Календарь событий

ОЛИМПИАДАЛЫҚ СПОРТ ТҮРЛЕРІ БОЙЫНША НҰР-СҰЛТАН ҚАЛАСЫ ҚҰРАМА КОМАНДАСЫНЫҢ 2021 жылға ТІЗІМІ
АКАДЕМИЯЛЫҚ ЕСУ
Қалалық
1 Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты 1-3 Мамыр
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 160 150 5 5 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Астана қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
2 Жасөспірімдер арасындағы 2003-2007ж
Нұр-Сұлтан қаласының
Чемпионаты 25-27 Мамыр
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 6 4 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
3 Нұр-Сұлтан қаласының біріншілігі 1-4 маусым
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 6 4 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
4 Нұр-Сұлтан қаласының біріншілігі
Жасөспірімдер
2004-2007, 2008-2012 28-30
Шілде
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 6 4 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
5 Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты
2004ж.т. – жоғары
2005ж.т.- кіші 24-27
Тамыз
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командаларыт \ 150 140 6 4 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
6 Жалпы физикалық дайындықтан Нұр-Сұлтан қаласының ОЖЖ Желтоксаң
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 5 5 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
Республикалық турнир
7 ТМТ (Қаңтар)
Алматы Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 10 9 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
8 ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар
Бурабай, Шымкент,
Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
9 Жалпы физикалық дайындықтан Қазақстан Республикасының Чемпионаты. 28-31
Қаңтар,
Теміртау Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
10 Concept2» (есу тренажер) бойынша ҚР Чемпионаты 29-31
Қаңтар,
Теміртау Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 25 20 3 2 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
11 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан
Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
12 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан-Наурыз
Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
13 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір
Қазақстан (тағайындау бойынша) Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
14 АДД бойынша ОЖЖ сәуір
Қазақстан (тағайындау бойынша) Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
15 ҚР кубогінің 1-кезенің алдындагы АДД бойынша ОЖЖ Мамыр
Қырғызстан
Өзбекстан
Қазақстан Шымкент Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 20 17 3 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
16 ҚР кубогінің 1-кезеңі 21-23 мамыр
Шымкент Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 31 25 4 2 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
17 Жасөспірімдер арасындағы 2003-2007ж ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Мамыр – Маусым
Теміртау Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 5 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
18 Жасөспірімдер арасындағы 2003-2007ж ҚР Чемпионаты 11-13 маусым
Теміртау Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
19 ҚР жеке-командалық Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Маусым
Теміртау Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 5 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
20 ҚР жеке Чемпионаты Маусым 25-27
Теміртау Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
21 ҚР жеке-командалық Чемпионаты алдындағы ОЖЖ
2004ж.т. жоғары ҚР командалық Чемпионаты Маусым 28-30
Теміртау Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
22 2004ж.т. жоғары ҚР командалық Чемпионаты
Қазақстандық магнитка» атты регатасы 6-9 Шілде
Теміртау Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ спорт басқармасы ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
23 ҚР Жастар ойындары Шілде
Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
24 ҚР кубогінің– 2 кезеңі 25-28 Қыркүйек
Павлодар
Теміртау Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 30 25 3 2 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
25 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек
Шымкент Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары
17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
26 АДД бойынша ОЖЖ Қазан
Қазақстан
Шымкент
Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
27 ТМТ Қазан – Қараша Алматы Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 10 9 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
28 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша
Қазақстан
Шымкент Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
29 Республикалық Бапкерлер семинарi Қараша – желтоксан Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 7 0 7 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
30 АДД бойынша ОЖЖ Қараша
Қырғызстан
Шымкент
Бурабай Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
31 АДД бойынша ОЖЖ Желтоксан
Қазақстан
Шымкент
Бурабай Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
Халықаралық турнир
32 ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар
Өзбекстан,
Греция,
Қырғызстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
33 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан
Греция,
Қырғызстан
Өзбекстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 15 15 0 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
34 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан-Наурыз
Греция,
Қырғызстан
Өзбекстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
35 «Concept2» бойынша Азия Чемпионаты Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 5 4 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
36 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір
Греция,
Қырғызстан
Өзбекстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
37 АДД бойынша ОЖЖ сәуір
Греция,
Қырғызстан
Өзбекстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
38 2021ж. Олимпиада ойындарына квалификациялық регата бойынша ОЖЖ сәуір
Греция,
Қырғызстан
Өзбекстан
Қазақстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
39 Олимпиада ойындарына Квалификациялық регатасы 2021ж. Сәуір
Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
40 Олимпиада ойындарының әлемдік ақтық Квалификациялық регатасы 16-18 Мамыр
Люцерн-Швейцария Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
41 Үлкен Мәскеу Регатасы
Grand Moscow regatta Мамыр-Маусым
Мәскеу Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 7 6 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
42 Олимпиала ойндарының АДД бойынша ОЖЖ Шілде
Япония Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
43 Олимпиада ойындары Шілде Тамыз
Япония Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 3 2 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
44 Жасөспірімдер Әлем Чемпионаты 11-15 Тамыз
Пловдив
Болгария Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 11 10 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
45 23 жасқа дейінгі Әлем Чемпионаты 2-5 Қыркүйек
Круженец
Польша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 5 4 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
46 Азия кубогінің 1 кезеңі Қыркүйек Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 7 6 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
47 Азия Чемпионатының алдындағы, ОЖЖ (жасөспірімдер) , Қыркүйек
Қытай Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 10 9 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
48 Азия Чемпионаты
(жасөспірімдер) Қыркүйек
Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 10 9 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
49 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек
Қырғызстан
Өзбекстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
50 Азия кубогінің 2 кезеңі Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 7 6 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
51 АДД бойынша ОЖЖ Қазан
Қырғызстан
Өзбекстан
Греция Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 15 13 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
52 Азия Чемпионатының алдындағы ОЖЖ Қазан – Қараша
Қырғызстан
Өзбекстан
Қазақстан
Шымкент
Греция Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 6 5 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
53 Азия Чемпионаты Қараша
Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 6 5 1 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
54 АДД бойынша ОЖЖ Қараша
Қырғызстан
Өзбекстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
55 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша
Қыргызстан
Өзбекстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД
56 ЖДД бойынша ОЖЖ Желтоксан
Қырғызстан
Өзбекстан Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 17 15 2 0 ДШжСБ,
№4 БЖМОРСМ, ОРДО, Нұр-Сұлтан қ. Ескек есу федерациясы,
ҚР ОДО, СДД

АУЫР АТЛЕТИКА

1 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты Наурыз
Нұр-Сұлтан қ-сы Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 15 3 3 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
2 17 жасқа дейінгі ұлдар мен қыздар арасындағы ҚРЧ
алдындағы ОЖЖ Наурыз
Нұр-Сұлтан
Қостанай Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 5 2 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
3 ҚРЧ –17 жас Сәуір
Қостанай Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 5 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
4 Ересектер арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Мамыр
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 8 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
5 Ересектер арасындағы
ҚРЧ Маусым
Талдықорған Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 8 1 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
6 2007ж ж.т кіші жас өспірімдер ұлдар мен қыздар арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 10 3 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
7 2007ж ж.т кші жас өспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚРЧ Қыркүйек-Қазан
Сарағаш
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 10 3 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
8 20 жасқа дейінгі ұлдар мен қыздар арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Маусым
Нұр-сұлтан Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 5 2 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
9 ҚРЧ -20 жас Шілде
Қостанай Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 5 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
10 2005-2006 жж –ҚРЧ ОЖЖ Шілде
Қостанай-Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 5 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
11 2005-2006 жж Жас өспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚРЧ Тамыз
Қостанай Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 5 1 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
12 Ерлер мен Әйелдер арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Қыркүйек-Қазан
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 8 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
13 Ерлер мен Әйелдер арасындағы ҚРЧ Қараша
Шымкент Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 8 1 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
14 23 жасқа дейінгі жастар арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Сәуір
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 5 2 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы
15 23 жасқа дейінгі жастар арасындағы ҚРЧ Мамыр
Өскемен Нұр-Сұлтан қ-ң
Құрама командасы 17 5 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
Ауыр атлетика Федерациясы

ӘЙЕЛДЕР КҮРЕСІ

1 Д.Г. Миндиашвили жүлдесі үшін ХТ ЖСШМ Қаңтар-Ақпан Краснояркс (РФ) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
2 ХТ
«Matteo Pellicon» Қаңтар
Рим қ. (Италия) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
3 ХТ «Klippan Lady Open» Ақпан
Клиппан қ. (Швеция) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
4 АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
5 ХТ Гран-При
И. Ярыгина Қаңтар
Красноярск
(Ресей) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
6 ХТ «Yasar Dogu» Қаңтар
Стамбұл (Түркия) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
7 АЧ алдында ОЖЖ (1-кезең) Ақпан
Алматы Аликсеевка АИБА Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
8 АЧ алдында ОЖЖ (2-кезең) Ақпан
Алматы Аликсеевка АИБА Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
9 АЧ Ақпан
Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
10 ТМТ (УМО) Ақпан
Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
11 Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ
(1-кезең) Наурыз
Алматы қ.
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
12 Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ (2-кезең) Наурыз
Алматы қ.
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
13 Азиялық квалификациалық турнир Наурыз Сиань қ. (Китай) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
14 Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ(1-кезең) Сәуір Нұр-Сұлтан қ.
Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
15 Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ (2-кезең) Сәуір
София қ. Болгария Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
16 Әлемдік квалификациялық турнир Сәуір
София қ. (Болгария) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
17 ХТ «DanKolov-NikolaPetrov»алдында ОЖЖ Сәуір
Пловдив қ. (Болгария) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
18 ХТ «DanKolov-NikolaPetrov» Сәуір
Пловдив қ. (Болгария)
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
19 АДД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ Мамыр Ресей қ.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
20 ХТ «Grand Prix of Germany» алдында ОЖЖ Мамыр Дормаген қ. (Германия) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
21 ХТ «Grand Prix of Germany» Мамыр Дормаген қ. (Германия) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
22 ХТ «Ziolkowski» алдында ОЖЖ Мамыр-Маусым Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
23 «Екібастұз жалыны» Мамыр Екібастұз қ.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
24 ХТ «Ziolkowski» Маусым Варшава қ. (Польша)
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
25 ОО алдында АДД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ (1-кезең) Маусым-Шілде Ресей Кисловодск қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
26 ХТ«Grand Prix of Spain» Шілде
Мадрид қ. (Испания) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
27 ОО алдында АДД бойынша ОЖЖ (2-кезең) Шілде-тамыз
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы қ. Шетелде Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
28 ОО алдында ЖДД бойынша ОЖЖ (3-кезең) Шілде-тамыз
Нұр-Сұлтан қ.
Жапония Токио Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
29 Олимпиада ойындары Тамыз
Жапония Токио Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
30 ХТ «А. Медведь» алдында ОЖЖ Қырқүйек
Минск қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
31 ХТ «А. Медведь» Қырқүйек
Минск қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
32 ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Қыркүйек
Алматы қ. АИБА
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
33 ӘЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Қыркүек –Қазан
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
34 ӘЧ Қазан
Осло қ. (Норвегия) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
35 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Қазан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
36 ҚРЧ алдында ОЖЖ Қазан
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
37 З. Тамшыбаеваны еске алуға арналған РТ Қазан
Талдықорған қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
38 РТ «Н. Абдиров» Қараша
Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
39 ҚРЧ Қараша-желтоқсан
Шымкент қ. Ақтөбе қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
40 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша
Алматы қ.
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
41 Қалпына келтіру ОЖЖ Желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ.
Сарығаш қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
ЖАСТАР
42 Жастар арасында ҚРЧ және жастар ойындары алдында ОЖЖ Сәуір
Алматы қ.
Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
43 Ж.Акеновты еске алуға арналған РТ Сәуір
Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
44 Жастар ойындары Мамыр
Тараз қ.
Павлодар қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
45 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Мамыр
Қырғыстан Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
46 ХТ «Victori Cup» 20-23 мамыр
Анталия Туркия Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
47 ХТ «Ion Cornianu, Ladislau Simon» 13-16 мамыр
Бухарест қ. (Румыния) Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
48 РТ «Жеңіс күніне арналған» 9 -мамыр
Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
49 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Мамыр-Маусым
Алматы қ.
Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
50 Жастар арасында АЧ Маусым
Индия Нью Дели Тайланд Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
51 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ Шілде-тамыз
Алматы қ.
Нұр-Сұлтан қ. Шымкент қ. Алматы обл. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
52 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ Тамыз
Алматы қ.
Нұр-Сұлтан қ. Шымкент қ. Алматы обл. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
53 23-жасқа дейін ҚРЧ алдында ОЖЖ Тамыз-Қыркүйек
Алматы қ.
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
54 23-жасқа дейін ҚРЧ Қыркүйек
Ақмола обл.
Жамбыл обл. Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
55 ХТ Медвежонок Қыркүйек
Минск Беларусия Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
56 Жастар арасында ӘЧ Қыркүйек
Ресей Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
57 К.Кайсенов еске алуға арналған РТ Қыркүйек-Қазан
ШҚО Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
58 ХТ С. Рахинов Қыркүйек –Қазан
Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
59 Т.Сайхановты еске алуға арналған РТ Қазан
Түркістан обл. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
60 23 жасқа дейін ӘЧ алдында ОЖЖ Қазан-Қараша
Алматы қ.
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
61 23 жасқа дейін ӘЧ Қараша
Сербия Белград қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
62 П.Матушакты еске алуға арналған РТ Қараша-Желтоқсан
Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД
63 Қалпына келтіру ОЖЖ Желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ.
Сарағаш қ. Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 12 10 2 ҰОК ДШ ж/е СК Мж/е СМ Аймақтық ДШ ж/е СБ ҚР КФ СДД

БАЙДАРКА және КАНОЭДА ЕСУ

Қалалық
1 «Жалпы дене дайындығынан» ОРМ № 4 БЖСМ Ашық Біріншілігі Қаңтар — Ақпан
Нұр-Сұлтан ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 95 90 5 ОРМ № 4 БЖСМ ДШжСБ
2 «Летние веселые старты» атты ОРМ № 4 БЖСМ Ашық Біріншілігі Сәуір-Мамыр
Нұр-Сұлтан ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 95 90 5 ОРМ № 4 БЖСМ ДШжСБ
3 Ашық Қала Біріншілігі Мамыр, маусым
Нұр-Сұлтан ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 95 90 5 ОРМ № 4 БЖСМ ДШжСБ
4 Астана күніне арналған ОРМБЖСМ Ашық Біріншілігі Шілде
Нұр-Сұлтан ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 50 45 5 ОРМ № 4 БЖСМ ДШжСБ
5 Мерзімнің жабылуына арналған ОРМБЖСМ Ашық Біріншілігі Қыркүйек-қазан
Нұр-Сұлтан ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 65 60 5 ОРМ № 4 БЖСМ ДШжСБ
Республикалық турнир
6 Тереңдетілген мед.бақылау ОЖЖ Қаңтар
Алматы ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 21 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
7 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Қаңтар
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
8 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Ақпан
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
9 2002 және үлкен және 2003 және кіші арасындағы АДД және ЖДД ҚР Ашық Кубогы 19-24 Ақпан
Ташморе/ Шымкент
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
10
Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Наурыз
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
11 3 және 2-ші жас тобындағы жасөспірімдер мен қыздар арасындағы Қазақстан Республикасының көктемгі чемпионаты. 22-29. 03. 2021ж.
Шымкент қ. /Ташморе
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
12 Тереңдетілген мед.бақылау ОЖЖ сәуір
Алматы ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 21 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
13 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны сәуір
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
14 4-ші жас тобындағы жасөспірімдер мен қыздар және 5 ерлер және әйелдер арасындағы Қазақстан Республикасының көктемгі чемпионаты. 18 – 26.04.2021
Алматы/Алматы обл./Шымкент қ. ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
15 2 және 3-ші жас тобындағы жасөспірімдер мен қыздар арасындағы Қазақстан Республикасының көктемгі чемпионаты. 23 – 30.04.2021
Алматы/Алматы обл./Шымкент қ. ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 ДШжСБ
ОРМ № 4 БЖСМ
16 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Мамыр
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
17 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны маусым
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
18 «Қайық Федерациясының» ашық Кубогы 21-28 маусым
Орал ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
19 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны шілде
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
20 5-ші ерлер және әйелдер және 4 жас тобындағы жасөспірімдер мен қыздар арасындағы
Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты және ЦС «Динамо» 25.07-01.08. 2021
Жезқазған ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 25 20 4 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
21 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны тамыз
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
22 Қазақстан Республикасының 5-жастар ойыны 24-28.08. 2021
Алматы/Алматы обл ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 30 24 4 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
23 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Қыркүйек
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
24 «Жылдам Қайық» ҚРБ 14-21.09.2021.
Алматы/Алматы обл. ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
25 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Қыркүйек
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
26 2-ші жас тобындағы жасөспірімдер мен қыздар арасындағы
Қазақстан Республикасының Чемпионаты 21.-27.09.2021.
Алматы/Алматы обл. ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
27 Қ.Р. бапкерлер жиналысы Қазан — қараша
Нұр-Сұлтан қаласы 5 5 СДД
28 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Қазан
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
29 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны қараша
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
30 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Желтоқсан
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
Халықаралық турнир
31 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Қаңтар
Ташкент қ. (Ташморе) (Өзбекістан) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
32 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны Қаңтар
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
33 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Ақпан
Ташкент қ. (Ташморе) (Өзбекістан) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
34 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Ақпан
Турция ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
35 Арнайы дене дайындығы бойынша
оқу-жаттығу жиыны
Жалпы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны Ақпан
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
36 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны
наурыз
Ташкент қ. (Ташморе) (Өзбекістан) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
37 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны
наурыз
Европа/Азия ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
38 ЖДД бойынша оқу-жаттығу жиыны наурыз
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
39 Лицензиялык Азия Чемпионаты 11-14.03.2021
Паттайя Чонбури (Таиланд) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 2 1 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
40 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
41 АДД бойынша ОЖЖ сәуір
Ташкент қ. (Ташморе) (Өзбекістан) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
42 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны
сәуір
Европа/Азия ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
43
АДД бойынша ОЖЖ
ҚР Чемпионатының алдында ОЖЖ сәуір
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
44 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
45 I — Әлем Кубогі 11-17.05.
Сегед
(Венгрия) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 4 3 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
46 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
47 II — Әлем Кубогі 20-24.05
Барнаул (Россия) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 5 4 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
48 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
49 Халықаралық регатта
Мамыр — маусым Тағайындау бойынша,
Братислава (Словакия) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
50 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2 ДШжСБ
ОРМ № 4 БЖСМ
51 Халықаралық регатта
Мамыр – маусым Тағайындау бойынша,
Бранденбург (Германия) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
52 АДД бойынша ОЖЖ маусым
Ыстық-Көл (Тамга)
(Қырғыстан) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
53 АДД бойынша ОЖЖ маусым
тағайын.бойын ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
54 18 жасқа дейын және 23 жасқа дейың Әлем Чемпионатының алдындағы АДД бойынша ОЖЖ маусым Тағайын.бойын ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
55 АДД бойынша ОЖЖ шілде
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
56 АДД бойынша оқу-жаттығу жиыны Шілде
Ыстық-Көл (Тамга)
(Қырғыстан) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
57 18 жасқа дейын және 23 жасқа дейін Әлем Чемпионатының алдындағы АДД бойынша ОЖЖ шілде
Тағайын.бойын ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
58 18 жасқа дейін және 23 жасқа дейін Әлем Чемпионаты 15-18.07.
Монтемор-у-Велью
(Португалия) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
49 АДД бойынша ОЖЖ шілде
тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 7 5 2 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
60 ҚР Чемпионатының алдындағы АДД бойынша ОЖЖ шілде
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
61 О.О. алдындағы АДД бойынша ОЖЖ Шілде
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 2 1 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
62 Қазақстан Республикасының 5 – жастар ойындары алдында ОЖЖ Маусым
Тағайын.
бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
63 Қазақстан Республикасының 5 – жастар ойынын алдында ОЖЖ Шілде
Тағайын.
бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
64 Қазақстан Республикасының 5 – жастар ойынын алдында ОЖЖ тамыз
Тағайын
бойынша
ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
65 АДД бойынша ОЖЖ тамыз
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
66 О.О. алдындағы АДД бойынша ОЖЖ тамыз
Европа/Азия ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 2 1 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
67 2021 жылғы Олимпиадаға қатысу
02-07.08
Токио (Япония) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 2 1 1 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
68 АДД бойынша оқу-жаттығу жиыны Тамыз
Ыстық-Көл (Тамга)
(Қырғыстан) ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
69 АДД бойынша ОЖЖ тамыз
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
70 «Жылдам қайық» атты ҚР жарысы алдында ОЖЖ Тамыз
Тағайынд.бойын. ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
71 «Жылдам қайық» атты ҚР жарысы алдында ОЖЖ Қыркүйек
Тағайынд.бойын. ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
72 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
73 «Олимпийские надежды» атты Халықаралық регата
(Olympic hopes) Қыркүйек
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 7 2 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
74 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
75 Әлем Чемпионаты 15-19.09.2021
Копенгаген
(Дания) ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 4 3 1 ДШжСБ, СДД
76 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек-қазан Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
77 АДД бойынша ОЖЖ Қазан
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
78 18 жасқа дейін және 23 жасқа дейін Азия Чемпионаты алдындағы АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 12 3 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
79 АДД бойынша ОЖЖ Қазан
Тағайындау бойынша ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
80 18 жасқа дейін және 23 жасқа дейін Азия Чемпионаты алдындағы АДД бойынша ОЖЖ Қазан
Тағайындау бойынша ҚР жәнеНұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 12 3 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
81 18 жасқа дейін және 23 жасқа дейін Азия Чемпионаты Қыркүйек —
қазан
Иран ҚР және Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 12 3 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
82 АДД бойынша ОЖЖ қазан
Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
83 АДД бойынша ОЖЖ қараша
Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ
84 АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 20 4 СДД
ОРМ № 4 БЖСМ

БАТУТТА ж/е АКРОБАТИКАЛЫҚ ЖОЛДА СЕКІРУ

Спорттық акробатика және батутта секіру
Қалалық турнир
1 Нұр-Сұлтан қаласының Чемпионаты 20 Наурыз
СК «ЖЕҢІС»
СК«Aspan» Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 5 5 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
2 Нұр-Сұлтан қаласының ашық Чемпионаты 11 Қараша
СК «ЖЕҢІС»
СК«Aspan» Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары
Басқа қала командалары 160 150 5 5 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
3 Нұр-Сұлтан қаласының біріншілігі 5 Маусым
СК «ЖЕҢІС»
СК«Aspan» Нұр-Сұлтан қ. Және мектеп құрама командалары 150 140 6 4 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
Республикалық
4 ОЖЖ Өскемен қаласы
Қаңтар-Ақпан Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 18 2 — №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
5 Жас топтар арасында ҚРЧ Ақпан-Наурыз Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 20 18 2 1 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
6 ОЖЖ Белгілеу бойынша
Наурыз Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 10 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
7 ҚРЧ (жеке-командалық) Белгілеу бойынша Наурыз-Сәуір Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 10 8 2 1 спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
8 ОЖЖ Белгілеу бойынша
Мамыр Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
9 Жастар арасында ҚРЧ Мамыр-Маусым
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 20 18 2 1 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
10 ОЖЖ Тамыз Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 10 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
11 Бөлек жаттығулар бойынша ҚР Кубогы және ҚР Чемпионаты Қыркүйек-Қазан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 10 8 2 1 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
12 ОЖЖ қараша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
13 Жастар арасында копсайыс бойынша ҚРЧ Қараша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 15 13 2 1 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
14 Н.Н. Ивановты еске алуға арналған ашық облыстық турнир Наурыз-Сәуір
Караганда Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 21 18 3 3 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
15 ШҚО батут гимнастикасы федерациясының ашық кубогы Желтоқсан
Өскемен қаласы Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 20 18 2 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
16 ОЧ Тараз Тараз
Наурыз-Сәуір Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 20 18 2 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы СДД
17 ОЧ Караганды Караганда
Мамыр Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы және басқа кала командалары 22 19 3 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
18 Республикалық төрешілер семинары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының батуттық гимнастикадан оқытушы-жаттықтырушылары 3 — 3 — №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
19 Республикалық жатықтырушылардық семинары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының батуттық гимнастикадан оқытушы-жаттықтырушылары 4 — 4 — №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы СДД
Халықаралық
20 МТ А. Ямпольского Қаңтар
Петропавл Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы СДД
21 МТ «Иртышские зори» Маусым
Павлодар Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 15 13 2 2 №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
22 Халықаралық турнир Белгілеу үшін Батутта секіруден Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 5 3 2 — №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД
23 Халықаралық турнир Белгілеу үшін Батутта секіруден Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 5 3 2 — №1 БЖМОРСМ,Нұр-Сұлтан қаласының спорттық акробатика және батутта секіру федерациясы. СДД

БОКС

ҚАЛАЛЫҚ
1 Астана қаласының чемпионаты Сәуір
Нұр-Сұлтан қаласы Нұр-Сұлтан қаласының құрамасы 43 25 10 8 СДД М ж/е СБ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 ЖДД бойынша ОЖЖ 08 – 23 қаңтар, Алматы облысы Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6 —
СДД М ж/е СБ
2 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойнша, Алматы, Бокс Академиясы Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 55 40 15 —
СДД М ж/е СБ
3 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қ., БО Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6 —
СДД М ж/е СБ
4 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қ., БО Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6 —
СДД М ж/е СБ
5 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 22 16 6 — СДД М ж/е СБ
6 АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қ., БО Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 26 20 6 —
СДД М ж/е СБ
7 Ақмола, Қызылорда, Қостанай, Павлодар облыстарымен Астана қаласы құрамаларының арасындағы матчтық кездесу Белгілеу бойынша, Нұр-Сұлтан қаласы Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 27 20 5 2 СДД М ж/е СБ
8 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 22 16 6 — СДД М ж/е СБ
9 ҚРЧ арнайы дайындық бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 22 16 6 — СДД М ж/е СБ
10 Жалпы дайындық бойынша ОЖЖ
29.07 – 17.08 Бокс академиясы Алматы обл Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6 —
СДД М ж/е СБ
11 Ересектер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 17 8 8 1 СДД М ж/е СБ

12 Тереңдетілген медициналық бақылау жиыны Белгілеу бойынша, Алматы обл
Бокс академиясы Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 40 30 10 —
СДД М ж/е СБ
13 Сауықтыру жиыны 18 -28 желтоқсан, Сары Ағаш Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 40 30 10 —
СДД М ж/е СБ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 ХТ Президент кубогы алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6 —
СДД М ж/е СБ
2 ХТ Президент Кубогы Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы
3 Д. Шопоков атындағы халықаралық турнир
24 – 30 қаңтар Бішкек, Қырғызстан Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қаласының құрамасы 14 10 4 1 СДД М ж/е СБ
4 «СТРАНЖА» халықаралық турнирі
Белгілеу бойынша София қ., Болгария Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 13 10 2 1 СДД М ж/е СБ
5 «Ахмет Комерт» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша Туркия Нұр-сұлтан қаласының құрамасы 4 3 1 — СДД М ж/е СБ
6 Англия және Германия құрамаларымен бірлескен ОЖЖ 22 қаңтар – 03 ақпан Алматы обл., Бокс Академиясы Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 42 34 8 — СДД М ж/е СБ
7 Ирандағы халықаралық турнир 27.02 -05.03
Орумие қ., Иран Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 7 4 2 1 СДД М ж/е СБ
8 Қазақстандық бокс Федерациясының құрметті президенті А. Кұлыбаевтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Атырау қаласы
Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
9 «Иштван Боскай» халықаралық турнирі
Белгілеу бойынша Венгрия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 7 4 2 1 СДД М ж/е СБ
10 «GEE Bee» халықаралық турнирінің алдындағы ОЖЖ Белгілеу бойынша
Алматы обл., Бокс Академиясы Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 17 8 8 1 СДД М ж/е СБ
11 «GEE Bee» халықаралық турнирі 05 -09 наурыз
Хелсинки, Финляндия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 11 8 2 1 СДД М ж/е СБ
12 «Жібек жолы» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша
Баку қ. Әзербайжан Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 7 4 2 1 СДД М ж/е СБ
13 АҚШ арнайы дайындық бойынша ОЖЖ АҚШ белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 3 — СДД М ж/е СБ
14 АҚШ жалпы дене дайындығы бойынша ОЖЖ 07-18 наурыз Колорадо Спрингс Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 15 8 7 — СДД М ж/е СБ
15 Германиядағы халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Германия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
16 «Тайланд Оупен» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Бангкок қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
17 ХТ «Boxam» Белгілеу бойынша Испания Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 11 8 2 1 СДД М ж/е СБ
18 Белградтағы халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Сербия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
19 А.Вастина халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Франция Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
20 А.Сокикаса халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Каунас қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
21 Губернатор Кубогы Мамыр
Ресеей қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
22 Н. Мангердің есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша
Херсон, Украина
Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
23 Қазақ батырлары Махамбет Өтемісұлымен Исатай Тайманұлының есімдеріне арналған халықаралық турнир 25-30 сәуір
Атырау қаласы Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
24 Даңқты боксшы, КСРО-ға еңбегін сіңірген спорт шебері Ә. Нұрмахановтың есіміне арналған халықаралық турнир 14-19 сәуір
Түркістан қаласы Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
25 «Феликс Штамма» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Польша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
26 Жапон құрамасымен бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша, Жапония Ұлттық құрама 12 8 4 — СДД М ж/е СБ
27 «Усти на Лабе» халықаралық турнир Белгілеу бойынша Чехия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
28 «Химиктер Кубогы» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Галле қ., Германия Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
29 «Белбеу және жол» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша
Қытай Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
30 «Король Кубогы» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Бангкок қ., Тайланд Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
31 Әскер генералы С. Нұрмағамбетовтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
32 Олимпиада ойындарының күміс жүлдегері С.Қонақбаев сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
33 Қ. Рысқұлбековтың есіміне арналған Халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Алматы Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
34 Франция, Англия және басқа да Еуропа елдерірің құрамаларымен бірлескен ОЖЖ 01-13 мамыр
Франция Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 14 8 6 — СДД М ж/е СБ
35 Әлемдік лицензиялық турнир 13-24 мамыр
Париж қ., Франция Ұлттық құрама 10 5 4 1 СДД М ж/е СБ
36 Әлемдік лицензиялық турнирдан кейінгі сауықтыру жиыны Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 5 4 1 — СДД М ж/е СБ
37 ХТ «Grand Prix» Белгілеу бойынша Чехия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
38 Санкт – Петербург Губернаторының кубогы Белгілеу бойынша, Санкт-Петербург қаласы, Ресей Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
39 Өзбекістан, Куба, Жапония құрамаларымен бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 18 12 6 — СДД М ж/е СБ
40 М.Коротковтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Хабаровск қаласы, Ресей Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 19 12 6 1 СДД М ж/е СБ
41 «Кардово-Кардин» халықаралық турнирі Белгілеу бойнша, Куба Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 12 8 4 — СДД М ж/е СБ
42 Олимпиада ойындарына бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша АҚШ (Окснард қ.) Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
43 Олимпиада ойындарына жалпы дене дайындығы бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша АҚШ (Окснард қ.) Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
44 Олимпиада ойындарына жалпы дене дайындығы бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша АҚШ (Майами қ.) Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
45 Олимпиада ойындарына жалпы дене дайындығы бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша АҚШ (Майами қ.) Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
46 Олимпиада ойындарына арнайы дайындық бойынша ОЖЖ 12 – 20 шілде, Нұр-Сұлтан қ. БДО Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 42 34 8 — СДД М ж/е СБ
47 Токио 2021, Олимпиада ойындары Белгілеу бойынша
Токио, Жапония Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 18 8 10 — СДД М ж/е СБ
48 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Украина 7 5 2 СДД М ж/е СБ
49 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Ресей 7 5 2 СДД М ж/е СБ
50 Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Өзбекстан 7 5 2 СДД М ж/е СБ
51 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша ОЖЖ Сарағаш 17 15 2 СДД М ж/е СБ
52 С. Трестинді еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойнша, Одесса, Украина Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
53 «Индия Оупен» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Бангкок қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
54 Индонезия Президентінің кубогы ХТ Белгілеу бойынша Индонезия Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
55 Ислам ойындары Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
56 ТМД ойындар Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
57 Конфедерация кубогы Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
58 Конфедерация кубогы жартылай финал,және финал Белгілеу бойынша Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 1 СДД М ж/е СБ
59 Сауықтыру жиыны 24.08.-06.09
Турция Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 30 20 10 — СДД М ж/е СБ
60 Шешен Республикасының бірінші президенті Ахмет-Хаджи Кадыровтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша
Грозный қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 8 3 1 СДД М ж/е СБ
61 Қазақ ССР-на еңбегін сіңірген жаттықтырушы
Р. Вахитовтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Павлодар қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 8 3 1 СДД М ж/е СБ
62 Қостанай қаласының жаттықтырушыларын еске алуға арналған ХТ Белгілеу бойынша Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
63 Умахановты еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Махачкала Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 8 3 1 СДД М ж/е СБ
64 Шоқыр Бөлтекұлын еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Актау қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
65 ХТ К.Абдалиева Белгілеу бойынша Шымкент қ. Ұлттық құрама, Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 17 15 2 — СДД М ж/е СБ
66 Ю. Арбачаковтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Кемерово Россия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
67 Сібір құрамасымен бірлескен ОЖЖ және одан әрі ХТ қатысу
Белгілеу бойынша Новосибирск – Барнаул қалалары, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
68 Әлем Чемпионаты АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 24 18 6 —
СДД М ж/е СБ
69 Әлем Чемпионаты АД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 24 18 6 —
СДД М ж/е СБ
70 Әлем Чемпионаты Белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 10 2 — СДД М ж/е СБ
71 АЧ алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6 —
СДД М ж/е СБ
72 АЧ алдында АД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 24 18 6 —
СДД М ж/е СБ
73 Азия Чемпионаты ересектер арасында Белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 12 10 2 — СДД М ж/е СБ
74 Ресейге еңбегін сіңірген Спорт шебері А.Тищенконың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Омск қаласы Ресей Нұр-Сұлтан қ. Құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
75 В.Н.Борисовтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Красноярск қаласы, Ресей
Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
76 Кеңес одағының батыры Қарақозы Әбдәлиевті еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
77 Ресейге еңбегін сіңірген Спорт шебері В.Шишовтың сыйына арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Самара қаласы, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
78 ҚР еңбегін сіңірген спорт шебері Данияр Елеусіновтың сыйына арналған республикалық турнир Белгілеу бойынша Орал қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
79 Польша елінде өтетін халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Гданьск, Польша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
80 «Таммер» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Финляндия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
81 ASBC Grand Slam Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
82 ХТ Хорватия Белгілеу бойынша Хорватия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
83 Б. Акшолаковтың есіміне арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ақтөбе Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
84 «Мұнайшы елдер арасындағы Әлем Кубогы» халықаралық турнир Белгілеу бойынша Ханты – Мансийск қаласы, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
85 Ливенцевті еске алуға арналған халықаралық турнир Белгілеу бойынша, Белоруссия Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
86 «Янтарлы қолғап» халықаралық турнирі Белгілеу бойынша, Калиноград Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 24 16 8 — СДД М ж/е СБ
87 Ғалым Жарылғаповтың есіміне арналған халықаралық турнир 18-23 желтоқсан
Қарағанды қаласы Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
88 U22 АЧ алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 14 12 2 СДД М ж/е СБ
89 U22 АЧ Белгілеу бойынша Белгілеу бойынша 9 6 2 1 СДД М ж/е СБ
Жастар
1 ХТ алдында ОЖЖ қаңтар Нұр-Сұлтан қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
2 ХТ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
3 ЖДД бойынша ОЖЖ ақпан, Алматы обл Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
4 АДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша, Алматы обл., «Ақбұлақ» Олимпиада орталығы Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
5 ХТ 3-8 наурыз Атырау қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
6 Жастар арасында ҚРЧ алдында ЖДД бойынша ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
7 Жастар арасында ҚРЧ алдында АДД бойынша ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
8 Жастар арасында ҚРЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
9 Қалпына келтіру ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
10 ҚРЧ алдында ЖДД бойынша ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
11 ҚРЧ алдында АДД бойынша ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
12 ҚРЧ ересектер белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
Халықаралық
1 ОЖЖ ж/е ХТ қаңтар, Сербия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
2 ОЖЖ ж/е ХТ қаңтар, Болгария, София Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
3 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Швеция Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
4 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Финляндия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
5 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Польша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
6 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
7 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ сәуір, Жапония Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
8 Лицензиялық турнир алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
9 Лицензиялық турнир алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы обл. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
10 Лицензиялық турнир мамыр, Париж Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
11 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Испания Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
12 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Германия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
13 Олимпиада оиындарының алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
14 Олимпиада оифндарының алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы обл. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
15 Олимпиада Ойындары Токио Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ
16 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Кипр Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
17 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Челябинск, Ресей Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
18 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Чехия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
19 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Тайпэй Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
20 ХТ Дети Азии алдында ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
21 ХТ Дети Азии белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
22 Әлем чемпионаты (жастар) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
23 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Греция Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
24 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Польша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
25 Бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша, Ирландия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
26 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Түркия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
27 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Хорватия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
28 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
29 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Белорусь Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
30 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Ресей Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
31 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Нидерланды Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
32 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Индия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
33 АЧ 22 ж.д.алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
34 АЧ 22 ж.д.алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
35 АЧ 22ж.д. белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
36 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
37 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
38 Жастар арасында ӘЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
39 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
40 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
41 Жастар арасында АЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
42 АЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
43 АЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
44 АЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ
45 Гранд Слам ASBC чемпионаты белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ
46 ӘЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
47 ӘЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 — СДД М ж/е СБ
48 ӘЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ
49 Ғ.Жарылғаповты еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 1 СДД М ж/е СБ
50 Ғ.Жарылғаповты еске алуға арналған ХТ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ

ӘЙЕЛДЕР

РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 ХТ алд ОЖЖ Қаңтар
Нұр-Сұлтан қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
2 ХТ Белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
3 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан Алматы обл Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
4 АДД бойынша ОЖЖ қаңтар, Алматы обл Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ
5 ХТ 3-8 наурыз Атырау қ 6 5 1 СДД М ж/е СБ
6 Жастар араасында ҚРЧ алд ЖДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша, Алматы обл., «Ақбұлақ» Олимпиада орталығы Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ
7 Жастар араасында ҚРЧ алд ЖДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша, Алматы обл., «Ақбұлақ» Олимпиада орталығы Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ
8 Жастар арасында ҚРЧ белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ
9 Қалпына келтіру ОЖЖ белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ
10 ҚРЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ
11 ҚРЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ
12 ҚРЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Ұлттық құрама Нұр-Сұлтан қ. құрамасы 6 5 1 СДД М ж/е СБ
Халықаралық
1 ОЖЖ ж/е ХТ Қаңтар Сербия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
2 ОЖЖ ж/е ХТ Қаңтар Болгария , София Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
3 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеуі бойынша Швеция Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
4 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеуі бойынша Финляндия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
5 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеуі бойынша Польша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
6 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
7 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ сәуір, Жапония Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
8 Лицензиялық турнир алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
9 Лицензиялық турнир алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы обл. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
10 Лицензиялық турнир мамыр, Париж Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
11 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Испания Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
12 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Германия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
13 Олимпиада оиындарының алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы қ. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
14 Олимпиада оифндарының алдында АДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Алматы обл. Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
15 Олимпиада Ойындары Токио Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
16 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Кипр Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
17 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Челябинск, Ресей Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
18 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Чехия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
19 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Тайпэй Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
20 ХТ Дети Азии алдында ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
21 ХТ Дети Азии белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
22 Әлем чемпионаты (жастар) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
23 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Греция Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
24 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Польша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
25 Бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша, Ирландия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
26 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Түркия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
27 ОЖЖ ж/е ХТ белгілеу бойынша, Хорватия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
28 Жақын және алыс шет елдер құрамасымен бірлескен ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
29 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Белорусь Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
30 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Ресей Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
31 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Нидерланды Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
32 ОЖЖ ж/е ХТ Белгілеу бойынша, Индия Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
33 АЧ 22 ж.д.алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
34 АЧ 22 ж.д.алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
35 АЧ 22ж.д. белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
36 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
37 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
38 Жастар арасында ӘЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
39 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
40 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
41 Жастар арасында АЧ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
42 АЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
43 АЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
44 АЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
45 Гранд Слам ASBC чемпионаты белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
46 ӘЧ (әйелдер) алдында ОЖЖ 1 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
47 ӘЧ (әйелдер)алдында ОЖЖ 2 кезең белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
48 ӘЧ (әйелдер) белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
49 Ғ.Жарылғаповты еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ
50 Ғ.Жарылғаповты еске алуға арналған ХТ белгілеу бойынша Облыстар, Алматы, Шымкент, Нұр-Сұлтан қ. 6 5 1 СДД М ж/е СБ

ВЕЛОСПОРТ

Қалалық
1 ЖДД туры (ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер) Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, Жағалау,№18 ОМ, Қ.Мұңайтпасов атындағы стадион. Қаңтар БЖМОРСМ№6 6 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
2 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты(Маунтинбайк олимпик) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, пирамида.
Қаңтар БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
3 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты(Маунтинбайк марафон) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ.Саябақ, Пирамида.
Ақпан БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
4 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты (маунтинбайк) жасөспірімдер 13-14, 15-16 жас Нұр-Сұлтан қ.Саябақ, Пирамида.
Наурыз БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
5 Нұр-Сұлтан қаласының кубогі маусымның ашылуы (тас жолы) барлық жастар Нұр-Сұлтанқ.Велосипед жолыАвтомагистралдары — айналып өту.Сәуір БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
6 «Астана Орманы»ЖШС және әкім сыйлығы жүлдесіне арналған республикалық көпкүндік жарыс 15-16 жастағы жасөспірімдер (тасжолы) Нұр-Сұлтан қ.Велосипед жолыАвтомагистралды айналып өту.
05.05-08.05 ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
7 Нұр-Сұлтан қаласының кубогі (тасжолы) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Велосипед жолыАвтомагистралды айналып өту.
Мамыр БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
8 «Юный Целинник» Республикалық көпкүндік жарысы (тас жолы, критериум) 15-16 жастағы жасөспірімдер Нұр-Сұлтан-Орманы
Велосипед жолыАвтомагистралды айналып өту 30.06-05.07 ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ№6 6 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
9 Нұр-Сұлтан қаласының кубогі (Маунтинбайк XCC, XCO) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Пирамида, карьер.2.08-5.08 ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ№6 10 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
10 Ильянов және Қ. Бағланды еске алуға арналған республикалық жарыс 13-14 жастағы жасөспірімдер Нұр-Сұлтан қ. Велосипед жолы Автомагистралды айналып өту
10.08.-15.08 ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ№6 10 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
11 Федерация Президентінің жүлдесіне арналған Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты (маусым жабылуы) Нұр-Сұлтан қ. Велосипед жолы Автомагистралды айналып өту Қазан БЖМОРСМ№6 10 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
12 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты (трек қарқынды жарыс)15-16, 13-14 жастағы жастар, жасөспірімдер Нұр-Сұлтан қ. Велотрек Сарыарқа Қазан ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ№6 10 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
13 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты (трек спринттік жарыс)15-16, 13-14 жастағы жастар, жасөспірімдер Нұр-Сұлтан қ. Велотрек Сарыарқа Қараша ҚР облыстарының құрама командалары
БЖМОРСМ№6 10 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
14 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты (Маунтинбайк, велокросс) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, Пирамида Қараша БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
15 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты (Маунтинбайк, элюминатор) барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, Пирамида Желтоқсан БЖМОРСМ№6 6 100 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
16 ЖДД туры (ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер) Нұр-Сұлтан қ. Саябақ, Жағалау,№18 ОМ, Қ.Мұңайтпасов атындағы стадион.Желтоқсан БЖМОРСМ№6 6 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
17 Жаңа жылдықКросс, барлық жастар Нұр-Сұлтан қ. ЖағалауЖелтоқсан БЖМОРСМ№6 6 150 2 5 №6 БЖМОРСМ, СДД
Республикалық
Тас жолы
1 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз
Қырғызстан Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД

2 Шымкент қаласының ашық кубогы
ерлер мен әйелдер арасында

12.03-14.03.
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
3 Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты алдында ОЖЖ
ерлер, әйелдер арасында Наурыз
Ақмола обл.
Шымкент
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
4 Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты ерлер, әйелдер арасында 24.03-28.03.
Тараз қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ
189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
5 КРЕСЖЖ.Сүлейменовтың жүлдесіне арналған республикалық жарыс алдында ОЖЖ. жастар, жасөспірімдер Наурыз
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
6 КРЕСЖЖ.Сүлейменовтың жүлдесіне арналған республикалық жарыс. жастар, жасөспірімдер 01.04-05.04.
Қызылорда қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ

189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД

7 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
жасөспірімдер арасында көпкүндік жарыс Наурыз-сәуір

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
8 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
жасөспірімдер арасында көпкүндік жарыс 06.04-11.04.
Қызылорда қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
9 КСРО СШ М. Сатыбалдиевтыңжүлдесіне арналған Республикалық жарыс. 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер 15.04-18.04.
Қызылорда қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
10 Қаз ССР ЕСЖ В.З. Лиді еске алуға арналған республикалық жарыс
13-14 жастағы жасөспірімдер 27.04-30.04.
Қызылорда қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
11 Қазақстан Республикасының Таулы аймақтағыЧемпионаты алдында ОЖЖ
ерлер арасында Сәуір

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
12 Қазақстан Республикасының Таулы аймақтағы Чемпионаты
ерлер арасында 02.05-06.05.
Талғар қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
13 КСРО СШ Е. Червоненконың
Республикалық көпкүндік жарысы
13-14 жастағы жасөспірімдер 03.05-08.05.
Қызылорда қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
14 Жеңіс күніне арналған Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты,
«Астана орманы» ЖШС жүлдесіне арналған республикалық жарысы. 15-16, 13-14 жастағы жастар, жасөспірімдер 05.05-08.05.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
15 ХДСШ Н.Бондаренконыңреспубликалық жарысы.
ересектер, жастар 06.05-07.05.
Талғар қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
16 Қазақстан РеспубликасыныңЧемпионатыкритериум 2 тур алдында ОЖЖ (ерлер) Сәуір-мамыр

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
17 Қазақстан РеспубликасыныңЧемпионатыкритериум 2 тур (ерлер) 08.05-09.05.
Талғар қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
18 Қазақстан Республикасының көпкүндік Чемпионаты алдында ОЖЖ жасөспірімдер арасында.
Республикалық жарыс Мамыр

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
19
Қазақстан Республикасының көпкүндік Чемпионаты жасөспірімдер арасында.
Республикалық жарыс 19.05-22.05
Өскемен қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
20 Қазақстан Республикасының Чемпионаты критериум 2 Тур алдында ОЖЖ (әйелдер) Мамыр

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
21 Қазақстан Республикасының Чемпионаты критериум 2 Тур (әйелдер) 22.05-23.05
Өскемен қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
22 Халықаралық жарыс «Gran Fondo «Tour of Zhetysu-2020» әуесқойлар және ардагерлер арасында 04.06-06.06.
Талдықорған қ ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
23 «Жетісу шуғыласы» Республикалық жарысы
15-16, 13-14 жылдағы жастар, жасөспірімдер 26.05-30.05.
Талдықорған қ ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
24 «Олимпиада үміті» Республикалық жарысы
13-14 жылдағы жасөспірімдер 07.06-13.06.
Саран қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
25 Олимпиада ойындарының чемпионы А. Винокуровтың жүлдесіне арналған Республикалық көпкүндік жарыс
15-16 жастағы жасөспірімдер Маусым
Петропавл қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
26 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты алдында ОЖЖ ерлер/әйелдер,жастар, жасөспірімдер
ҚР Жастар ойындары Мамыр-маусым

