ., 4 күн Облыстардың құрама командасы Алматы Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
36 2007 — 2008 жылдар арасындағы РТ «Алтай Жұлдызы» 25.11-28.11, Өскемен қ.,            4 күн Облыстардың құрама командасы Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 15 12 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
37 “Nur –Sultan Open” Ашық Республикалық Турнирі Қараша  -Желтоқсан,  Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан мен мектеп құрама командасы 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
38 АДД бойынша ОЖЖ Қараша -желтоқсан, 18 күн,  тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
39 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша -желтоқсан, 18 күн, тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
40 Жастар (2005 т.ж. және кіші) ҚР Чемпионатының, 2 кезеңі 06.12-09.12,           4 күн, Талдықорған қаласы Облыстардың, құрама командалары, Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
Халықаралық
1 АДД бойынша ОЖЖ (Тау жерлерінде) Ақпан — Наурыз (18 күн), Европа/ Қыргызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
2 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан — наурыз (18 күн), Европа/ Қыргызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
3 Халықаралық жарыстар Ақпан  (7 күн), Еуропа, Азия, Түркия, Ресей, Белоруссия  ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
4 ҚР Чемпионатына (29.03-02.04) (Әлем Чемпионатына квалификациялық ҚРЧ) арналған АДД бойынша ОЖЖ  (Тау жерлерінде) Ақпан — Наурыз                    (18 күн),  Қыргызстан/ Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
5 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан — Наурыз (18 күн), Европа/ Қыргызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
6 3 ж.т. ҚР Чемпионатына (26.04-30.04) арналған АДД бойынша ОЖЖ (Тау жерлерінде)  Наурыз (18 күн)  Қыргызстан/ Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
7 VI Азия Ойындар 10.03-22.03.2022         10 күн, Бангкок, Тайланд  ҚР Ұлттық және Жастар құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
8 Халықаралық жарыстар (Әлем Чемпионатына калификациялық Жарыстар) наурыз, 7 күн, Еуропа, Азия, ТМД, Түркия  ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
9 ҚР Чемпионатына (29.03-02.04) (Әлем Чемпионатына квалификациялық ҚРЧ) арналған АДД бойынша ОЖЖ Наурыз                    (18 күн),  Ресей/ Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
10 ЖДД бойынша ОЖЖ Наурыз (18 күн), Европа/  Қыргызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
11 Халықаралық жарыстар (Әлем Чемпионатына калификациялық Жарыстар) сәуір, 7 күн, Еуропа, Азия, ТМД, Түркия  ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
12 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір -мамыр, (18 күн), Европа/ Қырғызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
13 ЖДД бойынша ОЖЖ Сәуір -мамыр, (18 күн), Европа/ Қырғызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
14 Жасөспірімдер арасындағы Халықаралық Турнирінің 1 кезеңі Сәуір-мамыр, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 16 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
15 Халықаралық төрешілер курсы (FINA) Тағайындау бойынша, 5 күн Жүзуден ҚР және Нұр-Сұлтан қ. төрешілері     5   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
16 Халықаралық жарыстар  сәуір, 7 күн, Еуропа, Азия, ТМД, Түркия  ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
17 2022 Әлем Чемпионатына дайындалуға арналған ОЖЖ Мамыр, (12 күн), Қазақстан, Еуропа, ТМД, Азия ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 5 4 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
18 Тау жерлерінде ЖДД бойынша ОЖЖ Мамыр – маусым, (21 күн), Қазақстан/ Қырғызтан, Еуропа, ТМД ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
19 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр – маусым, (21 күн), Қазақстан/ Қырғызтан, Еуропа, ТМД ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
20 Халықаралық жарыстар Мамыр, 7 күн, Еуропа, Азия, ТМД, Түркия  ҚР және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
21 Су түрлерінен Әлем Чемпионаты 13.05-29.05,              17 күн, Фукуока, Жапон ҚР Ұлттық құрама командасы 4 3 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
22 3 ж.т. ҚР Чемпионатына (21.06-25.06) арналған АДД бойынша ОЖЖ (Тау жерлерінде) Маусым (18 күн)  Қыргызстан/ Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
23 Жасөспірімдер арасындағы Халықаралық Турнирінің 2 кезеңі Маусым — шілде, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 16 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
24 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым- шілде Еуропа Қазақстан Азия, 21 күн Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
25 АДД бойынша ОЖЖ Маусым- шілде Еуропа Қазақстан Азия, 21 күн Нұр-Сұлтан қ.  құрама командасы 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
26 Жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионаты дайындау Орта Тау жерлерінде ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде – тамыз, Еуропа Қазақстан Азия, Қырғызcтан ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
27 Жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионаты дайындау АДД бойынша ОЖЖ Шілде – тамыз, Еуропа Қазақстан Азия Қырғызcтан ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 12 10 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
28 Халықаралық жарыстар Маусым, 7 күн, тағайындау бойынша, Еуропа/ Азия, ТМД  ҚР және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 15 12 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
29 XXXI Дүниежүзілік Жазғы Универсиада 26.06-07.07.2022, 11 күн, Қытай Нұр-Сұлтан қ., Студенттік құрама командасы 5 4 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
30 Халықаралық жарыстар Шілде, 7 күн, тағайындау бойынша, Еуропа/ Азия,  ТМД  ҚР және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 15 12 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
31 Жүзуден Жасөспірімдер арасындағы VIII Әлем Чемпионаты 23.08-28.08.2022,   8 күн, Казан, Ресей Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 8 6 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
32 Тау жерлерінде ОДД бойынша ОЖЖ Шілде — тамыз Қырғызcтан/ Өзбекистан/ Қазақстан, 21 күн Нұр-Сұлтан қ. Жасөспірімдер құрама командасы 23 20 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
33 «Азия балалары» VII Халықаралық Ойындарына дайындық өтуіне АДД бойынша ОЖЖ Шілде — тамыз, (14 күн),  Турция/ Қазақстан/ Азия/ Европа/ Ресей/ ТМД Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 19 14 5   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
34 «Азия балалары» VII Халықаралық Ойындар тамыз — қыркүйек, (10 күн), тағайындау бойынша Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 15 12 3   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
35 Халықаралық жарыстар Тамыз — қыркүйек, 7 күн, тағайындау бойынша, Еуропа/ Азия, Өзбекістан, ТМД  ҚР және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 14 12 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
36 2022 Жазғы Азия Ойындар дайындық өтуіне ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде — тамыз, (21 күн),  Турция/ Қазақстан/ Азия/ Европа/ Ресей Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 10 8 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
37 2022 Жазғы Азия Ойындар дайындық өтуіне АДД бойынша ОЖЖ Шілде — тамыз, (21 күн),  Турция/ Қазақстан/ Азия/ Европа/ Ресей Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 10 8 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
38 2022 Жазғы Азия Ойындар 10.09-25.09.2022, 15 күн, Ханчжоу, Қытай  ҚР және Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 6 5 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
39 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек,            (21 күн), Қазақстан/Азия / ТМД Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ.  құрама командалары 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
40 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек Қазақстан/ Қырғызcтан/ Өзбекстан Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ.    құрама командалары 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
41 Тау арасындағы ЖДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек, 18 күн, Қырғызстан/ Өзбекстан /Азия Ұлттық, Нұр-Сұлтан қ., жасөспірімдер құрама командалары 20 18 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
42 Жасөспірімдер арасындағы Халықаралық Турнирінің 3 кезеңі Қазан – қараша, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 16 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
43 АДД бойынша ОЖЖ Қазан — қараша,    18 күн, Қырғызстан/  Азия /Қазақстан Ұлттық, жасөспірімдер  Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
44 Халықаралық жарыстар Қазан, тағайындау бойынша Ұлттық, жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 5 4 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,  ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
45 Азия Чемпионатына дайындалуға арналған Тау жерлерінде ЖДД бойынша ОЖЖ Қазан — қараша  Европа/Азия / ТМД Қазақстан,              18 күн Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 22 20 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
46 2022 Жүзуден Әлем Кубогының кезеңі Қазан 4 күн, Германия/ Венгрия/ Катар/ Ресей Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 6 5 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
47 Жас топтар арасындағы Азия Чемпионаты Қазан — қараша,     10 күн, Азия Нұр-Сұлтан қ., жасөспірімдер құрама командалар 5 4 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
48 Халықаралық жарыстар Қараша — желтоқсан, Еуропа/ Азия,  ТМД Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 8 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
49 Жасөспірімдер III Азия Ойындар Қараша -желтоқсан, Азия ҚР және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 13 12 1   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
50 В.Сальников атындағы Жүзуден Халықаралық Жарысы Желтоқсан, 5 күн, Санкт- Петербург, Ресей ҚР және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 8 2   №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
КӨРКЕМ ГИМНАСТИКА
Қалалық
1 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Ақпан-наурыз Спорт мектептердің құрама командалары 135 105 15 15 ДШжСБ,

КГФ

2 Нұр-Сұлтан қаласының жасөспірімдер арасындағы ашық чемпионаты Тамыз-қырқүйек ҚР аумақтарының құрама командалары 135 105 15 15 ДШжСБ,

КГФ, ҚГФ

3 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты Қазан-қараша ҚР аумақтарының құрама командалары 135 105 15 15 ДШжСБ,

КГФ,ҚГФ

4 2022 жылдың қорытындысы Желтоқсан Спорт мектептердің құрама командалары 70 60 10 ДШжСБ,КГФ
Республикалық
1 Жаттықтырушылардың біліктілік арттыру курстары тағ. бойынша ҚР жаттықтырушылары 5 СжДШК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

2 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қантар

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

3 Ақтөбе облысы

ашық чемпионаты

тағ. бойынша

Ақтөбе облысы, Ақтөбе

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СжДШК,ҚГФ,

ДШжСБ

федерациялар

4 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасының  Чемпионаты (СШ, СШҮ) тағ. бойынша

Шымкент

 

ҚР аумақтарының құрама командалары 86 66 10 10 СжДШК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

5 Солтүстік аймақтың ашық чемпионаты тағ. бойынша

Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СжДШК,ҚГФ,

ДШжСБ

федерациялар

6 Спортшыларды тексеруге арналған ОЖЖ тағ. бойынша Алматы облысы,

Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 25 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

7 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Ақпан,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

8 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасының  Чемпионаты (І дәреже) тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 50 40 5 5 СжДШК,ҚГФ,

ДШжСБ,

федерациялар

9  «Balapan» Шығыс Қазақстан облысының

ашық чемпионаты

Ақпан,

Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен

мектеп спортшылары 37 30 5 2 Спорт мектептері,

федерациялар

10 «Әлем» АГ

қысқы Кубогі

Ақпан,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 105 15 15 ДШжСБ,

ҚГФ,

федерациялар

11 «Merei Cup»

ашық турнирі

Ақпан-наурыз,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 110 85 10 15 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

12 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Наурыз,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

13 «Nauryz Cup»

ашық турнирі

Наурыз,

Шымкент

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

14 «Izumrud» ГМ

ашық чемпионаты

Наурыз,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 130 100 15 15 Спорт мектептері,

федерациялар

15 Қазақстан Республикасының  Кубогі Наурыз

Атырау облысы, Атырау

ҚР аумақтарының құрама командалары 47 36 6 5 СжДШК,

ҰОК, ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

16 «Сыржұлдыздары»

Қызылорда облысы

ашық чемпионаты

Наурыз

Қызылорда обласы

Қызылорда

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

17 «Саргарканың інжу-маржандары»

Қарағанды облысы

ашық чемпионаты

Наурыз,

Қарағанды облысы, Қарағанды

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

18 Алматы қаласының

ашық чемпионаты

тағ. бойынша,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

19 «Жемчужина»

ашық турнирі

Наурыз,

Нұр-Сұлтан

мектеп спортшылары 130 100 15 15 Спорт мектептері,

федерациялар ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

20 «Алан»

ашық турнирі

Наурыз,

Нұр-Сұлтан

мектеп спортшылары 130 100 15 15 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

21 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Наурыз,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

22 Солтүстік Қазақстан облысы ашық чемпионаты тағ. бойынша,

Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СжДШК,ҚГФ,

ДШжСБ,

федерациялар

23 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Сәуір,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

24 «Жеңіс»

ашық турнирі

Наурыз-сәуір,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 130 100 15 15 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

25 Қыздар арасындағы

көпсайыстан ҚР Чемпионаты

(СШҮ, 1 дәреже)

Сәуір,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 70 60 5 5 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ

федерациялар

26 Жеке түрлерінен

Қазақстандық гимнастика Федерациясы Президенті жүлдесіне Кубогі

тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 70 60 5 5 ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

27 Әсел Мұстафинаның сыйлықтары үшін халықаралық турнир Сәуір,

Павлодар облысы,

Павлодар

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ

федерация

28 «Менсулу»

ашық турнирі

Сәуір,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ

федерация

29 Атырау облысының

ашық біріншілігі

Сәуір,

Атырау облысы,

Атырау

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ

федерация

30 «Победа»

ашық турнирі

Сәуір,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 130 100 15 15 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар,

31 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Мамыр,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

32 «Каспий жұлдыздары»

Ашық турнирі

Мамыр,

Маңғыстау облысы,

Ақтау

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

33 Көпсайыстан Қазақстан Республикасы Чемпионаты (СШ) Мамыр

Нұр-Сұлтан

 

ҚР аумақтарының құрама командалары 34 24 5 5 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

34 Республикалық жаттықтырушылар отырысы тағ. бойынша ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 6 6 ҚГФ;

ДШжСБ,

федерация

35 Республикалық төрешілер  курстары тағ. бойынша ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 41 41 ҚГФ,ДШжСБ,

федерация

36 А. Юсупова сыйлықтары үшін «Baby Cup»

ашық турнирі

Мамыр

Нұр-Сұлтан

 

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ДШҒПО,СжДШК,

ҚГФ,ДШжСБ, федерациялар

37 «New Stars»

ашық турнирі

Мамыр,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

38 «ALEM CUP-2022»

ашық турнирі

Мамыр,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 125 85 15 15 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

39 «Айсулу»

ашық турнирі

Мамыр,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ

федерация

40 «Мадина» КГМ

ашық турнирі

Мамыр,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

41 «Изумруд» ГМ

ашық турнирі

Мамыр,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ДШжСБ,КГФ,

федерациялар

42 Жаттықтырушылардың біліктілік арттыру курстары тағ. бойынша ҚР жаттықтырушылары 5 СжДШК,ҚГФ

ДШжСБ, федерациялар

43 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Маусым,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК, ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

44 БЖСМ, ОРМБЖСМ, ЖСШМ, интернаттар мен клубтар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты

(СШ, СШҮ, 1 дәреже)