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
27 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты ерлер/әйелдер,жастар, жасөспірімдер
ҚР Жастар ойындары Маусым
Петропавл қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
28 «Юный целинник» Республикалық көпкүндік жарысы
Нұр-Сұлтан қаласының кубогы, критериум. 15-16 жастағы жасөспірімдер мен қыздар. 30.06-05.07.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
29 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ.
15-16; 13-14 жылдағы жасөспірімдер мен қыздар арасында Маусым-шілде

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
30 Қазақстан Республикасының Чемпионаты .
15-16; 13-14 жылдағы жасөспірімдер мен қыздар арасында
08.07-14.07.
Көкшетауқ.
ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
31 В.П. Стопаны еске алуға арналған Республикалық жарыс
Критериум.
Әуесқойлар арасында Көкшетау
11.07. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
32 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
жұптық (жасөспірімдер) және командалық жарыста (жастар).
Қазақстан Республикасының чемпионаты
Критериум (жасөспірімдер) Шілде
Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
33 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
жұптық (жасөспірімдер) және командалық жарыста (жастар).
Қазақстан Республикасының чемпионаты
Критериум (жасөспірімдер) 23.07-25.07.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
34 «Школьник Казахстана» 51-ші дәстүрлі көпкүндік ашық Республикалық жарысыалдында ОЖЖ (жастар) Шілде-тамыз

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
35 «Школьник Казахстана» 51-ші дәстүрлі көпкүндік ашық Республикалық жарысы (жастар) 02.08-08.08.
Өскемен қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
36 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты алдында ОЖЖ. көпкүндік жарыс Әуесқойлар арасында Шілде-тамыз

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
37 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты. көпкүндік жарыс Әуесқойлар арасында 04.08-08.08.
Павлодар қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
38 А. Құнанбаев-«Абай Жолы» арналған
Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты. көпкүндік жарыс 09.08-20.08.
Өскемен, Семей,
ШҚО ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
39 Ильянов және Қ. Бағланды еске алуға арналған республикалық жарыс 13-14 жастағы жасөспірімдер 10.08-15.08.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
40 А. Мартыновичты еске алуға арналғанРеспубликалық жарысы 13—14 жастағы жасөспірімдер 16.08-21.08.
Петропавл қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 189 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
41 КСРО СШ, ҚР ЕСЖ А.И. Шораевтың жүлдесіне арналғанРеспубликалық көпкүндік жарыс
15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер 18.08-22.08.
Орал қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 495 408 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
42 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты алдында ОЖЖ
Әуесқойлар арасында Тамыз

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
43 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты
Әуесқойлар арасында 19.08-22.08.
Талғар. қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
44 Республикалық жарыс
15-16 жастағы жасөспірімдер 24.08-28.08.
Ақтау қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 495 408 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
45 Халықаралықжарыс
«TourofAlmaty»
Ерлер, әуесқойлар арасында 27.08-29.08.
Алматы қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 50 35 15 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
46 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
көпкүндік жарысы
15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер Қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
47 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
көпкүндік жарысы
15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер 20.09-25.09.
Талдықорған қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
48 А. Кивилевты еске алуға арналған Республикалық жарысы
критериум,
15-16, 13-14 жастағы жастар, жасөспірімдер 25.09-26.09
Талдықорған қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
49 Қазақстан Республикасының Чемпионаты.критериум 3-Тур (финал) алдында ОЖЖ
ерлер, әйелдер)
ҚР Кубогы Қазан

Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола обл.
ШҚО
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
50 Қазақстан Республикасының Чемпионаты.критериум 3-Тур (финал) ерлер, әйелдер)
ҚР Кубогы 16.10-20.10.
Шымкент қ., Түркістан обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
51 «Түркістан» туры Қазан, қараша
Түркістан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
52 Қалыпқа келтіру ОЖЖ Қараша
Бурабай, Алматы обл.
Мерке ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
Трек — Қарқыны, Трек — Спринт
1 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты — «Track Man» Мasters және Әуесқойлар арасында.
«Тур де Кейрин, Sprint the Time» ашық РС -1 раунд (Ерлер, әйелдер, жастар) Спринт 16.01-17.01.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
2 Қазақстан Республикасының қысқы ашық біріншілігі алдында ОЖЖ қарқынды және спринтерлік түрлерде ерлер мен әйелдер арасында.
РС «Кейрин Тур де Спринт».
Қарқынды түрлерден
Қазақстан Республикасының Чемпионаты спринтерлік Омниум.жасөспірімдер арасында. Ақпан
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
3 Қазақстан Республикасының қысқы ашық біріншілігі қарқынды және спринтерлік түрлерде ерлер мен әйелдер арасында.
РС «Кейрин Тур де Спринт».
Қарқынды түрлерден
Қазақстан Республикасының Чемпионаты спринтерлік Омниум.жасөспірімдер арасында. 23.02-28.02.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
4 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ,
4 күндік топтық жарыс. Наурыз
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
5 Қазақстан Республикасының Чемпионаты,
4 күндік топтық жарыс. 19.03-23.03.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
6 Халықаралықжарыс «SilkWaySeries Kazakhstan» CL1,CL2.
Ерлер, әйелдер, жасөспірімдер 12.04-16.04.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
7 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты алдында ОЖЖ. Омниум, Мэдисон.
Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты. Кейрин және спринт.
ерлер мен әйелдер.
ҚР Жастар ойындары Сәуір
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
8 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты. Омниум, Мэдисон.
Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты. Кейрин және спринт.
ерлер мен әйелдер.
ҚР Жастар ойындары 14.04-18.04.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
9 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
Спринт13-14;15-16жасөспірімдер мен қыздар.
Қазақстан Республикасының чемпионаты
3 күндік топтық жарыс
жасөспірімдер мен қыздар Сәуір
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
10 Қазақстан Республикасының Чемпионаты спринт
13-14;15-16жасөспірімдер мен қыздар.
Қазақстан Республикасының чемпионаты
3 күндік топтық жарыс
жасөспірімдер мен қыздар 21.04-25.04.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
11 Азия Чемпионаты алдында ОЖЖ
Маусым
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 200 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
12 Азия Чемпионаты
13.06-18.06.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 200 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
13 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
3 күндік топтық жарыс
жасөспірімдер мен қыздар 13-14 жас.
Қазақстан Республикасының чемпионаты спринтерлік омниум қыздар мен ұлдар 13-14; 15-16 жас Маусым
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
14 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
3 күндік топтық жарыс
жасөспірімдер мен қыздар 13-14 жас.
Қазақстан Республикасының чемпионаты спринтерлік омниум қыздар мен ұлдар 13-14; 15-16 жас 23.06-26.06.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
15 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты алдында ОЖЖ спринтерлік түрлерде ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында. Шілде
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
16 Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты спринтерлік түрлерде ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында. 14.07-18.07.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
17 Ұлттық ҚР Чемпионаты алдында ОЖЖ , қарқынды түрлерде. ерлер, әйелдер, жеткіншектер Шілде
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
18 Ұлттық ҚР Чемпионаты , қарқынды түрлерде. ерлер, әйелдер, жеткіншектер 25.07-30.07.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
19 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
қарқынды түрлері
13-14;15-16 жас.
Республикалық жарыс
спринтерлік түрлерде
(ұлдар, қыздар 13-14;15-16 жас) Тамыз
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
20 Қазақстан Республикасының Чемпионаты қарқынды түрлері
13-14;15-16 жас.
Республикалық жарыс
спринтерлік түрлерде
(ұлдар, қыздар 13-14;15-16 жас) 11.08-15.08.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
21 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ. көпкүндік мэдисон (3 күн),
Республикалық жарыс қарқынды түрлерде (жастар15-16 жас) Қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
22 Қазақстан Республикасының Чемпионаты. көпкүндік мэдисон (3 күн),
Республикалық жарыс қарқынды түрлерде (жастар15-16 жас) 09.09-13.09.
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
23 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ. Омниумде және көпкүндік Мэдисон. 16 жасқа дейінгі жасөспірімдер.
Қазақстан Республикасының чемпионаты Гит (1000;500;200 м) 15-16 жастағы жасөспірімдер. Республикалық жарыс Спринт, Кейрин.15-16 жастағы жасөспірімдер. Қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
24 Қазақстан Республикасының Чемпионаты. Омниумде және көпкүндік Мэдисон. 16 жасқа дейінгі жасөспірімдер.
Қазақстан Республикасының чемпионаты Гит (1000;500;200 м) 15-16 жастағы жасөспірімдер. Республикалық жарыс Спринт, Кейрин.15-16 жастағы жасөспірімдер. 26.09-29.09.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
25 Қазақстан Республикасының Кубогыспринтерлік түрлерде «Тур де Кейрин,
SprinttheTime» — 2 раунд (Ерлер, әйелдер, жастар). 03-06.10.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
26 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ,
4 күндік топтық жарыс
ерлер мен әйелдер арасында. Қазан
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
27 Қазақстан Республикасының Чемпионаты,
4 күндік топтық жарыс
ерлер мен әйелдер арасында. 07.10-11.10.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
28 РЖ спринт түрлері
«Тур де Кейрин, Sprint the Time»
-3 кезең (Ерлер, әйелдер, жастар). 11.11-14.11.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
29 Қалыпқа келтіру ОЖЖ Қараша
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
30 РЖ спринт түрлері
«Тур де Кейрин, Sprint the Time»
-4 кезең (Ерлер, әйелдер, жастар). 09.12-12.12.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
Маунтинбайк
1 ҚысқыҚРЧемпионатыалдында ОЖЖ ХСЕ, ХСС
Ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер Қаңтар
Бурабай, Алматы обл.
ШҚО, ОҚО ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
2 Қысқы ҚР Чемпионаты ХСЕ, ХСС
Ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер 01.02-04.02.
Шымкент қ. Түркістан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
3 Е. Пернебековты еске алуға арналған Республикалық жарыс.
Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер
19.02-21.02.
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
4 А. Ломакинды еске алуға арналған Республикалықжарыс.
Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер 01.03-02.03.
Шымкент қ. ҚРоблыстарыныңқұрамакомандалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
5 ҚазақстанРеспубликасыныңЧемпионаты алдында ОЖЖ. Велокросс. жасөспірім ұлдар мен қыздар
Қазақстан Республикасының Чемпионаты велокроссу 1-Тур жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас. Ақпан-наурыз
Бурабай, Алматы обл.
ШҚО, ОҚО ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
6 ҚазақстанРеспубликасыныңЧемпионаты. Велокросс. жасөспірім ұлдар мен қыздар
Қазақстан Республикасының Чемпионаты велокроссу 1-Тур жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас. 05.03-07.03.
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
7 К. Байтасовқа арналған Республикалықжарыс.
Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер 13.03-14.03.
Тараз қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
8 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ. Велокросс. 2-Тур жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас. Наурыз
Бурабай, Алматы обл.
Жамбыл обл, ОҚО ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
9 Қазақстан Республикасының Чемпионаты. Велокросс. 2-Тур жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас. 16.03-18.03.
Тараз қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
10 ҚысқыҚазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
ХСР (жеке жарыс, тауға қарай жарысу) және ХСО (кросс-кантри Олимпик ) ерлер, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар.
Республикалық жарыс ХСР, ХСО(ұлдар мен қыздар 13-14, 15-16 жас). Наурыз
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
11 ҚысқыҚазақстан Республикасының Чемпионаты ХСР (жеке жарыс, тауға қарай жарысу) және ХСО (кросс-кантри Олимпик ) ерлер, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар.
Республикалық жарыс ХСР, ХСО(ұлдар мен қыздар 13-14, 15-16 жас). 30.03-04.04. Қапшағай қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
12 Қазақстан Республикасының Ашық Чемпионаты ХСР (жеке жарыс, тауға қарай жарысу) және ХСО ( кросс-кантри Олимпик ) Masters және Әуесқойлар арасында 01.04-04.04.
Қапшағай қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
13 Республикалық жарыс
ХСЅ (көпкүндік жарыс)
Чемпиондар арасында «Мемориал»
Masters және Әуесқойлар, жастар, жасөспірімдер 08.05-12.05.
Қостанай қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
14 ҚР Чемпионатыалдында ОЖЖ
ХСО, ХСС
жастар, жасөспірімдер Мамыр
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
15 ҚР Чемпионаты ХСО, ХСС
жастар, жасөспірімдер 13.05-16.05.
Қостанай қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
16 «Жетісу шуғыласы» Республикалық жарысы ХСЕ, XCO
(ұлдар/қыздар 13-14/15-16 жас) 31.05-03.06.
Талдықорған қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
17 ҚР чемпионаты алдында ОЖЖ. Марафон ХСМ ерлер, әйелдер, жасөспірімдер Мамыр
Бурабай, Алматы обл.
Жамбыл обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
18 ҚР чемпионаты. Марафон ХСМ ерлер, әйелдер, жасөспірімдер 04.06-06.06.
Тараз қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
19 «Gran Prix Winner»Республикалық жарысы.Велокросс.
Әуесқойлар арасында. 03.07-04.07.
Нұр-Султан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
20 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
ХСR (эстафета).
Қазақстан Республикасының кубогы
ХСЕ (қатардан шыққанша) ерлер, әйелдер, жастар, жасөспірімдер арасында. Маусым-шілде
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
21 Қазақстан Республикасының ЧемпионатыХСR (эстафета).
Қазақстан Республикасының кубогы
ХСЕ (қатардан шыққанша) ерлер, әйелдер, жастар, жасөспірімдер арасында. 10.07-14.07.
Талғар қ.
Алматы, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
22 Ұлттық Қазақстан Республикасының Чемпионатыалдында ОЖЖ
ХСО, ХСС ерлер, әйелдер, жастар және жасөспірімдер арасында.
ҚР Жастар ойындары Маусым-шілде
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
23 Ұлттық Қазақстан Республикасының Чемпионаты ХСО, ХСС ерлер, әйелдер, жастар және жасөспірімдер арасында.
ҚР Жастар ойындары 15.07-18.07.
Талғар қ.
Алматы, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
24 Қазақстан Республикасының Кубогы
ХСС, ХСО ерлер, әйелдер, жастар және жасөспірімдер арасында.
02.08-05.08.
Нұр –Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
25 ҚР СШ Хаджи Дурсун Оглы Гуняйдинды еске алуға арналған Республикалық жарыс.
Велокросс, 13-14, 15-16 жастағы жастар, жасөспірімдер
03.09-05.09.
Тараз қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
26 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ.Велокросс 3-Тур (Финал) ұлдар мен қыздар 13-14; 15-16 жас
Қыркүйек
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
27 Қазақстан Республикасының Чемпионаты.Велокросс 3-Тур (Финал) ұлдар мен қыздар 13-14; 15-16 жас 27.09.-29.09.
Талдықорған қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
28 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
ХСЅ (көп күндік жарысы) ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында.
РЖ XCT (Жеке), XCP (Топтық, тауға көтерілу) 15-16 жастағы жасөспірімдер мен қыздар. Қыркүйек
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
29 Қазақстан Республикасының Чемпионаты
ХСЅ (көп күндік жарысы) ерлер, әйелдер, кіші және жасөспірімдер арасында.
РЖXCT (Жеке), XCP (Топтық, тауғакөтерілу) 15-16 жастағы жасөспірімдер мен қыздар. 01.10-06.10.
Қапшағай қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
30 Велосипед спортының жаттықтырушылары мен мамандарына арналған
біліктілікті арттыру курстары Қазан
(10 күн)
Қапшағай қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ — — 4 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
31 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
XCS (көпкүндік жарыс) жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас. Қыркүйек
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
32 Қазақстан Республикасының Чемпионаты XCS (көпкүндік жарыс) жасөспірімдер мен қыздар арасында 13-14;15-16 жас. 07.10-10.10.
Қапшағай қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
33 Қазақстан Республикасының Чемпионаты алдында ОЖЖ
ХСЕ (қатардан шыққанша) ерлер, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар, жасөспірімдер және қыздар 15-16; 13-14 жасқа. Қыркүйек
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
34 Қазақстан Республикасының Чемпионаты ХСЕ (қатардан шыққанша) ерлер, әйелдер, юниорлар, юниор қыздар, жасөспірімдер және қыздар 15-16; 13-14 жасқа. 11.10-13.10.
Қапшағай қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
35 Қазақстан Республикасының ашық Чемпионаты ХСЅ (көп күндік жарысы) Masters және Әуесқойлар арасында 14.10-17.10.
Қапшағай қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 291 204 51 32 №6 БЖМОРСМ, СДД
36 Қалыпқа келтіру ОЖЖ Қараша
Бурабай, Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 33 30 3 №6 БЖМОРСМ, СДД
ВМХ
1 ҚазақстанРеспубликасының Чемпионаты
ВМХ – Supercross — 1 Тур
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер 28.04-30.04.
Текелі қ.
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
2 Республикалықжарыс:»Жетісушуғыласы» ВМХ –Classic
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер 21.05-23.05.
Текелі қ.
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
3 ҰлттықҚазақстанРеспубликасыныңЧемпионатыВМХ-Racingжәнекомандалықэстафета
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер 10.06-13.06.
Талғар қ.
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
4 ҚазақстанРеспубликасының Чемпионаты
ВМХ – Supercross -2 Тур
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер 30.07-01.08.
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД
5 ҚазақстанРеспубликасының Чемпионаты
ВМХ – Supercross- 3 Тур
ерлер/әйелдер, жастар, жасөспірімдер 10.09-12.09.
Текелі қ.Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары
БЖСМ
БЖМОРСМ 187 102 51 36 №6 БЖМОРСМ, СДД

ГРЕК-РИМ КҮРЕСІ

ЕРЕСЕКТЕР
1 ХТ алдында ОЖЖ 05-15.01.2021 ж.
Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы
6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
2 ХТ Гран-При 15-20.01.2021 ж.
Франция Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
3 АЧ алдында ЖДД бойынша ОЖЖ 1 кезең Қаңтар
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»
Шымкент қ. Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
4 АЧ алдында АДД бойынша ОЖЖ 2 кезең Қаңтар-Ақпан
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
5 АЧ алдында ТТД бойынша ОЖЖ 3 кезең Ақпан
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
6 Азия чемпионаты 16-21 ақпан
Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
7 ЖДД ж/е АДД,ТТД бойынша ОЖЖ Қаңтар -Ақпан
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
8 23 жасқа дейін ҚРЧ Ақпан-Наурыз
Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
9 Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ
(1-кезең) Наурыз
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
10 Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ (2-кезең) Наурыз
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
11 Азиялық квалификациалық турнир Наурыз
Сиань қ. (Китай) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
12 Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ(1-кезең) Сәуір
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
13 Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ (2-кезең) Сәуір
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
14 Әлемдік квалификациялық турнир Сәуір
София қ. (Болгария) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
15 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір-Мамыр
Ақмола обл. СҚО Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
16 «Болат Турлыхановтың кубогы үшін» ХТ алдында ОЖЖ Мамыр
Алматы обл,
Акмола обл, Шымкент Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
17 «Болат Турлыхановтың кубогы үшін» ХТ 15-20 мамыр
Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
18 М.Сапарбаевты еске алуға арналған РТ Мамыр
Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 10 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
19 ОО алдында бойынша ОЖЖ (1-кезең) Наурыз
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ.Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
20 ОО алдында бойынша ОЖЖ (2-кезең) 14-28 сәуір
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ.Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
21 ОО алдында бойынша ОЖЖ (3-кезең) Сәуір-Мамыр
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ.Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
22 ХТ «Grand Prix of Germany» алдында ОЖЖ Мамыр
Дормаген қ. (Германия) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
23 ХТ «Grand Prix of Germany» Мамыр
Дормаген қ. (Германия) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
24 ХТ U23 01-06 маусым
Түркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
25 ХТ «Пытлясинский-Польша
оупен» 04-07 маусым
Варшава қ.
(Польша) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
26 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ 07-23 маусым
Армения, Венгрия, Грузия, Қазақстан Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
27 ХТ «О. Караваев» 24-28 маусым
Минск қ.
(Беларусь) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
28 ХТ«Grand Prix of Spain» алдында ОЖЖ Шілде
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»Тараз қ.
Шымкент қ. Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
29 ХТ«Grand Prix of Spain» Шілде
Мадрид қ. (Испания) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
30 Олимпиада ойындары Тамыз
Жапония Токио Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
31 ХТ И. Подубного 27-30 тамыз
Мәскеу Ресей Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
32 ӘЧ алдында ОЖЖ 1- кезең. Қыркүйек
Алматы обл.Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
33 ӘЧ алдында ОЖЖ 2- кезең. Қыркүйек-Қазан
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
34 ӘЧ алдында ОЖЖ 3- кезең. Қазан
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
35 Әлем чемпионаты 02-10 қазан
Осло қ. Норвегия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
36 «Конфедерация кубогы»1-2-3-4 іріктеу кезең жартылай финал,
финал Қазан-желтоқсан
Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 12 10 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
37 23 жасқа дейін ӘЧ алдында ОЖЖ
1 кезең. Қазан
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
38 23 жасқа дейін ӘЧ алдында ОЖЖ
2 кезең. Қазан-Қараша
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
39 23 жасқа дейін Әлем чемпионаты 01-07 қараша
Белград қ. (Сербия) Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
40 Әлем кубогының алдында ОЖЖ
1 кезең Қазан-Қараша
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
41 ЖДД ж/е АДД,ТТД бойынша ОЖЖ 2 кезең Қараша
Алматы обл.Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
42 Ересектер арасында ҚРЧ алдында ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Қазан-Қараша
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
43 Ересектер арасында ҚРЧ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Қараша
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Щучинск қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 5 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
44 Ересектер арасында ҚРЧ Қараша-желтоқсан
Шымкент қ. Ақтөбе қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 10 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
45 Әлем кубогы Желтоқсан
Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
46 РТ «Н. Абдиров» Желтоқсан
Қарағанды қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 15 10 3 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
47 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
ЖАСТАР
1 Жастар арасында Ресей құрамасымен бірлескен ОЖЖ Қаңтар-Ақпан
Ресей Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
2 Жастар арасында ҚР ҰҚК бірлескен ОЖЖ 28.01-16.02.2021 ж.
Алматы обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
3 ТМТ (УМО) 16-19 ақпан
Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
4 ҚРЕСЖ Совидский жүлдесі үшін ашық жастар арасында РТ Ақпан
Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
5 Жастар арасында бірлескен ОЖЖ 28.02-14.03.2020 ж.
Армения, Грузия,Ресей, Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
6 Әзірбайжан, Грузия Өзбекстан құрамасымен ЖДД бойынша бірлескен жастар арасында ОЖЖ Наурыз-Сәуір
Әзірбайжан, Грузия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
7 ХТ «Каспийск» алдында ОЖЖ 21.03-07.04.2021 ж.
Ресей Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
8 Жастар арасында ХТ «Каспийск» 8-12.04.2021 ж.
Ресей Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
9 Жастар арасында ҚРЧ және жастар ойындары алдында ОЖЖ Сәуір
Алматы обл. Щучинск қ. СҚО Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
10 Жастар арасында ҚРЧ және жастар ойындары Сәуір
Тараз қ. Павлодар қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
11 ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Сәуір
Алматы обл.
Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
12 Жастар арасында Kristjan Palusalu Memorial ХТ 3-4 сәуір
Белгілеу бойынша Грузия,Эстония Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
13 Жастар арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Сәуір
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ.Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
14 Жастар арасында ҚРЧ Сәуір
Павлодар қ.Тараз қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
15 ХТ Champions 30.04-2.05.
Анталия Түркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
16 Жастар арасында Ж.Үшкемпіровті еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ 21.04.-05.05.2021 ж.
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Тараз қ.
Шымкент қ.Алматы қ Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
17 Жастар арасында Ж.Үшкемпіровты еске алуға арналған ХТ 6-9.05.2021 ж.
Нұр-Сұлтан қ.
Тараз қ. Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
18 Жастар арасында ХТ «Dumitru Pirvulescu & Vasile lorga» 3-6 маусым
Бұхарест,
Румыния Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
19 Жастар арасында АЧ алдында ЖДД бойынша ОЖЖ 1 кезең 16.05-1.06.2021 ж.
Әзірбайжан
Түркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
20 Жастар АЧ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ 2 кезең 2-19.06.2021 ж.
Ресей, Әзірбайжан,
Грузия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
21 Жастар арасында ХТ 24.06.-04.07.
Дортмунд Германия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
22 Жастар АЧ алдында ТТД бойынша ОЖЖ 3 кезең 20.06.-05.07.2021 ж.
Алматы, Шымкент Алматы обл.Акмола,
Түркістан обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
23 Жастар арасында АЧ 6-11.08.2021 ж.
Тайланд Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
24 Жастар ойындары Шілде
Белгілеу бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 21 15 4 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
25 Жастар арасында ӘЧ алдында ТТД бойынша 1 кезең 13-27.07.2021 ж.
Алматы, Шымкент
Алматы обл.Акмола, Түркістан обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
26 Жастар арасында ӘЧ алдында бірлескен ОЖЖ 2 кезең 28.07-14.08.2021 ж.
Ресей, Әзірбайжан,
Грузия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
27 Жастар арасында Әлем чемпионаты 16-22 тамыз
УФА Ресей Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
28 Е.Кушербаевты еске алуға арналған РТ Қыркүйек –Қазан
Қызылорда обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
29 ХТ алдында ОЖЖ 12-27.09.2021 ж.
Алматы обл. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
30 ХТ 29.09-2.10.2021 ж.
г.Владимр Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
31 КСРО ХДСШ Е. Батыргаринді еске алуға арналған РТ Қазан
Ақтөбе қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
32 Халықаралық турнир Қазан
Түркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
33 Қырғызстан,Ресей құрамасымен ЖДД бойынша бірлескен ОЖЖ
Қазан
Белгілеу
бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
34 Өзбекстан құрамасымен ЖДД бойынша бірлескен ОЖЖ Қараша
Белгілеу
бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
35 Олимпиада чемпионы Шәміл Сериковты еске алуға арналған жастар арасында Еуразиялық турнир алдында ОЖЖ Қараша
Белгілеу
бойынша Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
36 Олимпиада чемпионы Шәміл Сериковты еске алуға арналған Еуразиялық турнир жастар арасында Қараша-Желтоқсан
Алматы қ. Ақтөбе қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
37 Жастар арасында ХТ «Матус Кубогы» Қараша-Желтоқсан
Иран,
Тегеран Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 8 5 2 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
38 Ауған жауынгерлерін еске алуға арналған жастар арасында РТ Қараша-Желтоқсан
Қостанай қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
39 ЖДД ж/е АДД,ТТД бойынша ОЖЖ Желтоқсан
Щучинск қ. Алматы обл Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
40 ҚР ҰҚК бірлескен ТТД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ
Желтоқсан
Алматы обл.
Түркістан қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
41 Жастар ЖДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан
Алматы обл.
Олимпиада орталығы «Ақбұлақ» Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 17 15 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
ЖАСӨСПІРІМДЕР
1 Жасөспірімдер арасында ҚРЧ Қаңтар
Щучинск қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 15 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
2 Кіші жасөспірімдер арасында ҚРЧ Ақпан-Наурыз
Щучинск қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 20 15 3 2 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
3 Д.Тұрлыхановтың жүлдесіне арналған РТ Наурыз-Сәуір
Алматы қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 19 15 3 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
4 ХТ «Victori Cup» 20-23 мамыр
Анталия Туркия Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 6 4 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
5 Жасөспірімдер арасында АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Мамыр
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»
Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
6 Жасөспірімдер арасында АЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Мамыр –Маусым
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»
Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
7 Жасөспірімдер арасында АЧ алдында ОЖЖ 3 кезең Маусым
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»
Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
8 Жасөспірімдер арасында АЧ 24-27 маусым
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»
Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
9 Жасөспірімдер арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Маусым
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»
Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
10 Жасөспірімдер арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Маусым-шілде
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»
Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
11 Жасөспірімдер арасында ӘЧ алдында ОЖЖ 3 кезең Шілде
Алматы обл. Олимпиада орталығы «Ақбұлақ»
Щучинск қ.Шымкент қ. Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 5 4 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
12 Жасөспірімдер арасында ӘЧ 19-25 шілде
Будапешт Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 2 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД
13 ISF Gymnasiade 16-23 қазан
Қытай Нұр-сұлтан қ., ҚР құрама командасы 4 2 1 1 ҚР ҰОК ҚР КФ.ДШ ж/е СБ СДД

ДЗЮДО

Қалалық
1 Жастар арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Наурыз-сәуір
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 120 100 5 5 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы
2 ОЖЖ ЖДД Жастар арасында ҚР чемпионатының алдында Наурыз-сәуір
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 20 18 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы
3 23-жасқа дейің ерлер мен әйелдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Мамыр-маусым
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 120 100 5 5 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы
4 ОЖЖ 23-жасқа дейің ерлер мен әйелдер арасында ҚР чемпионатының аладында Мамыр-маусым
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 20 18 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы
5 ерлер мен әйелдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қыркуйек-қазан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 100 100 5 5 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы
6 ОЖЖ ЖДД ерлер мен әйелдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қыркуйек-қазан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 20 18 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы
7 Жасөспірімдер арасында Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қантар-ақпан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 200 200 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО
8 Жасөспірімдер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Ақпан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО
9 Кіші жасөспірімдер арасында қала чемпионаты Шілде –тамыз
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 200 200 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО
10 Кіші жасөспірімдер арасында ҚРЧ чемпионатының алдында ОЖЖ Шілде –тамыз
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының спортшылары 22 18 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ж/е Спорттық буқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы.БЖСМ.ОРДО

Ерлер мен әйелдер
Республикалық
1 ХТ Б.Сейсенбаевтың алдында ОЖЖ Наурыз – сәуір
Павлодар
Нұр-Сұлтан
Ресей Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 17 15 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.
2 Б.Сейсенбаевты еске алуға арналған, ХТ Наурыз – сәуір
Павлодар Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК
3 ОЖЖ 23 жасқа деійң ҚРЧ алдында 2этап ТДД Мамыр-маусым
Нұр-Сұлтан
Шучинск
Алматы обл Алматы қ
.Алматы обл
Нұр-Сұлтан қ. 20 18 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.
4 23-жасқа дейін ҚРЧ Мамыр -Маусым Нұр-Сұлтан Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 18 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК
5 Актаев Т.Еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ Нұр-Сұлтан қ.
Өскемен қ.
Семей қ.
Алматы обл
Маусым- мамыр Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 17 15 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
6 Актаев Т.Еске алуға арналған ХТ Өскемен қ.
Маусым- мамыр Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
7 Халықаралық дзюдо федерациясы семинары белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 12 8 4 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК
8 ТТД бойынша ОЖЖ Маусым –шілде
Ресей
Кыргыстан Нұр-Сұлтан құрама командасының спортшылары 16 14 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО.ФДРК
9 Ә.Молдогулованы еске алуға арналған ХТ Мамыр
Ақтөбе қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
10 Терендітілген мединицалық тексеру Алматы
Маусым Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
11 М.Маметованы еске алуға арналған ХТ алдында ОЖЖ Мамыр-маусым
Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан, құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
12 М.Маметованы еске алуға арналған ХТ Маусым
Орал қ Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
13 Қалпына келтіру ОЖЖ Шілде
Щучинск
Капчағай
Алматы Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
14 ТДД ж/е АДД бойынша ОЖЖ ҚРЧ 1 этап Ресей
Алматы обл
Кырғыстан
Тамыз Нұр-Сұлтан,. құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
15 М.Чегеевты еске алуға арналған ХТ алдында ТДД бойынша ОЖЖ Қыркуйек-қазан
НұрСұлтан
Өскемен
Семей ШҚО командасы Нұр-Сұлтан,. құрама командасы 20 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
16 М.Чегеевты еске алуға арналған ХТ Қыркуйек-қазан
Өскемен қ.
Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
18 А.Жарасовты.Баракатовы еске алынған РТ алдында ОЖЖ Қазан
Белгілену бойынша Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
19 А.Жарасовты еске алынған РТ алдында Қазан
Қарағанды қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
20 Б.Баракатовты еске алуға арналған ХТ Белгілену бойынша
Атырау қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
20 Бірлескен ОЖЖ
ҚР құрама командасымен Мамыр -маусым
Алматы қ.Алматы обл
Шымент қ. Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
21 «Asia open»Тұрар Жолдыбаев атындағы ХТ Қараша
Актау қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
22 ҚРЧ алдында ТДД бойынша ОЖЖ Қараша –желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы обл Нұр-Сұлтан, Алматы обл
құрама командасы 20 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД,ОРДО
23 ҚРЧ Қараша
Желтоқсан
Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 16 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
24 Қалпына келтіру ОЖЖ белгілеу бойынша
желтоқсан Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
Халықаралық
1 Азия чемпионатының алдында ОЖЖ 1 этап

Қантар
Белгілену бойынша
ҚР құрама командасы 5 4 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
2 «Гран при среди мастеров»ХТ алдында ОЖЖ Қантар
Белгілену бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
3 «Гран при среди мастеров» Қантар
Катар ҚР құрама командасы 2 2 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
4 Европа кубогінің алдында ОЖЖ Қантар
Белгілену бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
5 Европа кубогі Қантар
Балгар ҚР құрама командасы 5 4 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
6 Европа кубогінің алдында Ақпан
Белгілену бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
7 Европа кубогі Ақпан
Италия ҚР құрама командасы 3 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
8 «Гранд Слам» алдында ОЖЖ Ақпан
Белгілену бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
9 «Гранд Слам» Ақпан
Израиль ҚР құрама командасы 3 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
10 Азия чемпионатының алдында ОЖЖ 2 этап Ақпан
Белгілену бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
11 Азия Чемпионаты Акпан
Гонконг ҚР құрама командасы 4 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
12 Европа кубогі Акпан
Чехия
ҚР құрама командасы 5 4 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
13 «Гранд-Слам»
аллдында ОЖЖ Наурыз
Белгілену бойынша
ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
14 «Гранд-Слам» ж/е ХЖЛ Наурыз
Ташкент
ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
15 «Гран-При»
аллдында ОЖЖ Грузия
Наурыз
ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
16 «Гранд-Слам» алдында ХЖЛ же ОЖЖ Анталия
Сәуір
ҚР құрама командасы 9 6 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
17 Континентал Чемпионаты алдында ОЖЖ ж/е ХЖЛ Сәуір
Бишкек
ҚР құрама командасы 14 10 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
18 «Гран Слам» Мамыр
Франция ҚР құрама командасы 3 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
19 Әлем Чемпионаты Маусым
Венгрия ҚР құрама командасы 3 2 1 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
20 Олимпиадалық ойындары 24-31.07.
Токио ҚР құрама командасы 2 2 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО.ФДРК
21 Олимпиадалық ойындары ОЖЖ белгілену бойнша 1этап;2 этап; 3 этап Белгілену бойынша ҚР құрама командасы 2 2 ҰОҚ ,Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО
Жастар мен қызар
Республикалық
1 ОЖЖ ТТД жастар арасындағы ҚРЧ Қантар
Алматы обл
Нұр-Сұлтан қ.
Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 14 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД. ФДРК,ОРДО
2 ҚРЧ жастар НАУРЫЗ –сауір
Атырау қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 18 2 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
3 ҚР ұлттық құрамымен ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Наурыз –сәуір
Белгілену бойынша
Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 9 8 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
4 Наурыз мейрамына арналған ХТ Наурыз
Тадықорған Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 15 12 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
5 Б.Махмутовты жүлдесіне арналған ХТ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір
Алматы обл
Алматы қ
Нұр-Сұлтан Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 10 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
6 Б.Махмутовты жүлдесіне арналған ХТ Наурыз-сәуір
Алматы қ
Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 10 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
7 АЧ алдында ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 10 8 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
8 АЧ белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
9 Бірлескен ОЖЖ
ҚР құрама командасымен Мамыр -маусым
Алматы қ.Алматы обл
Шымент қ. Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
10 Қалпына келтіру ОЖЖ Шілде
Бурабай
Шолпан ата Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
11 Бірлескен ОЖЖ ҚР құрама командасымен Тамыз
Алматы қ.
Алматы обл
Шымент қ. Алматы қ.Нұр-Сұлтан қ.Алматы обл .құрама командасы 18 16 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
12 «Спорт ардагері» жүлдесіне арналған ХТ Қыркуйек
Қарағанды қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 11 8 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
13 ХТ алдында ОЖЖ Қыркуйек
белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 10 8 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
14 Б.Сүлейменовты еске алу ХТ Қазан
Қызылорда қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 12 10 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
15 ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Қараша
белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
16 ҚР құрама командасымен ТТД ж/е АДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 12 10 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
17 Жастар ойындары алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 18 16 2 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
18 Жастар ойындары Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 20 16 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 ХЖЛ Қантар
Ташкент Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 13 12 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
2 МТЛ ж/е ХТ Наурыз
Греция
ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК
3 МТЛ ж/е ХТ Сәуір
Италия ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК
4 ХЖЛ ж/е ХТ Мамыр
Австрия ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК
5 ХЖЛ ж/е ХТ Маусым
Венгрия ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК
6 Азия Кубогі Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК
7 АЧ алдында ОЖЖ Алматы обл
Шілде ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДК
8 АЧ Маусым-шілде
Белгілену бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
9 ХТ ж/е ХЖЛ Тамыз
Германия ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
10 ӘЧ алдында ОЖЖ 1 этап Тамыз
Алматы обл ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
11 Жапон командасымен ббірлеске ОЖЖ Жапон
Тамыз-кыркуйек ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
12 ӘЧ аллдында 2этап ОЖЖ Қырку»ек
Алматы обл
Шымкент Тараз ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
13 ӘЧ аллдында 3этап ОЖЖ Қырку»ек
Алматы обл
Шымкент Тараз ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
14 ӘЧ жастар Белшілену бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК
Жасөспірімдер
1 ХТ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Ақпан-наурыз
(14 күн)
Алматы / Алматы обл. / Шымкент
белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО БЖСМ.
2 ҚР Спартакиадасы оқушылар арасында Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 17 15 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД
3 АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр
(14 күн)
Алматы / Алматы обл. / Шымкент
белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД
4 Б. Ташметовтың Juniors Judo Tournament 25-27.09
Тараз Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД
5 Б.Сулейменовты еске алуға арналған ХТ Қазан
Қызыл-орда қ. Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД
Халықаралық
6 Кубок Европы ж/е ХЖЛ 27.02-06.03 Анталия (Түркия) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
7 ХТ Азия Кубогі Сәуір
Ташкент (Өзбекстан) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 8 6 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
8 ХТ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр
(8 күн)
Алматы / Алматы обл. / Шымкент
белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
9 ХТ Европа Кубогі
ж/е ХЖЛ 31.04-08.05
Клуж-Напока (Румыния) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 3 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
10 Азия чемпионаты алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Маусым-шілде Алматы / Алматы обл. / Шымкент
белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
11 Азия чемпионаты 10-14.07
Макао Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
12 ХТ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ 07.07-18.07
Алматы / Алматы обл. / Шымкент
Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
13 ӘЧ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
14 Әлем чемпионаты Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 3 2 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
15 ХТ» Азия кубогі и ХЖЛ. (Жастар мен жасөспірімдер) Қыркүйек
Шолпан ата (Бішкек)
(Қырғызстан) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
16 ХТ алдында АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ Қазан-қараша Алматы / Алматы обл. / Шымкент
Белгілеу бойынша Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
17 ХТ и ХЖЛ. 15-30.10
Копер (Словения) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 5 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
18 Жазғы мектеп ойындары алдында оЖЖ 15-26.10
Пекин (Китай) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ
19 Жазғы мектеп ойындары 15-26.10
Пекин (Китай) Облыстар мен Нұр-Сұлтан, Алматы қ. құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ. СДД.ОРДО:ФДРК.БЖСМ

ЕРКІН КҮРЕС

РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1. Ересектер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 22 20 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
2. Ересектер арасында ҚРЧ Белгілеу бойынша Құрама командасы 24 20 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
3. Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
4. Н.Надирбековтың жүлдесі үшін РТ Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
5. «А.Айхановты» еске алуға арналғань РТ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
6. Конфедерация Кубогы А,Б,С,Д Белгілеу бойынша Құрама командасы 15 12 3 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
7. Конфедерация Кубогы Финал Желтоқсан Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 15 12 3 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
8. ЖДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан Алматы обл. Құрама командасы 14 12 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
9. Н.Әбдировты еске алуға арналған РТ Белгілеу бойынша Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
10. Ж.Усинді еске алуға арналған РТ Белгілеу бойынша Павлодар қ. Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
11. З.Тамшыбаеваны еске алуға арналған РТ Талдықорған қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
12. «Екібастұз жалыны» РТ Екібастұз қ. Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
13. U-23 ҚРЧ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 22 20 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
14. U-23ҚРЧ Белгілеу бойынша Құрама командасы 24 20 4 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
15. ТМТ (УМО) Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 5 5 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
16. Жастар арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз-Сәуір Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
17. Жастар арасында ҚРЧ Наурыз -Сәуір Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
18. «М.Мамрованың жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойынша Талдықорған қ. Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
19. А.Бұғыбаев жүлдесі үшін ашық РТ Белгілеу бойынша Талдықорған қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
20. РТ С.Рахимов Қазан-Қараша Шымкент қ. Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
21. Ағайынды Сайхановтарды еске алуға арналған РТ Белгілеу бойынша Өскемен қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
22. ҚР ЕСЖ «Ж.Акеновты» еске алуға арналған РТ Белгілеу бойынша Қарағанды қ. Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
23. ОО жүлдегері «А.Танатаровтың жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойынша Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
24. «Н. Бармановты жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойынша Орал қ. Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
25. «Е.Кабдыкалыковты» еске алуға арналған РТ Қараша-Желтоқсан Өскемен қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
26. «Н.Койжайгановтың жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойынша Семей қ. Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
27. «М.Омархановтың жүлдес үшін» РТ Белгілеу бойынша Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
28. «Ю.Курапаткиннің жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойынша Өскемен қ. Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
29. «Т.Нурмухановтың жүлдесі үшін» РТ Белгілеу бойыцнша Атырау қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
30. Кадеттер арасында ҚРЧ Белгілеу бойынша Құрама командасы 170 150 20 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
31. Кіші жасөспірімдер арасында ҚРЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 120 100 20 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
32. Ауылдық спортшылар арасында ҚРЧ Белгілеу бойынша Құрама командасы 120 100 20 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
33. Спорт интернаттар арасында ҚРЧ Қазан-қараша Нұр-Сұлтан қ-ң 70 50 20 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
34. «Ер Бахыт спорт клубының жүлдесі үшін» РТ Ақтөбе қ. Құрама командасы 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
35. «К.Мұңайтпасовты еске алуға арналған» РТ Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
36. РТ А.Акпаев Қарағанды қ. Құрама командасы 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
37. РТ «Жеңіс күні»белгілеу бойынша Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
38. «А.Зукашев ж/е У.Молдабековты еске алуға арналған» РТ Орал қ. Құрама командасы 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
39. ҚР ЕСЖ «А.Шадиевті еске алуға арналған» РТ Түркістан обл. Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
40. «А.Қазымбетоыты еске алуға арналған» РТ Көкшетау қ. Құрама командасы 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
41. «Т.Магажановты еске алуға арналған» РТ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
42. «П.Матущаканы еске алуға арналған» РТ Қостанай қ. Құрама командасы 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
43. «Ж.Кенжегалиевті еске алуға арналған» РТ Павлодар қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
44. ОО жүлдегері «М.Мамырбаевтың» жүлдесі үшін РТ Шымкент қ. Құрама командасы 50 48 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
45. ҚР ЕСЖ «Т.Сайхановты еске алуға арналған» РТ Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
46. ҚР ЕСЖ «Ныгызбаевты еске алуға арналған» РТ Жезқазған қ. Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
47. ҚР СШ «Т.Нурмахановты еске алуға арналған» РТ Атырау қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
48. «Б.Курманов» кіші жасөспірімдер арасында РТ Қостанай қ. Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
49. «И.Исмайловты еске алуға арналған» РТ Риддер қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
50. «М.Расуловты еске алуға арналған » РТ Ақтау қ. Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
51. «Ш.Надирбеков еске алуға арналған » РТ Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
52. «Ә.Молдагулованы еске алуға арналған»РТ Ақтөбе қ. Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
53. «М.Мамедованы еске алуға арналған»РТ Ақтөбе қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
54. Кеңес одағының батыры «Е.А.Хачинаны еске алуға арналған» РТ Костанай обл. Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
55. «У.М. Бекбосыновтың жүлдесі үшін» РТ Қостанай қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
56. «С.Абдрахмановты еске алуға арналған» РТ Қызылорда обл. Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
57. «С.Кожасбай еске алуға арналған» РТ Сарканд қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
58. ОО жүлдегері М.Мамыровтың жүлдесі үшін РТ Алматы обл. Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
59. «М.Сутимбетов ж/е Х.Мылтықбаевты еске алуға арналған РТ. Түркістан обл. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
60. КСРО ЕСЖ «Л.Утешов еске алуға арналған» РТ Белгілеу бойынша Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
61. «С.Мукашева жүлдесі үшін» РТ Орал қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
62. «Ж.Уалиевты еске алуға арналған» РТ ШҚО Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
63. «Айтеке бидің жүлдесіне» РТ Ақтөбе обл. Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
64. ЕСЖ М.Наримановты еске алуға арналған РТ ШҚО Құрама командасы 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
65. «Адлев Радикті еске алуға арналған» РТ СҚО Нұр-Сұлтан қ-ң 37 35 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
66. ТТД бойынша ОЖЖ Махачкала Құрама командасы 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
67. ХТ «Матео Пеликоне» Рим қ. (Италия) Нұр-Сұлтан қ-ң 4 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
68. ХТ «Гран при И.Ярыгин» Красноярск қ. (Ресей) Құрама командасы 6 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
69. АЧ алдында ОЖЖ «1 кезең» Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 11 9 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
70. АЧ алдында ОЖЖ «2 кезең» Белгілеу бойынша Құрама командасы 11 9 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
71. Ересектер арасында АЧ Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 7 2 4 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
72. «Grand Prix de France Henri Deglane» Ницца қ. Құрама командасы 4 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
73. ХТ «Д.Щульца» Коларадо қ. (АҚШ) Нұр-Сұлтан қ-ң 4 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
74. ХТ «Тахти Кубогы» Тегеран қ. (Иран) Құрама командасы 4 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
75. Азиялық квалификациалық турнир алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 11 9 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
76. Азиялық квалификациалық турнир Белгілеу бойынша Құрама командасы 3
2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
77. ХТ «Яшар Догу» Стамбул қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 6 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
78. «Бурятия президентінің жүлдесі үшін» ХТ Улан-Уде қ. (Ресей) Құрама командасы 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
79. ХТ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
80. ХТ «Мемориал Кристиан Палусалу» Таллин қ. (Эстония) Құрама командасы 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
81. Әлемдік квалификациялық турнир алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 6 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
82. Әлемдік квалификациялық турнир София қ.(Болгария) Құрама командасы 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
83. ХТ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 11 10 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
84. «Дан Колов-Никола Петров» Болгария Құрама командасы 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
85. ХТ «Петко Сираков- Иван Илиев » Болгария Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
86. ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 11 9 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
87. ХТ «Циолковского» Варшава қ. (Польша)3 Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
88. ХТ «lon Cornianu and Ladislau Simon» Бухарест қ. Құрама командасы 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
89. ХТ «Степан Саркесян Кубогы» Ереван қ. (Армения) Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
90. ХТ « Испания Гран-при » Мадрид (Испания) Құрама командасы 4 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
91. ОО алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 6 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
92. ОО алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Құрама командасы 2 1 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
93. ОО алдында ОЖЖ 3 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 2 1 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
94. ХТ «Али Алиева» Махачкала қ. (Ресей) Құрама командасы 2 1 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
95. ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 11 9 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
96. ӘЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Құрама командасы 6 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
97. Ересектер арасында ӘЧ Осло қ. (Норвегия) Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
98. Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
99. Ардагерлер арасында ӘЧ Лоутраки қ.(Греция) Нұр-Сұлтан қ-ң 4 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
100. «Д.Қонаев» ХТ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
101. «Д.Қонаев» ХТ Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
102. ХТ «Медведя» Минск қ. (Беларуся) Құрама командасы 12 10 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
103. ХТ «Д.Коркина» Якутск (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң 10 9 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
104. ХТ Киев қ. (Украина) Құрама командасы 6 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
105. ХТ «А.Кадыров» Грозный қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң 6 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
106. ХТ «Угры Кубок» В.Семенованың жүлдесі үшін Нефтеюганск қ.(Ресей) Құрама командасы 5 4 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
107. Студентер арасында ӘЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 6 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
108. ХТ «Алрос Кубогы » Мәскеу қ.(Ресей) Құрама командасы 5 4 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
109. ТМД елдерінің ойындары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 4 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
110. U-23 АЧ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 11 9 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
111. U-23 АЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
112. U-23 ӘЧ алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 11 9 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
113. U-23 ӘЧ Белград қ. (Сербия) Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
114. ХТ «Аланы» Владикавказ (Ресей ) Құрама командасы 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
115. ХТ «Билл Фаррел» Нью-Йорк қ. (АҚШ) Нұр-Сұлтан қ-ң 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
116. ХТ «Монголия оупен» Улан-Батор қ.(Монголия) Құрама командасы 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
117. ХТ «Гран-при Тбилиси» ж\е ОЖЖ Тбилиси (Грузия) Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
118. ХТ «Гран-при Германия» (Германия) Құрама командасы 6 4 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
119. Құрлық аралық кубок ХТ алдында ОЖЖ Хасавюрт (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
120. Құрлық аралық кубок ХТ Хасавюрт (Ресей) Құрама командасы 3 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
121. ХТ «Шахтер даңқы» Кемерово қ. (Ресей) Нұр-Сұлтан қ-ң 11 10 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
122. Базалық ЖДД Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
123. Шетелдік мамандардымен жаттықтырушылар семинары Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 4 4 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
124. ХТ «К.Кожамкул» Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
ЖАСТАР
ЖДД бойынша ОЖЖ Алматы обл. Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
1. ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
2. Бірлескен ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
3. ХТ Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
4. Шетелдік ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
5. ХТ Белгілеу бойынша Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
6. АЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
7 АЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
8 АЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 4 2 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
9 ӘЧ алдында ОЖЖ 1 кезең Белгілеу бойынша Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
10 ӘЧ алдында ОЖЖ 2 кезең Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
11 ӘЧ Уфа қ. (Ресей) Құрама командасы 4 2 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
Кадеттер
1. ХТ Қаңтар-ақпан Нұр-Сұлтан қ-ң 26 20 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
2. Шетелде ОЖЖ Қаңтар-ақпан Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
3. ХТ Наурыз-Сәуір Нұр-Сұлтан қ-ң 26 20 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
4. Шетелде ОЖЖ Сәуір-Мамыр Құрама командасы 17 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
5. ХТ Сәуір-Мамыр Нұр-Сұлтан қ-ң 26 20 5 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
6. АЧ алдында ОЖЖ (1 кезең) Мамыр-Маусым Құрама командасы 34 30 4 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
7. АЧ алдында ОЖЖ (2 кезең) Мамыр-Маусым Нұр-Сұлтан қ-ң 34 30 4 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
8. Кадеттер арасындаАЧ Маусым Құрама командасы 14 10 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
9. ӘЧ алдында ОЖЖ(1 кезең) Шілде-Тамыз Нұр-Сұлтан қ-ң 34 30 4 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
10. ӘЧ алдында ОЖЖ(1 кезең) Шілде-Тамыз Құрама командасы 34 30 4 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
11. Кадеттер арасында ӘЧ Шілде-Тамыз Нұр-Сұлтан қ-ң 14 10 3 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
12. ЖДД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 34 30 4 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
13. Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 25 20 5 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
14. Шетелде ОЖЖ Белгілеу бойынша Құрама командасы 25 20 5 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
15. ХТ «К.Александр» Белгілеу бойынша Бухарест қ.(Румыния) Нұр-Сұлтан қ-ң 5 4 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
16. ХТ «Виктория» Белгілеу бойынша Құрама командасы 12 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
17. U-15АЧ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 13 10 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
18. Бүкіләлемдік жазғы гимназия Қазан Қытай Құрама командасы 13 10 2 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
19. Дети Азии Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ-ң 2 1 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
20. ХТ «Медвежонок» Минск қ. Құрама командасы 20 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
21. ХТ «Имам Едигер» Тегеран қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 18 15 2 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
22. ХТ «Махмут Аталай» Түркия Құрама командасы 20 15 4 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ
23. «Б.Сайтиевтің жүлдесі үшін» ХТ Красноярск қ. Нұр-Сұлтан қ-ң 20 15 4 1 СДД,ДШ ж/с Б ҚРКФ