Маусым,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 95 70 15 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

45 «Синегорье» Ақмола облысы ашық чемпионаты Маусым,

Ақмола облысы,

Көкшетау

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 ДШжСБ,ҚГФ

федерациялар

46 Жамбыл облысы ашық чемпионаты Маусым,

Жамбыл облысы,

Тараз

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 ДШжСБ,ҚГФ

федерациялар

47 «Русалочка» ашық турнирі Маусым,

Маңғыстау облысы,

Ақтау

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ

федерациялар

48 «Umit Cup» «Grace Aqtobe» КГМ ашық чемпионаты Маусым,

Ақтөбе облысы, Ақтөбе

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ

федерациялар

49 №1 ОРМБЖСМ

ашық чемпионаты

Маусым,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ДШжСБ,ҚГФ

федерациялар

50 «Be Fit Open»

ашық чемпионаты

Маусым,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ДШжСБ,ҚГФ

федерациялар

51 «Alan Cup»

ашық турнирі

Маусым,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ДШжСБ,ҚГФ

федерациялар

52 Қалпына келтіру оқу – жаттығу жиындары тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 40 30 10 ҚГФ

ДШжСБ, федерациялар

53 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Шілде,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

54 «Әлем» АГ

жазғы Кубогі

Тамыз,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ДШжСБ,ҚГФ

федерациялар

55 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Тамыз,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

56 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қыркүйек,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

57 Көпсайыстан Қазақстан Республикасының Кубогы

Көпсайыстың жеке түрі бойынша жеткіншектер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты (1 дәреже)

Қыркүйек,

Карағанды облысы

Карағанды

ҚР аумақтарының құрама командалары 44 34 6 4 СжДШК, ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ, федерациялар

58 Қалпына келтіру оқу – жаттығу жиындары тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 ҚГФ,ДШжСБ, федерациялар
59 «Осенний листопад»

ашық турнирі

Қыркүйек,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ҚГФ,ДШжСБ, федерациялар
60 «Alan super baby»

ашық турнирі

Қыркүйек,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ҚГФ,ДШжСБ, федерациялар
61 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қазан,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

62 Көпсайыстан Қазақстан Республикасының Кубогы (СШ, СШК)

Көпсайыстың жеке түрі бойынша Қазақстан Республикасының Чемпионаты (СШ, СШҮ)

Қазан,

Шымкент

ҚР аумақтарының құрама командалары 54 45 5 4 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,

ДШжСБ, федерациялар

63 Республикалық жаттықтырушылар отырысы Қазан,

Шымкент

ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 6 6 ҚГФ,ДШжСБ,

федерация

64 Республикалық төрешілер курстары Қазан,

Шымкент

ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 41 41 ҚГФ,ДШжСБ,

федерация

65 «Шымкент қаласы әкімінің кубогы» халықаралық турнирі Қазан,

Шымкент

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,  ҚГФ,

федерация

66 «Алтын күз»

Н. Кузнецова КГК

ашық чемпионаты

Қазан,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,  ҚГФ,

федерация

67 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қараша,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

68 «Каспий жұлдыздары» Атырау облысының

ашық чемпионаты

Қараша,

Атырау облысы

Атырау

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерациялар

69 «Жаса Отаным»

«Мадина» КГМ

ашық чемпионаты

Қараша,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

70 «Grace» КГМ

ашық чемпионаты

Қараша,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

71 «Alem Cup — Shining Stars»

ашық турнирі

Қараша,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 115 85 15 15 ДШжСБ,ҚГФ,

КГФ,федерация

72 «Grace Stars»

«Grace Aqtobe» КГМ

ашық чемпионаты

Қараша,

Ақтөбе облысы

Ақтөбе

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

73 «Cindarella Cup»

ашық турнирі

Қараша,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

74 «Жемчужина» СК

ашық чемпионаты

Қараша,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация,

75 «Be Fit Open»

ашық чемпионаты

Қараша,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 ДШжСБ,

ҚГФ,

федерация

76 №1 ОРМБЖСМ

ашық чемпионаты

Қараша,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 90 60 15 15 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

77 «Izumrud» ГМ

ашық чемпионаты

Желтоқсан,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 95 65 15 15 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

78 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Желтоқсан,

Алматы облысы,

Шымкент, Алматы,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

79 Шымкент қаласының

ашық чемпионаты

Желтоқсан,

Шымкент

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

80 «Олимп жолы»

ашық турнирі

Желтоқсан,

Солтүстік Қазақстан облысы

Петропавл

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

81 «Снежинка»

ашық турнирі

Желтоқсан,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

82  «Северное Сияние»

ашық турнирі

Желтоқсан,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

83 «Шығыстың рақымы» Шығыс Қазақстан облысының ашық чемпионаты Желтоқсан,

Шығыс Қазақстан облысы

Өскемен

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

84 «Айгөлек» Н.Кузнецова КГК ашық чемпионаты Желтоқсан,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

85 Тәуелсіздік күніне арналған Қызылорда облысының ашық турнирі Желтоқсан,

Қызылорда облысы

Қызылорда

ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 ДШжСБ,ҚГФ,

федерация

Халықаралық
1 АДД оқу-жаттығу жиындары Қантар,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

2 Халықаралық турнирі Қантар,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

3 АДД оқу-жаттығу жиындары Ақпан,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

4 Халықаралық турнирі Ақпан

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

5 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Ресей

Мәскеу

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

6 «Alina Kabaeva CHAMPIONS CUP – GAZPROM» Гран-при тағ. бойынша Ресей

Мәскеу

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

7 «Gracia Fair Cup»

халықаралық турнирі

тағ. бойынша Венгрия

Будапешт

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

8 «Miss Valentine»

Халықаралық турнирі

тағ. бойынша Эстония

Тарту

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,

СжДШК,ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

9 «Miss Valentine»

Гран-при

тағ. бойынша Эстония

Тарту

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

10 АДД оқу-жаттығу жиындары Наурыз,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

11 Халықаралық турнирі Наурыз,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

12 Гран-При тағ. бойынша Чехия

Брно

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

13 «Aphrodite Cup»

Халықаралық турнирі

тағ. бойынша Греция

Афины

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

14 «Baltic Hoop»

халықаралық турнирі

тағ. бойынша Латвия

Рига

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

15 «Riga Spring»

халықаралық турнирі

тағ. бойынша Латвия

Рига

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

16 Халықаралық төрешілер курстары тағ. бойынша ҚР бапкерлері мен төрешілері 10 10 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

17 Гран-при тағ. бойынша Франция

Тье

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

18 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Франция ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

19 Гран-при тағ. бойынша Испания Марбелья ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

20 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Испания ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

21 «Deriugina Cup»

Гран-при

 

тағ. бойынша Украина

Киев

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

22 «Deriugina Cup»

Халықаралық турнирі

тағ. бойынша Украина

Киев

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,

СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

23 АДД оқу-жаттығу жиындары Сәуір,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

24 Халықаралық турнирі Сәуір,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

25 “Irina Cup”

халықаралық турнирі

тағ. бойынша Польша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

26 Әлем кубогі тағ. бойынша Болгария

София

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

27 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Болгария ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

28 Әлем кубогі тағ. бойынша Узбекистан

Ташкент

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

29 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Узбекистан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

30 АДД оқу-жаттығу жиындары Мамыр,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

31 Халықаралық турнирі Мамыр

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

32 Әлем кубогі тағ. бойынша Азербайджан

Баку

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

33 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Азербайджан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

34 Әлем кубогі тағ. бойынша Португалия

Портимао

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

35 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Португалия ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

36 Гран-при

Халықаралық турнирі

тағ. бойынша Израиль

Холон

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

37 Әлем кубогі тағ. бойынша Италия

Пезаро

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

38 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Италия ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

39 АДД оқу-жаттығу жиындары Маусым,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

40 Халықаралық турнирі Маусым,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

41 Азии чемпионаты

(юниорлар)

тағ. бойынша Тайланд ҚР құрама командасы 13 10 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

42 Әлем кубогі тағ. бойынша Румыния

Клуж-Напока

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

43 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Румыния ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

44 «BABY ZHULDYZ CUP» Халықаралық турнирі Маусым,

Нұр-Сұлтан

ҚР аумақтарының құрама командалары 100 50 25 25 ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

45  «Достық»

Халықаралық турнирі

Маусым,

Алматы

ҚР аумақтарының құрама командалары 65 50 10 5 ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

46 Әлем кубогі тағ. бойынша Беларусь

Минск

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

47 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Беларусь ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

48 АДД оқу-жаттығу жиындары Шілде,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

49 Халықаралық турнирі Шілде

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

50 Әлем кубогі тағ. бойынша Ресей

Москва

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,

СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

51 Халықаралық турнирі По назначению

Ресей

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

52 Халықаралық турнирі Тамыз,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,

СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

53 «Шағала»

халықаралық турнирі

Тамыз,

Маңғыстау облысы

Ақтау

ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ,

ҚГФ

СжДШК,

федерация

54 АДД оқу-жаттығу жиындары Тамыз,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

55 Жазғы Азия

ойындары

 

тағ. бойынша

Қытай

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

56 Халықаралық турнирі Тамыз,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

57 Жазғы Дүниежүзілік Универсиада Тамыз,

Қытай

Чэнду

ҚР құрама командасы 5 2 2 1 FISU,FIG,

СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

58 АДД оқу-жаттығу жиындары Қыркүйек,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

59 Халықаралық турнирі Қыркүйек

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

60 АДД оқу-жаттығу жиындары Қазан,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

61 Халықаралық турнирі Қазан,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

62 Әлем чемпионаты Қазан

тағ. бойынша

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

63 Дүниежүзілік гимназия (жазғы мектеп ойындары) Қазан

Қытай

Цзиньцзян

ҚР құрама командасы 14 9 4 1 ISF,FIG,

СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

64 «Азия балалары»

халықаралық спорттық ойындары

тағ. бойынша,

Ресей

ҚР құрама командасы 11 8 2 1 AGU,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

65 Халықаралық турнирі тағ. бойынша

Чехия

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,

СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

66 АДД оқу-жаттығу жиындары Қараша,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФДШжСБ,

федерациялар

67 Халықаралық турнирі Қараша,

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

68 Халықаралық төрешілер курстары тағ. бойынша ҚР бапкерлері мен төрешілері 10 10 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

69 Марина Лобач

Халықаралық турнирі

Қараша-желтоқсан,

Беларусь

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

70 АДД оқу-жаттығу жиындары Желтоқсан,

таяу және алыс шетел мемлекеттері

ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК,ҰОК,

ҚГФ,ДШжСБ,

федерациялар

71 Халықаралық турнирі Желтоқсан

тағ. бойынша

ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG,СжДШК,

ҰОК,ҚГФ

ДШжСБ,

федерациялар

ҚАЗІРГІ БЕССАЙЫС
Республикалық
1 Қзақстан республиканың ашық чемпионаты  биатлон,триатлон Қазақстан , Алматы  Қаңтар Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

2 Қзақстан республиканың қысқы ашық чемпионаты  бессайыс Ақпан Алматы,  Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

230 200 30 20 КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

3 Қысқы ашық чемпионат  биатлон,триатлон,эстафета (все возрастные категории) Қазахстан, Алматы Наурыз Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

4 Қазақстан республикасының чемпионаты қазіргібессайыстан Сәуір Тараз  Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

230 200 30 20 КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

5 Бессайыстан ашық федерация кубогі Тимур Досымбетовқа арналған Сәуір  Алматы  Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

230 200 30 20 КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

6 ҚР Чемпионаты триатлоннан мамыр Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

7 Кәзіргі бессайыстан Жазғы ащық КР чемпионаты шілде  Қапашағай        Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

230 200 30 20 КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

8 ҚРЧ биатлон (барлық жастар арасында) Қазақстан                     шілде-тамыз Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

9 ҚР кубогі триатлон, эстафета, командалық Қазқстан қараша Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

10 Кубок РК по биатлону, триатлону, эстафета, команда Қазақстан желтоқсан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

11 ҚР ашық кубогі по современному пятиборью желтоқсан Алматы, Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

230 200 30 20 КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

Халықаралық
1 Халықаралық турнир  Ересектер,жастар жасөспірімдер Қаңтар Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

12 8 4   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

2   ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар Еуропа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

3 ЖДД  бойынша ОЖЖ Қаңтар  Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

4 ЖДД  бойынша ОЖЖ Қаңтар Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

5 ЖДД  бойынша ОЖЖ Қаңтар Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

6 ЖДД  бойынша ОЖЖ Ақпан  Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

7 ЖДД  бойынша ОЖЖ Ақпан  Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

8 ЖДД  бойынша ОЖЖ Ақпан  -Наурыз Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

9 ЖДД  бойынша ОЖЖ Ақпан  -Наурыз Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

10 Азия чемпионаты алдындағы ОЖЖ Ақпан  -Наурыз Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

24 16 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

11 Ерсектер араснда бессайыстан Азия чемпионаты Наурыз Оңтүстік Корея Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

26 16 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

12 Жасөспірімдер арасында бессайыстан Азия чемпионаты Наурыз Оңтүстік Корея Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

26 16 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

13 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз  Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

14 ЖДД  бойынша ОЖЖ Наурыз  Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

15 Әлем кубогі-1кезең алдындағы ОЖЖ Наурыз  Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

16 Әлем кубогі-1кезең қазіргі бессайыс Наурыз Каир, Египет Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

17 ЖДД  бойынша ОЖЖ Наурыз-Сәуір Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

18 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз-Сәуір  Европа-Азия-Америка- Қазақстан Нац. Ком. Сборн. Обл.г.Алматы, Нур-Султан, Шымкент 60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

19 ЖДД  бойынша ОЖЖ Сәуір Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

20 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

21 ӘК алдындағы ОЖЖ Сәуір Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

22 Бессайыстан Әлем кубогі 2 кезең Сәуір-мамыр Будапешт Венгрия Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

23  ЖДД  бойынша ОЖЖ Сәуір Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

24 АДД  бойынша ОЖЖ Сәуір Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

25 Әлем кубогі-3кезең алдындағы ОЖЖ Мамыр Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

26 Әлем кубогі-3кезең қазіргі бессайыс мамыр Альбена, Болгария Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

27 ЖДД  бойынша ОЖЖ мамыр  Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

29 АДД  бойынша ОЖЖ Мамыр Европа-Азия-Америка- Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

30 Халықаралық турнир  Ересектер,жастар жасөспірімдер мамыр  Польша, Белоруссия Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

12 8 4   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

31 Халықаралық турнир  Ересектер,жастар жасөспірімдер Мамыр Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

230 200 30 20 КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

32 ЖДД  бойынша ОЖЖ мамыр-маусым Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

33 ЖДД  бойынша ОЖЖ мамыр-маусым Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

34 Әлем кубогі-4кезең алдындағы ОЖЖ мамыр-маусым Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

35 Әлем кубогі-4кезең қазіргі бессайыс Маусым Анкара, Турция Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

36 ЖДД  бойынша ОЖЖ мамыр-маусым Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

37 АДД  бойынша ОЖЖ маусым Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

38  «Кубок Центральной Азии» қазіргі бессайыстан Халықаралық турнир маусым   Бишкек, Кырғызстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

30 24 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

39 ОЖЖ ФӘК маусым   Европа-Азия-Америка-Казахстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

40 Бессайыстан әлем кубогі финал маусым  Европа-Азия-Америка Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

41 Әлем чемпионаты жастар арасында маусым Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

42 Халықаралық турнир «UIPM Global Laser-Run City Tour» Маусым Нұр-Султан қ Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нур-Султан, Шымкент

230 200 30 20 КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

43 ЖДД  бойынша ОЖЖ Маусым-шілде  Европа-Азия-Америка-Қахақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

44 ЖДД  бойынша ОЖЖ Маусым-шілде  Европа-Азия-Америка-Қахақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

45 Азия Чемпионаты Қазақстан,                 маусым-шілде Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

46 Халықаралық турнир Маусым Белоруссия Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

12 8 4   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

47 ЖДД  бойынша ОЖЖ шілде Европа-Азия-Америка-Казахстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

48 АДД  бойынша ОЖЖ щілде Европа-Азия-Америка-Казахстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

49 Халықаралық турнир             ересектер ,жастар,жасөспірімдер Шілде Белоруссия, Украина Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

12 8 4   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

50 Бессайыстан әлем чемпонаты  ересектер арасында шілде, Канкун, Мексика Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

51 Әлем чемпионаты шілде, Канкун, Мексика Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

52 ЖДД  бойынша ОЖЖ шілде-тамызЕвропа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

53 АДД  бойынша ОЖЖ шілде-тамыз Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

54 АДД  бойынша ОЖЖ тамыз Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

55 ЖДД  бойынша ОЖЖ тамыз Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

56 Халықаралық турнир «UIPM Global Laser-Run City Tour» Тамыз Алматы, Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

230 200 30 20 КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

57 ЖДД  бойынша ОЖЖ тамыз-қыркүйекЕвропа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

58 АДД  бойынша ОЖЖ тамыз-қыркүйекЕвропа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

59 Азия ойындары алдындағы ОЖЖ тамыз-қыркүйекЕвропа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

18 12 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

60 Азия ойындары Қыркүйек Ханчжоу Қытай Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

18 12 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

61 Жастар арасындағы әлем чемпионаты  «А»және «В» Қыркүйек Линьяно-Саббьядоро, Италия Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

44 32 12   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

62 ЖДД  бойынша ОЖЖ қыркүйек Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

63 АДД  бойынша ОЖЖ қыркүйек Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

64 Халықаралық турнир                 ересектер,жастар,жасөспірімдер Қыркүйек Польша, Белоруссия Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

12 8 4   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

65 Әлем чемпионаты алдыңдағы ОЖЖ университетер арасында FISU қыркүйек Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

66 Университетер арасында FISU Әлем чемпионаты Қыркүйек Буэнос-Айрес Аргентина Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

22 16 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

67   «Юрий Хоришко» атындағы Халықаралық турнир

 

Қыркүйек Қырғызстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

30 24 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

68 ЖДД  бойынша ОЖЖ Қыркүйек қазан      Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

69 АДД  бойынша ОЖЖ Қыркүйек қазан      Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

70 ЖДД  бойынша ОЖЖ қазан      Европа-Азия-Америка-Қазақстан ан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

71 АДД  бойынша ОЖЖ қазан      Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

72 Халықаралық турнир                 ересектер,жастар,жасөспірімдер Қазан Белоруссия Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

30 24 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

73 ЖДД  бойынша ОЖЖ қазан-қараша Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

74 АДД  бойынша ОЖЖ қазан-қараша Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

75 Халықаралық турнир                 ересектер,жастар,жасөспірімдер қараша Белоруссия Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

30 24 6   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

76 ЖДД  бойынша ОЖЖ қараша Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

77 АДД  бойынша ОЖЖ қараша Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

79 ЖДД  бойынша ОЖЖ Қараша желтоқсан Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

80 АДД  бойынша ОЖЖ Қараша желтоқсан Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

81 ЖДД  бойынша ОЖЖ желтоқсан Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

82 АДД  бойынша ОЖЖ желтоқсан Европа-Азия-Америка-Қазақстан Ұлттық құрама командасы.

.Алматы обл, Нұр-Султан, Шымкент

60 50 10   КДСФК ҰОК  СДД   ОДО    КФСП

ДШ ж/е СБ

НЫСАНА КӨЗДЕУ
Қалалық
1 №9 БЖСМ біріншілігі наурыз-сәуір Нұр-Сұлтан Құрамасы 70 65 5 3 ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

2 Нұр-сұлтан қаласының чемпионаты қыркүйек-қазан

Нұр-сұлтан

Нұр-Сұлтан Құрамасы

 

80

 

 

25

 

 

3

 

 

3

 

 

ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы,

Республикалық
1 ҚПО бойынша ОЖЖ Қаңтар18 күнге дейін Қазақстан Ұлттық құрама 70 60 10 ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

2 ҚР командалық чемпионаты Ақпан

Шымкент

Өңірлер құрамалары 210 170 20 20 ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

3 Жасөспірімдер арасындағы ҚРЧ ЛК 2002 ж. және одан кіші Наурыз

Алматы

 

Ұлттық құрама 160

 

 

130

 

 

10

 

 

20

 

 

ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

4 Оқушылар спартакиадасы Наурыз Алматы Өңірлер құрамалары 140 100 20 20 ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

5 ҚР универсиадасы тағайындау бойынша

Қазақстан

Өңірлер құрамалары

 

 

105

 

 

70

 

 

20

 

 

15

 

 

ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

6 ҚР Чемпионатына дайындық бойынша ОЖЖ Мамыр

18 күнге дейін

ҚР өңірлерінің құрама командалары 180 160 20 ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

7 ҚР чемпионаты Маусым Алматы Ұлттық құрама 190 150 20 20 ДШ және СБ, №9 БЖСМ, ҚДКҚ филиалы
8 Азия ойындарына дайындық бойынша ОЖЖ Шілде 21 кунге дейiн

мақсаты бойынша

Ұлттық құрама 60 50 10 ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

9 ҚР Кубогы Қазан

Алматы

Өңірлер құрамалары 190 150 20 20 ҚДКҚ филиалы
10 Жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты Қараша

Нұрсұлтан

Өңірлер құрамалары

 

120 90 15 15 ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

11 АДД бойынша ОЖЖ Қараша18 күнге дейін Қазақстан Ұлттық құрама 100 90 10 ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

Халықаралық
1 АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар-Ақпан

18 күнге дейін

Ұлттық құрама 60 50 10 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
2 ISSF World cup 26.02-08.03.22

Каир, Египет

Ұлттық құрама 50 40 10 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
3 Гран При Алтын Мерген Халықаралық турнир Сәуір Шымкент Өңірлер құрамалары 200 160 20 20 ДШ және СБ,

№9 БЖСМ,

ҚДКҚ филиалы

4 ISSF World Cup 09-19.04.22 Чэнду, Китай Ұлттық құрама 50 40 10 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
5 ISSF World Cup Junior 09-20.05.22 Зуль, Германия Ұлттық құрама 70 60 10 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
6 ISSF World Cup 01-14.06.22 Баку, Азербайджан Ұлттық құрама 50 40 10 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
7 Summer World FISU Universiade 22.06 — 07.07.22 Чэнду, Китай Ұлттық құрама 50 40 10 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
8 ISSF World Cup 24.06 — 07.07.22 Чханвон, Корея Ұлттық құрама 70 60 10 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
9 19th Asian Games 11-23.09.22 Гуанчжоу, Китай Ұлттық құрама 35 30 5 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
10 World University Games 30.09 — 04.10.22 Тайвань Ұлттық құрама 80 70 10 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
11 ISSF World Championship 12-25.10.22 Каир, Египет Ұлттық құрама 80 70 10 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
12 » Гран при  КСРО МС В. Почиваловты еске алуға арналған» Халықаралық турнир Қазан Шымкент Өңірлер құрамалары 180 140 20 20 ХФ, ҰОК РК, КДСФК аймақтық ДШ ж/е СБ, КФСС, ОДО
СУҒА СЕКІРУ
Қалалық
1 А,B,C,D жас топтар арасындағы Нур-Султан қ. Ашық чемпионаты Сәуір

Нур-Султан қ.

Нур-Султан қ. құрама командасы 11 10 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

Республикалық
1 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Ақпан-Наурыз Алматы Нур-Султан қ. құрама командасы 11 10 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

2 Жас топтар арасындағы ҚР Чемпионаты Ақпан-Наурыз Алматы Нур-Султан қ. құрама командасы 11 10 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

3 БЖСМ арасында чемпионаты Наурыз Караганды Нур-Султан қ. құрама командасы 11 10 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

4 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Маусым

Алматы

Нур-Султан қ. құрама командасы 13 12 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

5 Жас топтар арасындағы ҚР Чемпионаты Маусым

Алматы

Нур-Султан қ. құрама командасы 13 12 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

6 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Қараша

Алматы

Нур-Султан қ. құрама командасы 13 12 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

7 Жас топтар арасындағы ҚР Чемпионаты Қараша

Алматы

Нур-Султан қ. құрама командасы 13 12 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

8 ҚР Куьогі Желтоқсан

Алматы

Нур-Султан қ. құрама командасы 11 10 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

Халықаралық
1 Юниорлар арасындағы

Әлем Чемпионаты алдындағы ОЖЖ

Қараша-Желтоқсан

Азия, Европа, Россия, Украина, Белоруссия, Казахстан

Нур-Султан қ. құрама командасы 2 1 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

2 Юниорлар арасындағы

Әлем Чемпионаты

Қараша-Желтоқсан

Азия, Европа, Россия, Украина, Белоруссия, Казахстан

Нур-Султан қ. құрама командасы 2 1 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

3 Жасөспірімдер Азия ойындары алдындағы ОЖЖ Қараша-Желтоқсан

Азия, ТМД

Нур-Султан қ. құрама командасы 2 1 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

4 Жасөспірімдер Азия ойындары Қараша-Желтоқсан

Азия, ТМД

Нур-Султан қ. құрама командасы 2 1 1 ДШ ж/е СБ, СДД,

4 БЖСМ

САДАҚ АТУ
Қалалық
1 Қазақстан республикасының ашық чемпионаты Нұр-Султан Қаңтар

Нұр-Султан

Ұлттық құрама командасы. 32 120 4 2 №9 БЖСМ, СДД, Федерация
2 БЖСМ №9 Біріншілігі Наурыз

Нұр-Султан

Ұлттық құрама командасы. 32 120 4 2 №9 БЖСМ, СДД, Федерация
3 .Нұр-Султан қ чемпионаты Мамыр

Нұр-Султан

Ұлттық құрама командасы. 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СДД, Федерация
4 Нұр-Султан қ ашық кубогі маусым-шілде

Нұр-Султан

Ұлттық құрама командасы. 32 120 4 2 №9 БЖСМ, СДД, Федерация
5 Федерация кубогі.

Нұр-Султан

Қыркүйек-қазан

Нұр-Султан

Ұлттық құрама командасы. 32 120 4 2 №9 БЖСМ, СДД, Федерация
6 Ашық турнир «Тәуелсіздік Кубогі» желтоқсан

Нұр–Султан қ

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СДД, Федерация
7 Ашық біріншілік Нұр-Султан Тамыз

Нұр–Султан

Ұлттық құрама командасы. 32 25 7 №9 БЖСМ, СДД, Федерация
Республикалық
1 ОЖЖ ҚРЧ алдындағы Қаңтар

Бурабай

Қалалық құрама 28 28 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
2 ҚРЧ жастар және жасөспірімд қыздар арасында Қаңтар-наурыз

Нур-Султан

ҚР ұлттық құрама 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
3 ОЖЖ ЖДД  бойынша Қаңтар

Боровое

Қалалық құрама 20 20 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
4 ОЖЖ ҚРЧ алдындағы Қаңтар

Боровое

Шақырылу бойынша 28 28 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
5 ҚРЧ ересектер және жастар арасында Қаңтар

Нур-Султан

Сборные команды регионов РК 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
6 ҚР кубогі 2 кезең мамыр

Алм.обл. Акбулак

Қалалық құрама команда 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
7 Ашық турнир

«28 Панфиловтер»

мамыр

Алматы обл.

Шақыру бойынша 24 24 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
8 ҚР кубогі 1 кезең наурыз

Шымкент

Қалалық құрама 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
9 ҚР кубогі  3 кезең маусым

Орал

Қалалық құрама команда 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
10 ОЖЖ ҚРЧ алдындағы тамыз

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақ булақ»

Қалалық құрама команда 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
11 ҚРЧ ересектер жастар арасында тамыз

Алматинская обл.                 «Ақ булақ»

Қалалық құрама команда 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
12 М.Маметова арналған ашық турнир маусым

Орал

Қалалық құрама команда 16 16 2 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
13 ҚРЧ , Жастар және жасөспірім қызда арасында Қыркүйек

Аилматы        «Ақ булақ»

Ұлттық құрама команда 60 30 5 25 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
14 ҚРЧ мықтылар арасында (жастар және жасөспірімдер) Қазан

Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақ булақ»

Ұлттық құрама команда ҚР 60 30 5 25 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
15 Жаттықтырушылар төрағалар семинары Қараша-желтоқсан

Нұр-Султан

Шақыру бойынша 6 6 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
16 Ашық турнир «ҚР тәуелсіздігіне арналған» Желтоқсан

Алматы  обл.