ЖЕҢІЛ АТЛЕТИКА

Қалалық
1 АДД бойынша ОЖЖ (1 этап) Қаңтар
Караганды
Өскемен Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
2 Республикалық матчтық кездесулер кіші жасөспірім U-16 5-6.01
Караганда Нур-Султан құрама командасы 18 15 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
3 Нұр-Сұлтан Қала Чемпионаты Қаңтар
Нур-Султан
Нур-Султан құрама командасы 160 150 4 6 ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
4 ҚР Чемпионаты ғимарат ішінде үлкен жасөспірімдер U-18 15-17.01
Өскемен Нур-Султан құрама командасы 24 20 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
5 ҚР Чемпионаты ғимарат ішінде жасөспірімдер U-20 22-24.01
Өскемен Нур-Султан құрама командасы 19 15 3 1 ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
6 Халықаралық жарыстар Олимпиада чемпионы «Ольга Рыпакова» жүлдесіне 30.01
Өскемен Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
7 Ғимарат ішінде ҚР Кубогы 8-10.02
Өскемен
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы 10 9 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
8 АДД бойынша ОЖЖ (2 этап) Ақпан
Өскемен
Шолпон-Ата Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
9 Республикалық жарыс
Я. Мусагалиеваны еске алуға арналған U-18 Ақпан
Караганды Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
10 ХХХ Ғимарат ішінде ҚР Чемпионаты 18.20.02
Нур-Султан
Өскемен Нур-Султан құрама командасы 15 12 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
11 Ғимарат ішінде ҚР Чемпионаты кіші жасөспірімдер U-16 26-28.02
Нур-Султан
Өскемен Нур-Султан құрама командасы 24 20 3 1 ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
12 Халықаралық матчты кездесу Беларусь-Украина-Франция-Эстония-Латвия-Литва-Турция-Польша- Казахстан жасөспірімдер U-20 25-28.02
Минск (Белорусия) Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
13 Азия Чемпонаты жасөспірім және қыздар U-18 1-4.03
Кубейт Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
14 Ашық Турция Чемпионаты спорттық жүріс 06.03
Анталия (Турция) Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
15 Жаттықтырушы Еске алу жарысы Жуанышева К.К. жасөспірім және қыздар U-18, U-16 3-4.03
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы 60 50 4 6 ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
16 Ашық Турнир еске алу Совет Одағаның батыры К. Нуржанова кіші ж/е үлкен жасөспірім U-18, U-16 Наурыз
Караганды Нур-Султан құрама командасы 18 15 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
17 Халықаралық жарыс Орталық Азия командалар арасында үлкен жасөпірім ж/е қыздар
U-20, U-18 Наурыз
Ташкент (Өзбекстан) Нур-Султан құрама командасы 7 5 2 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
18 Халықаралық матчты-кездесу Беларусь-Украина-Франция-Эстония-Латвия-Литва-Турция-Польша-Казахстан среди юношей U-18 Наурыз
Стамбул (Турция) Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
19 ЖДД бойынша ОЖЖ (1 этап) Наурыз
Текелі
Шымкент Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
20 Nur-Sultan kids Cup (1этап) Сәуір
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы — — — — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
21 Nur-Sultan kids Cup (2этап) Сәуір
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы — — — — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
22 Спорттық жүрісте Ашық Украина Чемпинаты 21.03
Украина Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
23 Ғимарат ішінде Әлем Чемпионаты 19-21.03
Нанкин (Китай) Нур-Султан құрама командасы 1 1 — — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
24 Asian Relays 27-28.03
Songkhla (Тайланд) Нур-Султан құрама командасы 1 1 — — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
25 ҚР Чемпионаты лақтырудан (метания) Спорттық жүріс ж/е шосседе ұзақ қашықтыққа жүгіру 30-31.03
Алматы Нур-Султан құрама командасы 12 10 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
26 АДД бойынша ОЖЖ (1этап) Сәуір
Шолпан-Ата
Текели Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
27 Nur-Sultan kids Cup (3этап) Сәуір
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы — — — — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
28 VІ жағалаудағы Азия ойындары 2-10.04
Санья
Жағалау Хайнань Нур-Султан құрама командасы 1 1 — — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
29 Ашық Чемпионаты
Нур-Султан қ. барлық жас ерекшеліктері 29-30.04
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы 170 160 3 7 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
30 Алматы Марафон 18.04
Алматы Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
31 Ремпубликалық жарыс Липинского В.П еске алу үлкен жасөспірімдер арасында U18 24-25.04
Шымкент Нур-Султан құрама командасы 15 12 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
32 Орталық Азия ашық чемпионаты U20 Сәуір
Ташкент Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
33 World Relay Championships 1-2.05
Silesia Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
34 БЖСМ №9 Біріншілігі 2-3.04
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы 130 120 6 4 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
35 ЖДД бойынша ОЖЖ (2 этап) Сәуір
Шолпон-Ата
Алматы
Текели Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
36 Көктемдік Біріншілігі ҚР Чемпионаты үлкен жасөспрімдер,жастар арасында U18 6-8.05
Алматы Нур-Султан құрама командасы 24 20 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
37 АДД бойынша ОЖЖ (2 этап) Мамыр
Алматы
Шымкент
Караганды Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
38 Халықарадық жарыс Спорттық жүрістен 16.05
Подебрады (Чехия) Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
39 World Masters Games 14-30.05
Кансай (Япония) Нур-Султан құрама командасы 1 1 — — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
40 ҚР Универсиадасы 13-15.05
Белгіленуі бойынша Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
41 Қарағанды жартылай марафон «Арманға Жол»
16.05
Караганды Нур-Султан құрама командасы 5 4 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
42 Оқушылар спартакиадасы U18 20-22.05
Алматы Нур-Султан құрама командасы 22 18 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
43 24th Asian Athletics Championship 20-23.05
Нангжоу (Китай) Нур-Султан құрама командасы 1 1 — — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
44 Asian Indoor & Martial Arts Games 27-29.05
Бангкок (Тайланд) Нур-Султан құрама командасы 1 1 — — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
45 АДД бойынша ОЖЖ (2 этап) Маусым
Шолпон-Ата
Алматы
Караганды Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
46 ҚР Біріншілігі жеңіл атлетика төрт сайыс ұлдар ж/е қыздар арсында 2008 ж.т. жастар ж/е жасөспірім 1-3.06
Караганды
Лисоковск Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
47 Ашық Белорусия Чемпионаты спорттық жүрістен Маусым
Белорусия Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
48 Taiwan Athletics Open 5-6.06
Тайпей Нур-Султан құрама командасы 2 2 — — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
49 ТТД бойынша ОЖЖ (1этап) Маусым
Алматы Нур-Султан құрама командасы 15 12 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
50 ХХІХ ҚР Чемпионаты 7-9.06
Алматы Нур-Султан құрама командасы 13 10 2 1 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
51 XХIII Олимпиада Чемпионкасы Т. Колпакова жүлдесіне арналған Халықаралық жарыс 12-13.06
Бишкек (Кыргызстан) Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
52 Altai half marathon
Altai jumping party 13.06
Өскемен Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
53 Халықаралық жарыс «Ашық Өзбекстан Чемпионаты » 22-23.06
Ташкент (Өзбекстан) Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
54 Орталық Азия ашық чемпионаты U18 Маусым
Ташкент Нур-Султан құрама командасы 8 7 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
55 Халықаралық жарыс A. Safarov`s Memorial Маусым
Баку (Азербайджан) Нур-Султан құрама командасы 6 5 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
56 Халықаралық жарыс XXX – Мемориал Г. Косанова 19-20.06
Алматы Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
57 ҚР Кубогы Еске алу жарысы В.Н. Зыкова 26-27.06
Алматы Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
58 ТТД бойынша ОЖЖ (2этап) Шілде
Шолпон-Ата
Алматы
Щучинск Нур-Султан құрама командасы 24 20 4 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
59 ҚР Чемпионаты кіші жасөспірімдер арасында U-16
ҚР Чемпионаты жасөспрімдер U-20 2-4.07
Алматы Нур-Султан құрама командасы 27 22 3 2 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
60 II Евразиялық ойындар U 20 10-11.07
Алматы Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
61 Республикалық жарыстар «металлург күні», үлкен жасөспірімдер U 18 Шілде
Теміртау Нур-Султан құрама командасы 18 15 3 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
62 ХХХІІ Олимпиада ойындары 30.07-08.08
Токио (Япония) Нур-Султан құрама командасы 1 1 — — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
63 Әлем Чемпионаты жасөспірімдер,жастар арасында U20 17-22.08
Найроби (Кения) Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
64 FISU World University Games 18-29.08
Ченду (Қытай) Нур-Султан құрама командасы 3 2 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
65 Емдік-қайта қалпына келу ОЖЖ Август
Шолпон-Ата
Щучинск
Алматы Нур-Султан құрама командасы 39 35 4 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
66 Astana marathon
Марофон бойынша ҚР Чемпионаты Қыркүйек
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы 6 5 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
67 АДД бойынша ОЖЖ (1 этап) Қыркүйек
Шолпон-Ата
Алматы Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
68 Лақтырудан Азия Чемпионаты 11-13.09
Мопко (Корея) Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
69 ҚР Чемпионаты БЖСМ, СДБМИ үлкен, кіші, жастар, жасөспірмдер U18, U16 17-19.09
Караганда
Шымкент
Алматы Нур-Султан құрама командасы 30 25 3 2 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
70 Kuzdik jarty marathon 20.09
Караганда Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
71 СШ Сайлау Турыскельдина еске алуға арналған Халықаралық жарыс жастар U20, үлкен жасөспірімдер қыздар , ұлдар арасында U18, U16 Қыркүйек
Талдыкорган Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
72 Қала Біріншілігі алысқа жүгіріс Қазан
Нур-султан
Нур-Султан құрама командасы 150 140 4 6 ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
73 ҚР Чемпионаты марафон алыс қашықтыққа Astana marathon Қыркүйек
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
74 Республикалық турнир жүлдесіне арналған ҚРЕСЖ, ЕССШ А. Туякова «Аминиада-2021» 24-25.09
Актау Нур-Султан құрама командасы 12 8 3 1 ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
75 Халықаралық жарыс Орталық Азия командалары кіші жасөспірмдер арасында U16 Қазан
Бишкек
(Кыргызстан) Нур-Султан құрама командасы 8 6 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
76 ЖДД бойынша ОЖЖ (2 этап) Қазан
Алматы
Шолпон-Ата Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
77 ҚР Чемпионаты алысқа жүгіру (кросс) кіші U16 үлкен жасөспірім U18, жастар U20, ересектер Қазан
Тараз
Шымкент Нур-Султан құрама командасы 12 10 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
78 ҚР Кубогы жеңіл атлетикадан Федерация Президенті жүлдесіне
Нур-Султан қ. Қазан
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы 31 25 3 3 ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
79 Жеңіл атлетикадан ҚР Біріншілігі екі сайыс, кіші жасөспірім U 16, үлкен жасөспірм U 18 Қазан
Шымкент Нур-Султан құрама командасы 28 24 3 1 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
80 Республикалық жарыс 4 сайыс ғимарат ішінде қыздар ұлдар 2008 ж. ж/е кіші еске алу ҚРЕСЖ В. Карповой Қараша
Караганды Нур-Султан құрама командасы 12 10 2 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
81 ТТД бойынша ОЖЖ (1 этап) Қараша
Алматы
Шолпон-Ата Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
82 Қарағанды қ. Ядро Итеруден ҚРЕСЖ еске алуға арн Г.Р. Майер Ашық Кубогы барлық жас ерекшелігтер Қараша
Караганды Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
83 3rd Asian Youth Games 24-27.11
Shantou (Қытай) Нур-Султан құрама командасы 4 3 1 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
84 Asian Half Marathon Championships Қараша
Kanchanaburi (Тайланд) Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
85 Ардагерлер арасындағы Азия Чемпионаты Қараша
Джакарта (Индонезия) Нур-Султан құрама командасы 1 1 — — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
86 В. Девятовский жүлдесіне арналған лақтырудан халықаралық жарыс 20-22.11
Новополоцк (Белоруссия) Нур-Султан құрама командасы 2 1 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
87 Біріншілігі БЖСМ №9 Қараша
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы 150 140 6 4 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
88 Республикалық жарыс Мемориал Кирсанова А.З. үлкен жасөспірімдер арасында U18 28.11
Караганды Нур-Султан құрама командасы 15 13 2 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
89 Республикалық жарыс ҚР ЕСЖ О.Н. Гиржон еске алуға арн үлкен U18 кіші жасөспірім U16 Желтоқсан
Алматы Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
90 Халықаралық жарыс Д.М. Карбышеваны еске алу 2005-2006, 2007-2008 ж.т. арасында 1-6.12
Брест (Белорусия) Нур-Султан құрама командасы 5 4 1 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
91 Қала Біоріншілігі Желтоқсан
Нур-Султан Нур-Султан құрама командасы 150 140 6 4 ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
92 ТТД бойынша ОЖЖ (2 этап) Желтоқсан
Чолпон-Ата
Усть-Каменогорск
Караганды Нур-Султан құрама командасы 23 20 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
93 Республикаллық жарыс ЕССШ О. Сокиркина еске алу Желтоқсан
Шымкент Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
94 Олимпиада Чемпионкасы О.Шишигинаны еске алуға арналған кіші жасөспірім U16, үлкен жасөспірім U18 Желтоқсан
Алматы Нур-Султан құрама командасы 10 8 2 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
95 Биіктікке секіруден жарыс «Жаңа жылдық старты» Желтоқсан
Нұр-Сұлтан Нур-Султан құрама командасы 3 3 — — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
96 Қарағанды облысы жаттықтырушыларын еске алу Ашық Кубогы Желтоқсан
Караганды Нур-Султан құрама командасы 15 12 3 — ОО «ФЛА.Астаны»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
97 Республикалық жарыс филиал ФЛА СКО жүлдесіне арналған кіші жасөспірім. U16, үлкен жасөспірім U18 Желтоқсан
Петропавловск Нур-Султан құрама командасы 20 17 3 — ОО «ФЛА Астана»,
СДД Нур-Султан
БЖСМ №9
ЖҮЗУ

1
АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар –ақпан,
Қазақстан (21 күн) Нұр-Сұлтан қ. құрама командаcы
23
20
3
№4 БЖМОРСМ, МжСБ, Федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
2 ұлдар 2006 ж.т. және кіші, қыздар 2008 ж.т. және кіші арасындағы ҚР Чемпионаты Қостанай
07.01 — 11.01, 5 күн ҚР және Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 19 16 2

1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
3 БЖМОРСМ Біріншілігі Ақпан — Наурыз
Нұр-Сұлтан, 3 күн Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 330 300 10

20

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
4 ОЖЖ (ТМБ) Қаңтар — ақпан ҚР құрама командасы
10 9 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
5 АДД бойынша ОЖЖ (Тау жерлерінде) Ақпан — Наурыз (21 күн)
Европа/ Түркия / Қыргызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20
3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
6 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан — наурыз (21 күн)
Европа/ Түркия / Қыргызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
7 2 жас тобы арасындағы ҚР Чемпионаты (ұлдар мен қыздар) (2007 т.ж.) 24.02-27.02, 4 күн, Темиртау қаласы
Облыстардың, құрама командалары,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2
1

№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
8 «Веселый дельфин» атты 2008 ж.т. және кіші арасында Республикалық турнирінің 1 кезеңі 14.03-17.03, 4 күн, Шымкент қаласы Облыстардың, құрама командалары,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2

1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
9 «Жемчужина Бурабая» атты РТ (2010 және кіші қыздар мен ұлдар) 03.03-06.03, 4 күн, Көкшетау қаласы Облыстардың, құрама командалары,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2

1
№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
10 Халықаралық жарыстар
(XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық Жарысы) наурыз – сәуір, 7 күн,
Еуропа, Азия ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 12 10 2
№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
11 АДД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр
(21 күн)
Европа/ Түркия / Қырғызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
12 ЖДД бойынша ОЖЖ Сәуір-мамыр
(21 күн)
Европа/ Түркия / Қырғызстан/ Қазақстан ҚР, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 23 20 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
13 «Дети Воды» кіші қыздар мен ұлдар арасындағы Халықаралық Турнирінің 1 кезеңі Сәуір-мамыр, Ресей
Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 16 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
14 Халықаралық төрешілер курсы (FINA) Наурыз-сәуірҚазақстан/Азия 5 күн Жүзуден ҚР және Нұр-Сұлтан қ. төрешілері 5 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
15 Ашық ҚР Чемпионаты (XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық Чемпионаты) 13.04 – 17.04
Актобе қ. / Нұр-Сұлтан қ. Облыстардың құрама командасы,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 24 20 3

1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
16 3 жас топтар арасында ҚР Чемпионаты
(2005-2006 және кіші) 26.04 – 30.04, 5 күн, Нұр-Сұлтан қ. Облыстардың құрама командасы,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 23 20 3 30 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
17 3 жасөспірімдер топтары арасындағы Нұр-Сұлтан қаласының Ашық Чемпионаты (2005-2006 және кіші) 26.04 – 30.04, 5 күн, Нұр-Сұлтан қ. Облыстардың құрама командасы,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 100 92 10

30 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
18 Тау жерлерінде ЖДД бойынша ОЖЖ Мамыр – маусым
(21 күн)
Қазақстан/ Қырғызтан, Еуропа, ТМД ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 18 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
19 VI Жабық Үй- Жайының Азия Ойындары 21/05-30/05 (10 күн) Бангкок, Тайланд ҚР Ұлттық құрама командасы 9 6 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
20 «Дети Воды» кіші қыздар мен ұлдар арасындағы, Халықаралық Турнирінің 2 кезеңі Маусым — шілде, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 16 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
21 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым шілде Турция Еуропа Қазақстан Азия, 21 күн Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 18 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
22 Халықаралық жарыстар
(XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық Жарысы) наурыз – сәуір, 7 күн,
Еуропа, Азия, ТМД ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 12 10 2
№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
23 АДД бойынша ОЖЖ Маусым — шілде Қапшағай, 21 күн Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 10 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
24 «Кубок Жетысу» атты 2004 ж.т. ұ/қ арасында Республикалық турнирінің 1 кезеңі 11.05-14.05, 4 күн, Талдықорған қаласы Облыстардың, құрама командалары,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
25 Тау жерлерінде ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде Қырғызcтан/ Өзбекистан/ Қазақстан, 21 күн Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 18 2
№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
26 «Балалар күніне арналған» ҚР Чемпионаты (I жас тобы қыздар, ұлдар) 2009 т.ж. және кіші 28.05-01.06,
Шымкент қ., 5 күн Облыстардың құрама командасы,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
27 «Веселый дельфин» атты Республикалық турниры 2 кезең, 2008 ж.т. және кіші 09.06-12.06,
Темиртау қ. Облыстардың құрама командасы,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
28 Қазақстан Республикасының V Жазғы Жастар Спорттық Ойындар Сәуір — мамыр — маусым (5 күн) Ақтөбе,Тараз,Нұр-сұлтан Облыстардың құрама командасы,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 23 20 2 50 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, Нұр-Сұлтан қаласының Білім Басқармасы, «СОТБДД» КММ
29 Халықаралық жарыстар
(XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық Жарысы) Маусым, 7 күн,
Еуропа, Азия, ТМД ҚР Ұлттық және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 12 10 2
№4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО,ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
30 БЖМОРСМ Біріншілігі Мамыр — маусым Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
31 Б.Момышұлы Ә.Молдағулова М.Маметованы еске алуға арналған ҚР Чемпионаты (2005-2006 т.ж. және кіші) 21.06-25.06,
Тараз қ., 5 күн Облыстардың құрама командасы,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 24 20 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
32 5-4-3 жас топтар арасында ҚР Ашық Чемпионаты 05.07-09.07 (5 күн)
Талдықорған/ Өскемен/ Ақтөбе Облыстардың құрама командасы,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 24 20 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
33 АДД бойынша ОЖЖ Шілде
Европа Азия Казақстан Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 18 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
34 Жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионаты дайындау Орта Тау жерлерінде ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде – тамыз,
Қырғызcтан ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 12 10 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
35 Жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионаты дайындау АДД бойынша ОЖЖ Шілде – тамыз,
Қапшағай ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 12 10 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
36 Халықаралық жарыстар
(XXXII Олимпиада Ойындарға квалификациялық жарыстар) Маусым — шілде
Еуропа/ Азия ҚР Ұлттық, жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 15 12 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
37 Халықаралық жарыстар
Маусым — шілде
Еуропа/ Азия Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 15 12 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
38 «ТМД 1-ші Ойындар» Халықаралық жарысқа АДД бойынша ОЖЖ Шілде — тамыз
Азия , Казақстан, Ресей Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 14 12 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
39 Жүзуден Ашық Суда Жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионаты Тамыз,
Еуропа/Азия Жасөспірімдер және Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 8 6 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
40 Қалпына келтіру жиыны Маусым — шілде Қазақстан Жасөспірімдер құрама командасы 104 100 4 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
41 Қалпына келтіру жиыны Шілде — тамыз Қазақстан Жастар Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 104 100 4 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
42 Тау жерлерінде ОДД бойынша ОЖЖ Шілде — тамыз Қырғызcтан/ Өзбекистан/ Қазақстан, 21 күн Нұр-Сұлтан қ. Жасөспірімдер құрама командасы 23 20 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
43 XXXII Олимпиада Ойындар
24.07 — 09.08 Токио/ Жапония

ҚР Ұлттық құрама командасы 2 1 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
44 XXXI Дүниежүзілік Жазғы Универсиада 08.08-19.08, 11 күн, Чэнду, Қытай Нұр-Сұлтан қ., Студенттік құрама командасы 5 4 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
45 Халықаралық жарыстар Тамыз
Еуропа / Азия Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 14 12 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
46 «Дети Азии» VII Халықаралық Ойындарына дайындық өтуіне АДД бойынша ОЖЖ Шілде — тамыз
(14 күн)
Турция/ Қазақстан/ Азия/ Европа/ Ресей/ ТМД Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 19 14 5 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
47 «Дети Азии» VII Халықаралық Ойындар тамыз
(9 күн)
Улан Батор, Монголия Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 15 12 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
48 «Жастық топтар арасындағы IX Азия Чемпионаты» дайындық өтуіне АДД бойынша ОЖЖ Шілде — тамыз
(21 күн)
Турция/ Қазақстан/ Азия/ Европа/ Ресей Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 10 8 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
49 Жастық топтар арасындығы IX Азия Чемпионаты Қыркүйек – қазан,
Азия
Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 6 5 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
50 «ТМД 1-ші Ойындар» Халықаралық жарыс
Қыркүйек-қазан
Казань/ Ресей ҚР Жасөспірімдер құрама командасы 25 20 5 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
51 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек
(21 күн)
Қазақстан/Азия Қырғызcтан/ Туркия/ ТМД Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 18 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
52 Халықаралық жарыстар Қыркүйек
Азия /Еуропа
Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 5 4 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
53 ОДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек Қазақстан/ Қырғызcтан/ Өзбекстан Жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 18 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
54 ОЖЖ (ТМБ) Қыркүйек, Алматы, Қазақстан Жасөспірімдер құрама Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 12 10 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
55 Тау арасындағы ЖДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек —
Қырғызстан/ Өзбекстан /Азия Ұлттық, Нұр-Сұлтан қ., жасөспірімдер құрама командалары 20 18 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
56 БЖМОРСМ Біріншілігі Қыркүйек — қазан
Нұр-Сұлтан қ. Мектеп пен қала құрама командалары 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
57 Жаттықтырушылардың біліктілігін арттыру курстары Қыркүйек — қазан Қазақстан/Азия/ТМД Аумақтық жасөспірімдер ұлттық құрама
8 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
58 «Дети Воды» кіші қыздар мен ұлдар арасындағы, Халықаралық Турнирінің 3 кезеңі Қазан – қараша, Ресей Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 20 16 3 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
59 АДД бойынша ОЖЖ Қазан — қараша Қырғызстан/ Өзбекстан /
Азия / Туркия /Қазақстан Ұлттық, жасөспірімдер Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 22 20 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
60 Халықаралық жарыстар Қазан
Азия/Еуропа Ұлттық, жасөспірімдер,
Нұр-Сұлтан қ. құрама командалары 5 4 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
61 2008 жастар және кіші арасында ҚР Чемпионатының алдында ОЖЖ Қазан, Қазақстан/ТМД,
18 күн Нұр-Сұлтан құрама командасы 18 16 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
62 2008 жастар және кіші арасында ҚР Чемпионаты 28.10-31.10,
Ақтөбе қ., 4 күн Облыстардың құрама командасы,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
63 АДД бойынша ОЖЖ Қазан қараша тағайындау бойынша, 21 күн Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 22 20 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
64 Тау арасындағы ЖДД бойынша ОЖЖ Қазан — қараша
Европа/ Қырғызтан/ Қазақстан, 21 күн Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 22 20 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
65 ҚР Кубогы 04.10- 08.10, Ақтөбе / Теміртау қ., 5 күн Облыстардың құрама командасы Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 25 20 3 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
66 «Гимназиада 2021» Мектеп Жазғы Ойындар Қазан, 7 күн, Қытай Нұр-Сұлтан қ., жасөспірімдер құрама командалар 15 12 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
67 Әлем Кубогының кезеңі Қазан-Қараша
Қазақстан/Азия Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 6 5 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
68 АДД бойынша ОЖЖ Қараша
Туркия / Европа Азия / Қазақстан Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 10 9 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
69 Жүзуден 2021 XI Азия Чемпионаты Қараша, 10 күн, Clark, Pampanga, Қытай Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 15 12 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
70 Әлем Кубогының кезеңі алдындағы АДД бойынша ОЖЖ (25м) Қараша — қазан Европа Азия Казақстан Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 5 4 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
71 Әлем Кубогының кезеңі Қараша –желтоксан Еуропа/Азия Ұлттық құрама командасы ҚР жасөспірімдер, Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 5 4 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
72 2006 — 2007 жылдар арасындағы РТ «Алтай Жұлдызы» 09.11-12.11,
Өскемен қ., 4 күн Облыстардың құрама командасы Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 15 12 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
73 III Жазғы Жастар Азия Ойындар 20.11- 28.11, 9 күн, Шантоу, Қытай Жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 11 8 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
74 БЖМОРСМ Біріншілігі Қазан — қараша
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 220 223 7 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
75 2009-2010-2011 жылдар арасында РТ «Ақтөбе үміттері» 24.11-27.11,
Ақтөбе қ., 4 күн Облыстардың құрама командасы Алматы Нұр-Сұлтан, Шымкент 23 20 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
76 Халықаралық жарыстар Қараша -Желтоқсан Европа/ Ресей/ Азия/ ТМД Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 8 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
77 “Nur –Sultan Open” Халықаралық Турнирі Қараша -Желтоқсан
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан мен мектеп құрама командасы 330 300 10 20 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
78 АДД бойынша ОЖЖ Қараша -желтоқсан Қазақстан/ТМД Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 18 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
79 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша -желтоқсан Қазақстан/ТМД Нұр-Сұлтан құрама командасы 20 18 2 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ
80 «Кубок Жетысу» атты 2004 ж.т. ұ/қ арасында Республикалық турнирінің 2 кезеңі 08.12-11.12, 4 күн, Талдықорған қаласы Облыстардың, құрама командалары,
Алматы, Нұр-Сұлтан, Шымкент 19 16 2 1 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК
81 Жүзуден XV Әлем Чемпионаты (25 м) 13.12- 18.12, 7 күн, Абу Даби, БАӘ Ұлттық және жасөспірімдер құрама командасы, Нұр-Сұлтан қ. Құрама командасы 10 7 3 №4 БЖМОРСМ, МжСБ, федерация, ОРДО, ОДОР, МЖСШМ, СДД ҰОК, «СОТБДД» КММ

КАРАТЭ-ДО

Қалалық
1 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты Нұр-Сұлтан
Сәуір-мамыр Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 100 80 10 10 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
2 Nur-Sultan CUP РТ алдында ОЖЖ
Нұр-Сұлтан
Қыркүйек Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 32 30 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
3 Барлық жас ерекшеліктер бойынша қалалық іріктеу чемпионаты Нұр-Сұлтан
Қаңтар-ақпан Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 100 80 10 10 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
Республикалық
4 Жаттықтырушыларды еске алуға арналған Қарағанды қаласының ашық біріншілігі Карағанды
Қаңтар Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
5 Aktobe open 2021
Халықаралық турнир Ақтөбе
Ақпан, 2021 Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 16 12 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
6 Қарағанды қаласының ашық жеке біріншілігі Қарағанда
ақпан Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
7 ХТ алдында ТТД бойынша ОЖЖ Ақпан-наурыз, Нұр-Сұлтан, Шымкент, Алматы Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 6 5 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
8 Ересектер, жастар ж/е кадеттер арасында АЧ алдында ОЖЖ Ақпан-наурыз
(24 күн)
Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 3 2 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
9 Қарағанды облысының ашық біріншілігі Қарағанды
Наурыз Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
10 АДД/ТТД бойынша ОЖЖ Ресей, Қазақстан
Сәуір-мамыр
(18 күн) ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 8 7 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
11 ТТД бойынша ОЖЖ
Нұр-Сұлтан, Алматы,
Алматы обл.
мамыр
(14 күн) ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 8 7 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
12 Г.С. Лутошкинді еске алу Қарағанды қаласының ашық жеке біріншілігі Қарағанды
Сәуір Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
13 М.Мәметованы еске алу Ақжайық Опен ХТ Мамыр, Орал Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 25 20 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
14 Көкшетау қаласының ашық чемпионаты Мамыр, Көкшетау Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
15 Бурабай Опен ХТ Маусым, Ақмола обл. Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 30 25 3 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
16 АДД бойынша ОЖЖ Алматы обл.
Маусым-шілде
(14 күн) ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 8 7 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
17 Karate 1 Premier League Tashkent алдында ОЖЖ Алматы обл.
тамыз
(14 күн) ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 3 2 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
18 «Темір» клубына арналған ХТ Қыркүйек-қазан, Тараз Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 3 2 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
19 РТ Nur-Sultan CUP Нұр-Сұлтан
Қыркүйек Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
20 Ересектер арасында ӘЧ алдында ОЖЖ Алматы обл.
Қазан-қараша
(21 күн) ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 2 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
21 Балуан Шолақ еске алу Ақмола облысының ашық чемпионаты Желтоқсан, Көкшетау Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 35 30 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
22 10-11 и 12-13 жастағы жасөспірімдер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз-сәуір,
Нұр-Сұлтан ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 19 17 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
23 10-11 и 12-13 жастағы жасөспірімдер арасында ҚРЧ Наурыз-сәуір, Щучинск ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 21 17 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
24 ҚРЧ Шито рю Сәуір-мамыр,
Орал Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 20 16 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
25 14-15 жас кадеттер, 16-17 жас ж/е 21 жасқа дейінгі жастар арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Қаңтар-ақпан,
Нұр-Сұлтан ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 12 10 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
26 14-15 жас кадеттер, 16-17 жас ж/е 21 жасқа дейінгі жастар арасында ҚРЧ Қаңтар-ақпан, Щучинск ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 14 10 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
27 Ересектер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз-сәуір,
Нұр-Сұлтан ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 5 4 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
28 Ересектер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз-сәуір, Щучинск ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 7 4 1 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
Халықаралық
29 ХТ Бишкек опен 2021 Бишкек, Кыргызстан
ақпан 2021 ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 15 10 2 3 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
30 Словакия ХТ Ақпан-наурыз, Словакия ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 10 8 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
31 Азия чемпионаты Кувейт
наурыз ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 4 2 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
32 ХТ Акбарс Казань, Россия
сәуір 2021 Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 12 10 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
33 Karate 1 Youth League Limassol Лимасол, Кипр
7-12 сәуір ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 7 5 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
34 Karate 1 Youth League Porec Пореч, Хорватия
1-5 шілде ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 7 5 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
35 ХТ Түркия Маусым, Түркия ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 7 5 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
36 Әлем чемпионаты Шито рю Маусым, Словакия ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 5 3 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
37 ОЖЖ ж/е МТ Issyk-Kul open 2021 Кыргызстан
Маусым-шілде 2021 Облыс федерациялар, клубтар, БЖСМ ж/е шақырылған спорт ұйымдар құрамы 14 10 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
38 Karate 1 Youth League Istanbul Стамбул, Турция
15-20 қыркүйек ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 7 5 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
39 Karate 1 Premier League Moscow алдында ОЖЖ Россия, Казахстан
қыркүйек
(14 күн) ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 3 2 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
40 Karate 1 Premier League Moscow Москва, Россия
30 қыркүйек –
4 қазан ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 3 2 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
41 Karate 1 Premier League Tashkent Ташкент, Узбекистан
1-6 қыркүйек ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 3 2 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
42 ОЖЖ ж/е ӘЧ Дубай, ОАЭ
10-22 қараша ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 2 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
43 Karate 1 Youth League Venice алдында ОЖЖ Белгілеу бойынша ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 7 5 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
44 Karate 1 Youth League Venice Istanbul Венеция, Италия
7-13 желтоқсан ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 7 5 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
45 Достық Кубогі ХТ Қараша-желтоқсан, Тольятти, Ресей ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 12 10 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
46 ОЖЖ ж/е Орталық Азия чемпионаты Орт.Азия
ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 11 10 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
47 Орталық-Азиалық төрешілер семинары Орт.Азия ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 2 2 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
48 Орталық Азия чемпионаты Орт.Азия ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 12 10 1 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым

49 Қалпына келтіру ОЖЖ Желтоқсан, Тайланд, БАӘ ҚР Ұлттық құрама,
Облыс федерация құрамы 8 7 1 ДШжСК, ҰОК, РОДО, РШИ, ДШжСБ, ЖСШМ, БЖСМ, ДРС, Спорт.ұйым
КӨРКЕМ ГИМНАСТИКА
Қалалық турнир
1 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Қантар-ақпан Спорт мектептердің құрама командалары 135 120 10 20 СДД, КГФ
2 Нұр-Сұлтан қаласының жасөспірімдер арасындағы чемпионаты Тамыз-қырқүйек Спорт мектептердің құрама командалары 135 120 10 20 СДД, КГФ
3 Нұр-Сұлтан қаласының ашық чемпионаты Қазан-қараша ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 20 СДД, КГФ, ҚГФ
Республикалық турнир
4 Жаттықтырушылардың біліктілік арттыру курстары тағ. бойынша ҚР жаттықтырушылары — — 5 — СжДШК, ҚГФ, СДД, федерациялар
5 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қантар
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
6 Ақтөбе облысы
ашық чемпионаты тағ. бойынша
Ақтөбе облысы, Ақтөбе ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СжДШК, ҚГФ, СДД, федерациялар
7 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасының Чемпионаты (СШ, СШҮ) тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 10 СжДШК, ҚГФ
СДД, федерациялар
8 Солтүстік аймақтың ашық чемпионаты тағ. бойынша
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СжДШК, ҚГФ,
СДД, федерациялар
9 Спортшыларды тексеруге арналған ОЖЖ тағ. бойынша Алматы облысы,
Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 27 25 2 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ,
СДД, федерациялар
10 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Ақпан,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
11 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасының Чемпионаты (І дәреже) тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 50 40 5 5 СжДШК, ҚГФ,
СДД, федерациялар
12 «Balapan» Шығыс Қазақстан облысының
ашық чемпионаты Ақпан,
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен мектеп спортшылары 37 30 5 2 Спорт мектептері,
федерациялар
13 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Наурыз,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
14 «Nauryz Cup»
ашық турнирі Наурыз,
Шымкент ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 ДШжСБ, ҚГФ,
федерациялар
15 Қазақстан Республикасының Кубогі Наурыз
Маңғыстау облысы, Ақтау ҚР аумақтарының құрама командалары 47 36 6 5 СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
16 «Сыржұлдыздары»
Қызылорда облысы
ашық чемпионаты Наурыз
Қызылорда обласы
Қызылорда ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД ҚГФ,
федерациялар
17 «Саргарканың інжу-маржандары»
Қарағанды облысы
ашық чемпионаты Наурыз,
Қарағанды облысы, Қарағанды ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,
федерациялар
18 Алматы қаласының
ашық чемпионаты тағ. бойынша,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,
федерациялар
19 «Жемчужина»
ашық чемпионаты Наурыз,
Нұр-Сұлтан мектеп спортшылары 135 120 10 5 Спорт мектептері,
федерациялар
20 «Жеңіс»
ашық чемпионаты Наурыз,
Нұр-Сұлтан мектеп спортшылары 135 120 10 5 Спорт мектептері,
федерациялар
21 Қазақстан Республикасының жазғы спорттық ойындары тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 46 36 5 5 ДШҒПО, СжДШК, ҚГФ, СДД, федерациялар
22 Солтүстік Қазақстан облысы ашық чемпионаты тағ. бойынша,
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СжДШК, ҚГФ,
СДД, федерациялар
23 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Сәуір,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
24 Қыздар арасындағы
көпсайыстан ҚР Чемпионаты
(СШҮ, 1 дәреже) тағ. бойынша, ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
25 Жеке түрлерінен
Қазақстандық гимнастика Федерациясы Президенті жүлдесіне Кубогі тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 70 60 5 5 ҚГФ, СДД,
федерациялар
26 Әсел Мұстафинаның сыйлықтары үшін халықаралық турнир Сәуір,
Павлодар облысы,
Павлодар ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ
федерация
27 «Менсулу»
ашық турнирі Сәуір,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД ҚГФ
федерация
28 Атырау облысының
ашық біріншілігі Сәуір,
Атырау облысы,
Атырау ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ
федерация
29 «New Stars»
ашық турнирі Сәуір,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, ҚГФ,
федерациялар,
30 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Мамыр,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
31 » Каспий жұлдыздары »
Ашық турнирі Мамыр,
Маңғыстау облысы,
Ақтау ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
32 Көпсайыстан Қазақстан Республикасы Чемпионаты (СШ) тағ. бойынша, ҚР аумақтарының құрама командалары 34 24 5 5 СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
33 Республикалық жаттықтырушылар отырысы тағ. бойынша ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 6 — 6 — ҚГФ; ДШжСБ,
федерация, СДД
34 Республикалық төрешілер курстары тағ. бойынша ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 5 — — 5 ҚГФ, СДД,
федерация
35 Қазақстан Республикасының мектеп оқушылары мен колледж студенттеріне арналған жазғы спартакиада тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 33 24 5 4 ДШҒПО, СжДШК,
ҚГФ, СДД, федерациялар
36 «Айсулу»
ашық турнирі Мамыр,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ
федерация
37 «Мадина» КГМ
ашық турнирі Мамыр,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
38 «Изумруд» ГМ
ашық турнирі Мамыр,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, КГФ,
федерациялар
39 Жаттықтырушылардың біліктілік арттыру курстары тағ. бойынша ҚР жаттықтырушылары — — 5 — СжДШК, ҚГФ
СДД, федерациялар
40 «Be Fit» клубының
ашық турнирі тағ. бойынша,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, КГФ,
федерациялар
41 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Маусым,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
42 БЖСМ, ОРМБЖСМ, ЖСШМ, интернаттар мен клубтар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты
(СШ, СШҮ, 1 дәреже) Маусым,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 95 70 15 10 СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
43 «Синегорье» Ақмола облысы ашық чемпионаты Маусым,
Ақмола облысы,
Көкшетау ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ
федерациялар
44 Жамбыл облысы ашық чемпионаты Маусым,
Жамбыл облысы,
Тараз ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ
федерациялар
45 «Русалочка» ашық турнирі Маусым,
Маңғыстау облысы,
Ақтау ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ
федерациялар
46 «Umit Cup» «Grace Aqtobe» КГМ ашық чемпионаты Маусым,
Ақтөбе облысы, Ақтөбе ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ
федерациялар
47 Қалпына келтіру оқу – жаттығу жиындары тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 40 30 10 — ҚГФ
СДД, федерациялар
48 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Шілде,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
49 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Тамыз,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
50 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қыркүйек,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
51 Көпсайыстан Қазақстан Республикасының Кубогы
Көпсайыстың жеке түрі бойынша жеткіншектер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты (1 дәреже) Қыркүйек,
Карағанды облысы
Карағанды ҚР аумақтарының құрама командалары 44 34 6 4 СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
52 Қалпына келтіру оқу – жаттығу жиындары тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — ҚГФ
СДД, федерациялар
53 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қазан,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
54 Көпсайыстан Қазақстан Республикасының Кубогы (СШ, СШК)
Көпсайыстың жеке түрі бойынша Қазақстан Республикасының Чемпионаты (СШ, СШҮ) Қазан,
Шымкент ҚР аумақтарының құрама командалары 54 45 5 4 СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
55 Республикалық жаттықтырушылар отырысы Қазан,
Шымкент ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 6 — 6 — ҚГФ, СДД,
федерация
56 Республикалық төрешілер курстары Қазан,
Шымкент ҚР аумақтарының бапкерлері, төрешілері 41 — — 41 ҚГФ, СДД,
федерация
57 «Шымкент қаласы әкімінің кубогы» халықаралық турнирі Қазан,
Шымкент ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
58 «Алтын күз»
Н. Кузнецова КГК
ашық чемпионаты Қазан,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
59 «Изумруд» ГМ
ашық чемпионаты Қазан
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, ҚГФ,
федерациялар
60 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Қараша,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
61 «Каспий жұлдыздары» Атырау облысының
ашық чемпионаты Қараша,
Атырау облысы
Атырау ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,
федерациялар
62 «Жаса Отаным»
«Мадина» КГМ
ашық чемпионаты Қараша,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
63 «Grace» КГМ
ашық чемпионаты Қараша,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
64 «Prestige» КГК
ашық турнирі Қараша,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, ҚГФ, КГФ,
федерация
65 «Grace Stars»
«Grace Aqtobe» КГМ
ашық чемпионаты Қараша,
Ақтөбе облысы
Ақтөбе ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
66 «Снежинка»
ашық турнирі Қараша,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД,ҚГФ,
федерация
67 «Cindarella Cup»
ашық турнирі тағ. бойынша
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 135 120 10 5 СДД, ҚГФ,
федерация
68 ЖДД және АДД оқу-жаттығу жиындары Желтоқсан,
Алматы облысы,
Шымкент, Алматы,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 30 20 10 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
69 Шымкент қаласының
ашық чемпионаты Желтоқсан,
Шымкент ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
70 «Олимп жолы»
ашық турнирі Желтоқсан,
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
71 «Шығыстың рақымы» Шығыс Қазақстан облысының ашық чемпионаты Желтоқсан,
Шығыс Қазақстан облысы
Өскемен ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
72 «Айгөлек» Н.Кузнецова КГК ашық чемпионаты Желтоқсан,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
73 Тәуелсіздік күніне арналған Қызылорда облысының ашық турнирі Желтоқсан,
Қызылорда облысы
Қызылорда ҚР аумақтарының құрама командалары 37 30 5 2 СДД, ҚГФ,
федерация
Халықаралық турнир
74 АДД оқу-жаттығу жиындары Қантар,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
75 Халықаралық турнирі Қантар,
тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
76 АДД оқу-жаттығу жиындары Ақпан,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
77 Халықаралық турнирі Ақпан
тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
78 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Ресей
Мәскеу ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
79 «Alina Kabaeva CHAMPIONS CUP – GAZPROM» Гран-при тағ. бойынша Ресей
Мәскеу ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
80 «Gracia Fair Cup»
халықаралық турнирі тағ. бойынша Венгрия
Будапешт ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
81 «Miss Valentine»
Халықаралық турнирі тағ. бойынша Эстония
Тарту ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
82 «Miss Valentine»
Гран-при тағ. бойынша Эстония
Тарту ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
83 АДД оқу-жаттығу жиындары Наурыз,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
84 Халықаралық турнирі Наурыз,
тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
85 Гран-При тағ. бойынша Чехия
Брно ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
86 «Aphrodite Cup»
Халықаралық турнирі тағ. бойынша Греция
Афины ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
87 «Baltic Hoop»
халықаралық турнирі тағ. бойынша Латвия
Рига ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
88 «Riga Spring»
халықаралық турнирі Латвия
Рига ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
89 Халықаралық төрешілер курстары тағ. бойынша ҚР бапкерлері мен төрешілері 10 — — 10 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
90 Гран-при Франция
Тье ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
91 Халықаралық турнирі Франция ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, ДШжСБ,
федерациялар
92 Гран-при Испания Марбелья ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
93 Халықаралық турнирі Испания ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
94 «Deriugina Cup»
Гран-при
Украина
Киев ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
95 «Deriugina Cup»
Халықаралық турнирі Украина
Киев ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
96 АДД оқу-жаттығу жиындары Сәуір,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
97 Халықаралық турнирі Сәуір,
тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
98 “Irina Cup”
халықаралық турнирі Польша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
99 Әлем кубогі Болгария
София ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
100 Халықаралық турнирі Болгария ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
101 Әлем кубогі Узбекистан
Ташкент ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
102 Халықаралық турнирі Узбекистан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
103 АДД оқу-жаттығу жиындары Мамыр,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК, ҰОК,
ҚГФ, СДД,
федерациялар
104 Халықаралық турнирі Мамыр
тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
105 Әлем кубогі Азербайджан
Баку ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
106 Халықаралық турнирі Азербайджан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
107 «Alan Cup»
халықаралық турнирі Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
108 Әлем кубогі Португалия
Портимао ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
109 Халықаралық турнирі Португалия ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
110 Гран-при
Халықаралық турнирі Израиль
Холон ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
111 Әлем кубогі Италия
Пезаро ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
112 Халықаралық турнирі Италия ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
113 Азии чемпионаты
(сеньорлар) Қытай ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
114 АДД оқу-жаттығу жиындары Маусым,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК,ҰОК,
ҚГФ, СДД,
федерациялар
115 Халықаралық турнирі Маусым,
тағ. бойынша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
116 Азии чемпионаты
(юниорлар) Моголия
Улан-Батор ҚР құрама командасы 12 9 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
117 Әлем кубогі Румыния
Клуж-Напока ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
118 Халықаралық турнирі Румыния ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
119 «Zhuldyz Baby Cup»
Халықаралық турнирі Маусым,
Нұр-Сұлтан ҚР аумақтарының құрама командалары 100 50 25 25 ҚГФ, СДД,
федерациялар
120 «Достық»
Халықаралық турнирі Маусым,
Алматы ҚР аумақтарының құрама командалары 65 50 10 5 ҚГФ, СДД,
федерациялар
121 Әлем кубогі Беларусь
Минск ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
122 Халықаралық турнирі Беларусь ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
123 АДД оқу-жаттығу жиындары Шілде,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК,ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
124 Халықаралық турнирі Шілде ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
125 Әлем кубогі Ресей
Маскеу ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
126 Халықаралық турнирі Ресей ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
127 ХХХІІ жазғы Олимпиада ойындары 23.07-08.08.2021
Япония
Токио ҚР құрама командасы 2 1 1 — ХОК, FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
128 «Шағала»
халықаралық турнирі Тамыз,
Маңғыстау облысы
Ақтау ҚР аумақтарының құрама командалары 27 20 5 2 СДД, ҚГФ, СжДШК, федерация
129 АДД оқу-жаттығу жиындары Тамыз,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК,ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
130 Халықаралық турнирі Тамыз ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
131 Жазғы Дүниежүзілік Универсиада Тамыз,
Қытай
Чэнду ҚР құрама командасы 5 2 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
132 АДД оқу-жаттығу жиындары Қыркүйек,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
133 Халықаралық турнирі Қыркүйек ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
134 ТМД алғашқы ойындары Ресей
Қазан ҚР құрама командасы 14 9 4 1 FIG, СжДШК,ҰОК,
ҚГФ, СДД,
федерациялар
135 АДД оқу-жаттығу жиындары Қазан,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
136 Халықаралық турнирі Қазан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД, федерациялар
137 Әлем чемпионаты Қазан
Жапония ҚР құрама командасы 11 8 2 1 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
138 Дүниежүзілік гимназия (жазғы мектеп ойындары) Қазан
Қытай
Цзиньцзян ҚР құрама командасы 14 9 4 1 ISF, FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
139 Азии кубогі тағ. бойынша ҚР құрама командасы 11 8 2 1 AGU, FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, ДШжСБ,
федерациялар
140 Халықаралық турнирі тағ. бойынша Чехия ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
141 АДД оқу-жаттығу жиындары Қараша,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
142 Халықаралық турнирі Қараша ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
143 Халықаралық төрешілер курстары қараша ҚР бапкерлері мен төрешілері 10 — — 10 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар
144 АДД оқу-жаттығу жиындары Желтоқсан,
таяу және алыс шетел мемлекеттері ҚР аумақтарының құрама командалары 12 10 2 — СжДШК, ҰОК, ҚГФ
СДД, федерациялар
145 Халықаралық турнирі Желтоқсан ҚР аумақтарының құрама командалары 16 10 4 2 FIG, СжДШК, ҰОК, ҚГФ, СДД,
федерациялар

ҚӘЗІРГІ БЕССАЙЫС

Қалалық
1 ХТ «UIPM Global Laser-Run City Tour» маусым
Нұр-Сұлтан қ. 50 40 5 5 СДД ДШ ж/е СБ
Республикалық
1 ЖДД бойынша ОЖЖ қаңтар-ақпан белгілеу бойынша 20 18 2 СДД ДШ ж/е СБ
2 АДД бойынша ОЖЖ қаңтар -ақпан белгілеу бойынша 20 18 2 СДД ДШ ж/е СБ
3 Қазіргі бессайыс, биатлон / триатлдан ерлер мен әйелдер арасында, барлық жас санаттарында Қазақстан Республикасының ашық қысқы чемпионаты. қаңтар -ақпан Алматы қ. 20 18 2 СДД ДШ ж/е СБ
4 АДД бойынша ОЖЖ сәуір белгілеу бойынша 20 18 2 СДД ДШ ж/е СБ
5 Қазіргі бессайыс бойынша «А», «В»., және барлық жас санаттарындағы биатлон / триатл жастары арасындағы жастар арасындағы Қазақстан Республикасының ашық чемпионаты сәуір-мамыр Тараз қ. 20 17 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
6 Амангелді Имановті еске алуға арналған ХТ мамыр-маусым Алматы қ. 20 17 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
7 АДД бойынша ОЖЖ шілде-тамыз
белгілеу бойынша 20 18 2 СДД ДШ ж/е СБ
8 Қазіргі бессайыс бойынша барлық жас санаттары бойынша әйелдер мен ерлер арасында Қазақстан Республикасының ашық жазғы чемпионаты. шілде-тамыз белгілеу бойынша 20 17 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
9 АДД бойынша ОЖЖ желтоқсан
белгілеу бойынша 20 18 2 СДД ДШ ж/е СБ
10 Қазіргі бессайыс, биатлон / триатлон бойынша барлық жас санаттары бойынша ашық
Қазақстан Республикасының кубогы желтоқсан
Алматы қ. 20 17 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
Халықаралық
1 «А» «В» қазіргі бессайыстан жасөспірімдер арасында ӘЧ Ақпан- Наурыз белгілеу бойынша 3 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
2 Қәзіргі бессайыстан Әлем Кубогы Финал мамыр
Сеул қ.
О.Корея 3 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
3 МТересектер,жастар, жасөспірімдер мамыр-маусым 3 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
4 Ересектер арасында қазіргі бессайыстан ӘЧ маусым Минск қ.
Белоруссия 3 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
5 Барлық жас санаттары арасында лазерлік жүгіруден әлем чемпионаты маусым Минск қ.
Белоруссия 3 2 1 СДД ДШ ж/е СБ
6 Азия чемпионаты биатл/триатл маусым
Бурабай кенті
белгілеу бойынша 10 8 2 СДД ДШ ж/е СБ
7 Барлық жас санаттары арасында биатл / триатлеттен Әлем чемпионаты тамыз Вейден қ.
Германия 5 4 1 СДД ДШ ж/е СБ
8 ОО кейін қалпына келтіру ОЖЖ қыркүйек
Еуропа-Азия-Америка-Қазақстан 4 3 1 СДД ДШ ж/е СБ
9 Жасөспірімдер арасында АЧ қазан Мунгён қ.
О. Корея 2 1 1 СДД ДШ ж/е СБ

ОҚ АТУ

1 Командалық ҚРЧ дайындық бойынша ОЖЖ 25.01-06.02.21
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан Құрамасы 20 20 — — ДШ және спорт басқармасы, №9 БЖСМ,
ҚДКҚ филиалы, Абд
2 Командалық ҚРЧ 7-14.02.21
Шымкент Өңірлер құрамалары 185 150 15 20 КДС және ФК,
ҚР ҰОК, МӘСҚ
3 ҚР 5-ші жазғы жастар спорттық ойындарына дайындық бойынша ОЖЖ 22.02-06.03.21
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан Құрамасы 20 20 — — ДШ және спорт басқармасы,
№9 БЖСМ,
ҚДКҚ филиалы, Абд
4 ҚР 5-ші жазғы жастар спорттық ойындары 7-14.03.21
Алматы Өңірлер құрамалары 185 150 15 20 КДС және ФК,
ҚР ҰОК, МӘСҚ
5 Әлем кубогы 18-29.03.21
Дели (Үндістан) ҚР құрамасы 25 20 5 — МӘСҚ
6 №9 БЖСМ біріншілігі
Ж. Нұр-Сұлтан 15-22.03.21
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан Құрамасы 70 65 5 3 УФК және С,
№9 БЖСМ,
ҚДКҚ филиалы, Абд
7 ҚР универсиадасы 1-7.04.21
Шымкент ЖОО Құрама Командалары 120 90 10 20 ҚР БҒМ ҰҒПҚО
8 Алтын Мерген «МТ» 7-15.04.21
Шымкент Өңірлердің, ведомост, ТМД елдерінің құрама командалары 235 190 25 20 КДС және ФК,
ҚР ҰОК, МӘСҚ
9 Әлем Кубогы 16-27.04.21
Чханвон (Оңтүстік Корея) ҚР құрамасы 25 20 5 — КДС және ФК,
ҚР ҰОК, МӘСҚ
10 Халықаралық турнир 22.04-02.05.21
Ганновер (Германия) ҚР құрамасы 45 40 5 — Германия ату федерациясы
11 Халықаралық турнир 2-7.05.21
Пльзень (Чехия) ҚР құрамасы 45 40 5 — Чехия ату федерациясы
12 ҚРЧ дайындық бойынша ОЖЖ 10-20.05.21
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан Құрамасы 20 20 — — ДШ және спорт басқармасы, №9 БЖСМ,
ҚДКҚ филиалы, Абд
13 Шағын калибрлі қарудан ату бойынша ҚРЧ 21-28.05.21
Алматы Өңірлер құрамалары 185 150 15 20 КДС және ФК,
ҚР ҰОК, МӘСҚ
14 С және СВС бойынша № 14 ОРМБЖСМ МГ ашық тұйық көш. 1-6.06.21
Шымкент Құрама ведомстволар 130 90 10 20 Шымкент қ. ОРМБЖМ МГ, ҚССҚ
15 ОЖЖ алдында Кубок Мира 11-22.06.21
Әзірбайжан ҚР құрамасы 25 20 5 — КДС және ФК,
ҚР ҰОК, МӘСҚ
16 ТМД елдерінің алғашқы ойындары 21-28.06.21
Қазан (Ресей) ҚР құрамасы 25 20 5 — КДС және ФК,
ҚР ҰОК, МӘСҚ
17 Әлем кубогы 22.06-01.07.21
Баку (Әзірбайжан) ҚР құрамасы 25 20 5 — МӘСҚ
18 Жасөспірімдер арасындағы Әлем кубогы 3-11.07.21
Зуль (Германия) ҚР құрамасы 25 20 5 — МӘСҚ
19 Нұр-сұлтан қаласының чемпионаты 10-18.08.21
Ж. Нұр-сұлтан Нұр-Сұлтан Құрамасы 80 25 3 3 ДШ және спорт басқармасы, №9 БЖСМ,
ҚДКҚ филиалы, Абд
20 Олимпиада ойындары 23.07-08.08.21
Токио (Жапония) ҚР құрамасы 7 5 2 — Халықаралық федерация
21 ОТАН » РҚБ ашық чемпионаты» 23-28.07.21
Алматы Құрама ведомстволар 130 90 10 20 «ОТАН» РҚБ»
22 Дүниежүзілік студенттік ойындар алдындағы ОЖЖ 5-17.08.21
Мақсаты бойынша ҚР құрамасы 18 15 3 — НСССК
23 Дүниежүзілік студенттік ойындар 18-29.08.21
Қытай ҚР құрамасы 18 15 3 — МӘСҚ
24 Азия чемпионатына дайындық бойынша ОЖЖ 1-19.09.21
Шымкент ҚР құрамасы 35 30 5 — ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ
25 Пневматикадан 14-ші Азия чемпионаты 20-30.09.21
Шымкент ҚР құрамасы 25 20 5 — ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ
26 Жасөспірімдер арасындағы әлем чемпионаты 25.09-10.10.21
Лас-Пальмас (Перу) ҚР құрамасы 25 20 5 — МӘСҚ
27 Жастар мен жасөспірімдер арасында «ОТАН» РҚБ ашық чемпионаты 24-30.09.21
Алматы Құрама ведомстволар 130 90 10 20 «ОТАН» РҚБ»
28 Динамо » ФСО ашық чемпионаты» 11-17.10.21
Алматы Құрама ведомстволар 130 90 10 20 ФСО «Динамо»
29 КСРО МС в. Почиваловты еске алуға арналған халықаралық турнирге дайындық бойынша ОЖЖ 8-18.10.21
Ж. Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан Құрамасы 20 20 — — ДШ және спорт басқармасы, №9 БЖСМ,
ҚДКҚ филиалы, Абд
30 КСРО МС еске алу МТ
В. Почивалов Есімінің 19-26.10.21
Шымкент Өңірлердің, ведомстволардың, ТМД елдерінің құрама командалары 235 190 25 20 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ
31 2003 ж.т. және одан кіші жастар арасындағы жеке-командалық ҚР чемпионаты 3-10.11.21
Нұр-Сұлтан Өңірлер құрамалары 205 170 15 20 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ
32 Пневматикалық қарудан ату жөніндегі ҚРЧ 16-23.11.21
Алматы Өңірлер құрамалары 225 190 15 20 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ
33 ҚР Кубогы 1-8.12.21
Алматы Өңірлер құрамалары 225 190 15 20 ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ
34 ҚПО бойынша ОЖЖ 9-22.12.21
Алматы обл. ҚР құрамасы 65 60 5 — ҚР ҰОК, ҚІК және ДШ, ҚКФ
35 Ашық Кубок
ШГ К ЖСШМ 22-27.12.21
Шымкент Құрама ведомстволар 130 90 10 20 Шымкент қ. ЖСШМ МГ
ҚССҚ

САДАҚ АТУ

Қалалық
1 «Рождество жебесі» Нұр-Сұлтан БЖСМ ашық чемпионаты Қаңтар
Нұр-Сұлтан Шақырылған командалар 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
2 Қазақстан Республикасының
Тәуелсіздік күніне арналған «Нұр-Сұлтан» Ашық турнир қараша
Нұр-Сұлтан Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
Республикалық
3 Алматы қаласының ашық чемпионаты (ғимаратта) Қаңтар наурыз Алматы Шақырылған командалар 10 8 2
Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
4 Шымкент қаласының чемпионаты (ғимаратта) қаңтар-ақпан Шымкент Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
5 ҚРЧ алдында ОЖЖ қаңтар-ақпан
Нұр-Сұлтан
Алматы Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
6 Жабық ғимараттағы Қазақстан Республикасының чемпионаты (ересектер мен жасөспірімдер) ақпан
Карағанды облысы
Нұр-Сұлтан Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
7 Нұр-Сұлтан қаласы федерациясының кубогі ақпан
Нұр-Сұлтан Шақырылған командалар 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
8 Жабық ғимаратта ұлдар, қыздар мен кадеттер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты алдында ОЖЖ ақпан-науырыз
Нұр-Сұлтан
Алматы Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
9 Жабық ғимаратта ұлдар, қыздар мен кадеттер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты ақпан-наурыз
Нұр-Сұлтан, Алматы Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
10 Бапкерлер мен төрешілерге арналған семинар. наурыз-сәуір
Шымкент Шақыру бойынша 50 50 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
11 Халықаралық турнирі «Құралай» наурыз-сәуір
Шымкент Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
12 Жастар ойындары алдындағы ОЖЖ сәуір-мамыр Алматы облысы Шымкент Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
13 Жастар ойындары Сәуір, мамыр
Алматы облысы Шымкент Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
14 «28 Батырды Панфиловтар» еске алуға арналған Ашық турнир мамыр
Алматы облысы Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
15 Алматы қаласының ашық турниры мамыр
Алматы Шақырылған командалар 10 8 2
Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
16 Ашық Турнир Темиртау Мамыр
Темиртау Шақырылған командалар 10 8 2
Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
17 Талдықорған қаласының ашық біріншілігі ОШИКОР мамыр-маусым Талдықорған Шақырылған командалар 34 32 2 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
18 Ересектер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты алдында ОЖЖ шілде-тамыз
белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
19 Ересектер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты тамыз
Алматы обл. Олимпиадалық орталығы «Ак булак» Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
20 Ұлттық садақ ату турнирі шілде-тамыз
Алматы обл Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
«КСРО батыры М.Маметованы еске алуға» ашық турнирі маусым
БҚО Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
21 Тұңғыш Президент күніне арналған ашық турнир қараша
БҚО Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
22 Ұлдар, қыздар және кадеттер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты алдында ОЖЖ шілде-тамыз
белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласы құрама командасы 26 24 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
23 Ұлдар, қыздар және кадеттер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты Шілде,
Алматинская обл. Олимпийский центр «Ак булак» Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
24 Мықтылар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты (ересектер) қыркүйек
Алматинская обл. Олимпийский центр «Ак булак» Қазақстан Республикасы облыстарының құрама командалары 35 30 5 25 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
25 «Кубок Шанырак» ашық турнир қыркүйек
қазан
Алматы Шақырылған командалар 10 8 2
Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
26 «КСРО батыры К.Спатаевты еске алуға арналған халықаралық турнир қазан
Шымкент Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
27 Открытое первенство Талдықорған қаласы ОШИКОР ашық турнир (ғимаратта) қазақ-қараша Талдықорган Шақырылған командалар 34 32 2 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
28 Алматы қаласы ашық кубогі қараша-желтоқсан Алматы Шақырылған командалар 10 8 2
Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
29 Мектеп оқушылары мен колледж студенттері арасында ашық республикалық турнир қыркүйек
Алматы Шақыру бойынша 12 10 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
30 Бапкерлер мен төрешілерге арналған семинар желтоқсан
Шымкент Шақыру бойынша 50 50 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
31 Ш.Амирбековты еске алуға арналған халықаралық турнир желтоқсан
Шымкент Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
32 Қазақстан Республикасының
Тәуелсіздік күніне арналған Ашық турнир желтоқсан
Алматы обл. Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
Халықаралық турнир
33 Кешенді шаралар, Ресей кубогі, Халықаралық турнир Қаңтар-ақпан
г.Орел (Ресей) Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
34 Рождестволық кездесулер
Беларуссия чемпионаты қаңтар-ақпан
Брест (Беларусия) Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
35 ISSF 4-ші халықаралық ынтымақтастық турнирі ақпан
Дакка
(Бангладеш) Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
36 Халықаралық турнир наурыз
Кахраман
(Анталия) Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
37 «Көктем жебелері» халықаралық турнирі науырыз-сәуір Ташкент (Узбекистан) Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
38 Ашық кубогі
Ресей біріншілігі сәір
Алушта-Сочи Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
39 Международный Турнир Потомки Алпамыша сәуір
Ташкент
(Узбекистан) Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
40 «Азия балалары» VI халықаралық турнир алдында ОЖЖ маусым Сборная молодежная
Команды РК 20 16 4 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
41 «Азия балалары» VI халықаралық турнир маусым Сборная молодежная
Команды РК 20 16 4 Спортты дамыту дирекциясы, БЖСМ, Федерация
42 Халықаралық турнир шілде
Харьков
(Украина) Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
43 Универсиада тамыз Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
44 ЦФО Ашық Чемпионаты шілде Рязань Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
45 Халықаралық Турнир «Байкал жебелері» шілде-тамыз
Улан Удэ Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
46 Халықаралық турнир тамыз Брест (Беларусия) Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
47 «Алтын күз» Халықаралық турнирі қыркүйек
Украина Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
48 «Айка жебесі» халықаралық турнирі қыркүйек
қазан
Ереван Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
49 «Аджария кубогы» халықаралық турнирі қыркүйек
қазан
Батуми Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
50 «Якутияның Алмаз Жебелері» халықаралық турнирі қазан
Якутск Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
51 Рига ашық чемпионаты қазан-қараша Латвия Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация
52 Әлем чемпионаты жүлдесіне А.Николаевты арналған ашық халықаралық турнир желтоқсан
Иркутск Шақыру бойынша 10 8 2 Спортты дамыту дирекциясы, Садақ ату Федерация

СЕМСЕРЛЕСУ

1 ОЖЖ қаңтар, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
2 Жастарарасында ҚРЧ 22-31қаңтар Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
3 ОЖЖ ақпан, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
4 Мықтыларашықтурнирі ақпан, Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
5 ОЖЖ наурыз, 18 күн Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
6 Алатау бөктері ХТ 24-31 наурыз Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
7 Шпагадан Энвер Алимжанов ХТ наурыз, Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
8 ОЖЖ сәуір, 21 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
9 2006-2010 жж.арасында ҚРЧ 31.05-08.06
Қарағанды қ. ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
10 ҚРГимназиадасы мамыр, 10 күн, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
11 ОЖЖ мамыр, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
12 Ер Жәнібек батырды еске алу ХТ мамыр, 6 күн, Өскемен ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
13 ОЖЖ маусым, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
14 Азия — 2021 ХТ 24-30 маусым Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
15 ОЖЖ шілде, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
16 ОЖЖ тамыз, 21 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
17 Жауынгер-интернационалистерді еске алу турнирі маусым, Қарағанды, 5 күн ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
18 23 ж.д. ҚРЧ 11-19 тамыз Өскемен ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
19 ОЖЖ қыркүйек, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
20 Ересектерарасында ҚРЧ 06-13 қыркүйек Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
21 Нур-Султан Қылышы РТ 20-27 қыркүйек Астана ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
22 ОЖЖ қыркүйек-қазан 21 күн Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
23 «Еске Наиль Губайдуллин» ХТ қазан-қараша Семей ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
24 ОЖЖ қараша, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
25 Үлкенжасөспірімдер 2004-2008 жж. арасында ҚРЧ 05-14.11 Шымкент ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
26 О.В.Фелинскийескеалу ХТ қараша, Шымкент ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
27 ОЖЖ желтоқсан, 18 күн, Қазақстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
28 ҚРКубогі 27.11-05.12 Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
29 Мықтыларашықтурнирі желтоқсан, Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
30 5 турнир ж//е ОЖЖ шақырылубойынша Белгілеу бойынша, жылбойы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
31 Жастарарасында ҚРЧ (2002-04 г.р. 2005 ж/е жастар) 10-20.12 Алматы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
Халықаралық
1 Жастар арасында АЧ алдында ОЖЖ ақпан, 10 күн, Шымкент, Алматы, Өзбекистан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
2 Жастар арасында АЧ 26 ақпан-9 наурыз Өзбекистан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
3 Жастар арасында ӘЧ алдында ОЖЖ наурыз-сәуір 10 күн, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
4 ОЖЖ және ӘК кезеңі қылыш ер 05-08.02 Италия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
5 Жастар арасында ӘЧ 02-12 сәуір Египет ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
6 Құрлықтық олимпиадалық іріктеу және Азия чемпионаттарының алдында ОЖЖ сәуір, 14 күн, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
7 Құрлықтық олимпиадалық іріктеу турнирі 13-16 сәуір, О.Корея ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
8 АЧ 15-24 сәуір, О.Корея ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
9 ОЖЖ шілде, 10 күн, Қырғызстан ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
10 ОО алдында ОЖЖ шілде, 10 күн, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 6 1 1 СДД Дш ж/е СБ
11 Турнир(Азия кадеттерциклі) шілде, 4 күн, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1 СДД Дш ж/е СБ
12 Турнир(Азия кадеттерциклі) тамыз, 4 күн, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1 СДД Дш ж/е СБ
13 ХТ «Аничков сарайы» (кадеттер) қазан РФ ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1 СДД Дш ж/е СБ
14 ХТ С.Шарикова (кадеттер) қазан-қараша РФ ҚРаймақтары құрама командасы 4 3 1 СДД Дш ж/е СБ
15 23ж.д. АЧ алдында ОЖЖ қыркүйек, 10 күн, Алматы, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
16 23 ж.д. АЧ 1-6 қазан, 10 күн, Тайвань ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
17 ПФО чемпионаты 3-7 сәуір Ресей ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
18 Гран При алдында ОЖЖ сәуір, 10 күн, Россия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
19 Гран При 25-29 сәуір Ө.Корея ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
20 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ сәуір-мамыр 10 күн Қазақстан, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
21 ӘК кезеңі 9-13 мамыр Испания ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
22 Гран При кезеңі алдында ОЖЖ мамыр РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
23 Гран При 20-24 мамыр РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
24 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ қараша, 10 күн, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
25 Сателлит Азия, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
26 Феоктистовті еске алу ХТ қараша, 6 күн, Барнаул ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
27 Шеберлік турнирі желтоқсан, Новосибирск қ. ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
28 5 турнир ж//е ОЖЖ шақырылу бойынша Белгілеу бойынша, жылбойы ҚРаймақтары құрама командасы 6 5 1 СДД Дш ж/е СБ
Сабля жігіттер жастар
1 ӘК кезеңі 08-11.01 Венгрия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
2 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қантар Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
3 ӘК кезеңі 05-08.02 Болгария ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
4 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ сәуір-мамыр, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
5 ӘК кезеңі 11-15.02 Франция ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
6 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ қыркуйек, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
7 ӘК кезеңі қыркуйек-казан Қазақстан, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
8 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ қазан-қараша, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
9 ӘК кезеңі қараша Азия, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
10 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ қараша, 10 күн, Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
11 ӘК кезеңі желтоқсан Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
Сабля қыздар жастар
1 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қантар Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
2 ӘК кезеңі 08-11.01 Венгрия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
3 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Азия, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
4 ӘК кезеңі 05-08.02 Болгария ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
5 Еуропа Кубогы (Еуропалық кадет циклі) Ақпан Қазақстан, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
6 ӘК кезеңі 11-15.02 Алжир ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
7 ХТ кезеңіалдында ОЖЖ мамыр — маусым Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
8 ХТ маусым — шілде Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
9 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Тамыз Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
10 ӘК кезеңі қыркуйек – қазан Азия, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
11 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
12 ӘК кезеңі қараша-желтоқсан Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
Найза жігіттер жастар
1 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ 5 күн, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
2 ӘК кезеңі 05-08.02
Польша ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
3 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Ақпан Қазақстан, Еуропа, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
4 ӘК кезеңі 19-22.02 Испания ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
5 Специальный УТС по СФП шілде — тамыз, 14 күн, Польша ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
6 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қыркүйек Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
7 ӘК кезеңі қазан — қараша Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
8 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
9 ӘК кезеңі желтоқсан Қазақстан, Еуропа, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
10 Еуропа кубогы (Еуропалық кадет циклі) қыркүйек — желтоқсан Қазақстан, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
Найза қыздар жастар
1 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ 5 күн, Еуропа ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
2 ӘК кезеңі 05-08.02 Германия ҚРаймақтары құрама командасы 2 1 1 СДД Дш ж/е СБ
3 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
4 ӘК кезеңі 19-22.02 Австрия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
5 АДД бойыншы ОЖЖ шілде — тамыз, 14 күн, Польша ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
6 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
7 ӘК кезеңі қазан — қараша Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
8 ӘК кезеңіалдында ОЖЖ Қазақстан, Еуропа, Азия, РФ ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
9 ӘК кезеңі желтоқсан Еуропа, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ
10 Еуропа кубогы (Еуропалық кадет циклі) қыркуйек — желтоқсан РФ, Еуропа, Азия ҚРаймақтары құрама командасы 3 2 1 СДД Дш ж/е СБ

СИНХРОНДЫ ЖҮЗУ

Оқу-жаттығу жиындар
1 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан Нур-Султан Алматы
Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
2 ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан –Наурыз
Нур-Султан Алматы
Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
3 ЖДД бойынша ОЖЖ Наурыз
Нур-Султан Алматы
Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
4 ЖДД бойынша ОЖЖ Наурыз-сәуір
Нур-Султан Алматы
Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
5 ЭӘК ж/е ХТ дайындығы ОЖЖ Сәуір
Нур-Султан Алматы
Темиртау
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
6 ЖДД бойынша ОЖЖ
Сәуір-мамыр
7Нур-Султан Алматы Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
7 ХТ ж/е ЭӘК алдында ОЖЖ Мамыр
Нур-Султан Алматы
Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
8 ХТ ж/е ЭӘК алдында ОЖЖ Мамыр-Маусым
Нур-Султан Алматы
Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
9 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым
Нур-Султан Алматы
Темиртау
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
10 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым
Нур-Султан Алматы
Темиртау
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
11 ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде-Тамыз
Нур-Султан Алматы Темиртау
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
12 ЖДД бойынша ОЖЖ Тамыз
Нур-Султан Алматы
Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
13 ЖДД бойынша ОЖЖ Тамыз-Қыркүйек
Нур-Султан Алматы Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
14 ЖДД бойынша ОЖЖ Тамыз-Қыркүйек
Нур-Султан Алматы Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
15 ЖДД бойынша ОЖЖ -Қыркүйек
Нур-Султан Алматы Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
16 АЧ алд ОЖЖ
Қазан
Нур-Султан Алматы Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
17 ЧА алд дайындық ОЖЖ
Қазан-Қараша
Нур-Султан Алматы Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
18 ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша
Нур-Султан Алматы Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
19 АЧ ,ӘЧ алд ОЖЖ Желтоқсан
Нур-Султан Алматы Темиртау ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 6 — СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
Республикалық
1 ҚРЧ жас ерекшеліктер (12 ж / жастар)
Наурыз
Темиртау
ҚР ұлттық құрама командасы

330

300

15

15 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
2 ҚРЧ жас ерекшеліктер (13-15 ж / жастар)
Сәуір
Алматы
ҚР ұлттық құрама командасы

330

300

15

15 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
3 ҚРЧ
Маусым Алматы
ҚР ұлттық құрама командасы

330

300

15

15 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
Халықаралық
1 ХТ жас ерек – і Наурыз
Венгрия
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
2 ХТ Наурыз
Словакия
ҚР ұлттық құрама командасы
19
14 3 2 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
3 ӘКЭ
FINA WORLD SERIES Сәуір
9.04-11.04
Венгрия ҚР ұлттық құрама командасы
22
16 4 2 СДД, Дене Шын-у ж/е Спорт Мин-і , ОДО , МИ, БЖСМ
4 ӘКЭ
FINA WORLD SERIES Сәуір
16.04-18.04
Казань (Россия) ҚР ұлттық құрама командасы
22
16 4 2 Федерация Ресей
FINA
5 ӘКЭ
FINA WORLD SERIES Сәуір
23.04-25.04 Париж (Франция) ҚР ұлттық құрама командасы
22
16 4 2 Федерация Франция
FINA
6 ХТ
Сәуір
Венгрия
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Венгрия
7 ХТ
(13-15 ж / жастар)
Сәуір-мамыр
Швейцария
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Швейцария
8 ӘКЭ
FINA WORLD SERIES Маусым
4.06-6.06 Греция
ҚР ұлттық құрама командасы
22
16 4 2 Федерация
Греция
FINA
9 ХТ жас ерек – і Мамыр
Венгрия
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Венгрия
10 ХТ жас ерек – і, 13-15 ж 12 ж жастар) Мамыр
Швеция
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Швеция
11 ХТ жас ерек – і, 13-15 ж 12 ж жастар) Маусым
Израиль ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Израиля
12 ХТ
«Принцесса Волги»
13-15 ж 12 ж жастар) Мамыр-маусым
Россия
Самара
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Ресей
13 ӘК
FINA WORLD SERIES SUPER FINAL Маусым
11.06-13.06
Испания ҚР ұлттық құрама командасы 19
14 3 2 Федерация Испания
FINA
14 ХТ
13-15 ж 12 ж жастар) Маусым
Австрия ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Австрия
15 ХТ
13-15 ж 12 ж жастар) Маусым
Чехия
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Чехия
16 МТ
13-15 ж 12 ж жастар) Маусым
Хорватия

ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Хорватия
17 МТ
Жас ерекшеліктері Маусым
Венгрия
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Венгрия
18 ХТ
«C.O.M.E.N. CUP» Тамыз
4.08-8.08
Франция
ҚР ұлттық құрама командасы
19
14 3 2 Федерация
Греция
19 Жасөспірі, Жастар Әлем Чемпионаты Тамыз
21.08-29.08
Канада ҚР ұлттық құрама командасы
32
28 3 2 Федерация Канады
FINA
20 ХТ
Жас ерекшеліктері Қазан
Израиль ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Израиля
21 Азия Чемпионаты жас ерек-і Қазан
по назначению ҚР ұлттық құрама командасы 54 43 9 2 Федерация
Белгіленуі бойынша
22 Азия Чемпионаты Қараша
Филиппины ҚР ұлттық құрама командасы
19
14 3 2 Федерация
AASF
23 ХТ
Жас ерекшеліктері Қараша
Венгрия ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Венгрия
24 ХТ «Golden Autumn»
13-15 ж 12 ж жастар) Қараша
Белоруссия
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Белоруссия
25 ХТ
13-15 ж 12 ж жастар) Желтоқсан
Чехия
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Чехия
26 ХТ
«Русская матрёшка»
13-15 ж 12 ж жастар) Желтоқсан
Ресей
Чехов
ҚР ұлттық құрама командасы
19
14 3 2 Федерация Россия
27 ХТ (сениоры)
Желтоқсан
Украина
ҚР ұлттық құрама командасы
19
14 3 2 Федерация Украина
28 ХТ
Жас ерекшелік жастар) Желтоқсан
Словакия
ҚР ұлттық құрама командасы
30
24 4 2 Федерация Словакия

СПОРТТЫҚ ГИМНАСТИКА

Қалалық
1 Нұр-Сұлтан қаласының Біріншілігі Нұр-Сұлтан қаласы
Тағайындау бойынша №1 БЖМОРСМ 104 90 6 6
1дәрігер
1массажист №1 БЖМОРСМ
2 ҰОС арналған Нұр-Сұлтан қаласының Ашық Чемпионаты Нұр-Сұлтан қаласы
мамыр Өңірлердің құрама командалары 150 130 10 10 АДШСБ, БЖМОРСМ
3 АДД бойынша
№1 БЖМОРСМ біріншілігі Нұр-Сұлтан қаласы
Тағайындау бойынша
№1 БЖМОРСМ №1 БЖМОРСМ 80 80 №1 БЖМОРСМ
4 ҚР Тәуелсіздік күніне арналған қала Ашық Чемпионаты желтоқсан
Алматы қаласы ҚР өңірлері 12 6 4 2 судей АДШСБ, федерация
Республикалық
5 Қалпына келтіру ОЖЖ ақпан
Алматы қаласы Негізгі және жастар құрамы ұлттық командасы 6 5 1 ҚР ҰОК, ДШСК, АДШСБ, фед-циялар.
РОДО, БЖМОРСМ, СДД
6 Президент кубогі алдында ОЖЖ тағайындау бойынша ҚР Ұлттық командасы, құрама команда 14 12 2 1 дәрігер, 1массаж ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация
БЖМОРСМ, СДД
7 Төрешілердің Республикалық семинары тағайындау бойынша Өңірлердің жаттықтырушылары мен төрешілері шектеусіз 9 АДШСБ, БЖС, жергілікті федерациялар, СДД
8 Қостанай облысының ОЖГФ Ашық кубогі Қостанай
ақпан Шақыру бойынша шектеусіз 30 2 2 №1 БЖМОРСМ, СДД
9 ШҚО Чемпионаты наурыз
ШҚО Шақыру бойынша Шектеусіз 30 26 4 АДШСБ, БЖМ, жергілікті федерациялар, СДД
10 ҚГФ президентінің IX Ашық Кубогі 3-7 наурыз
Алматы қ. Ұлттық Командалар, өңірлік және ТМД елдерінің құрама командалары Шектеусіз 22 2 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, ҚГФ, қалалық фед-циялар
№1 БЖМОРСМ, СДД
11 Павлодар облысының
Ашық Чемпионаты наурыз
Павлодар Шақыру бойынша 20 20 2 1дәрігер №1 БЖМОРСМ, СДД
12 Қарағанды облысының
Ашық Чемпионаты Қарағанды
сәуір Шақыру бойынша 20 18 2 АДШСБ, БЖМ, жергілікті федерациялар және ҚГФ, СДД
13 Талдықорған Ашық Чемпионаты Талдықорған
наурыз Шақыру бойынша 20 18 2 №1 БЖМОРСМ, СДД
14 Алматы облысының
Ашық біріншілігі Талдықорған
сәуір-мамыр Шақыру бойынша 12 10 2 №1 БЖМОРСМ, СДД
15 АДД бойынша ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР Ұлттық Командалары құрама, командалар 14 12 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерациялар,
№1 БЖМОРСМ, СДД
16 АДД бойынша жастар құрамының ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР жастар құрамы 5 5 1 1вр. РОДО, ОРДО, АДШСБ, федерация
БЖМОРСМ, СДД
17 Семей қаласының біріншілігі сәуір
Семей Шақыру бойынша 30 26 4 БЖМОРСМ
АДШСБ, СДД
18 Жеке-командалық ҚРЧ алдында ОЖЖ Тағайындау бойынша Құрама команда 16 14 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация
№1 БЖМОРСМ, СДД
19 БЖМОРСМ, БЖСМ және клубтар арасында Жеке-командалық ҚР Чемпионаты
29.03–03.04
Алматы қ. Өңірлік құрама командалар және
ҚР Ұлттық ком. Өңірлік құрама командалар 20 16 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ федерация
№1 БЖМОРСМ, СДД
20 ҚР оқушылары мен колледж оқушыларының 10-шы Жазғы Спартакиадасы (Гимназиада) Тағайындау бойынша
Алматы Өңірлік құрама командалар және
ҚР Ұлттық ком. Өңірлік құрама командалар 15 12 ҚР БҒМ ННПЦ ФК, АДШСБ, федерация
ОРДО, СДД
№1 БЖМОРСМ
21 ШҚО Кубогі Мамыр
ШҚО Шақыру бойынша 30 26 4 АДШСБ, БЖМОРСМ, СДД
22 Жастар құрамының АДД бойынша ОЖЖ Тағайындау бойынша ҚР Жастар құрамының құрамасы 4 3 1 РОДО, АДШСБ, федерация, ОРДО
№1 БЖМОРСМ, СДД
23 Балаларды қорғау күніне арналған Қостанай облысының Ашық Чемпионаты Қостанай
маусым Шақыру бойынша 28 25 2 1 РОДО, ОРДО, АДШСБ, федерация, СДД
24 Алматы қаласының Чемпионаты Алматы
Тағайындау бойынша Шақыру бойынша 15 12 2 1 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация №1 БЖМОРСМ, СДД
25 Көпсайыстың жеке түрлерінен ҚР
Чемпионаты және ҚР Кубогі 28.06-03.07
Алматы қ. Өңірлік құрама командалар және
ҚР Ұлттық ком. Өңірлік құрама командалар 16 14 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация, СДД
26 ӘКК Тағайындау бойынша
(Түркия) Шақыру бойынша 3 2 1 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, федерация, СДД
27 КСРО ЕСЖ Байдинге арналған қала Ашық чемпионаты Тағайындау бойынша
г. Шымкент ҚР өңірлері 12 10 1 1 Өңірлік ДШСБ,федерация,
№1 БЖМОРСМ, СДД
29 ОЖЖ (қалпына келтіру) Маусым-шілде 12күн Ыстық көл қ. Алакөл құрама 20 17 3 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД
Федерация
№1 БЖМОРСМ
30 АДД бойынша ОЖЖ
Тағайындау бойынша
Құрама команда 14 12 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД
Федерация,
№1 БЖМОРСМ
31 Қалпына кетіру ОЖЖ Бурабай Қала құрамасы 28 24 4 1дәрігер.+
1 масс. ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД
федерация
№1 БЖМОРСМ
32 Алматы облысының
Ашық чемпионаты Талдықорған
қазан Шақыру бойынша 20 18 2 №1 БЖМОРСМ, СДД
33 Павлодар облысының
Ашық Чемпионаты қазан
Павлодар Шақыру бойынша 20 18 2 №1 БЖМОРСМ, СДД
34 ҚРЧ алдында ОЖЖ қыркүйек/қазан
Алматы қ. Құрама команда 18 16 2 1 дәрігер, 1массаж ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД
Федерация, №1 БЖМОРСМ
35 Қазақстан Республикасының Чемпионаты 20-25.09
Алматы қ. ҚР өңірлік командалары ҚР өңірлік командалары 100 40-45 жаттық-шы. 40-45төреші ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД
Федерация, №1 БЖМОРСМ
36 жастар арасындағы ҚРЧ алдында ОЖЖ Тағайындау бойынша Құрама команда 14 12 2 АДШСБ, ОРДО,
ОДО, №1 БЖМОРСМ, СДД
37 «Олимпийские надежды» Жастар ҚРЧ 1-6 қараша
Шымкент қ. ҚР өңірлік командалары 20 18 2 ҚР ҰОК, ДШСІК, АДШСБ, СДД
Федерация,
№1 БЖМОРСМ
38 Қостанай облысының ашық чемпионаты Костанай қ.
желтоқсан 28 24 3 1 БЖМОРСМ №1, СДД
халықаралық
1 Президент Кубогының алдындағы ОЖЖ Пенза қ. (ақпан Ресей) ҚР Ұлттық, құрама команда 12 10 1 1 дәрігер ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация, БЖМОРСМ, СДД
2 ХТ «AGF junior Trophy Artistic Gymnastics Тағайындау б-ша
Баку қ.
(Әзірбайжан) Шақыру бойынша 4 3 ОРДО, СДШІК, АДШСБ, федерация, СДД
3 Төрешілердің жаңа ОЦ-ға арналған халықаралық семинары Тағайындау б-ша Шақыру бойынша 6 — — АДШСБ,БЖМ, жергілікті федерациялар мен ҚГФ, СДД
4 ХТ «XXVI Elec Mat Olay Memorial» (women’s artistic gymnastics) Тағайындау б-ша
Будапешт қ. (Венгрия) Шақыру бойынша 3 2 1 ОРДО, СДШІК, АДШСБ, федерация, БЖМОРСМ, СДД
5 ХТ Украина Кубогі Тағайындау б-ша
Киев қ. (Украина) Шақыру бойынша 3 2 1 ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация
БЖМОРСМ №1, СДД
6 ОЖЖ Тағайындау б-ша Ресей Қала құрамасы 20 12 6 1массаж
1 дәрігер ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация,
ОРДО, БЖМОРСМ №1, СДД
7 Азиялық Гимнстрада Тағайындау б-ша Шақыру бойынша
3
2
1 АДШСБ, федерация, СДД
8 Р. Ихарулидзе жүлдесіне арналған Кубок Батуми ҚР құрамасы 3 2 1 ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация,
ЖСШМ, БЖМОРСМ №1, СДД
9 9-шы Азия Чемпионаты мамыр/маусым
(Қытай) Шақыру бойынша

3
2
1 ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация, СДД
10 16-шы жастар арасындағы Азия Чемпионаты
(тағайындау б-ша)
Шақыру бойынша
2
1
1 РОДО,ОРДО
АДШСБ, федерация, СДД
11 Жасөспірімдер арасындағы Азия Чемпионаты (тағайындау б-ша) Шақыру бойынша
2
1
1 РОДО,ОРДО,
АДШСБ, Федерация,
БЖМОРСМ №1, СДД
12 ОЖЖ Ресей
Шақыру бойынша ҚР Ұлттық командасы, қала құрамасы 14 12 2 1 дәрігер ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ БЖМОРСМ №1, СДД
Федерация, ОРДО
13 ХТ Мамыр
Маусым Тбилиси 4 3 1 АДШСБ, БЖМОРСМ №, СДД
14 ХТ «А.Дитятина Кубогі» Мамыр
Санкт-Петербург қ. Шақыру бойынша 4 3 1 СДШІК, АДШСБ, федерация, , СДД
РОДО, БЖМОРСМ №1
15 ОЖЖ Тағайындау б-ша Ресей (Ленинск-Кузнецк қ.) Құрама команда 14 12 2 ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, федерация, СДД
16 Балаларды қорғау күніне арналған ХТ Маусым, Ленинск-Кузнецкий қ. (Ресей) Шақыру бойынша 4 3 1 РОДО,ОРДО,АДШСБ, федерация,
БЖМОРСМ №1, СДД
17 ХТ «С.Байтова Кубогі» Тағайындау б-ша
Могилев қ. (Беларусь) Шақыру бойынша 3 2 1 СДШІК, АДШСБ, , СДД федерация, ОДО, ОРДО
18 Халықаралық турнир Өзбекстан
Тағайындау б-ша Шақыру бойынша 5 4 1 АДШСБ, федерация, СДД
19 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Ресей Құрама команда 14 12 2 ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, , СДД федерация
20 Халықаралық турнир Тағайындау б-ша
Грузия Шақыру бойынша 4 3 1 ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ, , СДД федерация,РОДО, БЖМОРСМ №1
21 «Дети Азии»
Тағайындау б-ша
Шақыру бойынша 2 1 1 РОДО, ОРДО, СДД АДШСБ,фед-я, БЖМОРСМ №1
22 ОЧ Подгорный жүлделерге арналған бүкілресейлік турнир Тағайындау б-ша
Ресей (Новосибирск)
Шақыру бойынша 3 2 1 АДШСБ, федерация, СДД
23 3-ші Жасөспірімдер АО 20-28 қараша (Қытай) Жас құрама 2 1 1 АДШСБ,ОРДО,ОДО, БЖМОРСМ №1, СДД
24 Л.Латынина ХТ Тағайындау б-ша Обнинск (Ресей) Шақыру бойынша 4 3 1 АДШСБ,федерация, СДД
25 Балтық және ТМД елдерінің ХТ Ресей (Пенза қ.) Шақыру бойынша 5 4 1 РОДО, СДД АДШСБ,федерация
26 Сібір Кубогі Ленинск-Кузнецкий қ. (Ресей) Шақыру бойынша 12 6 4 2 төреші РОДО, СДД АДШСБ,федерация
27 «Сурская осень» ХТ Тағайындау б-ша (Ресей) Шақыру бойынша 3 2 1 РОДО, СДД ОРДО,АДШСБ, федерация
28 XVIII Дүниежүзілік жазғы гимназиада Тағайындау б-ша Шақыру бойынша
22
5+5
5 4 төреші
1 дәрігер
1 массаж ҚР БҒМ ҰҒПО, СДД АДШСБ,федерация
29 ХТ алдыңдағы ОЖЖ Тағайындау б-ша (Ресей) Құрама команда 10 8 2 ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ,федерация
30 XXVIIIМТ « Олимпиада чемпионы М. Ворониннің Кубогы» Тағайындау б-ша (Ресей) Шақыру бойынша 18 10 5 2 төреші,
1 дәрігер ҚР ҰОК, СДШІК, АДШСБ,федерация , РОДО, СДД