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
Халықаралық
1 Россия  кубогі, Россия чемпионаты, Халықаралық турнир Қаңтар-

Орел (Россия)

Қалалық құрама 10 10 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
2 Халықаралық турнир  В.Рубан атындағы Қаңтар-ақпан

Украина

Белгілеу бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
3 Белорусия ашық чемпионаты  Халықаралық турнир «Рождественские встречи» Қаңтар-февраль

Брест

По приглашению 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
4 ОЖЖ Қаңтар

Корея

Сборная города 28 28 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
5 2 Азия кубогі Белгіленген уақыт бойынша Национальная сборная РК

РК

20 16 4   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
6 ОЖЖ  ҚР кубогі 1 кезең алдындағы Қаңтар-наурыз

Грузия, Таджикистан

Қалалық құрама 20 20 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
7 ОЖЖ  ҚР кубогі 1 кезең алдындағы наурыз-сәуір

Узбекистан, Таджикистан

Қалалық құрама 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
8 Әлем кубогі 1 кезең сәуір

Анталия (Турция)

Ұлттық құрама команда 20 16 4   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
9 Халықаралық турнир «Потомки Алпамыша» сәуір Узбекистан Қалалық құрама команда 16 16 2 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
10 Россия ашық кубогі, Россия біріншілігі сәуір    Алушта-Сочи Шақыру бойынша 12 12 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
1 Халықаралық турнир

«Қахарман кубогі»

сәуір -мамыр

Турция

Қалалық құрама команда 8 8 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
12 Еуропа кубок кезеңі сәуір  Болгария Шақыру бойынша 12 12 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
13 Халықаралық турнир Аризона кубогі алдындағы ОЖЖ сәуір     Аризона

США

Қалалық құрама команда 6 6 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
14  

Әлем  кубогі 2 кезең

мамыр

Шанхай (КНР)

Национальная сборная РК 20 16 4   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
15 ОЖЖ мамыр

Турция

Қалалық құрама команда 28 28 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
16 Халықаралық турнир

«Гран При Нұр-Сұлтан»

(ересектер/жастар)

мамыр-маусым

Нұр-Султан

Шақыру бойынша 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
17 Халықаралық төрағалар семинары мамыр-маусым Нұр-Султан Жаттықтырушы төраға 6 6 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
18 ОЖЖ әлем кубогі 3 кезең алдындағы маусым

Орал

Қалалық құрама команда 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
19 Халықаралық турнир  «Стрелы Байкала» алдындағы ОЖЖ шілде – тамыз

Улан-Уде

Қалалық құрама команда 8 8 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
20 Халықаралық турнир  Варшава маусым-мамыр

Варшава, Польша

Шақыру бойынша 16 16 2 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
21 Әлем кубогі 3 кезең маусым

Париж (Франция)

Ұлттық құрама команда 20 16 4   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
22 Халықаралық турнир  «Бриллиантовые стрелы Якутии» Белгіленген уақыт бойынша

Якутск

Шақыру бойынша 16 16 2 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
23 АДД бойынша ОЖЖ Шілде тамыз

қырғызстан Грузия, Таджикистан

Қалалық құрама команда 24 24 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
24 Дүниежүзілік универсиада 26 маусым-7 шілде

қытай

Шақыру бойынша 16 16 2 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
25 Әлем ойныдары Бремингтон 2022 7-17  Шілде тамы

США

Шақыру бойынша 16 16 2 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
26 Халықаралық турнир

«Қазақстан үміттері»

Жастар жасөспірімдер арасында

Шілде тамыз

Нур-Султан

Шақыру бойынша 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
27 Әлем кубогі 4 кезең Шілде тамыз

Акбулак

Қалалық құрама команда 32 32 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
28 Халықаралық турнир  Климука жүлдесі алдындағы ОЖЖ Шілде тамыз

Брест

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
29 ОЖЖ ҚРЧ алдындағы Шілде тамыз

Боровое

Қалалық құрама команда 32 32 4 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
30 XIX Азия ойындары 10-25 қыркүйек

қытай

Ұлттық құрама команда 32 25 7 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
31 Халықаралық турнир

 

 

Қыркүйек-қазан

Ереван (Армения)

Қалалық құрама команда 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
32 Халықаралық турнир

«Аджария кубогі»

Қыркүйек-қазан

Батуми, Грузия

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
33 ОЖЖ Қыркүйек

Россия

Қалалық құрама команда

 

28 28 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
34 Халықаралық турнир

«Алтын күз»

Қыркүйек

ЛьвовУкраина

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
35 Әлем кубогі Қыркүйек

Белгілену бойынша

Ұлттық құрама команда ҚР 20 16 4   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
36 Халықаралық турнир Түркістан тамыз, қыркүйек Щақыру бойынша 24 24 4 1 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
37 Халықаралық турнир З.Рустамова жүлдесіне Қыркүйек-Қазан

Таджикистан

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
38 Халықаралық турнир «Тумарис» қазан-қараша

Өзбекстан

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
39 Халықаралық турнир «Гран-При Қазақстан» Ли С.Н. еске алуға арналған Қараша-желтоқсан

Нұр-Султан

Шақыру бойынша 32 32 4 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
40 Ашық халықаралық турнир әлем чемпионы  Николаев Алексей жүлдесіне Желтоқсан

Иркутск

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
41 Халықаралық турнир Қараша-желтоқсан Польша Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
42 Халықаралық турнир СССР В.Ешеев жүлдесіне арналған Желтоқсан

Россия

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
43 Ашық чемпионат ОАЭ Желтоқсан

ОАЭ

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
44 Германия кубогі Желтоқсан

Германия

Шақыру бойынша 16 16 2 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
45 АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан

Боровое

Қалалық ұлттық құрама команда 24 24 2 №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
СЕМСЕРЛЕСУ
Республикалық
1 ОЖЖ қаңтар, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
2 Жастар арасында ҚР Чемпионаты 22-31қаңтар Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
3 ОЖЖ ақпан, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
4 Мықтылар ашық турнирі ақпан, Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
5 ОЖЖ наурыз, 18 күн Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
6 ОЖЖ сәуір, 21 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
7 2007-2011 жж.арасында ҚР Чемпионаты 31.05-08.06

Белгілеу бойынша

ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
8 ҚР Гимназиадасы мамыр, 10 күн, Белгілеу бойынша ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
9 ОЖЖ мамыр, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
10 ОЖЖ маусым, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
11 ОЖЖ шілде, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
12 ОЖЖ тамыз, 21 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
13 Жауынгер-интернационалистерді еске алу турнир маусым, Қарағанды,  5 күн ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
14 23 ж.д. ҚР Чемпионаты 11-19 тамыз    Өскемен ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
15 ОЖЖ қыркүйек, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
16 Ересектер арасында ҚР Чемпионаты 06-13 қыркүйек Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
17 Нұр-Сұлтан Қылышы Республикалық турнир 20-27 қыркүйек Нур-Султан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
18 ОЖЖ қыркүйек-қазан        21 күн Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
19 ОЖЖ қараша, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
20 Үлкен жасөспірімдер 2006-2009 жж. арасында ҚР Чемпионаты 05-14.11                      Шымкент ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
21 ОЖЖ желтоқсан, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
22 ҚР Кубогі 27.11-05.12       Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
23 Мықтылар ашық турнирі желтоқсан,      Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
24 5 турнир ж//е ОЖЖ шақырылу бойынша Белгілеу бойынша, жылбойы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
25 Жастар арасында ҚРЧ (2003-05 г.р. 2006 ж/е жастар) 10-20.12           Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СДД, Федерация
Халықаралық
1 Жастар арасында Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ ақпан, Шымкент, Алматы, Өзбекстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
2 Жастар арасында Азия Чемпионаты 26 ақпан-9 наурыз Өзбекстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
3 ОЖЖ және Әлем Кубогі кезеңі қылыш ер 05-08.02             Италия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
4 Алатау бөктері Халықаралық турнир 24-31 наурыз Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
5 Шпагадан Энвер Алимжанов Халықаралық турнир наурыз, Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
6 Жастар арасында Әлем  Чемпионаты алдында ОЖЖ наурыз-сәуір 10 күн, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
7 Жастар арасында Әлем  Чемпионаты 02-12 сәуір         Египет ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
8 Құрлықтық олимпиадалық іріктеу және Азия чемпионаттарының алдында ОЖЖ сәуір, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
9 Құрлықтық олимпиадалық іріктеу турнирі 13-16 сәуір,       Ө.Корея ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
10 Азия Чемпионаты 15-24 сәуір,     Ө.Корея ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
11 Ер Жәнібек батырды еске алу Халықаралық турнир мамыр, Өскемен ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
12 Азия — 2021 Халықаралық турнир 24-30 маусым Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
13 ОЖЖ шілде, Қырғызстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
14 ОО алдында ОЖЖ шілде, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 6 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
15 Турнир (Азия кадеттер циклі) шілде, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
16 Халықаралық турнир «Аничков сарайы» (кадеттер) қазан                          РФ ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
17 Халықаралық турнир С.Шарикова (кадеттер) қазан-қараша            РФ ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
18 23ж.д. Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ қыркүйек, Алматы, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
19 23 ж.д. Азия Чемпионаты 1-6 қазан, Тайвань ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
20 ПФО чемпионаты 3-7 сәуір              Ресей ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
21 Гран При алдында ОЖЖ сәуір, Ресей ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
22 Гран При 25-29 сәуір       Корей ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
23 Әлем Кубогі кезеңі алдында ОЖЖ сәуір-мамыр Қазақстан, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
24 Әлем Кубогі кезеңі 9-13 мамыр    Испания ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
25 Гран При кезеңі алдында ОЖЖ мамыр                      РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
26 Гран При 20-24 мамыр            РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
27 «Еске Наиль Губайдуллин» Халықаралық турнир қазан-қараша     Семей ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
28 Әлем Кубогі кезеңі алдында ОЖЖ қараша, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
29 Сателлит Азия, Еуропа Қраймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
30 Феоктистовті еске алу Халықаралық турнир қараша, Барнаул Қраймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
31 Шеберлік турнирі желтоқсан, Новосибирск қ. Қраймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
32 5 турнир ж//е ОЖЖ шақырылу бойынша Белгілеу бойынша Қраймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
33 О.В.Фелинский еске алу Халықаралық турнир Желтоксан,                      Белгілеу бойынша Қраймақтары құрама командасы 6 5 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
Сабля жігіттер жастар
Халықаралық
1 Әлем Кубогі кезеңі 08-11.01         Венгрия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
2 Әлем Кубогі кезеңі алдында ОЖЖ Қантар         Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
3 Әлем Кубогі кезеңі 05-08.02              Болгария ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
4 Әлем Кубогі кезеңі алдында ОЖЖ сәуір-мамыр, 10 күн,  Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
5 Әлем Кубогі кезеңі 11-15.02                Франция ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
6 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ қыркуйек, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
7 Әлем Кубогі кезеңі қыркуйек-казан        Қазақстан, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
8 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ қазан-қараша, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
9 Әлем Кубогі кезеңі қараша                  Азия, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
10 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ қараша, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
11 Әлем Кубогі кезеңі желтоқсан    Қазақстан, Азия, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
Сабля қыздар жастар
Халықаралық
1 Әлем Кубогі кезеңі алдында ОЖЖ Қантар         Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
2 Әлем Кубогі кезеңі 08-11.01                 Венгрия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
3 Әлем Кубогі кезеңі алдында ОЖЖ Қазақстан, Азия, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
4 Әлем Кубогі кезеңі 05-08.02         Болгария ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
5 Еуропа Кубогы  (Еуропалық кадет циклі) Ақпан          Қазақстан, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
6 Әлем Кубогі кезеңі 11-15.02                 Алжир ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
7 Халықаралық турнир кезеңіалдында ОЖЖ мамыр — маусым Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
8 Халықаралық турнир маусым — шілде Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
9 Әлем Кубогі кезеңі алдында ОЖЖ Тамыз          Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
10 Әлем Кубогі кезеңі қыркуйек – қазан Азия, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
11 Әлем Кубогі кезеңі алдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
12 Әлем Кубогі кезеңі қараша-желтоқсан Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
Найза жігіттер жастар
Халықаралық
1 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ 5 күн,                  Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
2 Әлем Кубогі кезеңі 05-08.02
Польша
ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
3 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ Ақпан         Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
4 Әлем Кубогі кезеңі 19-22.02           Испания ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
5 ЖДД бойынша арнайы ОЖЖ шілде — тамыз,             14 күн,  Польша ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
6 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ Қыркүйек   Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
7 Әлем Кубогі кезеңі қазан — қараша Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
8 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
9 Әлем Кубогі кезеңі желтоқсан Қазақстан, Еуропа, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
10 Еуропа кубогы  (Еуропалық кадет циклі) қыркүйек — желтоқсан Қазақстан, Азия ,Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
Найза қыздар жастар
Халықаралық
1 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ 5 күн,                  Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
2 Әлем Кубогі кезеңі 05-08.02                      Германия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
3 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
4 Әлем Кубогі кезеңі 19-22.02          Австрия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
5 АДД бойыншы ОЖЖ шілде — тамыз,             14 күн,  Польша ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
6 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
7 Әлем Кубогі кезеңі қазан — қараша Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
8 Әлем Кубогі кезеңі алдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
9 Әлем Кубогі кезеңі желтоқсан       Еуропа, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
10 Еуропа кубогы  (Еуропалық кадет циклі) қыркуйек — желтоқсан РФ, Еуропа, Азия ҚР аймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
Сапы жігіттер қыздар жастар
Халықаралық
1 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚР аймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
2 Әлем Кубогі кезеңі 19-22.02          белгілеу бойынша ҚР аймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
3 АДД бойыншы ОЖЖ шілде — тамыз,             14 күн,  Польша ҚР аймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
4 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚР аймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
5 Әлем Кубогі кезеңі қазан — қараша Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚР аймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
6 Әлем Кубогі кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚР аймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
7 Әлем Кубогі кезеңі желтоқсан       Еуропа, Азия ҚР аймақтары құрама командасы 3 2 1   №9 БЖСМ, СОТБДД, Федерация
СИНХРОНДЫ ЖҮЗУ
Республикалық
1 ҚР Чемпионаты маусым

15.06-20.06

Алматы

Құрама комнда

ШИ,  ДЮСШ,

ШВСМ, ЦОП

 

 

330

 

 

300

 

 

15

 

 

15

КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
Халықаралық
1 Халықаралық турнир (жастар, жасөспірмдер) жетоқсан

наурыз

Белоруссия

ҚР Ұлттық құрама  

19

 

14 3 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
2 Халықаралық турнир (ересктер) наурыз

Венгрия

ҚР Ұлттық құрама 19 14 3 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
3 Халықаралық турнир (жастар) Сәуір

12-18

Франция

ҚР Ұлттық құрама  

19

 

14 3 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
4 Халықаралық турнир «Крым жұлдыздарыа»

(жастар,13-15 ж, 12)

мамыр

26-31    Россия

Крым

ҚР Ұлттық құрама  

30

 

24 4 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
5 Халықаралық турнир (жастар, 15ж, 12ж) маусым

шілде

Израиль

ҚР Ұлттық құрама  

30

 

24 4 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
6 Халықаралық турнир (ересекте арасында) маусым

Венгрия

ҚР Ұлттық құрама  

30

 

24 4 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
7 Халықаралық турнир Маусым Греция ҚР Ұлттық құрама  

19

 