СПОРТТЫҚ ҚҰЗҒА ӨРМЕЛЕУ

Қалалық
1 Қала Чемпионаты
Жылдамдық ж/е боулдер. Қала скалодром Ақпан Нур-Султан қала ком. 115 100 7 8 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД
2 Қала Біріншілігі жылдамдық/ бөгеттер
Қала скалодром Наурыз-сәуір Нур-Султан қала ком. 115 100 7 8 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД
3 Ашық Чемпионаты көпсайыс Қала скалодром Қыркүйек
Нур-Султан қала ком. 115 100 7 8 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД
4 Ашық Қала Кубогы Қала скалодром Қазан
Нур-Султан қала ком. 110 100 5 5 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД
Республикалық
1 ҚР Кубогы әйелдер/ерлер бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг Қарағанды Ақпан ҚР құрама ком 18 16 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
2 бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг ОЖЖ Алматы
Наурыз Нур-Султан қала ком ҚР ҰҚК 4 4 — — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
3 ҚР Кубогы әйелдер/ерлер бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг Шымкент
Наурыз ҚР аймақ құрама команд 15 13 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
4 Жастар-жасөспірімдер ҚР Кубогы (J, A, B, С,D)
(бөгеттер/жылдамдық/) Наурыз Шымкент ҚР аймақ құрама команд 23 20 2 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
5 ҚРЧ алд ОЖЖ Алматы
Сәуір-наурыз ҚР аймақ құрама команд 16 15 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
6 ҚРЧ (бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг/ көпсайыс) Алматы
сәуір
ҚР аймақ құрама команд 14 12 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
7 КЖҚРЧ алд ОЖЖ табиғи рельев Мамыр ШҚО ҚР аймақ құрама команд 14 13 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
8 Жастар-жасөспірімдер ҚРЧ табиғи рельев (бөгеттер/жылдамдық) Мамыр ШҚО ҚР аймақ құрама команд 15 13 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
9 КЖҚРЧ алд ОЖЖ Карағанды , мамыр ҚР аймақ құрама команд 15 14 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
10 ҚРЧ жасөспірмдер / қыздар С, D ((бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг/ көпсайыс Карағанды , мамыр ҚР аймақ құрама команд 14 12 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
11 КЖҚРЧ алд ОЖЖ Мамыр-маусым
Алматы ҚР аймақ құрама команд 15 14 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
12 Жастар ҚРЧ РК гр A, B, C (бөгеттер/жылдамдық/ боулдеринг/ көпсайыс Маусым Алматы ҚР аймақ құрама команд 12 10 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
13 ҚРЧ алд ОЖЖ табиғи рельев Маусым Бурабай ҚР аймақ құрама команд 20 18 2 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
14 ҚРЧ табиғи рельев ерлер/әйелдер Маусым
ақмола обл
Бурабай ҚР аймақ құрама команд 12 10 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
15 Жастар ҚРЧ (бөгеттер/жылдамдық Қыркүйек
Алматы ҚР аймақ құрама команд 15 13 1 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
16 Жастар ҚРК (бөгеттер/жылдамдық Қазан
Нур-Султан ҚР аймақ құрама команд — — — — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
17 Жастар ҚРК (бөгеттер/жылдамдық/ ерлер/әйелдер Қазан
Нур-Султан ҚР аймақ құрама команд — — — — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
18
жастар-жасөспрімдер ҚРК
бөгеттер/жылдамдық/ Қараша
Талдыкурган ҚР аймақ құрама команд 23 20 2 1 ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
19 Қайта қалпына келу ОЖЖ Желтоқсан Нур-Султан ҚР аймақ құрама команд 20 19 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
Халықаралық
1 Әлем Кубогы
боулдеринг/ жылдамдық Корея
мамыр ҚР аймақ құрама команд 3 3 — — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
2 Әлем Кубогы
Көпсайыс/ жылдамдық Австрия
маусым ҚР аймақ құрама команд 2 2 — — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
3 Жастар Әлем Чемпионаиты алд ОЖЖ Шілде-тамыз , белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 4 3 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
4 Жастар Әлем Чемпионаиты Тамыз,Ресей ҚР аймақ құрама команд 3 2 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
5 ӘЧ алд ОЖЖ Тамыз-қыркүйек белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 1 1 — — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
6 ӘЧ Қыркүйек, Ресей ҚР аймақ құрама команд 1 1 — — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
7 ЖАЧ алд ОЖЖ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 3 2 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
8 ЖАЧ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 3 2 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
9 АЧ алд ОЖЖ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 1 1 — — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
10 АЧ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 1 1 — — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
11 ЖАЧ алд ОЖЖ Алматы
белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 4 3 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
12 ЖАЧ белгіленуі бойынша ҚР аймақ құрама команд 3 2 1 — ҚӨжАФ.Нур-Султан,
СДД , ҰОК
СТЕНД АТУ
Спортинг-компакт жаттығуынан
1 АДД және ЖДД-нан ОЖЖ қаңтар
Шымкент,Алматы, Алматы обл.,
Туркестан обл.,Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 — СДД, Спорт комитет, ҚР ҰОК, ОДО, облыстық спорт басқармасы,
2 Спортингтан V Азия чемпионаты Қаңтар
Пхотхарам қ. (Таиланд) ҚР құрама командасы 15 15 — — СДД , Халықаралық федерация
3 Компакт-спортингтан VI Азия чемпионаты Қаңтар
Пхотхарам қ. (Таиланд) ҚР құрама командасы 15 15 — — СДД Халықаралық федерация
4 ҚР кубогінің 1-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ ақпан
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР обл. құрама командалары 46 40 6 — СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК, ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9БЖСМ
5 Шымкент қ. чемпионатының алдындағы ОЖЖ ақпан
Шымкент ҚР обл. құрама командалары 46 40 6 — облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ
6 ҚР кубогінің 1-ші кезеңі (Спортинг-компакт) 05.03-07.03
Шымкент қ. ҚР обл. құрама командасы 130 100 15 15 СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ
7 Шымкент қ. ашық чемпионаты (Спортинг-компакт) 05.03-07.03
Шымкент қ. ҚР обл. құрама командасы 130 100 15 15 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ
8 (Спортинг-компакт) Кипр ГРАН-ПРИ » ХЖ 30.03-02.04
Кипр ҚР құрама командасы 15 15 — — СДД Халықаралық Федерация
9 «спортингтан Кипр ГРАН-ПРИ» ХЖ 03.04-04.04
Кипр ҚР құрама командасы 15 15 — — СДД Халықаралық Федерация
10 «А.Асанов атындағы мылтық ату клубының ГРАН-ПРИ» алдындағы ОЖЖ Шымкент,Алматы, Алматы обл.,
Түркестан обл.,Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
11 «А.Асанов мылтық ату клубының ГРАН-ПРИ» (Спортинг-компакт) 09.04-11.04
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
12 (Спортинг-компакт) Литва ГРАН-ПРИ» ХЖ 23.04-25.04
Вильнюс қ.
(Литва) ҚР құрама командалары 15 15 — — СДД Халықаралық Федерация
13 (Спортинг-компакт) «Франция ГРАН-ПРИ» ХЖ 30.04-02.05
Франция ҚР құрама командалары 15 15 — — СДД Халықаралық Федерация
14 (Спортинг-компакт) Туркестан обл. кубогі Мамыр
Туркестан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 — СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ
15 Жастар, ересек жасөспірім және қыздар арасындағы ҚР чемпионатының алдындағы ОЖЖ Мамыр
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 — СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
16 Шымкент қ. ашық кубогінің алдындағы ОЖЖ мамыр
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 — СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ
17 (компакт-спортингтан) Жастар, ересек жасөспірім және қыздар арасындағы ҚР чемпионаты 21.05-23.05
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
18 Шымкент қ. ашық кубогі (Спортинг-компакт) 21.05-23.05
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ
19 «спортингтан Греция ГРАН-ПРИ» ХЖ 21.05-23.05
г.Псахна
(Греция) ҚР құрама командалары 15 15 — — СДД Халықаралық Федерациясы
20 ҚР кубогінің 2-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
21 А.Асановты еске алуға арналған ХЖ алдындағы ОЖЖ маусым
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ
22 (компакт-спортингтан) ҚР кубогінің 2-ші кезеңі 11.06-13.06
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
23 (компакт-спортингтан) А.Асановты еске алуға арналған ХЖ 11.06-13.06
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ
24 АДД және ЖДД -нан ОЖЖ маусым — тамыз
Шымкент,Алматы, Алматы обл.,
Туркестан обл.,Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 — СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
25 ҚР кубогінің 3-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ
мацсым-шілде
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
26 Нұр-Сұлтан қ. ашық чемпионатының алдындағы ОЖЖ маусым-шілде
Түркістан ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ
27 (Спортинг-компакт ) ҚР кубогінің 3-ші кезеңі 23.07-25.07
Туркестан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
28 (Спортинг-компакт)Нұр-Сұлтан қ. ашық чемпионаты 23.07-25.07
Туркестан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД облыстық спорт басқармасы, ҚСАФ
29 ҚР чемпионатының алдындағы ОЖЖ шілде
Нұр-Сұлтан
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
30 Алматы қ. чемпионатының алдындағы ОЖЖ шілде
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД СДД, ҚСАФ
31 Жастар арсындағы Алматы қ. ашық кубогі тамыз
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
32 (Спортинг-компакт) ҚР чемпионаты 17.09-19.09
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
33 (Спортинг-компакт) Алматы қ. ашық чемпионаты 17.09-19.09
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ
34 Открытый Кубок г.Алматы среди юниоров(Спортинг-компакт) 17.09-19.09
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ
35 Еске алуға арналған ХДСШ
Пономарев Алексей Валентиновичтың ашық турниры (Спортинг-компакт) 17.09-19.09
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ
36 ҚР кубогінің 4-ші кезеңі алдындағы ОЖЖ қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
37 КСРО СШ В.Почиваловты еске алуха арналған ХЖ алдындағы ОЖЖ қазан
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Региональные УФКС, КФСС РК, СДД
38 (Спортинг-компакт) ҚР кубогінің 4-ші кезеңі 22.10-24.10
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
39 В.Почиваловты еске алуға арналған XXX ХЖ (Спортинг-компакт) 22.10-24.10
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ
40 ҚР кубогінің алдындағы ОЖЖ қазан
Нұр-Сұлтан
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
41 «Золотой Фазан» атты ХЖ алдындағы ОЖЖ қазан
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
42 ҚР кубогі Финал (Спортинг-компакт) 19.11-21.11
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
43 «Золотой Фазан» атты ХЖ 19.11-21.11
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 СДД, ҚСАФ
44 Қалпына келу АДД және ЖДД ОЖЖ 01.12-18.12.
Шымкент,Алматы, Алматы обл.,
Туркестан обл., Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
СТЕНД АТУ
1 АДД және ЖДД-нан ОЖЖ Шымкент,Алматы, Алматы обл.,
Туркестан обл. Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
2 «H.H. The Amir of Kuwait 10th International Shooting Grand-prix» ХЖ Қаңтар-ақпан
Эль-Кувейт қ.(Кувейт) ҚР құрамы командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
3 «ISSF Grand Prix Shotgun» ХЖ 28.01-06.02
Рабат қ. (Марокко) ҚР құрамы командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
4 «Grand-prix of Cyprus» ХЖ 12.02-21.02
Ларнака қ.(Кипр) ҚР құрамы командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
5
ISSF Әлем кубогіңін алдындағы ОЖЖ
ақпан
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР құрамы командалары 32 25 7 — СДД, ҚСАФ
6 ISSF Әлем кубогі 26.02-08.03
Каир қ. (Египет) ҚР құрамы командалары 32 25 7 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
7 АДД нан ОЖЖ наурыз
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
8 ҚР кубогінің 1-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ ақпан-наурыз
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Комитет по спорту, НОК РК,ДРС,ЦОП, региональные УФКС, КФСС РК
9 Шымкент қ. ашық чемпионатының алдындағы ОЖЖ наурыз
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, облыстық спорт басқармасы, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
10 ҚР кубогінің I-ші кезеңі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 28.02-07.03
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
11 Шымкент қ. ашық чемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 28.02-07.03
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
12 «Qatar Open in Shotgun» ХЖ 08.03-18.03
Доха .қ (Катар) ҚР құрамы командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
13
ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ наурыз
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР құрамы командалары 32 25 7 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
14 ISSF Әлем кубогі 18.03-29.03
Нью-Дели (Индия) ҚР құрамы командалары 32 25 7 — СДД, ҚСАФ
15 «А.Асанов атындағы мылтық ату клубының ГРАН-ПРИ» алдындағы ОЖЖ Шымкент,Алматы, Алматы обл.,
Туркестан обл., Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
16 «А.Асанов атындағы мылтық ату клубының ГРАН-ПРИ» (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 04.04-11.04
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ
17 ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ сәуір
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР құрамы командалары 32 25 7 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, СДД, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
18 ISSF Әлем кубогі 16.04-27.04
Чангвон қ.
(Южная Корея) ҚР құрамы командалары 32 25 7 — СДД, ҚСАФ
19 Олимпиада сынақ жарыстары алдындағы ОЖЖ сәуір
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР құрамы командалары 32 25 7 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
20 Олимпиада Ойындары 26.04-02.05
Токио қ. (Япония) ҚР құрамы командалары 32 25 7 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
21 ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ сәуір-мамыр
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР құрамы командалары 32 25 7 — СДД, ҚСАФ
22 ISSF Әлем кубогі 05.05-16.05
Лонато қ. (Италия) ҚР құрамы командалары 32 25 7 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
23 Жастар, ересек жасөспірім және қыздар арасындағы ҚР чемпионатының алдындағы ОЖЖ мамыр
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 — СДД, ҚСАФ
24 Шымкент қ. ашық кубогінің алдындағы ОЖЖ мамыр
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
25 Туркестан обл. кубогі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) Мамыр
Туркестан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
26 Жастар, ересек жасөспірім және қыздар арасындағы ҚР чемпионаты(Скит, Трап, МИКС, ДТ) 16.05-23.05
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ
27 Шымкент қ. ашық кубогі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 16.05-23.05
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
28 АДД нан ОЖЖ мамыр
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
29 H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak халықаралық әйелдер чемпионаты мамыр
Алматы
Шымкент ҚР құрамы командалары 20 15 5 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, СДД, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
30 «Green Cup» қару-жарағын баптау және жарысқа қатысу ХЖ Тоди қ. (Италия) ҚР құрамы командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
31 АДД нан ОЖЖ мамыр
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
32 ҚР кубогінің 2-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ мамыр
Нұр-Сұлтан
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
33 КСРО-ға еңбек сіңірген спорт шебері А.Асановты еске алуға арналған ХЖ алдындағы ОЖЖ мамыр
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
34 ҚР кубогінің 2-ші кезеңі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 06.06-13.06
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ
35 КСРО-ға еңбек сіңірген спорт шебері А.Асановты еске алуға арналған ХЖ (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 06.06-13.06
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ
36 АДД-нан және ЖДД-нан ОЖЖ маусым — тамыз
Шымкент,Алматы, Алматы обл.,
Туркестан обл. Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
37 ISSF Әлем кубогіңің алдындағы ОЖЖ маусым
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР құрамы командалары 32 25 7 — Региональные УФКС, КФСС РК
38 Нұр-Сұлтан қаласы чемпионаты 17.06-20.06
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
38 ISSF Әлем кубогіңің 22.06-01.07
Баку қ. (Азербайджан) ҚР құрамы командалары 32 25 7 — СДД, ҚСАФ
39 Жастар арасындағы ISSF Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ маусым-шілде
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР құрамы командалары 25 20 5 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, СДД, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
40 Жастар арасындағы ISSF Әлем кубогі 03.07-11.07
Зуль қ. (Германия) ҚР құрамы командалары 25 20 5 — СДД, ҚСАФ
41 ҚР кубогінің 3-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ шілде
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
42 Нұр-Сұлтан қ. ашық чемпионатының алдындағы ОЖЖ шілде
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
43 ҚР кубогінің 3-ші кезеңі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.07-25.07
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 100 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
44 Нұр-Сұлтан қ. ашық чемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.07-25.07
Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130- 100 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, СДД, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
45 «Emir Cup Nations Grand Prix Shotgun» ХЖ Белгілеген уақытта Италия ҚР құрамы командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
46 АДД-нан ОЖЖ шілде
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
47 Жазғы XXXII жазғы Олимпиада Ойындарының алдындағы ОЖЖ шілде
Нұр-Сұлтан
Алматы ҚР құрамы командалары 8 4 4 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
48 Жазғы XXXII жазғы Олимпиада Ойындары 23.07-08.08.
Токио қ. (Япония) ҚР құрамы командалары 8 4 4 — СДД, ҚСАФ
49 H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak әйелдер арасындағы халықаралық чемпионаты Белгілеген уақытта ҚР құрамы командалары 20 15 5 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
50 ISSF жастар Әлем кубогінің алдындағы ОЖЖ тамыз
Нұр-Сұлтан
Алматы ҚР құрамы командалары 25 20 5 — СДД, ҚСАФ
51 ISSF жастар Әлем кубогі 26.08-06.09
Алматы қ. ҚР құрамы командалары 25 20 5 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
52 ҚР чемпионатының алдындағы ОЖЖ тамыз
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
53 Алматы қ. чемпионатының алдындағы ОЖЖ тамыз
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
54 Жастар арасындағы Алматы қ. ашық чемпионаты тамыз
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
55 ҚР чсемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 12.09-19.09
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
56 Алматы қ. ашық чемпионаты (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 12.09-19.09
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
57 Алматы қ. жастар арасындағы ашық кубогі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 12.09-19.09
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ
58 ХДСШ Пономарев Алексей
Валентиновичты еске алуға арналған ашық турнир (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 12.09-19.09
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
59 Жастар арасындағы ISSF Әлем кубогі қыркүйек ҚР құрамы командалары 25 20 5 — СДД, ҚСАФ
60 ISSF жастар арасындағы Әлем чемпионаты 25.09-10.10
Лас-Пальмас қ.
(Перу) ҚР құрамы командалары 25 20 5 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
61 H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak халықаралық әйелдер чемпионаты
Белгілеген уақытта
ҚР құрамы командалары 16 12 4 — СДД, ҚСАФ
62 АДД-нан ОЖЖ қазан
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
63 ҚР кубогінің 4-ші кезеңінің алдындағы ОЖЖ қазан
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
64 КСРО СШ В.Почиваловты еске алуға арналған XXX ХЖ алдындағы ОЖЖ қазан
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
65 ҚР кубогінің 4-ші кезеңі (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.10-26.10
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
66 КСРО СШ В.Почиваловты еске алуға арналған XXX ХЖ (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 18.10-26.10
Шымкент қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ
67 Азия чемпионаты алдындағы ОЖЖ қазан
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР құрамы командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
68 Азия чемпионаты қазан-қараша
Азия ҚР құрамы командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
69 ISSF Әлем кубогінің мәресі қазан-қараша ҚР құрамы командалары 4 3 1 — СДД, ҚСАФ
70 АДД-нан ОЖЖ қазан-қараша
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
71 ҚР кубогінің алдындағы ОЖЖ қазан-қараша
Нұр-Сұлтан
Шымкент ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — СДД, ҚСАФ
72 «Золотой Фазан» атты ХЖ алдындағы ОЖЖ қазан
Алматы ҚР облыстарының құрама командалары 46 40 6 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
73 ҚР кубогі Финал (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.11-21.11
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ
74 «Золотой Фазан» атты ХЖ (Скит, Трап, МИКС, ДТ) 14.11-21.11
Алматы обл. ҚР облыстарының құрама командалары 130-150 100-120 15 15 СДД, ҚСАФ
75 H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak халықаралық әйелдер чемпионаты қараша ҚР құрамы командалары 16 12 4 — Спорт комитет, ҚР ҰОК , ОДО, , №9 БЖСМ, СДД, ҚСАФ
76 Қалпына келу АДД және ЖДД ОЖЖ 01.12-18.12.
Шымкент,Алматы, Алматинская обл.,
Туркестанская обл. Нұр-Сұлтан қ. ҚР облыстарының құрама командалары 130 115 15 — СДД, ҚСАФ

СУҒА СЕКІРУ

1 АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 12 10 2 СДД, ҰОК,
ОДО,
ДШСК СММ ҚР
2 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 12 10 2 СДД, ҰОК,
ОДО,
ДШСК СММ ҚР
3 АДД бойынша ОЖЖ Ақпан-Наурыз
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3 ҰОК
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
4 ҚР Чемпионаты бойынша әр түрлі жас ерекшеліктер арасында
Ақпан-Наурыз Алматы ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1 ҰОК
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
5 АДД бойынша ОЖЖ Наурыз-Сәуір
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 10 7 3 ҰОК
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
6 Халықаралық жарыс Наурыз-Сәуір
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1 FINA,
AASF
7 АДД бойынша ОЖЖ Әлем Кубогы алдында Наурыз-Сәуір
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 7 5 2 ҰОК
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
8 Әлем Кубогы Сәуір
Япония ҚР облыстар құрама командасы 4 2 2 ҰОК
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
9 АДД бойынша ОЖЖ
Сәуір
Караганды
ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3 ҰОК
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
10 БЖСМ, БЖСМОР әр жас ерекшеліктері арасында ҚР Чемпионаты Сәуір-Мамыр
Караганды ҚР облыстар құрама командасы БЖСМ 24 20 3 1 ҰОК
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
11 АДД бойынша ОЖЖ Халықаралық жарыс алдында Сәуір-Мамыр Ахен (Германия) ҚР облыстар құрама командасы 12 10 2 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
12 Халықаралық жарыс жас ерекшеліктер арарысында Сәуір-Мамыр г. Ахен
(Германия) ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3 ҰОК, ОДО, Германия Федерациясы
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
13 Халықаралық жарыс жас ерекшеліктер арарысында Мамыр
(Ресей) ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1 FINA,
Ресей Федерациясы
14 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр-Маусым
(Белгіленуі бойынша)
ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
15 ХТ Мамыр-Маусым
(Белгіленуі бойынша)
ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР,

16 АДД бойынша ОЖЖ Гран-При алдында Мамыр-Маусым
(Белгіленуі бойынша)
ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
17 Гран При Мамыр-Маусым
(Сингапур) ҚР облыстар құрама командасы 7 4 2 1 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
18 Гран При Маусым
(Малайзия) ҚР облыстар құрама командасы 7 4 2 1 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
19 АДД бойынша ОЖЖ
Маусым
(Белгіленуі бойынша)
ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
20 5 жылдық ҚР Жастар спорттық ойындары
Маусым
(Белгіленуі бойынша)
ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
21 АДД бойынша ОЖЖ Маусым
(Белгіленуі бойынша)
ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
22 ҚР Чемпионаты әр жас ерекшеліктері арасында Маусым
Алматы ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
23 Халықаралық турнир Маусым-Шілде
Сингапур ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1 FINA,
AASF
24 АДД бойынша ОЖЖ Халықаралық турнир алдында Шілде

(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
FINA

25 Халықаралық турнир әр жас ерекшеліктері арасында Шілде

(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 13 10 2 1 FINA,
Фед-ция
Болария
ДШСК СММ ҚР
26 АДД бойынша ОЖЖ Шілде-Тамыз
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
FINA

27 XXXII жазғы Олимпиада ойындары Шілде-Тамыз
(Япония) ҚР облыстар құрама командасы 4 2 2 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
FINA

28 АДД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ Тамыз
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 15 12 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР

29 АДД бойынша ОЖЖ Азия Чемпионаты алдында әр жас ерекшеліктер арасында Тамыз-Қыркүйек
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 13 10 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР

30 Азия Чемпионаты әр жас ерекшеліктер арасында
Қыркүйек-Қазан
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 14 10 3 1 AASF
31 АДД бойынша ОЖЖ Қазан
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР

32 Ашық ҚР Чемпионаты әр жас ерекшеліктер арасында Қазан
(Белгіленуі бойынша) ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР

33 АДД бойынша ОЖЖ Халықаралық Турнир алдында әр жас ерекшеліктер арасында Қазан-Қараша
Аахен
(Германия) ҚР облыстар құрама командасы 15 12 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР

34 Халықаралық Турнир әр жас ерекшеліктер арасында Қазан-Қараша
Аахен
(Германия) ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
Фед-ция Германия

35 Халықаралық турнир алдында ОЖЖ «Водолей» Қазан-Қараша
Николаев
(Украина) ҚР облыстар құрама командасы 15 12 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
FINA
36 Халықаралық турнир «Водолей» Қазан-Қараша
Николаев
(Украина) ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
FINA
Фед-ция Германии

37 ҚР Кубогы алдында ОЖЖ әр жас ерекшеліктер арасында
Қараша
(Белгіленуі бойынша )
ҚР облыстар құрама командасы 23 20 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР
FINA
38 ҚР Кубогы жас ерекшеліктер арасында Қараша
(Белгіленуі бойынша ) ҚР облыстар құрама командасы 24 20 3 1 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР

39 Жасөспірімдер арасында Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ Қараша
(Белгіленуі бойынша ) ҚР облыстар құрама командасы 10 7 3 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР

40 Жасөспрімдер Әлем Чемпионаты Қараша-Желтоқсан
Украина ҚР облыстар құрама командасы 5 3 2 ҰОК, ОДО,
Аймақтық ДШСБ ДШСК СММ ҚР

41 Халықаралық жарыс Желтоқсан
(Белгіленуі бойынша ) ҚР облыстар құрама командасы 15 12 2 1 FINA,
AASF

ТАЕКВОНДО

Қалалық
1 Корея елшісінің ҚР Кубогі РТ
Ақпан Нұр-Сұлтан құрамы 64 60 4 Нұр-Сұлтан қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,
«Спорттық бұқаралық
іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ
2 Мұстафа Астана Кубогі РТ
Наурыз Нұр-Сұлтан құрамы 64 60 4 Нұр-Сұлтан қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,
«Спорттық бұқаралық
іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ
3 Балалар мен кадеттер арасында қала чемпионаты
Сәуір Нұр-Сұлтан құрамы 44 40 4 Нұр-Сұлтан қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,
«Спорттық бұқаралық
іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ
4 Жастар мен ересектер арасында қала чемпионаты
Қыркүйек Нұр-Сұлтан құрамы 44 40 4 Нұр-Сұлтан қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,
«Спорттық бұқаралық
іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ
5 Нұр-Сұлтан қ. Әкімі Кубогі РТ Қараша Нұр-Сұлтан құрамы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,
«Спорттық бұқаралық
іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ
6 Қала чемпионаты пумсэ Қазан Нұр-Сұлтан құрамы 14 10 2 Нұр-Сұлтан қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,
«Спорттық бұқаралық
іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ
7 Баларды қорғау күніне арналған, балалар, кадеттер, жастар арасында ашық чемпионаты, пумсэ қыркүйек Нұр-Сұлтан құрамы 64 60 4 Нұр-Сұлтан қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ,
«Спорттық бұқаралық
іс-шараларды өткізу дирекциясы» КММ, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекциясы» КММ
Республикалық ОЖЖ ж/е жарыстар
1 Республикалық турнир
Балалар кадеттер жастар және ересектер Ақпан,
Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
2 РТ алдындағы ОЖЖ Ақпан,
Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
3 Республикалық турнир
Б. Тулкиевті еске алуга арналған Наурыз, Тараз Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасың чемпионаты алдында ОЖЖ Наурыз-сәуір, Түркістан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5 Жастар арасындағы Қазақстан Республикасың чемпионаты Сәуір, Шымкент Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
6 РТ алдында ОЖЖ Ақпан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
7 Республикалық турнир
«Карасай батыр» Ақпан,
Алматы обл. Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

 

8 РТ алдында ОЖЖ Сәуір, Шымкент Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
9 Республикалық турнир
«Сүйінші батыр» Сәуір-мамыр Түркістан обл. Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
10 Қазақстан Республикасың кадеттер арасындағы чемпионаты алдында ОЖЖ Мамыр, Атырау,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
11 Қазақстан Республикасың кадеттер арасындағы чемпионаты Мамыр, Маңғыстау обл. Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
12 РТ алдындағы ОЖЖ Мамыр,
Нұр-Сұлтан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
13 Республикалық турнир «Champion» Балалар кадеттер жастар және ересектер Наурыз, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
14 РТ алдында ОЖЖ Сәуір, Түркістан, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
15 Республикалық турнир
«Б. Саттарханов» Сәуір, Түркістан Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
16 Балалар арасындағы
Қазақстан республикасының чемпионаты 6-7, 8-9 жас
10-11 жас алдында ОЖЖ Мамыр,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
17 Балалар арасындағы
Қазақстан республикасының чемпионаты 6-7, 8-9 жас
10-11 жас Маусым,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
18 РТ алдындағы ОЖЖ Маусым,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
19 Республикалық турнир
«Dream cup» Маусым-шілде, Тараз Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
20 Қазақстан Республикасының чемпионаты
/Балалар, кадеттер, жастар және ересектер БЖСМ, ОРМБЖСМ, ОРДО, ДБСМИ/ алдында ОЖЖ Шілде,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
21 Қазақстан Республикасының чемпионаты
/Балалар, кадеттер, жастар және ересектер БЖСМ, ОРМБЖСМ, ОРДО, ДБСМИ/ Тамыз,
Көкшетау Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
22 РТ алдында ОЖЖ Тамыз,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
23 Республикалық турнир
кубок Женис Қыркүйек, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
24 Қазақстан Республикасының Чемпионаты ересектер және әйелдер алдында ОЖЖ Қыркүйек, Алматы,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы

25 Қазақстан Республикасының Чемпионаты ересектер және әйелдер Қазан, Талдықорған Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
26 Қазақстан Республикасының Чемпионаты пумсэ (кадет, юниор, ересектер) алдында ОЖЖ Қыркүйек, Алматы,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
27 Қазақстан Республикасының Чемпионаты пумсэ (кадет, юниор, ересектер) Қазан, Талдықорған Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
28 РТ алдында ОЖЖ Қыркүйек-қазан,
Алматы,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
30 Республикалық турнир
«Райымбек батыр» Қазан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
31 Республикалық турнир
Тәуелсіздік күніне арналған Қараша,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
32 Мустафа Шымкент
Кубогі алдында ОЖЖ Қараша, Шымкент,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
33 Мустафа Шымкент
Кубогі желтоқсан, Шымкент Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
34 Республикалық төрешілер және жаттықтырушылар семинары Желтоқсан, Нұр-Сұлтан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 24 20 4 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
35 Сауықтыру ОЖЖ Желтоқсан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан Таеквондо Федерациясы
Халықаралық жарыс алдында ОЖЖ ж/е жарыстар
1 ХТ алдында ОЖЖ «Turkish Open G1» и «European Clubs Championships G1» Қаңтар-ақпан,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы», Таеквондо Федерациясы
2 ХТ «Turkish Open G1» и «European Clubs Championships G1» Ақпан,
Стамбул, Түркия Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
3 ХТ алдында ОЖЖ
«Fujairah open G1» Қаңтар-ақпан,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
4 Халықаралық Турнир «Fujairah open G1» Ақпан,
Фуджейро, БАӘ Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
5 Лицензиялық Турнир алдында ОЖЖ Қаңтар-ақпан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 6 5 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
6 Лицензиялық Турнир Ақпан, Иордания, Амман Нұр-Сұлтан құрамасы 2 1 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
7 ХТ алдында ОЖЖ
«U.S. Open G2» Ақпан-наурыз,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
8 Халықаралық Турнир
«U.S. Open G2» Наурыз, Лос-Анджелес, АҚШ Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
9 ХТ алдында ОЖЖ ХТ
«Egypt open G2» Наурыз, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
10 Халықаралық Жарыс
«Egypt open G2» Сәуір, Египет, Каир Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
11 Азия Чемпионаты /кадеттер/ алдында ОЖЖ Мамыр, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
12 Азия Чемпионаты /кадеттер/ Маусым, Тағайындау бойынша Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
13 Ерлер мен әйелдер арасындағы
Азия чемпионаты алдында ОЖЖ Наурыз, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
14 Ерлер мен Әйелдер арасындағы
Азия чемпионаты Сәуір, Иордания Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
15 Ерлер мен әйелдер арасындағы
Әлем чемпионаты алдында ОЖЖ Тамыз, Корея, Сеул Нұр-Сұлтан құрамасы 6 5 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
16 Ерлер мен Әйелдер арасындағы
Әлем чемпионаты Қыркүйек,
Қытай, Уси Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
17 ХТ алдында ОЖЖ
«German Open G1» Сәуір, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 6 5 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
18 Халықаралық Турнир «German Open G1» Сәуір-мамыр, Германия Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
19 ХТ алдында ОЖЖ
«Ukraine open G1» Наурыз,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
20 Халықаралық Турнир «Ukraine open G1» Сәуір, Украина, Харьков Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
21 Халқыаралық Турнир «Asian Taekwondo Clubs Championships G1» Сәуір-мамыр, Вьетнам Нұр-Сұлтан құрамасы 26 22 4 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
22 «WT President’s Cup — Asian region G2» алдында ОЖЖ Шілде, Алматы, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 13 12 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
23 Халықаралық Турнир «WT President’s Cup — Asian region G2» Тамыз, Корея, Китай Нұр-Сұлтан құрамасы 6 5 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
24 Олимпиада ойындары алдында ЖДД бойынша ОЖЖ Тағайындау бойынша,
Алматы АИБА, Корея, Сеул Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
25 Олимпиада ойындары алдында ТТД бойынша ОЖЖ Тағайындау бойынша, Алматы АИБА, Корея, Сеул Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
26 Олимпиада ойындары алдында ОЖЖ Тағайындау бойынша, Алматы АИБА, Корея, Сеул Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
27 Олимпиада ойындары Токио, Жапония Нұр-Сұлтан құрамасы 2 1 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
28 ХТ алдында ОЖЖ
«Grand-Prix G4» серия-1 қыркүйек, Алматы,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
29 ХТ «Grand-Prix G4»
серия-1 Қыркүйек-қазан, Мәскеу,
Ресей Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
30 «Grand-Prix G4» 2 бөлім ХТ алдында ОЖЖ Қараша, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
31 ХТ «Grand-Prix G4»
2 бөлім Желтоқсан, Англия Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
32 «World Cup Team Championships» алдында ОЖЖ Қараша,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
33 Халықаралық жарыс «World Cup Team Championships» Желтоқсан, Англия Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
34 ISF Gymnasiade алдында ОЖЖ Қыркүйек-қазан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
35 ISF Gymnasiade Қазан, Китай Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
36 Халықаралық Турнир алдында ОЖЖ
«Russia Open G1» Қыркүйек, Казань, Ресей Нұр-Сұлтан құрамасы 17 16 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
37 Халықаралық Турнир
«Russia Open G1» Қыркүйек, Ресей Нұр-Сұлтан құрамасы 8 7 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
38 ХТ алдында ОЖЖ Мамыр,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 17 16 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
39 Халықаралық Турнир
А. Чилманова Мамыр, Тараз Нұр-Сұлтан құрамасы 17 16 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
40 Халқыаралық Турнир
М. Калмаханов
Балалар ж/е кадеттер Мамыр, Қызылорда Нұр-Сұлтан құрамасы 20 19 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
41 ХТ алдында ОЖЖ
«Chuncheon Korea
Open G2» Шілде,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 17 16 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
42 ХТ «Chuncheon Korea
Open G2» Тамыз, Корея Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
43 Ересектер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ
Қараша, Өзбекстан, Ташкент Нұр-Сұлтан құрамасы 18 16 2 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
44 Әлем Чемпионаты қарулы күштер арасында алдында ОЖЖ Қараша, Алматы, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 16 15 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
45 Әлем Чемпионаты қарулы күштер арасында Желтоқсан,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 4 4 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
46 ХТ «Astana open G-1» Қараша-желтоқсан,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 18 18 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
47 Афган соғысы ардагерлерін еске алу ХТ Желтоқсан, Қарағанды Нұр-Сұлтан құрамасы 19 18 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
48 ХТ алдында ОЖЖ
«Serbia Open G1» Қазан, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 21 20 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
49 Халқыаралық Турнир
«Serbia Open G1» Қараша, Сербия Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
50 Халықаралық жаттықтырушы ж/е төреші семинарлары Қыркүйек-қазан, Ресей, Мәскеу Нұр-Сұлтан құрамасы 2 2 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
Жастар
51 ХТ «Turkish open» G-1 Ақпан, Стамбул, Түркия Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
52 ХТ Ресей таеквондо Одағы Президентінің Кубогі Наурыз, Черкесск, Ресей Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
53 ХТ «Korea open» G-2 Тамыз, Сеул, Корея Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
54 Жасөспірімдер арасында ҚРЧ алдында ОЖЖ Наурыз, Корея Нұр-Сұлтан құрамасы 10 9 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
55 АЧ алдында ЖДД , АДД бойынша ОЖЖ 1-кезең Наурыз, Алматы, Шымкент Нұр-Сұлтан құрамасы 9 8 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
56 АЧ алдында ЖДД , АДД бойынша ОЖЖ 2-кезең Сәуір, Алматы, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 9 8 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
57 «WT President’s Cup — Asian region G2» алдында ОЖЖ Шілде, Алматы, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
58 Халықаралық Турнир «WT President’s Cup — Asian region G2» Тамыз, Корея, Китай Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
59 Жасөспірімдер Азия Ойындары Қыркүйек, Китай Нұр-Сұлтан құрамасы 5 4 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
60 Өзбекстан құрамасымен біріккен ОЖЖ Қараша, Өзбекстан, Ташкент Нұр-Сұлтан құрамасы 10 9 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
Кадеттер
61 ХТ алдындағы ОЖЖ Ақпан, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 10 9 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
62 ХТ Turkish Open Ақпан, Түркия, Стамбул Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
63 ХТ«Fujairah open G1» Ақпан, Фуджейро, БАӘ Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
64 ХТ А.Чилманов Сәуір, Тараз Нұр-Сұлтан құрамасы 10 9 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
65 АЧ алдында ТТД ж/е АДД бойынша біріккен ОЖЖ
1 кезең Сәуір, Алматы Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
66 АЧ алд ТТД ж/е АДД бойынша біріккен ОЖЖ
2 кезең Мамыр, Өзбекстан, Ташкент Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
67 Азия Чемпионаты кадеттер арасында Маусым-шілде, Вьетнам Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
68 Кадеттер арасында Әлем Чемпионаты алдында ОЖЖ Шілде, Алматы,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан құрамасы 11 10 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
69 Кадеттер арасында Әлем Чемпионаты Тамыз, София, Болгария Нұр-Сұлтан құрамасы 3 2 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
70 ХТ «Корея опен»
Тамыз, Корея, Сеул Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы
71 2nd Asian Open Taekwondo Championships Тамыз, Корея, Китай Нұр-Сұлтан құрамасы 4 3 1 «Спортты олимпиадалық түрлері бойынша дамыту дирекцисы» Таеквондо Федерациясы

ҮСТЕЛ ТЕННИСІ

1 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты 2-3 қаңтар
Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
2 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 30-31қаңтар
Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
3 2006 жылы туылған және одан кіші жас спортшылар арасында Нұр-Сұлтан чемпионаты 20-21 ақпан Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
4 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 27-28 ақпан Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
5 2003 жылы туылған және одан кіші жас спортшылар арасында Нұр-Сұлтан чемпионаты 13-14 наурыз Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
6 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 27-28 наурыз Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
7 Дүниежүзілік үстел теннисі күніне арналған турнир 4 сәуір Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
8 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 24-25 сәуір Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
9 2010 жылы туылған және одан кіші жас спортшылар арасында Нұр-Сұлтан чемпионаты 8-9 мамыр Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
10 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 29-30 мамыр Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
11 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 19-20 маусым Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
12 Үстел теннисінің фестивалі 25-27 маусым Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
13 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 31 шілде Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
14 Нұр-Сұлтан қаласының жастар чемпионаты 7-8 тамыз Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
15 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 28-29 тамыз Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
16 2008 жылы туылған және одан кіші жас спортшылар арасында Нұр-Сұлтан чемпионаты 4-5 қыркүйек Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
17
Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 25-26 қыркүйек Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
18 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 30-31 қазан Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
19 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 27-28 қараша Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
20 Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі (Лиги) 25-26 желтоқсан Нұр-Сұлтан қ.
Алау мұз сарайы,
Аспан спорт кешені,
16 мектеп — — — 10 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
Республикалық
1 Қазақстан Республикасы Ұлттық құрамасының негізгі құрамына іріктеу турнирі 7-10 қаңтар Қарағанды қ. 4+4 3 1 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
2 Республикалық іріктеу турнирі «Hopes Week» среди кадетов Белгілеу бойынша Белгілеу бойынша 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
3 Қазақстан Республикасының Чемпионаты 11-17 қаңтар Қарағанды қ. 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
4 «Акпан Батырды» еске алуға арналған Халықаралық турнир 11-14 наурыз Шымкент қ. 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
5 «Наурыз» Халықаралық турнир 17-20 наурыз Павлодар қ. 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
6 Техника тактикалық даындық бойынша ОЖЖ 15-21 наурыз Нұр-Сұлтан қ. 16 14 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
7 2006 жылы туылған және одан кіші жас спортшылар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты 22-28 наурыз Алматы қ. 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
8 Дүниежүзілік үстел теннисі күніне арналған турнир Сәуір Қарағанды қ. 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
9 Техника тактикалық даындық бойынша ОЖЖ 5-11 сәуір Нұр-Сұлтан қ. 16 14 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
10 2003жылы туылған және одан кіші жас спортшылар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты 12-18 сәуір Орал қ. 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
11 Қазақстан Республикасының ең мықты спортшылары( ұлдар мен қыздар арасында турнир 1-4 мамыр
Алматы қ. 4 3 1 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
12 «Шаңыраққа жол» халықаралық жастар турнирі 5-8 мамыр Алматы қ. 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
13 Техника тактикалық даындық бойынша ОЖЖ 26 мамыр-6 маусым Нұр-Сұлтан қ. 16 14 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
14 2010 жылы туылған және одан кіші жас спортшылар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты 7-13 маусым Алматы қ. 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
15 2020-2021 жж. мезгілдік Қазақстан Республикасының ашық командалық чемпионаты (Супер лига) 17-20 маусым Қарағанды қ. 5 4 1 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
16 2020-2021 жж. мезгілдік Қазақстан Республикасының ашық командалық чемпионаты жоғары лига 17-20 маусым Қарағанды қ. 5 4 1 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
17 Халықаралық турнир
«Burabay open » Шілде-Тамыз Алматы обл. 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
18 2020-2021 жж. мезгілдік Қазақстан Республикасының ашық командалық чемпионаты жоғары лига 12-15 тамыз Алматы қ. 5 4 1 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
19 2020-2021 жж. мезгілдік Қазақстан Республикасының ашық командалық чемпионаты (Супер лига) 19-22 тамыз Павлодар қ. 5 4 1 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
20 Халықаралық турнир
«Южная столица» 26-29 тамыз Алматы қ. 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
21 Техника тактикалық даындық бойынша ОЖЖ Қыркүйек-Қазан Алматы қ. 16 14 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
22 Қазақстан Республикасының жастар чемпионаты (Қазақстан Республикасының Жастар ойындарының бағдарламасы бойынша Қазан Қарағанды қ. 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
23 Техника тактикалық даындық бойынша ОЖЖ Қазан Щучинск қ. 16 14 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
24 2008 жылы туылған және одан кіші жас спортшылар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты 4-10 қазан Түркістан қ. 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
25 Қазақстан Республикасының Кубогы 14-17 қазан
Алматы қ. 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
26 «Алтын күз» Жасөспірімдер халықаралық турнирі 28 қазан-3 қараша Алматы қ. 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
27 «Kazakhstan Open» Халықаралық турнирі Қазан Белгілеу бойынша 10 8 2 2 Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
28 «Hopes week 2021» кадеттер арасында Республикалық іріктеу турнирі Қазан Алматы қ. 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
29 ТОП-12 Қазақстан Республикасының ең мықты спортшыларының турнирі Қараша Алматы қ. 4 3 1 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
30 2020-2021 жж. мезгілдік Қазақстан Республикасының ашық командалық чемпионаты.Жоғары лига Желтоқсан Шымкент қ. 5 4 1 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
31 2020-2021 жж. мезгілдік Қазақстан Республикасының ашық командалық чемпионаты.Супер лига Желтоқсан Шымкент қ. 5 4 1 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
Халықаралық
1 Халықаралық турнир турнир WTT Contender tournament Наурыз Азия 5 3 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
2 Халықаралық турнир
WTT Star Contender tournament Мамыр Еуропа 5 3 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
3 Халықаралық турнир
WTT Қыркүйек Еуропа 5 3 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
4 Халықаралық турнир WTT Желтоқсан
Еуропа 5 3 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
5 XX Халықаралық Ыстықкөл спорт ойындары Тамыз қыркүйек Қырғызтан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
ОЖЖ
1 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
2 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Ақпан
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
3 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Наурыз
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
4 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Сәуір
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
5 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Мамыр
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
6 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
7 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
8 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Тамыз
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
9 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
10 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Қазан
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
11 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Қараша
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы
12 ТТД,АДД, ЖДД бойынша ОЖЖ Желтоқсан
Еуропа/ Азия/ Ресей/ Қазақстан 10 8 2 — Спортты дамыту дирекциясы ДШ ж/е СБ Қалалық Үстел теннис федерациясы

ТЕННИС

1
Республикалық «Мемориал Вельца»
Almaty Masters 12&Under «Мемориал Вельца» (G1)
11–17 қаңтар
января
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
2
Халықаралық
ATF Junior 14&Under
Aktobe(G2)
18 – 24 қаңтар января
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 29 24 5 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
3
Халықаралық
ATF Junior 14&Under
Aktobe(G2)
25 – 31 қаңтар января
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 20 16 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
4
Республикалық
Karaganda Masters 10&Under(G3)

1– 6 ақпан
февраля
Караганда ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
5
Халықаралық
M15 Nur-Sultan (Daulet)
1 – 6 ақпан
февраля
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
6 Халықаралық
J5 Islamabad 1 – 6 ақпан
февраля
Пәкістан
ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
7
Халықаралық
W15 Shymkent
1 – 7 ақпан
февраля
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 8 6 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
8
Халықаралық
M15 Nur-Sultan (Daulet)
8 –14 ақпан
февраля
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК

7

6

1

— СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
9
Халықаралық
W15 Shymkent
8-14 ақпан
февраля
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
10 Халықаралық
J5 Islamabad 8-14 ақпан
Февраля
Пәкістан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
11
Халықаралық
Kostanay Gold
14&Under(G3)
8-14 ақпан
февраля
Қостанай ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 15 12 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
12
Халықаралық
J4 Karaganda
15-21 ақпан
февраля
Қарағанды
ҚР құрама командалары
Сборная команда РК 18 14 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
13
Республикалық
Kokshetau Masters
12&under (G2)
15-21 ақпан
февраля
Көкшетау ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 19 16 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
14
Халықаралық
J3 Almaty (ACE)
22-28 ақпан
февраля
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан

15 Халықаралық
J3 Karaganda 22-28 ақпан
февраля
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 13 9 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
16
Халықаралық
Winter Championship
Nur-Sultan GA
1-7 наурыз
марта
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 23 17 6 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
17
Республикалық
Almaty Masters 10&Under (G3)
8 – 14 наурыз марта
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
18 Халықаралық
Tarpishchev Cup TE 8 – 14 наурыз марта
Ресей ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 14 12 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
19
Республикалық
Karaganda Masters
12&Under (G2)

15-21 наурыз марта
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК

15

12

3

— СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
20 Халықаралық
J4 ADAZI 15-21 наурыз марта
Латвия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 3 2 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
21 Халықаралық
J5 COLOMERIES 15-21 наурыз марта
Франция ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 3 2 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
22 Халықаралық
Penza Cup 15-21 наурыз марта
Ресей

ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 14 12 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
23
Халықаралық
J2 Tashkent
15-21 наурыз марта
Өзбекстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
24 Теннистен «Қызыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Красный мяч»
20-21 наурыз марта
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
25
Халықаралық
J3 Namangan
22-28 наурыз марта
Өзбекстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
26 Теннистен «Қызғылт сары доп» турнирі
Турнир по теннису «Оранжевый мяч»
27-28 наурыз марта
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
27 14 жасқа дейінгі ҚРЧ
Aktobe Gold
14&Under (ЧРК до 14 лет) (G1) 22- 28 наурыз марта
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 37 30 7 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
28
Халықаралық
Junior Championship 18U Almaty GA
29 наурыз марта – 4 сәуір апреля
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 20 15 5 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
29 Теннистен «Жасыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Зеленый мяч»
3-4 сәуір апреля
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
30
Халықаралық
M15 Shymkent
5 – 11 сәуір апреля
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 18 14 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
31
Халықаралық
M15 Shymkent
12-18 сәуір
апреля
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК
16
12
4

— СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
32
Халықаралық
ZABA CUP TE 14&under 12-18 сәуір
апреля
Хорватия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 14 12 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
33
Республикалық
Shymkent Masters 10&Under (G3)
12-18 сәуір
апреля
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
34
Халықаралық
J2 ISTRES
12-18 сәуір
апреля
Франция ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 3 2 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
35
Халықаралық
ITF J3 ISTANBUL
KOZA WOS CUP I

12-18 сәуір
апреля
Түркия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
36 Халықаралық
J1 Plovdiv 12-18 сәуір
апреля
Болгария ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
37
Халықаралық
ITF J3 ISTANBUL
KOZA WOS CUP II

19-24 сәуір
апреля
Түркия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
38 Халықаралық
J2 Haskovo 19-24 сәуір
апреля
Болгария ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
39 Халықаралық
Salona CUP 19-24 сәуір
апреля
Хорватия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 14 12 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
40 Халықаралық
J1 BEAULIEU-SURMER 19-24 сәуір
aпреля
Франция
ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 32 2 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
41
Халықаралық
ATF Junior
Shymkent GA (3)
19-24 сәуір
апреля
Шымкент
ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 28 23 5 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
42
Республикалық
Ust-Kamenogorsk Masters
12&Under (G2)
19-24 сәуір
апреля
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 15 12 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
43
Халықаралық
ATF Junior 14U
Almaty, TCSKA G2
26 сәуір апреля – 2 мамыр мая
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 32 26 6 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
44 Халықаралық
14&U TennisEurope Tournament Devoted to Memory of Haydar Aliyev ТЕ 26 сәуір апреля – 2 мамыр мая
Әзірбайжан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 14 12 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
45
Халықаралық
Вакu Azerbaijan

26 -30сәуір
апреля
Әзірбайжан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 2 1 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
46
Республикалық
Karaganda Masters
12&Under (G2)
26 сәуір апреля – 2 мамыр мая
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 15 12 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
47
Халықаралық
Almaty Gold Pro Series (G1) (TSCKA)
26 сәуір апреля – 2 мамыр мая
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 15 11 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
48 Халықаралық
J4 ISTANBUL
ENKA ITF JUNIOR 3-9мамыр
мая
Түркия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
49 Халықаралық
J5 Tajikstan 3- 9мамыр
мая
Тәжікстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
50 Халықаралық
J4 ISTANBUL
NAZMI BARI CUP 10-16 мамыр мая
Түркия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
51 Теннистен «Қызыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Красный мяч»
10-16 мамыр мая
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
52
Республикалық
Реснянской А естелігіне
Shymkent Masters 12&Under (G1), Памяти А. Ресняской
10 – 16 мамыр мая
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 17 14 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
53
Республикалық
Реснянской А естелігіне
Shymkent Gold 16&Under (G1), Памяти А. Ресняской
10 – 16 мамыр мая
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 16 12 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
54 Халықаралық
J5 Tajikstan 10 – 16 мамыр мая
Тәжікстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
55 Теннистен «Қызғылт сары доп» турнирі
Турнир по теннису «Оранжевый мяч»
15 – 16 мамыр мая
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
56
Халықаралық
TE 12Under TBC?
17 – 23 мамыр мая
ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
57 Халықаралық
J3 Talin 17 – 23 мамыр мая
Истония ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
58
Халықаралық
Almaty Gold
14&Under (G1)
17 – 23 мамыр мая
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 20 16 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
59 Халықаралық
J5 Kyrgystan 17 – 23 мамыр мая
Қырғыстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
60 Халықаралық
J5 TBILISI
ITF MZIURI CUP 2021 17 – 23 мамыр мая
Грузия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 – 10 қазан октября 4 – 10 қазан октября 4 – 10 қазан октября — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
61 Теннистен «Жасыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Зеленый мяч»
22– 23 мамыр мая
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
62
Халықаралық
M15 Shymkent
24 – 30 мамыр мая
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 15 12 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
63
Халықаралық
TE 12Under TBC?
24 – 30 мамыр мая ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
64
Республикалық
Nur-Sultan Masters 10&Under G3 (Daulet)
24 – 30 мамыр мая
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
65
Халықаралық
TE ATC (Adana tennis Cup) 24 – 30 мамыр мая
Түркия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 3 2 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
66
Халықаралық
J1 Charleroi-Marcinelle
24 – 30 мамыр мая
Белгия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
67
Халықаралық
J4 TBILISI
ITF TBILISI CUP 2021
24 – 30 мамыр мая
Грузия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
Халықаралық
J4 Kyrgystan 24 – 30 мамыр мая
Қырғыстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
68
Халықаралық
M15 Shymkent
31 мамыр мая – 6 маусым июня
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 5 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
69
Халықаралық
W15 Shymkent
31 мамыр мая – 6 маусым июня
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
70
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G1) (Daulet)
31 мамыр мая – 6 маусым июня
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
71 Теннистен «Жасыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Зеленый мяч»
5-6 маусым июня
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
72
Халықаралық
ATP Almaty
Challenger 80 (Gorky)
7 – 13 маусым июня
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК — — — — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
73
Халықаралық
Nur-Sultan Gold
14&Under (G1) (Daulet)
7 – 13 маусым июня
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК
20
16

4

— СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
74 12 жасқа дейінгі ТЦ Smash жүлдесіне арналған Республикалық турнир Республиканский турнир до 12 лет «На призы ТЦ Smash» (G1)
7 – 13 маусым июня
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 15 12 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
75
Халықаралық
ATP Shymkent
Challenger 80
14 – 20 маусым июня
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК — — — — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
76
Халықаралық
J3 Almaty (TSCKA)
14 – 20 маусым июня
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 17 13 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
77
Республикалық
Kokshetau Masters
12&Under (G2)
14 – 20 маусым июня
Көкшетау ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 19 16 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
78 12 жасқа дейінгі ТЦ Smash жүлдесіне арналған Республикалық турнир Республиканский турнир до 14 лет «На призы ТЦ Smash» (G1)
14 -20 маусым июня
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
79
Халықаралық
J3 Shymkent
21 – 27 маусым июня
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 17 13 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
80
Халықаралық
Karaganda Gold
14&Under (G2)
21 – 27 маусым июня
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 23 18 5 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
81
Халықаралық
M15 Ust-Kamenogorsk
8 маусым июня – 4 шілде июля
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
82 14 жасқа дейінгі Қазақстан Кубогі
Кубок Казахстана до 14 лет Алматы ТВС ЦСКА
28 маусым июня – 4 шілде июля
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 18 14 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
83
Халықаралық
M15 Nur-Sultan
5 – 11 шілде
июля
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
84
Халықаралық
ITF Junior, Alex Metreveli Cup 2021, J5
5 – 11 шілде
июля
Грузия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 3 2 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
85
Халықаралық
J3 IRPIN
KARPENKO MEMORIAL
5-11 шілде
июля
Израил ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
86
Халықаралық
J5 TELAVI
ITF TELAVI CUP 2021
5-11 шілде
июля
Израил ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
87
10 жасқа дейін ҚРЧ
Almaty Masters
10&under (ЧРК до 10 лет) (G3)
5 – 11 шілде
июля
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
88
Халықаралық
President’s Cup ATP
Nur-Sultan Challenger 80
12 – 18 шілде июля
Нұр-Сұлтан
ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК — — — — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
89
Халықаралық
ITF W60 Nur-Sultan
12 – 18 шілде июля
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 3 2 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
90
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&under President`s Cup (G1)
12 – 18 шілде июля
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
91 Халықаралық
J3 LVIV
LION CUP 12 – 18 шілде июля
Израил ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
93 Халықаралық
ITF ALEX METREVELI CUP J5 12 – 18 шілде июля
Грузия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
94
Халықаралық
Aktobe Gold
14&Under (G2)
19 – 25 шілде июля
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 20 16 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
95
Халықаралық
J5 ANDIJAN
ABDIJAN ITF JUNIOR
19 – 25 шілде июля
Узбекстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
96 12 жасқа дейінгі Қазақстан Кубогі
Кубок Казахстана до 12 лет
Нур-Султан
26 шілде июля –
1 тамыз августа
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 20 16 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
97 Халықаралық
J5 TASHKENT
TASHKENT ITF JUNIORS 26 шілде июля –
1 тамыз августа
Өзбекстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
98
Халықаралық
Summer Championship
Shymkent (G3) (MD32/032)
2 – 8 тамыз августа
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
99
Халықаралық
J3 TASHKENT
NBU CUP
2 – 8 тамыз августа
Өзбекстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
100
Халықаралық
TE 14Under Karaganda
9 – 15 тамыз августа
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 25 22 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
101
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G3) (Daulet)
9 – 15 тамыз августа
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
102
Халықаралық
J5 BISHKEK
BISHKEK SUNRISE OPEN 2
17-22 тамыз августа
Қырғызстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
103
Халықаралық
J3 KYIV REGION MTA CUP
17-22 тамыз августа
Қырғызстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
104
Халықаралық
W25 Almaty (Gorky)
24 – 29 тамыз августа
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
105
Халықаралық
J1 PANCEVO
23 – 28 тамыз августа
Сербия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
106
Халықаралық
J4 BISHKEK SUNRISE OPEN 2
23 – 28 тамыз августа
Қырғызстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
107 Халықаралық
J4 RIGA
RIGA OPEN-INSPIRED BY TENNIS 23 – 29 тамыз августа
Латвия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
108
Халықаралық
Almaty Gold 16&Under
Babolat Open (G1) (TSCKA)
30 тамыз августа – 5 қыркүйек сентября
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 23 18 5 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
109 Халықаралық
Pirogovskiy Cup TE 14& 30 тамыз августа – 5 қыркүйек сентября
Ресей ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 14 12 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан

110
Халықаралық
J2 NOVI SAD
30 тамыз августа – 5 қыркүйек сентября
Сербия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 3 2 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
111
Халықаралық
M15 Shymkent
6 – 12 қыркүйек сентября
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
112 Халықаралық
Balashikha Open TE 14& 6 – 12 қыркүйек сентября
Ресей ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 14 12 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
113
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G2) (Daulet)
6 – 12 қыркүйек сентября
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
114 Халықаралық
J5 Zlatibor 6 – 12 қыркүйек сентября
Сербия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
115
Халықаралық
M15 Shymkent
1 –19 қыркүйек сентября
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 6 6 — — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
116
Халықаралық
W15 Shymkent
13–19 қыркүйек сентября
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
117
Халықаралық
J3 FERGANA
FERGANA CUP
13–19 қыркүйек сентября
Өзбекстан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
118
Республикалық
Shymkent Masters
10&Under (G3)
13 –19 қыркүйек сентября
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
119
Халықаралық
M15 Almaty (ACE)
20–26 қыркүйек сентября
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
120
Халықаралық
ATF Junior 14U
Aktobe (G2)
20–26 қыркүйек сентября
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 27 22 5 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
121
Халықаралық
ATP Shymkent
Challenger 80
27 қыркүйек сентября –
3 қазан октября
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК —— — — — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
122 Халықаралық
J5 Aizkraukle 27 қыркүйек сентября –
3 қазан октября
Латвия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 111111111 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
123
Халықаралық
Aktobe Gold 16&Under
27 қыркүйек сентября –
3 қазан октября
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 33333738357836 2 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
124
Халықаралық
Shymkent Gold
14&Under (G2)
27 қыркүйек сентября – 3 қазан октября
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК

22

18

4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
125
Халықаралық
J5 Aktobe (ACE)
4 – 10 қазан октября
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 18 14 4 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
126
Республикалық
Kyzylorda Masters
12&Under (G2)
4 – 10 қазан октября
Кызылорда ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 16 14 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
127 Халықаралық
J5 Jelgava 4 – 10 қазан октября
Латвия ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
128
Халықаралық
J2 Shymkent
11 – 17 қазан октября
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 15 12 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
129 12 жақа дейінгі ҚРЧ
Shymkent Masters
12&Under (G1) ЧРК до 12 лет
11 – 17 қазан октября
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 20 16
4
— СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
130
Халықаралық
Aktobe Gold
16&under (G1)
11 – 17 қазан октября
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 16 14 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
131
Халықаралық
M15 Nur-Sultan
18 – 24 қазан октября
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
132
Халықаралық
W15 Karaganda
18 – 24 қазан октября
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 16 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
133 Colored Balls «10 жасқа дейінгі теннис» бойынша ҚРЧ
Чемпионат РК по программе «Теннис до 10» Colored Balls
18 – 24 қазан октября
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
134
Халықаралық
Aktobe Gold
Pro Series (G1)
18 – 24 қазан октября
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
135
Халықаралық
M15 Nur-Sultan
25 – 31 қазан октября
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
136
Халықаралық
W15 Karaganda
25 – 31 қазан октября
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
137 12 жасқа дейінгі ТЦ Smash жүлдесіне арналған Республикалық турнир Республиканский турнир до 12 лет «На призы ТЦ Smash» г. Усть-Каменогорск
25 – 31 қазан октября
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
138
Халықаралық
ATF Junior 14U
Kazzinc Open (G1)
1 – 7 қараша ноября
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 29 24 5 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
139
Республикалық
Almaty Masters
10&Under (G3) (ACE)
1 – 7 қараша ноября
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
140
Халықаралық
J3 Ust-Kamenogorsk
8 – 14 қараша ноября
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 15 12 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
141
Халықаралық
Atyrau Gold 14&Under (G2)
8 – 14 қараша ноября
Атырау ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 21 18 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
142
Халықаралық
J5 Nur-Sultan new TBC
15 – 21 қараша ноября
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 15 12 3 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
143
Республикалық
Aktobe Masters
12&Under (G1)
15 – 21 қараша ноября
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 18 16 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
144
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G1)
22 – 28 қараша ноября
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
145
Республикалық
Karaganda Masters
10&Under (G3)
29 қараша ноября – 5 желтоқсан декабря Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
146
Халықаралық
Almaty Gold
14&under (G1)
13 –19 желтоқсан декабря
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 29 24 5 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан
147
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G1)
20 –26 желтоқсан декабря
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу дирекциясы» КМҚ
ДРС, КГУ «Дирекция по проведению спортивно-массовых мероприятий» акимата города Нур-Султан

Ересектер, жасөспірімдер, жастар

1
Республикалық «Мемориал Вельца»
Almaty Masters 12&Under «Мемориал Вельца» (G1)
11–17 қаңтар
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК — — — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

2
Халықаралық
ATF Junior 14&Under
Aktobe(G2)
18 – 24 қаңтар
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

3
Халықаралық
ATF Junior 14&Under
Aktobe(G2)
25 – 31 қаңтар
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

4
Республикалық
Karaganda Masters 10&Under(G3)

1– 7 ақпан
Караганда ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

5
Халықаралық
M15 Nur-Sultan (Daulet)
1 – 7 ақпан
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

6
Халықаралық
W15 Shymkent
1 – 7 ақпан

Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

7
Халықаралық
M15 Nur-Sultan (Daulet)
8 –14 ақпан
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК

7

6

1

— СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

8
Халықаралық
W15 Shymkent
8-14 ақпан

Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

9
Халықаралық
Kostanay Gold
14&Under(G3)
8-14 ақпан
Қостанай ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

10
Халықаралық
J4 Karaganda
15-21 ақпан
Қарағанды ҚР құрама командалары
Сборная команда РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

11
Республикалық
Kokshetau Masters
12&under (G2)
15-21 ақпан

Көкшетау ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

12
Халықаралық
J3 Almaty (ACE)
22-28 ақпан
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

13
Халықаралық
Winter Championship
Nur-Sultan GA
1-7 наурыз
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

14
Республикалық
Almaty Masters 10&Under (G3)
8 – 14 наурыз
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

15
Республикалық
Karaganda Masters
12&Under (G2)

15-21 наурыз
Қарағанда ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК

12

10

2

— СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

16 Теннистен «Қызыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Красный мяч»
20-21 наурыз
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

17 Теннистен «Қызғылт сары доп» турнирі
Турнир по теннису «Оранжевый мяч»
27-28 наурыз
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

18 14 жасқа дейінгі ҚРЧ
Aktobe Gold
14&Under (ЧРК до 14 лет) (G1) 22- 28 наурыз
Актөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

19
Халықаралық
Junior Championship 18U Almaty GA
29 наурыз – 4 сәуір
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

20 Теннистен «Жасыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Зеленый мяч»
3-4 сәуір
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

21
Халықаралық
M15 Shymkent
5 – 11 сәуір
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

22
Халықаралық
W15 Shymkent
5 – 11 сәуір
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

23
Халықаралық
M15 Shymkent
12-18 сәуір
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК

5

4

1

— СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

24
Халықаралық
W15 Shymkent
12-18 сәуір
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

25
Республикалық
Shymkent Masters 10&Under (G3)
12-18 сәуір

Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

26
Халықаралық
ATF Junior
Shymkent GA
19-25
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

27
Республикалық
Ust-Kamenogorsk Masters
12&Under (G2)
19-25 сәуір
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

28
Халықаралық
ATF Junior 14U
Almaty, TCSKA G2
26 сәуір – 2 мамыр
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

29
Республикалық
Karaganda Masters
12&Under (G2)
26 сәуір – 2 мамыр
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

30
Халықаралық
Almaty Gold Pro Series (G1) (TSCKA)
26 сәуір – 2 мамыр
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

31 Теннистен «Қызыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Красный мяч»
8-9 мамыр
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

32
Республикалық
Реснянской А естелігіне
Shymkent Masters 12&Under (G1), Памяти А. Ресняской
10 – 16 мамыр
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

33
Республикалық
Реснянской А естелігіне
Shymkent Gold 16&Under (G1), Памяти А. Ресняской
10 – 16 мамыр
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

34 Теннистен «Қызғылт сары доп» турнирі
Турнир по теннису «Оранжевый мяч»
15 – 16 мамыр
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

35
Халықаралық
TE 12Under TBC?
17 – 23 мамыр
ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

36
Халықаралық
Almaty Gold
14&Under (G1)
17 – 23 мамыр
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

37 Теннистен «Жасыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Зеленый мяч»
22– 23 мамыр
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

38
Халықаралық
M15 Shymkent
24 – 30 мамыр
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

39
Халықаралық
W15 Shymkent
24 – 30 мамыр
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК

5

4

1

— СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

40
Халықаралық
TE 12Under TBC?
24 – 30 мамыр ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

41
Республикалық
Nur-Sultan Masters 10&Under G3 (Daulet)
24 – 30 мамыр
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

45
Халықаралық
M15 Shymkent
31 мамыр – 6 маусым
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

43
Халықаралық
W15 Shymkent
31 мамыр – 6 маусым
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 5 4 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

44
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G1) (Daulet)
31 мамыр – 6 маусым
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

45 Теннистен «Жасыл доп» турнирі
Турнир по теннису «Зеленый мяч»
5-6 маусым
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

46
Халықаралық
ATP Almaty
Challenger 80 (Gorky)
7 – 13 маусым
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК — — — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

47
Халықаралық
Nur-Sultan Gold
14&Under (G1) (Daulet)
7 – 13 маусым
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК

12

10

2

— СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

48 12 жасқа дейінгі ТЦ Smash жүлдесіне арналған Республикалық турнир Республиканский турнир до 12 лет «На призы ТЦ Smash» (G1)
7 – 13 маусым
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

49
Халықаралық
ATP Shymkent
Challenger 80
14 – 20 маусым
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК — — — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

50
Халықаралық
J3 Almaty (TSCKA)
14 – 20 маусым
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

51
Республикалық
Kokshetau Masters
12&Under (G2)
14 – 20 маусым
Көкшетау ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

52 12 жасқа дейінгі ТЦ Smash жүлдесіне арналған Республикалық турнир Республиканский турнир до 14 лет «На призы ТЦ Smash» (G1)
14 -20 маусым
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

53
Халықаралық
J3 Shymkent
21 – 27 маусым
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

54
Халықаралық
Karaganda Gold
14&Under (G2)
21 – 27 маусым
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

55
Халықаралық
M15 Ust-Kamenogorsk
8 маусым – 4 шілде
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

56 14 жасқа дейінгі Қазақстан Кубогі
Кубок Казахстана до 14 лет Алматы ТВС ЦСКА
28 маусым – 4 шілде
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

57
Халықаралық
M15 Nur-Sultan
5 – 11 шілде
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

58
Халықаралық
W15 Nur-Sultan
5 – 11 шілде
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

59 10 жасқа дейін ҚРЧ
Almaty Masters
10&under (ЧРК до 10 лет) (G3)
5 – 11 шілде
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

60
Халықаралық
President’s Cup ATP
Nur-Sultan Challenger 80
12 – 18 шілде
Нұр-Сұлтан
ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК — — — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

61
Халықаралық
ITF W60 Nur-Sultan
12 – 18 шілде
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК — — — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

62
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&under President`s Cup (G1)
12 – 18 шілде
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

63
Халықаралық
Aktobe Gold
14&Under (G2)
19 – 25 шілде
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

64 12 жасқа дейінгі Қазақстан Кубогі
Кубок Казахстана до 12 лет
Нур-Султан
26 шілде–
1 тамыз
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

65
Халықаралық
Summer Championship
Shymkent (G3) (MD32/032)
2 – 8 тамыз
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

66
Халықаралық
TE 14Under Karaganda
9 – 15 тамыз
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 8 8 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

67
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G3) (Daulet)
9 – 15 тамыз
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

68
Халықаралық
W25 Almaty (Gorky)
23 – 29 тамыз
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 6 6 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

69
Халықаралық
Almaty Gold 16&Under
Babolat Open (G1) (TSCKA)
30 тамыз – 5 қыркүйек
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

70
Халықаралық
M15 Shymkent
6 – 12 қыркүйек
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

71
Халықаралық
W15 Shymkent
6 – 12 қыркүйек
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

72
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G2) (Daulet)
6 – 12 қыркүйек
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

73
Халықаралық
M15 Shymkent
1 –19 қыркүйек
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 6 6 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

74
Халықаралық
W15 Shymkent
13–19 қыркүйек
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 6 6 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

75
Республикалық
Shymkent Masters
10&Under (G3)
13 –19 қыркүйек
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

76
Халықаралық
M15 Almaty (ACE)
20–26 қыркүйек
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

77
Халықаралық
ATF Junior 14U
Aktobe (G2)
20–26 қыркүйек
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

78
Халықаралық
ATP Shymkent
Challenger 80
27 қыркүйек –
3 қазан
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК —— — — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

79
Халықаралық
Shymkent Gold
14&Under (G2)
27 қыркүйек – 3 қазан
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК

10

8

2 СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

80
Халықаралық
J5 Aktobe (ACE)
4 – 10 қазан
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 2 2 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

81
Республикалық
Kyzylorda Masters
12&Under (G2)
4 – 10 қазан
Кызылорда ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

82
Халықаралық
J2 Shymkent
11 – 17 қазан
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

83 12 жақа дейінгі ҚРЧ
Shymkent Masters
12&Under (G1) ЧРК до 12 лет
11 – 17 қазан
Шымкент ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

84
Халықаралық
Aktobe Gold
16&under (G1)
11 – 17 қазан
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

85
Халықаралық
M15 Nur-Sultan
18 – 24 қазан
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

86
Халықаралық
W15 Karaganda
18 – 24 қазан
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

87 Colored Balls «10 жасқа дейінгі теннис» бойынша ҚРЧ
Чемпионат РК по программе «Теннис до 10» Colored Balls
18 – 24 қазан
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

88
Халықаралық
Aktobe Gold
Pro Series (G1)
18 – 24 қазан
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

89
Халықаралық
M15 Nur-Sultan
25 – 31 қазан
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

90
Халықаралық
W15 Karaganda
25 – 31 қазан
Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

91 12 жасқа дейінгі ТЦ Smash жүлдесіне арналған Республикалық турнир Республиканский турнир до 12 лет «На призы ТЦ Smash» г. Усть-Каменогорск
25 – 31 қазан
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 7 6 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

92
Халықаралық
ATF Junior 14U
Kazzinc Open (G1)
1 – 7 қараша
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

93
Республикалық
Almaty Masters
10&Under (G3) (ACE)
1 – 7 қараша
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

94
Халықаралық
J3 Ust-Kamenogorsk
8 – 14 қараша
Өскемен ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

95
Халықаралық
Atyrau Gold 14&Under (G2)
8 – 14 қараша
Атырау ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

96
Халықаралық
J5 Nur-Sultan new TBC
15 – 21 қараша
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 4 4 — — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

97
Республикалық
Aktobe Masters
12&Under (G1)
15 – 21 қараша
Ақтөбе ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 11 10 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

98
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G1)
22 – 28 қараша
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

99
Республикалық
Karaganda Masters
10&Under (G3)
29 қараша– 5 желтоқсан Қарағанды ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 10 8 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

100
Халықаралық
Almaty Gold
14&under (G1)
13 –19 желтоқсан
Алматы ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 9 8 1 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

101
Республикалық
Nur-Sultan Masters
12&Under (G1)
20 –26 желтоқсан
Нұр-Сұлтан ҚР аймағының құрама командалары Сборная команда регионов РК 12 10 2 — СДД, «Дәулет» Спорткомбинаты»
ДРС, «Спорткомбинат «Даулет» Акимата г. Нур-Султан

Триатлон
Қалалық
1 С-спринт Нұр-Сұлтан қаласы Чемпионаты 5-6.06.2021 Нұр-Сұлтан ҚР, қала құрама командасы 15 13 1 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
Республикалық
1 ҚРЧ алдында ОЖЖ Шымкент 15.03-2.04.2021 ҚР, қала құрама командасы 15 13 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
2 С-спринт ITT ҚРЧ Шымкент
3-4.04.2021 ҚР, қала құрама командасы 14 13 1 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
3 C-спринт ҚРЧ (іздеу) Тараз
24-25.04.2021 ҚР, қала құрама командасы 3 1 1 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
4 ҚРЧ (Спринт) Алматы
12-13.06.2021 ҚР, қала құрама командасы 10 8 1 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
5 ҚРЧ (стандартты) Қарағанды
17-18.07.2021 ҚР, қала құрама командасы 5 3 1 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
6 ҚРК (Спринт) Павлодар
24-25.07.2021 ҚР, қала құрама командасы 3 1 1 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
7 ҚРК финал (Стандартты) Қостанай
4-5.09.2021 ҚР, қала құрама командасы 3 1 1 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
8 ҚРЧ алдында ОЖЖ Ақтөбе
30.08-11.09.2021 ҚР, қала құрама командасы 15 13 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
9 ЧРК С-спринт (топ) Актобе
12.09.2021 ҚР, қала құрама командасы 15 13 1 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
10 ЧРК (орташа) Ақтау
25-26.09.2021 ҚР, қала құрама командасы 4 2 1 1 СДД, Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы
Халықаралық
1 ЧА (Стандартты) Жапония 15-18.04.2021 ҚР, қала құрама командасы 3 2 1 СДД,
Нұр-Сұлтан триатлон федерациясы

ІІ – бөлім ҚЫСҚЫ ОЛИМПИАДАЛЫҚ СПОРТ ТҮРЛЕРІ

КЁРЛИНГ
1 ҚРЧ, ҚРК алдындаАФД және ЖФД бойнша ОЖЖ

Кантар-акпан-18
Шілде -18
Қараша-желтоқсан-18 қаланың құрама командасы

23 10+10 3 СДД, ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы
2 Нұр-Сұлтан қаласының
Кубогы, Чемпионаты
Шақырту
бойынша
ҚФК құрама
командасы 28 8+8 2 10 СДД, КФКқұрама
командасы
3 Медициналықтексерулер

мамыр, шілде
Нұр-Сұлтанқаласы қаланың құрама командасы

тізім
бойынша тізім
бойынша СДД, ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы
4 АФД және ЖФД бойынша ОЖЖ

тағайындау бойынша
қаланың құрама командасы

тізім
бойынша тізім
бойынша тізім
бойынша тізім
бойынша СДД, ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы
Республикалық
1 Ерлер, әйелдер, жасөспірімдер, ересектер, аралас жұптарпен аралас командалар арасындағы ҚР чемпионаты қаңтар, ақпан,
наурыз, маусым, шілде,
ҚР облыстық орталықтары, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалалары ерлер,әйелдер,
жастар
құрама
командалары

23 9+9 3 2 СДД, ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы
2 Ерлер, әйелдер, жасөспірімдер, ересектер, аралас жұптар пен аралас командалар арасындағы ҚР кубогы
қаңтар, ақпан,
наурыз, маусым, шілде,
ҚРоблыстық орталықтары, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалалары ерлер,әйелдер,
жастар
құрама
командалары

23 9+9 3 2 СДД, ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы
3 Ерлер, әйелдер, жасөспірімдер, ересектер, аралас жұптар пен аралас командалар арасындағы ҚР чемпионаты қараша, желтоқсан ҚРоблыстық орталықтары, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалалары ерлер,әйелдер,
жастар
құрама
командалары

23 9+9 3 2 ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы СДД,
4 Ерлер, әйелдер, жасөспірімдер, ересектер, аралас жұптар пен аралас командалар арасындағы ҚР кубогы
қараша, желтоқсан ҚРоблыстық орталықтары, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалалары ерлер,әйелдер,
жастар
құрама
командалары

23 9+9 3 2 ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы, СДД
5 V – Қазақстан
Республикалық
Спартакиадасы Шақырту
бойынша
ерлер,әйелдер,
құрама
командалары

23 9+9 3 2 ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы , СДД
Халықаралық
1 Жаттықтырушыларға, спорт төрешілеріне, мұзайдыншылардың уақыттық инспекторларына, нәтиже менеджерлеріне арналған халықаралық курстар мен семинарлар қаңтар, ақпан
шақырту бойынша қатысады
шақыруту бойынша қатысады

15 10 2 5 ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы , СДД
2 Ерлер, әйелдер, жасөспірімдер, ересектер, аралас жұптар пен аралас командалар арасындағыНазарбаев Н.А.жүлдесіне арналған Еуразия кубогы қаңтар, ақпан,
наурыз, маусым, шілде,ҚРоблыстық орталықтары, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалалары ерлер,әйелдер,
жастар
құрама
командалары

23 9+9 3 2 ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы, СДД
3 ОЖЖ және ЖО, халықаралық жарысна қатысу

Халықаралық жоспар бойынша
Шақырту бойынша қатысады 5 4 1 ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы, СДД
4 Әлем чемпионаты

каңтар, наурыз, сәуір халықаралық жоспар бойынша ҚР ұлттыққұрамакомандасыңынмүшелері 5 2 2 1 ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы, СДД
5 Инструкторлар, төрешілер, жаттықтырушылар және т.б. үшін халықаралық курстармен семинарлар.
шақырту бойынша қатысады
шақырту бойынша қатысады

шақырту бойынша қатысады шақырту бойынша қатысады шақырту бойынша қатысады шақырту бойынша қатысады ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы, СДД
6 ОЖЖ және халықаралық жарысына қатысу
Халықаралық жоспар бойынша шақырту бойынша қатысады

шақырту бойынша қатысады шақырту бойынша қатысады шақырту бойынша қатысады шақырту бойынша қатысады ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы, СДД
7 ОЖЖ және Тынықмұхит-Азиалық керлинг федерациясың чемпионатына қатысу
тағайындау бойынша

шақырту бойынша қатысады

шақырту бойынша қатысады шақырту бойынша қатысады шақырту бойынша қатысады шақырту бойынша қатысады ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы, СДД
8 21 жасқа дейінгі жасөсірімдер арасындағы әлем чемпионаты Халықаралық жоспарға сәйкес
Қазақстан Республикасының жастар құрама командасы (ұлдар мен қыздар) 12 10 2 ДШСБ, Спортты Дамыту Дирекциясы, Қалалық Керлинг
Федерациясы, СДД

КОНЬКИМЕН ЖҮГІРУ СПОРТЫ

1 ҚРЧ алд АДД бойынша ОЖЖ 3 ж айырмашылығы Нур-Султан Қаңтар ҚР құрама командасы 15 13 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
2 Жеке-командалық ҚРЧ Қостанай Ақпан ҚР құрама командасы 18 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
3 ҚРЧ алд АД бойынша ОЖЖ 4 ж айырмашылығы Нур-Султан
/ Алматы Ақпан ҚР құрама командасы 15 13 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
4 Спартакиада , көпсайыс ҚРЧ алд ОЖЖ
Нур-Султан
/ Алматы Желтоқсан ҚР құрама командасы 15 13 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
5 Қайтпа қалпына келу ОЖЖ Нур-Султан Щучинск Сәуір ҚР құрама командасы 18 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
6 ЖДД бойынша ОЖЖ Алматы+Челябинск Мамыр

ҚР құрама командасы 15 13 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
7 ЖДД бойынша ОЖЖ Щучинск+Челябинск Маусым

ҚР құрама командасы 15 13 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
8 АДД бойынша ОЖЖ Минск-Иркутск-Челябинск-Щучинск Шілде ҚР құрама командасы 18 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
9 АДД бойынша ОЖЖ Минск-Иркутск-Челябинск-Щучинск Тамыз ҚР құрама командасы 15 13 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
10 ЖДД бойынша ОЖЖ Алматы-Челябинск Қыркүйек
ҚР құрама командасы 15 13 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
11 Жеке қашықтық ҚРЧ алдында АД бойынша ОЖЖ
Нур-Султан Қазан ҚР құрама командасы 18 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
12 Әлем Кубогы алд АД бойынша ОЖЖ барлық ж.е.
Белгіленуі бойынша Қараша ҚР құрама командасы 15 13 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
13 ҚРЧ алд АД бойынша ОЖЖ Нур-Султан-Алматы Желтоқсан ҚР құрама командасы 18 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
14 ҚРЧ Нур-Султан-Алматы Желтоқсан ҚР құрама командасы 18 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
15 Спартакиада Нур-Султан-Алматы Желтоқсан ҚР құрама командасы 18 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР

КОНЬКИМЕН МӘНЕРЛЕП СЫРҒАНАУ

Қалалық
1 Қала Чемпионаты Наурыз
Нұр-Сұлтан Қала командалары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
2 Қала Чемпионаты Сәуір
Нұр-Сұлтан Қала командалары барлық разрядтар 16 2 2 «№2 БЖМСМ» ММ
3 Қала Чемпионаты Қыркүйек
Нұр-Сұлтан Қала командалары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
4 Қала Чемпионаты Қазан
Нұр-Сұлтан Қала командалары барлық разрядтар 16 2 2 «№2 БЖМСМ» ММ
1 «ICE TIGER» жасөспірімдер арасындағы турнир Қаңтар
Нұр-Сұлтан қ. «№2 БЖМСМ» ММ спортшылары барлық разрядтар 16 2 2 ОО «Динамо»
2 «Ақпан жұлдызы» атты ашық турнир
Ақпан
Шымкент, Қызылорда
Караганда
Алматы қ. Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 КфК звездный в
«Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
3 «Алматылық коньки» Ақпан
Алматы Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 «№2 БЖМСМ» ММ
4 Қазақстан Республикасының Кубогының алдындағы оқу – жаттығу жиыны наурыз
Нұр-Сұлтан қ. «№2 БЖМСМ» ММ спортшылары 32 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
5 «НООРУЗ» Халықаралық турнир Наурыз
Қазқстан Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 «№2 БЖМСМ» ММ
6 «SKATE ASTANA” турнир Наурыз
Қазқстан Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 ТОО мектеп манерлеп Ice Stars
7 «Динамо» Ашық Чемпионаты Наурыз
Қазқстан Алматы барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
8

ҚР Кубогы
Сәуір
Қазқстан Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары СШ
СШК
I
II 16 2 2 КТҰФ,
«Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
9 «Көктем жұлдыздары» атты турнир Сәуір
Қызылорда Нұр-Сұлтан қ. тұрғындары мен қонақтары, Нұр-Сұлтан қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 «№2 БЖМСМ» ММ
10 «Алтын мұз» турнир Сәуір
Қарағанды қ «№2 БЖМСМ» ММ спортшылары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
11 Қарағанды обл Чемпионаты Сәуір
Қарағанды қ. Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
12 «Шымкенттік коньки» атты Халықаралық турнир мамыр Нұр-Сұлтан қ. тұрғындары мен қонақтары, Нұр-Сұлтан қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
13 «ALMA DANCE” Біріншілік мамыр
Алматы «№2 БЖМСМ» ММ спортшылары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
14 Би фестиваль «Дадим шар земной детям» мамыр
Шымкент,
Қызылорда
Караганда,
Костанай
Алматы Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
15 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны
«№2 БЖМСМ» ММ спортшылары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
16 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны шілде
/Ключевое/ «№2 БЖМСМ» ММ спортшылары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
17«№2 БЖМСМ» 18ММ
17 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны тамыз
/Ключевое/ «№2 БЖМСМ» ММ спортшылары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр19-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
18 «Күзгі жарыс» турнирі қараша Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
19 БЖСМ, БЖМСМ, ЦПОР арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты алдындағы оқу – жаттығу жиыны қазан
Нұр-Сұлтан қ. «№2 БЖМСМ» ММ спортшылары барлық разрядтар 32 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
20 БЖСМ, БЖМСМ, ЦПОР, спорттық клубтар арасында ҚРЧ қазан Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары СШ, СШК, I, II, 1Й, 2Й ж. р. 32 2 2 ҚР ҰОК
«Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
21 «ICE STAR» жасөспірімдер турнирі желтоқсан «№2 БЖМСМ» ММ спортшылары барлық разрядтар 16 2 2
«№2 БЖМСМ» ММ
22 Қазақстан Республикасының чемпионаты алдындағы оқу – жаттығу жиыны Қараша желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ. «№2 БЖМСМ» ММ спортшылары барлық разрядтар 32 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
23 ҚР Чемпионаты среди молодежи қараша
по назначению Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары СШ, СШК, I, II, 1і ж. р. 32 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
24 Спартакиада РК желтоқсан Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы,Шымкент қ. және «№2 БЖМСМ» ММ құрама командалары барлық разрядтар 16 2 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
25 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны Маусым ТМД, ЕВРОПА Қала командалары СШ
СШК 5 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
26 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны Шілде ТМД , ЕВРОПА Қала командалары СШ
СШК 5 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
27 Арнайы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны Тамыз ТМД ЕВРОПА Қала командалары СШ
СШК 5 2 «Нұр-Сұлтан қ.МСБ» ММ,
«№2 БЖМСМ» ММ
ШАҢҒЫ ЖАРЫСЫ
Қалалық
1 Жана жылдық гонка 11-12 Қаңтар
Нур-Султан Аймақтар Құрама ком, жеке 40 40 ФЛГГН, БЖСМ
«Ski-Club Astana», СДД
2 Халықаралық қар күні Қаңтар
Нур-Султан Аймақтар Құрама ком, жеке 30 30 БЖСМ№2, НФЛГРК,
ФЛГГН, СДД
3 Түнгі жарыс
Қаңтар
Нур-Султан Аймақтар Құрама ком, жеке 30 30 БЖСМ№2, НФЛГРК,
ФЛГГН, СДД
4 Нур-Султан Чемпионаты
1 тур Ақпан
Нур-Султан БЖСМ№2
жеке 200 Федерация Нур-Султан, БЖСМ№2, СДД
5 Нур-Султан Чемпионаты
2 тур Наурыз
Нур-Султан БЖСМ№2
жеке 200 Федерация Нур-Султан, БЖСМ№2, СДД
6 1 этап Жазғы Біріншілігі БЖСМ №2
ЖДД (КПИ) Маусым
Нур-Султан БЖСМ№2
жеке 200 Федерация Нур-Султан, БЖСМ№2, СДД
7 1 этап Жазғы Біріншілігі БЖСМ №2 Шілде
Нур-Султан БЖСМ№2
жеке 200 Федерация Нур-Султан, БЖСМ№2, СДД
8 Астана Кубогы шаңғыроллеры Тамыз
Нур-Султан Аймақтар Құрама ком, жеке 28 25 3 НФЛГРК, СДД
9 Жазғы Астана Чемпионаты Тамыз,Қыркүйек
Нур-Султан Аймақтар Құрама ком, жеке 200 Федерация Нур-Султан, БЖСМ№2, СДД
10 3 этап Жазғы Біріншілігі БЖСМ №2 Қазан
Нур-Султан Аймақтар Құрама ком, жеке 200 Федерация Нур-Султан, БЖСМ№2, СДД
11 БЖСМ №2 Біріншілігі «Президент күні» 1-2 Желтоқсан
Нур-Султан Аймақтар Құрама ком, жеке 200 Федерация Нур-Султан, БЖСМ№2, СДД
12 Жаңа жылдық жарыс 29-30 Желтоқсан
Нур-Султан Аймақтар Құрама ком, жеке 200 Федерация Нур-Султан, БЖСМ№2, СДД
Республикалық
1 Жаттықтырушыларды еске алу жарысы 19 Қаңтар
Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 26 22 4 ОРБЖСМ№2, НФЛГРК, СДД
2 Универсиада алдындағы ОЖЖ Қаңтар
Алматы, Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 28 25 3 Білім Басқармасы, СДД
3 Қысқы Универсиада Белгіленуі бойынша Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 Білім Басқармасы, СДД
4 БЖСМ,ЖСШМ арасындағы ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ Ақпан
Кокшетау
Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 28 25 3 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
5 БЖСМ,ЖСШМ арасындағы ҚР Чемпионаты (үлкендер,жасөспірім,жастар) Ақпан
Кокшетау
Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
6 ҚР Чемпионаты алдындағы ОЖЖ жасөспірім,жастар мен қыздар Ақпан
Щучинск, Павлодар Аймақтар Құрама ком, жеке 28 25 3 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
7 ҚР Чемпионаты жасөспірім,жастар мен қыздар 21-27 Ақпан
Павлодар
Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
8 Жастар ҚР Чемпионаты алд ОЖЖ Наурыз
Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 28 25 3 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
9 Жастар ҚР Чемпионаты (андэры, юн) Наурыз
Щучинск,
Риддер Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
10 ҚР Чемпионаты алд ОЖЖ 16-24 Наурыз
Щучинск, Риддер Аймақтар Құрама ком, жеке 28 25 3 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
11 ҚР Чемпионаты (ФИС) 25-26 Наурыз
Щучинск, Риддер Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
12 ЕССШ В.Смирнова жүлдесіне арн жарыс Наурыз
Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
13 ЕССШ Н.Чеботько жүлдесіне арн жарыс 27-29 Наурыз
Щучинск, Риддер Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
14 БЖСМ арас облыстық турнир 1-3 Сәуір
.Балкашино Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
15 ЕССШ В.Сахнова жүлдесіне арн Ақ марафон 4-5 Сәуір
.Балкашино Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, БЖСМ№2, СДД
16 Қайта-қалпына келу ОЖЖ Мамыр
Щучинск,
Алматы Аймақтар Құрама ком, жеке 8 7 1 Спорт Басқармасы БЖСМ,ОРДО, СДД
17 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым
Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 25 22 3 ОРДО, СДД ОВАН,
БЖСМ, СДД
18 ЖДД бойынша ОЖЖ Шілде
Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 25 22 3 ОРДО, СДД ОВАН,
БЖСМ, СДД
19 Жазғы ҚРЧ алд ОЖЖ Тамыз
Щучинск
Павлодар Аймақтар Құрама ком, жеке 25 22 3 БЖСМ,ОРДО, СДД
20 Жазғы ҚР Чемпионаты ж/ә (3 жас ерек топтар) 11-16 Тамыз
Павлодар,
Кокшетау Аймақтар Құрама ком, жеке 25 22 3 1 БЖСМ,ОРДО, СДД
21 Жазғы ҚР Чемпионаты алд ОЖЖ
(ерлер) Тамыз,Қыркүйек
Щучинск,
Алматы Аймақтар Құрама ком, жеке 28 25 3 ОРДО, СДДпоОВАН,
БЖСМ, СДД
22 Жазғы ҚР Чемпионаты (ерлер / жастар жасөспірім) Қыркүйек
Щучинск,
Алматы Аймақтар Құрама ком, жеке 28 25 3 1 ОРДО, СДДпоОВАН,
БЖСМ, СДД
23 ЖДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек, қазан
Щучинск,
Алматы Аймақтар Құрама ком, жеке 8 7 1 ОРДО, СДДпоОВАН,
БЖСМ, СДД
24 ТМТ өту Қазан
Алматы Аймақтар Құрама ком, жеке 3 2 1 Спорт Басқармасы ОРДО,БЖСМ, СДД
25 ОЖЖ сырғанау Қараша
Щучинск, Россия Аймақтар Құрама ком, жеке 30 26 4 ОРДО, СДДпоОВАН,
БЖСМ, СДД
26 Баларал-жасөспірім Олимпиада Фестивалі Қараша
Белгіленуі бойынша Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, СДД
БЖСМ, СДД
27 ҚР спартакиадасы алд ОЖЖ Қараша,Желтоқсан
Белгіленуі бойынша Аймақтар Құрама ком, жеке 16 14 2 ОРДО, СДД
БЖСМ
28 ҚР Спартакиадасы Ноябрь, декабрь
Белгіленуі бойынша Аймақтар Құрама ком, жеке 18 14 2 2 ОРДО, СДД
БЖСМ
Халықаралық
1 Жастар алд Әлем Чемпионаты алд ОЖЖ Қаңтар
Белгіленуі бойынша Аймақтар Құрама ком, жеке 4 3 1 ОРДО, СДД
БЖСМ
2 Жастар арасындағы Әлем Чемпионаты 30.01-07.02
Польша,
Италия Аймақтар Құрама ком, жеке 4 3 1 ОРДО, СДД
БЖСМ
3 Шығыс Европа Континеті Кубогы алд ОЖЖ (ФИС) 11-13.02
Алатау
Алмаылық Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, СДД
БЖСМ
4 Шығыс Европа Континеті Кубогы (ФИС) Қараша
Щучинск Аймақтар Құрама ком, жеке 30 25 3 2 ОРДО, СДД
БЖСМ
5 ОЖЖ ж/е ФИС старттарына қатысу Қараша,Желтоқсан
Белгіленуі бойынша Аймақтар Құрама ком, жеке 5 4 1 ОРДО, СДД