14 3 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
8 Халықаралық турнир «C.O.M.E.N. CUP» Белгілену бойынша

 

ҚР Ұлттық құрама  

19

 

14 3 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
9 Жастар арасынадғы Әлем чемпионаты

 

тамыз

Канада

ҚР Ұлттық құрама  

32

 

28 3 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
10 Жас аралығындағы Азия чемпионаты қазан

По назначению

ҚР Ұлттық құрама 54 43 9 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
11 Халықаралық турнир (жас аралығында) қараша

Словакия

 

ҚР Ұлттық құрама  

30

 

24 4 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
12 Халықаралық турнир (жас аралығында) қараша

Венгрия

ҚР Ұлттық құрама  

30

 

24 4 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
13 АДД бойынша ОЖЖ қараша-желтоқсатн

Италия

Россия

Украина

ҚР Ұлттық құрама  

19

 

16 3 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
14 Халықаралық турнир (ересектер арасында)

 

желтоқсан

Украина

 

ҚР Ұлттық құрама  

19

 

14 3 2 КР М ж/е СМ, ҰОК, ДШ ж/е СБ, федерация, СДД, ОДО, ДЮСШ
СПОРТТЫҚ ГИМНАСТИКА
Қалалық
1 Нұр-Сұлтан қаласының Біріншілігі Белгілеу бойынша №1 БЖМОРСМ 8 90 6 6

1дәрігер

1массажист

№1 БЖМОРСМ
2 ҰОС арналған Нұр-Сұлтан қаласының Ашық Чемпионаты Мамыр Өңірлердің құрама командалары 12 130 4 2 АДШСБ, БЖМОРСМ
3 АДД бойынша

№1 БЖМОРСМ біріншілігі

 

Белгілеу бойынша №1 БЖМОРСМ шектеусіз 80 4 2 №1 БЖМОРСМ
4 ҚР Тәуелсіздік күніне арналған қала Ашық Чемпионаты желтоқсан

 

Өңірлердің құрама командалары 12 150 4 2 АДШСБ, федерация
Республикалық
1 Қалпына келтіру ОЖЖ

 

Алматы қаласы

Белгілеу бойынша

Негізгі және жастар құрамы ұлттық командасы 6 10 2 ҚР ҰОК, ДШСК, АДШСБ, фед-циялар.

РОДО, БЖМОРСМ

2 Президент  кубогі алдында  ОЖЖ Белгілеу бойынша ҚР Ұлттық командасы, құрама команда 14 12 2 1 дәрігер,   1 массаж ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация

БЖМОРСМ

3 ҚГФ президентінің X Ашық  Кубогі 31.01-04.02

Алматы қ.

Ұлттық Командалар, өңірлік және ТМД елдерінің құрама командалары шектеусіз 22 2 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, ҚГФ, қалалық фед-циялар

№1 БЖМОРСМ

4  

Төрешілердің Республикалық семинары

Белгілеу бойынша Өңірлердің жаттықтырушылары мен төрешілері шектеусіз     9 АДШСБ, БЖС,  жергілікті федерациялар
5 Қостанай облысының ОЖГФ Ашық кубогі Қостанай

ақпан

Шақыру бойынша шектеусіз 30 2 2 №1 БЖМОРСМ
6 ШҚО Чемпионаты наурыз

ШҚО

Шақыру бойынша шектеусіз 30 26 4 АДШСБ, БЖМ,  жергілікті федерациялар
7 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Шақыру бойынша шектеусіз 12 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерациялар,

№1 БЖМОРСМ

8 Павлодар облысының

Ашық Чемпионаты

Павлодар

наурыз

Шақыру бойынша 20 20 2 1дәрігер №1 БЖМОРСМ
9 Қарағанды облысының

Ашық  Чемпионаты

 

Қарағанды

сәуір

Шақыру бойынша 20 18 2   АДШСБ, БЖМ, жергілікті федерациялар және ҚГФ
10 Талдықорған Ашық Чемпионаты Талдықорған

наурыз

Шақыру бойынша 20 18 2   №1 БЖМОРСМ
11 Жеке-командалық ҚРЧ алдында ОЖЖ 28.03-02.04

Алматы қ.

 

Құрама команда 16 14 2   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация

№1 БЖМОРСМ

12 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша ҚР Ұлттық Командалары құрама, командалар 14 12 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерациялар,

№1 БЖМОРСМ

13 АДД бойынша жастар құрамының ОЖЖ Белгілеу бойынша ҚР жастар құрамы 5 5 1 РОДО, ОРДО, АДШСБ, федерация

БЖМОРСМ

14 Семей қаласының біріншілігі сәуір

Семей

Шақыру бойынша 30 26 4   БЖМОРСМ

АДШСБ

15 Алматы облысының

Ашық біріншілігі

 

Талдықорған

сәуір-мамыр

Шақыру бойынша 12 10 2   №1 БЖМОРСМ
16 БЖМОРСМ, БЖСМ және клубтар арасында  Жеке-командалық ҚР Чемпионаты

 

29.03–03.04

Алматы қ.

Өңірлік құрама командалар және

ҚР Ұлттық ком.

20 16     ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ федерация

№1 БЖМОРСМ

17 ҚР Гимназиадасы 20-25.04

Алматы қ.

Өңірлік құрама командалар және

ҚР Ұлттық ком.

15 12 2   ҚР БҒМ ННПЦ ФК,  АДШСБ, федерация

ОРДО

№1 БЖМОРСМ

18 ШҚО Кубогі Мамыр

ШҚО

Шақыру бойынша 30 26 4   АДШСБ,БЖМОРСМ
19 Жастар құрамының АДД бойынша ОЖЖ

 

Белгілеу бойынша ҚР Жастар құрамының құрамасы 4 3 1   РОДО, АДШСБ, федерация, ОРДО

№1 БЖМОРСМ

20 ҚРЧ алдында ОЖЖ Рессей

Тағайындау бойынша

Қаланың құрамасы 12 2   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ

Федерация, №1 БЖМОРСМ

21  

Қазақстан Республикасының Чемпионаты

23-28.05

Алматы қ.

ҚР өңірлік командалары 16 4 2   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ

Федерация, №1 БЖМОРСМ

22 Балаларды қорғау күніне арналған Қостанай облысының Ашық Чемпионаты Қостанай

маусым

Шақыру бойынша 28 25 2 1 РОДО, ОРДО, АДШСБ, федерация

 

23 Алматы қаласының Чемпионаты Алматы

Белгілеу бойынша

Шақыру бойынша 15 12 2 1 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ,        федерация №1 БЖМОРСМ
24 КСРО ЕСЖ Байдинге арналған қала Ашық чемпионаты Белгілеу бойынша г. Шымкент ҚР өңірлері 12 10 1 1 Өңірлік ДШСБ,федерация,

№1 БЖМОРСМ

25 ОЖЖ (қалпына келтіру)

 

Маусым-шілде 12 күн Ыстық көл қ. Алакөл Құрама команада 20 17 3   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ

Федерация

№1 БЖМОРСМ

26 Бекітілген ОЖЖ және

КМТ (кезеңдік мед. тексеріс)

Белгілеу бойынша Алматы қ. ҚР Ұлттық командасы 2 2    

 

ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ

№1 БЖМОРСМ

Федерация,

27 АДД бойынша ОЖЖ  

Белгілеу бойынша

Құрама команда 14 12 2   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ

Федерация,

№1 БЖМОРСМ

28 Қалпына кетіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Бурабай Қала құрамасы 28 24 4 1дәрігер.+

1 масс.

ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ

федерация

№1 БЖМОРСМ

29 Алматы облысының

Ашық чемпионаты

Талдықорған

қазан

Шақыру бойынша 20 18 2   №1 БЖМОРСМ
30 Павлодар облысының

Ашық Чемпионаты

 

қазан

Павлодар

Шақыру бойынша 20 18 2   №1 БЖМОРСМ
31 ҚРЧ алдында ОЖЖ қыркүйек/ қазан

Алматы қ.

Құрама команда 18 16 2 1 дәрігер, 1массаж ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ

Федерация, №1 БЖМОРСМ

32 Көпсайыстың жеке түрлерінен ҚР

Чемпионаты және ҚР Кубогі

 26.09-01.10

Алматы қ.

Өңірлік құрама командалар және

ҚР Ұлттық ком.

20 16 2 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация
33 ЖҚРЧ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама команда 14 12 2   АДШСБ, ОРДО,

ОДО, №1 БЖМОРСМ

34  

«Олимпиадалық үміт» жастар ҚРЧ

 

14-19 қараша

Шымкент қ.

ҚР өңірлік командалары 20 18 2   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ

Федерация,

№1 БЖМОРСМ

35 АДД бойынша ОЖЖ  

Тағайындау б-ша

 

ҚР өңірлерінің жас құрамасы 5 4 1   АДШСБ ,ОРДО,ОДО,

БЖМОРСМ №1

36 ОЖЖ ЖДШ б-ша Шақыру бойынша Алматы қ.

(СК «АИБА»)

Ұлттық командалар 20 12 6 1 дәрігер

1массаж

ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ,федерация
Халықаралық
1 Президент Кубогының алдындағы ОЖЖ Ақпан

Пенза қ.                       (Ресей)

ҚР Ұлттық, құрама команда 12 10 1 1 дәрігер ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация,  БЖМОРСМ
2 Әлем Кубогі кезеңі наурыз

Каир қ. (Египет)

ҚР Ұлттық құрама 2 1 1   ҚР ҰОК,СДШІК,АДШСБ, федерация,

БЖМОРСМ

3 Әлем Кубогі кезеңі алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Қала құрамы          
4 Әлем Кубогі кезеңі Белгілеу бойынша Шақыру бойынша

 

2 1 1   ҚР ҰОК,СДШІК,АДШСБ, федерация,

БЖМОРСМ

5 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама команда 10 8 2   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ,федерация
6 Әлем Кубогі кезеңі Белгілеу бойынша  Баку қ.

(Әзірбайжан)

Шақыру бойынша 4 3     ОРДО, СДШІК, АДШСБ, федерация
7 ХХХІ Дүниежүзілік жазғы Универсиада Белгілеу бойынша Чэнду қ. Қытай Шақыру бойынша

 

 

22

 

5+5

 

5

4 төреші

1 дәрігер

1 массаж

ҚР БҒМ ҰҒПО, АДШСБ,федерация
8 Қалпына кетіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Болгария Қала құрамасы Қала құрамасы 6 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ

федерация

№1 БЖМОРСМ

9 Әлем Кубогі кезеңі Белгілеу бойынша Варна қ.

(Болгария)

Шақыру бойынша 4 3     ОРДО, СДШІК, АДШСБ, федерация
10 ХІХ Жазғы Азия ойындары алдындағы ОЖЖ Тамыз-қыркүйек

Белгілеу бойынша

ҚР Ұлттық құрама  

3

 

2

 

1

ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация
11 ХІХ Жазғы Азия ойындары қыркүйек

Ханчжоу қ. (Қытай)

ҚР Ұлттық құрама  

3

 

2

 

1

2 төреші

1 дәрігер

ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация
12 51-і Әлем Чемпионаты  алдындағы ОЖЖ Қазан

Белгілеу бойынша

ҚР Ұлттық құрама  

3

 

2

 

1

ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация
13 51-і Әлем Чемпионаты Қазан-қараша

Ливерпуль қ.

ҚР Ұлттық құрама 2 2 1 ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация
14 Халықаралық турнир «AGF junior Trophy Artistic Gymnastics Белгілеу бойынша Баку қ.

(Әзірбайжан)

Шақыру бойынша 4 3     ОРДО, СДШІК, АДШСБ, федерация
15 Төрешілердің жаңа ОЦ-ға арналған халықаралық семинары Белгілеу бойынша Шақыру бойынша 6   АДШСБ,БЖМ, жергілікті федерациялар мен ҚГФ
16 Әлем Кубогі кезеңі Белгілеу бойынша Котбус қ. (Германия) Шақыру бойынша 3 2 1   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация
17 Халықаралық турнир

Украина Кубогі

Белгілеу бойынша Киев қ. (Украина) Шақыру бойынша 3 2 1   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация

БЖМОРСМ №1

18 Әлем Кубогі кезеңі Белгілеу бойынша (Словения) Шақыру бойынша 3 2 1   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация
19 ОЖЖ Белгілеу бойынша Ресей Қала құрамасы 20 12 6 1массаж

1 дәрігер

ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация,

ОРДО,  БЖМОРСМ №1

20 Р. Ихарулидзе жүлдесіне арналған Кубок Белгілеу бойынша Батуми

 

ҚР құрамасы 3 2 1   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация,

ЖСШМ, БЖМОРСМ №1

21 16-шы жасөспірімдер арасындағы Азия Чемпионаты

 

 

Белгілеу бойынша

Шақыру бойынша

 

 

2

 

1

 

1

  РОДО,ОРДО

АДШСБ, федерация

22 Жасөспірімдер арасындағы Азия Чемпионаты Белгілеу бойынша Шақыру бойынша

 

 

2

 

1

 

1

  РОДО,ОРДО,

АДШСБ, Федерация,

БЖМОРСМ №1

23 Әлем Кубогі кезеңі Белгілеу бойынша Доха қ. (Катар) Шақыру бойынша 3 2 1   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация
24 ОЖЖ Ресей

Белгілеу бойынша

ҚР Ұлттық командасы, қала құрамасы 14 12 2 1 дәрігер ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ  БЖМОРСМ №1,

Федерация, ОРДО

25 ОЖЖ Белгілеу бойынша ҚР командасы, қала құрамасы 14 12 2   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация
26 Халықаралық турнир «А.Дитятин  Кубогі» Мамыр

Санкт-Петербург қ.

Шақыру бойынша

 

4 3 1   СДШІК, АДШСБ, федерация,

РОДО,  БЖМОРСМ №11

27 ОЖЖ Белгілеу бойынша Ресей  Құрама команда 14 12 2   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация
28 Балаларды қорғау күніне арналған Халықаралық турнир Маусым,  (Ресей) Шақыру бойынша

 

4 3 1   РОДО,ОРДО,АДШСБ, федерация,

БЖМОРСМ №1

29 Халықаралық турнир

«С.Байтова Кубогі»

Белгілеу бойынша Могилев қ. (Беларусь) Шақыру бойынша

 

3 2 1   СДШІК, АДШСБ, федерация, ОДО, ОРДО
30 Халықаралық турнир Өзбекістан

Белгілеу бойынша

Шақыру бойынша

 

5 4 1   АДШСБ, федерация
31 ОЧ Алексей Немов жүлделеріне Халықаралық турнир маусым

Сызрань қ. (Ресей)

Шақыру бойынша

 

4 3 1   ОДО, АДШСБ, ОРДО, федерация, БЖМОРСМ №1
32 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша

Ресей

    Құрама команда 14 12 2   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация
33 Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Грузия Шақыру бойынша

 

4 3 1   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация,РОДО,  БЖМОРСМ №1
34 ОЖЖ (қалпына келтіретін)

 

маусым-шілде 12күн.  Иссык-Куль қ, Алаколь құрама 20 17 3   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ  БЖМОРСМ №1,

Федерация

35 ОЧ  Подгорный жүлдесіне арналған бүкілресейлік турнир Белгілеу бойынша Ресей Шақыру бойынша

 

3 2 1   АДШСБ,федерация
36 Л.Латынин атындағы Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ресей Шақыру бойынша

 

4 3 1   АДШСБ,федерация
37 Балтық және ТМД елдерінің Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ресей Шақыру бойынша

 

5 4 1   РОДО, АДШСБ,федерация
38 Сібір Кубогі Белгілеу бойынша Ресей Шақыру бойынша

 

12 6 4    2 төреші РОДО, АДШСБ,федерация
39  «Сурская осень» Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ресей Шақыру бойынша

 

3 2 1   РОДО, ОРДО,АДШСБ,федерация
40 Әлем Кубогі кезеңі Белгілеу бойынша Германия Шақыру бойынша 3 2 1   ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация
41   КСРО ЕСЖ Л.Аркаев Халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ресей Ұлт.командалар 12 4+4 2 2 төреші АДШСБ,федерация

 

42 Халықаралық турнир

алдыңдағы ОЖЖ

Тағайындау б-ша (Ресей) Құрама команда 10 8 2   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ,федерация
43 XXІХ Халықаралық турнир

«Олимпиада чемпионы М. Ворониннің Кубогы»

Белгілеу бойынша Ресей Шақыру бойынша

 

5              4 1   ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ,федерация , РОДО
СПОРТТЫҚ ҚҰЗҒА ӨРМЕЛЕУ
Қалалық
1 Кубок 1 кезең.

Нұр-Султан

жылдамдық және боулдер

 

қаңтар

Нұр-Султан қ командасы         8 150 7 15 ФССЛиА г.Нур-Султан,

ДШ ж/е СБ, СДД

2 Чемпионат,  жастар мен жасөспірімдер

Чемпионат Нұр-Султан қ

(жылдамдық..)

 

наурыз

Нұр-Султан қ командасы 8 150 7 15 ФССЛиА г.Нур-Султан,

ДШ ж/е СБ, СДД,

3 Кубок 2 кезең.Нұр-Султан қ

жылдамдық, боулд., қиындық

Қазан Нұр-Султан қ командасы 8 150 7 15 ФССЛиА г.Нур-Султан,

ДШ ж/е СБ, СДД,

Республикалық
1

 

ОЖЖ КРК және жастар мен жасөспірімдер ҚР Кубогі алдындағы (жылдамдық, қиындық, боулдеринг) Алматы

қантар

Нұр-Султан қ командасы 22 20 2

 

  №7 БЖСМ, СОТБДД
2 Жастар мен жасөспірімдер  ҚР кубогі (тр.ск.боулд) Алматы

10-13 ақпан

Нур-Султан қ командасы 22

 

20 2 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
3 ҚР кубогі ерлер, әйелдер (тр. жылдамдық. Боулд.) Қарағанды

24-27.02

Нұр-Султан қ командасы   6 1 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
4 КРК және Жастар мен жасөспірімдер КРК алдындағы ОЖЖ, жылдамдық, боулдеринг Алматы

03.03.-14.03

Нұр-Султан қ командасы  ҚР ҰҚК 3 20 2 №7 БЖСМ, СОТБДД
5 ҚР кубгі (жылдамдық), ерлер  әйелдер Шымкент

наурыз

Аймақтық құрама команда ҚР 8 6 1 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
6 Жастар арасындағы  ҚР кбогі
(Скорость, Трудность)
наурыз, Шымкент Нұр-Султан қ командасы 12 20 2 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
7 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ

 

Алматы

01.04- 12.04

Нұр-Султан қ командасы 2 24 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
8 ҚР Чемпионаты (жылдамдық, боулдеринг, көпсайыс) Алматы

13-17сәуір

 ҚР Ұлттық құрама 14 8 1 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
9 Жастар Чемпионат РК

Гр J,A,B (тр. ск. Боулд.)

Алматы

20-24 сәуір

ҚР Ұлттық құрама 14 20 2 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
10 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ

 

Қарағанды

мамыр

Нұр-Султан қ командасы 1 24 2 2 №7 БЖСМ, СОТБДД
11 ҚР Чемпионаты жасөспірімдер және қыздар арасында

C D E

(жылдамдық Боулд.)

Қарағанды

05-08 мамыр

Аймақтық құрама команда ҚР 12 25 2 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
12 ашық бедердегіҚР Чемпионаты адындағы ОЖЖ  ШҚО,  Өскемен

мамыр-маусым

Аймақтық құрама команда ҚР 14 12 1   №7 БЖСМ, СОТБДД
13 ҚР Чемпионаты
(жылдамдық)
ШҚО,  Өскемен

09-12 маусым

Аймақтық құрама команда ҚР , 12 12 1 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
14 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Ақмола.обл.

Бурабай

маусым

 

Аймақтық құрама команда ҚР 12 25 2   №7 БЖСМ, СОТБДД
15 Жастар жасөспірімдер арасындағы ҚР Чемпионаты Акмол.обл.

Бурабай

маусым- шілде

Аймақтық құрама команда ҚР 12 30 2 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
16 ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ Алматы

шілде-тамыз

Нұр-Сұлтан қ командасы ҚР ҰҚК 15 14 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
17 ҚР кубогі (жылдамдық, Боулдеринг, )  Алматы

тамыз

Нұр-Сұлтан қ командасы 12 10 1 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
18 Халықаралық турнир алдындағы ОЖЖ Нұр-Сұлтан

қазан-қараша

Нұр-Сұлтан қ командасы 6 50 4   №7 БЖСМ, СОТБДД
19 Жастар жасөспірімдер  ҚР кубогі  (боулдеринг жылдамдық) Нур-Султан

қараша

Нұр-Сұлтан қ командасы 15 45 1 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
20 Республикалық жарыстар ардагрелер арасында Желоқсан белгілену                     бойынша Аймақтық құрама кманда РК 18 8 1 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
21 қалыпқа келтіру ОЖЖ желтоқсан, Нұр-Султан Нұр-Сұлтан қ командасы 20 19 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
22 Ашық Чемпионат жастар мен жасөспірімдер

рельефке өрмелеу

Бурабай маусым-шілде

 

Нұр-Сұлтан қ командасы 8 100 7 15 №7 БЖСМ, СОТБДД
23 АДД ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан қ командасы 22 20 2   №7 БЖСМ, СОТБДД
Халықаралық
1 Әлем кубогі

Боулдеринг, жылдамдық

Сәуір

Ресей, Мәскеу

 

Нұр-Сұлтан қ командасы 3 3 №7 БЖСМ, СОТБДД
2 Әлем кубогі

Боулдеринг, жылдамдық

маусым Австрия

 

Нұр-Сұлтан қ командасы 2 2 №7 БЖСМ, СОТБДД
3 Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Алматы, Алм.обл.

мамыр-маусым

Нұр-Сұлтан қ командасы 7 6 1   №7 БЖСМ, СОТБДД
3 Жастар  Азия кубогі алдындағы ОЖЖ

Боулд.жылдамдық

Алматы,

шілде-тамыз

Нұр-Сұлтан қ командасы   6 1   №7 БЖСМ, СОТБДД
4 жастар Азия кубогі (жылдамдық, боулдеринг) шілде-қыркүйек

Бангкок

(Тайланд)

Нұр-Сұлтан қ командасы   4 1   №7 БЖСМ, СОТБДД
5 Әлем Чемпионаты жастар алдындағы ОЖЖ шілде –тамыз

Алматы

Нұр-Сұлтан қ командасы 4 6 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
6 Жастар Әлем Чемпионаты

(боулд.жылдамдық.)

Алматы

шілде

Нұр-Сұлтан қ командасы 4 6 1   №7 БЖСМ, СОТБДД
7 Азия кубогі

жылдамдық,.боулд.

Алматы

тамыз

Нұр-Сұлтан қ командасы   6 1 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
8 Азия кубогі

(боулдеринг, жылдамдық)

Тайланд, Бангкок

шілде-қыркүйек

Нұр-Сұлтан қ командасы   3 1   №7 БЖСМ, СОТБДД
9 Жастар Әлем Чемпионаты АҚШ

21-31 тамыз

Нур-Султан қ командасы 3 2 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
10 ОЖЖ Азия Чемпионаты алдындағы қыркүйек- қазан          Алм.обл. Нур-Султан қ командасы 1 12 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
11 Жасөспірм Азия Чемпионаты (гр С, D, Е)

(жылдамдық. Боулд.)

Иран

қазан

Нур-Султан қ командасы 1 6 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
12 Азия Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Алматы, Алм. Обл.

қазан-қараша

Нур-Султан қ командасы 3 2 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
13 Азия Чемпионаты жылдамық, боулдеринг Қытай, Чун-цинь

қараша

Нур-Султан қ командасы 3 4 1 №7 БЖСМ, СОТБДД
СТЕНД АТУ
Қалалық
1 Нұр-Сұлтан қ. чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрама командалары 44 40 2 2 Аймақтық спорт басқармасы ,                                 аймақтық САФ, СДД,  №9БЖСМ,
Республикалық
1 ЖДД және АДД нан ОЖЖ Қаңтар

Тағайындау бойынша Шымкент,Алматы, Алматы обл.,

Туркестан обл.

ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ,СДД (спорттыдамытудирекциясы) №9БЖСМ
2 ҚР кубогының I кезеңіалдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
5 Шымкент қ. ЖСШМ ашық чемпионаты алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
6 ҚР кубогының I кезеңі(Скит, Трап, МИКС, ДТ) 25.02-04.03

Шымкент

 

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 ҚР спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
7 Шымкент қ. ЖСШМ ашық чемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 25.02-04.03

Шымкент

 

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 аймақтық спорт басқармасы, ,ҚР САФ,  СДД,  №9БЖСМ
8 ҚР кубогының II кезеңі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.06-21.06

Алматинская обл.

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 ҚР спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
9 Жазғы Әлем Универсиада алдындағы ОЖЖ 02.06 -20.06

Алматы обл.

ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ,БМ
10 ҚР кубогының III кезеңі алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ,
11 Туркестан обл. кубогінің алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 ҚР спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
12 ҚР кубогының IIIкезеңі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 10.07-17.07

Туркестан, Шымкент

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 ҚР спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
13 Туркестан обл. кубогі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 10.07-17.07

Туркестан, Шымкент

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 ҚР спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
14 ҚР чемпионатының алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 ҚР спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
15 Жастар мен ересек жасөспірімдер және қыздар арасындағы ҚР чемпионатының алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 ҚР спорт комитет ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
16 Алматы қ. Ашық чемпионатының алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР САФ , СДД,  №9БЖСМ
17 Жастар арасындағы Алматы қ. Кубогінің алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Аймақтық спорт басқарма,   ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
18 ҚР чемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.08- 21.08

Алматы обл.

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
19 Жастар мен ересек жасөспірімдер және қыздар арасындағы ҚР чемпионаты  (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.08- 21.08

Алматы обл.

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД,  №9БЖСМ
20 Алматы қ. ашық чемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.08- 21.08

Алматы обл.

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 Аймақтық спорт басқарма,   ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
21 ҚР кубогінің IV кезеңінің алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД, №9БЖСМ
22 IV кезені РК Кубогі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.10-26.10

Шымкент

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД, №9БЖСМ
23 ҚР Кубогы финалының алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрам акомандалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД, №9БЖСМ
24 ҚР Кубогының финалы  (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 06.11-13.11

Алматы обл.

ҚР обл.құрам акомандалары 9 6 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК, СДД, №9БЖСМ
25 ЖДД және АДД бойынша қалпына келтіру ОЖЖ 01.12-18.12.

Шымкент, Алматы, Алматы обл.,

Туркестан обл.

ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ОДО, аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ, СДД, №9БЖСМ
Халықаралық
1 ISSF Әлемку богінің алдындағы ОЖЖ 20.01 — 06.02 Эль-Кувейт (Кувейт) ҚР құрамы команда 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы, ҚР САФ, СДД  №9БЖСМ
2 ISSF Әлем кубогі 07.02-18.02

Рабат (Марокко)

ҚР құрамы команда 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД №9БЖСМ
3 ISSF Әлем кубогі 08.03 — 19.03

Никосия (Кипр)

ҚР құрама командалары 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы, ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
4 А. Асанова атындағы «Оқ ату клубының Гран-при» ХЖ алдындағы ОЖЖ. Тағайындау бойынша Шымкент, Алматы, Алматинская обл.,

Туркестанская обл.

ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы, ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
5  

 

А. Асановаатындағы «Оқ ату клубының Гран-при» ХЖ   (Скит, Трап, МИКС, ДТ)

06.04-14.04

Алматы обл.

 

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтықспорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
6 ISSFӘлемку богінің алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
7 ISSF Әлем кубогі 19.04 — 30.04

Лонато (Италия)

ҚР құрама командалары 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
8 ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
9 Жастар арасындағы ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
10 ISSF Әлем кубогі 09.05 — 20.05

Линьфэнь, Шэньси (Китая)

ҚР құрама командалары 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
11 Жастар арасындағы ISSF Әлем кубогі  

09.05 — 20.05

Зуль (Германия)

ҚР құрама командалары 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
12 «ISSF Grand Prix Shotgun» ХЖ 20.05 — 31.05

Гранада (Испания)

ҚР құрама командалары 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
13 ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
14 ISSF Әлем кубогі 01.06 — 14.06

Баку (Азербайджан)

ҚР құрама командалары 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
15 ҚР кубогының II кезеңіалдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,

СДД,  №9БЖСМ

16 А.Асановты еске алуға арналған ХЖ алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Аймақтық спорт басқармасы ,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
17 А.Асановты еске алуға арналған ХЖ (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.06-21.06

Алматинская обл.

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 Аймақтық спорт басқармасы ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
18 ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР құрама командалары 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ,
19 Жазғы Әлем Универсиада 22.06 — 07.07

Ченду (Китай)

 

ҚР құрама командалары 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ,БМ (білімминистрлігі)
20 ISSF Әлем кубогі 24.06 — 07.07

Чангвон

(ОңТүстік Корея)

ҚР құрама командалары 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ООД, аймақтық спорт басқармасы,ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ,
21 ХДСШ Пономарев А. Валентиновичты еске алуға арналған ХЖ (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.08- 21.08

Алматы обл.