6 Бүкіләлемдік Универсиада Қараша,Желтоқсан
Белгіленуі бойынша Аймақтар Құрама ком, жеке 5 4 1
Білім Басқармасы , СДД

 

ШОРТ-ТРЕК

1 ЖДД бойынша ОЖЖ Қаңтар
Казахстан, Европа США, Канада Құрама команда ҚР
Құрама команда Нур-Султан қ. 17 15 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР , СДД
2 АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар
Казахстан, Европа АҚШ, Канада Жастар құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 16 14 2 — ИСУ, конькимен жүгіру Федерациясы Венгрия ,СДД
3 4 континент Чемпионаты 22-24 қаңтар (АҚШ) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 16 16 4 — Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU) , СДД
4 ЖӘЧ алд АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар
Нур-Султан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 16 14 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР , СДД
5 ОЖЖ ж/е ӘЧ Жарысы Қаңтар
АҚШ құрама команда Нур-Султан қ. 12 10 2 — Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU) , СДД
6 АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар
Казахстан, Европа АҚШ, Канада құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 18 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР , СДД
7 АДД бойынша ОЖЖ Қаңтар,Ақпан
Нур-Султан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 18 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР , СДД
8 ҚР Кубогы 1 этап Қаңтар
Орал құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 15 13 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР , СДД
9 5 этап Әлем Кубогы ОЖЖ ж/е қатысу
14-18.02.2021
Битингхайм-Бесингем (Германия)
құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 18 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР, СДД
10 5 этап Әлем Кубогына қатысу
19-21.02
Битингхайм-Бесингем (Германия) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 18 14 6 — Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU) , СДД
11 6 этап Әлем Кубогы алд ОЖЖ
10-13.02.2021
Дрезден (Германия) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 18 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР, СДД
12 6 этап Әлем Кубогына қатысу
26-28.02.2021
Дрезден (Германия) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 18 14 6 — Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU) , СДД
13 Азия Ойындары 2021
Ақпан
Қытай (Шанхай) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 12 6 Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU) СДД
14 Жеке ҚР Чемпионаты жасөспірімдер,жастар арасында
(көпсайыс) Ақпан
Өскемен, Шымент құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 18 2 20 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД

15 Жеке ҚР Чемпионаты алд ОЖЖ жастар арасында Ақпан
Нұр-сұлтан
құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 16 14 2 — ИСУ, конькимен жүгіру Федерациясы Венгрия СДД
16 Жеке ҚР Чемпионаты жастар арасында Ақпан
Шымкент
құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 16 14 2 2 ИСУ, конькимен жүгіру Федерациясы Венгрия СДД
17 Халықаралық жарыстарға ОЖЖ ж/е қатысу Ақпан,Наурыз
Польша, Чехия, Латвия құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 12 6 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
18 АТД ж/е ЖДД бойынша ОЖЖ Наурыз
Казахстан, Европа АҚШ, Канада құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 18 — — — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД

19 Жеке Әлем Чемпионаты алд ОЖЖ 09-11 наурыз 2021ж. Дордрехт (Нидерланды) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 17 15 6 — Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU) СДД
20 Жеке Әлем Чемпионаты 12-14 наурыз 2021г. Дордрехт (Нидерланды) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 10 6 4 — ИСУ СДД
21 ҚР Чемпионаты ересектер арасында алдында ОЖЖ
Наурыз
Нур-Султан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 20 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
22 ҚР Чемпионаты ересектер арасында
Наурыз
Нур-Султан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 15 15 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
23 Ашық Қала
Чемпионаты Наурыз
Нұр-Сұлтан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШжСБ СДД
24 Қала Біріншілігі Сәуір
Нұр-Сұлтан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 100 Нұр-Сұлтан қ. ДШжСБ СДД
25 Қайта қалпына келу ОЖЖ Сәуір
Қазақстан, Турция құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 20 2 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
26 ЖДД бойынша ОЖЖ ж/е ТМТ Сәуір,Мамыр
Алматы облысы құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 18 2 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
27 ЖДД бойынша ОЖЖ Сәуір
Ресей, Европа, Азия, Казахстан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 30 28 2 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
28 АДД бойынша ОЖЖ Мамыр,Маусым
Ресей, Европа, Азия, Казахстан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 30 28 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
29 ЖДД бойынша ОЖЖ Маусым
Алматы, Бурабай құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 25 25 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы СДД Шымкент,ҰОК ҚР
30 АТД бойынша ОЖЖ Маусым,Шілде
Қазақстан, Турция құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 30 28 2 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
31 АДД бойынша ОЖЖ Шілде,Тамыз
Нур-Султан
құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 25 23 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
32 Жазғы ҚР Чемпионаты ЖДД ж/е АД барлық жас ерекшеліктер
Шілде,Тамыз
Щучинск, Алматы,
Бұқтырма (ШҚО) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 17 15 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
33 АДД бойынша ОЖЖ Шілде,тамыз
Ресей, Европа, Азия, Казахстан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 17 15 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
34 АДД бойынша ОЖЖ Тамыз,Қыркүйек Ресей, Европа, Азия, Казахстан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 17 15 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
35 Халықаралық
Жарыстар
Қыркүйек
Ресей құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 16 14 2 2 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы СДД Шымкент,ҰОК ҚР
36 ОЖЖ ж/е
Халықаралық
жарыстар Қыркүйек
Ресей, Европа, Азия, Казахстан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 15 13 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
37 АДД бойынша ОЖЖ Қыркүйек Ресей, Европа, Азия, Казахстан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 17 17 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
38 ҚР Чемпионаты жастар,жасөспірімдер ұлдар/қыздар барлық дистанция
Қыркүйек
Кызылорда құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 17 3 25 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
39 1 этап ӘК алдында
ОЖЖ Азия, Казахстан, Европа, АҚШ құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 12 8 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
40 1 ЭӘК лицензиялық 30.09- 03.10.21
Қыркүйек-Қазан
Европа, АҚШ құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 12 8 — Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU) СДД
41 2 этап ӘК алдында
ОЖЖ Азия, Казахстан, Европа ,АҚШ құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 12 8 25 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
42 2 ЭӘК лицензиялық 07-.10 Қазан
Европа,АҚШ құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 12 8 — Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU) СДД
43 Халықаралық Жарыс
«Шанхай Трофи» Қазан
Шанхай (Қытай) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 17 15 6 — Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU) СДД
44 ҚР Чемпионаты
жастар жасөспірімдер 8-12 Қазан
Алматы құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 17 15 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
45 ТМТ бойынша ОЖЖ 8-12 қазан Алматы АИБА құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 17 15 2 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
46 АДД ҚР Кубогы
алдында ОЖЖ Қазан
Нур-Султан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 20 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
47 2 этап ҚР Кубогы 26-30 Қазан
Караганды құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 16 14 2 2 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
48 3 ЭӘК алдында ОЖЖ
Қараша
Азия, Казахстан, Европа құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 14 6 — ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
49 3 ЭӘК лицензиялық жарыс қатысу Қараша
Азия құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 14 6 — Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU)
50 4 ЭӘК алдында ОЖЖ Қараша
Азия құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 14 6 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР СДД
51 V Ұлттық спартакиада алд ОЖЖ ҚР Алматы, Нұр-сұлтан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 18 16 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы СДД Шымкент,ҰОК ҚР
52 V Ұлттық спартакиада ҚР Алматы, Нұр-сұлтан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 15 12 2 1 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
53 ҚР Командалық Чемпионаты 4 жас ерекшеліктері
23-27 Қараша Орал құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 30 28 2 2 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
54 Лицензиялық 4 ші
ЭӘК қатысу
Қараша-Желтоқсан Азия құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 14 6 Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU)
55 АТД бойынша ОЖЖ Қараша-Желтоқсан Казахстан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 18 2 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
56 Халықаралық жарыстарға қатысу
ж/е ОЖЖ Европа (Венгрия, Польша , Чехия) құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 14 6 Халықаралық конькимен жүгіру федерациясы (ISU)
57 АТД бойынша ОЖЖ алдында ЖҚРЧ Желтоқсан
Нур-Султан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 16 4 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
58 ҚР Чемпионаты жасөспірімдер
арасында 21-26 Желтоқсан
Нур-Султан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 16 4 4 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
59 Ашық Маусым ашылуы РТ желтоқсан , Қостанай, Орал, Нұр-сұлтан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 16 4 4 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР
60 Ашық БЖСМ 2 Бірінішілігі желтоқсан , Қостанай, Орал, Нұр-сұлтан құрама команда ҚР, құрама команда Нур-Султан қ. 20 16 4 4 ДШжСБ облыстардын , Нур-Султан, Алматы Шымкент,ҰОК ҚР

ІІІ-бөлім КОММАНДАЛЫҚ ОЙЫН СПОРТ ТҮРЛЕРІ

БАСКЕТБОЛ, БАСКЕТБОЛ 3х3
ЕРЛЕР
Қалалық
1 — — — — — — — —
Республикалық
1 Баскетбол 3х3 жарысы алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 Баскетбол 3х3 жарысы (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Алматы Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 Баскетбол 3х3 жарысы алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 Баскетбол 3х3 жарысы (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Атырау Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 Баскетбол 3х3 жарысы алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 Баскетбол 3х3 жарысы (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 Ерлер арасындағы баскетбол 3х3 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 Ерлер арасындағы баскетбол 3х3 ҚРЧ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 Ерлер арасындағы баскетбол 3х3 ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 Ерлер арасындағы баскетбол 3х3 ҚР Кубогі (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚРЧ «Жоғарғы лига» 1 тур алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Тамыз
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 16 14 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚРЧ «Жоғарғы лига» 1 туры (Қазақстан) 2021/2022 ж.ж. маусымы Қыркүйек
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 14 12 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚРЧ «Жоғарғы лига» 2 тур алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Қазан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 16 14 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚРЧ «Жоғарғы лига» 2 туры (Қазақстан) 2021/2022 ж.ж. маусымы Қазан
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 14 12 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚРЧ «Жоғарғы лига» 3 тур алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Қараша
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 16 14 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚРЧ «Жоғарғы лига» 3 туры (Қазақстан) 2021/2022 ж.ж. маусымы Қараша
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 14 12 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
17 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚРЧ «Жоғарғы лига» 4 тур алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Желтоқсан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 16 14 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
18 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚРЧ «Жоғарғы лига» 4 туры (Қазақстан) 2021/2022 ж.ж. маусымы Желтоқсан
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 14 12 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
19 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 16 14 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
20 Ерлер арасындағы баскетболдан ҚР Кубогі (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 14 12 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
Халықаралық
1 Баскетбол 3х3 халықаралык жарыс алдындағы ОЖЖ (Ресей) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 Баскетбол 3х3 халықаралык жарыс (Ресей) немесе белгілеу бойынша
Ресей ТМД елдері құрамалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
БАСКЕТБОЛ, БАСКЕТБОЛ 3х3
ӘЙЕЛДЕР
Қалалық
1 — — — — — — — —
Республикалық
1 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 3 туры алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Қаңтар
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 3 туры (Қазақстан) 2020/2021 ж.ж. маусымы Қаңтар
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 4 туры алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Ақпан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 4 туры (Қазақстан) 2020/2021 ж.ж. маусымы Ақпан
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 5 туры алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Наурыз
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 5 туры (Қазақстан) 2020/2021 ж.ж. маусымы Наурыз
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 6 туры алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Сәуір
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 6 туры (Қазақстан) 2020/2021 ж.ж. маусымы Сәуір
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ плей-офф/финал туры алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Мамыр
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ плей-офф/финал туры (Қазақстан) 2020/2021 ж.ж. маусымы Мамыр
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚР 2021 ж Кубогі алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан)
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚР 2021 ж Кубогі (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚР 2021 ж «Ұлттық баскетбол федерациясынын» Кубогі алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚР 2021 ж «Ұлттық баскетбол федерациясынын» Кубогі (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 Баскетбол 3х3 жарысы алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 Баскетбол 3х3 жарысы (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Алматы Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
17 Баскетбол 3х3 жарысы алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
18 Баскетбол 3х3 жарысы (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
19 Баскетбол 3х3 жарысы алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
20 Баскетбол 3х3 жарысы (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
21 Баскетбол 3х3 әйелдер арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
22 Баскетбол 3х3 әйелдер арасындағы ҚРЧ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
23 Баскетбол 3х3 әйелдер арасындағы ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
24 Баскетбол 3х3 әйелдер арасындағы ҚР Кубогі (Қазақстан) немесе белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
25 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 1 туры алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Тамыз
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
26 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 1 туры (Қазақстан) 2021/2022 ж.ж. маусымы Қыркүйек
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
27 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 2 туры алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Қазан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
28 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 2 туры (Қазақстан) 2021/2022 ж.ж. маусымы Қазан
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
29 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 3 туры алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Қараша
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
30 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 3 туры (Қазақстан) 2021/2022 ж.ж. маусымы Қараша
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
31 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 4 туры алдындағы ОЖЖ ТТД (Қазақстан) Желтоқсан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 22 18 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
32 Әйелдер арасындағы баскетболдан ҚРЧ 4 туры (Қазақстан) 2021/2022 ж.ж. маусымы Желтоқсан
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
Халықаралық
1 Баскетбол 3х3 халықаралык жарыс алдындағы ОЖЖ (Ресей) немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 10 8 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 Баскетбол 3х3 халықаралык жарыс (Ресей) немесе белгілеу бойынша
Ресей ТМД елдері құрамалары 5 4 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 Еуропа әйелдер баскетбол лигасы 1 туры немесе белгілеу бойынша
Ресей Еуропа қалаларының командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 Еуропа әйелдер баскетбол лигасы 2 туры немесе белгілеу бойынша
Ресей Еуропа қалаларының командалары 16 12 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
Жасөспірімдер
1 Ермаханбет Уласбека арн. ҚР Ашык Кубогі алдында ОЖЖ Маусым – Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 Ермаханбет Уласбека арн. ҚР Ашык Кубогі Шілде Шымкент
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 « Кубогі Жетысу» РТ алдындағы ОЖЖ Шілде- Тамыз
Нұр-Сұлтан
белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 « Кубогі Жетысу» РТ Тамыз
Талдыкорган
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 К.Успановқа арн. ҚР Ашык Кубогі алдында ОЖЖ Қараша — Желтоқсан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 К.Успановқа арн. ҚР Ашык Кубогі Желтоқсан
Костанай
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 С.Ерубаев арн. ҚР Ашык Кубогі алдында ОЖЖ Сәуір-Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 С.Ерубаев арн. ҚР Ашык Кубогі Сәуір-Мамыр
Туркестан Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 А.Валиев арн. Ашык РТ алдында ОЖЖ Қараша – Желтоқсан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 А.Валиев арн. Ашык РТ Қараша – Желтоқсан
Туркестан Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 С.Сериков арн. РТ алдында ОЖЖ Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 С.Сериков арн. РТ Қараша Павлодар
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 ҚРЧ 1 туры алдындағы ОЖЖ Қантар-Ақпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 ҚРЧ 1 туры жастар құрамалары Ақпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 ҚРЧ 2 туры алдындағы ОЖЖ Сәүір- мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 ҚРЧ 2 туры жастар құрамалары Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
17
ҚРЧ 3 туры алдындағы ОЖЖ Мамыр-Маусым- Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
18 ҚРЧ 3 туры жастар құрамалары Маусым -Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
19 ҚРЧ 4 туры алдындағы ОЖЖ Шілде- тамыз — Қыркүйеқ
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
20 ҚРЧ 4 туры жастар құрамалары Тамыз -Қыркүйеқ
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
21 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Қантар Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
22 Қысқы ҚРЧ 2004-2005 ж.т. Қантар белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
23 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Қантар Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
24 Қысқы ҚРЧ 2006-2007 ж.т. Қантар белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
25 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2003-2004 ж.т. Қантар Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
26 Қысқы ҚРЧ 2003-2004 ж.т. Ақпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
27 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2005-2006 ж.т. Қарашаө Желтоқсан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
28 Қысқы ҚРЧ 2005-2006 ж.т. Желтоқсан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
29 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2007-2008 ж.т. Қарашаө Желтоқсан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
30 Қысқы ҚРЧ 2007-2008 ж.т. Желтоқсан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
31 Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Ақпан – Наурыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
32 Көктемгі ҚРЧ 2006-2007 ж.т. Наурыз
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
33 Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Ақпан – Наурыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
34 Көктемгі ҚРЧ 2008-2009 ж.т. Наурыз
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
35 Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2009-2010 ж.т. Сәуір- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
36 Көктемгі ҚРЧ 2009-2010 ж.т. Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
39 Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2005-2006 ж.т. Мамыр-Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
40 ҚР Жазғы Ч 2005-2006 ж.т. Маусым белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
41 Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2007-2008 ж.т. Мамыр-Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
42 ҚР Жазғы Ч 2007-2008 ж.т. Маусым белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
43 Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2009-2010 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
44 ҚР Күзгі Ч 2009-2010 ж.т. Қыркүйек
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
45 Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
46 ҚР Күзгі Ч 2004-2005 ж.т. Қыркүйек
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
47 Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Қыркүйек -Қазан — Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
54 ҚР Күзгі Ч 2006-2007 ж.т. Қазан – Қараша
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
55 Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Қыркүйек -Қазан — Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
56 Күзгі ҚРЧ 2008-2009 ж.т. Қазан – Қараша
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
57 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-23 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
58 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-23 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
59 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-23 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
60 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-23 екі команданан 2 тур Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
61 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-23 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
62 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-23 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
63 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-23 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
64 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-23 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
65 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-18 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
66 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-18 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
67 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-18 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
68 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-18 екі команданан 2 тур Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
69 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-18 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
70 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-18 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
71 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-18 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
72 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-18 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
73 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-16 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
74 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-16 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
75 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-16 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
76 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-16 екі команданан 2 тур Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
77 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-16 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
78 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-16 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
79 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-16 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
80 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-16 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
81 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-14 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
82 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-14 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
83 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-14 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
84 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-14 екі команданан 2 тур Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
85 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-14 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
86 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-14 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
87 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-14 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
88 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-14 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
89 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-12 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
90 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-12 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
91 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-12 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
92 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-12 екі команданан 2 тур Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
93 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-12 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
94 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-12 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
95 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-12 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
96 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-12 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
97 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск- Костанай
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 18 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
98 РТ Белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
99 РТ Белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
100 Матчтық кездесулер Белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
101 Матчтық кездесулер Белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
102 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
103 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
104 ЖДТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
105 ЖДТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
106 АДТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
107 АДТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
108 ТТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
109 ТТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
Қыздар ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
1 Ермаханбет Уласбека арн. ҚР Ашык Кубогі алдында ОЖЖ Маусым – Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 Ермаханбет Уласбека арн. ҚР Ашык Кубогі Шілде Шымкент
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 « Кубогі Жетысу» РТ алдындағы ОЖЖ Шілде- Тамыз
Нұр-Сұлтан
белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 « Кубогі Жетысу» РТ Тамыз
Талдыкорган
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 К.Успановқа арн. ҚР Ашык Кубогі алдында ОЖЖ Қараша — Желтоқсан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 К.Успановқа арн. ҚР Ашык Кубогі Желтоқсан
Костанай
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 С.Ерубаев арн. ҚР Ашык Кубогі алдында ОЖЖ Сәуір-Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 С.Ерубаев арн. ҚР Ашык Кубогі Сәуір-Мамыр
Туркестан Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 А.Минова арн. ҚР Ашык Кубогі алдында ОЖЖ Шілде- Тамыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 А.Минова арн. ҚР Ашык Кубогі Тмыз
Тараз
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 А.Валиев арн. Ашык РТ алдында ОЖЖ Қараша – Желтоқсан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 А.Валиев арн. Ашык РТ Қараша – Желтоқсан
Туркестан Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 С.Сериков арн. РТ алдында ОЖЖ Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 С.Сериков арн. РТ Қараша Павлодар
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 ҚРЧ 1 туры алдындағы ОЖЖ Қантар-Ақпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 ҚРЧ 1 туры жастар құрамалары
Ақпан
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
17
ҚРЧ 2 туры алдындағы ОЖЖ Сәүір- мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
18 ҚРЧ 2 туры жастар құрамалары Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
19 ҚРЧ 3 туры алдындағы ОЖЖ Мамыр-Маусым- Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
20 ҚРЧ 3 туры жастар құрамалары Маусым -Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
21 ҚРЧ 4 туры алдындағы ОЖЖ Шілде- тамыз — Қыркүйеқ
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
22 ҚРЧ 4 туры жастар құрамалары Тамыз -Қыркүйеқ
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
23 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Қантар Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
24 Қысқы ҚРЧ 2004-2005 ж.т. Қантар белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
25 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Қантар Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
26 Қысқы ҚРЧ 2006-2007 ж.т. Қантар белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
27 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2003-2004 ж.т. Қантар Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
28 Қысқы ҚРЧ 2003-2004 ж.т. Ақпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
29 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2005-2006 ж.т. Қарашаө Желтоқсан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
30 Қысқы ҚРЧ 2005-2006 ж.т. Желтоқсан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
31 Қысқы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2007-2008 ж.т. Қарашаө Желтоқсан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
32 Қысқы ҚРЧ 2007-2008 ж.т. Желтоқсан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
33 Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Ақпан – Наурыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
34 Көктемгі ҚРЧ 2006-2007 ж.т. Наурыз
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
35 Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Ақпан – Наурыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
36 Көктемгі ҚРЧ 2008-2009 ж.т. Наурыз
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
39 Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2009-2010 ж.т. Сәуір- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
40 Көктемгі ҚРЧ 2009-2010 ж.т. Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
41 Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2005-2006 ж.т. Мамыр-Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
42 ҚР Жазғы Ч 2005-2006 ж.т. Маусым белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
43 Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2007-2008 ж.т. Мамыр-Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
44 ҚР Жазғы Ч 2007-2008 ж.т. Маусым белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
45 Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2009-2010 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
46 ҚР Күзгі Ч 2009-2010 ж.т. Қыркүйек
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
47 Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
54 ҚР Күзгі Ч 2004-2005 ж.т. Қыркүйек
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
55 Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Қыркүйек -Қазан — Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
56 ҚР Күзгі Ч 2006-2007 ж.т. Қазан – Қараша
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
57 Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Қыркүйек -Қазан — Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
58 Күзгі ҚРЧ 2008-2009 ж.т. Қазан – Қараша
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 16 12 3 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
59 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-23 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
60 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-23 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
61 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-23 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
62 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-23 екі команданан 2 тур Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
63 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-23 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
64 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-23 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
65 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-23 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
66 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-23 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
67 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-18 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
68 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-18 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
69 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-18 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
70 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-18 екі команданан 2 тур Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
71 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-18 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
72 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-18 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
73 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-18 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
74 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-18 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
75 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-16 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
76 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-16 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
77 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-16 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
78 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-16 екі команданан 2 тур
Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
79 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-16 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
80 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-16 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
81 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-16 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
82 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-16 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
83 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-14 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
84 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-14 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
85 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-14 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
86 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-14 екі команданан 2 тур Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
87 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-14 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
88 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-14 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
89 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-14 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
90 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-14 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
91 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-12 ОЖЖ 1 тур Кантар –Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
92 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-12 екі команданан 1 тур Акпан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
93 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-12 ОЖЖ 2 тур Сеуiр- Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
94 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-12 екі команданан 2 тур Сеуiр- Мамыр
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
95 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-12 ОЖЖ 3 тур Маусым -Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
96 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-12 екі команданан 3 тур Шілде белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
97 ҚРЧ алдындағы баскетбол 3х3 U-12 ОЖЖ 4 тур Қазан- Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 12 12 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
98 ҚРЧ баскетбол 3х3 U-12 екі команданан 4 тур Қараша
белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 10 8 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
99 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск- Костанай
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 18 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
100 РТ Белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
101 РТ Белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
102 Матчтық кездесулер Белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
103 Матчтық кездесулер Белгілеу бойынша
Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
104 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
105 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
106 ЖДТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
107 ЖДТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
108 АДТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
109 АДТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
110 ТТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
111 ТТД бойынша ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ

ВОЛЕЙБОЛ

1 ҚР Кубогы алдын-ала этап Қазан
Белгіліенуі бойынша
10 13 12 1 — ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 ҚРЧ 1 тур ерлер командасы арасында жоғарғы лига Қараша
Белгіліенуі бойынша 10 13 12 1 — ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 ҚРЧ 2 тур ерлер командасы арасында жоғарғы лига Желтоқсан
Белгіліенуі бойынша
10
13
12
1
— ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 ҚРЧ 3 тур ерлер командасы арасында жоғарғы лига Ақпан
Белгіліенуі бойынша
10
13
12
1
_ ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 ҚРЧ 4 тур ерлер командасы арасында жоғарғы лига Наурыз
Белгіліенуі бойынша
10
13
12
1
_ ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 ҚРЧ 5 тур ерлер командасы арасында жоғарғы лига Сәуір
Белгіліенуі бойынша
10
13
12
1
_ ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 Қыз балалар командалары арасындағы волейболдан Нұр-Сұлтан қаласының ашық біріншілігі Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Қалаушылардың барлығы 145 120 10 15 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 Ер балалар командалары арасындағы волейболдан БЖМОРСМ біріншілігі 2006-2007 ж.т. Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Қалаушылардың барлығы 145 120 10 15 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 Ерлер командалары арасындағы волейболдан ашық қалалық турнир Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Қалаушылардың барлығы 145 120 10 15 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 Жасөспірімдер арасындағы волейболдан халықаралық турнир Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Қалаушылардың барлығы 145 120 10 15 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 Қыз балалар командалары арасындағы волейболдан ашық қалалық турнир Мамыр
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Қалаушылардың барлығы 145 120 10 15 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 Қол добынан Нұр-Сұлтан қ. біріншілігі қыз балалар белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Қалаушылардың барлығы 145 120 10 15 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 Қол добынан Кубок города Нұр-Сұлтан қыз балалар белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша
Қалаушылардың барлығы 145 120 10 15 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ

ВОЛЕЙБОЛ ӘЙЕЛДЕР

1. Қысқы ҚРЧ әйелдер
лига:2001-02 ж.ж. Қаңтар Белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
2. Қысқы ҚРЧ әйелдер
лига:2003- 04 ж.ж. Қаңтар Белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
3. Қысқы ҚРЧ әйелдер
лига: 2005-06 ж.ж. Қаңтар Белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
4. 3-ші тур ҚРЧ Ұлттық әйелдер лига командасы Қаңтар Қарағанды ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
5. 3-ші тур Чемпионаты жоғары лига әйелдер қайталаналынатын команда 23 ж.д. 01-10 ақпан Қарағанды ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
6. 3-ші тур жоғары лига әйелдер 10-18 ақпан Белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
7. 3-ші тур Чемпионаты жоғары лига әйелдер қайталаналынатын команда 23 ж.д. 14-24 ақпан
Талдыкорган ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
8. 4-ші тур Чемпионаты жоғары лига әйелдер қайталаналынатын команда 23 ж.д. 01-10 наурыз
Петропавловск ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
9. 4-ші тур әйелдер жоғарғы лига Наурыз белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
10. Көктемгі ҚРЧ әйелдер жастар лига:2001-02 ж.ж. Наурыз белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
11. Көктемгі ҚРЧ әйелдер жастар лига:2003-04 ж.ж. Наурыз белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
12. Көктемгі ҚРЧ әйелдер жастар лига: 2005-06 ж.ж. Наурыз белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
13. 5-ші ҚРЧ Ұлттық әйелдер лига 14-24 Наурыз
Петропавловск ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
14. 5—ші тур Ұлттық жоғары лига қайталынатын команда 23 ж.д.
01-10 сәуір Талдыкорган ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
15. 5-ші тур жоғары лига әйелдер
14-21 сәуір белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
16. 6-ші тур ҚРЧ ұлттық команда лига әйелдер (плей-офф) 15-23сәуір
белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
17. ЖДД бой-а ОЖЖ Финал Кубогы әйелдер команда Мамыр-маусым белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 24 18 6 — ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
18. Жазғы ҚР Чемпионаты лига:2002-03 ж.ж. Маусым-шілде белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
19. Жазғы ҚР Чемпионаты лига:2004-05 ж.ж. Маусым-шілде белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
20. Жазғы ҚР Чемпионаты бала лига:2005-06 ж.ж. Маусым-шілде белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
21. ҚР Кубогы әйелдер командасы алдын-ала этап Қыркүйек белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
22. ҚР Кубогы әйелдер командасы алдын-ала этап финал Қазан – қараша белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
23. Күзгі ҚРЧ жастар лига:2002-03 ж.ж. Қазан – қараша белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
24. Күзгі ҚРЧ жастар әйелдер лига:2004-05 ж.ж. Қазан – қараша белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
25. Күзгі ҚРЧ жастар әйелдер .лига: 2006-07 ж.ж. Қазан – қараша белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
26. 1 ші ҚРЧ Ұлттық лига әйелдер командасы қараша белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
27. 1—ші тур Жоғарғы лига әйелдер қараша белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
28. 1—ші тур Жоғарғы лига әйелдер, қайталыналатын команда қараша белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
29. 2-ші тур Жоғарғы лига әйелдер, қайталыналатын команда Желтоқсан
белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
30. 2 тур ұлттық лига әйелдер Желтоқсан
белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
31. 2-ші тур Чемпионат Жоғары лига қайталынатын команда 23 ж.д. Желтоқсан
белгіленуі бойынша ҚР облыс, қала командалары 19 14 5 25 ҰОК, СДД, Аймақтық ДШжСБ
Жасөспірімдер
1 ҚРЧ Қысқы алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 ҚР Қысқы Ч 2004-2005 ж.т. Қантар
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 ҚРЧ Қысқы алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 ҚР Қысқы Ч 2006-2007 ж.т. Қантар
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 ҚРЧ Қысқы алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 ҚР Қысқы Ч 2008-2009 ж.т. Қантар
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 ҚРЧ Көктемгі алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Ақпан -Наурыз Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 ҚР Көктемгі Ч 2004-2005 ж.т. Наурыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 ҚРЧ Көктемгі алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Ақпан -Наурыз Астана
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 ҚР Көктемгі Ч 2006-2007 ж.т. Наурыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 ҚРЧ Көктемгі алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Ақпан -Наурыз Астана
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 ҚР Көктемгі Ч 2008-2009 ж.т. Наурыз
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 ҚРЧ Жазғы алдындағы ОЖЖ 2005-2006 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 ҚР Жазғы Ч 2005-2006 ж.т. Маусым-Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 ҚРЧ Жазғы алдындағы ОЖЖ 2007-2008 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 ҚР Жазғы Ч 2007-2008 ж.т. Маусым-Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
17 ҚРЧ Жазғы алдындағы ОЖЖ 2009-2010 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
18 ҚР Жазғы Ч 2009-2010 ж.т. Маусым-Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
19 ҚРЧ Күзгі алдындағы ОЖЖ 2005-2006 ж.т. Қыркуйек — Қазан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
20 ҚР Күзгі Ч 2005-2006 ж.т. Қазан
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
21 ҚРЧ Күзгі алдындағы ОЖЖ 2007- 2008 ж.т. Қыркуйек — Қазан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
22 ҚР Күзгі Ч 2007-2008 ж.т. Қазан
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
23 ҚРЧ Күзгі алдындағы ОЖЖ 2009-2010 ж.т. Қыркуйек — Қазан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
24 ҚР Күзгі Ч 2009-2010 ж.т. Қазан
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
25 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 1 тур жағажай волейболы 2004-2005 ж.т. Мамыр — Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
26 ҚРЧ 2004-2005 ж.т. жағажай волейболы 1 тур Маусым
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
27 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2 тур жағажай волейболы 2004-2005 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
28 ҚРЧ 2004-2005 ж.т. жағажай волейболы 2 тур Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
29 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 3 тур жағажай волейболы 2004-2005 ж.т. Шілде- Тамыз Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
30 ҚРЧ 2004-2005 ж.т. жағажай волейболы 3 тур Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
31 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 1 тур жағажай волейболы 2006-2007 ж.т. Мамыр — Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
32 ҚРЧ 2006-2007 ж.т. жағажай волейболы 1 тур Маусым
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
33 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2 тур жағажай волейболы 2006-2007 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
34 ҚРЧ 2006-2007 ж.т. жағажай волейболы 2 тур Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
35 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 3 тур жағажай волейболы 2006-2007 ж.т. Шілде- Тамыз Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
36 ҚРЧ 2006-2007 ж.т. жағажай волейболы 3 тур Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
37 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 1 тур жағажай волейболы 2008-2009 ж.т. Мамыр — Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
38 ҚРЧ 2008-2009 ж.т. жағажай волейболы 1 тур Маусым
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
39 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2 тур жағажай волейболы 2008-2009 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
40 ҚРЧ 2008-2009 ж.т. жағажай волейболы 2 тур Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
41 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 3 тур жағажай волейболы 2008-2009 ж.т. Шілде- Тамыз Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
42 ҚРЧ 2008-2009 ж.т. жағажай волейболы 3 тур Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
43 ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ жағажай волейболы 2004-2005 ж.т. Маусым — Шілде-Тамыз
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
44 Жағажай волейболынан ҚР Кубогі 2004-2005 ж.т. Шілде – Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
45 ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ жағажай волейболы 2006-2007 ж.т. Маусым — Шілде-Тамыз
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
46 Жағажай волейболынан ҚР Кубогі 2006-2007 ж.т. Шілде – Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
47 ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ жағажай волейболы 2008-2009 ж.т. Маусым — Шілде-Тамыз
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
48 Жағажай волейболынан ҚР Кубогі 2008-2009 ж.т. Шілде – Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
49 РТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
50 РТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
51 Қалааралық турнир Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
52 Қалааралық турнир Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
53 Қалааралық турнир Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
54 Қалааралық турнир Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
55 ХТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
56 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск, Бурабай Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 23 21 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
57 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск, Бурабай Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 23 21 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
58 Қалпына келтіруші ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
59 Қалпына келтіруші ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
60 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
61 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
62 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
63 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
64 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
65 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
Қыздар
1 ҚРЧ Қысқы алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 ҚР Қысқы Ч 2004-2005 ж.т. Қантар
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 ҚРЧ Қысқы алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 ҚР Қысқы Ч 2006-2007 ж.т. Қантар
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 ҚРЧ Қысқы алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Қантар
Нұр-Султан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 ҚР Қысқы Ч 2008-2009 ж.т. Қантар
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 ҚРЧ Көктемгі алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Ақпан -Наурыз Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 ҚР Көктемгі Ч 2004-2005 ж.т. Наурыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 ҚРЧ Көктемгі алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Ақпан -Наурыз Астана
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 ҚР Көктемгі Ч 2006-2007 ж.т. Наурыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 ҚРЧ Көктемгі алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Ақпан -Наурыз Астана
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 ҚР Көктемгі Ч 2008-2009 ж.т. Наурыз
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 ҚРЧ Жазғы алдындағы ОЖЖ 2005-2006 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 ҚР Жазғы Ч 2005-2006 ж.т. Маусым-Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 ҚРЧ Жазғы алдындағы ОЖЖ 2007-2008 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 ҚР Жазғы Ч 2007-2008 ж.т. Маусым-Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
17 ҚРЧ Жазғы алдындағы ОЖЖ 2009-2010 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
18 ҚР Жазғы Ч 2009-2010 ж.т. Маусым-Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
19 ҚРЧ Күзгі алдындағы ОЖЖ 2005-2006 ж.т. Қыркуйек — Қазан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
20 ҚР Күзгі Ч 2005-2006 ж.т. Қазан
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
21 ҚРЧ Күзгі алдындағы ОЖЖ 2007- 2008 ж.т. Қыркуйек — Қазан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
22 ҚР Күзгі Ч 2007-2008 ж.т. Қазан
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
23 ҚРЧ Күзгі алдындағы ОЖЖ 2009-2010 ж.т. Қыркуйек — Қазан Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
24 ҚР Күзгі Ч 2009-2010 ж.т. Қазан
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
25 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 1 тур жағажай волейболы 2004-2005 ж.т. Мамыр — Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
26 ҚРЧ 2004-2005 ж.т. жағажай волейболы 1 тур Маусым
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
27 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2 тур жағажай волейболы 2004-2005 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
28 ҚРЧ 2004-2005 ж.т. жағажай волейболы 2 тур Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
29 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 3 тур жағажай волейболы 2004-2005 ж.т. Шілде- Тамыз Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
30 ҚРЧ 2004-2005 ж.т. жағажай волейболы 3 тур Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
31 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 1 тур жағажай волейболы 2006-2007 ж.т. Мамыр — Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
32 ҚРЧ 2006-2007 ж.т. жағажай волейболы 1 тур Маусым
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
33 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2 тур жағажай волейболы 2006-2007 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
34 ҚРЧ 2006-2007 ж.т. жағажай волейболы 2 тур Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
35 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 3 тур жағажай волейболы 2006-2007 ж.т. Шілде- Тамыз Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
36 ҚРЧ 2006-2007 ж.т. жағажай волейболы 3 тур Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
37 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 1 тур жағажай волейболы 2008-2009 ж.т. Мамыр — Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
38 ҚРЧ 2008-2009 ж.т. жағажай волейболы 1 тур Маусым
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
39 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2 тур жағажай волейболы 2008-2009 ж.т. Маусым-Шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
40 ҚРЧ 2008-2009 ж.т. жағажай волейболы 2 тур Шілде
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
41 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 3 тур жағажай волейболы 2008-2009 ж.т. Шілде- Тамыз Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
42 ҚРЧ 2008-2009 ж.т. жағажай волейболы 3 тур Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
43 ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ жағажай волейболы 2004-2005 ж.т. Маусым — Шілде-Тамыз
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
44 Жағажай волейболынан ҚР Кубогі 2004-2005 ж.т. Шілде – Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
45 ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ жағажай волейболы 2006-2007 ж.т. Маусым — Шілде-Тамыз
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
46 Жағажай волейболынан ҚР Кубогі 2006-2007 ж.т. Шілде – Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
47 ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ жағажай волейболы 2008-2009 ж.т. Маусым — Шілде-Тамыз
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 9 9 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
48 Жағажай волейболынан ҚР Кубогі 2008-2009 ж.т. Шілде – Тамыз
Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 8 6 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
49 РТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
50 РТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
51 Қалааралық турнир Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
52 Қалааралық турнир Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
53 Қалааралық турнир Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
54 Қалааралық турнир Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
55 ХТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
56 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск, Бурабай Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 23 21 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
57 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск, Бурабай Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 23 21 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
58 Қалпына келтіруші ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
59 Қалпына келтіруші ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
60 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
61 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
62 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
63 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
64 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
65 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 21 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ

ҚОЛ ДОБЫ (қыздар,әйелдер)

Қалалық
1 Оқушылар сарайы 16 ж.д Кубогы Желтоқсан Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
2 Қыздар мектеп лигасы Жыл ішінде Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
Республикалық
1 АДД/ЖДД бойынша ОЖЖ
(әйелдер) Қаңтар белгіленуі бойынша
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
2 АДД/ЖДД бойынша ОЖЖ
(әйелдер) Ақпан
белгіленуі бойынша ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
3 ҚРЧ Чемпионат Республики 2004 ж.т ж/е кіші жастар Ақпан
Нур-Султан Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
4 АДД/ЖДД бойынша ОЖЖ
(әйелдер) Ақпан
белгіленуі бойынша ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
5 Олимпиадалық квалификациялық турнир алд ОЖЖ Токио-2020 Ақпан-наурыз
белгіленуі бойынша ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
6 ҚРЧ алд ОЖЖ УТС Женской (ЖДД,АДД,ТТД) Ақпан Алматы ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
7 ҚРЧ 2007 ж.т. ж/е кіші жастағылар Наурыз
Шымкент Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
8 Азия Чемпионаты клубтық командалар арасында 03-11 наурыз
Алматы
Казахстан Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
9 Олимпиадалық квалификациялық турнир Токио-2020 /әйелдер/ наурыз белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
10 АДД ж/е ТТД бойынша ОЖЖ
(әйелдер) Наурыз-сәуір
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
11 Олимпиадалық квалификациялық турнир Токио-2020 /әйелдер/ белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
12 ҚРЧ 2005 ж.т. кіші жастағылар сәіур
Кызылорда Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
13 29 ҚРЧ әйелдер командсы Супер лига,жоғары лига,бірінші лига сәіур
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
14 ТТД бойынша ОЖЖ
(әйелдер) сәіур
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
15 АДД/ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) сәіур
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
16 ҚРЧ 2006 ж.т. кіші жастағылар Мамыр
Қарағанды Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
17 АДД/ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) Мамыр белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
18 29 ҚРЧ әйелдер командсы Супер лига,жоғары лига,бірінші лига Мамыр белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
19 АДД/ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) Мамыр-маусым белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
20 Жастар ойындары қыздар арасында Мамыр-Тамыз белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
21 ҚРЧ 2002 ж.т. кіші жастағылар Маусым
Костанай Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
22 АДД/ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) Маусым
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
23 29 ҚРЧ әйелдер командсы Супер лига,жоғары лига,бірінші лига Маусым
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
24 АДД/ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) Маусым-шілде
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
25 ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) шілде
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
26 Тереңдетілген Медициналық тексеріліс шілде
Алматы Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
27 АТД бой-а ОЖЖ (әйелдер) Шілде-тамыз
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
28 ҚРЧ 2003 ж.т кіші жастағылар Тамыз
Алматы облысы Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
29 АТД ж/е ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) Тамыз
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
30 Халықаралық турнир алд ОЖЖ (әйелдер) Ресей
белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
31 ҚРЧ 2008 ж.т. кіші жастағылар Қыркүйек
Ақтөбе облысы Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
32 АТД ж/е ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) Қыркүйек-Қазан
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
33 29 ҚРЧ әйелдер командсы Супер лига,жоғары лига,бірінші лига Қазан
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
34 АТД ж/е ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) Қазан
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
35 29 ҚРЧ әйелдер командсы Супер лига,жоғары лига,бірінші лига Қараша
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
36 АТД ж/е ЖДД бой-а ОЖЖ
(әйелдер) Қараша-Желтоқсан
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
37 ҚР Кубогы жас ерекшеліктері Желтоқсан Алматы Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
38 29 ҚРЧ әйелдер командсы Супер лига,жоғары лига,бірінші лига Желтоқсан
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
39 Республикалық турнир қыздар/әйелдер командасы Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
40 Федерация Кубогы әйелдер/қыздар командасы Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
41 Республикалық турнир әйелдер/қыздар командасы Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
42 Қазақстан Біріншілігі әйелдер/қыздар командасы Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
Халықаралық
1 ХТ «Звезда CUP» Ресей Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
2 ХТ Қазан
(Польша, Венгрия, Чехия) Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
3 Олимпиадалық ойындары Токио 2020 23 шілде 8 тамыз
Токио Жапония Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
4 18-ші Азия Чемпионаты Чемпионат
(квалификациялық ӘЧ Испания 2021)
Сәуір
Испания Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
5 Әлем Чемпионаты (U18) Ақпан
Хорватия Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 6 6 — — БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
6 Өзбекстан Кубогы Өзбекстан Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
7 Орталық Азия Чемпионаты 18 ж.д. Өзбекстан Тамыз-Қыркүйек Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
8 Гандбол Фестивалі Ресей
Маусым-шілде Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
9 Әлем Кубогы Италия
Террамо
Маусым-Тамыз Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
10 ХТ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
11 ХТ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 16 16 2 1 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
Оқу жаттығу жиыны
1 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
2 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
3 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
4 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
5 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
6 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
7 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
8 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
9 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
10 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
11 ҚРЧ алд ОЖЖ 2004 ж.т.
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
12 ҚРЧ алд ОЖЖ 2005 ж.т.
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
13 ҚРЧ алд ОЖЖ 2006 ж.т.
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
14 ҚРЧ алд ОЖЖ 2007 ж.т.
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
15 ҚРЧ алд ОЖЖ 2008ж.т.
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
16 ҚРЧ алд ОЖЖ 2002 ж.т.
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
17 ҚРЧ алд ОЖЖ РК 2003 ж.т.
Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
18 ҚРЧ алд ОЖЖ 1 тур Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
19 ҚРЧ алд ОЖЖ 2 тур Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
20 ҚРЧ алд ОЖЖ 3 тур Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
21 ҚРЧ алд ОЖЖ 4 тур Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
22 ҚРЧ алд ОЖЖ 5 тур Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
23 ҚРЧ алд ОЖЖ 6 тур Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
24 Өзбекстан Кубогы алд ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
25 Орталық Азия алд ОЖЖ 18 ж.д. Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
26 гандбол Фестивальі алд ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
27 Әлем Кубогы алд ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
28 ХТ алд ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
29 ХТ алд ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
30 Қайта қалпына келу ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
31 Қайта қалпына келу ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
32 Қайта қалпына келу ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
33 Қайта қалпына келу ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
34 ЖДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
35 АДД бойынша ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
36 ТТД алд ОЖЖ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
37 ОЖЖ /выездные/ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
38 ОЖЖ /выездные/ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
39 ОЖЖ /выездные/ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
40 ОЖЖ /выездные/ Белгіленуі бойынша Қала ж/е мектеп, ҚР аймақ құрама командалары
ҚР Ұлттық құрама командалары 24 22 2 БЖСМ, СДД, ДШжСБ , Қол Добы Федерациясы
Жасөспірімдер
1 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ IЛ Қантар – Ақпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 ҚРЧ IЛ Ақпан белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ IЛ Наурыз- Сәуір Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 ҚРЧ IЛ Сәуір белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ IЛ Сәуір-Мамыр Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 ҚРЧ IЛ Мамыр белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ IЛ Мамыр-Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 ҚРЧ IЛ Маусым
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ IЛ Қыркүйек – Қазан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 ҚРЧ IЛ Қазан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ IЛ Қазан-Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 ҚРЧ IЛ Қараша
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ ЖЛ Қантар – Ақпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 ҚРЧ ЖЛ Ақпан белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ IЛ Наурыз- Сәуір Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 ҚРЧ IЛ Сәуір белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
17 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ ЖЛ Сәуір-Мамыр Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
18 ҚРЧ ЖЛ Мамыр белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
19 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ ЖЛ Мамыр-Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
20 ҚРЧ ЖЛ Маусым
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
21 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ ЖЛ Қыркүйек – Қазан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
22 ҚРЧ ЖЛ Қазан
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
23 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ ЖЛ Қазан-Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
24 ҚРЧ ЖЛ Қараша
белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
25 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004 ж.т. Қантар – Акпан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
26 ҚРЧ 2004 ж.т. және одан кіші Ақпан Шымкент
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
27 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2005 ж.т. Ақпан- Наурыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
28 ҚРЧ 2005 ж.т. және одан кіші Наурыз Караганда
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
29 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006 ж.т. Наурыз-Сәуір Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
30 ҚРЧ 2006 ж.т. және одан кіші Сәуір Павлодар
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
31 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2003 ж.т. МамырөМаусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
32 ҚРЧ 2003 ж.т. және одан кіші Маусым Караганда белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
33 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008 ж.т. Шілде – Тамыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
34 ҚРЧ 2008 ж.т. және одан кіші Тамыз Ридер ШҚО
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
35 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2009 ж.т. Тамыз-Қыркүйеқ
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
36 ҚРЧ 2009 ж.т. және одан кіші Қыркүйеқ Павлодар
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
37 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2007 ж.т. Қазан — Қараша
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
38 ҚРЧ 2007 ж.т. және одан кіші Қараша Костанай
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
39 ҚР Кубоғі алдындағы ОЖЖ Қараша – желтоқсан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
40 ҚР Кубогі Желтоқсан Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
41 РТ белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
РТ белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 19 16 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
42 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск,Бурабай,Костанай
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 26 24 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
43 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск,Бурабай,Костанай
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 26 24 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
44 Матчтық кездесулер Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
45 Матчтық кездесулер Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
46 ХТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
47 ҚТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
48 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
49 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
50 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
51 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
52 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
53 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
54 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
55 Қалпына келтіру ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 24 24 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ

РЕГБИ

1 ҚРЧ ЖЛ 1 тур алдындағы ОЖЖ Наурыз — Сәуір белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 ҚРЧ ЖЛ 1 тур Сәуір Шымкент,Талдыкорган немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 ҚРЧ ЖЛ 2 тур алдындағы ОЖЖ Сәуір-Мамыр белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 ҚРЧ ЖЛ 2 тур Мамыр Алматы,Талдыкорган немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 ҚРЧ ЖЛ 3 тур алдындағы ОЖЖ Мамыр-Маусым белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 ҚРЧ ЖЛ 3 тур Маусым Алматы ,Талдыкорган,ВКО немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 ҚРЧ ЖЛ 4 тур алдындағы ОЖЖ Маусым- Шілде белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 ҚРЧ ЖЛ 4 тур Шілде Алматы,Талдыкорган немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 ҚРЧ ЖЛ 5 тур алдындағы ОЖЖ Тамыз — Қыркүйеқ белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 ҚРЧ ЖЛ 5 тур Қыркүйеқ Талдыкорган немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 Ашық Ч алдындағы ОЖЖ Алматы қ. Қыркүйеқ- Қазан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 Ашық Ч Алматы қ. Қазан-Қараша
Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 Ашык Жастардың Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Наурыз-Сәуір Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 Ашык ҚР Жастардың Көктемгі Ч 2004-2005 ж.т. Сәуір Шымкент немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 Ашык Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Сәуір –Мамыр Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 Ашык ҚР Көктемгі Ч 2006-2007 ж.т. Сәуір –Мамыр Алматы, Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
17 Ашык Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Сәуір –Мамыр Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
18 Ашык ҚР Көктемгі Ч 2008-2009 ж.т. Сәуір –Мамыр Алматы, Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
19 Ашык Жастардың Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Мамыр-Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
20 Ашык ҚР Жастардың Жазғы Ч 2004-2005 ж.т. Мамыр-Маусым Алматы,Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
21 Ашык Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Мамыр — Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
22 Ашык ҚР Жазғы Ч 2006-2007 ж.т. Маусым Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
23 Ашык Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Маусым- шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
24 Ашык ҚР Жазғы Ч 2008-2009 ж.т. Маусым-шілде Алматы,Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
25 Ашык Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
26 Ашык ҚР Жастардың Күзгі Ч 2004-2005 ж.т. Қыркүйек Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
27 Ашык Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
28 Ашык ҚР Күзгі Ч 2006-2007 ж.т. Қыркүйек –қазан Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
29 Ашык Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
30 Ашык ҚР Күзгі Ч 2008-2009 ж.т. Қыркүйек Алматы, Талгар
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
31 Ашык Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2010-2011 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
32 Ашык ҚР Күзгі Ч 2010-2011 ж.т. Қыркүйек Алматы, Талгар
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
33 Ашык ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т.жағажай регби -5 Шілде – Тамыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
34 Ашык ҚРЧ 2004-2005 ж.т. жағажай регби-5 Шілде – Тамыз
Талдыкорган, Алматы, Алматинская обл. немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
35 Ашык ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т.жағажай регби -5 Шілде – Тамыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
36 Ашык ҚРЧ 2006-2007 ж.т. жағажай регби-5 Шілде – Тамыз
Талдыкорган, Алматы, Алматинская обл. немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
37 Ашык ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т.жағажай регби -5 Шілде – Тамыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
38 Ашык ҚРЧ 2008-2009 ж.т. жағажай регби-5 Шілде – Тамыз
Талдыкорган, Алматы, Алматинская обл. немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
39 Фестиваль «Кубок Жетысу» алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Мамыр – Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
40 Фестиваль « Кубок Жетису» регби – 7 2008-2009 ж.т. Мамыр-Маусым Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
41 РТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
42 РТ регби – 7 «Кубок детской лиги» Маусым
Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
43 РТ регби – 7 2004-2005 ж.т. Қыркүйек –қазан
Алматы , Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
44 РТ регби – 7 2006-2007 ж.т. Қыркүйек –қазан
Алматы , Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
45 РТ Қараша – Желтоқсан
Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
46 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск, Бурабай Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 18 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
47 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск, Бурабай Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 18 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
48 Қалпына келтіруші ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
49 Қалпына келтіруші ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
50 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
51 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
52 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
53 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
54 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
55 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
56 Жастардың АЧ алдындағы ОЖЖ белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 3 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
57 Жастардың АЧ алдындағы ОЖЖ белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 3 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
Қыздар
1 Ашық Ч алдындағы ОЖЖ Алматы қ. Қыркүйеқ- Қазан
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 Ашық Ч Алматы қ. Қазан-Қараша
Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 Ашык Жастардың Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Наурыз- Сәуір Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 Ашык ҚР Жастардың Көктемгі Ч 2004-2005 ж.т. Сәуір Шымкент, Тараз
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 Ашык Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Сәуір –Мамыр Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 Ашык ҚР Көктемгі Ч 2006-2007 ж.т. Сәуір -Мамыр Алматы,Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 Ашык Көктемгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Сәуір –Мамыр Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 Ашык ҚР Көктемгі Ч 2008-2009 ж.т. Сәуір -Мамыр Алматы,Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 Жастардың Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Мамыр- Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 ҚР Жастардың Жазғы Ч 2004-2005 ж.т. Мамыр –Маусым Алматы, Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 Ашык Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Мамыр- Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 Ашык ҚР Жазғы Ч 2006-2007 ж.т. Маусым Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 Ашык Жазғы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Маусым- шілде
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 Ашык ҚР Жазғы Ч 2008-2009 ж.т. Маусым-шілде Алматы, Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 Жастардың Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 ҚР Жастардың Күзгі Ч 2004-2005 ж.т. Қыркүйек Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
17 Ашык Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
18 Ашык ҚР Күзгі Ч 2006-2007 ж.т. Қыркүйек –қазан Алматы
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
19 Ашык Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
20 Ашык ҚР Күзгі Ч 2008-2009 ж.т. Қыркүйек Алматы , Талгар
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
21 Ашык Күзгі ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2010-2011 ж.т. Тамыз — Қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
22 Ашык ҚР Күзгі Ч 2010-2011 ж.т. Қыркүйек Алматы , Талгар
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
23 Ашык ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2004-2005 ж.т.жағажай регби -5 Шілде – Тамыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
24 Ашык ҚР Ч 2004-2005 ж.т. жағажай регби-5 Шілде – Тамыз
Алматинская обл., Талдыкорган, Алматы немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
25 Ашык ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2006-2007 ж.т.жағажай регби -5 Шілде – Тамыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
26 Ашык ҚР Ч 2006-2007 ж.т. жағажай регби-5 Шілде – Тамыз
Алматинская обл., Талдыкорган, Алматы немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
27 Ашык ҚРЧ алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т.жағажай регби -5 Шілде – Тамыз
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
28 Ашык ҚР Ч 2008-2009 ж.т. жағажай регби-5 Шілде – Тамыз
Алматинская обл., Талдыкорган, Алматы немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
29 Фестиваль «Кубок Жетысу» алдындағы ОЖЖ 2008-2009 ж.т. Мамыр – Маусым
Нұр-Сұлтан
немесе белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
30 Фестиваль «Кубок Жетысу» регби – 7 2008-2009 ж.т. Мамыр-Маусым Талдыкорган
немесе белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 15 12 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
31 ХТ Белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
32 РТ белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
33 РТ белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
34 РТ белгілеу бойынша Облыстар мен қалалардың құрама командалары 17 14 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
35 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск, Бурабай Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 18 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
36 Жазғы сауықтыру ОЖЖ Маусым — Тамыз Щучинск, Бурабай Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 18 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
37 Қалпына келтіруші ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
38 Қалпына келтіруші ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
39 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
40 ЖДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
41 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
42 АДТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
43 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
44 ТТД бойынша ОЖЖ Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 18 18 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
45 Жастардың АЧ алдындағы ОЖЖ белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 3 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
46 Жастардың АЧ алдындағы ОЖЖ белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 3 2 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
КӘСІБИ ДАЯРЛАУ, ҚАЙТА ОҚУ ЖӘНЕ ҰЙЫМ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІНІҢ БІЛІКТІЛІГІН АРТТЫРУ

1 Баскетболдан жыл сайынғы төрешілердің бас семинары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 10 10 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
2 Волейболдан біліктілікті арттыру төрешілік семинары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
3 Қол добынан ойынның теориясы мен тәжірибесі бойынша төрешілердің Республикалық семинар Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 3 3 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
4 Регбиден біліктілікті арттыру төрешілік семинары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 2 2 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
5 Баскетбол жаттықтырушыларының жоғарғы мектебі ( біліктілікті арттыру және кәсіби маман дайындау курстары) Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 1 1 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
6 Баскетбол жаттықтырушыларына біліктілікті арттыру курстары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 10 10 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
7 Волейбол жаттықтырушыларына біліктілікті арттыру курстары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
8 Қол добы жаттықтырушыларына біліктілікті арттыру курстары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
9 Регби жаттықтырушыларына біліктілікті арттыру курстары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
10 Оқу бөлімінің меңгерушілері мен спорт әдіскерлері үшін семинарлар Белгілеу бойынша спорт бойынша әдіскер 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
11 Оқу бөлімінің меңгерушілері мен спорт әдіскерлердің біліктілігін арттыру курстар Белгілеу бойынша спорт бойынша әдіскер 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
12 Волейболдан біліктілікті арттыру жаттықтырушылар семинары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
13 Қол добынан біліктілікті арттыру жаттықтырушы семинары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
14 Қол добынан ойынның теориясы, әдісі мен тәжірибесі бойынша жаттықтырушылардың Республикалық семинары (бастапқы деңгей) Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
15 Қол добынан ойынның теориясы, әдісі мен тәжірибесі бойынша жаттықтырушылардың Республикалық семинары (тәжірибелік деңгей) Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ
16 Регбиден біліктілікті арттыру жаттықтырушылар семинары Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 № 5 БЖМОРСМ
17 Баскетболдан жаттықтырушылардың біліктілігін арттыру семинарлар
Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 10 10 ДШжСБ, СДД,
18 Бапкерлер үшін баскетбол лагері Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 8 8 № 5 БЖМОРСМ
19 Баскетболдан жаттықтырушылардың біліктілігін арттыру семинарлар
ФИБА Азия Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 4 4 ДШжСБ, СДД,
20 спорт түрлері бойынша Федерациялардың мәжілістері мен атқарушы комитеттер Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар шақыру бойынша шақыру бойынша № 5 БЖМОРСМ
21 Әкімшілік қызметкерлерінің бақылау іссапарлары Белгілеу бойынша Әкімшілік қызметкерлері қажеттілікке қарай қажеттілікке қарай ДШжСБ, СДД,
22 Баскетболдан балалар бапкерлерінің Халықаралық жаттықтырушылық семинар Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 15 15 № 5 БЖМОРСМ
23 Баскетболдан бапкерледрдің Республикалық мәжілісі Белгілеу бойынша Жаттықтырушы — оқытушылар 8 8 ДШжСБ, СДД,
24 Әдіскерлер мен БЖСМ қызметшілеріне арналған семинар Белгілеу бойынша Әдіскерлер, директордың орынбасары, директор 4 4 № 5 БЖМОРСМ
25 БЖСМ қызметшілерінің біліктілігін жоғарлату курстары Белгілеу бойынша Әдіскерлер, директордың орынбасары, директор 4 4 ДШжСБ, СДД,
№ 5 БЖМОРСМ

МҮМКІНДІГІ ШЕКТЕУЛІ СПОРТ ТҮРЛЕРІ

АРБАМЕН БИЛЕУ (ТҚАЗ)
ҚАЛАЛЫҚ
1 22 наурыз мейрамына арналған қалалық чемпионаты Наурыз,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 28 26 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Тәуелсіздік күніне арналған Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты (ТҚАЗ) Желтоқсан,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 28 26 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 ҚР Спартакиадасы алдындағы ОЖЖ Тамыз-қыркүйек,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 10 10 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ҚР Спартакиадасы (ТҚАЗ) 15-27 қыркүйек,
Шымкент Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 10 6 3 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ҚР Кубогі алдындағы ОЖЖ Мамыр,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 16 16 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ҚР Кубогі (ТҚАЗ) Мамыр,
Орал Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 11 10 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Сауықтыру жиыны (ТҚАЗ) Маусым,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 22 20 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 РТ Aktau-Open Para Danse Gup (ТҚАЗ) Тамыз,
Ақтау Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 14 13 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 РТ АSTANA -Опен (ТҚАЗ) Қараша,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 32 30 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Сауықтыру жиыны (ТҚАЗ) Нұр-Сұлтан,
Желтоқсан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 22 20 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 Лицензиялық ХТ
МПК Cuijk- 2021 Наурыз-Сәуір,
Нидерланд
ҚР құрама командасы
5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ӘЧ алдындағы
ОЖЖ Сәуір,
Нұр-Сұлтан ҚР құрама командасы 8 8 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Әлем чемпионаты Сәуір
США, Орландо ҚР құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ХТ
Para Dance Sport МПК Mainhatten Gup Маусым,
Германия ҚР құрама командасы 5 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 ХТ МПК KAZAKHSTAN OPEN Маусым,
Нұр-Сұлтан ҚР құрама командасы 18 16 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Континенттік Кубогі (ТҚАЗ) Қыркүйек,
Санкт-Петербург,
Ресей ҚР құрама командасы 9 8 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Азия чемпионаты алдындағы ОЖЖ Қазан,
Нұр-Сұлтан ҚР құрама командасы 10 10 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 АЧ Word Para Dance Sport World Championships Қазан-қараша,
Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 9 7 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ЖЕҢІЛ АТЛЕТИКА (ТҚАЗ, көру, есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Жеңіл атлетикадан Нұр-Сұлтан қаласының ашық турнирі
(ТҚМЗ, көру,есту) Қ.Мұңайтпасұлы атындағы орталық стадионы,
Мамыр «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 38 35 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Жеңіл атлетикадан Нұр-Сұлтан қаласынын ашық турнирі
(ТҚМЗ, көру,есту) Қ.Мұңайтпасұлы атындағы орталық стадионы, Қыркүйек «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 38 35 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 Жабық кешенде өтетін ҚРЧ алдындағы Жеңіл атлетикадан ОЖЖ (есту) Нұр-Сұлтан,
Ақпан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 10 10 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Жабық кешенде өтетін ҚРЧ Жеңіл атлетика жастар және ересектер (есту) Қарағанды,
11-13 Наурыз «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 8 6 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ҚР Спартакиадасы алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ, көру) Тамыз-қыркүйек,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 17 12 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ҚР Спартакиадасы (ТҚАЗ, көру) 15-27 қыркүйек,
Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 17 12 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ (Есту) Мамыр,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 10 10 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 ҚРЧ (Есту) Мамыр
Алматы «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 8 6 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Жастар арасындағы ҚРЧ (ТҚАЗ, көру)
Маусым,
Алматы «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 8 6 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Сауықтыру жиыны (ТҚАЗ,көру,есту) Маусым,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 20 20 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
9 Сауықтыру жиыны
(ТҚАЗ,Көру,Есту) Желтоқсан,
Нұр-Сұлтан
«Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 20 20 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 ХТ Гран-При (ТҚАЗ,көру) Ақпан,
Дубай, БАӘ ҚР құрама командасы 4 3 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Жасөспірімдер арасындағы дүниежүзілік Ойындары алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ, көру) Қараша,
Түркия ҚР құрама командасы 3 2 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ

3 Жасөспірімдер арасындағы дүниежүзілік Ойындары IWAS
(ТҚАЗ, көру) Қараша,
Сочи қ., Ресей ҚР құрама командасы 3 2 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Жасөспірімдер арасындағы Паралимпиада Азия Ойындары алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ, көру) Желтоқсан,
Шымкент
ҚР құрама командасы 6 4 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Жасөспірімдер арасындағы Паралимпиада Азия Ойындары
(ТҚАЗ, көру) Желтоқсан,
Бахрейн,
Манама
ҚР құрама командасы 6 4 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ЖҮЗУ (ТҚАЗ, көру, есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Жүзуден «Жеңіс күніне арналған» қала біріншілігі
(ТҚАЗ,көру,есту) Мамыр
Нұр-Сұлтан қ. «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 40 38 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Жүзуден Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты
(ТҚАЗ,көру,есту) Қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 40 38 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 Жастар арасында
ҚРЧ алдындағы
ОЖЖ (ТҚАЗ,көру) Маусым,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 13 12 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Жастар арасында ҚРЧ
(ТҚАЗ,көру) Маусым-шілде,
Алматы «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 11 10 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ҚР Спартакиадасы алдындағы
ОЖЖ (ТҚАЗ, көру) Тамыз-қыркүйек,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 15 15 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ҚР Спартакиадасы (ТҚАЗ, көру) 15-27 қыркүйек,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 20 16 2 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 жастар және ересектер ҚРЧ алдындағы ОЖЖ
(есту) сәуір,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 14 13 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 жастар және ересектер ҚРЧ (есту) 12-14 мамыр,
Қарағанды
«Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 15 13 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Сауықтыру жиыны Маусым,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 20 20 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Сауықтыру жиыны (ТҚАЗ,көру,есту) Нұр-Сұлтан,
Желтоқсан
«Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 20 20 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 ХТ (ТҚАЗ, көру) Наурыз,
Англия ҚР құрама командалары 4 3 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ХТ Кубогінің кезеңі
(ТҚАЗ,көру) Маусым,
Берлин ҚР құрама командалары 4 3 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ХТ (есту)
Белгілеу бойынша, Польша ҚР құрама командалары 4 3 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Паралимпиада Ойындары алдындағы ОЖЖ
1-кезеңі (ТҚАЗ) Шілде,
(Кырғыстан) ҚР құрама командалары 3 2 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Паралимпиада Ойындары алдындағы ОЖЖ
2-кезеңі (ТҚАЗ) Шілде,
Токио қ.
(Жапония) ҚР құрама командалары 2 1 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Жазғы Паралимпиада ойындары (ТҚАЗ) Тамыз,
(Токио-2021) ҚР құрама командалары 2 1 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Жазғы ПО кейінгі қалпына келу ОЖЖ Кыркүйек,
(Түркия) ҚР құрама командалары 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Азия Тынық Мұхит ойындары алдындағы ОЖЖ
(есту) Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
9 Азия Тынық Мұхит ойындары
(есту) Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
10 Белоруссия Чемпионаты ХТ (есту) Белгілеу бойынша,
(Белоруссия) ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
11 Жазғы Сурдлимпиада Ойындары алдындағы ОЖЖ
1-кезеңі Қазан,
Чолпан-Ата,
(Қырғызстан) ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
12 Жасөспірімдер арасындағы Паралимпиада Азия Ойындары алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ, көру) Қазан,
Шымкент
ҚР құрама командасы 6 4 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
13 Жасөспірімдер арасындағы Дүниежүзілік Ойындары IWAS Қараша,
Сочи қ.
(Ресей) ҚР құрама командасы 6 4 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
14 Жазғы Сурдлимпиада Ойындары алдындағы ОЖЖ
2-кезеңі Қараша,
Алматы ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
15 Жасөспірімдер арасындағы Паралимпиада Азия Ойындары алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ, көру) Желтоқсан,
(Түркия) ҚР құрама командасы 3 2 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
16 Жазғы Сурдлимпиада Ойындары
Желтоқсан,
(Бразилия) ҚР құрама командасы 4 3 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
17 Жасөспірімдер арасындағы Паралимпиада Азия Ойындары
(ТҚАЗ, көру) Желтоқсан,
Бахрейн қ.
(Манама) ҚР құрама командасы 3 2 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ФУТБОЛ (есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Жеңіс күніне арналған қалалық турнирі Мамыр,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 22 20 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ҚР Тәуелсіздік күніне арналған Нұр-Сұлтан қаласының Кубогі Желтоқсан,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 22 20 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 Футзалдан жастар арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Ақпан,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 15 15 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Футзалдан жастар арасындағы ҚРЧ 15-20 Наурыз,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 15 15 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Футболдан ҚРЧ алдындағы
ОЖЖ Мамыр-маусым,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 18 18 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Футболдан ҚРЧ 24-30 Маусым,
Талдықорған «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 20 18 2 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Сауықтыру жиыны Маусым,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 18 18 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Әйелдер арасында Футзалдан ҚРЧ алдындағы
ОЖЖ Тамыз-қыркүйек,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 15 15 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Әйелдер арасындағы ҚРЧ футзалдан 25-27 қыркүйек,
Алматы «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 17 15 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Ерлер арасындағы Футзалдан ҚРЧ алдындағы
ОЖЖ Қазан,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 18 18 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
9 Ерлер арасында ҚРЧ футзалдан 2-8 Қараша,
Көкшетау «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, «БЖСМ» КММ 20 18 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
10 Сауықтыру жиыны Желтоқсан,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 18 18 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 Шағын футболдан Халықаралық турнир алдындағы ОЖЖ (есту) Нұр-Сұлтан,
Шілде ҚР құрама командасы 18 18 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Шағын футболдан Халықаралық турнир (есту) Қырғызстан,
Шолпан Ата,
Шілде ҚР құрама командасы 20 18 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ГРЕК-РИМ және ЕРКІН КҮРЕСІ (есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Наурыз мейрамына арналған қалалық ашық біріншілігі
(есту) Наурыз,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 8 7 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Тәуелсіздігіміздің 30 жылына арналған қалалық чемпионаты
(есту) Желтоқсан,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 8 7 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 ҚРЧ алдындағы грек-рим және еркін күрестен ОЖЖ (есту) Наурыз,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ҚРЧ ересектер арасында грек-рим және еркін күрестен (есту) 29 Наурыз – 1 Сәуір,
Көкшетау
«Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, 8 6 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Грек-рим және еркін күрестен ҚРЧ 23 жасқа дейін, кадеттер арасында ОЖЖ (есту) Мамыр,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Грек-рим және еркін күрестен ҚРЧ 23 жасқа дейін, кадеттер арасында (Есту) 27-30 маусым,
Қостанай
Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 8 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Сауықтыру жиыны (есту) Маусым,
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Грек-рим және еркін күрестен Командалық ҚРЧ (Есту) 24-27 тамыз,
Ақтөбе
«Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы, 9 8 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Грек-рим және еркін күрестен М.Сапарбаевты еске алуға арналған РТ
Белгілеу бойынша
«Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 9 8 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Грек-рим және еркін күрестен Н.Абдировты еске алуға арналған РТ
Белгілеу бойынша «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 7 6 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
9 Сауықтыру жиыны Желтоқсан,
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 8 6 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 ХТ грек-рим күрестен (есту) Белгілеу бойынша
(Белорусия)
ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ХТ грек-рим және еркін күрестен (есту) Белгілеу бойынша
(Түркия) ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ОТЫРЫП ОЙНАУ ВОЛЕЙБОЛЫ (ТҚАЗ) «ерлер, әйелдер ком.»
ҚАЛАЛЫҚ
1 Наурыз мерекесіне қалалық ашық чемпионаты ерлер мен әйелдер (ТҚАЗ) Нұр-Сұлтан,
Наурыз «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 32 30 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Отырып ойнау волейболынан Ұлы Жеңіс күніне арналған ашық турнирі, ерлер әйелдер (ТҚАЗ) Нұр-Сұлтан,
Мамыр «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 32 30 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Отырып ойнау волейболынан қала күніне арналған ашық Чемпионаты «ерлер-әйелдер» (ТҚАЗ) Нұр-Сұлтан,
Шілде Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
Костанай
құрама командасы 32 30 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Отырып ойнау волейболынан ҚР мүгедек күніне арналған ашық турнирі «ерлер- әйелдер» (ТҚАЗ)
Нұр-Сұлтан,
Қазан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 32 30 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Отрып ойнау волейболынан ҚР Тәуелсіздік күніне арналған ашық Чемпионаты «ерлер-әйелдер» (ТҚАЗ)
Нұр-Сұлтан, Желтоқсан «Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
Костанай
құрама командасы 32 30 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 ҚР Кубогі ардагерлер арасындағы отырып ойнау волейболдан ОЖЖ Нұр-Сұлтан,
Ақпан
«Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 15 14 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ҚР Кубогі ардагерлер арасындағы отырып ойнау волейболдан Белгілеу бойынша,
Ақпан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 11 10 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ҚР Спартакиадасы алдындығы отырып ойнау волейболдан ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Тамыз-қыркүйек «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 12 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ҚР Спартакиадасы отырып ойнау волейболдан 15-27 қыркүйек
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 12 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Сауықтыру жиыны Нұр-Сұлтан
Маусым «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 18 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 ҚР кубогі
(ТҚАЗ) Қызылорда қ.
Маусым «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 15 14 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Қостанай және Қарағанды қалаларының ашық біріншілігі алдындағы «ерлер-әйелдер» ОЖЖ Белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Қостанай обылысының ашық біріншілігі «ерлер-әйелдер» (ТҚАЗ) Рудный қ.
Тамыз «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
9 Қарағанды обылысының ашық біріншілігі «ерлер-әйелдер» (ТҚАЗ) Қарағанды қ.
Желтоқсан «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
10 Сауықтыру жиыны Нұр-Сұлтан
Желтоқсан
«Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ҮСТЕЛ ТЕННИСІ (ТҚАЗ, есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 8-ші Наурыз мейрамына арналған қалалық ашық турнир Наурыз
Нұр-Сұлтан қ. №65 мектеп оқушылары «БЖСМ» КММ 16 15 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Наурыз мейрамына арналған қалалық ашық турнир Наурыз
Нұр-Сұлтан қ. №65 мектеп оқушылары «БЖСМ» КММ 16 15 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ҚР Халықаралық бірлік мейрамына орай ашық турнирі Мамыр
Нұр-Сұлтан қ. №65 мектеп оқушылары «БЖСМ» КММ 16 15 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Ұлы Жеңіс күніне арналған қалалық ашық турнир Мамыр
Нұр-Сұлтан қ. №65 мектеп оқушылары «БЖСМ» КММ 13 12 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Халықаралық балаларды қорғау күніне арналған ашық турнирі Маусым
Нұр-Сұлтан қ. №65 мектеп оқушылары «БЖСМ» КММ 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Қала күніне арналған ашық турнирі Шілде
Нұр-Сұлтан қ. №65 мектеп оқушылары «БЖСМ» КММ 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 ҚР Тәуелсіздік күніне арналған қалалық ашық турнир Желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ. №65 мектеп оқушылары «БЖСМ» КММ 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 ҚРЧ алдындағы
ОЖЖ (ТҚАЗ) Белгілеу бойынша
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ҚРЧ (ТҚАЗ) Ақпан
Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 8 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Жастар арасында
ҚРЧ алдындағы
ОЖЖ (ТҚАЗ) Наурыз-Сәуір
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Жастар арасында
ҚРЧ (ТҚАЗ) Сәуір
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 8 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 ҚРЧ алдындағы
ОЖЖ (есту) Сәуір-Мамыр
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама ком. 10 10 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 ҚРЧ жастар және ересектер (есту) 20-25 сәуір
Ақтөбе қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама ком. 10 8 2 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 ҚР Спартакиадасы алдындағы
ОЖЖ (ТҚАЗ) Тамыз
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама ком. 8 8 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 ҚР Спартакиадасы (ТҚАЗ) 15-27 қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама ком. 11 10 — 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
9 Сауықтыру жиыны (ТҚАЗ, есту) Нұр-Сұлтан
Маусым Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 15 15 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
10 РТ арбадағы спортшылар арасында (ТҚАЗ) Қараша
Қарағанды Нұр-Сұлтан қ. құрама ком. 9 8 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
11 Сауықтыру жиыны (ТҚАЗ, есту) Нұр-Сұлтан
Желтоқсан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 15 15 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 ХТ (ТҚАЗ) Белгілеу бойынша
(Италия) ҚР құрама командасы 4 3 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ХТ «Қостанай оупен» (ТҚАЗ, есту)
Қостанай
Желтоқсан ҚР құрама командалары 12 10 2 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Жасөспірімдер арасында Дүниежүзілік Ойындары IWAS Қараша
Сочи қ.
(Ресей) ҚР құрама командалары 5 3 2 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ДЗЮДО (көру,есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Наурыз мейрамына арналған қалалық ашық біріншілігі
(көру,есту) Наурыз
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командалары «БЖСМ» КММ 21 20 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Тәуелсіздігіміздің 30 жылына арналған қалалық чемпионаты
(көру,есту) Желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командалары «БЖСМ» КММ 21 20 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 ҚР Спартакиадасы алдындағы ОЖЖ (көру) Тамыз
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ҚР Спартакиядасы (көру) 15-27 қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 14 10 2 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Сауықтыру жиыны Маусым
Алакөль Нұр-Сұлтан қ. құрама ком 11 10 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4
ҚР кубогі
(көру,есту)
Мамыр, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы
21
20
1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Сауықтыру жиыны Желтоқсан
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама ком 11 10 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 Халықаралық турнир (көру) Ақпан
(Германия) ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Әлем кубогі
(көру) Ақпан-Наурыз
Тбилиси қ.
(Грузия) ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Великобритания Ибса Гран-Приі ХТ Сәуір
(Англия) ҚР құрама командасы 7 6 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Гран-Приі ХТ
(Көру) Мамыр
Баку қ.
(Әзірбайжан) ҚР құрама командасы 7 6 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Жазғы Паралимпиада ойындарының алдындағы ОЖЖ Тамыз
Нұр-Сұлтан
ҚР құрама командасы 2 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Жазғы Паралимпиада ойындары Тамыз-қыркүйек
Токио-2021
(Япония) ҚР құрама командасы 2 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Гран-Приі ХТ Қазан
(Ташкент) ҚР құрама командасы 7 6 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ПАУЭРЛИФТИНГ (ТҚАЗ)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Пауэрлифтингтен Нұр-Сұлтан қ. Чемпионаты Сәуір-Мамыр
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 22 20 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Пауэрлифтингтен Тәуелсіздік күніне арналған Нұр-Сұлтан чемпионаты Желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 22 20 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 ҚР Спартакиадасы алдындағы
ОЖЖ (ТҚАЗ) тамыз
Шымкент қ.
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 8 2 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ҚР Спартакиадасы (ТҚАЗ) 15-27 қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 8 2 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Сауықтыру жиыны Маусым
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ҚР кубогі алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ) Қараша
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 ҚР кубогі (ТҚАЗ) Қараша
Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 11 10 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Сауықтыру жиыны Желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 Әлем кубогі (ТҚАЗ) Маусым
Дубай қ.
(БАӘ) ҚР құрама командасы 3 2 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Әлем Чемпионаты алдындағы ОЖЖ
(ТҚАЗ) Қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. ҚР құрама командасы 2 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Әлем Чемпионаты (ТҚАЗ) Қазан
Будапешт қ.
(Венгрия) ҚР құрама командасы 3 2 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Жасөспірімдер арасындағы Дүниежүзілік Ойындары IWAS Қараша
Сочи қ.
(Ресей ) ҚР құрама командасы 3 2 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Жарыстан кейінгі қалпына келу ОЖЖ (ТҚАЗ) Желтоқсан
Шымкент қ.
Ыстық көл (Қырғызстан) ҚР құрама командасы 3 2 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ШАХМАТ (ТҚАЗ, көру, есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 8-ші Наурызға арналған әйелдер арасындағы ашық турнирі (ТҚАЗ,есту,көру) Наурыз
ПЖО. «Шарапат» әлуметік мекеме
Нұр-Сұлтан қ Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 31 28 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Шахматтан «Ұлы Жеңіс» күніне арналған ашық турнирі
(ТҚАЗ,есту,көру) Мамыр
«Шарапат» әлуметік мекеме
Нұр-Сұлтан қ Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 31 28 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Қарттар күніне арналған Дәстүрлі тіке-тірес спорттық фестивалі (ТҚАЗ,есту,көру) Кыркүйек
«Шарапат» әлуметік мекеме
Нұр-Сұлтан қ Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 32 29 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 Шахматтан жастар арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ
(көру,есту) Ақпан
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 12 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Шахматтан жастар арасындағы ҚРЧ (көру,есту) 21-25 наурыз
Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 10 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Шахматтан ересектер арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ
(есту) Наурыз
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 11 11 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Шахматтан ересектер арасындағы ҚРЧ (есту) 11-18 Сәуір
Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 — 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
Шахматтан жастар арасындағы ҚРЧ (есту) 20-26 мамыр
Тараз қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 11 10 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Шахматтан ересектер арасындағы ҚР Спартакиадасы алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ, көру) Тамыз
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 8 8 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Шахматтан ересектер арасындағы ҚР Спартакиадасы
(ТҚАЗ, көру) Шымкент қ.
15-27 қыркүйек Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 8 6 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Сауықтыру жиыны (ТҚАЗ,көру,есту) Маусым
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 21 20 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Шахматтан ересектер арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ, көру) Маусым
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 8 8 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
9 Шахматтан ересектер арасындағы ҚРЧ
(ТҚАЗ, көру) Семей қ.
30 Маусым –
5 Шілде Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 8 6 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
10 Шахматтан ашық турнир «Нұр-Сұлтан оупен» (ТҚАЗ,есту,көру) Шілде
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
11 Шахматтан ашық турнир «Алматы- оупен»
(Тқаз,есту,көру) Қазан
Алматы Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 10 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
12 Шахматтан ашық турнир «Павлодар-оупен»
(Тқаз,есту,көру) Қараша.
Павлодар Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 10 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
13 Сауықтыру жиыны
(ТҚАЗ,есту,көру) Қараша
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 20 20 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 Шахматтан Еуропа чемпионаты (ТҚАЗ) Чехия
Маусым ҚР құрама командасы 7 5 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Азия чемпионаты алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ,есту,көру) Нұр-Сұлтан
қыркүйек ҚР құрама командасы 7 7 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Шахматтан мүгедектер арасындағы Азия чемпионаты (ТҚАЗ,есту,көру) Қазан,
Ташкент ҚР құрама командасы 7 5 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Дүниежүзілік Олимпиадасы алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ,есту,көру) Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 7 7 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Шахматтан мүгедектер арасындағы Дүниежүзілік Олимпиадасы
(ТҚАЗ,есту,көру) Белгілеу бойынша
(Ресей) ҚР құрама командасы 7 5 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Әлем чемпионаты алдындағы ОЖЖ (Есту) Нұр-Сұлтан
Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 2 2 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Шахматтан саныраулар арасындағы
Еуропа чемпионаты
(есту) Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 4 2 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Шахматтан саныраулар арасындағы
Әлем чемпионаты
(есту) Белгілеу бойынша ҚР құрама командасы 4 2 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ТОҒЫЗҚҰМАЛАҚ (ТҚАЗ,көру)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Нұр-Сұлтан қаласының жастар чемпионаты Наурыз
ПЖО
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 38 35 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Әйелдер арасындағы 8-Наурыз күніне арналған қалалық ашық турнирі (ТҚАЗ,есту,көру) Наурыз
ПЖО
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 38 35 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Көру мүшесі закымдалған спортшылар арасындағы қалалық турнирі Сәуір
ПЖО
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 38 35 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ТҚАЗ спортшылар арасындағы қалалық турнирі Мамыр
ПЖО
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 38 35 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Балалар күніне арналған қалалық ашық турнирі Маусым
ПЖО
Нұр-Сұлтан қ. «Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы БЖСМ» КММ 38 35 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Қарттар күніне арналған қалалық ашық турнирі (ТҚАЗ,есту,көру) Қазан
ПЖО
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 17 15 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Мүмкіндігі шектеулі жандарға арналған қалалық турнирі (ТҚМЗ,есту,көру) Нұр-Сұлтан қарттар үйі
Қыркүйек Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 18 15 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 Жастар арасындағы тоғызқұмалақтан ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Маусым
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 5 4 1 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ҚРЧ жастар
(ТҚАЗ, көру) 1-7 шілде
Ақтау қ.
Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 6 4 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Сауықтыру жиыны Маусым
Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 15 15 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ҚР Спартакиадасы алдындағы ОЖЖ Тамыз-қыркүйек
Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 8 8 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 ҚР Спартакиадасы (ТҚАЗ, көру) 15-27 қыркүйек,
Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 13 8 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Сауықтыру жиыны Желтоқсан
Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 15 15 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 Еуропа Чемпионаты
(ТҚАЗ,көру) Белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 6 4 1 1

ДОЙБЫ (ТҚАЗ, көру, есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 8-Наурызға арналған әйелдер арасында дойбы «64» тең қалалық жарыс Наурыз
ПЖО, «Шарапат» әлуметік мекеме
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 23 21 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Дойбы «64» тең Қарттар күніне арналған Дәстүрлі тіке-тірес спорттық фестивалі Қыркүйек
«Шарапат» әлуметік мекеме
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 23 21 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Дойбы «100» ден ҚР Мүгедек күніне арналған ашық қалалық жарыс Қараша
«Шарапат» әлуметік мекеме
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 23 21 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 Дойбы «64» тең ҚРЧ алдындағы жастар арасындағы ОЖЖ (көру) Ақпан
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 20 20 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Дойбы «64» тең ҚРЧ жастар арасындағы (көру) 21-25 наурыз
Алматы қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 22 20 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ

3 Дойбы «64» тең және «100» дене ҚР Спартакиадасы алдындағы ОЖЖ ((ТҚАЗ, көру) Тамыз-қыркүйек
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 20 20 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Дойбы «64» тең және «100» ден ҚР Спартакиадасы 15-27 қыркүйек
Шымкент қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 23 20 1 2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Сауықтыру жиыны
(ТҚАЗ, көру, Маусым
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 20 20 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Сауықтыру жиыны
(ТҚАЗ, көру, Желтоқсан
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 20 20 — — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 Дойбыдан төрешілермен жаттықтырушылардың дүниежүзілік семинары 24.08-04.09
(Болгария)
Кранево қ. ҚР құрама командасы 2 — 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ХТ Дойбы «64» тең ардагерлер арасындағы дүниежүзілік чемпионаты (ТҚАЗ,көру) 24.08-04.09
(Болгария)
Кранево қ. ҚР құрама командасы 2 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ТАЕКВОНДО (ТҚАЗ,есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Халықаралық әйедер күніне арналған қалалық чемпионаты
(ТҚАЗ,есту) Наурыз
ПЖО Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 21 20 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Балалар қорғау күніне арналған Нұр-Сұлтан қаласының турнирі (ТҚАЗ,есту) Мамыр
ПЖО Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 21 20 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Тәуелсіздігіміздің
30 жылына арналған қалалық ашық турнирі (ТҚАЗ,есту) Желтоқсан
ПЖО Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 21 20 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 ҚР Кубогі алдында ОЖЖ Ақпан-наурыз, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 5 5 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ҚР Кубогі Сәуір, Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ҚР Спартакиадасы алдындағы ОЖЖ Тамыз-қыркүйек
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 5 5 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ҚР Спартакиада 15-27 қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 9 5 2
2 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Сауықтыру жиыны Маусым
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 ҚР Кубогі
(ТҚАЗ) Қараша
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Сауықтыру жиыны
(ТҚАЗ,есту) Желтоқсан
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 10 10 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Ауған ардагерлерін еске алу ХТ Желтоқсан, Қарағанды Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 4 3 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 Халықаралық турнирі Ресей Федерациясы Белгілеу бойынша
(Ресей) ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ХТ Шілде
Ақсай қ ҚР құрама командасы 5 4 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Паралимпиадалық жасөспірімдік Азия ойындары
(ТҚАЗ, көру) Желтоқсан, Бахрейн ҚР құрама командасы 2 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Азия чемпионаты алдында ОЖЖ (ТҚАЗ) Сәуір-мамыр, Нұр-Сұлтан ҚР құрама командасы 5 5 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Азия чемпионаты (ТҚАЗ) Мамыр, Иордания, Амман ҚР құрама командасы 2 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Азия чемпионатынан кейін ОЖЖ Мамыр-маусым, Нұр-Сұлтан ҚР құрама командасы 5 5 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Еуропа чемпионаты (ТҚАЗ) Қазан, Загреб, Хорватия ҚР құрама командасы 2 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 Әлем чемпионаты Қазан,
Уси, Қытай ҚР құрама командасы 4 3 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
Пара КАРАТЭ (ТҚАЗ, көру, есту)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Ақпан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 20 18 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Наурыз мейрамына арналған қалалық чемпионаты Наурыз
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 20 18 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Нұр-Сұлтан қаласының күніне арналған қалалық чемпионаты Шілде
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 20 18 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Тәуілсіздік күніне арналған Нұр-Сұлтан қаласының чемпионаты Желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 20 18 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 РТ Қантар
Қарағанды қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 РТ Наурыз
белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Жасөспірімдер арасындағы ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Наурыз-сәуір
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 15 15 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 Жасөспірімдер арасындағы ҚРЧ 25-26 сәуір
Нұр-Сұлтан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ Нұр-Сұлтан
Мамыр Нұр-Сұлтан қ
құрама командасы 15 15 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 ҚРЧ Нұр-Сұлтан Маусым Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 Сауықтыру жиыны Нұр-Сұлтан Маусым Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 15 15 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 РТ Қыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
9 РТ Қазан-Қараша
белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 16 15 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
10 Сауықтыру жиыны Нұр-Сұлтан Желтоқсан Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 15 15 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 ХТ Ақпан
Мәскеу Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 ХТ Наурыз
белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ХТ Сәуір
Клин қ.
(Ресей) Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ХТ Мамыр
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 ХТ Маусым
белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 ХТ Шілде
Ыстық-Көл
(Қырғызстан) Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
7 ХТ Тамыз
(Өзбекстан)
(Токио) Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
8 АЧ алдындағы ОЖЖ Қыркүйек Щучинск қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 4 3 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
9 Азия чемпионаты Қыркүйек
Бели қ. (Индонезия) Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 4 3 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
10 ХТ Қазан
белгілеу бойынша Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
11 ХТ Шотокан Қазан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 12 11 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
12 ӘЧ алдында ОЖЖ
Қараша
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 5 5 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
13 Әлем Чемпионаты
Қараша
Дубай қ.
(БАӘ) Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 6 5 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
Пара-хоккей (ТҚАЗ)
ҚАЛАЛЫҚ
1 Наурыз мейрамына арналған қалалық турнирі (ТҚАЗ) Наурыз
Мұз Арена
«Тарлан» Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 18 16 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Ұлы Жеңіс күніне арналған қалалық турнирі (ТҚАЗ) Мамыр
Мұз Арена
«Тарлан» Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 18 16 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 Спорт күніне арналған қалалық турнирі (ТҚАЗ) Тамыз
Мұз Арена
«Тарлан» Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 18 16 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ҚР Тәуелсіздік күніне арналған қалалық турнирі (ТҚАЗ) Желтоқсан
Мұз Арена
«Тарлан» Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы «БЖСМ» КММ 18 16 1 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ
1 Елорда кубогі алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ) Ақпан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 20 20 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Елорда кубогі
(ТҚАЗ) Наурыз
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 21 20 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ҚРЧ алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ) Сәуір
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 20 20 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
4 ҚРЧ
(ТҚАЗ) Сәуір
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 21 20 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
5 Сауықтыру жиыны Маусым
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 20 20 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
6 Сауықтыру жиыны Желтоқсан
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қ. құрама командасы 20 20 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
1 Әлем чемпионаты алдындағы ОЖЖ (ТҚАЗ) Кыркүйек
Нұр-Сұлтан қ. Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 20 20 — Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
2 Әлем чемпионаты (ТҚАЗ) Қазан
(Чехия) Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 20 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
3 ХТ (ТҚАЗ) Белгілеу бойынша
(Ресей) Нұр-Сұлтан қаласының құрама командасы 21 20 1 Нұр-Сұлтан қ.
ДШ ж/е СБ
«БЖСМ» КММ
ҚОСЫМША
СУ ДОБЫ
Республикалық
1 ҚРЧ алд ОЖЖ 3,4 тур 2019-2020 2006 ж.т.ж.ж Қаңтар
21 күнге дейін белгілненуі бойынша БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 33 26 7 — ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
2 ҚРЧ 2019-2020 қыздар арасында 2006 ж.т ж.ж 3,4 тур Қаңтвр , Тараз немесе белгіленуі бойынша БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 19 15 2 20 ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
3 ҚРЧ алд ОЖЖ УТС перед 3,4 туром 2019-2020, 2008 ж.т.ж.ж Ақпан – Наурыз
белгіленуі бойынша 21 күнге дейін БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 22 18 4 — ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
4 ҚРЧ 2019-20 қыздар аарасында 2008 ж.т.ж.ж 3,4 тур 15 – 21 наурыз , Тараз немесе белгіленуі бойынша
БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 19 15 2 20 ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
5 ҚРЧ алд ОЖЖ 2019-20 қыздар арас 2004 ж.т.ж.ж (+3 адам. 2003 ж.т.) Наурыз-сәуір , белгіленуі бойынша 21 күнге дейін БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 22 18 4 — ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
6 ҚРЧ 2019-20 , 2004 ж.т.ж.ж (+3 адам. 2003 ж.т.) Сәуір ,Алматы немесе белгіленуі бойынша БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 19 15 2 20 ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
7 ҚРЧ алд ОЖЖ 1,2 тур 2021-22 қыздар арас 2006 ж.т.ж.ж Тамыз-қыркүйек белгіленуі бойынша 21 күнге дейін БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 22 18 4 — ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
8 ҚРЧ 2021-2022 , 2006 ж.т.ж.ж 1,2 тур Қыркүйек , Орал н//е белгіленуі бойынша , БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 19 15 2 20 ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
9 ҚРЧ алд ОЖЖ 1,2 тур 2021-22 қыздар арас 2004 ж.т.ж.ж (+3 адам. 2003 ж.т.) Тамыз-қыркүйек белгіленуі бойынша 21 күнге дейін БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 22 18 4 — ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
10 ҚРЧ 2021-2022 қыздар арас 2004 ж.т.ж.ж (+3 адам. 2003 ж.т.) 1,2 тур Қыркүйек , Тараз немесе белгіленуі бойынша БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 19 15 2 20 ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
11 Матчтық ойындар қазақстандық команд су добы Қыркүйек-қазан белгіленуі бойынша БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 80 80 2 ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
12 ҚРЧ алд ОЖЖ 1,2 тур 2021-22 қыздар арасы 2008 ж.т.ж.ж Қазан-қарашаа белгіленуі бойынша 21 күнге дейін БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 22 18 4 — ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
13 ҚРЧ 2021-22 қыздар арасында 2008 ж.т.ж.ж
1,2 тур Қараша , Тараз н/е белгіленуі бойынша БЖСМ құрамы , ведомствалық, ДСО, клубтар, Обл.құрама ком, қала құр.командасы 19 15 2 20 ҰОК, СДД , аймақтық ДШжСБ , БЖСМ, су добы Федерация, КДСФКМКСР, НОК ҚР ФВВС ОДО
14 ҚРЧ-на дайындық ОЖЖ 14 жас жасөспрірімдер арасын