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 Аймақтық спорт басқарма,   ҚР САФ, СДД,  №9БЖСМ
22 «ISSF Grand Prix Shotgun» ХЖ 06.09 — 17.09

Конья (Турция)

ҚР құрама командасы 9 6 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ОДО, аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ, СДД, №9БЖСМ
23 XIX Азия Ойындарының алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР құрама командасы 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ОДО, аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ, СДД, №9БЖСМ
24 10 Азия Чемпионаты 28.07-05.08 Алматы ҚР құрама командасы 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ОДО, аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ, СДД, №9БЖСМ
25 XIX Азия Ойындары 11.09 — 23.09

Ханчжоу (Китай)

ҚР құрама командасы 2 1 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ОДО, аймақтықспорт басқарма, ҚР САФ, СДД, №9БЖСМ
26 ISSF Әлем чемпионатының алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР құрама командасы 12 10 2 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ОДО, аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ, СДД, №9БЖСМ
27 ISSF Әлем чемпионаты 27.09 — 10.10

Тағайындау бойынша

ҚР құрама командасы 3 2 1 Спорт комитет, ҚР ҰОК,ОДО, аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ, СДД, №9БЖСМ
28 КСРО СШ В.Почиваловты ескеалуға арналған ISSF XXXI Гран-При алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ,СДД,№9БЖСМ
29 КСРО СШ В.Почиваловты еске алуға арналған ISSF XXXI Гран-При ХЖ (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.10-26.10

Шымкент

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 Аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ , СДД,№9БЖСМ
30 «»Золотой Фазан»» атты ХЖ алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР обл.құрама командалары 12 10 2 Аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ, СДД,№9БЖСМ
31 «Золотой Фазан»атты ХЖ (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 06.11-13.11

Алматы обл.

ҚР обл.құрама командалары 9 6 2 1 Аймақтық спорт басқарма, ҚР САФ, СДД,№9БЖСМ
ТАЕКВОНДО WT
Қалалық
1 Ерлер мен әйелдер  арасындағы Нұр-Сұлтан  қаласының чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
2 Әкім Кубогі қ. Нұр-Сұлтан Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
3 Нұр-Сұлтан қаласының кадеттер және ересектер арасындағы чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
Республикалық
1 Республикалық турнир Балалар кадеттер жастар және ересектер Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
2 Республикалық турнир алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
3 Б. Тулкиевті еске алуга арналған Республикалық турнир Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
4 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
5 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
6 Республикалық турнир  «Ким Сонг Су» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
7 Республикалық турнир «Сүйінші батыр» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
8 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
9 Қазақстан Республикасының кадеттер арасындағы чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
10 Республикалық турнир алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
11 Республикалық турнир «Champion» Балалар кадеттер жастар және ересектер Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
12 Республикалық турнир «Кубок Афганцев» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
13 Республикалық турнир Балалар ,кадеттер ,жастар «Мустафа –Астана кубогі» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
14 Балалар арасындағы Қазақстан республикасының чемпионаты 6-7, 8-9 жас, 10-11 жас Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
15 Республикалық турнир алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
16 Республикалық турнир  «Dream cup» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
17 Республикалық турнир алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша (Болгария) Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
18 Республикалық турнир «Алаш кубогі» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
19 Қалмахан еске арналган Республикалық турнир Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
20 Қазақстан Республикасының Балалар кадеттер жастар және ересектер БЖСМ, ОРМБЖСМ, ОРДО, ДБСМИ, ЖСШМ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
21 Республикалық турнир кубок Женис Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
22 Ашық  Республикалық турнир Балалар кадеттер жастар және ересектер Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
23 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
24 Қазақстан Республикасының Чемпионаты  ересектер және әйелдер Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
25 Қазақстан Республикасының Чемпионаты   пумсэ  (кадет, юниор, ересектер) Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
26 Республикалық турнир «Райымбек батыр» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
27 Тәуелсіздік күніне арналған Республикалық турнир Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
28 Бурабай опэн  Республикалық турнир Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
29 Республикалық төрешілер және жаттықтырушылар семинары Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
30 Республикалық турнир Крея елшісінің Кубогі Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
31 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Тағайындау бойынша, Монголия Нұр-Сұлтан құрамасы 10   5 5 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
32 Қалпына келтіру ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 25 20 5   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
Халықаралық
1 ОЖЖ және Халықаралық турнир «Turkish Open G1» и «European Clubs Championships G1» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
2 ОЖЖ және Халықаралық турнир «Fujairah open G1» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
3 ОЖЖ және Халықаралық турнир « Serbia Open G1» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
4 ОЖЖ және Халықаралық турнир «Egypt open G2» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
5 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
6 Ерлер мен Әйелдер арасындағы Азия Чемпионаты және Әлем чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
7 ОЖЖ және Халықаралық турнир  Азиа Ойындары G-4 Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
8 ОЖЖ және Халықаралық турнир «Жабық Азия ойындары G-1» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 20 4 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
9 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ жастар Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
10 Азия Чемпионаты жастар Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 17 12 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
11 ОЖЖ және Халықаралық турнир  «Ukraine open G1» Тағайындау бойынша (Болгария) Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
12 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ жастар Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
13 Әлем Чемпионаты жастар Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
14 ОЖЖ және Бүкіләлемдік мектеп ойындары Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
15 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ кадеттер Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 5   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
16 Азия Чемпионаты кадеттер Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
17 Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ кадеттер Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 2 22 4   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
18 Әлем Чемпионаты кадеттер Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 20 16 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
19 ОЖЖ және Бүкіләлемдік Армия ойындары Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 20 16 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
20 ОЖЖ және  «World Cup Team Championships» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 20 16 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
21 ОЖЖ және  «WT President’s Cup — Asian region G2» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 17 12 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
22 ОЖЖ және Халықаралық турнир  «Asian Taekwondo Clubs Championships G1» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
23 Халықаралық турнир  «Беларусия опэн» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 21 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
24 ОЖЖ және Халықаралық турнир  «Russia Open G1» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 21 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
25 А. Чилманов жүлдесіне арналған Халықаралық турнир Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
26 Космонавттар күніне Халықаралық турнир Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 17 12 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
27 М. Калмахановты еске алу Халықаралық турнир Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 23 18 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
28 Халықаралық турнир  алдында ОЖЖ Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
29 Халықаралық турнир  Ташкент опэн Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 21 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
30 ОЖЖ және Халықаралық турнир    «Chuncheon Korea Open G2» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 30 25 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
31 Халықаралық турнир « Paris Open G1» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 14 10 2 2 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
32 Халықаралық турнир «Astana open» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
33 Халықаралық турнир «Austria Open G1» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 20 16 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
34 Ауған ардагерлеріне арналған Халықаралық турнир Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 20 15 4 1 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
35 ОЖЖ және Халықаралық турнир  «Shymkent Cup» Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 25 20 5   Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
36 Халықаралық төрешілер және жаттықтырушылар семинары Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 5   5 5 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
37 Өзбекстан құрама командасымен бірлескен ОЖЖ Тағайындау бойынша, Өзбекстан Нұр-Сұлтан құрамасы 10   5 5 Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы, СДД
ҮСТЕЛ ТЕННИСІ
Қалалық
1 Нұр-Сұлтан қ. құрама командасының ОЖЖ 1-11 қаңтар

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 50 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
2 Нұр-Сұлтан қ. Чемпионаты барлық жас топтар арасында 12 қаңтар

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
3 Нұр-Сұлтан қ ашық біріншілігі 29-30 қаңтар

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
4 «Қысқы кубок» барлық

жас топтар арасында

5-6 ақпан

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 200 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
5 Жастар арасындағы

Нұр-Сұлтан қ. чемпионаты.

5-6 ақпан

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
6 Нұр-Сұлтан қ. ашық біріншілігі 26-27 ақпан

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
7 2007 ж.т. жасөспірімдер арасында

Нұр-Сұлтан қ чемпионаты

5-6 наурыз

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 50 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
8 Нұр-Сұлтан қ. құрама командасының ОЖЖ 19-31 наурыз

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 50 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
9 2004 ж.т. және одан кіші жасөспірімдер арасында

Нұр-Сұлтан қ. чемпионаты

26-27 наурыз

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 50 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
10  Нұр-Сұлтан қ. ашық біріншілігі

(лигалар)

26-27 наурыз

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
11  «Үстел теннисі» күніне

арналған турнир

5 сәуір

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
12 Нұр-Султан қ. ашық

командалық чемпионаты

с 12 сәуір маусым

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
13 Нұр-Сұлтан қ. ашық біріншілігі 23-24 сәуір

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
14 2011 ж.т. жасөспірімдер арасында Нұр-Сұлтан қ чемпионаты 7-8 мамыр

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 50 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
15 2009 ж.т. жасөспірімдер арасында Нұр-Сұлтан қ чемпионаты 21-22 мамыр

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 50 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
16 Нұр-Сұлтан қ. ашық біріншілігі (лигалар) 28-29 мамыр

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
17 Нұр-Сұлтан қ. құрама командасының ОЖЖ 1-14 маусым

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 50 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
18 Ардагерлер арасындағы қалалық чемпионат «Ардагер» 5-7 маусым

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
19 Нұр-Сұлтан қ. құрама командасының ОЖЖ 6-21 шілде

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 50 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
20 «Жазғы кубок» 23-24 шілде

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 200 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
21 Жасөспірімдер арасындағы «Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ» ашық чемпионаты 10-11 қыркүйек

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 200 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
22 Нұр-Сұлтан қ. ашық біріншілігі 24-25 қыркүйек

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
23 Нұр-Сұлтан қ. ашық біріншілігі 22-23 қазан

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
24 Нұр-Сұлтан қ. құрама командасының ОЖЖ 28 қазан – 3 қараша

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 50 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
25 Нұр-Сұлтан қ. ашық біріншілігі 26-27 қараша

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
26 Нұр-Сұлтан қ. ашық біріншілігі 20-21 желтоқсан

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
27 Нұр-Сұлтан қ. ашық біріншілігі 24-25 желтоқсан

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
28 Жаңа жылдық турнир 30 желтоқсан

С/КАспан

М/А Алау

Нұр-Сұлтан құрама командасы 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШ ж/е СБ, «ҮТФ», СДД
Республикалық
1 Ұлттық құрама командаға

I Ірктеу турнирі

13 – 15 қаңтар,

Қарағанды

 ҚР ҰҚК 10 9 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

2 Ұлттық құрама командаға

II Ірктеу турнирі

қаңтар,

Қарағанды

ҚР ҰҚК 10 9 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

3 АДД ЖДД бойынша ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Қаңтар

Европа, Азия, Россия, қазақстан

Нұр Султан қала құрама команда 10 9 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

4 Қазақстан Республикасының чемпионаты барлық жас топтар арасында 31 қаңтар –

6 ақпан

Павлодар қ

Аймақтық құрама команда 10 9 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

5 ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар-ақпан

Алматы,  Караганда, Алматы обл

Жастар жасөспірімдер ҚР құрама командасы 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

6 Супер ж/е Жоғары лига арасындағы ашық командалық

ҚР чемпионаты I тур

24-27 ақпан,

Алматы

Аймақтық құрама команда 5 140 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

7 Жастар арасындағы КР чемпионаты 14 – 20 ақпан,

Өскемен

Аймақтық құрама команда 10 204 2 17 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

8 АДД бойынша ОЖЖ ақпан

белгіленген уақыт бойынша

ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

9 ЖДД боынша ОЖЖ Наурыз белгіленген уақыт бойынша ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

10 АДД бойынша ОЖЖ  белгіленген уақыт бойынша, Алматы, Алматы обл ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

11   2007 ж.т. жасөспірімдер арасында ҚР чемпионаты 4 – 10 сәуір

Алматы

ҚР ҰҚК 10 204 2 17 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

12 ЖДД бойынша ОЖЖ Сәуір белгіленген уақыт бойынша ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

13 Бүкіл әлемдік теннис күніне аналған жарыс сәуір

Тараз

ҚР ҰҚК   200   14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

14 АДД бойынша ОЖЖ сәуір

Қарағанды, Алматы, Алматы  обл

ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

15 2004 ж.т. жасөспірмдер арасында ҚР чемпионаты 18 – 24 сәуір ,

Павлодар

ҚР ҰҚК 10 204 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

16 ЖДД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр

Қарағанды, Алматы, Алматы  обл

ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

17 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр белгіленген уақыт бойынша ҚР ҰҚК 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

18 Жастар ұлдар және қыздар арасында мықтылар турнирі 5 – 8 мамыр

Алматы

ҚР ҰҚК   56 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

19 АДД бойынша ОЖЖ мамыр,

Белгіленген уақыт бойынша

ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

20 АДД бойынша ОЖЖ мамыр

Қарағанды,  Алматы, Алматы обл

ҚР ҰҚК 25 20 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

21 АЧ-на іріктеу турнирі Белгіленген уақыт бойынша ҚР ҰҚК 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

22 ЖДД бойынша ОЖЖ маусым

белгіленген уақыт бойынша

ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

23 АДД бойынша ОЖЖ маусым

Қарағанды,  Алматы, Алматы обл

ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

24 Ардагерлер турнирі маусым

өскемен

Аймақтық ұрама командалр   100     Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

25 2011 ж.т. жасөспірімдер арасында ҚР чемпионаты 6 – 12 маусым

Алматы

Аймақтық ұрама командалр 10 204 2 17 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

26 Супер ж/е Жоғары лига арасындағы ашық командалық

ҚР чемпионаты II кезең

16 – 19 маусым

Қарағанды

Аймақтық ұрама командалр 5 140 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

27 Үстел теннисі фестивалі 25-26 Маусым     Нұр-Султан Аймақтық ұрама командалр   1000   20 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

28 ЖДД бойынша ОЖЖ маусым, шілде

18 күн

Қарағанды,  Алматы, Алматы обл

ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

29 2009 ж.т. жасөспірімдер

арасында ҚР чемпионаты

27 июня – 3 июля,

Алматы

Аймақтық ұрама командалр 10 204 2 17 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

30 АДД бойынша ОЖЖ маусым

Қарағанды,  Алматы, Алматы обл

ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

31 Ардагерлер турнирі маусым

Өскемен

Аймақтық ұрама командалр   100     Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

32 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым

белгіленген уақыт бойынша

ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

33 ЖДД бойынша ОЖЖ шілде

18 күн

Белгіленген уақыт бойынша

ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

34 ЖДД бойынша ОЖЖ шілде

18 күн

Қарағанды,  Алматы, Алматы обл

ҚР ҰҚК, ҚР жастар Құрама командасы 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

35 АДД бойынша ОЖЖ шілде, тамыз

18 күн

Қарағанды,  Алматы, Алматы обл

ҚР ҰҚК, ҚР жастар Құрама командасы 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

36  АДД бойынша ОЖЖ Тамыз

Белгіленегн уақыт бойынша

ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

37 Ардагерлер арасында И.Н. Фурсов атындағы ашық турнир Тамыз

Нұр-Султан

Өңірлер мен клубтардың құрама командалары   100     Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

38 «2022 ADD GRAND FINALS KAZAKHSTAN» турнирі

(I кезең)

Тамыз белгіленген уақыт бойынша Өңірлер мен клубтардың құрама командалары 10 170   14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

39 «2022 ADD GRAND FINALS KAZAKHSTAN» турнирі

(II кезең)

Тамыз белгіленген уақыт бойынша Өңірлер мен клубтардың құрама командалары 10 170   14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

40 «2022 ADD GRAND FINALS KAZAKHSTAN» турнирі

(III кезең)

Тамыз белгіленген уақыт бойынша Аймақтық құрама командалары 10 170   14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

41 «2022 ADD GRAND FINALS KAZAKHSTAN» турнирі

(IV кезең)

Тамыз белгіленген уақыт бойынша Өңірлер мен клубтардың құрама командалары 10 170   14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

42 Жоғарғы лига арасында ашық ҚР чемпионаты

III кезең

тамыз қыркүйек,

Алматы қ

Өңірлер мен клубтардың құрама командалары 5 70 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

43 Суперлига арасында ашық ҚР чемпионаты  III кезең тамыз қыркүйек,

Павлодар

Сборные команды регионов и клубов 5 70 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

44 ЖДД бойынша ОЖЖ тамыз қыркүйек,

18 күн

Қарағанды Алматыобл

ҚР ҰҚК, ҚР жастар Құрама командасы 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

45 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек18 күн

Қарағанды,  Алматы, Алматы обл

ҚР ҰҚК, ҚР жастар Құрама командасы 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

46 АДД бойынша ОЖЖ қыркүйек

18 күн

Белгіоенген уақыт бойынша

ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

47 АДД бойынша ОЖЖ қыркүйек қазан,

18 күн

Қарағанды,.Алматы, алматы обл

ҚР ҰҚК, ҚР жастар Құрама командасы 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

48 АДД бойынша ОЖЖ қазан

18 күн

Қарағанды,  Алматы, Алматы обл

ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

49 АДД бойынша ОЖЖ қазан 18 күн

белгіленген уақыт бойынша

ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

50  «Hopes Week 2022» кадетер арасында Республикалық іріктеу турнирі Белгілеу бойынша Аймақтық құрама команда 10 8 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

51 ҚР кубогі 27 – 30 қазан,

Алматы

Аймақтық құрама команда 10 204 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

52 ЖДД бойынша ОЖЖ Қазан қараша

18 күн Қарағанды,  Алматы, Алматы обл

ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

53 АДД бойынша ОЖЖ қараша

18 күн

Қарағанды алматы қ, алматы қ

ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

54 АДД бойынша ОЖЖ қараша

18 күн

белгіленген уақыт бойынша

ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

55 «2022 ADD GRAND FINALS KAZAKHSTAN» турнирі

(финалдық кезең)

қараша белгіленген уақыт бойынша I кезең жеңімпаздары 5 165   14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

56 әйелдер командалық ҚРЧ I кезең Қараша желтоқсан

Ресей

ҚР ҰҚК, клубы 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

57 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша желтоқсан

қарағанды Алматы, алматы обл

ҚР ҰҚК 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

58 әйелдер командалық ҚР чемпионаты II кезең Қараша желтоқсан

Ресей

ҚР ҰҚК клубы 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

59 Республикалық мықтылар турнирі ТОП – 12 желтоқсан,

Алматы қ

Рейтинг бойынша   12+12   14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

60 ЖДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан

Қарағанды Алматы, алматы обл

ҚР ҰҚК, Ұлттық құрама команда 35 30 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

61 АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан белгіленген уақыт бойынша ҚР ҰҚК 2 1 1   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

62 Супер ж/е Жоғары лига арасындағы ашық командалық

Казахстан Республикасының чемпионаты  IV кезең

желтоқсан

Шымкент

Аймақтық    Ұлттық құрама команда 5 140 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

Халықаралық
1 Халықаралық турнир WTT Contender tournament қаңтар

белгілеу бойынша

Нұр Султан қ. құрама командасы 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

2 Халықаралық турнир WTT Star Contender tournament қаңтар

белгілеу бойынша

Нұр Султан қ. құрама командасы 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

3 Халықаралық турнир

WTT Youth Contender

қаңтар

белгілеу бойынша

Жастар жасөспірімдер ҚР құрама командасы 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

4 Халықаралық турнир

алдындағы АДД  ЖДД бойынша ОЖЖ

 

қаңтар

Европа, Азия, Ресей, Қазақстан

Нұр Султан қ. құрамасы команда 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

5 Халықаралық турнир

WTT Youth Contender

қаңтар

белгілеу бойынша

Жастар жасөспірімдер ҚР құрама командасы 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

6 Халықаралық турнир

Жасөспірімдер арасында

WTT Youth Star Contender

қаңтар

белгілеу бойынша

Жастар жасөспірімдер ҚР құрама командасы 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

7 Международный турнир WTT Grand Smash tournament қаңтар

белгілеу бойынша

Нұр Султан қ. құрама команда 6 4 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

8 Халықаралық турнир

«Азия-Европа» А. Булаховты еске алу

ақпан

Ресей

Аймақтық құрама команда 13 10 3   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

9 Азия Кубогі белгілеу бойынша,

Азия

ҰҚК РК 6 3 3   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

10 Жасөспірімдер клубы чемпионатының I туры

Ю. А. Посевин атындағы

ақпан,

Қырғызстан

Аймақтық құрама команда 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

11 Халықаралық турнир

WTT Contender tournament

ақпан,

белгілеу бойынша,

ҰҚК РК 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

12 Халықаралық турнир

WTT Star Contender tournament

Ақпан белгіленген уақыт бойынша ҰҚК РК 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

13 ЖДД АДД бойынша ОЖЖ ақпан

Еуропа, Азия, Ресей, Қазақстан

Нұр-Султан құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

14 Халықаралық турнир

WTT Youth Contender

Ақпан белгілеу бойынша Жастар жасөспірімдер ҚР құрама командасы 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

15 Халықаралық турнир

WTT Youth Contender

Ақпан белгілеу бойынша Жастар жасөспірімдер ҚР құрама командасы 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

16 ЖДД , АДД бойынша ОЖЖ ақпан

Еуропа, Азия, Ресей, Қазақстан

Нұр-Султан құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

17 Халықаралық турнир

WTT Youth Star Contender

Ақпан белгілеу бойынша Жастар жасөспірімдер ҚР құрама командасы 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

18 Халықаралық турнир

WTT Grand Smash tournament

Ақпан белгілеу бойынша НСК РК 6 4 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

19 III кезең командалық турнир  ерлер Ақпан наурыз,

Ресей

ҚР ҰҚК, клубы 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

20 III кезең командалық чемпионат Россия. Женщины Ақпан наурыз, Ресей ҚР ҰҚК, клубы 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

21 Ашық республикалық турнир  Р.Шириева наурыз – мамыр

өзбекстан

Аймақтық құрама командалар клубтар 13 10 3   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

22 Халықаралық турнир

Акпан Батыр

наурыз

Шымкент

ҚР ҰҚК, Жастар жасөспірімдер ҚР құрама командасы 8 136 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

23 Халықаралық турнир «Наурыз» наурыз,

Павлодар

ҚР ҰҚК, Жастар жасөспірімдер ҚР құрама командасы 8 136 2 14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

24 АДД ЖДД бойынша ОЖЖ наурыз

Европа, Азия, Ресей, Қазақстан

Нұр Султан қ. құрамасы команда 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

25 Халықаралық турнир   WTT Contender tournament Наурыз белгілеу бойынша Нұр Султан қ. құрамасы команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

26 Халықаралық турнир  WTT Star Contender tournament Наурыз белгілеу бойынша Нұр Султан қ. құрамасы команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

27 Халықаралық турнир

WTT Youth Contender

Наурыз белгілеу бойынша Нұр Султан қ. құрамасы команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

28 АДД ЖДД бойынша ОЖЖ наурыз

Европа, Азия, Ресей, Қазақстан

Нұр Султан қ. құрамасы команда 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

29 Халықаралық турнир жастар арасында

WTT Youth Contender

Наурыз белгілеу бойынша Жасөспірімдер ұлттық құрама командасы ҚР 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

30 Халықаралық турнир жасқспірімдер арасында

WTT Youth Star Contender

Наурыз белгілеу бойынша Жасөспірімдер ұлттық құрама командасы ҚР 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

31 Халықаралық турнир WTT Grand Smash tournament Наурыз белгілеу бойынша Нұр Султан қ. құрамасы команда 6 4 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

32 Халықаралық турнир WTT Contender tournament Наурыз белгілеу бойынша Нұр Султан қ. құрамасы команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

33 ҚРЧ алдындағы АДД бойынша ОЖЖ сәуір

Европа, Азия, Ресей, қазқстан

Нұр-Султан құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

34 Халықаралық турнир «Форум» Белгіленген уақыт бойынша

Ресей

белгіленген уақыт бойынша 13 10 3   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

35 Ашық турнир Челибинск обл 2009 ж сәуір

Челябинск

Аймақтық құрама командалар клубтар 13 10 3   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

36 Халықаралық турнир адындағы ЖДД бойынша ОЖЖ Сәуір белгілеу бойынша

Европа, Азия, Ресей, қазақстан

Нұр-Султан құрама командалар 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

37 Халықаралық турнир WTT Champions tournament (women) сәуір

Азия

Нұр Султан қ. құрамасы команда 4 2 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

38 Халықаралық турнир WTT Champions tournament (men) сәуір

Азия

Нұр Султан қ. құрамасы команда 4 2 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

39 Халықаралық турнир WTT Youth Contender Сәуір белгілеу бойынша ҚР Ұлттық құрама командалар 12 8 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

40 Халықаралық турнир WTT Youth Contender Сәуір белгіленген уақыт бойынша ҚР Ұлттық құрама командалар 12 8 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

41 Халықаралық турнир WTT Youth Star Contender Сәуір белгілеу бойынша ҚР Ұлттық құрама командалар 12 8 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

42 Халықаралық турнир  WTT Grand Smash tournament сәуір, белгілеу бойынша Нұр Султан қ. құрамасы команда 6 4 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

43 IV кезең командалық чемпионат сәуір мамыр,

Ресей

Нұр Султан қ. құрамасы команда 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

44 IV кезең командалық чемпионат әйелдер Апрель, мамыр,

Ресей

Нұр Султан қ. құрамасы команда 7 5 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

45 Халықаралық турнир WTT Star Contender tournament сәуір,мамыр

 

Нұр Султан қ. құрамасы команда 12 8 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

46 Халықаралық турнир WTT Contender tournament сәуір, мамыр,

белгілеу бойынша

Нұр Султан қ. құрамасы команда 12 8 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

47 Командалық әлем чемионаты мамыр            Қытай Нұр Султан қ. құрамасы команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

48 Халықаралық турнир  «Шаныраққа жол» мамыр

Алматы

Аймақтық ұлттық құрама командалар ҚР   200 14   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

49 Ташкент облысынық ашық біріншіігі Мамыр өзбекстан Аймақтық құрама командалар клубтар 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

50 Ю. А. Посевина  атындағы Халықаралық жасөспірімдер клубтық чемпионатының II туры

 

Мамыр Қырғызстан Аймақтық құрама командалар клубтар 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

51 Халықаралық турнир «AQTOBE CUP» Маусым Ақтөбе Аймақтық ұрама командалр 10 204 2 17 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

52 Халықаралық турнир алдындағы АДД бойынша ОЖЖ мауым

Европа, Азия, Ресей, Қазақстан

Нұр-Султан құрама командалр 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

53 Халықаралық турнир  WTT Contender tournament Маусым белгілеу бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

54 Халықаралық турнир WTT Star Contender tournament Маусым белгілеу бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

55 Халықаралық турнир WTT Contender tournament Маусым белгіленген уақыт бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

56 Халықаралық турнир WTT Youth Contender Маусым белгіленген уақыт бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

57 Халықаралық турнир WTT Youth Contender Маусым белгілеу бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

58 Халықаралық турнир алдындағы АДД бойынша ОЖЖ Маусым

Европа, Азия, Ресей, Қазақстан

Нұр-Султан, ҚР құрама команда 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

59 Халықаралық турнир WTT Youth Star Contender Маусым белгілеу бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

60 Халықаралық турнир WTT Grand Smash tournament Маусым белгіленген уақыт бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 6 4 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

61 Халықаралық турнир

«BURABAY OPEN»

маусым, шіде,

Ақмола  обл

Нұр-Султан, ҚР құрама команда   200   14 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

62 Халықаралық турнир

WTT Youth Contender

Шілде белгілеу бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

63 Халықаралық турнир алдында АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ шілде

Европа, Азия, Россия, Қазақстан

Нұр-Султан, ҚР құрама команда 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

64 Халықаралық турнир

WTT Youth Contender

Шілде белгілеу бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

65 Халықаралық турнир

WTT Youth Star Contender

Шілде белгілеу бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 14 10 4   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

66 Халықаралық турнир

«AQTOBE CUP»

Маусым Ақтөбе Нұр-Султан, ҚР құрама команда 10 204 2 17 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

67 Халықаралық турнир

алдындағы

АДД бойынша ОЖЖ

мауым

Европа, Азия, Ресей, Қазақстан

Нұр-Султан, ҚР құрама команда 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

68 Халықаралық турнир алдында АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ шілде

Европа, Азия, Ресей, Қазақстан

Нұр-Султан, ҚР құрама команда 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

69 Халықаралық турнир

WTT Grand Smash tournament

Шілде белгілеу бойынша Нұр-Султан, ҚР құрама команда 6 4 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

70 Ташкент облысынық ашық біріншіігі Шілде     Өзбекістан Нұр-Султан, ҚР құрама команда 12 10 2   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК ҮТФ РК,

Нұр-Сұлтан қ. ҮТФ

71 ЖДД бойынша ОЖЖ шілде, тамыз

18 күн,

Италия

Нұр-Султан, ҚР құрама команда 25 20 5   Нұр-Сұлтан қ.

СОТБДД, СДД, ҰОК